Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Iasi
Localitate:Iasi
Scoala:Scoala Gimnaziala Dimitrie A. Sturdza
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
Muntianu Adelina ValentinaII B65Finaru Florin
Ciobotaru Iustin GabrielII BParticipantFinaru Florin
Herman AnastasiaII C100Stefan Loredana
Bugalete CodrinII C94Stefan Loredana
Grigorescu DariaII C93Stefan Loredana
Suiu-Taralunga AlexandruII C93Stefan Loredana
Raileanu Denis-GeorgeII C90Stefan Loredana
Sandu Bobu SebastianII C90Stefan Loredana
Luca Bianca- ElenaII C87Stefan Loredana
Anton Rares ConstantinII C78Stefan Loredana
Rusu Ana-MariaII C75Stefan Loredana
Gal Vasile-MarianII C68Stefan Loredana
Olenici AnisiaII C68Stefan Loredana
Andronic Miruna-VasilicaII C67Stefan Loredana
Luntraru EduardII C65Stefan Loredana
Avadani MariaII C63Stefan Loredana
Leonte LucianII C60Stefan Loredana
Raus Alesia-AnyII C60Stefan Loredana
Serban Stefan AlexandruII C60Stefan Loredana
Zelinca Maria-IlincaII C60Stefan Loredana
Olenici IustinII CParticipantStefan Loredana
Manole MirunaII CParticipantStefan Loredana
Bitca MateiII CParticipantStefan Loredana
Hordila BiancaII CParticipantStefan Loredana
Vieru BogdanII CParticipantStefan Loredana
Dascalu TudorII CParticipantStefan Loredana
Juncu Ana-MariaII CParticipantStefan Loredana
Baltariu SergiuII CParticipantStefan Loredana
Scurtu MagdalenaII CParticipantStefan Loredana
Mahaleanu StefanoII CParticipantStefan Loredana
Merisescu MateiII CParticipantStefan Loredana
Atodiresei Noemi ElenaPregatitoare B100Maxim Veronica
Enache Rares GabrielPregatitoare B100Maxim Veronica
Paraschiv Mihnea AlexandruPregatitoare B100Maxim Veronica
Verdes Ana MariaPregatitoare B100Maxim Veronica
Goriac IustinPregatitoare B97Maxim Veronica
Erdes DavidPregatitoare B95Maxim Veronica
Rusu Andrei EduardPregatitoare B94Maxim Veronica
Manole Robert CristianPregatitoare B92Maxim Veronica
Muntianu Eduard IonutPregatitoare B90Maxim Veronica
Petrut Ecaterina MariaPregatitoare B90Maxim Veronica
Popovici EliseiPregatitoare B90Maxim Veronica
Ciortescu MariaPregatitoare B87Rusu Mihaela
Prigoreanu Dragos StefanPregatitoare B87Maxim Veronica
Asofiei Matei PaulPregatitoare B85Maxim Veronica
Ciobanu Alesia MariaPregatitoare B85Maxim Veronica
Costin Luca ChristianPregatitoare B85Maxim Veronica
Eftinca Ioana ParaschevaPregatitoare B85Maxim Veronica
Groza Alexandru GabrielPregatitoare B85Maxim Veronica
Ralea Denis AndreiPregatitoare B85Maxim Veronica
Ciobotariu StefaniaPregatitoare B82Maxim Veronica
Vieru Alessia GeorgianaPregatitoare B77Maxim Veronica
Bucataru MattiaPregatitoare B74Maxim Veronica
Axiniei Robert EmanuelPregatitoare BParticipantMaxim Veronica
Stanici MayaPregatitoare C93Rusu Mihaela
Damir DariusPregatitoare C91Rusu Mihaela
Damean MateiPregatitoare C90Rusu Mihaela
Hustiuc DariusPregatitoare C90Rusu Mihaela
Viziteu AlinaPregatitoare C86Rusu Mihaela
Aristotel MayaPregatitoare C85Rusu Mihaela
Morcov AlexandraPregatitoare C85Rusu Mihaela
Sabadac PaulaPregatitoare C85Rusu Mihaela
Sandu AdelinaPregatitoare C85Rusu Mihaela
Gradinaru MarioPregatitoare C81Rusu Mihaela
Parfene TheodoraPregatitoare C80Rusu Mihaela
Sava PatriciaPregatitoare C78Rusu Mihaela
Rusu DavidPregatitoare C77Rusu Mihaela
Golaescu SaraPregatitoare C76Rusu Mihaela
Pardos SabrinaPregatitoare C73Rusu Mihaela
Scutelnicu BiancaPregatitoare C73Rusu Mihaela
Netca ErikaPregatitoare C71Rusu Mihaela
Olteanu BogdanPregatitoare C67Rusu Mihaela
Vieriu MirunaPregatitoare C63Rusu Mihaela
Ciobanu Gabriela Pregatitoare CParticipantRusu Mihaela
Luca LarisaPregatitoare CParticipantRusu Mihaela

Inapoi la centrele de concurs