Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala I.G.DUCA
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Banoiu SophiaII AEMargarit-Baraitaru Monica
Bereanu PetruII AEMargarit-Baraitaru Monica
Bote IvanII AEMargarit-Baraitaru Monica
Coada RazvanII AEMargarit-Baraitaru Monica
Cojoaca Ana-MariaII AEMargarit-Baraitaru Monica
Dragan BiancaII AEMargarit-Baraitaru Monica
Fota IosifII AEMargarit-Baraitaru Monica
Ionescu MariaII AEMargarit-Baraitaru Monica
Oanta VladII AEMargarit-Baraitaru Monica
Roman DavidII AEMargarit-Baraitaru Monica
Vincze LucaII AEMargarit-Baraitaru Monica
Voicu OanaII AEMargarit-Baraitaru Monica
Chircea DariaIII AEFarkas Rodica
Comsa IoanaIV BEDragan Carmen
Drocan Ana-TeodoraIV BECarmen Dragan
Iliescu AlecsiaIV BECarmen Dragan
Beligan IlincaIV CEAfloroaei Margareta
Gramaticu IlincaIV CEAfloroaei Margareta
Mateescu SofiaIV CEAfloroaei Margareta
Oanta MariaIV CEAfloroaei Margareta
Budan AlexandruPregatitoare AEEne Florina
Campean Tudor MarianPregatitoare AEEne Florina
Castu Andrei TudorPregatitoare AEEne Florina
Dondera David AlexandruPregatitoare AEEne Florina
Ficai DenisaPregatitoare AEEne Florina
Garcea VladPregatitoare AEEne Florina
Murariu EcaterinaPregatitoare AEEne Florina
Nicolae NataliaPregatitoare AEEne Florina
Radulescu AndreiPregatitoare AEEne Florina
Stanciu EricPregatitoare AEEne Florina
Vasile RamonaPregatitoare AEEne Florina
Chirila RaduPregatitoare CESimionescu Eugenia
David MihneaPregatitoare CESimionescu Eugenia
Nicolescu AndreeaPregatitoare CESimionescu Eugenia
Paun MaiaPregatitoare CESimionescu Eugenia
Pavel IlincaPregatitoare CESimionescu Eugenia
Stoica ClarisaPregatitoare CESimionescu Eugenia
Tatulescu IuliaPregatitoare CESimionescu Eugenia
Tudor SaraPregatitoare CESimionescu Eugenia
Dascalu EvaIV BICarmen Dragan
Voicu DianaPregatitoare DIDorobantu Ana-Maria
Neagoe Anca-MihaelaIII CICodrici Cristina
Coteanu MaraIV AICiuperca Violeta
Ghita DariaIV BICarmen Dragan
Petrean IustinIV BICarmen Dragan
Ungureanu VictoriaIII AIIFarkas Rodica
Pigulea EcaterinaPregatitoare CIISimionescu Eugenia
Andraws NicolasII AIIMargarit-Baraitaru Monica
Lamba SaraIII AIIFarkas Rodica
Serban TeodoraIII AIIFarkas Rodica
Marcu Maria-RebecaIII CIICodrici Cristina
Baluta Andrei-DavidIV AIICiuperca Violeta
Florea ElenaIV AIICiuperca Violeta
Gherghe DianaIV AIICiuperca Violeta
Stefanescu Sara-IlincaIV AIICiuperca Violeta
Mateescu AlexandruIV BIICarmen Dragan
Smarandache RaresPregatitoare AIIEne Florina
Trana BiancaPregatitoare AIIEne Florina
Bitica BiancaPregatitoare CIISimionescu Eugenia
Brezoescu AndreiPregatitoare CIISimionescu Eugenia
Bucur MaraPregatitoare CIISimionescu Eugenia
Carabulea MayaPregatitoare CIISimionescu Eugenia
Elleithy NoahPregatitoare CIISimionescu Eugenia
Elleithy SalmaPregatitoare CIISimionescu Eugenia
Farcus AlexandruPregatitoare CIISimionescu Eugenia
Iagar AntoniaPregatitoare DIIDorobantu Ana-Maria
Dinu RuxandraIII AIIIFarkas Rodica
Giurca BogdanIII AIIIFarkas Rodica
Han BiancaIII AIIIFarkas Rodica
Ionescu IrinaIII AIIIFarkas Rodica
Cucu DenisaIV CIIIAfloroaei Margareta
Namolosanu RazvanIV CIIIAfloroaei Margareta
Stancu EvaIV CIIIAfloroaei Margareta
Stancu EvaIV CIIIAfloroaei Margareta
Chereches Sara Alexia IV AIIICiuperca Violeta
Constantinescu EduardIV AIIICiuperca Violeta
Preda Maria- AlexandraIV AIIICiuperca Violeta
Man CatrinelIII AIIIFarkas Rodica
Arhip AlexandruPregatitoare AIIIEne Florina
Rogojinaru DanIII AIIIFarkas Rodica
Chirila IoanaII AMMargarit-Baraitaru Monica
Farcus IoanaII AMMargarit-Baraitaru Monica
Burtea IrinaIII AMFarkas Rodica
Dinu Alexia Ana-MariaIV AMCiuperca Violeta
Andrei AlexandruIV BMCarmen Dragan
Dobrota AlexandraIV BMCarmen Dragan
Tulpan MateiIV BMCarmen Dragan
Schipor AntonIV CMAfloroaei Margareta
Schipor AntonIV CMAfloroaei Margareta
Banuet-Radu Diego Daniel Pregatitoare AMEne Florina
Iancu NataliaPregatitoare AMEne Florina
Raileanu AndreiPregatitoare AMEne Florina
Constantin AndreeaPregatitoare CMSimionescu Eugenia
Filip AlexandruPregatitoare CMSimionescu Eugenia
Radu MihaelaPregatitoare CMSimionescu Eugenia
Toderica LucaPregatitoare CMSimionescu Eugenia
Petcu ClaraPregatitoare DMDorobantu Ana-Maria

Inapoi la centrele de concurs