Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala nr. 279
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
CHIRAN ADRIANI B100MARIN STEFANIA
STANCESCU STEFANIAI B100MARIN STEFANIA
ZAVAL ANAI B100MARIN STEFANIA
PAPUC MATEII B95MARIN STEFANIA
CINDEA CLAUDIUI B90MARIN STEFANIA
MEDELEANU BIANCAI B80MARIN STEFANIA
SUBREDU ELENAI B75MARIN STEFANIA
GRECU LUCAI B73MARIN STEFANIA
BERTESTEANU GABRIELI B70MARIN STEFANIA
HAITA ALEXANDRUI B70MARIN STEFANIA
ILIE DARIAI B70MARIN STEFANIA
MIHALCEA CLAUDIAI B62.5MARIN STEFANIA
MARIN CARMENI B60MARIN STEFANIA
POPESCU ANYAI B60MARIN STEFANIA
PETRACHE MIHAII BParticipantMARIN STEFANIA
ONETE ERICI BParticipantMARIN STEFANIA
TELEMAN ANDREEAI BParticipantMARIN STEFANIA
DINU KARINAI BParticipantMARIN STEFANIA
BERTESTEANU MIHAII BParticipantMARIN STEFANIA
FLOREA CRISTIANI BParticipantMARIN STEFANIA
BERDEI BRIANA-MARIAI IC100STOENICA LUMINITA
CORNEA LUCA-CRISTIANI IC100STOENICA LUMINITA
ANDREI BIANCA-IOANAI IC90STOENICA LUMINITA
HLUSOV ALEXANDRUI IC90STOENICA LUMINITA
PARVAN LAURA-MARIAI IC85STOENICA LUMINITA
PAUN-ANGHELESCU TUDORI IC85STOENICA LUMINITA
CONSTANTINESCU PATRICIA-GEORGIANAI IC77STOENICA LUMINITA
IACOBESCU DAVID-ANDREII IC60STOENICA LUMINITA
DAN ANA-MARIAI ICParticipantSTOENICA LUMINITA
IONITA MARIOI ICParticipantSTOENICA LUMINITA
ROMAN ALEXANDRUII D90MICU MIHAELA
Constantinescu ClaudiuIII A100Dinca Violeta
Matei BiancaIII A98Dinca Violeta
Baghiu AncaIII A97Dinca Violeta
Matu InesIII A97Dinca Violeta
Ghinescu MirunaIII A96Dinca Violeta
Cristea Mihnea- AdrianIII A95Dinca Violeta
Ghiteanu EdwardIII A95Dinca Violeta
Simion AlecsandruIII A94Dinca Violeta
Marcu MirunaIII A93Dinca Violeta
Mitica RebecaIII A93Dinca Violeta
Niculae AnaIII A93Dinca Violeta
Stoica SaraIII A93Dinca Violeta
Tudoran MirunaIII A92Dinca Violeta
Crisan FlaviusIII A87Dinca Violeta
Niculescu EmmaIII A87Dinca Violeta
Stanciu IuliaIII A84Dinca Violeta
Ganea AchileIII A83Dinca Violeta
Niculae ClaudiuIII B99Hoara Camelia
Popa VladIII B98Hoara Camelia
Paraschiv Maria CristinaIII B92Hoara Camelia
TUDOSE DRAGOSIII B92Hoara Camelia
Babata AlexandraIII B90Hoara Camelia
Crisan MariaIII B90Hoara Camelia
Radoi Ana MariaIII B90Hoara Camelia
Radoi Maria AlexandraIII B90Hoara Camelia
Rotaru DamianIII B90Hoara Camelia
Costea AndreiIII B80Hoara Camelia
Iliescu GeorgianaIII B80Hoara Camelia
Sirbu CodrutIII B80Hoara Camelia
STAVRACHE STEFANIII B78Hoara Camelia
Stefan SergiuIII B78Hoara Camelia
Mateiescu AndreeaIII B75Hoara Camelia
Serban AlexiaIII B75Hoara Camelia
Gherghina GabrielaIII B70Hoara Camelia
Ionescu Ana MariaIII B70Hoara Camelia
Nacu IrinaIII B65Hoara Camelia
Petrescu AlexandraIII B65Hoara Camelia
CATUSANU CRISTINAIII C97Babii FLORENTINA
GAGIU BEATRICEIII C96Babii FLORENTINA
GRIGORESCU DELIAIII C85Babii FLORENTINA
RISTEA DELIAIII C82Babii FLORENTINA
VAI SARAIII C80Babii FLORENTINA
CHICINAS ALEXIAIII C75Babii FLORENTINA
COBARLIE MATEIIII C75Babii FLORENTINA
Vamanu SoniaIII C70Babii FLORENTINA
Paius RaresIII C60Babii FLORENTINA
dumitru sandraIII CParticipantBabii FLORENTINA
Florea Daria AndreeaIII D90Gherghe Ioana
Chiriac Andreea MariaIII D78Gherghe Ioana
Marin Daria IoanaIII D69Gherghe Ioana
Stegarescu Oana CristianaIII D69Gherghe Ioana
Radu Alexandra CristianaIII D65Gherghe Ioana
Sai Miruna IoanaIII DParticipantGherghe Ioana
Calin Amalia IoanaIII DParticipantGherghe Ioana
Gheorghe Mihnea ClaudiuIII DParticipantGherghe Ioana
Lazureanu MirceaIII DParticipantGherghe Ioana
dana Rebeka NicoleIII DParticipantGherghe Ioana
Preda MihneaIV B85Mammadov Roxana
Paunescu TudorIV B74Mammadov Roxana
Omerali EdvinIV B69Mammadov Roxana
Sfirloaga CezarIV B69Mammadov Roxana
Sorescu MariaIV B64Mammadov Roxana
Dragomir AntoniaIV B63Mammadov Roxana
Duta StefanIV B60Mammadov Roxana
Ciuchilan CatrinelIV BParticipantMammadov Roxana
Arameanu AndreeaIV BParticipantMammadov Roxana
Burlacu RaresIV BParticipantMammadov Roxana
Simion AlexandraIV BParticipantMammadov Roxana
Mesaros StefanIV BParticipantMammadov Roxana
Costin EricaIV BParticipantMammadov Roxana
Lefter MihaelaIV BParticipantMammadov Roxana
Gheorghiu AnaIV BParticipantMammadov Roxana
Cretu MihaiIV BParticipantMammadov Roxana
Parlog DavidIV BParticipantMammadov Roxana
Stoica BiancaIV BParticipantMammadov Roxana
Nita StefanIV BParticipantMammadov Roxana
Nicolae DanielIV BParticipantMammadov Roxana
CUS ALESIAPregatitoare B100HINCU ILEANA
DUMITRU CIPRIANPregatitoare B100HINCU ILEANA
GEORGESCU ANDRAPregatitoare B100HINCU ILEANA
IANCU RAZVANPregatitoare B100HINCU ILEANA
NEDELCU DARIA Pregatitoare B100HINCU ILEANA
TUDORACHE DAVIDPregatitoare B100HINCU ILEANA
MUNTIANU ANDREIPregatitoare B97HINCU ILEANA
FETECAU ADRIANPregatitoare B95HINCU ILEANA
MAGURA SOFIAPregatitoare B95HINCU ILEANA
POPESCU MIRUNAPregatitoare B95HINCU ILEANA
COSTIL LARION BOGDANPregatitoare B90HINCU ILEANA
DOBRE DAVIDPregatitoare B90HINCU ILEANA
ILIE ALEXPregatitoare B90HINCU ILEANA
NACU CLARAPregatitoare B87HINCU ILEANA
BALEA ANDREIPregatitoare B85HINCU ILEANA
LEONTE ANDREEAPregatitoare B85HINCU ILEANA
PATRASCU ANDREIPregatitoare B80HINCU ILEANA
PALADE ANTONIAPregatitoare B77HINCU ILEANA
LARION DENISAPregatitoare B67HINCU ILEANA
RADU DAVIDPregatitoare B67HINCU ILEANA
VULTUREANU LUCAPregatitoare B62HINCU ILEANA
SCORTARU ALEXIAPregatitoare BParticipantHINCU ILEANA
ACHIM MARICPregatitoare BParticipantHINCU ILEANA

Inapoi la centrele de concurs