Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Arges
Localitate:Pitesti
Scoala:Scoala Gimnaziala Ion Minulescu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
ILIE SIMONAIII AEPetre RAMONA
Bogos Ioana IuniaIII BEDinescu Rodica
OPREA ALINAIII CEILIE LILIANA
Ciuica MirunaIII DEMAZILU ELENA
Dinca NicolaIII DEMAZILU ELENA
Elena SimonaIII DEMAZILU ELENA
Popescu DariusIII DEMAZILU ELENA
Toma MedeeaIII DEMAZILU ELENA
Cristescu RaduPregatitoare CEFlorea Marioara
Necula RobertPregatitoare CEFlorea Marioara
Petre MayaPregatitoare CEFlorea Marioara
Puiu DavidPregatitoare CEFlorea Marioara
Ion DavidPregatitoare DERaceala Ionela
DONESCU MATEIPregatitoare EECirstea Mihaela
NASTA YANNISPregatitoare EECirstea Mihaela
STAN IRINAPregatitoare EECirstea Mihaela
Serban Vlad CristianIII BIDinescu Rodica
Belchita Diana TeodoraIII BIDinescu Rodica
Ceausu Alessia MariaIII BIDinescu Rodica
Darsteanu Maria RebecaIII BIDinescu Rodica
Georgescu Razvan MihaiIII BIDinescu Rodica
Iordan Andrei AlesioIII BIDinescu Rodica
POPESCU ALEXIAIII CIILIE LILIANA
STANCU IANISIII CIILIE LILIANA
DRAGHICI EDUARDIV AIVLAD SILVIA
NEACSU SEBASTIANIV AIVLAD SILVIA
NEDELEA BIANCAIV AIVLAD SILVIA
SACEANU ROBERTIII CIIILIE LILIANA
Ghetie RaresIII AIIPetre RAMONA
GODEANU RARESIV AIIVLAD SILVIA
ALEXE MIRUNA-MARIAPregatitoare AIIRebedeu Dana
Draguta RaresPregatitoare BIICristica Violeta
Negulescu SofiaPregatitoare BIICristica Violeta
Baltaretu SebastianPregatitoare CIIFlorea Marioara
Cotandra MihaiPregatitoare CIIFlorea Marioara
Ilici Cergan VladimirPregatitoare CIIFlorea Marioara
Mihaila ArianaPregatitoare CIIFlorea Marioara
Panduru AndraPregatitoare CIIFlorea Marioara
Vatasoiu Bianca Pregatitoare CIIFlorea Marioara
Rinceanu IoanaPregatitoare DIIRaceala Ionela
Tudor DavidIII DIIMAZILU ELENA
Neacsu AnamariaIV BIIPanaitescu Anca
Stan MadalinaIV BIIPanaitescu Anca
Vlasceanu VladutIV BIIPanaitescu Anca
DIACONU TUDOR-GEORGEPregatitoare AIIRebedeu Dana
MOCANU TIMEEA-ECATERINAPregatitoare AIIRebedeu Dana
POPA ANA-MARIAPregatitoare AIIRebedeu Dana
Ionescu AryanaPregatitoare CIIFlorea Marioara
Barbulescu MaiaPregatitoare DIIRaceala Ionela
Radu AndreiPregatitoare DIIRaceala Ionela
Ungureanu AlbertPregatitoare DIIRaceala Ionela
PETCU LAURENTIUPregatitoare EIICirstea Mihaela
Stroescu AlexandruIII AIIIPetre RAMONA
BUSE BOGDANIII CIIIILIE LILIANA
Ion AndaIII AIIIPetre RAMONA
MARASOIU DARIAIII CIIIILIE LILIANA
Dumitrache TeodorPregatitoare CIIIFlorea Marioara
Nedelea IoanaPregatitoare CIIIFlorea Marioara
Sorescu AndreiPregatitoare CIIIFlorea Marioara
Tudor DariaPregatitoare CIIIFlorea Marioara
Dinu Eric AndreiPregatitoare DIIIRaceala Ionela
Apostu AndreeaIV BIIIPanaitescu Anca
POPA MARIA-ALEXANDRAPregatitoare AIIIRebedeu Dana
RADU STEFANIA-MARIANAPregatitoare AIIIRebedeu Dana
Calina RazvanPregatitoare CIIIFlorea Marioara
Manda RobertPregatitoare CIIIFlorea Marioara
ILIE ARIANAPregatitoare EIIICirstea Mihaela
DUMITRU FABIANIV AMVLAD SILVIA
DOBRA IANIS-NICOLASPregatitoare AMRebedeu Dana
Cristica AnniaPregatitoare BMCristica Violeta
Valvoi AlexandruPregatitoare BMCristica Violeta
Attar YarinaPregatitoare CMFlorea Marioara
Grigore SonyaPregatitoare CMFlorea Marioara
Bortosu EricaPregatitoare DMRaceala Ionela
Hirica MateiPregatitoare DMRaceala Ionela
Mihai TeodoraPregatitoare DMRaceala Ionela
Mohamed SamiraPregatitoare DMRaceala Ionela
Pitigoi StefanPregatitoare DMRaceala Ionela
Soare MariaPregatitoare DMRaceala Ionela

Inapoi la centrele de concurs