Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Vasile Alecsandri
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
DINCA EDUARDI A100Mihailescu Cleopatra
PISAU MARIAI A100Mihailescu Cleopatra
TUFLER STEFANI A100Mihailescu Cleopatra
MITRICA CIPRIANI A90Mihailescu Cleopatra
ENACHE ANTONI A87.5Mihailescu Cleopatra
PETRESCU INNAI A87.5Mihailescu Cleopatra
DIACONESCU IULIAI A80Mihailescu Cleopatra
ILIESCU DAVIDI A80Mihailescu Cleopatra
NICULESCU RARESI A80Mihailescu Cleopatra
OANCEA VLADIMIRI A80Mihailescu Cleopatra
PARHON IVONAI A80Mihailescu Cleopatra
STANCIU TEODORI A80Mihailescu Cleopatra
ZAHARIA ILINCAI A80Mihailescu Cleopatra
BOLEAC LUCIANI A75Mihailescu Cleopatra
TRUSCA ANA MARIAI A75Mihailescu Cleopatra
CORDONEANU MEMEI A70Mihailescu Cleopatra
CROITORU SOFIAI A70Mihailescu Cleopatra
RADOI ALEXANDRUI A70Mihailescu Cleopatra
BACARU GABRIELI A65Mihailescu Cleopatra
VREMESCU ANA SOFIAI A65Mihailescu Cleopatra
CSAPO ANA MARIAI A60Mihailescu Cleopatra
IAVOR CEZARI A60Mihailescu Cleopatra
IONESCU CRISTIANI A60Mihailescu Cleopatra
RADOI ALEXANDRUI AParticipantMihailescu Cleopatra
TOCAE VICTORI AParticipantMihailescu Cleopatra
RACEANU ERICI AParticipantMihailescu Cleopatra
RASTURNOIU CRISTIANI AParticipantMihailescu Cleopatra
ANA SEBASTIANI AParticipantMihailescu Cleopatra
TRIPA ANDREII AParticipantMihailescu Cleopatra
VIRTACI NATALIAI AParticipantMihailescu Cleopatra
DUMITRESCU MARIA PATRICIAII A100Coman Camelia
CHIRILA NICOLASII A95Coman Camelia
COCIAS XANDER GABRIELII A95Coman Camelia
GHEORGHE SOFIAII A95Coman Camelia
LEONTE ALEX STEFANII A95Coman Camelia
BANICA TUDORII A90Coman Camelia
HERBEI MIRUNA IOANAII A90Coman Camelia
ILIUTA AMELIA ANDREEAII A90Coman Camelia
ITU IOANA TEODORAII A90Coman Camelia
MARIAN SCHIOPU ANDREEAII A90Coman Camelia
PATRASCU ANDREIII A90Coman Camelia
POPOVICI MARIAII A90Coman Camelia
STOICA FLAVIA IOANAII A90Coman Camelia
VREMESCU ILINCA MARIAII A90Coman Camelia
ALBU CALIN ALEXANDRUII A85Coman Camelia
CROITORU TEODORAII A85Coman Camelia
MAZILU OLGA MARIAII A85Coman Camelia
PATRASCU MARIAII A85Coman Camelia
VASILE NATALIA ELENAII A85Coman Camelia
GIGIU INGRID MARIAII A80Coman Camelia
MIHAILA LEONII A80Coman Camelia
MORMENSCHI CONSTANTINII A80Coman Camelia
HAIDUC HORIA IOANII A75Coman Camelia
MOLDOVAN TANIA CARINAII A75Coman Camelia
SEICARU TUDOR ANDREIII A70Coman Camelia
DINICA EDUARD GABRIELII A60Coman Camelia
MANOLACHE DARIUS EDUARDII AParticipantComan Camelia
RUSU DIMITRIE CRISTIANII AParticipantComan Camelia
TRAMINDAN COSTEL HORATIUII AParticipantComan Camelia
ANTIPA TOMA CIPRIANII B100Bacargiu Eleonora Lucia
PETRESCU ERIK FLORINII B100Bacargiu Eleonora Lucia
RADULESCU ANITAII B100Bacargiu Eleonora Lucia
BOGDAN-COCHIRLEANU EMMAII B95Bacargiu Eleonora Lucia
PISTIRICA ALEXANDRAII B95Bacargiu Eleonora Lucia
CONSTANTINESCU BIANCA IOANAII B90Bacargiu Eleonora Lucia
CERNAT MAIAII B85Bacargiu Eleonora Lucia
ENACHE ALBERT CRISTIANII B85Bacargiu Eleonora Lucia
GEORGESCU CLARAII B85Bacargiu Eleonora Lucia
POPESCU STEFANII B85Bacargiu Eleonora Lucia
SARBEA LUCIANII B85Bacargiu Eleonora Lucia
ILIESCU ANDREIII B80Bacargiu Eleonora Lucia
MANEA ANDREI MATEIII B80Bacargiu Eleonora Lucia
DIMA RAZVAN NECTARIEII B75Bacargiu Eleonora Lucia
SIVU STEFANII B75Bacargiu Eleonora Lucia
SOUANI RAYANII B70Bacargiu Eleonora Lucia
MIU KARLA ALESSIAII B60Bacargiu Eleonora Lucia
VISANU VICTORIAII B60Bacargiu Eleonora Lucia
ION MIRUNA MARIAII BParticipantBacargiu Eleonora Lucia
ALIUTA ROBERTII BParticipantBacargiu Eleonora Lucia
PAVEL MIHAIII BParticipantBacargiu Eleonora Lucia
CIORTOLOMAN MIHAI STELIANII BParticipantBacargiu Eleonora Lucia
RECE ALISSYAII BParticipantBacargiu Eleonora Lucia
PANDELE EMMA CRISTIANAII BParticipantBacargiu Eleonora Lucia
DUMITRU MATEIIII A100Blejdea Mihaela
TOMA BOGDANIII A99Blejdea Mihaela
BERAR STEFANIII A97Blejdea Mihaela
VASILIU ANDREIIII A89Blejdea Mihaela
FLOREA VANESAIII A75Blejdea Mihaela
POPA LIVIUIII A72Blejdea Mihaela
GHETU ALEXANDRUIII A69Blejdea Mihaela
PETRE MARIAIII AParticipantBlejdea Mihaela
GAGEA ANDREIIII B85Pelinaru Selia
TARIUC ALECUIII B85Pelinaru Selia
TUDOSE MONICAIII B79Pelinaru Selia
ENACHE IOANAIII B78Pelinaru Selia
AZOITEI INGRID PAULAIII B66Pelinaru Selia
RADION TEODORAIII B64Pelinaru Selia
DIACONU ILINCA MARIAIII B62Pelinaru Selia
DRAGAN LUCAIII B61Pelinaru Selia
NICOLAU DRAGOSIII BParticipantPelinaru Selia
PENOY- NISTOR LUCAIII BParticipantPelinaru Selia
TANASE ALEXIAIII BParticipantPelinaru Selia
MINEA ANDREIIII BParticipantPelinaru Selia
DINCA OCTAVIANIII BParticipantPelinaru Selia
DIACONU ALEXIAIV A100Ionescu Elisabeta Luiza
REBENGIUC MIRCEAIV A100Ionescu Elisabeta Luiza
ITU SEBASTIANIV A97Ionescu Elisabeta Luiza
HULEA LORENAIV A90Ionescu Elisabeta Luiza
SPIRESCU MARIAIV A90Ionescu Elisabeta Luiza
RASTURNOIU RUXANDRAIV A72Ionescu Elisabeta Luiza
RUSU MARIAIV A72Ionescu Elisabeta Luiza
CRISTEA DAVIDIV A60Ionescu Elisabeta Luiza
OANA RALUCA IV A60Ionescu Elisabeta Luiza
RIZOLU ELIZA MARIAIV B90Dobrea Elena
ILINCA SOPHIAIV B84Dobrea Elena
PENOY- NESTOR VICTORIV BParticipantDobrea Elena
AL MASSRI AYHAMPregatitoare A100Ludosanu Sanda
GAGEA COSTINPregatitoare A100Ludosanu Sanda
MARTIN PETRU ERICPregatitoare A100Ludosanu Sanda
NEDU MATEI TOMAPregatitoare A100Ludosanu Sanda
PANOV NICOLASPregatitoare A100Ludosanu Sanda
PAVEL ANDREEA MARIAPregatitoare A100Ludosanu Sanda
SCROB ANDREI IULIANPregatitoare A100Ludosanu Sanda
STROE ANDREI VLADPregatitoare A100Ludosanu Sanda
DIACONU MIHNEA PETRUPregatitoare A95Ludosanu Sanda
ILIUTA ANTONIA ALESSIAPregatitoare A95Ludosanu Sanda
NEAGOE ALEXIS IOANAPregatitoare A95Ludosanu Sanda
NEGRU DARIAPregatitoare A95Ludosanu Sanda
PANOV MIHAILPregatitoare A95Ludosanu Sanda
POPESCU MATEI CONSTANTINPregatitoare A95Ludosanu Sanda
TRONARU IRINAPregatitoare A95Ludosanu Sanda
IORGULESCU REBEKA GABRIELAPregatitoare A92Ludosanu Sanda
TELEFCA ILINCA ELENAPregatitoare A92Ludosanu Sanda
HUIBAN AMALIA TEODORAPregatitoare A90Ludosanu Sanda
IORDACHE IULIAN CRISTIANPregatitoare A90Ludosanu Sanda
PAUN SOFIAPregatitoare A90Ludosanu Sanda
STEFAN GABRIELA BIANCAPregatitoare A88Ludosanu Sanda
PUSCACIU DARIA ECATERINAPregatitoare A87Ludosanu Sanda
SOARE ANDREI THEODORPregatitoare A85Ludosanu Sanda
LEONTE ALESSIA MARIAPregatitoare A83.5Ludosanu Sanda
BACARGIU RADU STEFANPregatitoare A80Ludosanu Sanda
CIRA MARIA THEODORAPregatitoare A80Ludosanu Sanda
SOARE ILINCA MARIAPregatitoare A80Ludosanu Sanda
PAVEL RAZVAN ALEXANDRUPregatitoare A77Ludosanu Sanda
PANDELE PETRU LEONPregatitoare A70Ludosanu Sanda
CONSTANTIN LUCAS PETRUPregatitoare B100Dragomir Florentina
IONUTIU DAN PETRUPregatitoare B100Dragomir Florentina
POENARU ANASTASIAPregatitoare B100Dragomir Florentina
CALINESCU IOANAPregatitoare B98Dragomir Florentina
CATANA STEFANPregatitoare B95Dragomir Florentina
STANCA MARIA TEODORAPregatitoare B95Dragomir Florentina
ARSENIE DAVID ANDREIPregatitoare B92.5Dragomir Florentina
SERBAN STEFAN ANTONPregatitoare B92.5Dragomir Florentina
POENARU NATALIAPregatitoare B92Dragomir Florentina
BALTAG ALBERT CRISTIANPregatitoare B90Dragomir Florentina
DUMITRESCU DIANA EMILIA ANTONIAPregatitoare B90Dragomir Florentina
MLADIN EMMA AMELIEPregatitoare B90Dragomir Florentina
SCAFA RAZVAN ALEXANDRUPregatitoare B90Dragomir Florentina
BUTARU DANIEL SEBASTIANPregatitoare B87.5Dragomir Florentina
FLORESCU ANAPregatitoare B86Dragomir Florentina
SLOBOZEANU EUGEN EDUARD IUSTINPregatitoare B85Dragomir Florentina
USURELU STEFAN BOGDANPregatitoare B84Dragomir Florentina
CHIREA DARIAPregatitoare B80Dragomir Florentina
ADOLIU RADU IOANPregatitoare B64.5Dragomir Florentina
BADEA VALENTINPregatitoare BParticipantDragomir Florentina
PACURARU ANTONIA RALUCA NATHALIEPregatitoare BParticipantDragomir Florentina

Inapoi la centrele de concurs