Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Botosani
Localitate:Botosani
Scoala:Scoala Gimnaziala Elena Rares
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Voroneanu DanaI B90Letos Mariana
MACOVEI IANISI A100IACOB STELA
MURARU DENISA I A100IACOB STELA
DRAGUTU ALEXANDRA I A95IACOB STELA
Hutu Andrei I A95IACOB STELA
Apopei Ecaterina I A90IACOB STELA
Anghelache DariaI B100Letos Mariana
Maftei DavidI B100Letos Mariana
Mandric LucasI B100Letos Mariana
Miron TudorI B95Letos Mariana
Burlacu Patricia- AliceII B98Nunvaliler Anca
Dulgheriu Iustina- MirunaII B98Nunvaliler Anca
Partenie Codrin- MateiII B95Nunvaliler Anca
Raileanu Victor VasileII B92Nunvaliler Anca
Turcanu MariaII B92Nunvaliler Anca
TOLOCARIU STEFANIAII C100SUSTER LOREDANA
ANASTASIE CRISTIANAII C95SUSTER LOREDANA
DOROFTE DAVID II C95SUSTER LOREDANA
NEGEL ARIANAII C95SUSTER LOREDANA
TIVLICA ALBERTII C95SUSTER LOREDANA
MOLDOVANU MADALINAII C90SUSTER LOREDANA
Brinza Mattia- Alessandro II D100Danila Costel
Hoanca Alexandru- Mihai II D100Danila Costel
Hritac Marinela - Dorina II D100Danila Costel
Viziteu Darius- Ioan II D100Danila Costel
Vasilcau Cleopa- Ioan II D95Danila Costel
Gabor Gabi II D85Danila Costel
Matras Denisa- Ioana II D85Danila Costel
Butnarescu Iasmina II D80Danila Costel
Sfatcu Floriana- Elena II D80Danila Costel
Apetrei Medeea GabrielaIII A100Surdu Denis Manuela
Caslariu Anisia -MariaIII A100Surdu Denis Manuela
Raclariu Andreea - DianaIII A100Surdu Denis Manuela
Codau Ioan -SebastianIII A99Surdu Denis Manuela
Mirt Alexandru -StefanIII A98Surdu Denis Manuela
Colodiuc StefanIII A95Surdu Denis Manuela
Onofriciuc Alesio- GabrielIII A90Surdu Denis Manuela
Rusu Ilie III A90Surdu Denis Manuela
Schiopu GeorgianaIII A90Surdu Denis Manuela
Rusu DavidIII A85Surdu Denis Manuela
Serbescu VladIII A85Surdu Denis Manuela
Nichifor AlexiaIII A80Surdu Denis Manuela
Munteanu Teodora IV A100HUMA STEFANIA
Urzica Miruna IV A100HUMA STEFANIA
Cucosal Alexia IV A99HUMA STEFANIA
Apetrea SaraIV A98HUMA STEFANIA
Butnariu Diana IV A98HUMA STEFANIA
Ichim DeliaIV A98HUMA STEFANIA
Ionita Denisa IV A98HUMA STEFANIA
Lungu Constantin IV A98HUMA STEFANIA
Olariu Ioana IV A98HUMA STEFANIA
Padurariu Alexandru IV A98HUMA STEFANIA
Popa Georgiana IV A98HUMA STEFANIA
Ursache Alexandru IV A98HUMA STEFANIA
Olariu Gabriel IV A97HUMA STEFANIA
Moloce Iustin IV A95HUMA STEFANIA
Ichim Andrei IV A94HUMA STEFANIA
Matrescu Lorena IV A90HUMA STEFANIA
BASARAB MIRCEA IV B100Anitei Nina
IACOB GIULIA IV B100Anitei Nina
ROTARIU STEFANIA IV B100Anitei Nina
DINU EDUARD IV B98Anitei Nina
OLARU ANAMARIA IV B96Anitei Nina
PASNICIUC CIPRIAN IV B96Anitei Nina
Lucanu Maria IV B94Anitei Nina
MAIOVSCHI MARIA IV B94Anitei Nina
CHELARU ADI IV B92Anitei Nina
Simionov Andreea IV C90Huzum Luminita
Pal Francesco IV C88Huzum Luminita
Igna Bianca IV C80Huzum Luminita
Irimia Erika IV C80Huzum Luminita
Vitalaru Dionisie IV C70Huzum Luminita
Hizilnicov TheodorIV D100Chirila Ionela
Isac RobertoIV D92Chirila Ionela
Mihai LuizaIV D92Chirila Ionela
Chersan Antonia Pregatitoare A100Tiritelnicu Mihaela
Cosuleanu IoanaPregatitoare A100Tiritelnicu Mihaela
Maica DavidPregatitoare A100Tiritelnicu Mihaela
Niculcea Gian Luca Pregatitoare A100Tiritelnicu Mihaela
Andronache RubenPregatitoare A95Tiritelnicu Mihaela
Bobeica Luca Pregatitoare A95Tiritelnicu Mihaela
Caruntu BiancaPregatitoare A95Tiritelnicu Mihaela
Grigoras MarcoPregatitoare A95Tiritelnicu Mihaela
Pricope GabrielPregatitoare A95Tiritelnicu Mihaela
Alexandru Alexandra Pregatitoare A90Tiritelnicu Mihaela
Antonovici MihailPregatitoare A90Tiritelnicu Mihaela
Atodiresei DanielPregatitoare A90Tiritelnicu Mihaela
Nechita Nicoleta Pregatitoare A90Tiritelnicu Mihaela
Ungureanu IosifPregatitoare A80Tiritelnicu Mihaela
Costas Alesia Pregatitoare A75Tiritelnicu Mihaela
Prisacariu Ruth Pregatitoare A75Tiritelnicu Mihaela

Inapoi la centrele de concurs