Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Iasi
Localitate:Iasi
Scoala:Scoala Gheorghe Asachi
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
ACHIHAEI ANAI A99BEREA GABRIELA
GRADU NATALIAI A99BEREA GABRIELA
GUGOASA LETITIAI A99BEREA GABRIELA
MAGDA ANYAI A99BEREA GABRIELA
MORARU SABINAI A99BEREA GABRIELA
POPOVICI ANDREII A99BEREA GABRIELA
ROSU VICTORI A99BEREA GABRIELA
PALAGHIA ANDREII A96BEREA GABRIELA
PRODANCIUC AUGUSTUSI A95BEREA GABRIELA
TARNAUCEANU TEODORI A95BEREA GABRIELA
FLORESCU DAVIDI A94BEREA GABRIELA
MANOLACHE DRUTUI A94BEREA GABRIELA
GHIORGHIU SERBANI A90BEREA GABRIELA
AFTENI MARAI A89BEREA GABRIELA
LUCA CRISTIANI A89BEREA GABRIELA
AFLORI IRINAI A85BEREA GABRIELA
ANGHEL NICOLAI A85BEREA GABRIELA
NEAMTU ANAI A85BEREA GABRIELA
CARAVAGGIO SOFIAI A84BEREA GABRIELA
AL KHIRISEH ALEXI A80BEREA GABRIELA
BALAN AGNESI A79BEREA GABRIELA
LUPU MARIA ALECSANDRAI A79BEREA GABRIELA
VASILIU DELIAI A79BEREA GABRIELA
ISAICU ECATERINAI A75BEREA GABRIELA
IONESCU THEODORI A69BEREA GABRIELA
SARGHI BOGDAN TUDORI A69BEREA GABRIELA
URSU MADALINAI A69BEREA GABRIELA
GRUMAZESCU ANA MARIAI A64BEREA GABRIELA
BOCAN STEFANI A60BEREA GABRIELA
HAIDAU GIULIAI AParticipantBEREA GABRIELA
NEAMTU MARIAI AParticipantBEREA GABRIELA
HARTESCU TUDORI AParticipantBEREA GABRIELA
ROBU DRAGOSI AParticipantBEREA GABRIELA
DRAGOMIR TEODORAI AParticipantBEREA GABRIELA
ZAHARIA HORIAII B100TURANSCHI SILVIA
ALEXA DAVIDII B95TURANSCHI SILVIA
AFRISINEI LUCAII B90TURANSCHI SILVIA
APOSTU IOANAII B90TURANSCHI SILVIA
BOBARNAT DAVIDII B90TURANSCHI SILVIA
CIUDIN COSMIN IOANII B90TURANSCHI SILVIA
CURCA ARONII B90TURANSCHI SILVIA
GANTALUC AMALIAII B90TURANSCHI SILVIA
HRIB BIANCAII B90TURANSCHI SILVIA
PAVEL AMALIAII B90TURANSCHI SILVIA
PLAI SOFIAII B90TURANSCHI SILVIA
POPA KARINAII B90TURANSCHI SILVIA
BRISAN SABINAII B85TURANSCHI SILVIA
MARTIN ANAII B85TURANSCHI SILVIA
RATA STEFANII B85TURANSCHI SILVIA
VIERU MIRUNAIII A96RUSCONI MIHAELA
OLAN TUDORIII A74RUSCONI MIHAELA
OPREA ALEX III B100MOCANU MIHAELA
PRODAN TEODORAIII B100MOCANU MIHAELA
GOLOVCENCU ANAIII B94MOCANU MIHAELA
IONITA TEODORIII B88MOCANU MIHAELA
MOCANU THEODORAIII B88MOCANU MIHAELA
GRIGORAS BIANCAIII B72MOCANU MIHAELA
PALACHIA CRISTINAIII C94GRUNZU MAGLENA
CIOCAN SOFIA MARIAIII C88GRUNZU MAGLENA
BUCA ILINCA MALINAIII C84GRUNZU MAGLENA
TUDORA ANAIII C79GRUNZU MAGLENA
GRIGORAS ANA ELENAIII C78GRUNZU MAGLENA
RASCHIP DIANAIII C75GRUNZU MAGLENA
AVRAM RADUIII C71GRUNZU MAGLENA
FRUNZETTI FRANCOIII C70GRUNZU MAGLENA
CAZACIUC DENISAIV A100GATU GENOVEVA
CIOBANU ILINCAIV A100GATU GENOVEVA
STRACHINA TEODORAIV A98GATU GENOVEVA
BUNDUC MARAIV A92GATU GENOVEVA
VISAN IOANA LAVINIAIV A90GATU GENOVEVA
COMAN DARIA IOANAIV A80GATU GENOVEVA
ILIE MARIAIV A80GATU GENOVEVA
LUPU ODETTEIV A80GATU GENOVEVA
BANILA TUDORIV A75GATU GENOVEVA
PUSCALAU EDUARDIV A75GATU GENOVEVA
ARNAUTU TUDORIV A74GATU GENOVEVA
ROSU DAVIDIV A74GATU GENOVEVA
PARASCHIV CARLAIV A70GATU GENOVEVA
URSU JASMINAIV A64GATU GENOVEVA
ALEXA DAVIDIV B100BIVOLARU MIHAELA
BELU ALEXANDRUIV B100BIVOLARU MIHAELA
DANILA CATALINAIV B89BIVOLARU MIHAELA
BURGHIANU VLADIV B80BIVOLARU MIHAELA
BUZDUGA ILINCAIV B80BIVOLARU MIHAELA
MIRONEANU MATEIIV B80BIVOLARU MIHAELA
MREJERU TEODORIV B80BIVOLARU MIHAELA
POPESCU MAYAIV B78BIVOLARU MIHAELA
MIHAI ANA MARIAIV B75BIVOLARU MIHAELA
ORHIAN TUDORIV B75BIVOLARU MIHAELA
STANCULEANU ELENAIV B75BIVOLARU MIHAELA
STEFANESCU EMAIV B75BIVOLARU MIHAELA
TURCANU DIANAIV B75BIVOLARU MIHAELA
MOCANU DARIAIV B73BIVOLARU MIHAELA
ADOCHITEI ALEXIEPregatitoare A100ANISTOROAE CARMEN
ANGHEL MIRCEA TEODORPregatitoare A100ANISTOROAE CARMEN
BLAGA DIANA ANASTASIAPregatitoare A100ANISTOROAE CARMEN
CANTIR ECATERINAPregatitoare A100ANISTOROAE CARMEN
DASCALU DARIAPregatitoare A100ANISTOROAE CARMEN
DRAGAN ALEXANDRUPregatitoare A100ANISTOROAE CARMEN
DUMITRASCU MARTINA ELENAPregatitoare A100ANISTOROAE CARMEN
HAUSNER OLARU RARES MARIANPregatitoare A100ANISTOROAE CARMEN
IVASUC ERICAPregatitoare A100ANISTOROAE CARMEN
SARBU ALEXANDRINAPregatitoare A100ANISTOROAE CARMEN
SERBANOIU STEFANPregatitoare A100ANISTOROAE CARMEN
FRUNZA ANDREI EMILIANPregatitoare A99ANISTOROAE CARMEN
URSU ANYA ELENAPregatitoare A99ANISTOROAE CARMEN
BAHRIN DAVIDPregatitoare A97ANISTOROAE CARMEN
BANDOL MATEIPregatitoare A96ANISTOROAE CARMEN
MOCANU ALEXIAPregatitoare A95ANISTOROAE CARMEN
PERJU DARIUSPregatitoare A94ANISTOROAE CARMEN
LUCA TUDORPregatitoare A93ANISTOROAE CARMEN
APETREI LUCA PETRUPregatitoare A92ANISTOROAE CARMEN
DAMIAN LUCAPregatitoare A80ANISTOROAE CARMEN
MACAR MATEI GEORGEPregatitoare A80ANISTOROAE CARMEN
VASLAVSCHI IOANA MARIAPregatitoare A79ANISTOROAE CARMEN
IACOMI MARA ANDREEAPregatitoare A75ANISTOROAE CARMEN
MOISACHE MIHNEAPregatitoare AParticipantANISTOROAE CARMEN

Inapoi la centrele de concurs