Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Timis
Localitate:Timisoara
Scoala:Liceul Teoretic Grigore Moisil Timisoara
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Kelemen AlexandruI DEPopovici Felicia
Liubimirescu JasminaI DEPopovici Felicia
Pelecaci Sofia MariaI DEPopovici Felicia
Reviczky Levay AgnesI DEPopovici Felicia
Tuta DavidI DEPopovici Felicia
MANEA BEATRICEII AEPANTEA TAMARA
MANTON TEODORAII AEPANTEA TAMARA
DURNEA SORIN GABRIELII CEmunteanu mihaela
GEORGESCU DAVIDII CEmunteanu mihaela
MITARIU IVONA MARIAII CEmunteanu mihaela
NAGY ALEXANDRU IOANII CEmunteanu mihaela
POPUTE DRAGOS MIHAIII CEmunteanu mihaela
NEGRUT REMUS ANDREI II DEBOGDAN VIORICA
URECHESCU MIHNEAIII EBADESCU DANIELA
CORNILA ELENAIII CEBADESCU DANIELA
DORNEANU PETRAIII CEBADESCU DANIELA
LAZA RARESIII CEBADESCU DANIELA
PAVEL SARAIII CEBADESCU DANIELA
TIRU ANDREIIII CEBADESCU DANIELA
Popescu TudorIII DEMusat Mihaela Madalina
ANDRON RADUIV CESOPORAN CAMELIA
PETROVAI VLADIV CESOPORAN CAMELIA
VESE ALEXANDRUIV CESOPORAN CAMELIA
Denes AngelaPregatitoare CEVarjan-Popescu Anca
Halas AlexandraPregatitoare CEVarjan-Popescu Anca
Bratu CatincaI DIPopovici Felicia
Hentiu RaresI DIPopovici Felicia
Potang Ana StefaniaI DIPopovici Felicia
Tepeneu AlexandraI DIPopovici Felicia
BORCA BOGDANIII CIBADESCU DANIELA
CORCODEL DARIAIII CIBADESCU DANIELA
ACHIM ALEXANDRUIV DIBALAN DOINA LAURA
KOCSIS MIRIAMIV DIBALAN DOINA LAURA
Man CarolineI DIIPopovici Felicia
Tamas AndreiI DIIPopovici Felicia
JOLTA TUDORIII CIIBADESCU DANIELA
Jicmund AndreiPregatitoare CIIVarjan-Popescu Anca
BUZATU FLAVIUSII AIIPANTEA TAMARA
CORDOS MARIA IULIAII AIIPANTEA TAMARA
HOJDA ELIZA CEZARAII AIIPANTEA TAMARA
PURJA GEORGEII AIIPANTEA TAMARA
CHIRIAC IENUS SILVIA MARIA II DIIBOGDAN VIORICA
ROSU DARIAIV CIISOPORAN CAMELIA
Laitin LucaPregatitoare CIIVarjan-Popescu Anca
Lupa DavidPregatitoare CIIVarjan-Popescu Anca
Pruteanu KaraPregatitoare CIIVarjan-Popescu Anca
Taran RalucaPregatitoare CIIVarjan-Popescu Anca
Vaduva AlexandraPregatitoare CIIVarjan-Popescu Anca
Pacurari SofiaI DIIIPopovici Felicia
CHIOSA STEFANIII CIIIBADESCU DANIELA
Miu-Baldu DragosIII DIIIMusat Mihaela Madalina
Rusu MarcoIII DIIIMusat Mihaela Madalina
CHISE SARAII AIIIPANTEA TAMARA
Bejinariu Ana MariaI DIIIPopovici Felicia
POP STEFANIII CIIIBADESCU DANIELA
Mihaly StefaniaIII DIIIMusat Mihaela Madalina
Dermendjin TudorPregatitoare CIIIVarjan-Popescu Anca
Paun ArthurIII DIIIMusat Mihaela Madalina
Radu MaraPregatitoare CIIIVarjan-Popescu Anca
Cocosila SoniaI DMPopovici Felicia
Kovacs DarkoI DMPopovici Felicia
Lupse Turpan Adriana GabrielaI DMPopovici Felicia
Nechitescu RaduI DMPopovici Felicia
Prodea AyanI DMPopovici Felicia
BRATAN ANELIAII AMPANTEA TAMARA
ULITA RADUII AMPANTEA TAMARA
IVAN MARIUS CRISTIANII CMmunteanu mihaela
BARR ALEXANDRUIII CMBADESCU DANIELA
MURESAN OANAIII CMBADESCU DANIELA
PRILIPCEANU ALEXIAIII CMBADESCU DANIELA
ROSU TEODORAIII CMBADESCU DANIELA
CIOCAN RAZVANIV CMSOPORAN CAMELIA
RADU ANAIV CMSOPORAN CAMELIA
Cioara VictorPregatitoare CMVarjan-Popescu Anca
Geru AdrianPregatitoare CMVarjan-Popescu Anca
Moroaica SarahPregatitoare CMVarjan-Popescu Anca
Paunescu VictorPregatitoare CMVarjan-Popescu Anca

Inapoi la centrele de concurs