Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Buzau
Localitate:Rm Sarat
Scoala:Sc. Gimnaziala Vasile Cristoforeanu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Ungureanu Theodora IonelaI A100Marin Marcela
Turloiu Alexia Ana MariaI A97Marin Marcela
Serban MariaI A94Marin Marcela
Juganaru Ioana MariaI A87Marin Marcela
Isofache Maria DenisaI A85Marin Marcela
Minea Andrei TeodosieI A82Marin Marcela
Asanache TeodorI A77Marin Marcela
Busuioc Albert AndreiI A77Marin Marcela
Gongea Mateo AndreiI A75Marin Marcela
Oancea Stefan RazvanI A75Marin Marcela
Toader Eduard MarioI A74Marin Marcela
Sava IoanaI A73Marin Marcela
Popa Elena AnastasiaI A67Marin Marcela
Batae Teodora Ana MariaI A62Marin Marcela
Ene Alysa NoemiI AParticipantMarin Marcela
Bratulea MirunaI AParticipantMarin Marcela
Iftinoiu AlexandruI AParticipantMarin Marcela
Leauta Daria StefaniaI AParticipantMarin Marcela
Mincu Alexandru StefanI AParticipantMarin Marcela
Oprea Alexandru IonutI AParticipantMarin Marcela
Paraipan FloriI Step100Anton Florica
Rosca LarisaI Step100Pruna Florentina
Vlad MaroiI Step90Anton Florica
Covurlui Dragos GeorgianII A100Oprea Oana
Dirdiiac Maria BiancaII A100Oprea Oana
Margaritescu Ionica AlexaII A100Oprea Oana
Munteanu Gabriela FlorinaII A95Oprea Oana
Asanache MariaII A93Oprea Oana
Leica VanessaII A85Oprea Oana
Mesca Rares ValentinII A80Oprea Oana
Spiridon Andrei CristianII A80Oprea Oana
Iftinoiu MariaII A75Oprea Oana
Toma Ana MariaII A75Oprea Oana
Manescu Ianis AndreiII A70Oprea Oana
Stancu Liviu MihaiII A70Oprea Oana
Hirlet AnaMaria RosioII A60Oprea Oana
Moinescu Denis CristianII A60Oprea Oana
Toader Rares GabrielII A60Oprea Oana
Lupu Ana MariaII AParticipantOprea Oana
Baboi Gabriel GeorgeII AParticipantOprea Oana
Baies AnaMariaII AParticipantOprea Oana
Geangos Crina BiancaII AParticipantOprea Oana
Mihalcea Erik MihaiII AParticipantOprea Oana
Niculescu Luisa GabrielaII AParticipantOprea Oana
Paun Elena CatalinaII AParticipantOprea Oana
Nastase JasmyneII B95Dirdiiac Mihaela
Plamada Yana AntoniaII B90Dirdiiac Mihaela
Dumitrache Yanis RaulII B85Dirdiiac Mihaela
Banu StefaniaII B70Dirdiiac Mihaela
Chirita Andreea CristianaII B70Dirdiiac Mihaela
Dumitrascu DanielII B70Dirdiiac Mihaela
Zaharia Rares GabrielII BParticipantDirdiiac Mihaela
Dumitru FlaviaII C100Dumitrescu Irina
Popa ElenaII C100Dumitrescu Irina
Prunica DavidII C100Dumitrescu Irina
Simbotin KarinaII C100Dumitrescu Irina
Socol GeaninaII C100Dumitrescu Irina
Toader SebastianII C100Dumitrescu Irina
Tudorache RaresII C100Dumitrescu Irina
Iaru ClaudiaII C95Dumitrescu Irina
Ene StefanII C90Dumitrescu Irina
Ilie AndraII C90Dumitrescu Irina
Lupoiu MarthaII C90Dumitrescu Irina
Burlacu DianaII C80Dumitrescu Irina
Danescu BiancaII C80Dumitrescu Irina
Gavrila AdrianII C80Dumitrescu Irina
Moldoveanu JanisII C80Dumitrescu Irina
Nazare StefaniaII C80Dumitrescu Irina
Dibu Isabela II C75Dumitrescu Irina
Dobrota David II C75Dumitrescu Irina
Ionescu DenisaII C75Dumitrescu Irina
Coman BogdanII C70Dumitrescu Irina
Dudau David II C70Dumitrescu Irina
Dascalu Luca II CParticipantDumitrescu Irina
Buzea Robert III A94Rosca Florica
Doni Nicolas III A91Rosca Florica
Salcianu Sebastian III A90Rosca Florica
Alexe LarissaIII A82Rosca Florica
Buita Andrei III A82Rosca Florica
Botezatu MariaIII A80Rosca Florica
Anfossi MarysolIII A77Rosca Florica
Nicolae Bianca III A76Rosca Florica
Buicescu Claudiu CristianIII A75Rosca Florica
Pandele DeeaIII A69Rosca Florica
Romanet Sabrina EleniIII A67Rosca Florica
Jecu Ioana III A65Rosca Florica
Benea GeorgianaIII A64Rosca Florica
Purcareata DenisIII A64Rosca Florica
Fanica Andreea III AParticipantRosca Florica
Toma Andrei III AParticipantRosca Florica
Andronache NectariaIII C100Dumbravescu Rodica
Pislaru AlexandraIII C100Dumbravescu Rodica
Spita GeorgianaIII C98Dumbravescu Rodica
Andritoiu MayaIII C96Dumbravescu Rodica
Ciui ChristianIII C96Dumbravescu Rodica
Gherman DariaIII C96Dumbravescu Rodica
Mustatea SaraIII C87Dumbravescu Rodica
Andrei MariaIII C86Dumbravescu Rodica
Porumb DragosIII C83Dumbravescu Rodica
Untea RebecaIII C78Dumbravescu Rodica
Barus Romina Florentina MihaelaIII E100Banulescu Marian Lucian
Ionitescu Mario DavidIII E100Banulescu Marian Lucian
Nae AndreeaIII E100Banulescu Marian Lucian
Pascociu Lavinia GeorgianaIII E100Banulescu Marian Lucian
Preda Eduard AndreiIII E100Banulescu Marian Lucian
Cocos Maria AlexiaIII E96Banulescu Marian Lucian
Costianu Robert ValentinIII E94Banulescu Marian Lucian
Neagu Adrian-DanielIII E94Banulescu Marian Lucian
Tudose Andi MihailIII E88Banulescu Marian Lucian
Chiriac Eduard GabrielIII E68Banulescu Marian Lucian
Padurariu Diana GabrielaIII E68Banulescu Marian Lucian
Carabelea Sebastian GabrielIII EParticipantBanulescu Marian Lucian
Rusca Delia DariaIII EParticipantBanulescu Marian Lucian
Toader Denisa AndradaIII EParticipantBanulescu Marian Lucian
Toader Denisa AndradaIII EParticipantBanulescu Marian Lucian
Pana Isabella StefaniaIII EParticipantBanulescu Marian Lucian
Buzoianu Florin CostinIII EParticipantBanulescu Marian Lucian
Surdu Laurentiu IulianIII EParticipantBanulescu Marian Lucian
Ciuca Stefania RoxanaIII EParticipantBanulescu Marian Lucian
Ciocirlan Andra GeorgianaIV A88Scarlat Florica
Echimescu Otilia ElenaIV A87Scarlat Florica
Sava DavidIV A84Scarlat Florica
Spiridon TeodorIV A84Scarlat Florica
Mihai Vlad ConstantinIV A73Scarlat Florica
Jantea Maria AlexandraIV A71Scarlat Florica
Ciobanu David CristianIV A67Scarlat Florica
Albu David AndreiIV C98Stoian Felicia
Bucur Luca IV C90Stoian Felicia
PREDA RARES - ANDREIIV C80Stoian Felicia
Caldararu AlexandruIV Step100Gherghe Adriana
Ganea Daria MihaelaIV Step100Gherghe Adriana
Maimaduc NicoletaIV Step100Gherghe Adriana
Petrescu MarcoIV Step98Gherghe Adriana
Simion Lukas IonutIV Step98Gherghe Adriana
Gugoasa ClaudiaIV Step96Gherghe Adriana
Dirdiiac Alex FlorinIV Step92Gherghe Adriana
Sirbu DenisaIV Step92Gherghe Adriana
Hris AndreeaIV Step81Gherghe Adriana
Iacob Mihai LeonardIV Step66Gherghe Adriana
Constantin Maria BiancaPregatitoare pre62Ungureanu Daniela
Benea Veronica AnamariaPregatitoare Ste100Ungureanu Daniela
Borcan Eduard CatalinPregatitoare Ste100Ispas Doinita
Caldararu Mihail GabrielPregatitoare Ste100Ungureanu Daniela
Cazan Denis AndreiPregatitoare Ste100Ungureanu Daniela
Coman Mario IulianPregatitoare Ste100Ispas Doinita
Dragomir Andra ElenaPregatitoare Ste100Ispas Doinita
Enache Daria EcaterinaPregatitoare Ste100Ungureanu Daniela
Firon Marius CristianPregatitoare Ste100Ispas Doinita
Petrea David AlexandruPregatitoare Ste100Ungureanu Daniela
Serbu David CristianPregatitoare Ste100Ispas Doinita
Havarneanu Bianca MariaPregatitoare Ste95Ispas Doinita
Brinzea Daria CatalinaPregatitoare Ste94Ispas Doinita
Gheorghr Eduard RaresPregatitoare Ste84Ungureanu Daniela
Ion Ana MariaPregatitoare Ste79Ispas Doinita
Lupu David AndreiPregatitoare Ste74Ungureanu Daniela
Enache Mihail BeniaminPregatitoare Ste72Ispas Doinita
Aldea Sara IoanaPregatitoare Ste70Ungureanu Daniela

Inapoi la centrele de concurs