Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Buzau
Localitate:Buzau
Scoala:Scoala Gimnaziala Capitan Aviator Mircea T. Badulescu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
FRONOIU DRAGOS COSTINI BELUPSAN CRISTIAN COSMIN
ICHIM SOFIA I BELUPSAN CRISTIAN COSMIN
IONESCU RAZVAN PAULI BELUPSAN CRISTIAN COSMIN
Bucur SerbanII AEStanciu Manuela
Gheorghe RaresII AEStanciu Manuela
Girjobu IoanaII AEStanciu Manuela
Popescu SandraII AEStanciu Manuela
Ungureanu LarisaII AEStanciu Manuela
Coman DariaII CEStan Iuliana
Plapamaru AlexandruII CEStan Iuliana
VASILOIU SILVIU FLORINIII AEZainea Elena
Bucur TeodoraIII CEAnghel Valentina
Harpalete CorneliuIII CEAnghel Valentina
Miu AlexandruIII CEAnghel Valentina
Cernat AndreiIV BEIlie Mariana Laura
URSACHESCU MATEI GABRIELIV CEToader Roxana
URSACHESCU MATEI GABRIELIV CEToader Roxana
Cimpeanu DimitrieIII BIGavaneanu Aurelia
Gavrila EduardII AIStanciu Manuela
PANAIT EDUARD MARIUSIII AIZainea Elena
Radu Alina IoanaIII AIZainea Elena
Moise LaviniaIII BIGavaneanu Aurelia
Patrinoiu DariaIII CIAnghel Valentina
Banu DenisaIII BIIGavaneanu Aurelia
Buzoianu Ana MariaIII CIIAnghel Valentina
Ifrim AlexandruIII CIIAnghel Valentina
Irimia EricIII CIIAnghel Valentina
PUIU DENISA MARIAIII AIIZainea Elena
Anghel MariaIII CIIAnghel Valentina
Patrinoiu AlexiaIII CIIAnghel Valentina
Chiriac AndreeaIV AIITicea Daniela
Oprea AncaIV AIITicea Daniela
ILIE MARIA ALEXIA I BIILUPSAN CRISTIAN COSMIN
Bajenaru MateiII AIIStanciu Manuela
Chiriac DariaII AIIStanciu Manuela
Cimpeanu BogdanII AIIStanciu Manuela
Maria AlbertII AIIStanciu Manuela
Mihaila DavidII AIIStanciu Manuela
Paunescu AntonioII AIIStanciu Manuela
Radu MayaII AIIStanciu Manuela
Radulescu StefaniaII AIIStanciu Manuela
Ranete IoanaII AIIStanciu Manuela
Serbu TeodorII AIIStanciu Manuela
Pandele AlessiaIII BIIGavaneanu Aurelia
Ionescu DariaIV AIITicea Daniela
Nechita StefaniaIV AIITicea Daniela
Negraru MaraIV AIITicea Daniela
NISTOR FLORENTINAIV CIIToader Roxana
DIMA ERIKIII AIIIZainea Elena
Vergu LucaIII BIIIGavaneanu Aurelia
Stroe MihaelaIV BIIIIlie Mariana Laura
TRIFU MARIO DANIELIII AIIIZainea Elena
Cristea VladIII CIIIAnghel Valentina
Dorcu RaresIII CIIIAnghel Valentina
SIRBU ALEXANDRUIII AIIIZainea Elena
Burlacu MathiasIII CIIIAnghel Valentina
Ranete AlexandraIII CIIIAnghel Valentina
DRAGOMIR TEODORA STEFANIAI BMLUPSAN CRISTIAN COSMIN
DRAGU RAZVAN ANDREII BMLUPSAN CRISTIAN COSMIN
MAVRODIN CALIN MIHAI I BMLUPSAN CRISTIAN COSMIN
Anghelescu IoanaII AMStanciu Manuela
Gheorghe CarlaII AMStanciu Manuela
Maria AnastasiaII AMStanciu Manuela
Plesea SoniaII AMStanciu Manuela
Vasile KarinaII AMStanciu Manuela
Apostol PetruII CMStan Iuliana
Comanescu MaiaII CMStan Iuliana
Gheorghita VladII CMStan Iuliana
Porumboiu RobertaII CMStan Iuliana
Preda AmirisII CMStan Iuliana
Ureche EduardII CMStan Iuliana
Voica MateiII CMStan Iuliana
Anghel AndreiIII CMAnghel Valentina
Chiru AlexandraIII CMAnghel Valentina
Ghimbasanu MariaIII CMAnghel Valentina
Ghimbasanu MariaIII CMAnghel Valentina
Grozavu Ioana III CMAnghel Valentina
Grozavu Ioana III CMAnghel Valentina
Nita Eduard GabrielIII CMAnghel Valentina
Preotu MihneaIII CMAnghel Valentina
Grigore AyanIV BMIlie Mariana Laura

Inapoi la centrele de concurs