Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Buzau
Localitate:Rm Sarat
Scoala:Sc. Gimnaziala Vasile Cristoforeanu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
Ciui CristianII CEDumbravescu Rodica
BARUS ROMINA-FLORENTINA-MIHAELAII EEBANULESCU GEANINA
COSTIANU ROBERT-VALENTINII EEBANULESCU GEANINA
IONITESCU MARIO-DAVIDII EEBANULESCU GEANINA
PASCOCIU LAVINIA-GEORGIANAII EEBANULESCU MARIAN-LUCIAN
TUDOSE ANDI-MIHAILII EEBANULESCU MARIAN-LUCIAN
Albu David AndreiIII CEStoian Felicia
Grama Bianca MihaelaIII CEStoian Felicia
Preda Rares AndreiIII CEStoian Felicia
Simion Dario FlorentinIII CEStoian Felicia
Ursachescu Alecsia CristinaIII CEStoian Felicia
Caldararu Alexandru IonutIII DEGherghe Adriana
Dirdiiac Alex FlorinIII DERaileanu Luminita
Ganea Daria MihaelaIII DERaileanu Luminita
Gugoasa Iulia ClaudiaIII DERaileanu Luminita
Maimaduc NicoletaIII DEGherghe Adriana
Matei GeorgianIII DEGherghe Adriana
Sarbu Maria DenisaIII DERaileanu Luminita
Simion Lukas IonIII DEGherghe Adriana
Bezea Alessia GeorgianaIV AEHangan Marin
Ciocanel Madalin DanielIV BEConstantin Gabriela
Paun Cristian AlinIV BEConstantin Gabriela
Anghel Diana AndreeaIV CETurcu Geanina
Oprea Teodora AdrianaIV CETurcu Geanina
Perju Raluca StefaniaIV CETurcu Geanina
Simica Ana-Maria AdrianaIV CETurcu Geanina
Grigore Romina NicolaIV DEUngureanu Daniela
Jalba Nelia StefaniaIV DEIspas Doinita
Moise Elena MaraIV DEUngureanu Daniela
Sontica Andrei IonutIV DEUngureanu Daniela
Hris Andreea GeorgianaIII DIGherghe Adriana
Prodan Alexandra AuroraIV DIUngureanu Daniela
Asanache MariaI AIIOprea Oana
Dirdiiac Maria BiancaI AIIOprea Oana
Spita GeorgianaII CIIDumbravescu Rodica
Bucur Luca AlexIII CIIStoian Felicia
Manolachi Andreea IoanaIV DIIIspas Doinita
Milica Bianca AndreeaIV DIIIUngureanu Daniela
Tomulescu Emilia AndreeaIV DIIIIspas Doinita
Radu Yna Mona ElenaI BMDirdiiac Mihaela
Ionescu LaviniaI CMDumbravescu Rodica
Mihalcea MariaII CMDumbravescu Rodica
Paslaru AlexandraII CMDumbravescu Rodica
CHIRIAC EDUARD-GABRIELII EMBANULESCU GEANINA
COCOS MARIA-ALEXIAII EMBANULESCU GEANINA
NEAGU ADRIAN-DANIELII EMBANULESCU MARIAN-LUCIAN
PANA ISABELLA-STEFANIAII EMBANULESCU MARIAN-LUCIAN
Enache AndreiIV DMIspas Doinita
Enache Andrei AlexandruIV DMUngureanu Daniela
Jalba Razvan GeorgeIV DMUngureanu Daniela

Inapoi la centrele de concurs