Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Alba
Localitate:Alba Iulia
Scoala:Scoala Vasile Goldis
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
BUZATU DARIUSI A95CIOREA MARIA
ROMAN ANA IULIAI A68CIOREA MARIA
MEZOFII ANDREEAI A66CIOREA MARIA
GALDEAN GEORGE STEFANI AParticipantCIOREA MARIA
CORPADE DARIAI AParticipantCIOREA MARIA
DUTULESCU DAVIDI AParticipantCIOREA MARIA
SIMINA ALEXANDRA MIHAELAI B100TOMA ADRIANA
TALPOS ALEXANDRAI B100TOMA ADRIANA
TRIFAN RAZVAN STEFANI B100TOMA ADRIANA
POPESCU ADRIANAI B97TOMA ADRIANA
DOBRA DANIEL DIONISIEI B95TOMA ADRIANA
RAD CARLA STEFANIAI B87TOMA ADRIANA
BEJENARU ALEXANDRUI B86TOMA ADRIANA
SALCU POP STEFANI B78TOMA ADRIANA
GOTA ARIANAI B71TOMA ADRIANA
MOROSANU REBECAI B70TOMA ADRIANA
GOGATA DENISAI B68TOMA ADRIANA
FUGA ALEXANDRUI BParticipantTOMA ADRIANA
NEAMTU ANDRA MARIAI C99SAVU MARINELA BARABAS OTILIA
FILIMON ANA MARIAI C98SAVU MARINELA BARABAS OTILIA
RUSU STOIAN GABRIELI C93SAVU MARINELA BARABAS OTILIA
CORNEA ANDREII C85SAVU MARINELA BARABAS OTILIA
LUNGU STEFANI C85SAVU MARINELA BARABAS OTILIA
NETOTEA SEBASTIANI C74SAVU MARINELA BARABAS OTILIA
MOHAMED ABDELHAMID SARAHI C60SAVU MARINELA BARABAS OTILIA
BORCA PAULI D100MARGINEAN GHEORGHE MARGINEAN LUCIA
COSTEA CARINAI D100MARGINEAN GHEORGHE MARGINEAN LUCIA
GHIGOLEA IONUTI D100MARGINEAN GHEORGHE MARGINEAN LUCIA
NASCU RAISAI D100MARGINEAN GHEORGHE MARGINEAN LUCIA
POPESCU EVELINEI D96MARGINEAN GHEORGHE MARGINEAN LUCIA
POPA OCTAVIANI D90MARGINEAN GHEORGHE MARGINEAN LUCIA
BAICON CIBAN ERICI D85MARGINEAN GHEORGHE MARGINEAN LUCIA
CIUCA TUDORI D85MARGINEAN GHEORGHE MARGINEAN LUCIA
DULIPOVICI DAVIDI D80MARGINEAN GHEORGHE MARGINEAN LUCIA
BRUMBEA VLADI D69MARGINEAN GHEORGHE MARGINEAN LUCIA
STANCA CAROLI D68MARGINEAN GHEORGHE MARGINEAN LUCIA
NITESCU TUDOR CRISTIANII B93MACARIE CARMEN NEAMT CRISTINA
POP RAULII B90MACARIE CARMEN NEAMT CRISTINA
BUTA DIANAII B89MACARIE CARMEN NEAMT CRISTINA
RUS RAIS MIHAIII B85MACARIE CARMEN NEAMT CRISTINA
RUS GABRIELAII B76MACARIE CARMEN NEAMT CRISTINA
BARA ANDREEAII B60MACARIE CARMEN NEAMT CRISTINA
SABAU STEFANII B60MACARIE CARMEN NEAMT CRISTINA
BALSAN MARAII BParticipantMACARIE CARMEN NEAMT CRISTINA
TIRON DARIAII BParticipantMACARIE CARMEN NEAMT CRISTINA
IUSAN VLADII BParticipantMACARIE CARMEN NEAMT CRISTINA
BUCUR IOANAII C100VILCEANU DELIA
RADU IRINAII C100VILCEANU DELIA
VERESIU ALEXIAII C100VILCEANU DELIA
CRISTEA BOGDANII C88VILCEANU DELIA
VOJ IOANAII C86VILCEANU DELIA
SABO IOANAII C85VILCEANU DELIA
CONDOR RUBENII C80VILCEANU DELIA
IOSA ANDREIII C79VILCEANU DELIA
PETRINCA ALEXIAII C78VILCEANU DELIA
STEFAN ARIANAII C65VILCEANU DELIA
OPREA ELIZAII C60VILCEANU DELIA
IDITA TOMUTA DIANAII CParticipantVILCEANU DELIA
SZARTORI ANDRADAII CParticipantVILCEANU DELIA
FLOREA NICOLAEII CParticipantVILCEANU DELIA
PETRIC ANAII CParticipantVILCEANU DELIA
CHIRILUT STEFANII D86JIDVEIAN ADELA
BADILA SARAII D75JIDVEIAN ADELA
STANCIU STEFAN II D72JIDVEIAN ADELA
ANTON ANAII D66JIDVEIAN ADELA
ARON ADELINAII DParticipantJIDVEIAN ADELA
GLIGOR AMALIAIII B100CORPODEAN OFELIA
POPA ALEXIAIII B100CORPODEAN OFELIA
PUSCA MARIAIII B100CORPODEAN OFELIA
STEAU VLADIII B100CORPODEAN OFELIA
VESA MIHAIIII B100CORPODEAN OFELIA
BURA ANDREIIII B98CORPODEAN OFELIA
BAIES VLADIII B95CORPODEAN OFELIA
SEICEAN DARIUSIII B92CORPODEAN OFELIA
TAHAS DARIAIII B91CORPODEAN OFELIA
BEJENARU BIANCAIII BParticipantCORPODEAN OFELIA
BECA VLADIMIRIII C100LUPEA ELVIRA ONEA TRAIAN
FLOREA ANCAIII C100LUPEA ELVIRA ONEA TRAIAN
BINTINTAN VLAD III C99LUPEA ELVIRA ONEA TRAIAN
BUCUR MARIAIV A100LUPEA RODICA
PETRUTIU ALEXANDRAIV A100LUPEA RODICA
TRIFAN BIANCAIV A93LUPEA RODICA
SOCOL GABRIELAIV A82LUPEA RODICA
VOJ TEODORAIV A80LUPEA RODICA
MODORAS CRISTIANIV B95BREAZ SIMONA BARBAT VASILE
MOGA VICTORIAIV B95BREAZ SIMONA BARBAT VASILE
MORAR ANDREIIV B63BREAZ SIMONA BARBAT VASILE
BORZA RAZVANIV B61BREAZ SIMONA BARBAT VASILE
ANGELESCU ANAIV BParticipantBREAZ SIMONA BARBAT VASILE

Inapoi la centrele de concurs