Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Vasile Alecsandri
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
DINCA EDUARDI AEMihailescu Cleopatra
PISAU MARIAI AEMihailescu Cleopatra
TUFLER STEFANI AEMihailescu Cleopatra
CIUCU DELIA ALEXANDRAI BEManolache Cristina
DORU MIHAII BEManolache Cristina
DRAGOMIR MIHAI TUDORI BEManolache Cristina
RAICU ANAI BEManolache Cristina
SANDRU-COMAN TUDOR CRISTIANI BEManolache Cristina
SCUTARU MARA THEODORAI BEManolache Cristina
DUMITRESCU MARIA PATRICIAII AEComan Camelia
ANTIPA TOMA CIPRIANII BEBacargiu Eleonora Lucia
PETRESCU ERIK FLORINII BEBacargiu Eleonora Lucia
RADULESCU ANITAII BEBacargiu Eleonora Lucia
DUMITRU MATEIIII AEBlejdea Mihaela
DIACONU ALEXIAIV AEIonescu Elisabeta Luiza
REBENGIUC MIRCEAIV AEIonescu Elisabeta Luiza
AL MASSRI AYHAMPregatitoare AELudosanu Sanda
GAGEA COSTINPregatitoare AELudosanu Sanda
MARTIN PETRU ERICPregatitoare AELudosanu Sanda
NEDU MATEI TOMAPregatitoare AELudosanu Sanda
PANOV NICOLASPregatitoare AELudosanu Sanda
PAVEL ANDREEA MARIAPregatitoare AELudosanu Sanda
SCROB ANDREI IULIANPregatitoare AELudosanu Sanda
STROE ANDREI VLADPregatitoare AELudosanu Sanda
CONSTANTIN LUCAS PETRUPregatitoare BEDragomir Florentina
IONUTIU DAN PETRUPregatitoare BEDragomir Florentina
POENARU ANASTASIAPregatitoare BEDragomir Florentina
TOMA BOGDANIII AIBlejdea Mihaela
CALINESCU IOANAPregatitoare BIDragomir Florentina
BERAR STEFANIII AIIBlejdea Mihaela
ITU SEBASTIANIV AIIIonescu Elisabeta Luiza
CHIRILA NICOLASII AIIComan Camelia
COCIAS XANDER GABRIELII AIIComan Camelia
GHEORGHE SOFIAII AIIComan Camelia
LEONTE ALEX STEFANII AIIComan Camelia
BOGDAN-COCHIRLEANU EMMAII BIIBacargiu Eleonora Lucia
PISTIRICA ALEXANDRAII BIIBacargiu Eleonora Lucia
DIACONU MIHNEA PETRUPregatitoare AIILudosanu Sanda
ILIUTA ANTONIA ALESSIAPregatitoare AIILudosanu Sanda
NEAGOE ALEXIS IOANAPregatitoare AIILudosanu Sanda
NEGRU DARIAPregatitoare AIILudosanu Sanda
PANOV MIHAILPregatitoare AIILudosanu Sanda
POPESCU MATEI CONSTANTINPregatitoare AIILudosanu Sanda
TRONARU IRINAPregatitoare AIILudosanu Sanda
CATANA STEFANPregatitoare BIIDragomir Florentina
STANCA MARIA TEODORAPregatitoare BIIDragomir Florentina
ARSENIE DAVID ANDREIPregatitoare BIIIDragomir Florentina
SERBAN STEFAN ANTONPregatitoare BIIIDragomir Florentina
IORGULESCU REBEKA GABRIELAPregatitoare AIIILudosanu Sanda
TELEFCA ILINCA ELENAPregatitoare AIIILudosanu Sanda
POENARU NATALIAPregatitoare BIIIDragomir Florentina
MITRICA CIPRIANI AMMihailescu Cleopatra
NEGOITA DANUTI BMManolache Cristina
BANICA TUDORII AMComan Camelia
HERBEI MIRUNA IOANAII AMComan Camelia
ILIUTA AMELIA ANDREEAII AMComan Camelia
ITU IOANA TEODORAII AMComan Camelia
MARIAN SCHIOPU ANDREEAII AMComan Camelia
PATRASCU ANDREIII AMComan Camelia
POPOVICI MARIAII AMComan Camelia
STOICA FLAVIA IOANAII AMComan Camelia
VREMESCU ILINCA MARIAII AMComan Camelia
CONSTANTINESCU BIANCA IOANAII BMBacargiu Eleonora Lucia
HULEA LORENAIV AMIonescu Elisabeta Luiza
SPIRESCU MARIAIV AMIonescu Elisabeta Luiza
RIZOLU ELIZA MARIAIV BMDobrea Elena
HUIBAN AMALIA TEODORAPregatitoare AMLudosanu Sanda
IORDACHE IULIAN CRISTIANPregatitoare AMLudosanu Sanda
PAUN SOFIAPregatitoare AMLudosanu Sanda
BALTAG ALBERT CRISTIANPregatitoare BMDragomir Florentina
DUMITRESCU DIANA EMILIA ANTONIAPregatitoare BMDragomir Florentina
MLADIN EMMA AMELIEPregatitoare BMDragomir Florentina
SCAFA RAZVAN ALEXANDRUPregatitoare BMDragomir Florentina

Inapoi la centrele de concurs