Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Alba
Localitate:Alba Iulia
Scoala:Scoala Vasile Goldis
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
CIOLACU ALANI CEBACIU ANA MARIA PETRUSE ALEXANDRA
MITROFAN DAVIDI CEBACIU ANA MARIA PETRUSE ALEXANDRA
GOTA ARIANAI DEPOPA DRAGUS MIOARA SARLEA ROXANA
MARCU VLADI DEPOPA DRAGUS MIOARA SARLEA ROXANA
MARTIN ANDRADAI DEPOPA DRAGUS MIOARA SARLEA ROXANA
POPA ANTONIAI DEPOPA DRAGUS MIOARA SARLEA ROXANA
GOGATA DENISAII BETOMA ADRIANA
TALPOS ALEXANDRAII BETOMA ADRIANA
TRIFAN RAZVAN STEFANII BETOMA ADRIANA
FILIMON ANA MARIAII CESAVU MARINELA BARABAS OTILIA
NEAMTU ANDRA MARIAII CESAVU MARINELA BARABAS OTILIA
DULIPOVICI DAVIDII DEMARGINEAN GHEORGHE MARGINEAN LUCIA
POPESCU IULIAII DEMARGINEAN GHEORGHE MARGINEAN LUCIA
POP RAULIII BEMACARIE CARMEN NEAMT CRISTINA
BUCUR IOANAIII CEVILCEANU DELIA
RADU IRINAIII CEVILCEANU DELIA
SEICEAN DARIUSIV BECORPODEAN OFELIA
STEAU VLADIV BECORPODEAN OFELIA
VESA MIHAIIV BECORPODEAN OFELIA
BINTINTAN VLADIV CELUPEA ELVIRA ONEA TRAIAN
GIURA CEZARI DIPOPA DRAGUS MIOARA SARLEA ROXANA
RAHAIAN ANDREII DIPOPA DRAGUS MIOARA SARLEA ROXANA
CIUCA TUDORII DIMARGINEAN GHEORGHE MARGINEAN LUCIA
GHIGOLEA IONUTII DIMARGINEAN GHEORGHE MARGINEAN LUCIA
KRISAN IOANAIII CIVILCEANU DELIA
BURA ANDREIIV BICORPODEAN OFELIA
COTARLEA DANIELI CIIBACIU ANA MARIA PETRUSE ALEXANDRA
BUDA IRINAI DIIPOPA DRAGUS MIOARA SARLEA ROXANA
COLCER LUCAII BIITOMA ADRIANA
DOBRA DANIEL DIONISIEII BIITOMA ADRIANA
POPESCU ADRIANAII BIITOMA ADRIANA
SALCU POP STEFANII BIITOMA ADRIANA
CORNEA ANDREIII CIISAVU MARINELA BARABAS OTILIA
ZAMFIR ALEXANDRUII CIISAVU MARINELA BARABAS OTILIA
BORCA PAULII DIIMARGINEAN GHEORGHE MARGINEAN LUCIA
POPA OCTAVIANII DIIMARGINEAN GHEORGHE MARGINEAN LUCIA
BUTA DIANAIII BIIMACARIE CARMEN NEAMT CRISTINA
POPA ALEXIAIV BIICORPODEAN OFELIA
SAGAU ROBERTOI CIIIBACIU ANA MARIA PETRUSE ALEXANDRA
SANMARGHITEAN ALEXANDRUI CMBACIU ANA MARIA PETRUSE ALEXANDRA
BEJENARU ALEXANDRUII BMTOMA ADRIANA
STEAU BIANCAII BMTOMA ADRIANA
BIBOLAR RALUCAII DMMARGINEAN GHEORGHE MARGINEAN LUCIA
COSTEA CARINAII DMMARGINEAN GHEORGHE MARGINEAN LUCIA
NASCU RAISAII DMMARGINEAN GHEORGHE MARGINEAN LUCIA
REPEDE LUCAII DMMARGINEAN GHEORGHE MARGINEAN LUCIA
MOGA CARLOSIII AMBALEA DELIA BRUDASCA ILEANA
PUSCAU MARIAIV BMCORPODEAN OFELIA
DUMITREAN MARIAIV CMLUPEA ELVIRA ONEA TRAIAN

Inapoi la centrele de concurs