Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Bucuresti
Localitate:Bucuresti
Scoala:Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Olaru RazvanII AEPatru Monica
ALDIA RAZVANII BEMarina Radulescu
CONSTANTINESCU ALESSIAII BEMarina Radulescu
DULIGA SARAII BEMarina Radulescu
LICA TUDORII BEMarina Radulescu
VOICU KIRALINAII BEMarina Radulescu
Cosma TudorII CEAndrei Mirela
Visoianu Ana-SophiaII CEAndrei Mirela
Calin Daria-MihaelaIII AEState Luminita
Cechirdan Matei-IoanIII AEState Luminita
Ciobanu Maria-AlexiaIII AEState Luminita
Dumitru Andrei-StefanIII AEState Luminita
Babes AndreiIII CENegoita Irina
Cordun LucaIII CENegoita Irina
Dragos Ana MariaIII CENegoita Irina
Mihordea AlexandraIII CENegoita Irina
Al Yahya HadyIV AEIanos Elisabeta
Chatzistamatiou MariaIV AEIanos Elisabeta
Enache Vlad AlexandruIV AEIanos Elisabeta
Plugaru Ioan alexandruIV AEIanos Elisabeta
Sichitiu Iana AlexandraIV AEIanos Elisabeta
Stanica Oana TeodoraIV AEIanos Elisabeta
Boldi EugenIV BEChivu Oana
Ene MihaiIV BEChivu Oana
Pitis LaviniaIV BEChivu Oana
ANGHEL MATEIPregatitoare AECSIZMADI ALICE
BABES RADUPregatitoare AECSIZMADI ALICE
CRANTA JACQUELINE KATHERINEPregatitoare AECSIZMADI ALICE
HOTAREANU FILIP MATEIPregatitoare AECSIZMADI ALICE
KONTRAFOURIS DIONISISPregatitoare AECSIZMADI ALICE
MAZILU SERGIUPregatitoare AECSIZMADI ALICE
MITROI CESAR ANDREIPregatitoare AECSIZMADI ALICE
PERJU ADINA MARIAPregatitoare AECSIZMADI ALICE
SURDU DELIAPregatitoare AECSIZMADI ALICE
Aldea Maria-AntoniaPregatitoare BERadu Nicoleta
Bostina TheodoraPregatitoare BERadu Nicoleta
Calin Bogdan-GabrielPregatitoare BERadu Nicoleta
Sola AnastasiaPregatitoare BERadu Nicoleta
Sola EcaterinaPregatitoare BERadu Nicoleta
Stoicescu CatincaPregatitoare BERadu Nicoleta
Stoicescu SmarandaPregatitoare BERadu Nicoleta
DONEA FILIPII BIMarina Radulescu
Ceornolet Denis CristianIV AIIanos Elisabeta
BRATOSIN THEODOR CONSTANTINPregatitoare AIICSIZMADI ALICE
DIACONU SEBASTIAN ANDREIPregatitoare AIICSIZMADI ALICE
NEAMTU-PETA ANDREIPregatitoare AIICSIZMADI ALICE
PARVU RADUPregatitoare AIICSIZMADI ALICE
Crudu EvaPregatitoare CIIRiza Angelica
Dinca TomaPregatitoare CIIRiza Angelica
Marcu MariaPregatitoare CIIRiza Angelica
Fellone FrancescaII CIIAndrei Mirela
Nicolae AlexiaII CIIAndrei Mirela
Butaru MariaIII CIINegoita Irina
Blanaru AlexiaIV BIIChivu Oana
AVRAM ANASTASIA MARIAPregatitoare AIICSIZMADI ALICE
Alexe Rares-IoanPregatitoare BIIRadu Nicoleta
Chiritoiu VladimirPregatitoare BIIRadu Nicoleta
Constantinescu Eric-AlexandruPregatitoare BIIRadu Nicoleta
Lazar Andreea-Cristina-MariaPregatitoare BIIRadu Nicoleta
Mihutescu Diana-MariaPregatitoare BIIRadu Nicoleta
Momanu Alexandra-MariaPregatitoare BIIRadu Nicoleta
Iesan Ida IoanaIV AIIIIanos Elisabeta
Let ElenaIII CIIINegoita Irina
Chiscari IustinIV AIIIIanos Elisabeta
BOSOMOIU SOFIAPregatitoare AIIICSIZMADI ALICE
HOGAS SABINA ANDREIAPregatitoare AIIICSIZMADI ALICE
KUZMENCHUK MARTAPregatitoare AIIICSIZMADI ALICE
PAIS JESSICA ALECSANDRAPregatitoare AIIICSIZMADI ALICE
BOICEA ALEXANDRAI AIIIPlesea Mihaela
Manea Alessia-VictoriaIII AIIIState Luminita
Cojanu Teodora-IoanaPregatitoare BIIIRadu Nicoleta
CIINARU ARANKAI AMPlesea Mihaela
RAITA ANDREII AMPlesea Mihaela
RADOI CRISTIANII BMMarina Radulescu
Horobeanu TudorII CMAndrei Mirela
Masters Victoria StephanieII CMAndrei Mirela
Pogangeanu MariaII CMAndrei Mirela
Dumitru LucaIII AMState Luminita
Gheorghe Vlad-MihaiIII AMState Luminita
Petrescu Mihai-TudorIII AMState Luminita
Somandru Eric-AdrianIII AMState Luminita
Bercu AlbertIII CMNegoita Irina
Cerbureanu BogdanIII CMNegoita Irina
Moga AlexandruIII CMNegoita Irina
Sanda TudorIII CMNegoita Irina
Banu AndreiIV BMChivu Oana
Barjoveanu AlexiaIV BMChivu Oana
Constantin AndreiIV BMChivu Oana
Petre AndreiIV BMChivu Oana
Puicu MateiIV BMChivu Oana
Totan Ana MariaIV BMChivu Oana
PULBERE IASMINAPregatitoare AMCSIZMADI ALICE
Almasan VictorPregatitoare BMRadu Nicoleta
Dan Vlad-StefanPregatitoare BMRadu Nicoleta
Georgescu AndreeaPregatitoare BMRadu Nicoleta
Rada StefanPregatitoare BMRadu Nicoleta
Stockton AnnaPregatitoare BMRadu Nicoleta
Gunta RaduPregatitoare CMRiza Angelica

Inapoi la centrele de concurs