Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Ilfov
Localitate:Chiajna
Scoala:Scoala Gimnaziala Kids Club
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
ADAM MIRCEAI AESTAN ELENA
ANGHEL RUXANDRAI AESTAN ELENA
BECHERU AYANAI AESTAN ELENA
CARBUREANU ANAI AESTAN ELENA
CHIRITA ALEXIAI AESTAN ELENA
FLORESCU ALEXANDRUI AESTAN ELENA
GHINET KARINAI AESTAN ELENA
IORDACHE DENISAI AESTAN ELENA
MINCA ERICI AESTAN ELENA
PASARELU MATEOI AESTAN ELENA
VIZITIU RADUI AESTAN ELENA
MARIN GABRIELI BEGHIMPETEANU ANDREEA
OFITERU LUCAI BEGHIMPETEANU ANDREEA
PIRVU EVAI BEGHIMPETEANU ANDREEA
STOIAN RADUI BEGHIMPETEANU ANDREEA
ALEXANDRU EVELINEII AEPETRESCU SIMONA
COTIGA MELISSAII AEPETRESCU SIMONA
DRAGUSANU RARESII AEPETRESCU SIMONA
BICHIR GABRIELAII BEIONITA DELIA
CARP ANDREIII BEIONITA DELIA
TINCU VICTORII BEIONITA DELIA
BICHIR TEODORIV AEMuntele Andreea
PASARE LUCAIV AEMuntele Andreea
TECLA RAZVANIV AEMuntele Andreea
GIREADA TUDORIV BECHITU AURORA LIVIA
POPESCU CARLAIV BECHITU AURORA LIVIA
BIRLA MATEIPregatitoare AEUDROIU ANA MARIA
DUTA SEBASTIANPregatitoare AEUDROIU ANA MARIA
GHEORGHE ANDREIPregatitoare AEUDROIU ANA MARIA
IAKAB STEFANPregatitoare AEUDROIU ANA MARIA
IONESCU ADINAPregatitoare AEUDROIU ANA MARIA
MOCANU ANDRAPregatitoare AEUDROIU ANA MARIA
MOGA LARAPregatitoare AEUDROIU ANA MARIA
MORARU ANDREIPregatitoare AEUDROIU ANA MARIA
PLESA EDUARDPregatitoare AEUDROIU ANA MARIA
ROSU IOANAPregatitoare AEUDROIU ANA MARIA
TALPES EMAPregatitoare AEUDROIU ANA MARIA
TANASE INGRIDPregatitoare AEUDROIU ANA MARIA
VILCU DAVIDPregatitoare AEUDROIU ANA MARIA
ALEXE LUCAPregatitoare BENASTA STEFANIA
CHERAN ALESSIAPregatitoare BENASTA STEFANIA
COMARNICEANU SARAPregatitoare BENASTA STEFANIA
CONSTANTIN ALEXANDRAPregatitoare BENASTA STEFANIA
EPURAS EDUARDPregatitoare BENASTA STEFANIA
MANEA ERICPregatitoare BENASTA STEFANIA
MASU ANDREIPregatitoare BENASTA STEFANIA
NEACSU MATEIPregatitoare BENASTA STEFANIA
TALPAN ILONAPregatitoare BENASTA STEFANIA
VINTILESCU DARIAPregatitoare BENASTA STEFANIA
BADAU SARAIII AIIDOGARU LILIANA
PADURARU ROBERTIV BIICHITU AURORA LIVIA
SCAICEANU ANAIV BIICHITU AURORA LIVIA
ONU ALEXANDRUI AIISTAN ELENA
SEILEANU EDUARDII BIIIONITA DELIA
HIRLEATA ALEXANDRUIII AIIDOGARU LILIANA
DUNEL OCTAVIANIV BIICHITU AURORA LIVIA
BUMBACEA RARESPregatitoare AIIUDROIU ANA MARIA
DIMA RENEEPregatitoare AIIUDROIU ANA MARIA
POP ANTONIAPregatitoare AIIUDROIU ANA MARIA
TANASE PETRUPregatitoare AIIUDROIU ANA MARIA
TELER AMALIAPregatitoare AIIUDROIU ANA MARIA
BITA SABINAPregatitoare BIINASTA STEFANIA
RUJOIU STEFANPregatitoare BIINASTA STEFANIA
ANDONE ANDREIIV AIIIMuntele Andreea
IPATE MARIAIII AIIIDOGARU LILIANA
MUHAMMAD AMINAHIII AIIIDOGARU LILIANA
TALPAN RARESII AIIIPETRESCU SIMONA
STELEA SOFIAII BIIIIONITA DELIA
PETRESCU MARIOIV AIIIMuntele Andreea
ALEXANDRU ADRIANI AMSTAN ELENA
MOHAIDLI ISRAAI AMSTAN ELENA
STOEAN RAZVANI AMSTAN ELENA
UDUBASA ANTONI AMSTAN ELENA
BLINDA JASMINAI BMGHIMPETEANU ANDREEA
HANGANU ALEXANDRAI BMGHIMPETEANU ANDREEA
PANAETE STEFANI BMGHIMPETEANU ANDREEA
POSTU MONICAI BMGHIMPETEANU ANDREEA
MUSAT ALEXANDRUII AMPETRESCU SIMONA
CEVEI RARESII BMIONITA DELIA
MALANCU DENISAII BMIONITA DELIA
VASILICA MARIOII BMIONITA DELIA
AVRAMESCU SEBASTIANIV AMMuntele Andreea
CONDESCU CRISTIANPregatitoare AMUDROIU ANA MARIA
CARBUREANU CATRINELPregatitoare BMNASTA STEFANIA

Inapoi la centrele de concurs