Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Timis
Localitate:Timisoara
Scoala:Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Kelemen AlexandruI D100Popovici Felicia
Liubimirescu JasminaI D100Popovici Felicia
Pelecaci Sofia MariaI D100Popovici Felicia
Reviczky Levay AgnesI D100Popovici Felicia
Tuta DavidI D100Popovici Felicia
Bratu CatincaI D98Popovici Felicia
Hentiu RaresI D98Popovici Felicia
Potang Ana StefaniaI D98Popovici Felicia
Tepeneu AlexandraI D98Popovici Felicia
Man CarolineI D97Popovici Felicia
Tamas AndreiI D97Popovici Felicia
Pacurari SofiaI D94Popovici Felicia
Bejinariu Ana MariaI D92Popovici Felicia
Cocosila SoniaI D90Popovici Felicia
Kovacs DarkoI D90Popovici Felicia
Lupse Turpan Adriana GabrielaI D90Popovici Felicia
Nechitescu RaduI D90Popovici Felicia
Prodea AyanI D90Popovici Felicia
MANEA BEATRICEII A100PANTEA TAMARA
MANTON TEODORAII A100PANTEA TAMARA
BUZATU FLAVIUSII A95PANTEA TAMARA
CORDOS MARIA IULIAII A95PANTEA TAMARA
HOJDA ELIZA CEZARAII A95PANTEA TAMARA
PURJA GEORGEII A95PANTEA TAMARA
CHISE SARAII A92.5PANTEA TAMARA
BRATAN ANELIAII A90PANTEA TAMARA
ULITA RADUII A90PANTEA TAMARA
DURNEA SORIN GABRIELII C100munteanu mihaela
GEORGESCU DAVIDII C100munteanu mihaela
MITARIU IVONA MARIAII C100munteanu mihaela
NAGY ALEXANDRU IOANII C100munteanu mihaela
POPUTE DRAGOS MIHAIII C100munteanu mihaela
IVAN MARIUS CRISTIANII C90munteanu mihaela
NEGRUT REMUS ANDREI II D100BOGDAN VIORICA
CHIRIAC IENUS SILVIA MARIA II D95BOGDAN VIORICA
IANCULOVICI ZARA II D85BOGDAN VIORICA
NIMU ANDREEA DENISA II D85BOGDAN VIORICA
DUDAS ANA DACIANA II D82.5BOGDAN VIORICA
KAIGHOBADI FATEMEH II D80BOGDAN VIORICA
URECHESCU MIHNEAIII 100BADESCU DANIELA
CORNILA ELENAIII C100BADESCU DANIELA
DORNEANU PETRAIII C100BADESCU DANIELA
LAZA RARESIII C100BADESCU DANIELA
PAVEL SARAIII C100BADESCU DANIELA
TIRU ANDREIIII C100BADESCU DANIELA
BORCA BOGDANIII C98BADESCU DANIELA
CORCODEL DARIAIII C98BADESCU DANIELA
JOLTA TUDORIII C97BADESCU DANIELA
CHIOSA STEFANIII C94BADESCU DANIELA
POP STEFANIII C92BADESCU DANIELA
BARR ALEXANDRUIII C90BADESCU DANIELA
MURESAN OANAIII C90BADESCU DANIELA
PRILIPCEANU ALEXIAIII C90BADESCU DANIELA
ROSU TEODORAIII C90BADESCU DANIELA
Popescu TudorIII D100Musat Mihaela Madalina
Miu-Baldu DragosIII D94Musat Mihaela Madalina
Rusu MarcoIII D94Musat Mihaela Madalina
Mihaly StefaniaIII D92Musat Mihaela Madalina
Paun ArthurIII D91Musat Mihaela Madalina
ANDRON RADUIV C100SOPORAN CAMELIA
PETROVAI VLADIV C100SOPORAN CAMELIA
VESE ALEXANDRUIV C100SOPORAN CAMELIA
ROSU DARIAIV C95SOPORAN CAMELIA
CIOCAN RAZVANIV C90SOPORAN CAMELIA
RADU ANAIV C90SOPORAN CAMELIA
ACHIM ALEXANDRUIV D98BALAN DOINA LAURA
KOCSIS MIRIAMIV D98BALAN DOINA LAURA
STROIE SORANAIV D85BALAN DOINA LAURA
POPESCU GEORGIANAIV D80BALAN DOINA LAURA
POPESCU GABRIELIV D75BALAN DOINA LAURA
Denes AngelaPregatitoare C100Varjan-Popescu Anca
Halas AlexandraPregatitoare C100Varjan-Popescu Anca
Jicmund AndreiPregatitoare C96Varjan-Popescu Anca
Laitin LucaPregatitoare C95Varjan-Popescu Anca
Lupa DavidPregatitoare C95Varjan-Popescu Anca
Pruteanu KaraPregatitoare C95Varjan-Popescu Anca
Taran RalucaPregatitoare C95Varjan-Popescu Anca
Vaduva AlexandraPregatitoare C95Varjan-Popescu Anca
Dermendjin TudorPregatitoare C92Varjan-Popescu Anca
Radu MaraPregatitoare C91Varjan-Popescu Anca
Cioara VictorPregatitoare C90Varjan-Popescu Anca
Geru AdrianPregatitoare C90Varjan-Popescu Anca
Moroaica SarahPregatitoare C90Varjan-Popescu Anca
Paunescu VictorPregatitoare C90Varjan-Popescu Anca

Inapoi la centrele de concurs