Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Constanta
Localitate:LUMINA
Scoala:SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 LUMINA
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Abseleam CodrinI BEBadea Elena
Badescu EduardI BEBadea Elena
Dumitrache RobertI BEBadea Elena
Marioanta AndreeaI BEBadea Elena
Parvu AlessiaI BEBadea Elena
Perieteanu AntoniaI BEBadea Elena
Radu DariaI BEBadea Elena
Rusen GeorgianaI BEBadea Elena
Simion SabrinaI BEBadea Elena
Ungureanu BiancaI BEBadea Elena
Iordache StefanI CERosioru Iuliana
Nutu SorinaI CERosioru Iuliana
Osman CristiI CERosioru Iuliana
Bataracai DarisI DEMoflic Ancuta
Buta DariaI I CERosioru Iuliana
Budacu AnreiII a II-a BEMancer Rodica
Craiu DariaII a II-a BEMancer Rodica
Draghici Alexandra MariaII a II-a BEMancer Rodica
Ibadula Defne NazliII a II-a BEMancer Rodica
Vasile Alisia IoanaII a II-a BEMancer Rodica
ENE CIPRIAN ALEXANDRUIII CERATOI ELENA DANIELA
KRUPENSKY IONUT ALEXANDRUIII CERATOI ELENA DANIELA
Bursuc CatalinPregatitoare AEDima Georgiana
Soanca DianaPregatitoare AEDima Georgiana
FANUT RUXANDRA ANA-MARIAPregatitoare BERus Ionela
GAVRILA DAVID SEBASTIANPregatitoare BERus Ionela
GUTA MARIA BIANCAPregatitoare BERus Ionela
HARNAGEA ANDREIPregatitoare BERus Ionela
IUREA DIANA GABRIELAPregatitoare BERus Ionela
LUPU BIANCA MARIAPregatitoare BERus Ionela
MATEESCU ANA CRISTINAPregatitoare BERus Ionela
MOCIAN ANDREEA DIANAPregatitoare BERus Ionela
OPREA DARIUS ANDREIPregatitoare BERus Ionela
PIRVU MIHAIPregatitoare BERus Ionela
Pirvu TeodoraPregatitoare BERus Ionela
RADU ELENA DANIELAPregatitoare BERus Ionela
SERBAN ALEXANDRA LACRAMIOARAPregatitoare BERus Ionela
TANASE ANGELICA MARIAPregatitoare BERus Ionela
TINGAN LARISA MARIAPregatitoare BERus Ionela
VARVAROIU DARIUS ANDREIPregatitoare BERus Ionela
Branza NicoletaPregatitoare CEMenagi Enise
Busegeanu IoanaPregatitoare CEMenagi Enise
Dumitriu EmaPregatitoare CEMenagi Enise
Echimescu RobertPregatitoare CEMenagi Enise
Mirancea IonutPregatitoare CEMenagi Enise
Palaghia EduardPregatitoare CEMenagi Enise
Tiripan MarioPregatitoare CEMenagi Enise
RUSU DAVID ALEXANDRUPregatitoare BIIRus Ionela
VARVAROIU KARINA ELENAPregatitoare BIIRus Ionela
Marin EduardPregatitoare CIIMenagi Enise
Olteanu MariusI BIIBadea Elena
Preda StefanI BIIBadea Elena
Bornaz MarianI CIIRosioru Iuliana
Monlasara ErinI CIIRosioru Iuliana
Bucatariu DariusII a II-a BIIMancer Rodica
Calota MaraII a II-a BIIMancer Rodica
Cojanu Elena BeatriceII a II-a BIIMancer Rodica
Evdochim TeodoraII a II-a BIIMancer Rodica
Ionescu Diana IoanaII a II-a BIIMancer Rodica
Motirta RobertII a II-a BIIMancer Rodica
Ciumacencu BogdanPregatitoare AIIDima Georgiana
Bucur DavidPregatitoare CIIMenagi Enise
Radu AlicePregatitoare CIIMenagi Enise
Gherase FlorentinaPregatitoare CIIIMenagi Enise
Bosinceanu TudorI CMRosioru Iuliana
Seghedi LorenaI CMRosioru Iuliana
Bolca DavidPregatitoare AMDima Georgiana
calin ericPregatitoare AMDima Georgiana
Munteanu EduardPregatitoare AMDima Georgiana
Olteanu DanielaPregatitoare AMDima Georgiana
Sasu AndraPregatitoare AMDima Georgiana

Inapoi la centrele de concurs