Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Dolj
Localitate:Craiova
Scoala:Colegiul National Elena Cuza
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Baltaretu RaduI BEZaharia Laura
Butaliu AlexandraI BEZaharia Laura
Galiceanu LucaI BEZaharia Laura
Ghiga BogdanI BEZaharia Laura
Rotaru BogdanI BEZaharia Laura
Terpezeteanu IanisI BEZaharia Laura
Turcu NicoleI BEZaharia Laura
Diaconescu EduardI CEChisa Raluca Elena
Dinu MihaiI CEChisa Raluca Elena
BRATU ALESSANDRAII AEGHENEA SIMONA
IANCU VALENTINAII AEGHENEA SIMONA
JUJA LORENAII AEGHENEA SIMONA
Diaconu Alessia NicoleIII AEPOPESCU SILVIA
Ciocanescu RobertaIII CEPopescu Simona
Constantin BeatriceIII CEPopescu Simona
Dinca DavidIII CEPopescu Simona
Florescu BiancaIII CEPopescu Simona
Ionescu AndreiIII CEPopescu Simona
Lazeanu BiancaIII CEPopescu Simona
Mitroi MaraIII CEPopescu Simona
Popa DeliaIII CEPopescu Simona
Lungu LorenaIV AEVELEA MONICA
Nitescu Andra-MariaIV AEVELEA MONICA
Pasol AyanPregatitoare BELica Mihaela
Rotaru ClaraPregatitoare BELica Mihaela
Codita IrinaI CIChisa Raluca Elena
MOLETE ELIZAII AIGHENEA SIMONA
Turcu-Stiolica AlexandruIV AIVELEA MONICA
Ghindaru LuizaI CIChisa Raluca Elena
Regep RobertaI CIChisa Raluca Elena
Kasim-Agha LaraI CIIChisa Raluca Elena
CRISTEA AURORAII AIIGHENEA SIMONA
Giurca BrianaIII AIIPOPESCU SILVIA
Marin RazvanIII AIIPOPESCU SILVIA
Burca FlorinPregatitoare BIILica Mihaela
Diaconescu RazvanPregatitoare BIILica Mihaela
Albu AmeliaI BIIZaharia Laura
Calinescu NicoleI BIIZaharia Laura
Rotaru CarlaI CIIChisa Raluca Elena
Bosa AnelissaPregatitoare BIILica Mihaela
Dananae ElisaPregatitoare BIILica Mihaela
Duta DragosPregatitoare BIILica Mihaela
Firica AlexandruPregatitoare BIILica Mihaela
Ghionea DalmaPregatitoare BIILica Mihaela
Grigoran MelekPregatitoare BIILica Mihaela
Stanoi ClaraPregatitoare BIILica Mihaela
Turneanu MaraPregatitoare BIILica Mihaela
Suitaru RobertI CIIIChisa Raluca Elena
Danciu CristianI CIIIChisa Raluca Elena
Olteanu RebeccaIII AIIIPOPESCU SILVIA
Filiseanu MirunaI BMZaharia Laura
Pislea Ramona I BMZaharia Laura
Popescu RaresI BMZaharia Laura
Piffel SimonaI CMChisa Raluca Elena
Vintila Maria IsabellaIII AMPOPESCU SILVIA
Jianu DariusPregatitoare BMLica Mihaela
Popescu DariaPregatitoare BMLica Mihaela

Inapoi la centrele de concurs