Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Iasi
Localitate:Miroslava
Scoala:Scoala Gimnaziala Colonel Constantin Langa
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Silion Leonard-RaulI A90Popa Elena
Dimitriu David-AndreiI A80Popa Elena
David-Cantoreanu Matei-StefanI AParticipantPopa Elena
Stefanoaia GabrielI AParticipantPopa Elena
Bursuc Darius-NeculaiI AParticipantPopa Elena
DASCALESCU ADELINAI AParticipantAdam Mihaela
ADUMITROAEI LUCA ALBERTI B100Sirbulescu Marcela
ESANU STEFANIA RAMONAI B100Sirbulescu Marcela
GHINDA PAULAI B100Sirbulescu Marcela
GORGOS LUIZA GEORGIANA VALENTINAI B100Sirbulescu Marcela
MURARASU ALEXANDRA IOANAI B100Sirbulescu Marcela
NEGRU INESS STEFANIAI B100Sirbulescu Marcela
SINCU ADRIAN GABRIELI B100Sirbulescu Marcela
SPANU OCTAVIAN CONSTANTINI B100Sirbulescu Marcela
CUTAR DAVID MIHAILI B97.5Sirbulescu Marcela
GHET DAVIDI B95Sirbulescu Marcela
MINZATESCU IOANA VIOLETAI B92.5Sirbulescu Marcela
DUMITRIU STEFAN DOMINIKI B80Sirbulescu Marcela
MIHALACHE MIRUNA PAULAI B75Sirbulescu Marcela
OLARU IONUTI B75Sirbulescu Marcela
FILIP MARIA ELISABETAI B72.5Sirbulescu Marcela
NITA ALEXANDRU IOANI B67.5Sirbulescu Marcela
ALEXA BEATRICE MIHAELAI B62.5Sirbulescu Marcela
PRISACARU IULIAI BParticipantSirbulescu Marcela
Irimia MariaI C92.5Adam Mihaela
Tanana AlexandraI C71Adam Mihaela
Trofin AndreiI CParticipantAdam Mihaela
Bucsa DariaII A90Sandu Marinela
Iacob IreneII A90Sandu Marinela
Parfenie IanisII A80Sandu Marinela
Rascanu RobertII A75Sandu Marinela
Boca DavidII C100Boca Elena
Radu TeodoraII C100Boca Elena
Surubaru SorinII C95Boca Elena
Dodu Oana ArianaIII A97Harca Maria
Ipate Erika MariaIII A89Harca Maria
Raclaru Constantin IustinIII A83Harca Maria
Buinceanu Andreea -EstrellaIII A66Harca Maria
Bulgarescu David IoanIII B95Pascu Anisoara
Bitic Razvan ConstantinIII B80Pascu Anisoara
Apostol MariaIII B76Pascu Anisoara
Spatar AnamariaIII B74Pascu Anisoara
Atanasiu Ana DariaIII B67Pascu Anisoara
COZARU MEDEEAPregatitoare A100Mocanu Daniela
BUINCEANU ERIKAPregatitoare A90Mocanu Daniela
APOSTOL IOANPregatitoare A85Mocanu Daniela
IRICIUC AMELIAPregatitoare A85Mocanu Daniela
MORUZ STEFAN LUCAPregatitoare A85Mocanu Daniela
BORCA IONUT CASIANPregatitoare B100Traistaru Ana Maria
Lupu RaresPregatitoare B100Traistaru Ana Maria
URDEA RARESPregatitoare B100Traistaru Ana Maria
CASIAN RARES MATEIPregatitoare B95Traistaru Ana Maria
ERNILA COSMIN ANDREIPregatitoare B95Traistaru Ana Maria
Mocanasu MariaPregatitoare B95Traistaru Ana Maria
STEFANOAIA TEODORAPregatitoare B95Traistaru Ana Maria
ALEXA DENIS MIHAIPregatitoare B94Traistaru Ana Maria
BUDA ALEXIA DIANA ELENAPregatitoare B90Traistaru Ana Maria
Isari ClaudiuPregatitoare B89Traistaru Ana Maria
RESMERITA CLAUDIA LENUTAPregatitoare B89Traistaru Ana Maria
ERNILA DENIS IONUTPregatitoare B87Traistaru Ana Maria
COSMACIUC ALESSYO IONUTPregatitoare B85Traistaru Ana Maria
GANCEF IOANA ERIKAPregatitoare B85Traistaru Ana Maria

Inapoi la centrele de concurs