Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Arges
Localitate:Pitesti
Scoala:Scoala Gimnaziala Ion Minulescu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Cirstea YanisI A100Rebedeu Dana
Ion Filip-GabrielI A100Rebedeu Dana
Dobra IanisI A98Rebedeu Dana
Marinescu AlexandruI A98Rebedeu Dana
Barbu AlexandraI A95Rebedeu Dana
Mocanu TimeeaI A95Rebedeu Dana
Alexe Miruna-MariaI A90Rebedeu Dana
Iancu MariaI A90Rebedeu Dana
Popa MariaI A90Rebedeu Dana
Buga AlecsandruI A80Rebedeu Dana
Cristea DavidI A75Rebedeu Dana
Radu StefaniaI A75Rebedeu Dana
Cristica AnniaI B100Cristica Violeta
Tolos IlincaI B100Cristica Violeta
Minca AlexandruI B95Cristica Violeta
Voicu RebecaI B85Cristica Violeta
Draguta RaresI B80Cristica Violeta
Costache AlexiaI B75Cristica Violeta
Deresoiu SaraI B75Cristica Violeta
Popa GabrielaI B75Cristica Violeta
Stancu SaraI B75Cristica Violeta
Dragusan CatincaI B70Cristica Violeta
Gheorghe MaraI B70Cristica Violeta
Paun VladI B70Cristica Violeta
Cotandra MihaiI C100Florea Marioara
Draghici NataliaI C100Florea Marioara
Necula RobertI C100Florea Marioara
Cristescu RaduI C95Florea Marioara
Attar YarinaI C90Florea Marioara
Cergan VladimirI C90Florea Marioara
Petre MayaI C90Florea Marioara
Tudor DariaI C80Florea Marioara
Rinceanu Ioana MagdalenaI D97Raceala Ionela
Balan Maria AlexandraI D90Raceala Ionela
Ion David AndreiI D90Raceala Ionela
Gheorghe Yanis RazvanI D89Raceala Ionela
Pirlea Irina MariaI D80Raceala Ionela
Barbulescu Maia MioritaI D75Raceala Ionela
BIVOLU ANAI E100Cirstea Mihaela
CRISTEA BIANCAI E100Cirstea Mihaela
JENTOIU GEORGEI E100Cirstea Mihaela
NASTA YANNISI E100Cirstea Mihaela
PETRESCU IVAN SARAI E100Cirstea Mihaela
PETRESCU IVAN SARAI E100Cirstea Mihaela
STAN IRINAI E95Cirstea Mihaela
STAN IRINAI E95Cirstea Mihaela
BADEA TEODORAI E90Cirstea Mihaela
KRAL RAULI E85Cirstea Mihaela
NEACSU CLARAI E80Cirstea Mihaela
NEDELEA ALEXANDRUI E75Cirstea Mihaela
PETCU LAURENTIUI E75Cirstea Mihaela
NOURESCU DAVIDI E70Cirstea Mihaela
Balanescu StefanIII C100Moromete Magdalena
Cotandra DianaIII C100Moromete Magdalena
Luca KarinaIII C100Moromete Magdalena
Orasanu EcaterinaIII C100Moromete Magdalena
Serban DavidIII C100Moromete Magdalena
Teodorescu MaraIII C100Moromete Magdalena
Turcu RobertIII C99Moromete Magdalena
Voicila MariaIII C99Moromete Magdalena
Sibiceanu MihneaIII C97Moromete Magdalena
Mocanu LucaIII C96Moromete Magdalena
Militaru CorinaIII C80Moromete Magdalena
Smadu DavidIII C80Moromete Magdalena
Feraru DamianIII C76Moromete Magdalena
Iancu AndreeaIII C76Moromete Magdalena
Nita StefanIII C72Moromete Magdalena
Mecu Stefan MateiIV B100Dinescu Rodica
Bogos Ioana IuniaIV B86Dinescu Rodica
Parvu Stefan CalinIV B84Dinescu Rodica
Serban Vlad CristianIV B84Dinescu Rodica
Macaneata TheodorIV B83Dinescu Rodica
Iordan Andrei AlesioIV B78Dinescu Rodica
AGANIM ALEXANDRAPregatitoare A100VLAD SILVIA
BERECHET DAVIDPregatitoare A100VLAD SILVIA
CHITEA YANISPregatitoare A100VLAD SILVIA
COMAN MARIAPregatitoare A100VLAD SILVIA
DUTA IANISPregatitoare A100VLAD SILVIA
ION COSTINPregatitoare A100VLAD SILVIA
IVASCU SASHAPregatitoare A100VLAD SILVIA
MATEESCU ERICPregatitoare A100VLAD SILVIA
MITRACHE BIANCAPregatitoare A100VLAD SILVIA
NEAGOE EDUARDPregatitoare A100VLAD SILVIA
STANCIU MIHAIPregatitoare A100VLAD SILVIA
STANCIUGEL MATEIPregatitoare A100VLAD SILVIA
VASILE BIANCAPregatitoare A100VLAD SILVIA
TOADER ANASTASIAPregatitoare A99VLAD SILVIA
CIOLPAN ANDREEAPregatitoare A98VLAD SILVIA
BUSUIOC REMUSPregatitoare A95VLAD SILVIA
GEORGESCU ALICIAPregatitoare A95VLAD SILVIA
ILIE SARAPregatitoare A95VLAD SILVIA
SORA ALICIAPregatitoare A95VLAD SILVIA
SOTAE DAVIDPregatitoare A95VLAD SILVIA
MARINESCU SERENPregatitoare A93VLAD SILVIA
ABABEI MIHAIPregatitoare A90VLAD SILVIA
SORA MARYOPregatitoare A90VLAD SILVIA
TELINOIU ANDREIPregatitoare A85VLAD SILVIA
DULDURUC STEFANPregatitoare A83VLAD SILVIA
IANCU IUSTINPregatitoare A83VLAD SILVIA
Arshad DanielPregatitoare B100Panaitescu Anca
Chitibus MariaPregatitoare B100Panaitescu Anca
Dinescu SaraPregatitoare B100Panaitescu Anca
Dumitru ClaraPregatitoare B100Panaitescu Anca
Iagar StefanPregatitoare B100Panaitescu Anca
Popescu DeliaPregatitoare B100Panaitescu Anca
Tomita MateoPregatitoare B100Panaitescu Anca
Florea AlesiaPregatitoare B97Panaitescu Anca
Oana BogdanPregatitoare B95Panaitescu Anca
Olaru AlexandruPregatitoare B95Panaitescu Anca
Orasanu CatalinPregatitoare B95Panaitescu Anca
Pinzariu IanisPregatitoare B95Panaitescu Anca
Sandu IoanaPregatitoare B95Panaitescu Anca
Alexandru IlincaPregatitoare B92Panaitescu Anca
Ciubotaru RebecaPregatitoare B90Panaitescu Anca
Moraru AlexandraPregatitoare B90Panaitescu Anca
Iconaru DeliaPregatitoare B86Panaitescu Anca
Rada MedeeaPregatitoare B82Panaitescu Anca

Inapoi la centrele de concurs