Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Iasi
Localitate:Iasi
Scoala:Scoala Gheorghe Asachi
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
ZAHARIA HORIAII BETURANSCHI SILVIA
OPREA ALEX III BEMOCANU MIHAELA
PRODAN TEODORAIII BEMOCANU MIHAELA
CAZACIUC DENISAIV AEGATU GENOVEVA
CIOBANU ILINCAIV AEGATU GENOVEVA
ALEXA DAVIDIV BEBIVOLARU MIHAELA
BELU ALEXANDRUIV BEBIVOLARU MIHAELA
ADOCHITEI ALEXIEPregatitoare AEANISTOROAE CARMEN
ANGHEL MIRCEA TEODORPregatitoare AEANISTOROAE CARMEN
BLAGA DIANA ANASTASIAPregatitoare AEANISTOROAE CARMEN
CANTIR ECATERINAPregatitoare AEANISTOROAE CARMEN
DASCALU DARIAPregatitoare AEANISTOROAE CARMEN
DRAGAN ALEXANDRUPregatitoare AEANISTOROAE CARMEN
DUMITRASCU MARTINA ELENAPregatitoare AEANISTOROAE CARMEN
HAUSNER OLARU RARES MARIANPregatitoare AEANISTOROAE CARMEN
IVASUC ERICAPregatitoare AEANISTOROAE CARMEN
SARBU ALEXANDRINAPregatitoare AEANISTOROAE CARMEN
SERBANOIU STEFANPregatitoare AEANISTOROAE CARMEN
ACHIHAEI ANAI AIBEREA GABRIELA
GRADU NATALIAI AIBEREA GABRIELA
GUGOASA LETITIAI AIBEREA GABRIELA
MAGDA ANYAI AIBEREA GABRIELA
MORARU SABINAI AIBEREA GABRIELA
POPOVICI ANDREII AIBEREA GABRIELA
ROSU VICTORI AIBEREA GABRIELA
FRUNZA ANDREI EMILIANPregatitoare AIANISTOROAE CARMEN
URSU ANYA ELENAPregatitoare AIANISTOROAE CARMEN
STRACHINA TEODORAIV AIGATU GENOVEVA
BAHRIN DAVIDPregatitoare AIIANISTOROAE CARMEN
PALAGHIA ANDREII AIIBEREA GABRIELA
VIERU MIRUNAIII AIIRUSCONI MIHAELA
BANDOL MATEIPregatitoare AIIANISTOROAE CARMEN
PRODANCIUC AUGUSTUSI AIIBEREA GABRIELA
TARNAUCEANU TEODORI AIIBEREA GABRIELA
ALEXA DAVIDII BIITURANSCHI SILVIA
MOCANU ALEXIAPregatitoare AIIANISTOROAE CARMEN
FLORESCU DAVIDI AIIIBEREA GABRIELA
MANOLACHE DRUTUI AIIIBEREA GABRIELA
GOLOVCENCU ANAIII BIIIMOCANU MIHAELA
PALACHIA CRISTINAIII CIIIGRUNZU MAGLENA
PERJU DARIUSPregatitoare AIIIANISTOROAE CARMEN
LUCA TUDORPregatitoare AIIIANISTOROAE CARMEN
BUNDUC MARAIV AIIIGATU GENOVEVA
APETREI LUCA PETRUPregatitoare AIIIANISTOROAE CARMEN
GHIORGHIU SERBANI AMBEREA GABRIELA
AFRISINEI LUCAII BMTURANSCHI SILVIA
APOSTU IOANAII BMTURANSCHI SILVIA
BOBARNAT DAVIDII BMTURANSCHI SILVIA
CIUDIN COSMIN IOANII BMTURANSCHI SILVIA
CURCA ARONII BMTURANSCHI SILVIA
GANTALUC AMALIAII BMTURANSCHI SILVIA
HRIB BIANCAII BMTURANSCHI SILVIA
PAVEL AMALIAII BMTURANSCHI SILVIA
PLAI SOFIAII BMTURANSCHI SILVIA
POPA KARINAII BMTURANSCHI SILVIA
VISAN IOANA LAVINIAIV AMGATU GENOVEVA

Inapoi la centrele de concurs