Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Buzau
Localitate:Buzau
Scoala:Scoala Gimnaziala Capitan Aviator Mircea T. Badulescu
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
TRIFU MARIO DANIELII A95Zainea Elena
PANAIT EDUARD MARIUSII A90Zainea Elena
RADU ALINA IOANAII A90Zainea Elena
DIMA ERIK HUGO NIKOLASII A80Zainea Elena
GOGU DIANAII A80Zainea Elena
PANAIT CRISTIANAII A75Zainea Elena
PUIU DENISAII A75Zainea Elena
VASILOIU SILVIU FLORINII A75Zainea Elena
Burlacu Kira IoanaII A70Zainea Elena
BARBU MARIA ALEXIAII A65Zainea Elena
Bucur RaresII B100Gavaneanu Aurelia
Banu DenisaII B95Gavaneanu Aurelia
Cimpeanu DimitrieII B95Gavaneanu Aurelia
Nistor IrisII B90Gavaneanu Aurelia
Lefter BogdanII B85Gavaneanu Aurelia
Vergu LucaII B80Gavaneanu Aurelia
Anton NataliaII B78Gavaneanu Aurelia
Frinc PatrickII B75Gavaneanu Aurelia
Mihai LucianII B73Gavaneanu Aurelia
Manea DariaII B70Gavaneanu Aurelia
Valeanu MaraII B65Gavaneanu Aurelia
Lupu Mihai II B63Gavaneanu Aurelia
Comanescu IarinaII B60Gavaneanu Aurelia
Moise LaviniaII BParticipantGavaneanu Aurelia
Alexandrescu RuxandraII BParticipantGavaneanu Aurelia
Duman NatalyII BParticipantGavaneanu Aurelia
Militaru ClaraII BParticipantGavaneanu Aurelia
Tigara AndreiII BParticipantGavaneanu Aurelia
Onel BogdanII BParticipantGavaneanu Aurelia
Pescaru MariaII BParticipantGavaneanu Aurelia
Dumitrache EmaII BParticipantGavaneanu Aurelia
Pandele AlessiaII BParticipantGavaneanu Aurelia
Stanciu RaisaII BParticipantGavaneanu Aurelia
Musatoiu DavidII BParticipantGavaneanu Aurelia
Mihaila DariaII BParticipantGavaneanu Aurelia
Dragulin SabinaII BParticipantGavaneanu Aurelia
Stanciulescu Mihai II BParticipantGavaneanu Aurelia
Irimia EricII C100Anghel Valentina
Miu AlexandruII C100Anghel Valentina
Patrinoiu DariaII C100Anghel Valentina
Patrinoiu AlexiaII C99Anghel Valentina
Bucur TeodoraII C95Anghel Valentina
Chiru AlexandraII C95Anghel Valentina
Cristea VladII C95Anghel Valentina
Dorcu RaresII C95Anghel Valentina
Ichim CatincaII C93.5Anghel Valentina
Boanca RaisaII C92.5Anghel Valentina
Harpalete CorneliuII C92.5Anghel Valentina
Marin Denisa Ana-MariaII C92.5Anghel Valentina
Nita GabrielII C91Anghel Valentina
Ranete MariaII C91Anghel Valentina
Anghel AndreiII C90Anghel Valentina
Anghel Maria II C90Anghel Valentina
Grigoras StefanII C90Anghel Valentina
Bolintineanu SofiaII C85Anghel Valentina
Buzoianu Ana MariaII C85Anghel Valentina
Covaciu DanielII C85Anghel Valentina
Grozavu IoanaII C85Anghel Valentina
Preotu MihneaII C85Anghel Valentina
Ghimbasanu MariaII C83.5Anghel Valentina
Rosioru AdrianII C83.5Anghel Valentina
Ifrim AlexandruII C82.5Anghel Valentina
Ducu Mihai II C77.5Anghel Valentina
Staicu BrianaII C75Anghel Valentina
Manescu RaduII C72.5Anghel Valentina
Chiriac Andreea AlexandraIII A100Ticea Daniela
Constantin Andrei CristianIII A100Ticea Daniela
Nechita StefaniaIII A100Ticea Daniela
Negraru Mara JasminaIII A100Ticea Daniela
Fratila RaresIII A99Ticea Daniela
Solca Miruna Ana- MariaIII A99Ticea Daniela
Teodorescu DariaIII A99Ticea Daniela
Scintei BiancaIII A97Ticea Daniela
Stemate Radu AlexandruIII A97Ticea Daniela
Oprea Anca MariaIII A90Ticea Daniela
Vizitiu Adela MariaIII A84Ticea Daniela
Stan AndreeaIII A81Ticea Daniela
Moiseanu Dimitrie DariusIII A80Ticea Daniela
Visan David IustinIII A80Ticea Daniela
Neagu AndreiIII A72Ticea Daniela
Sava EduardIII A71Ticea Daniela
Oprea Ana MariaIII A70Ticea Daniela
Todirica LucasIII A70Ticea Daniela
Zabava Miruna IoanaIII A70Ticea Daniela
Dinu Eduard CristianIII A66Ticea Daniela
Dobrescu David FlorianIII A66Ticea Daniela
Onu LucaIII A66Ticea Daniela
Cristea Matei NicolasIII A60Ticea Daniela
Dumitriu RazvanIII A60Ticea Daniela
Dinu RiannaIII AParticipantTicea Daniela
Petre StefanIII AParticipantTicea Daniela
Oprea AndreeaIII AParticipantTicea Daniela
Stoian DavidIII AParticipantTicea Daniela
Arsene AndreiIII AParticipantTicea Daniela
Ilie AidaIII AParticipantTicea Daniela
Preda MariaIII AParticipantTicea Daniela
Jipescu TheodoraIII AParticipantTicea Daniela
Cernat AndreiIII B100Ilie Mariana Laura
Stroe MihaelaIII B98Ilie Mariana Laura
Chirita NatalieIII B95Ilie Mariana Laura
Iordache DianaIII B95Ilie Mariana Laura
Grigore AyanIII B85Ilie Mariana Laura
Ursu BiancaIII B82Ilie Mariana Laura
Alexandru SiviuIII B67Ilie Mariana Laura
Bobocel DariusIII B63Ilie Mariana Laura

Inapoi la centrele de concurs