Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Dolj
Localitate:Craiova
Scoala:Colegiul National Elena Cuza
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
BADESCU MARIAI AENICOLA LILIANA
DRAGOMIR ALEXIAI AENICOLA LILIANA
HIRDAU GEORGIAI AENICOLA LILIANA
STAN ADINAI AENICOLA LILIANA
UNGUREANU ALEXANDRUI AENICOLA LILIANA
Bosa AnelissaI BELica Mihaela
Dananae ElisaI BELica Mihaela
Duta DragosI BELica Mihaela
Stefanescu MariaI BELica Mihaela
GAVRILA DAVID ANDREII CEROIBU TANIA
SANDA DAN VALENTINI CEROIBU TANIA
Iovan MirunaII AEMondescu Anisoara
Islicaru AndreiII AEMondescu Anisoara
Mihaiceanu AlexiaII AEMondescu Anisoara
Segarceanu KarinaII AEMondescu Anisoara
Filiseanu MirunaII BEZAHARIA LAURA
Galiceanu LucaII BEZAHARIA LAURA
MLADIN MELANIAII BEZAHARIA LAURA
POPESCU RARESII BEZAHARIA LAURA
ROTARU BOGDANII BEZAHARIA LAURA
Terpezeteanu IanisII BEZAHARIA LAURA
Zavate RafaelaII BEZAHARIA LAURA
Caracaleanu CorinaII CEChisa Raluca Elena
Diaconescu EduardII CEChisa Raluca Elena
Ghindaru LuizaII CEChisa Raluca Elena
BRATU ALESSANDRAIII AEGhenea Simona
MARIN RAZVAN ANDREIIV AEPOPESCU SILVIA
AUREL VICTOR ANDREIPregatitoare AEVelea Monica
COTFASA MIRUNA ELENAPregatitoare AEVelea Monica
DINCA IARINAPregatitoare AEVelea Monica
LUNGU ROXANA ELENAPregatitoare AEVelea Monica
GOGOSANU ERICPregatitoare BEGHINCEA ILEANA
UNGUREANU ALEXANDRUPregatitoare BEGHINCEA ILEANA
VINTILA RAZVANPregatitoare BEGHINCEA ILEANA
MARINESCU NICOLASI AINICOLA LILIANA
Firica AlexandruI BILica Mihaela
Sevestrean MateiI BILica Mihaela
Stan Ivan RobertI BILica Mihaela
Stanoi ClaraI BILica Mihaela
DIACONU ALESSIA NICOLEIV AIPOPESCU SILVIA
ONCIOIU EDUARDI AIINICOLA LILIANA
Danescu AgnesII AIIMondescu Anisoara
Gitan RobertII AIIMondescu Anisoara
Puiu Denis II AIIMondescu Anisoara
Albu AmeliaII BIIZAHARIA LAURA
BUTALIU ALEXANDRAII BIIZAHARIA LAURA
Calinescu NicoleII BIIZAHARIA LAURA
Constantin SebastianII BIIZAHARIA LAURA
Turcu NicoleII BIIZAHARIA LAURA
Ceraceanu MihaiII CIIChisa Raluca Elena
Codita IrinaII CIIChisa Raluca Elena
Danciu CristianII CIIChisa Raluca Elena
Regep RobertaII CIIChisa Raluca Elena
Suitaru RobertII CIIChisa Raluca Elena
ASAN PETRISORIII AIIGhenea Simona
CALOTA ANDREIIII AIIGhenea Simona
IANCU VALENTINAIII AIIGhenea Simona
GHOLAMI DARIUSHPregatitoare AIIVelea Monica
GRIGORE LUCIA MARIAPregatitoare AIIVelea Monica
ILIE GABRIELAPregatitoare AIIVelea Monica
SEVESTREAN NATALIAPregatitoare AIIVelea Monica
VASILE ANISIA MARIAPregatitoare AIIVelea Monica
BOBONETE SOFIAPregatitoare BIIGHINCEA ILEANA
BORINA CRISTIANAPregatitoare BIIGHINCEA ILEANA
DUNOIU RAISSAPregatitoare BIIGHINCEA ILEANA
ILEANA EVAPregatitoare BIIGHINCEA ILEANA
ANDRITOIU GIULIAI AIIINICOLA LILIANA
CRISAN BIANCAI AIIINICOLA LILIANA
STIUCA ALEXANDRUPregatitoare BIIIGHINCEA ILEANA
Coltan RyannaI BMLica Mihaela
Diaconescu RazvanI BMLica Mihaela
Flueran AyanI BMLica Mihaela
Rotaru DariaI BMLica Mihaela
SURUGIU KARMINA ELENAI CMROIBU TANIA
Enea DimitrisII AMMondescu Anisoara
Chirita DariaII BMZAHARIA LAURA
Pislea RamonaII BMZAHARIA LAURA
Popescu BeatriceII CMChisa Raluca Elena
VINTILA MARIA ISABELAIV AMPOPESCU SILVIA
GRIGORE ALEXANDRUPregatitoare AMVelea Monica

Inapoi la centrele de concurs