Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Scoala Gimnaziala Nr. 84
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
AMIHALACHIOAIEI MARAI B100GRIGORESCU CRINELA
ANGHEL ANDREEAI B100GRIGORESCU CRINELA
BARBULESCU TUDORI B100GRIGORESCU CRINELA
ICLEANU EDII B100GRIGORESCU CRINELA
POPA SOFIAI B100GRIGORESCU CRINELA
RUS IULIAI B100GRIGORESCU CRINELA
TOMA EMMAI B100GRIGORESCU CRINELA
GOGONEA ARIANAI B90GRIGORESCU CRINELA
IORDACHE ILINCAI B90GRIGORESCU CRINELA
MORARU ANDREII B90GRIGORESCU CRINELA
DIACONESCU LUCAI B85GRIGORESCU CRINELA
POPESCU SANDRAI B85GRIGORESCU CRINELA
SLUSARENCU ALEXANDRUI B85GRIGORESCU CRINELA
ROSU MARAI B83GRIGORESCU CRINELA
CONSTANTINESCU LUCAI B80GRIGORESCU CRINELA
STELIAN MIHAELAI B75GRIGORESCU CRINELA
STOICA PATRICIAI B75GRIGORESCU CRINELA
PATENTASU ALEXANDRUI B70GRIGORESCU CRINELA
STEFANA DARIAI B70GRIGORESCU CRINELA
VLAD LUCAI B63GRIGORESCU CRINELA
IONESCU ILINCAI B60GRIGORESCU CRINELA
MOTOVELEA ANNABELI BParticipantGRIGORESCU CRINELA
OPRIS LUCAI BParticipantGRIGORESCU CRINELA
Niculae TudorII B100Carmen Poenaru
Neacsu RazvanII B85Carmen Poenaru
Toader DenisaII B85Carmen Poenaru
Neacsu CosminII B80Carmen Poenaru
Barbu SebastianII B75Carmen Poenaru
Miruna CostacheII B75Carmen Poenaru
Teodorescu TheaII B75Carmen Poenaru
Teodorescu TheaII B75Carmen Poenaru
GHICA ROANII C95BORTEA ANDREEA
IORDACHE FABIANII C95BORTEA ANDREEA
MICLEA ELENAII C95BORTEA ANDREEA
MATEI ALEXANDRAII C90BORTEA ANDREEA
MITRAN RADUII C90BORTEA ANDREEA
SATALA LUCAII C90BORTEA ANDREEA
FILIP SARAII C88BORTEA ANDREEA
MIERLEA CARINAII C85BORTEA ANDREEA
PRODAN ANDREEAII C80BORTEA ANDREEA
GANEA ANDREI II C78BORTEA ANDREEA
ILIE ANDREIII C75BORTEA ANDREEA
SMEIANU STEFANII C75BORTEA ANDREEA
VASILE DELIAII C73BORTEA ANDREEA
Avram RosaII E100Zielke Liliana
Negru PatrickII E100Zielke Liliana
Stavaru VladutII E100Zielke Liliana
Parvu DenisaII E95Zielke Liliana
Dragan AlexandruII E90Zielke Liliana
Oprea ErikaII E85Zielke Liliana
Avram MariaII E80Zielke Liliana
Toma RaduII E70Zielke Liliana
Valeanu MateiII E70Zielke Liliana
Niculae David GabrielIII A100Elena Dumitru
Alexandru Adina Ana MariaIII A98Elena Dumitru
Gabor Irina NicoletaIII A97Elena Dumitru
Hurloiu Robert AndreiIII A96Elena Dumitru
Niculescu StefanIII A90Elena Dumitru
Otelea Vlad IonutIII A80Elena Dumitru
Coconu Denis MarianIII A77Elena Dumitru
Ionita CatalinaIII A70Elena Dumitru
Glodeanu FilipIII C100Oana Jijie
Enache OctavianIII C96Oana Jijie
Tudor MarinaIII C90Oana Jijie
Florescu EvaIII C83Oana Jijie
Dobre AndreiIII C64Oana Jijie
Bocu Annays ElenaPregatitoare A100Marin Costanta
Ghica Clara GiaPregatitoare A100Marin Costanta
Grigore IlincaPregatitoare A100Marin Costanta
Nastasa Sofia IoanaPregatitoare A100Marin Costanta
Pasareanu Iris DorianaPregatitoare A95Marin Costanta
Pascu Lavinia IoanaPregatitoare A95Marin Costanta
Stan AlexandruPregatitoare A95Marin Costanta
Stoica Bianca Roxana MariaPregatitoare A95Marin Costanta
Stoica Bianca Roxana MariaPregatitoare A95Marin Costanta
Ducuta Marius NicolaePregatitoare A92Marin Costanta
Rusu Sarah LuciaPregatitoare A92Marin Costanta
Joja Gaman Raisa IoanaPregatitoare A90Marin Costanta
Joja Gaman Raisa IoanaPregatitoare A90Marin Costanta
Macovei Mihai SebastianPregatitoare A90Marin Costanta
Georgescu Vlad AndreiPregatitoare A87Marin Costanta
Genet Matei AndreiPregatitoare A85Marin Costanta
Tudor Vlad GabrielPregatitoare A85Marin Costanta
Ivanoff Andreea IoanaPregatitoare A72Marin Costanta
Sava Claudia Ana MariaPregatitoare AParticipantMarin Costanta
Bondoc Ioana SofiaPregatitoare P.A100Constanta Marin

Inapoi la centrele de concurs