Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Buzau
Localitate:smeeni
Scoala:Scoala Gimnaziala Smeeni
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Chirita MihaiI A100Anton Badea Madalina
Gomoescu SebiI A100Anton Badea Madalina
Ifrim GeaninaI A100Anton Badea Madalina
Panait SebiI A100Anton Badea Madalina
Radu MatheoI A100Anton Badea Madalina
Rusen DanielaI A100Anton Badea Madalina
Serbanescu ClaudiaI A100Anton Badea Madalina
Vlaicu NicoletaI A100Anton Badea Madalina
Mateescu AlisaI A96Anton Badea Madalina
Mateescu BiancaI A85Anton Badea Madalina
Bucur IulianI B100Bodringa Geanina
Ghita CarlosI B100Bodringa Geanina
Radu CristinaI B100Bodringa Geanina
Sanie Elena RamonaI B100Bodringa Geanina
Stan Telita Ana MariaI B100Bodringa Geanina
Stanescu Maria DariaI B100Bodringa Geanina
Buzoianu AlexandraI B90Bodringa Geanina
Radu MihaiI B90Bodringa Geanina
Sandu CatalinI B90Bodringa Geanina
Vasile GabrielI B85Bodringa Geanina
Radu DanielI B77Bodringa Geanina
Alexandru Maria GabrielaI B75Bodringa Geanina
Paun MirunaI B75Bodringa Geanina
Neacsu GabrielaI B69Bodringa Geanina
Nicolae MihaitaI B60Bodringa Geanina
Barbu DariaII A100Moldoveanu Rodica
Ion CatalinII A100Moldoveanu Rodica
Militaru ClaraII A100Moldoveanu Rodica
Tiganus DavidII A100Moldoveanu Rodica
Comsa RalucaII A85Moldoveanu Rodica
Paun LaviniaII A80Moldoveanu Rodica
Alexandru Dumitru CristianIII A100Nistor Lara Carmen
Fotea Denis IonutIII A100Nistor Lara Carmen
Ivan Ana MariaIII A100Nistor Lara Carmen
Jipa Mara BiancaIII A100Nistor Lara Carmen
Rusu SebiIII A100Nistor Lara Carmen
Serban AndreeaIII A100Nistor Lara Carmen
Tomescu Elena AdrianaIII A100Nistor Lara Carmen
Andreescu MarioIV A90Andrei Jana
Cristea Sandra MadalinaIV A70Andrei Jana
Iordache AntoniaPregatitoare A100Tarus Luminita
Iordache FlaviusPregatitoare A100Tarus Luminita
Moldoveanu TeodorPregatitoare A100Tarus Luminita
Toma CristinaPregatitoare A100Tarus Luminita
Velicu DianaPregatitoare A100Tarus Luminita
Anghel AndreeaPregatitoare A95Tarus Luminita
Petre DenisaPregatitoare A83Tarus Luminita
Bucur DenisaPregatitoare B100Dragoiu Neacsa
Dragomir GabrielPregatitoare B100Tarus Luminita
Fotea DariusPregatitoare B100Dragoiu Neacsa
Fotea FlaviusPregatitoare B100Dragoiu Neacsa
Guzu GabrielPregatitoare B100Dragoiu Neacsa
Radu ValentinPregatitoare B100Dragoiu Neacsa
Sava AlicePregatitoare B100Dragoiu Neacsa
Sava CristinaPregatitoare B100Dragoiu Neacsa
Sava StefanPregatitoare B100Dragoiu Neacsa
Voinea IanisPregatitoare B100Dragoiu Neacsa

Inapoi la centrele de concurs