Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Arges
Localitate:Pitesti
Scoala:Scoala Gimnaziala Ion Minulescu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Cirstea YanisI AERebedeu Dana
Ion Filip-GabrielI AERebedeu Dana
Cristica AnniaI BECristica Violeta
Tolos IlincaI BECristica Violeta
Cotandra MihaiI CEFlorea Marioara
Draghici NataliaI CEFlorea Marioara
Necula RobertI CEFlorea Marioara
BIVOLU ANAI EECirstea Mihaela
CRISTEA BIANCAI EECirstea Mihaela
JENTOIU GEORGEI EECirstea Mihaela
NASTA YANNISI EECirstea Mihaela
PETRESCU IVAN SARAI EECirstea Mihaela
PETRESCU IVAN SARAI EECirstea Mihaela
Balanescu StefanIII CEMoromete Magdalena
Cotandra DianaIII CEMoromete Magdalena
Luca KarinaIII CEMoromete Magdalena
Orasanu EcaterinaIII CEMoromete Magdalena
Serban DavidIII CEMoromete Magdalena
Teodorescu MaraIII CEMoromete Magdalena
Mecu Stefan MateiIV BEDinescu Rodica
AGANIM ALEXANDRAPregatitoare AEVLAD SILVIA
BERECHET DAVIDPregatitoare AEVLAD SILVIA
CHITEA YANISPregatitoare AEVLAD SILVIA
COMAN MARIAPregatitoare AEVLAD SILVIA
DUTA IANISPregatitoare AEVLAD SILVIA
ION COSTINPregatitoare AEVLAD SILVIA
IVASCU SASHAPregatitoare AEVLAD SILVIA
MATEESCU ERICPregatitoare AEVLAD SILVIA
MITRACHE BIANCAPregatitoare AEVLAD SILVIA
NEAGOE EDUARDPregatitoare AEVLAD SILVIA
STANCIU MIHAIPregatitoare AEVLAD SILVIA
STANCIUGEL MATEIPregatitoare AEVLAD SILVIA
VASILE BIANCAPregatitoare AEVLAD SILVIA
Arshad DanielPregatitoare BEPanaitescu Anca
Chitibus MariaPregatitoare BEPanaitescu Anca
Dinescu SaraPregatitoare BEPanaitescu Anca
Dumitru ClaraPregatitoare BEPanaitescu Anca
Iagar StefanPregatitoare BEPanaitescu Anca
Popescu DeliaPregatitoare BEPanaitescu Anca
Tomita MateoPregatitoare BEPanaitescu Anca
Turcu RobertIII CIMoromete Magdalena
Voicila MariaIII CIMoromete Magdalena
TOADER ANASTASIAPregatitoare AIVLAD SILVIA
Dobra IanisI AIRebedeu Dana
Marinescu AlexandruI AIRebedeu Dana
CIOLPAN ANDREEAPregatitoare AIVLAD SILVIA
Rinceanu Ioana MagdalenaI DIIRaceala Ionela
Sibiceanu MihneaIII CIIMoromete Magdalena
Florea AlesiaPregatitoare BIIPanaitescu Anca
Mocanu LucaIII CIIMoromete Magdalena
Barbu AlexandraI AIIRebedeu Dana
Mocanu TimeeaI AIIRebedeu Dana
Minca AlexandruI BIICristica Violeta
Cristescu RaduI CIIFlorea Marioara
STAN IRINAI EIICirstea Mihaela
STAN IRINAI EIICirstea Mihaela
BUSUIOC REMUSPregatitoare AIIVLAD SILVIA
GEORGESCU ALICIAPregatitoare AIIVLAD SILVIA
ILIE SARAPregatitoare AIIVLAD SILVIA
SORA ALICIAPregatitoare AIIVLAD SILVIA
SOTAE DAVIDPregatitoare AIIVLAD SILVIA
Oana BogdanPregatitoare BIIPanaitescu Anca
Olaru AlexandruPregatitoare BIIPanaitescu Anca
Orasanu CatalinPregatitoare BIIPanaitescu Anca
Pinzariu IanisPregatitoare BIIPanaitescu Anca
Sandu IoanaPregatitoare BIIPanaitescu Anca
MARINESCU SERENPregatitoare AIIIVLAD SILVIA
Alexandru IlincaPregatitoare BIIIPanaitescu Anca
Alexe Miruna-MariaI AMRebedeu Dana
Iancu MariaI AMRebedeu Dana
Popa MariaI AMRebedeu Dana
Attar YarinaI CMFlorea Marioara
Cergan VladimirI CMFlorea Marioara
Petre MayaI CMFlorea Marioara
Balan Maria AlexandraI DMRaceala Ionela
Ion David AndreiI DMRaceala Ionela
BADEA TEODORAI EMCirstea Mihaela
ABABEI MIHAIPregatitoare AMVLAD SILVIA
SORA MARYOPregatitoare AMVLAD SILVIA
Ciubotaru RebecaPregatitoare BMPanaitescu Anca
Moraru AlexandraPregatitoare BMPanaitescu Anca

Inapoi la centrele de concurs