Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Arges
Localitate:Pitesti
Scoala:Sc.Gim.Al.Davila Pitesti
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
POPESCU ADNANAII A95IONESCU ALINA
STANCU ELENAII A95IONESCU ALINA
STANCU MARIAII A95IONESCU ALINA
DUMITRESCU ANDREIII A90IONESCU ALINA
GADOIU ANDREIII A90IONESCU ALINA
IANAC ELENAII A90IONESCU ALINA
PARASCHIV ANDREIII A90IONESCU ALINA
TIROIU GEORGEII A90IONESCU ALINA
BARBU MIHAI RARESII B100BOTEANU XIMENA
BICA ANDREEA CRISTIANAII B100BOTEANU XIMENA
BOTOGHINA IOANAII B100BOTEANU XIMENA
IONESCU MATEI GABRIELII B100BOTEANU XIMENA
MIRANCEA IRINAII B100BOTEANU XIMENA
PASAROIU ROBERT STEFANII B100BOTEANU XIMENA
POPESCU ALESSIA ELENAII B100BOTEANU XIMENA
POPESCU FLORENTA DARIA IOANAII B100BOTEANU XIMENA
TIRDEA ANA MIHAELA II B100BOTEANU XIMENA
TROACA DARIUS ANDREIII B100BOTEANU XIMENA
DOBRINESCU IOANA II B98BOTEANU XIMENA
GHEORGHE DARIUSII B98BOTEANU XIMENA
POPESCU DAVIDII B98BOTEANU XIMENA
VINT ANDREEA MIRUNAII B95BOTEANU XIMENA
NEACSU CONSTANTIN DARIUSII B94BOTEANU XIMENA
BEBU NICOLAE ADRIANII B90BOTEANU XIMENA
MINCIUNA MARIA VERONICAII B90BOTEANU XIMENA
TOITAN ALEXANDRA GABRIELAII B90BOTEANU XIMENA
TOPALA RADU GABRIELII B90BOTEANU XIMENA
CHIRIAC IOAN CASIANII B88BOTEANU XIMENA
BAETI MARIA MAIAII B85BOTEANU XIMENA
BIVOLEANU ERIC ALEXANDRUII B83BOTEANU XIMENA
BUCIUC ALEXANDRUII B82BOTEANU XIMENA
CIOPOR IANNIS FLORINII B82BOTEANU XIMENA
RADUCU MARIA EVELINAII B78BOTEANU XIMENA
DINCA ERMIN ONISIMII B75BOTEANU XIMENA
BULIGA SEBASTIAN FLORINII C100MORLOVA CRISTINA
CALIN ALEXANDRAII C100MORLOVA CRISTINA
CALINESCU LAURENTIU DANII C100MORLOVA CRISTINA
TARTALEA ALEXANDRUII C98MORLOVA CRISTINA
TUDOR STEFANII C96MORLOVA CRISTINA
BUZATU ANEII C95MORLOVA CRISTINA
CIMPEANU MIRUNAII C95MORLOVA CRISTINA
PREDA ANDREIII C95MORLOVA CRISTINA
ARSENE ALEXANDRAII C90MORLOVA CRISTINA
CIOBANU DAVIDIII A100IONITA IOANA
CIRSTEA SARAIII A100IONITA IOANA
GHITA STEFANIII A100IONITA IOANA
PANAITESCU IOANAIII A100IONITA IOANA
BIRSAN ANA MARIAIII A95IONITA IOANA
BOSTINARU DELIAIII A95IONITA IOANA
MATEI ALEXANDRUIII A95IONITA IOANA
MIHAESCU ADRIANIII A95IONITA IOANA
OVEJANU ANDREEAIII A95IONITA IOANA
PIRVOIU HORIAIII A95IONITA IOANA
CALINESCU ANDRAIII B100VOICU GEORGICA
PAVEL ANDRADAIII B100VOICU GEORGICA
CHITA IONUTIII B85VOICU GEORGICA
BUSCA DANIEL III B83VOICU GEORGICA
DUMITRU OCTAVIANIII B82VOICU GEORGICA
BADESCU TEODORAIII C100ROSCA GHEORGHITA
MIHAI OCTAVIANIII C100ROSCA GHEORGHITA
MIRCEA LUCIANIII C100ROSCA GHEORGHITA
PETRE CRISTINAIII C100ROSCA GHEORGHITA
RADULESCU LAURAIII C100ROSCA GHEORGHITA
EPUREANU JANINEIII C93ROSCA GHEORGHITA
CONSTANTIN ALEXIAIII C91ROSCA GHEORGHITA
DRAGUTA MIHAIIII D100EPURE AMALIA
EPURE MALINAIII D100EPURE AMALIA
gutuIII D100EPURE AMALIA
STROIULEASA DAVIDIII D100EPURE AMALIA
NICOLESCU ALEXIAIII D95EPURE AMALIA
BRATUT KARINAIII E100GAGIU ANDA
DELAYAT LISAIII E100GAGIU ANDA
MILEA CLAUDIAIII E100GAGIU ANDA
TESA STEFANIII E98GAGIU ANDA
STANCIUCU ANTONIOIII E96GAGIU ANDA
TANASE ADRIANIII E96GAGIU ANDA
SUCIU ALEXANDRUIII E92GAGIU ANDA
TARASILA BOGDANIII E92GAGIU ANDA
DOBRIE ALEXIAIV B100OLARU LAURA
IORDACHE ALEXANDRUIV B100OLARU LAURA
STANCU ALEXIAIV B100OLARU LAURA
TANASE REBECCAIV B100OLARU LAURA
GROZEA DELIAIV B95OLARU LAURA
BADEA VALERIANIV b93OLARU LAURA
IOSUP ANAIV D100MIHAI ALINA
PAUNESCU ALEXANDRU IV D100MIHAI ALINA
ZARVESCU RARESIV D95MIHAI ALINA
GANESCU OANAIV D90MIHAI ALINA
MARIA TEODORAIV D90MIHAI ALINA

Inapoi la centrele de concurs