Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Concurenti de excelenta din centrul de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Nr. 49
Nume elevClasaCadru didactic
CROITORU NATALIAI CRADU MIHAELA
DRAGOMIR ALEXANDRU - COSTINI CRADU MIHAELA
DUMITRACHE LETITIA - ANAI CRADU MIHAELA
GHIDARCEA BRIANA - ELENAI CRADU MIHAELA
ROMEGHEA PATRICK - STEFANI CRADU MIHAELA
CIULEANU DARIUS ANDREII DCEAUSOGLU LUMINITA
DUMITRESCU LUCA ADRIANI DCEAUSOGLU LUMINITA
TOGOE DULCU TUDOR GEORGEI DCEAUSOGLU LUMINITA
IORGULESCU ANDREI PAULII APOPESCU ELENA
Dumitrescu SaraII BGHERGHE IOLANDA
Florea PatriciaII BGHERGHE IOLANDA
Glhionaru VictorII BGHERGHE IOLANDA
Patru RazvanII BGHERGHE IOLANDA
BADEA RADU ERMILII CVASILIU CATALINA
LEONTIES CRINA ILINCAII CVASILIU CATALINA
SIMIONESCU ERIN GABRIELAII CVASILIU CATALINA
Balan Amalia II DALDEA IRINA
Georgescu Ilia II DALDEA IRINA
Damian LucaIII ASILVESTRU FLORENTINA
Dicu Vlad-StefanIII ASILVESTRU FLORENTINA
Doncean DanIII ASILVESTRU FLORENTINA
Grigore Andreea-IoanaIII ASILVESTRU FLORENTINA
Toderascu Maria-CatalinaIII ASILVESTRU FLORENTINA
BLUOSS CRISTIAN III BPETRE MADALINA
DAN DAVID III BPETRE MADALINA
DANCAESCU JESSICA III BPETRE MADALINA
IVASCU SARA III BPETRE MADALINA
MOCANASU RADU III BPETRE MADALINA
PUIU ALEXANDRAIII BPETRE MADALINA
Andone Ana III EIONESCU OANA
Toader ElizaIII EIONESCU OANA
AFILIPOAIE MARAPregatitoare BCOSTACHE MIHAELA
BALESCU SOFIA ANDREEAPregatitoare BCOSTACHE MIHAELA
HUICA INDIRAPregatitoare BCOSTACHE MIHAELA
MOTOTOLEA RADU MATEIPregatitoare BCOSTACHE MIHAELA
POPOVICI BIANCA ANDREEAPregatitoare BCOSTACHE MIHAELA
STEFAN NICOLAE DIANAPregatitoare BCOSTACHE MIHAELA
TIRDEA RARES ANDREIPregatitoare BCOSTACHE MIHAELA
TUDOSE ALEXIA MARIAPregatitoare BCOSTACHE MIHAELA
Steriopol EvelynPregatitoare DDINU DANIELA
SERB ANDREI-VLADPregatitoare FGHIOCEL CATALINA

Inapoi la centrele de concurs