Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Constanta
Localitate:Constanta
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr. 28 Dan Barbilian
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Bularda Maria AlexandraII B93Comanici Mihaela
Bufnea Alessia CristinaII B88Comanici Mihaela
Dobre Anastasia MariaII B85Comanici Mihaela
Curea EduardII B80Comanici Mihaela
Popa Vlad AndreiII B80Comanici Mihaela
Stanoiu Celia AndreeaII B80Comanici Mihaela
Talpau CristinaII B80Comanici Mihaela
Dana Ina AndreeaII B75Comanici Mihaela
Stefan Ana MariaII B70Comanici Mihaela
Boamba DeliaIII A100David Doina
Buzea Mario OctavianIII A100David Doina
Fagadau AlexandruIII A100David Doina
Iancu ArianaIII A100David Doina
Manole AlexandruIII A100David Doina
Cretu Andrei MarianIII A95David Doina
Mergeane AndreiIII A90David Doina
Draistaru Oancea RaresIII A85David Doina
Ambrinos MirceaIII A80David Doina
Musat LucaIII A80David Doina
Tudor TheoIII A80David Doina
Bedeleanu AndreiIII A70David Doina
Matei DavidIII A70David Doina
Mavrodin DavidIII A70David Doina
Benchea Rares AndreiIII B100Rupesac Ecaterina
Mandila Ekatrina IoanaIII B100Rupesac Ecaterina
Oprea AlexiaIII B100Rupesac Ecaterina
Pavel Bogdan StefanIII B100Rupesac Ecaterina
Batranu Robert AndreiIII B92Rupesac Ecaterina
Badiu Xara IoanaIII B90Rupesac Ecaterina
Tomi Ileana AlexiaIII B85Rupesac Ecaterina
Blanita Rares IonutIII B80Rupesac Ecaterina
Cheosea Bianca MariaIII B70Rupesac Ecaterina
Campan AndreeaIII C100Mihai- Radu Liliana
Georgescu MihaiIII C100Mihai- Radu Liliana
Bazaitu TheodorIII C85Mihai- Radu Liliana
Demeca Tanase GeorgePregatitoare A95Moraru Constanda
Dragomir Victor NicolaePregatitoare A95Moraru Constanda
Nacuta Bianca Maria DanielaPregatitoare A95Moraru Constanda
Capatina Delia MariaPregatitoare A90Moraru Constanda
Chiosea AnastasiaPregatitoare A90Moraru Constanda
Cusu CostaPregatitoare A90Moraru Constanda
Dimulescu Denis StefanPregatitoare A90Moraru Constanda
Dinu Rares IoanPregatitoare A90Moraru Constanda
Galan Diana ElenaPregatitoare A90Moraru Constanda
Ionita Mario RobertPregatitoare A90Moraru Constanda
Latea Tudor ConstantinPregatitoare A90Moraru Constanda
Mavlea Alexandru MihaiPregatitoare A90Moraru Constanda
Neicu Bianca MariaPregatitoare A90Moraru Constanda
Sinos Nicolas RazvanPregatitoare A90Moraru Constanda
Stoica Alexa SofiaPregatitoare A90Moraru Constanda
Trandafirescu Diana IsabelaPregatitoare A90Moraru Constanda
Zlate Alma MariaPregatitoare A90Moraru Constanda
Barcaru AmeliaPregatitoare A85Moraru Constanda
Comanescu AlexiaPregatitoare B100Olea Maria
Grigore DragosPregatitoare B100Olea Maria
Pop AlexandraPregatitoare B100Olea Maria
Talawei SafinazPregatitoare B100Olea Maria
Bucur SophiaPregatitoare B96Olea Maria
Lefter EduardPregatitoare B96Olea Maria
Tode CristianPregatitoare B96Olea Maria
Baila AntoniaPregatitoare B92Olea Maria
Iancu AndreiPregatitoare B92Olea Maria
Munteanu EvelinePregatitoare B91Olea Maria
Socarici MarioPregatitoare B91Olea Maria
Ismail PirlantaPregatitoare B86Olea Maria
Stamate TeodorPregatitoare B84Olea Maria

Inapoi la centrele de concurs