Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bistrita-Nasaud
Localitate:Beclean
Scoala:C N Petru Rares
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
BEZERITA RAULI A100TAMAS AMALIA
CINDEA MARIAI A100TAMAS AMALIA
MURESAN LIAI A100TAMAS AMALIA
MURESAN LUCAI A100TAMAS AMALIA
MURESAN ROCSANAI A100TAMAS AMALIA
PASCA ANDREII A100TAMAS AMALIA
FLOREAN IULIAI A98TAMAS AMALIA
MARIASIU ANTONIAI A98TAMAS AMALIA
REMAN MARIAI A98TAMAS AMALIA
HUCIU PATRICIAI A95TAMAS AMALIA
POP KARLAI A95TAMAS AMALIA
MURESAN DARIUSI A90TAMAS AMALIA
MAIEREAN ANDRAII A100ZSIGMOND ANCA
SEICHELY NATALIAII A100ZSIGMOND ANCA
TALOS LARISAII A98ZSIGMOND ANCA
MAIEREAN MARIAII A95ZSIGMOND ANCA
TUSA ALEXANDRAII A95ZSIGMOND ANCA
DENES BOTEAN MATEIII A92ZSIGMOND ANCA
LUCACIU ANDREEAII A90ZSIGMOND ANCA
NASTASE ALEXANDRUII A90ZSIGMOND ANCA
ILUICAS CRISTIANII A85ZSIGMOND ANCA
SILAS ROBERTAII A85ZSIGMOND ANCA
TODEREAN DARIAII A85ZSIGMOND ANCA
BOZGA MARIOII A83ZSIGMOND ANCA
CAMPAN BIANCAII A83ZSIGMOND ANCA
POP JESSICAII A83ZSIGMOND ANCA
RETEGAN STANCA DIANAII A83ZSIGMOND ANCA
MARIAN IONUTII A80ZSIGMOND ANCA
OPREA ALEXIAII A78ZSIGMOND ANCA
ROMAN IOANAII A78ZSIGMOND ANCA
BINDEA RAZVANII A70ZSIGMOND ANCA
IVAN DARIUSII A70ZSIGMOND ANCA
MOIS IULIAII A70ZSIGMOND ANCA
SIMION ALESIAII A65ZSIGMOND ANCA
DANILA SORINII A64ZSIGMOND ANCA
CRISTUREAN RUTHII A63ZSIGMOND ANCA
TIMOCE IOANAII A60ZSIGMOND ANCA
MURESAN MIHAIII AParticipantZSIGMOND ANCA
MOTOGNA MARIAII AParticipantZSIGMOND ANCA
CAMPAN BOGDANII AParticipantZSIGMOND ANCA
ZAGONY MARKUSII AParticipantZSIGMOND ANCA
FELDRIHAN RAZVANII AParticipantZSIGMOND ANCA
DENES MIRIAMII AParticipantZSIGMOND ANCA
BAIZAT ALEXANDRUII AParticipantZSIGMOND ANCA
MURESAN LARAIII A100DOROS IOANA
SASARMAN ADINAIII A100DOROS IOANA
BLIDARU IOANAIII A96DOROS IOANA
ZSIGMOND EDWINAIII A95DOROS IOANA
RUSU MIHAIIII A92DOROS IOANA
BADALE LUCAIII A90DOROS IOANA
BUTOI CRISTIANIII A80DOROS IOANA
BIRTA SARAIII A72DOROS IOANA
CATUNA MIRUNAIII A68DOROS IOANA
SASARMAN AURAIII A67DOROS IOANA
PINTEA DARIAIII AParticipantDOROS IOANA
BERETZKI IULIAIII AParticipantDOROS IOANA
URIAN INGRIDIII AParticipantDOROS IOANA
RUS ERIKIV A100CHIS LIDIA
SASARMAN GABRIELAIV A100CHIS LIDIA
TALOS RAULIV A100CHIS LIDIA
BINDEA ANDREEAIV A98CHIS LIDIA
LAPUSAN MIRCEAIV A98CHIS LIDIA
BACI CRISTOFERIV A91CHIS LIDIA
SZASZ SEBASTIANIV A82CHIS LIDIA
SALISTEAN SERGIUIV A70CHIS LIDIA
DIUGAN RELUIV A68CHIS LIDIA
MAGDEA MARIAIV AParticipantCHIS LIDIA
BUTOI IOANAPregatitoare A100TOMOIAGA SINZIANA
BLAGA DARIUSPregatitoare A99TOMOIAGA SINZIANA
BLAGA TIMEEAPregatitoare A98TOMOIAGA SINZIANA
BUDURLEAN ABIELPregatitoare A98TOMOIAGA SINZIANA
CANPEAN ALESSIAPregatitoare A98TOMOIAGA SINZIANA
MURESAN bIANCAPregatitoare A98TOMOIAGA SINZIANA
DENES ABIGAILPregatitoare A97TOMOIAGA SINZIANA
RUS CARLAPregatitoare A97TOMOIAGA SINZIANA
BATINAS PATRICCIAPregatitoare A95TOMOIAGA SINZIANA
DENES BRIANAPregatitoare A95TOMOIAGA SINZIANA
CUCURA DENISAPregatitoare A94TOMOIAGA SINZIANA
BOT LUISAPregatitoare A92TOMOIAGA SINZIANA
PINTEA DARIAPregatitoare A92TOMOIAGA SINZIANA
MARIASIU MIHAIPregatitoare A90TOMOIAGA SINZIANA

Inapoi la centrele de concurs