Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Alba
Localitate:Alba Iulia
Scoala:Scoala Vasile Goldis
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
CIOLACU ALANI C100BACIU ANA MARIA PETRUSE ALEXANDRA
MITROFAN DAVIDI C100BACIU ANA MARIA PETRUSE ALEXANDRA
COTARLEA DANIELI C96BACIU ANA MARIA PETRUSE ALEXANDRA
SAGAU ROBERTOI C93BACIU ANA MARIA PETRUSE ALEXANDRA
SANMARGHITEAN ALEXANDRUI C90BACIU ANA MARIA PETRUSE ALEXANDRA
BORCA DAVIDI C89BACIU ANA MARIA PETRUSE ALEXANDRA
STOICA ELIZAI C80BACIU ANA MARIA PETRUSE ALEXANDRA
CIOARA ROBERTOI C70BACIU ANA MARIA PETRUSE ALEXANDRA
GOTA ARIANAI D100POPA DRAGUS MIOARA SARLEA ROXANA
MARCU VLADI D100POPA DRAGUS MIOARA SARLEA ROXANA
MARTIN ANDRADAI D100POPA DRAGUS MIOARA SARLEA ROXANA
POPA ANTONIAI D100POPA DRAGUS MIOARA SARLEA ROXANA
GIURA CEZARI D99POPA DRAGUS MIOARA SARLEA ROXANA
RAHAIAN ANDREII D98POPA DRAGUS MIOARA SARLEA ROXANA
BUDA IRINAI D95POPA DRAGUS MIOARA SARLEA ROXANA
TODOR LARISAI D83POPA DRAGUS MIOARA SARLEA ROXANA
IANCU ALESSIAI D81POPA DRAGUS MIOARA SARLEA ROXANA
MARTIN ALEXIAI D71POPA DRAGUS MIOARA SARLEA ROXANA
BUZATU DARIUSII A88BALOGH ILDIKO
GOGATA DENISAII B100TOMA ADRIANA
TALPOS ALEXANDRAII B100TOMA ADRIANA
TRIFAN RAZVAN STEFANII B100TOMA ADRIANA
COLCER LUCAII B95TOMA ADRIANA
DOBRA DANIEL DIONISIEII B95TOMA ADRIANA
POPESCU ADRIANAII B95TOMA ADRIANA
SALCU POP STEFANII B95TOMA ADRIANA
BEJENARU ALEXANDRUII B90TOMA ADRIANA
STEAU BIANCAII B90TOMA ADRIANA
CHIFOR ALESIAII B75TOMA ADRIANA
GOTA ARIANAII B75TOMA ADRIANA
MOROSANU REBECAII B75TOMA ADRIANA
RAD CARLA STEFANIAII B68TOMA ADRIANA
BAL MIRUNAII B63TOMA ADRIANA
POPESCU TUDORII BParticipantTOMA ADRIANA
FILIMON ANA MARIAII C100SAVU MARINELA BARABAS OTILIA
NEAMTU ANDRA MARIAII C100SAVU MARINELA BARABAS OTILIA
CORNEA ANDREIII C95SAVU MARINELA BARABAS OTILIA
ZAMFIR ALEXANDRUII C95SAVU MARINELA BARABAS OTILIA
IANCU LUCAII C85SAVU MARINELA BARABAS OTILIA
MOHAMED ABDELHAMID SARAHII C75SAVU MARINELA BARABAS OTILIA
RUSU STOIAN GABRIELII C75SAVU MARINELA BARABAS OTILIA
CAMPEAN TUDORII C73SAVU MARINELA BARABAS OTILIA
TOMA ANAII C73SAVU MARINELA BARABAS OTILIA
VONAS RADUII C73SAVU MARINELA BARABAS OTILIA
OLAR STEFANII C70SAVU MARINELA BARABAS OTILIA
SASU MALINAII C70SAVU MARINELA BARABAS OTILIA
BORZA BIANCAII C65SAVU MARINELA BARABAS OTILIA
BILINSKI ANDREIII C60SAVU MARINELA BARABAS OTILIA
BUJOR BRIANNAII CParticipantSAVU MARINELA BARABAS OTILIA
DULIPOVICI DAVIDII D100MARGINEAN GHEORGHE MARGINEAN LUCIA
POPESCU IULIAII D100MARGINEAN GHEORGHE MARGINEAN LUCIA
CIUCA TUDORII D98MARGINEAN GHEORGHE MARGINEAN LUCIA
GHIGOLEA IONUTII D98MARGINEAN GHEORGHE MARGINEAN LUCIA
BORCA PAULII D95MARGINEAN GHEORGHE MARGINEAN LUCIA
POPA OCTAVIANII D95MARGINEAN GHEORGHE MARGINEAN LUCIA
BIBOLAR RALUCAII D90MARGINEAN GHEORGHE MARGINEAN LUCIA
COSTEA CARINAII D90MARGINEAN GHEORGHE MARGINEAN LUCIA
NASCU RAISAII D90MARGINEAN GHEORGHE MARGINEAN LUCIA
REPEDE LUCAII D90MARGINEAN GHEORGHE MARGINEAN LUCIA
DIRMAN DAVIDII D88MARGINEAN GHEORGHE MARGINEAN LUCIA
POPESCU EVELINEII D80MARGINEAN GHEORGHE MARGINEAN LUCIA
MOGA CARLOSIII A90BALEA DELIA BRUDASCA ILEANA
LUNGU ECATERINAIII A74BALEA DELIA BRUDASCA ILEANA
LUPSAN IOANAIII A70BALEA DELIA BRUDASCA ILEANA
DAMIAN TOMASIII A65BALEA DELIA BRUDASCA ILEANA
OLTEAN ROBERTOIII A65BALEA DELIA BRUDASCA ILEANA
DROASCA DIANAIII AParticipantBALEA DELIA BRUDASCA ILEANA
POP RAULIII B100MACARIE CARMEN NEAMT CRISTINA
BUTA DIANAIII B95MACARIE CARMEN NEAMT CRISTINA
RUS GABRIELAIII B80MACARIE CARMEN NEAMT CRISTINA
BALSAN MARAIII B72MACARIE CARMEN NEAMT CRISTINA
RUS RAIS MIHAIIII B72MACARIE CARMEN NEAMT CRISTINA
SABAU STEFANIII B71MACARIE CARMEN NEAMT CRISTINA
NITESCU TUDOR CRISTIANIII B68MACARIE CARMEN NEAMT CRISTINA
TIRON DARIAIII B63MACARIE CARMEN NEAMT CRISTINA
BARA ANDREEAIII BParticipantMACARIE CARMEN NEAMT CRISTINA
ANTON ANAIII BParticipantMACARIE CARMEN NEAMT CRISTINA
BUCUR IOANAIII C100VILCEANU DELIA
RADU IRINAIII C100VILCEANU DELIA
KRISAN IOANAIII C98VILCEANU DELIA
SABO IOANAIII C88VILCEANU DELIA
FLOREA NICOLAEIII C86VILCEANU DELIA
SAVU LUCAIII C86VILCEANU DELIA
VERESIU ALEXIAIII C84VILCEANU DELIA
VOJ IOANAIII C80VILCEANU DELIA
IDITA TOMUTA DIANAIII C67VILCEANU DELIA
CRISTEA BOGDANIII C66VILCEANU DELIA
CHIRILUT STEFANIII D71IOSIF CRISTINA
SEICEAN DARIUSIV B100CORPODEAN OFELIA
STEAU VLADIV B100CORPODEAN OFELIA
VESA MIHAIIV B100CORPODEAN OFELIA
BURA ANDREIIV B98CORPODEAN OFELIA
POPA ALEXIAIV B95CORPODEAN OFELIA
PUSCAU MARIAIV B90CORPODEAN OFELIA
BAIES ANDREIIV B86CORPODEAN OFELIA
GLIGOR AMALIAIV B85CORPODEAN OFELIA
REMETE DARIAIV B83CORPODEAN OFELIA
DRAGOLEA IANCUIV B77CORPODEAN OFELIA
BEJENARU BIANCAIV BParticipantCORPODEAN OFELIA
BINTINTAN VLADIV C100LUPEA ELVIRA ONEA TRAIAN
DUMITREAN MARIAIV C90LUPEA ELVIRA ONEA TRAIAN
SICOE TUDORIV C88LUPEA ELVIRA ONEA TRAIAN
BECA VLADIMIRIV C85LUPEA ELVIRA ONEA TRAIAN
PENCIU VLADIV C85LUPEA ELVIRA ONEA TRAIAN
FLOREA ANCAIV C82LUPEA ELVIRA ONEA TRAIAN
CIOBANU CATALINIV C74LUPEA ELVIRA ONEA TRAIAN
MADA IULIAIV C74LUPEA ELVIRA ONEA TRAIAN

Inapoi la centrele de concurs