Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Iasi
Localitate:Iasi
Scoala:Scoala Gimnaziala Dimitrie A. Sturdza
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Costin LucaI B100Maxim Veronica
Eftinca IoanaI B100Maxim Veronica
Enache RaresI B100Maxim Veronica
Munteanu IonutI B100Maxim Veronica
Petrut EcaterinaI B100Maxim Veronica
Paraschiv MihneaI B95Maxim Veronica
Popovici EleiseiI B95Maxim Veronica
Bucataru MattiaI B90Maxim Veronica
Ciobanu Maria AlesiaI B90Maxim Veronica
Erdes DavidI B90Maxim Veronica
Goriac IustinI B90Maxim Veronica
Rusu EduardI B90Maxim Veronica
Verdes AnaI B90Maxim Veronica
Munteanu AdelinaIII AParticipantMirauti Mariana
Toma OctavianIII AParticipantMirauti Mariana
Herman AnastasiaIII C97Stefan Loredana
Suiu Taralunga AlexandruIII C96Stefan Loredana
Sandu Bobu SebastianIII C83Stefan Loredana
Bugalete CodrinIII C82Stefan Loredana
Rusu Ana MariaIII C75Stefan Loredana
Grigorescu DariaIII C72.5Stefan Loredana
Luca BiancaIII C67Stefan Loredana
Raileanu DenisIII C62.5Stefan Loredana
Zelinca IlincaIII C62.5Stefan Loredana
Gal MarianIII C60Stefan Loredana
Vieru BogdanIII CParticipantStefan Loredana
Avadanei MariaIII CParticipantStefan Loredana
Serban StefanIII CParticipantStefan Loredana
Olenici IustinIII CParticipantStefan Loredana
Dascalu TudorIII CParticipantStefan Loredana
Andronic MirunaIII CParticipantStefan Loredana
Leonte LucianIII CParticipantStefan Loredana
Olenici AnisiaIII CParticipantStefan Loredana
Raus AlesiaIII CParticipantStefan Loredana
Caliman EvaPregatitoare A100Paula Braescu
Dirlea AnastasiaPregatitoare A100Paula Braescu
Ivan AlesiaPregatitoare A100Paula Braescu
Mocanu IustinPregatitoare A95Paula Braescu
Molocea Horghidan DavidPregatitoare A95Paula Braescu
Tiba MartinaPregatitoare A95Paula Braescu
Calugarita RobertPregatitoare A92.5Paula Braescu
Barceanu LucaPregatitoare A90Paula Braescu
Florea Buzatu SofiaPregatitoare A90Paula Braescu
Stefanescu VladPregatitoare A90Paula Braescu
Vartolomei IoanaPregatitoare A90Paula Braescu
Butnaru BrianaPregatitoare A85Paula Braescu
Petrisor SofiaPregatitoare A85Paula Braescu
Doroftei GeorgePregatitoare A82Paula Braescu
Prundeanu MayaPregatitoare A80Paula Braescu
Maftei DeliaPregatitoare A77.5Paula Braescu
Bacauanu AlexiaPregatitoare A75Paula Braescu
Matei EvaPregatitoare A75Paula Braescu

Inapoi la centrele de concurs