Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Constanta
Localitate:Constanta
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr 28 Dan Barbilian
Nume elevClasaCadru didactic
Munteanu George GabrielI AMoraru Constanda
Grigore Dragos AndreiI BIorucu Constanta
Panait AndreiII ASocariciu Paula
Corneliu LucaII CFilat Galina
Babu TudorII DCiuca Fevronia
Dumitrescu BiancaII DCiuca Fevronia
Datcu VladIII AZecheru Florina
Tarina IustinIII AZecheru Florina
Bufnea AlessiaIII BComanici Mihaela
Dana Ina AndreeaIII BComanici Mihaela
Dobre Anastasia MariaIII BComanici Mihaela
Zaharia Sebastian AlexandruIII BComanici Mihaela
Hotescu Iasmina IoanaIII CStroe Ortansa
Pana Maria ElenaIII CStroe Ortansa
Tofan Patricia IoanaIII CStroe Ortansa
Lefter RoxanaIV ADavid Doina
Tanase ParisIV ADavid Doina
Batranu Robert AndreiIV BRupesac Ecaterina
Abibula AleynaPregatitoare AIliescu Simona
Babu SofiaPregatitoare AIliescu Simona
Bufnea BeatricePregatitoare AIliescu Simona
Cantaragiu ErikPregatitoare AIliescu Simona
Damasaru CostinPregatitoare AIliescu Simona
Dusu Matei Pregatitoare AIliescu Simona
Florea StefanPregatitoare AIliescu Simona
Hotescu StefaniaPregatitoare AIliescu Simona
Musat LucaPregatitoare AIliescu Simona
Oprita StefanPregatitoare AIliescu Simona
Teseleanu CarinaPregatitoare AIliescu Simona
Tudor MarioPregatitoare AIliescu Simona
Anagoste RazvanPregatitoare BBurlacu Irina
Grosu AndreiPregatitoare BBurlacu Irina
Lepadatu Daria MariaPregatitoare BBurlacu Irina
Onofrei OanaPregatitoare BBurlacu Irina
Zoga AnaPregatitoare BBurlacu Irina
Dragan RobertPregatitoare COpincaru Silvia
Stanache Laura ElenaPregatitoare COpincaru Silvia
Tauteanu IrinaPregatitoare COpincaru Silvia
Caraman Theo CostinPregatitoare DChivulescu Cristina
Vasilache StefanPregatitoare DChivulescu Cristina
Zuca PaulPregatitoare DChivulescu Cristina

Inapoi la centrele de concurs