Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Arges
Localitate:Campulung
Scoala:Scoala Gimnaziala Sf. Iacob
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Banzea MaraI iEPavel Niculina
Stanciu TeodoraI iEPavel Niculina
Gheorghe SimonaI SEAndrei Beatrice
Manta AnaI SEAndrei Beatrice
Pahontu EvaI SEAndrei Beatrice
Popescu ErikaI SEAndrei Beatrice
Rizoiu ErikaI SEAndrei Beatrice
Serban MaraI SEAndrei Beatrice
Stancu AlbertI SEAndrei Beatrice
Constantinescu RaresII iETudosie Elena
Oancea AnaisII iETudosie Elena
Enachescu MaiaIII SEPastoric Irina
Parghel MariaIII SEPastoric Irina
Oancea FelixPregatitoare iEBabeu Rodica
Iosif AnabellaPregatitoare SEDuta Cristina
Pirvu CarinaPregatitoare SEDuta Cristina
Udo IoanaPregatitoare SEDuta Cristina
Muscalu IrisII SISitaru Clara
Mosteanu ElenaIII SIPastoric Irina
Tureac RaresIII SIPastoric Irina
Chelcea MihaiIII SIIPastoric Irina
Danciu IoanaIII SIIPastoric Irina
Dragomir AlexandruIII SIIPastoric Irina
Niculescu NicolasIV iIIPopescu Petruta
Stanciu DavidIV SIIPaulet Iuliana
Calin DariaI SIIAndrei Beatrice
Ilioiu AndreiII SIISitaru Clara
Mihaila MihaiII SIISitaru Clara
Valimareanu FilipII SIISitaru Clara
Bologea MihailIII SIIPastoric Irina
Dumitrescu VladutIII SIIPastoric Irina
Enache BiancaIII SIIPastoric Irina
Gava LoriaIII SIIPastoric Irina
Ghetea MirunaIII SIIPastoric Irina
Stancu DavidIII SIIPastoric Irina
Visan AlexiaIII SIIPastoric Irina
Caraulea TiberiuPregatitoare iIIBabeu Rodica
Tamasi DariaPregatitoare iIIBabeu Rodica
Bulugea MateiPregatitoare SIIDuta Cristina
Enache MirunaPregatitoare SIIDuta Cristina
Radoiu AndreiPregatitoare SIIDuta Cristina
Popa EvelynaIII iIIIAndrei Cristina
Balea StefanIII iIIIAndrei Cristina
Pomana MarioIII iIIIAndrei Cristina
David MihneaIV SIIIPaulet Iuliana
Barbu EdiI iMPavel Niculina
Bokor IanisI SMAndrei Beatrice
Coman AlessiaI SMAndrei Beatrice
Ivan EduardI SMAndrei Beatrice
Sanda AdrianI SMAndrei Beatrice
Nitisi SebastianII iMTudosie Elena
Edu AdelinaII SMSitaru Clara
Cirstea OctavianIII SMPastoric Irina
Neacsu AndradaIII SMPastoric Irina
Scarlat CristinaIII SMPastoric Irina
Chiranescu ErikaIV SMPaulet Iuliana

Inapoi la centrele de concurs