Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
BOICEA ALEXANDRAI A91Plesea Mihaela
CIINARU ARANKAI A90Plesea Mihaela
RAITA ANDREII A90Plesea Mihaela
BACRIA MARCUSI A75Plesea Mihaela
IRIMIA GIULIAI A75Plesea Mihaela
LICHIARDOPOL TEODORI A67Plesea Mihaela
STOICA MARAI A64Plesea Mihaela
MORARIU DAVIDI A63Plesea Mihaela
TANASE DAVIDI A62Plesea Mihaela
MARIN THEEAI A60Plesea Mihaela
VEZEANU VLADIMIRI A60Plesea Mihaela
VOEVOZEANU NICOLASI A60Plesea Mihaela
COSTEA VIVANAI AParticipantPlesea Mihaela
IONESCU BIANCAI AParticipantPlesea Mihaela
IORDACHE IOANAI AParticipantPlesea Mihaela
MARIN EDUARDI AParticipantPlesea Mihaela
PASCALE TUDORI AParticipantPlesea Mihaela
SUCIU EVAI AParticipantPlesea Mihaela
TRASCA MATEII AParticipantPlesea Mihaela
UNGUROIU ALEXANDRUI AParticipantPlesea Mihaela
VELEV IRISI AParticipantPlesea Mihaela
SERBAN ALEXANDRUI AParticipantPlesea Mihaela
Olaru RazvanII A100Patru Monica
Leca MaraII A85Patru Monica
Judet Toni II A75Patru Monica
Neacsu TudorII A70Patru Monica
Petrescu TudorII A67.5Patru Monica
Mazilu StellaII A65Patru Monica
Ragalie AndraII A65Patru Monica
Iacob EvaII A60Patru Monica
Cruceru SofiaII AParticipantPatru Monica
ALDIA RAZVANII B100Marina Radulescu
CONSTANTINESCU ALESSIAII B100Marina Radulescu
DULIGA SARAII B100Marina Radulescu
LICA TUDORII B100Marina Radulescu
VOICU KIRALINAII B100Marina Radulescu
DONEA FILIPII B98Marina Radulescu
RADOI CRISTIANII B90Marina Radulescu
BLANARU MIHAIII B85Marina Radulescu
BOTEZ SOFIAII B85Marina Radulescu
BRUMA GEORGEII B85Marina Radulescu
DUMITRU CLARAII B85Marina Radulescu
LAZARESCU ALECSIAII B85Marina Radulescu
MURESAN ANDREIII B85Marina Radulescu
NEACSU MIRUNAII B85Marina Radulescu
PREDULEA ALEXANDRAII B85Marina Radulescu
RAVESCU ALEXANDRAII B85Marina Radulescu
CHIRITOIU FELIXII B81Marina Radulescu
SOAVA MARIA II B80Marina Radulescu
CARSTICA ALEXANDRU II B75Marina Radulescu
NICULAE CRISTIANA II B75Marina Radulescu
CUCU STEFANII B70Marina Radulescu
MARCU IOANAII B65Marina Radulescu
Cosma TudorII C100Andrei Mirela
Visoianu Ana-SophiaII C100Andrei Mirela
Fellone FrancescaII C95Andrei Mirela
Nicolae AlexiaII C95Andrei Mirela
Horobeanu TudorII C90Andrei Mirela
Masters Victoria StephanieII C90Andrei Mirela
Pogangeanu MariaII C90Andrei Mirela
Bulai LucaII C60Andrei Mirela
Cimpoeru AntonioII C60Andrei Mirela
Marian MariaII C60Andrei Mirela
Peia AlexandruII C60Andrei Mirela
Racoceanu AndreiII C60Andrei Mirela
Rusanian AndreiII C60Andrei Mirela
Rusu IoanaII CParticipantAndrei Mirela
Voiculescu AnisiaII CParticipantAndrei Mirela
Dumitrelea AlexandruII CParticipantAndrei Mirela
Tudor CalinII CParticipantAndrei Mirela
Nemtoc MateiII CParticipantAndrei Mirela
Calin Daria-MihaelaIII A100State Luminita
Cechirdan Matei-IoanIII A100State Luminita
Ciobanu Maria-AlexiaIII A100State Luminita
Dumitru Andrei-StefanIII A100State Luminita
Manea Alessia-VictoriaIII A91State Luminita
Dumitru LucaIII A90State Luminita
Gheorghe Vlad-MihaiIII A90State Luminita
Petrescu Mihai-TudorIII A90State Luminita
Somandru Eric-AdrianIII A90State Luminita
Geavela Alexia-CaterinaIII A85State Luminita
Sola Matei-CostinIII A85State Luminita
Leca Maria-ClaraIII A80State Luminita
Balasoiu Patricia-IoanaIII A70State Luminita
Grigore Jaqueline-MariaIII A70State Luminita
Marin Theodor-MihailIII A70State Luminita
Mocanu Miruna-CristianaIII A70State Luminita
Rada MateiIII A70State Luminita
Stanescu CezaraIII A70State Luminita
Babes AndreiIII C100Negoita Irina
Cordun LucaIII C100Negoita Irina
Dragos Ana MariaIII C100Negoita Irina
Mihordea AlexandraIII C100Negoita Irina
Butaru MariaIII C95Negoita Irina
Let ElenaIII C92Negoita Irina
Bercu AlbertIII C90Negoita Irina
Cerbureanu BogdanIII C90Negoita Irina
Moga AlexandruIII C90Negoita Irina
Sanda TudorIII C90Negoita Irina
Chirila SilviuIII C85Negoita Irina
Florescu AlexandruIII C81Negoita Irina
Mincu DianaIII C80Negoita Irina
Dragulin AlbertIII C70Negoita Irina
Marcu ElenaIII C70Negoita Irina
Pocorobba MiriamIII C70Negoita Irina
Sperloiu IoanaIII C70Negoita Irina
Popescu DariaIII C65Negoita Irina
Comisan SaraIII C60Negoita Irina
Al Yahya HadyIV A100Ianos Elisabeta
Chatzistamatiou MariaIV A100Ianos Elisabeta
Enache Vlad AlexandruIV A100Ianos Elisabeta
Plugaru Ioan alexandruIV A100Ianos Elisabeta
Sichitiu Iana AlexandraIV A100Ianos Elisabeta
Stanica Oana TeodoraIV A100Ianos Elisabeta
Ceornolet Denis CristianIV A98Ianos Elisabeta
Iesan Ida IoanaIV A93Ianos Elisabeta
Chiscari IustinIV A92Ianos Elisabeta
Manta Ionut BogdanIV A77Ianos Elisabeta
Mihordea Gabriel DanutIV A77Ianos Elisabeta
Boldi EugenIV B100Chivu Oana
Ene MihaiIV B100Chivu Oana
Pitis LaviniaIV B100Chivu Oana
Blanaru AlexiaIV B95Chivu Oana
Banu AndreiIV B90Chivu Oana
Barjoveanu AlexiaIV B90Chivu Oana
Constantin AndreiIV B90Chivu Oana
Petre AndreiIV B90Chivu Oana
Puicu MateiIV B90Chivu Oana
Totan Ana MariaIV B90Chivu Oana
Badiu LuizaIV B80Chivu Oana
Ilina AlexiaIV B80Chivu Oana
Popescu AlexandruIV B80Chivu Oana
Marculescu TiberiuIV B76Chivu Oana
Badici RaduIV B75Chivu Oana
Birsescu Daria ElenaIV B70Chivu Oana
Caraivan IoanaIV B70Chivu Oana
Ungureanu GratielaIV B66Chivu Oana
Nicolaina Ciprian NicolasIV B65Chivu Oana
Rauta Carla MariaIV B65Chivu Oana
Hrehorciuc TimeeaIV B63Chivu Oana
Todirel MateiIV B63Chivu Oana
Stoean RaduIV BParticipantChivu Oana
Costea RaresIV BParticipantChivu Oana
Nemtoc MariaIV BParticipantChivu Oana
Hutuca CristianIV BParticipantChivu Oana
Iliescu LucaIV BParticipantChivu Oana
Moise Sabina MariaIV BParticipantChivu Oana
ANGHEL MATEIPregatitoare A100CSIZMADI ALICE
BABES RADUPregatitoare A100CSIZMADI ALICE
CRANTA JACQUELINE KATHERINEPregatitoare A100CSIZMADI ALICE
HOTAREANU FILIP MATEIPregatitoare A100CSIZMADI ALICE
KONTRAFOURIS DIONISISPregatitoare A100CSIZMADI ALICE
MAZILU SERGIUPregatitoare A100CSIZMADI ALICE
MITROI CESAR ANDREIPregatitoare A100CSIZMADI ALICE
PERJU ADINA MARIAPregatitoare A100CSIZMADI ALICE
SURDU DELIAPregatitoare A100CSIZMADI ALICE
BRATOSIN THEODOR CONSTANTINPregatitoare A96CSIZMADI ALICE
DIACONU SEBASTIAN ANDREIPregatitoare A96CSIZMADI ALICE
NEAMTU-PETA ANDREIPregatitoare A96CSIZMADI ALICE
PARVU RADUPregatitoare A96CSIZMADI ALICE
AVRAM ANASTASIA MARIAPregatitoare A95CSIZMADI ALICE
BOSOMOIU SOFIAPregatitoare A92CSIZMADI ALICE
HOGAS SABINA ANDREIAPregatitoare A92CSIZMADI ALICE
KUZMENCHUK MARTAPregatitoare A92CSIZMADI ALICE
PAIS JESSICA ALECSANDRAPregatitoare A92CSIZMADI ALICE
PULBERE IASMINAPregatitoare A90CSIZMADI ALICE
DEMISCA ANA VICTORIAPregatitoare A88CSIZMADI ALICE
RUSANIAN MARIAPregatitoare A87CSIZMADI ALICE
POPESCU MARIA REBECAPregatitoare A77CSIZMADI ALICE
COSBUC-IONESCU MATEIPregatitoare A76CSIZMADI ALICE
UNGAR DAVIDPregatitoare A64CSIZMADI ALICE
CALARASU RARESPregatitoare A63CSIZMADI ALICE
BLANARU VLADPregatitoare aParticipantCSIZMADI ALICE
Aldea Maria-AntoniaPregatitoare B100Radu Nicoleta
Bostina TheodoraPregatitoare B100Radu Nicoleta
Calin Bogdan-GabrielPregatitoare B100Radu Nicoleta
Sola AnastasiaPregatitoare B100Radu Nicoleta
Sola EcaterinaPregatitoare B100Radu Nicoleta
Stoicescu CatincaPregatitoare B100Radu Nicoleta
Stoicescu SmarandaPregatitoare B100Radu Nicoleta
Alexe Rares-IoanPregatitoare B95Radu Nicoleta
Chiritoiu VladimirPregatitoare B95Radu Nicoleta
Constantinescu Eric-AlexandruPregatitoare B95Radu Nicoleta
Lazar Andreea-Cristina-MariaPregatitoare B95Radu Nicoleta
Mihutescu Diana-MariaPregatitoare B95Radu Nicoleta
Momanu Alexandra-MariaPregatitoare B95Radu Nicoleta
Cojanu Teodora-IoanaPregatitoare B91Radu Nicoleta
Almasan VictorPregatitoare B90Radu Nicoleta
Dan Vlad-StefanPregatitoare B90Radu Nicoleta
Georgescu AndreeaPregatitoare B90Radu Nicoleta
Rada StefanPregatitoare B90Radu Nicoleta
Stockton AnnaPregatitoare B90Radu Nicoleta
Chendea Matei-VladimirPregatitoare B85Radu Nicoleta
Cirjan David-PetruPregatitoare B85Radu Nicoleta
Marcu Matei-PetruPregatitoare B85Radu Nicoleta
Popa Raul-AlexandruPregatitoare B85Radu Nicoleta
Popescu Alexandra-IoanaPregatitoare B85Radu Nicoleta
Sandru Ana-Maria TeodoraPregatitoare B85Radu Nicoleta
Manta Razvan-AndreiPregatitoare B80Radu Nicoleta
Talpeanu Mihai-ClaudiuPregatitoare B80Radu Nicoleta
Crudu EvaPregatitoare C96Riza Angelica
Dinca TomaPregatitoare C96Riza Angelica
Marcu MariaPregatitoare C96Riza Angelica
Gunta RaduPregatitoare C90Riza Angelica
Gheorghe EduardPregatitoare C88Riza Angelica
Pena MateiPregatitoare C87Riza Angelica
Dumitru AmaliaPregatitoare C86Riza Angelica
Iordachescu RobinPregatitoare C86Riza Angelica
Stancioiu SamuelPregatitoare C80Riza Angelica
Zeneci AdelinaPregatitoare C77Riza Angelica
Stan ToniPregatitoare C76Riza Angelica
Chican RafaelPregatitoare C72Riza Angelica
Burloi MateiPregatitoare C71Riza Angelica
Calota TaraPregatitoare C68Riza Angelica
Seitan AndreiPregatitoare C62Riza Angelica
Ionita AndreiPregatitoare CParticipantRiza Angelica
Ciobanu AndreiPregatitoare CParticipantRiza Angelica
Meilman AviPregatitoare CParticipantRiza Angelica
Smarandache VladPregatitoare CParticipantRiza Angelica

Inapoi la centrele de concurs