Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Botosani
Localitate:Botosani
Scoala:Scoala Gimnaziala Elena Rares
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
MACOVEI IANISI AEIACOB STELA
MURARU DENISA I AEIACOB STELA
Anghelache DariaI BELetos Mariana
Maftei DavidI BELetos Mariana
Mandric LucasI BELetos Mariana
TOLOCARIU STEFANIAII CESUSTER LOREDANA
Brinza Mattia- Alessandro II DEDanila Costel
Hoanca Alexandru- Mihai II DEDanila Costel
Hritac Marinela - Dorina II DEDanila Costel
Viziteu Darius- Ioan II DEDanila Costel
Apetrei Medeea GabrielaIII AESurdu Denis Manuela
Caslariu Anisia -MariaIII AESurdu Denis Manuela
Raclariu Andreea - DianaIII AESurdu Denis Manuela
Munteanu Teodora IV AEHUMA STEFANIA
Urzica Miruna IV AEHUMA STEFANIA
BASARAB MIRCEA IV BEAnitei Nina
IACOB GIULIA IV BEAnitei Nina
ROTARIU STEFANIA IV BEAnitei Nina
Hizilnicov TheodorIV DEChirila Ionela
Chersan Antonia Pregatitoare AETiritelnicu Mihaela
Cosuleanu IoanaPregatitoare AETiritelnicu Mihaela
Maica DavidPregatitoare AETiritelnicu Mihaela
Niculcea Gian Luca Pregatitoare AETiritelnicu Mihaela
Codau Ioan -SebastianIII AISurdu Denis Manuela
Cucosal Alexia IV AIHUMA STEFANIA
Burlacu Patricia- AliceII BINunvaliler Anca
Dulgheriu Iustina- MirunaII BINunvaliler Anca
Mirt Alexandru -StefanIII AISurdu Denis Manuela
Apetrea SaraIV AIHUMA STEFANIA
Butnariu Diana IV AIHUMA STEFANIA
Ichim DeliaIV AIHUMA STEFANIA
Ionita Denisa IV AIHUMA STEFANIA
Lungu Constantin IV AIHUMA STEFANIA
Olariu Ioana IV AIHUMA STEFANIA
Padurariu Alexandru IV AIHUMA STEFANIA
Popa Georgiana IV AIHUMA STEFANIA
Ursache Alexandru IV AIHUMA STEFANIA
DINU EDUARD IV BIAnitei Nina
Olariu Gabriel IV AIIHUMA STEFANIA
OLARU ANAMARIA IV BIIAnitei Nina
PASNICIUC CIPRIAN IV BIIAnitei Nina
DRAGUTU ALEXANDRA I AIIIACOB STELA
Hutu Andrei I AIIIACOB STELA
Miron TudorI BIILetos Mariana
Partenie Codrin- MateiII BIINunvaliler Anca
ANASTASIE CRISTIANAII CIISUSTER LOREDANA
DOROFTE DAVID II CIISUSTER LOREDANA
NEGEL ARIANAII CIISUSTER LOREDANA
TIVLICA ALBERTII CIISUSTER LOREDANA
Vasilcau Cleopa- Ioan II DIIDanila Costel
Colodiuc StefanIII AIISurdu Denis Manuela
Moloce Iustin IV AIIHUMA STEFANIA
Andronache RubenPregatitoare AIITiritelnicu Mihaela
Bobeica Luca Pregatitoare AIITiritelnicu Mihaela
Caruntu BiancaPregatitoare AIITiritelnicu Mihaela
Grigoras MarcoPregatitoare AIITiritelnicu Mihaela
Pricope GabrielPregatitoare AIITiritelnicu Mihaela
Ichim Andrei IV AIIIHUMA STEFANIA
Lucanu Maria IV BIIIAnitei Nina
MAIOVSCHI MARIA IV BIIIAnitei Nina
Raileanu Victor VasileII BIIINunvaliler Anca
Turcanu MariaII BIIINunvaliler Anca
CHELARU ADI IV BIIIAnitei Nina
Isac RobertoIV DIIIChirila Ionela
Mihai LuizaIV DIIIChirila Ionela
Voroneanu DanaI BMLetos Mariana
Apopei Ecaterina I AMIACOB STELA
MOLDOVANU MADALINAII CMSUSTER LOREDANA
Onofriciuc Alesio- GabrielIII AMSurdu Denis Manuela
Rusu Ilie III AMSurdu Denis Manuela
Schiopu GeorgianaIII AMSurdu Denis Manuela
Matrescu Lorena IV AMHUMA STEFANIA
Simionov Andreea IV CMHuzum Luminita
Alexandru Alexandra Pregatitoare AMTiritelnicu Mihaela
Antonovici MihailPregatitoare AMTiritelnicu Mihaela
Atodiresei DanielPregatitoare AMTiritelnicu Mihaela
Nechita Nicoleta Pregatitoare AMTiritelnicu Mihaela

Inapoi la centrele de concurs