Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Lista participantilor la etapa finala ordonati pe centre de concurs
Nume elevClasaCadru didactic (Scoala)Localitate
1. TUHUT PETRONELAII AMURSA LILIANA AURICA (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)Abrud
2. INDRES LARISAII APETRUTIU RODICA (Scoala Gimnaziala Axente Sever)Aiud
3. LAZAR CARINAII APETRUTIU RODICA (Scoala Gimnaziala Axente Sever)Aiud
4. LEGIAN CATALINII APETRUTIU RODICA (Scoala Gimnaziala Axente Sever)Aiud
5. MOLDOVAN IULIANII APETRUTIU RODICA (Scoala Gimnaziala Axente Sever)Aiud
6. ROMAN DAVIDII APETRUTIU RODICA (Scoala Gimnaziala Axente Sever)Aiud
7. SOSA CRISTINAII APETRUTIU RODICA (Scoala Gimnaziala Axente Sever)Aiud
8. BUTURIAN ARIANAI ACrisan Maria (Scoala Gimnaziala Ovidiu Hulea )Aiud
9. Cristea MalinaI ACRISAN MARIA (Scoala Gimnaziala Ovidiu Hulea )Aiud
10. Docea FilipI ACRISAN MARIA (Scoala Gimnaziala Ovidiu Hulea )Aiud
11. Maier AnaI ACRISAN MARIA (Scoala Gimnaziala Ovidiu Hulea )Aiud
12. Maier BrianaI ACRISAN MARIA (Scoala Gimnaziala Ovidiu Hulea )Aiud
13. Popa IuliaI ACRISAN MARIA (Scoala Gimnaziala Ovidiu Hulea )Aiud
14. Scrobota CristianI ACRISAN MARIA (Scoala Gimnaziala Ovidiu Hulea )Aiud
15. Talos AlesiaI ACRISAN MARIA (Scoala Gimnaziala Ovidiu Hulea )Aiud
16. Aloman AlexandruI BManole Luminita (Scoala Gimnaziala Ovidiu Hulea )Aiud
17. Jimborean AlexiaI BManole Luminita (Scoala Gimnaziala Ovidiu Hulea )Aiud
18. Ratiu PaulI BManole Luminita (Scoala Gimnaziala Ovidiu Hulea )Aiud
19. Stefanut DragosI BManole Luminita (Scoala Gimnaziala Ovidiu Hulea )Aiud
20. Crisan DariaII ABanciu Delia (Scoala Gimnaziala Ovidiu Hulea )Aiud
21. Horvath DavidII ABanciu Delia (Scoala Gimnaziala Ovidiu Hulea )Aiud
22. Ispas TudorII ABanciu Delia (Scoala Gimnaziala Ovidiu Hulea )Aiud
23. Miclea AlesiaII ABanciu Delia (Scoala Gimnaziala Ovidiu Hulea )Aiud
24. Pacurar Sara II ABanciu Delia (Scoala Gimnaziala Ovidiu Hulea )Aiud
25. Botezan RaulIV APetrut Ana (Scoala Gimnaziala Ovidiu Hulea )Aiud
26. Macavei SoniaIV APetrut Ana (Scoala Gimnaziala Ovidiu Hulea )Aiud
27. Popa RaresIV APetrut Ana (Scoala Gimnaziala Ovidiu Hulea )Aiud
28. FLOREA FLAVIAI ATETC NATALIA (Liceul cu Program Sportiv)Alba Iulia
29. PASCA HELENAI ATETC NATALIA (Liceul cu Program Sportiv)Alba Iulia
30. COSTEA IONUT DENISII BBALEA DELIA si BARBU VIORELA (Liceul cu Program Sportiv)Alba Iulia
31. NEMES LUANA DANIELAII BBALEA DELIA si BARBU VIORELA (Liceul cu Program Sportiv)Alba Iulia
32. STRAUT ANDREEAII BBALEA DELIA si BARBU VIORELA (Liceul cu Program Sportiv)Alba Iulia
33. BARNA ANDREIII CMAGDA ROXANA (Liceul cu Program Sportiv)Alba Iulia
34. BERINDEIE IUSTINAII CMAGDA ROXANA (Liceul cu Program Sportiv)Alba Iulia
35. TELEVKA ALEXANDRUII CMAGDA ROXANA (Liceul cu Program Sportiv)Alba Iulia
36. TURLICA ALEXANDRUII CMAGDA ROXANA (Liceul cu Program Sportiv)Alba Iulia
37. SUSMAN LARISAIII BBADILA POPA FLORINA - DOROGA MARCELA (Liceul cu Program Sportiv)Alba Iulia
38. Achim IuliaIV ABRATU MARINA (Liceul cu Program Sportiv)Alba Iulia
39. Marcu TudorIV ABRATU MARINA (Liceul cu Program Sportiv)Alba Iulia
40. Marian Cozma AndaIV BPARVULESCU ANGELA - POPA MARIA (Liceul cu Program Sportiv)Alba Iulia
41. Clamba LucasPregatitoare ADAVID CONSTANTINA (Liceul cu Program Sportiv)Alba Iulia
42. Ghebeneu RobertPregatitoare ADAVID CONSTANTINA (Liceul cu Program Sportiv)Alba Iulia
43. Ignea Ana MariaPregatitoare ADAVID CONSTANTINA (Liceul cu Program Sportiv)Alba Iulia
44. Jurcovet SebastianPregatitoare ADAVID CONSTANTINA (Liceul cu Program Sportiv)Alba Iulia
45. Sofalvi MateiPregatitoare ADAVID CONSTANTINA (Liceul cu Program Sportiv)Alba Iulia
46. Tat GiuliaPregatitoare ADAVID CONSTANTINA (Liceul cu Program Sportiv)Alba Iulia
47. Ursa NoeliaPregatitoare ADAVID CONSTANTINA (Liceul cu Program Sportiv)Alba Iulia
48. SERBAN ALEXANDRA DANIELAPregatitoare BMARGINEAN ANGELA (Liceul cu Program Sportiv)Alba Iulia
49. BORDEA ANDREEA CLAUDIAPregatitoare CMARGINEAN ANGELA (Liceul cu Program Sportiv)Alba Iulia
50. CHERTES ANDREEA IRISPregatitoare CMARGINEAN ANGELA (Liceul cu Program Sportiv)Alba Iulia
51. BOIA NATALIAI AMARGINEAN GEORGETA (Liceul de Arte Regina Maria)Alba Iulia
52. BUDA MIHNEAI AMARGINEAN GEORGETA (Liceul de Arte Regina Maria)Alba Iulia
53. COSTEIU GLORIAI AMARGINEAN GEORGETA (Liceul de Arte Regina Maria)Alba Iulia
54. DAIAN FILIPI AMARGINEAN GEORGETA (Liceul de Arte Regina Maria)Alba Iulia
55. DIMA ABIGAILI AMARGINEAN GEORGETA (Liceul de Arte Regina Maria)Alba Iulia
56. FARCAS PATRIKI AMARGINEAN GEORGETA (Liceul de Arte Regina Maria)Alba Iulia
57. FILIPESCU DARIAI AMARGINEAN GEORGETA (Liceul de Arte Regina Maria)Alba Iulia
58. IGNAT SAMUELI AMARGINEAN GEORGETA (Liceul de Arte Regina Maria)Alba Iulia
59. MATEAS AMELIAI AMARGINEAN GEORGETA (Liceul de Arte Regina Maria)Alba Iulia
60. MORAR KARLAI AMARGINEAN GEORGETA (Liceul de Arte Regina Maria)Alba Iulia
61. MUNTEAN ANTONIAI AMARGINEAN GEORGETA (Liceul de Arte Regina Maria)Alba Iulia
62. MUNTEAN MIRUNAI AMARGINEAN GEORGETA (Liceul de Arte Regina Maria)Alba Iulia
63. NOIAN-URSA ELISAI AMARGINEAN GEORGETA (Liceul de Arte Regina Maria)Alba Iulia
64. PATACHI EVAI AMARGINEAN GEORGETA (Liceul de Arte Regina Maria)Alba Iulia
65. POP CATALINI AMARGINEAN GEORGETA (Liceul de Arte Regina Maria)Alba Iulia
66. POP GIULIAI AMARGINEAN GEORGETA (Liceul de Arte Regina Maria)Alba Iulia
67. PUIU KATIAI AMARGINEAN GEORGETA (Liceul de Arte Regina Maria)Alba Iulia
68. TAREAN CASIANAI AMARGINEAN GEORGETA (Liceul de Arte Regina Maria)Alba Iulia
69. ZAMA IONONAI AMARGINEAN GEORGETA (Liceul de Arte Regina Maria)Alba Iulia
70. DINCA LORENAIII AFLOREA CRISTINA (Liceul de Arte Regina Maria)Alba Iulia
71. Petrean CasianIII AFLOREA CRISTINA (Liceul de Arte Regina Maria)Alba Iulia
72. PITU EDUARDI AAVRAM ELENA (Scoala Avram Iancu)Alba Iulia
73. GHEORGHE COSARCA ALEXANDRAII CMUNTEAN VIRGINIA (Scoala Avram Iancu)Alba Iulia
74. MORGOVAN ANDREIIV CANDRO DANA (Scoala Avram Iancu)Alba Iulia
75. PLESA TEODORAIV CANDRO DANA (Scoala Avram Iancu)Alba Iulia
76. POPA SEBASTIANIV CANDRO DANA (Scoala Avram Iancu)Alba Iulia
77. PRALEA IRISPregatitoare CCHIVOIU ILEANA (Scoala Avram Iancu)Alba Iulia
78. Proca CristinaI ADraghici Maria (Scoala nr 6 Ion Agarbiceanu)Alba Iulia
79. Bratean RobertI CUtiu Ileana (Scoala nr 6 Ion Agarbiceanu)Alba Iulia
80. Buzdugan DariaII AMindroc Nicoleta (Scoala nr 6 Ion Agarbiceanu)Alba Iulia
81. Jurca AndreiII AMindroc Nicoleta (Scoala nr 6 Ion Agarbiceanu)Alba Iulia
82. Sicoie TeodoraII AMindroc Nicoleta (Scoala nr 6 Ion Agarbiceanu)Alba Iulia
83. Ursales LaviniaII AMindroc Nicoleta (Scoala nr 6 Ion Agarbiceanu)Alba Iulia
84. Vintan AndreeaII AMindroc Nicoleta (Scoala nr 6 Ion Agarbiceanu)Alba Iulia
85. Burja ElenaIII CBorsan Florina (Scoala nr 6 Ion Agarbiceanu)Alba Iulia
86. Morar CodrutaIII CBorsan Florina (Scoala nr 6 Ion Agarbiceanu)Alba Iulia
87. Paven EduardIII CBorsan Florina (Scoala nr 6 Ion Agarbiceanu)Alba Iulia
88. Timbus TeodoraIII CBorsan Florina (Scoala nr 6 Ion Agarbiceanu)Alba Iulia
89. Tomanicska BiancaIV ACorlaci Ioana (Scoala nr 6 Ion Agarbiceanu)Alba Iulia
90. Bolea DragosIV CTraxler Ionela (Scoala nr 6 Ion Agarbiceanu)Alba Iulia
91. Miron AndreiIV CTraxler Ionela (Scoala nr 6 Ion Agarbiceanu)Alba Iulia
92. Dragomir FilipPregatitoare ABoit Daniela (Scoala nr 6 Ion Agarbiceanu)Alba Iulia
93. Metesan DenisPregatitoare ABoit Daniela (Scoala nr 6 Ion Agarbiceanu)Alba Iulia
94. Boanca SofiaPregatitoare BPop Felicia (Scoala nr 6 Ion Agarbiceanu)Alba Iulia
95. Borza MaraPregatitoare BPop Felicia (Scoala nr 6 Ion Agarbiceanu)Alba Iulia
96. Bugneru ArianaPregatitoare BPop Felicia (Scoala nr 6 Ion Agarbiceanu)Alba Iulia
97. Burlacu DanaPregatitoare BPop Felicia (Scoala nr 6 Ion Agarbiceanu)Alba Iulia
98. Butu TudorPregatitoare BPop Felicia (Scoala nr 6 Ion Agarbiceanu)Alba Iulia
99. Gavrila LucasPregatitoare BPop Felicia (Scoala nr 6 Ion Agarbiceanu)Alba Iulia
100. Buciuman SaraPregatitoare CChira Carmen (Scoala nr 6 Ion Agarbiceanu)Alba Iulia
101. Dobrescu AlexandraPregatitoare CChira Carmen (Scoala nr 6 Ion Agarbiceanu)Alba Iulia
102. Nicola IoanaPregatitoare CChira Carmen (Scoala nr 6 Ion Agarbiceanu)Alba Iulia
103. Roman RaysaPregatitoare CChira Carmen (Scoala nr 6 Ion Agarbiceanu)Alba Iulia
104. Serdean EduardPregatitoare CChira Carmen (Scoala nr 6 Ion Agarbiceanu)Alba Iulia
105. TALPOS ALEXANDRAI BTOMA ADRIANA (Scoala Vasile Goldis )Alba Iulia
106. TRIFAN RAZVAN STEFANI BTOMA ADRIANA (Scoala Vasile Goldis )Alba Iulia
107. COSTEA CARINAI DMARGINEAN GHEORGHE MARGINEAN LUCIA (Scoala Vasile Goldis )Alba Iulia
108. GHIGOLEA IONUTI DMARGINEAN GHEORGHE MARGINEAN LUCIA (Scoala Vasile Goldis )Alba Iulia
109. POPESCU EVELINEI DMARGINEAN GHEORGHE MARGINEAN LUCIA (Scoala Vasile Goldis )Alba Iulia
110. BUCUR IOANAII CVILCEANU DELIA (Scoala Vasile Goldis )Alba Iulia
111. RADU IRINAII CVILCEANU DELIA (Scoala Vasile Goldis )Alba Iulia
112. Plesa TeodoraI AFratila Crina (Scoala Gimnaziala Toma Cocisiu)Blaj
113. Catauta AndreiI BIgnat Felicia (Scoala Gimnaziala Toma Cocisiu)Blaj
114. Anusca DenisII ASirbu Camelia (Scoala Gimnaziala Toma Cocisiu)Blaj
115. Carpaciu Cristian AmaliaII ASirbu Camelia (Scoala Gimnaziala Toma Cocisiu)Blaj
116. Comandasu Soare StephanieII ASirbu Camelia (Scoala Gimnaziala Toma Cocisiu)Blaj
117. Franc DenisII ASirbu Camelia (Scoala Gimnaziala Toma Cocisiu)Blaj
118. Nicoara DaianaII ASirbu Camelia (Scoala Gimnaziala Toma Cocisiu)Blaj
119. Popescu MartaII ASirbu Camelia (Scoala Gimnaziala Toma Cocisiu)Blaj
120. Benchea FlaviaII BCorbean Adela (Scoala Gimnaziala Toma Cocisiu)Blaj
121. Czinczok DariaII BCorbean Adela (Scoala Gimnaziala Toma Cocisiu)Blaj
122. Kraus EmilianII BCorbean Adela (Scoala Gimnaziala Toma Cocisiu)Blaj
123. Pripon MariaIII ABalau Mirela (Scoala Gimnaziala Toma Cocisiu)Blaj
124. Ignat SebastianIII BMarginean Rozina (Scoala Gimnaziala Toma Cocisiu)Blaj
125. Suciu DragosIII BMarginean Rozina (Scoala Gimnaziala Toma Cocisiu)Blaj
126. Comandasu-Soare ElizabethIV APetru Mihaiela (Scoala Gimnaziala Toma Cocisiu)Blaj
127. Petruta CatalinIV APetru Mihaiela (Scoala Gimnaziala Toma Cocisiu)Blaj
128. Gaban TudorPregatitoare CPuscasu Anca (Scoala Gimnaziala Toma Cocisiu)Blaj
129. Meche GeorgePregatitoare CPuscasu Anca (Scoala Gimnaziala Toma Cocisiu)Blaj
130. Bodea IrinaI AJoldes Monica (Scoala Gimnaziala Campeni)Campeni
131. Heler AnamariaI AJoldes Monica (Scoala Gimnaziala Campeni)Campeni
132. Bucur AlexandruI CGligor Dana (Scoala Gimnaziala Campeni)Campeni
133. Morar ValentinaI CGligor Dana (Scoala Gimnaziala Campeni)Campeni
134. Marcu AlexII ABota Cristina (Scoala Gimnaziala Campeni)Campeni
135. Borlea LaviniaII BOnet Claudia (Scoala Gimnaziala Campeni)Campeni
136. Onet IoamaII COltean Niculina (Scoala Gimnaziala Campeni)Campeni
137. Plesa ValentinIII CBustan Adela (Scoala Gimnaziala Campeni)Campeni
138. Salagean-Mihetiu MihaiIII CBustan Adela (Scoala Gimnaziala Campeni)Campeni
139. Scrob CristinaIII CBustan Adela (Scoala Gimnaziala Campeni)Campeni
140. Floca DanielaIV ACorches Ioana (Scoala Gimnaziala Campeni)Campeni
141. BADU IOANAIII ATOADER LIDIA (GIMNAZIALA LUCIAN BLAGA)OCNA MURES
142. NEAGU MARIAI BBUMBU MARIANA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Sebes
143. OANCEA TUDORII CSTANILA LAURA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Sebes
144. NEGURA DAMIAN ZARAIV BSAVA SANDA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Sebes
145. OLARU IOANAIV CMANITIU MARIA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Sebes
146. KRISTOF MARIAIII ASICOIE VIRGIL (Liceul Teoretic Teius)Teius
147. POPA OLTEANU ALEXANDRAIII ASICOIE VIRGIL (Liceul Teoretic Teius)Teius
148. VERESIU IOAN - PAULIII ASICOIE VIRGIL (Liceul Teoretic Teius)Teius
149. Alexa LaurentiuIII BTENDEA MARIA (Liceul Teoretic Teius)Teius
150. MARINA CATALIN GABRIELIII BTENDEA MARIA (Liceul Teoretic Teius)Teius
151. LUCACI DARIANAII DBOGADI ELENA ANDRADA (Liceul Teoretic Adam Muller Guttenbrunn Arad)Arad
152. ENARU MATEII STEFANESCU LILIANA SILVIA (Scoala Gimnaziala nr 1)Bughea de Jos
153. APOSTOLACHE ALEXANDRUII TOADER MARIA (Scoala Gimnaziala nr 1)Bughea de Jos
154. BRAGAREA MARIAII TOADER MARIA (Scoala Gimnaziala nr 1)Bughea de Jos
155. CIOBANU DENISAII TOADER MARIA (Scoala Gimnaziala nr 1)Bughea de Jos
156. COJOCARU MIRUNAII TOADER MARIA (Scoala Gimnaziala nr 1)Bughea de Jos
157. PANTURU DIANAII TOADER MARIA (Scoala Gimnaziala nr 1)Bughea de Jos
158. PAVEL CIOCANAS ALBERTII TOADER MARIA (Scoala Gimnaziala nr 1)Bughea de Jos
159. RIZOIU DENISAII TOADER MARIA (Scoala Gimnaziala nr 1)Bughea de Jos
160. VLAD ROBERTAII TOADER MARIA (Scoala Gimnaziala nr 1)Bughea de Jos
161. BADULESCU ANDREI COSTINELPregatitoare OANCEA NICOLETA (Scoala Gimnaziala nr 1)Bughea de Jos
162. BRAGAREA MIRELAPregatitoare OANCEA NICOLETA (Scoala Gimnaziala nr 1)Bughea de Jos
163. LEAU IONUT ALEXANDRUPregatitoare OANCEA NICOLETA (Scoala Gimnaziala nr 1)Bughea de Jos
164. LECA TEODORA IOANAPregatitoare OANCEA NICOLETA (Scoala Gimnaziala nr 1)Bughea de Jos
165. ONCIOIU MARIAPregatitoare OANCEA NICOLETA (Scoala Gimnaziala nr 1)Bughea de Jos
166. SANDU IANIS GABRIELPregatitoare OANCEA NICOLETA (Scoala Gimnaziala nr 1)Bughea de Jos
167. STEFANESCU MIHAITA IRINELPregatitoare OANCEA NICOLETA (Scoala Gimnaziala nr 1)Bughea de Jos
168. TANASESCU GEORGIANA ALEXANDRAPregatitoare OANCEA NICOLETA (Scoala Gimnaziala nr 1)Bughea de Jos
169. UNGUREANU REBECA MARIAPregatitoare OANCEA NICOLETA (Scoala Gimnaziala nr 1)Bughea de Jos
170. VLAICU IOANA ANTONIAPregatitoare OANCEA NICOLETA (Scoala Gimnaziala nr 1)Bughea de Jos
171. BADEA VALENTIN ANDREIII ASTANESCU VIOLETA (Scola Gimnaziala Vulpesti)Buzoesti
172. PAPUC ANA MARIAII ASTANESCU VIOLETA (Scola Gimnaziala Vulpesti)Buzoesti
173. ALBI-DUMITRESCU ALEXIAIII BOPRESCU ANDREEA (SCOALA GIMNAZIALA NANU MUSCEL)CAMPULUNG
174. AMBRUS RARESIII BOPRESCU ANDREEA (SCOALA GIMNAZIALA NANU MUSCEL)CAMPULUNG
175. GRIGORESCU ANTONIII BOPRESCU ANDREEA (SCOALA GIMNAZIALA NANU MUSCEL)CAMPULUNG
176. MALUREANU MIRUNA III BOPRESCU ANDREEA (SCOALA GIMNAZIALA NANU MUSCEL)CAMPULUNG
177. OPRESCU STEFANIAIII BOPRESCU ANDREEA (SCOALA GIMNAZIALA NANU MUSCEL)CAMPULUNG
178. Constantinescu RaresI iTudosie Elena (Scoala Gimnaziala Sf. Iacob)Campulung
179. Nastacenco MihaiI iTudosie Elena (Scoala Gimnaziala Sf. Iacob)Campulung
180. Nitisi SebastianI iTudosie Elena (Scoala Gimnaziala Sf. Iacob)Campulung
181. Popescu SerafimI iTudosie Elena (Scoala Gimnaziala Sf. Iacob)Campulung
182. Muscalu IrisI SSitaru Clara (Scoala Gimnaziala Sf. Iacob)Campulung
183. Balea StefanII iAndrei Cristina (Scoala Gimnaziala Sf. Iacob)Campulung
184. Preda SebastianII iAndrei Cristina (Scoala Gimnaziala Sf. Iacob)Campulung
185. Bologea MihailII SPastoric Irina (Scoala Gimnaziala Sf. Iacob)Campulung
186. Enachescu MaiaII SPastoric Irina (Scoala Gimnaziala Sf. Iacob)Campulung
187. Enachescu MaiaII SPastoric Irina (Scoala Gimnaziala Sf. Iacob)Campulung
188. Enachescu MaiaII SPastoric Irina (Scoala Gimnaziala Sf. Iacob)Campulung
189. Gava LoriaII SPastoric Irina (Scoala Gimnaziala Sf. Iacob)Campulung
190. Parghel Maria II SPastoric Irina (Scoala Gimnaziala Sf. Iacob)Campulung
191. Mosteanu MariaIV iPavel Niculina (Scoala Gimnaziala Sf. Iacob)Campulung
192. Paulet ElenaIV iPavel Niculina (Scoala Gimnaziala Sf. Iacob)Campulung
193. Matei IuliaIV PBabuciu Roxana (Scoala Gimnaziala Sf. Iacob)Campulung
194. Carciuc AntoniaIV SAndrei Beatrice (Scoala Gimnaziala Sf. Iacob)Campulung
195. Ivan raduIV SAndrei Beatrice (Scoala Gimnaziala Sf. Iacob)Campulung
196. Sain RaresIV SAndrei Beatrice (Scoala Gimnaziala Sf. Iacob)Campulung
197. Coman AlessiaPregatitoare SDuta Cristina Gabriela (Scoala Gimnaziala Sf. Iacob)Campulung
198. Pahontu EvaPregatitoare SDuta Cristina (Scoala Gimnaziala Sf. Iacob)Campulung
199. Popescu ErikaPregatitoare SDuta Cristina Gabriela (Scoala Gimnaziala Sf. Iacob)Campulung
200. Radulescu AndreiI BRacasean Cristina (Scoala Gimnaziala Theodor Aman)Campulung
201. Chivereanu George CalinIII AIvascu Georgeta-Mihaela (Scoala Gimnaziala Theodor Aman)Campulung
202. CERNOTCHI MARA ELENAPregatitoare CP STOICA MARIA (Scoala Gimnaziala Theodor Aman)Campulung
203. HOROBEANU INGRID Pregatitoare CP STOICA MARIA (Scoala Gimnaziala Theodor Aman)Campulung
204. Cornateanu Iulia- MariaII AOana Rodica (Scoala Nanu Muscel)Campulung
205. Priboianu StefaniaII AOana Rodica (Scoala Nanu Muscel)Campulung
206. RADICI ALEXIAII BBoncoi Daniela (Scoala Nanu Muscel)Campulung
207. VLADOIU MIRUNAII DBragarea Mariana (Scoala Nanu Muscel)Campulung
208. Angelescu BeatriceIV BFiru Alina (Scoala Nanu Muscel)Campulung
209. Raucea RaresIV BFiru Alina (Scoala Nanu Muscel)Campulung
210. Badulescu AlexiaPregatitoare AStoica Olimpia (Scoala Nanu Muscel)Campulung
211. Craciun IoanaPregatitoare AStoica Olimpia (Scoala Nanu Muscel)Campulung
212. Dirdea AlbertoPregatitoare AStoica Olimpia (Scoala Nanu Muscel)Campulung
213. Dumitru YanisPregatitoare AStoica Olimpia (Scoala Nanu Muscel)Campulung
214. Manole AlessiaPregatitoare AStoica Olimpia (Scoala Nanu Muscel)Campulung
215. Vorovenci Ana MariaPregatitoare AStoica Olimpia (Scoala Nanu Muscel)Campulung
216. Croitoru NicoletaPregatitoare BMatei Maria (Scoala Nanu Muscel)Campulung
217. Grajdan VladPregatitoare BMatei Maria (Scoala Nanu Muscel)Campulung
218. Heroiu MihaiPregatitoare BMatei Maria (Scoala Nanu Muscel)Campulung
219. Nitu MateiPregatitoare BMatei Maria (Scoala Nanu Muscel)Campulung
220. Staicu TeodoraPregatitoare BMatei Maria (Scoala Nanu Muscel)Campulung
221. ANGHEL IOANAPregatitoare DPitea Anca Nicoleta (Scoala Nanu Muscel)Campulung
222. BOARTA DARIA IOANAPregatitoare DPitea Anca Nicoleta (Scoala Nanu Muscel)Campulung
223. BRATU KARINA MARIAPregatitoare DPitea Anca Nicoleta (Scoala Nanu Muscel)Campulung
224. COPOERU UNGUREANU DANIEL ADRIANPregatitoare DPitea Anca Nicoleta (Scoala Nanu Muscel)Campulung
225. INGUSTU MIHAIPregatitoare DPitea Anca Nicoleta (Scoala Nanu Muscel)Campulung
226. SENDROIU AMALIA STEFANIAPregatitoare DPitea Anca Nicoleta (Scoala Nanu Muscel)Campulung
227. SOLOMON DAVID ANDREIPregatitoare DPitea Anca Nicoleta (Scoala Nanu Muscel)Campulung
228. TUDOR DENIS ANDREIPregatitoare DPitea Anca Nicoleta (Scoala Nanu Muscel)Campulung
229. Ungureanu TeodoraI BUngureanu Carmen (Scoala Oprea Iorgulescu )Campulung
230. Stoica DariaII AMarinescu Clara (Scoala Oprea Iorgulescu )Campulung
231. Tica StefanII BBivol Oana (Scoala Oprea Iorgulescu )Campulung
232. Arine AlesiaII AManu Petruta (Scoala Gimnaziala Carol I)Curtea de Arges
233. Banica MariaII AManu Petruta (Scoala Gimnaziala Carol I)Curtea de Arges
234. Dinescu MirunaII AManu Petruta (Scoala Gimnaziala Carol I)Curtea de Arges
235. Grozavu RalucaII AManu Petruta (Scoala Gimnaziala Carol I)Curtea de Arges
236. Morteanu GeorgeII AManu Petruta (Scoala Gimnaziala Carol I)Curtea de Arges
237. Morteanu StefanII AManu Petruta (Scoala Gimnaziala Carol I)Curtea de Arges
238. Popa Radu GabrielII AManu Petruta (Scoala Gimnaziala Carol I)Curtea de Arges
239. SAMARESCU MARIA GEORGIANAI APOPESCU CRISTINA (Scoala Gimnaziala Regina Maria)Curtea de Arges
240. DEACONU MIHNEA MATEII BVINTILA ELENA MADALINA (Scoala Gimnaziala Regina Maria)Curtea de Arges
241. SON RADU STEFANI BVINTILA ELENA MADALINA (Scoala Gimnaziala Regina Maria)Curtea de Arges
242. IONITA DENISIII AIONITA FLORINA (Scoala Gimnaziala Regina Maria)Curtea de Arges
243. COTEA EDUARDIV AVELEA MONA (Scoala Gimnaziala Regina Maria)Curtea de Arges
244. DOSPINESCU MIRUNAIV AVELEA MONA (Scoala Gimnaziala Regina Maria)Curtea de Arges
245. DOSPINESCU TUDORIV AVELEA MONA (Scoala Gimnaziala Regina Maria)Curtea de Arges
246. BAJAN FILIPPregatitoare BSERBANESCU ANA (Scoala Gimnaziala Regina Maria)Curtea de Arges
247. SOLOMONESCU FLAVIUSPregatitoare BSERBANESCU ANA (Scoala Gimnaziala Regina Maria)Curtea de Arges
248. Ciobanu YanisI AHernest Filica (Scoala nr 4 Mircea cel Batran)Curtea de Arges
249. Mantu VladI AHernest Filica (Scoala nr 4 Mircea cel Batran)Curtea de Arges
250. Savu IoanaI AHernest Filica (Scoala nr 4 Mircea cel Batran)Curtea de Arges
251. Acatrinei Teodora AlexiaI BRotaru Despina (Scoala nr 4 Mircea cel Batran)Curtea de Arges
252. Popescu Karina AndreeaI BRotaru Despina (Scoala nr 4 Mircea cel Batran)Curtea de Arges
253. Voicila Elisa MariaI BRotaru Despina (Scoala nr 4 Mircea cel Batran)Curtea de Arges
254. Bican MateiI CSpiridon Anicuta (Scoala nr 4 Mircea cel Batran)Curtea de Arges
255. Ilie Rares ConstantinI CSpiridon Anicuta (Scoala nr 4 Mircea cel Batran)Curtea de Arges
256. Moisescu Ioan TeodorI CSpiridon Anicuta (Scoala nr 4 Mircea cel Batran)Curtea de Arges
257. Dinica AlexandruII ACirstea Aurelia (Scoala nr 4 Mircea cel Batran)Curtea de Arges
258. Ivascu AlexandruII ACirstea Aurelia (Scoala nr 4 Mircea cel Batran)Curtea de Arges
259. Maro MirunaII ACirstea Aurelia (Scoala nr 4 Mircea cel Batran)Curtea de Arges
260. Spiridon BogdanII ACirstea Aurelia (Scoala nr 4 Mircea cel Batran)Curtea de Arges
261. Tanase RalucaII ACirstea Aurelia (Scoala nr 4 Mircea cel Batran)Curtea de Arges
262. MAZILESCU TEODORAIII AGOLE CRISTINA (Scoala nr 4 Mircea cel Batran)Curtea de Arges
263. BOBOC DAVID ANDREIIII CBADEA SILVIA (Scoala nr 4 Mircea cel Batran)Curtea de Arges
264. Bratu GeorgeIV AMartoiu Mihaela (Scoala nr 4 Mircea cel Batran)Curtea de Arges
265. Ionescu DorianIV AMartoiu Mihaela (Scoala nr 4 Mircea cel Batran)Curtea de Arges
266. Nistor AndreiaIV AMartoiu Mihaela (Scoala nr 4 Mircea cel Batran)Curtea de Arges
267. Serbanoiu AndreiIV AMartoiu Mihaela (Scoala nr 4 Mircea cel Batran)Curtea de Arges
268. Socaciu StefanIV AMartoiu Mihaela (Scoala nr 4 Mircea cel Batran)Curtea de Arges
269. Tiroiu AlexiaIV AMartoiu Mihaela (Scoala nr 4 Mircea cel Batran)Curtea de Arges
270. Stoicescu StefanIV CIonescu Otilia (Scoala nr 4 Mircea cel Batran)Curtea de Arges
271. Banu PatrickII AProtopopescu Florina (Lic. Teh. Petre-Ionescu Muscel)Domnesti
272. Dumitrascu LucaII AProtopopescu Florina (Lic. Teh. Petre-Ionescu Muscel)Domnesti
273. Voica AndreeaII AProtopopescu Florina (Lic. Teh. Petre-Ionescu Muscel)Domnesti
274. Zavoianu CatincaII AProtopopescu Florina (Lic. Teh. Petre-Ionescu Muscel)Domnesti
275. OLTEANU MIHAIII ACOJOCARU RELUTA (Scoala Gimnaziala Nr 1)Leresti
276. RAUCEA NICOLETAII ACOJOCARU RELUTA (Scoala Gimnaziala Nr 1)Leresti
277. SERBAN ROBERTAII ACOJOCARU RELUTA (Scoala Gimnaziala Nr 1)Leresti
278. DUTA IOANAIII ACOLES CORINA (Scoala Gimnaziala Nr 1)Leresti
279. PAHONTU DAVIDIII ACOLES CORINA (Scoala Gimnaziala Nr 1)Leresti
280. UNGUREANU SEBASTIANIII ACOLES CORINA (Scoala Gimnaziala Nr 1)Leresti
281. VULPOIU STEFANIV ABOGDAN CATALINA (Scoala Gimnaziala Nr 1)Leresti
282. Borcaneci Sara MariaI APopa Cerasela (Liceul Teoretic Iulia Zamfirescu)Mioveni
283. Apostol GabrielaIV AMarioara Maria Carmen (Liceul Teoretic Iulia Zamfirescu)Mioveni
284. Carstea Alexia MariaIV AMarioara Maria Carmen (Liceul Teoretic Iulia Zamfirescu)Mioveni
285. Dudau MihaelaIV AMarioara Maria Carmen (Liceul Teoretic Iulia Zamfirescu)Mioveni
286. Lazar DanielaIV AMarioara Maria Carmen (Liceul Teoretic Iulia Zamfirescu)Mioveni
287. Mandescu TheodorIV AMarioara Maria Carmen (Liceul Teoretic Iulia Zamfirescu)Mioveni
288. Nedelea AlexandruIV AMarioara Maria Carmen (Liceul Teoretic Iulia Zamfirescu)Mioveni
289. Manole AndreeaIV CSusnea Alexandra (Liceul Teoretic Iulia Zamfirescu)Mioveni
290. Ducan CristianaIII ANecsulescu Elena (Scoala Gimnaziala George Toparceanu)MIOVENI
291. Alexe AndreeaII DGeorgeta Pisica (SCOALA LIVIU REBREANU)MIOVENI
292. Aurel OctavianII DGeorgeta Pisica (SCOALA LIVIU REBREANU)MIOVENI
293. Radoi AndreiII DGeorgeta Pisica (SCOALA LIVIU REBREANU)MIOVENI
294. Radu ErikaII DGeorgeta Pisica (SCOALA LIVIU REBREANU)MIOVENI
295. Sora MariaIV AValentina Sora (SCOALA LIVIU REBREANU)MIOVENI
296. Tita TeodorIV AValentina Sora (SCOALA LIVIU REBREANU)MIOVENI
297. Neculae Kevin CiprianPregatitoare AJeana Tita (SCOALA LIVIU REBREANU)MIOVENI
298. Nitu Stefan EduardPregatitoare AJeana Tita (SCOALA LIVIU REBREANU)MIOVENI
299. Rosu Timeea AndreeaPregatitoare AJeana Tita (SCOALA LIVIU REBREANU)MIOVENI
300. Stanciulescu Arthur StefanPregatitoare AJeana Tita (SCOALA LIVIU REBREANU)MIOVENI
301. Cretu ElenaPregatitoare EGheorghe Nastase (SCOALA LIVIU REBREANU)MIOVENI
302. Nitu ElizaPregatitoare EGheorghe Nastase (SCOALA LIVIU REBREANU)MIOVENI
303. Savu AndreiPregatitoare EGheorghe Nastase (SCOALA LIVIU REBREANU)MIOVENI
304. Tudor VladutPregatitoare EGheorghe Nastase (SCOALA LIVIU REBREANU)MIOVENI
305. POPESCU ADNANAII AIONESCU ALINA (Sc.Gim.Al.Davila Pitesti)Pitesti
306. STANCU ELENAII AIONESCU ALINA (Sc.Gim.Al.Davila Pitesti)Pitesti
307. BARBU MIHAI RARESII BBOTEANU XIMENA (Sc.Gim.Al.Davila Pitesti)Pitesti
308. BICA ANDREEA CRISTIANAII BBOTEANU XIMENA (Sc.Gim.Al.Davila Pitesti)Pitesti
309. BOTOGHINA IOANAII BBOTEANU XIMENA (Sc.Gim.Al.Davila Pitesti)Pitesti
310. DOBRINESCU IOANA II BBOTEANU XIMENA (Sc.Gim.Al.Davila Pitesti)Pitesti
311. IONESCU MATEI GABRIELII BBOTEANU XIMENA (Sc.Gim.Al.Davila Pitesti)Pitesti
312. MIRANCEA IRINAII BBOTEANU XIMENA (Sc.Gim.Al.Davila Pitesti)Pitesti
313. PASAROIU ROBERT STEFANII BBOTEANU XIMENA (Sc.Gim.Al.Davila Pitesti)Pitesti
314. POPESCU ALESSIA ELENAII BBOTEANU XIMENA (Sc.Gim.Al.Davila Pitesti)Pitesti
315. POPESCU FLORENTA DARIA IOANAII BBOTEANU XIMENA (Sc.Gim.Al.Davila Pitesti)Pitesti
316. TIRDEA ANA MIHAELA II BBOTEANU XIMENA (Sc.Gim.Al.Davila Pitesti)Pitesti
317. TROACA DARIUS ANDREIII BBOTEANU XIMENA (Sc.Gim.Al.Davila Pitesti)Pitesti
318. VINT ANDREEA MIRUNAII BBOTEANU XIMENA (Sc.Gim.Al.Davila Pitesti)Pitesti
319. BULIGA SEBASTIAN FLORINII CMORLOVA CRISTINA (Sc.Gim.Al.Davila Pitesti)Pitesti
320. CALIN ALEXANDRAII CMORLOVA CRISTINA (Sc.Gim.Al.Davila Pitesti)Pitesti
321. CALINESCU LAURENTIU DANII CMORLOVA CRISTINA (Sc.Gim.Al.Davila Pitesti)Pitesti
322. CIMPEANU MIRUNAII CMORLOVA CRISTINA (Sc.Gim.Al.Davila Pitesti)Pitesti
323. PREDA ANDREIII CMORLOVA CRISTINA (Sc.Gim.Al.Davila Pitesti)Pitesti
324. TARTALEA ALEXANDRUII CMORLOVA CRISTINA (Sc.Gim.Al.Davila Pitesti)Pitesti
325. BOSTINARU DELIAIII AIONITA IOANA (Sc.Gim.Al.Davila Pitesti)Pitesti
326. CIOBANU DAVIDIII AIONITA IOANA (Sc.Gim.Al.Davila Pitesti)Pitesti
327. CIRSTEA SARAIII AIONITA IOANA (Sc.Gim.Al.Davila Pitesti)Pitesti
328. GHITA STEFANIII AIONITA IOANA (Sc.Gim.Al.Davila Pitesti)Pitesti
329. MATEI ALEXANDRUIII AIONITA IOANA (Sc.Gim.Al.Davila Pitesti)Pitesti
330. PANAITESCU IOANAIII AIONITA IOANA (Sc.Gim.Al.Davila Pitesti)Pitesti
331. PIRVOIU HORIAIII AIONITA IOANA (Sc.Gim.Al.Davila Pitesti)Pitesti
332. CALINESCU ANDRAIII BVOICU GEORGICA (Sc.Gim.Al.Davila Pitesti)Pitesti
333. MIHAI OCTAVIANIII CROSCA GHEORGHITA (Sc.Gim.Al.Davila Pitesti)Pitesti
334. DRAGUTA MIHAIIII DEPURE AMALIA (Sc.Gim.Al.Davila Pitesti)Pitesti
335. STROIULEASA DAVIDIII DEPURE AMALIA (Sc.Gim.Al.Davila Pitesti)Pitesti
336. BRATUT KARINAIII EGAGIU ANDA (Sc.Gim.Al.Davila Pitesti)Pitesti
337. DELAYAT LISAIII EGAGIU ANDA (Sc.Gim.Al.Davila Pitesti)Pitesti
338. MILEA CLAUDIAIII EGAGIU ANDA (Sc.Gim.Al.Davila Pitesti)Pitesti
339. STANCIUCU ANTONIOIII EGAGIU ANDA (Sc.Gim.Al.Davila Pitesti)Pitesti
340. TESA STEFANIII EGAGIU ANDA (Sc.Gim.Al.Davila Pitesti)Pitesti
341. Iordan Andrei AlesioIII BDinescu Rodica (Scoala Gimnaziala Ion Minulescu)Pitesti
342. DRAGHICI EDUARDIV AVLAD SILVIA (Scoala Gimnaziala Ion Minulescu)Pitesti
343. GODEANU RARESIV AVLAD SILVIA (Scoala Gimnaziala Ion Minulescu)Pitesti
344. NEACSU SEBASTIANIV AVLAD SILVIA (Scoala Gimnaziala Ion Minulescu)Pitesti
345. NEDELEA BIANCAIV AVLAD SILVIA (Scoala Gimnaziala Ion Minulescu)Pitesti
346. Barbulescu MaiaPregatitoare DRaceala Ionela (Scoala Gimnaziala Ion Minulescu)Pitesti
347. Ion DavidPregatitoare DRaceala Ionela (Scoala Gimnaziala Ion Minulescu)Pitesti
348. Rinceanu IoanaPregatitoare DRaceala Ionela (Scoala Gimnaziala Ion Minulescu)Pitesti
349. ALEXE MIRUNA-MARIAPregatitoare AREBEDEU DANA (Scoala Gimnaziala Ion Minulescu)Pitesti
350. DIACONU TUDOR-GEORGEPregatitoare AREBEDEU DANA (Scoala Gimnaziala Ion Minulescu)Pitesti
351. MOCANU TIMEEA-ECATERINAPregatitoare AREBEDEU DANA (Scoala Gimnaziala Ion Minulescu)Pitesti
352. Draguta RaresPregatitoare BCristica Violeta (Scoala Gimnaziala Ion Minulescu)Pitesti
353. Negulescu SofiaPregatitoare BCristica Violeta (Scoala Gimnaziala Ion Minulescu)Pitesti
354. Cotandra MihaiPregatitoare CFlorea Marioara (Scoala Gimnaziala Ion Minulescu)Pitesti
355. Cristescu RaduPregatitoare CFlorea Marioara (Scoala Gimnaziala Ion Minulescu)Pitesti
356. Ionescu AryanaPregatitoare CFlorea Marioara (Scoala Gimnaziala Ion Minulescu)Pitesti
357. Mihaila ArianaPregatitoare CFlorea Marioara (Scoala Gimnaziala Ion Minulescu)Pitesti
358. Necula RobertPregatitoare CFlorea Marioara (Scoala Gimnaziala Ion Minulescu)Pitesti
359. Panduru AndraPregatitoare CFlorea Marioara (Scoala Gimnaziala Ion Minulescu)Pitesti
360. Petre MayaPregatitoare CFlorea Marioara (Scoala Gimnaziala Ion Minulescu)Pitesti
361. Vatasoiu BiancaPregatitoare CFlorea Marioara (Scoala Gimnaziala Ion Minulescu)Pitesti
362. DONESCU MATEIPregatitoare ECirstea Mihaela (Scoala Gimnaziala Ion Minulescu)Pitesti
363. DONESCU MATEIPregatitoare ECirstea Mihaela (Scoala Gimnaziala Ion Minulescu)Pitesti
364. NASTA YANNISPregatitoare ECirstea Mihaela (Scoala Gimnaziala Ion Minulescu)Pitesti
365. NASTA YANNISPregatitoare ECirstea Mihaela (Scoala Gimnaziala Ion Minulescu)Pitesti
366. Cearicu SofiaI BIvascu Carmen (Scoala Gimnaziala Ion Pillat)Pitesti
367. Cosmescu DavidI BIvascu Carmen (Scoala Gimnaziala Ion Pillat)Pitesti
368. Dumitrica MateiI BIvascu Carmen (Scoala Gimnaziala Ion Pillat)Pitesti
369. BEJENARIU ANDYIII ALINA MIHAELA (Scoala Gimnaziala Ion Pillat)Pitesti
370. BOTOFEI ANTONIAIII ALINA MIHAELA (Scoala Gimnaziala Ion Pillat)Pitesti
371. KHATER ANTHONYIII ALINA MIHAELA (Scoala Gimnaziala Ion Pillat)Pitesti
372. Lupu Ana-MariaIV CIliescu Valentina (Scoala Gimnaziala Ion Pillat)Pitesti
373. Banescu IzabelaPregatitoare BGrigore Viorela (Scoala Gimnaziala Ion Pillat)Pitesti
374. Ghitulescu FlaviaPregatitoare BGrigore Viorela (Scoala Gimnaziala Ion Pillat)Pitesti
375. Luca Rares FlorianPregatitoare BGrigore Viorela (Scoala Gimnaziala Ion Pillat)Pitesti
376. Serbanescu StefanPregatitoare BGrigore Viorela (Scoala Gimnaziala Ion Pillat)Pitesti
377. BALAN RADU-STEFANI APOPESCU-CIOACA DANIELA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)Pitesti
378. BONCESCU ANDRA-MIHAELAI APOPESCU-CIOACA DANIELA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)Pitesti
379. DUMITRU ANA-MARIAI APOPESCU-CIOACA DANIELA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)Pitesti
380. LACRARU THEODOR-GEORGEI APOPESCU-CIOACA DANIELA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)Pitesti
381. PETRE RAZVANI APOPESCU-CIOACA DANIELA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)Pitesti
382. POPESCU ELIANA-ANDREEAI APOPESCU-CIOACA DANIELA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)Pitesti
383. TATU DAVID-FLORINI APOPESCU-CIOACA DANIELA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)Pitesti
384. DINCA ELENA-CATALINAI BRADU OANA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)Pitesti
385. GHERGHIN DARIA-MIHAELAI BRADU OANA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)Pitesti
386. NEGOESCU BIANCA-ELENAI BRADU OANA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)Pitesti
387. BUTNARU SABINI CPLETOIU SIMONA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)Pitesti
388. CRACIUN ALESSIAII BIONESCU LIANA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)Pitesti
389. DIACONU VICTORII BIONESCU LIANA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)Pitesti
390. MARIN MIHAIII BIONESCU LIANA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)Pitesti
391. MINCU REBECAII BIONESCU LIANA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)Pitesti
392. MITRACHE ALEXANDRUII BIONESCU LIANA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)Pitesti
393. NASTASE RARESII BIONESCU LIANA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)Pitesti
394. POPA VLADII BIONESCU LIANA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)Pitesti
395. DORE STEFANIII AMANEA ILEANA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)Pitesti
396. MASGACIU DENISIII AMANEA ILEANA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)Pitesti
397. MERCEA ANA-MARIAIII AMANEA ILEANA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)Pitesti
398. PANA SERGIUIII AMANEA ILEANA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)Pitesti
399. PANAITESCU IVONAIII AMANEA ILEANA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)Pitesti
400. BERECHET AYANAIV AROSU ADELA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)Pitesti
401. BIZGA-NICOLESCU CARMENIV AROSU ADELA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)Pitesti
402. BONDOC MARIAIV AROSU ADELA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)Pitesti
403. DOROBANTU ALEXANDRUIV AROSU ADELA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)Pitesti
404. ENE RUXANDRAIV AROSU ADELA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)Pitesti
405. LAZAR AMALIAIV AROSU ADELA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)Pitesti
406. PELEASE SARAIV AROSU ADELA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)Pitesti
407. POPESCU DIMOSIV AROSU ADELA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)Pitesti
408. VASILESCU TUDORIV AROSU ADELA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)Pitesti
409. BADARAN ALESIAPregatitoare CMALANCIOIU CATALINA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)Pitesti
410. CHILIMENT ARISPregatitoare CMALANCIOIU CATALINA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)Pitesti
411. COVACI MARIAPregatitoare CMALANCIOIU CATALINA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)Pitesti
412. FULGA ALEXIAPregatitoare CMALANCIOIU CATALINA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)Pitesti
413. GURITA CRISTINAPregatitoare CMALANCIOIU CATALINA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)Pitesti
414. MILOIU MARIAPregatitoare CMALANCIOIU CATALINA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)Pitesti
415. NAIE DARIUSPregatitoare CMALANCIOIU CATALINA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)Pitesti
416. OLTEANU RALUCAPregatitoare CMALANCIOIU CATALINA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)Pitesti
417. PREDA AYANNPregatitoare CMALANCIOIU CATALINA (Scoala Gimnaziala Marin Preda)Pitesti
418. Luca AlexandraI BMitrache Florina (Scoala Gimnaziala Matei Basarab)Pitesti
419. Agapie DavidII BTeaca Mihaela (Scoala Gimnaziala Matei Basarab)Pitesti
420. Chereji VictoriaII BTeaca Mihaela (Scoala Gimnaziala Matei Basarab)Pitesti
421. Garjavu DariaII BTeaca Mihaela (Scoala Gimnaziala Matei Basarab)Pitesti
422. Ghita StefanII BTeaca Mihaela (Scoala Gimnaziala Matei Basarab)Pitesti
423. Marghidan DavidII BTeaca Mihaela (Scoala Gimnaziala Matei Basarab)Pitesti
424. Radu AlexiaII BTeaca Mihaela (Scoala Gimnaziala Matei Basarab)Pitesti
425. Radu RianaII BTeaca Mihaela (Scoala Gimnaziala Matei Basarab)Pitesti
426. Serban LucaII BTeaca Mihaela (Scoala Gimnaziala Matei Basarab)Pitesti
427. Simonescu RuxandraII BTeaca Mihaela (Scoala Gimnaziala Matei Basarab)Pitesti
428. Stroie CristianII BTeaca Mihaela (Scoala Gimnaziala Matei Basarab)Pitesti
429. Telinoiu NicolleII BTeaca Mihaela (Scoala Gimnaziala Matei Basarab)Pitesti
430. Turcu AndreiII BTeaca Mihaela (Scoala Gimnaziala Matei Basarab)Pitesti
431. Din AlexandraII EComanescu Diana (Scoala Gimnaziala Matei Basarab)Pitesti
432. Herisanu SoniaII EComanescu Diana (Scoala Gimnaziala Matei Basarab)Pitesti
433. Stefan EricII EComanescu Diana (Scoala Gimnaziala Matei Basarab)Pitesti
434. Stoenescu IoanaII EComanescu Diana (Scoala Gimnaziala Matei Basarab)Pitesti
435. Toma DariaII EComanescu Diana (Scoala Gimnaziala Matei Basarab)Pitesti
436. Costea RalucaIII BDumitru Sonica (Scoala Gimnaziala Matei Basarab)Pitesti
437. Matei AndreiIII BDumitru Sonica (Scoala Gimnaziala Matei Basarab)Pitesti
438. Giurea Ana MariaIII DOprea Daniela (Scoala Gimnaziala Matei Basarab)Pitesti
439. Iordache AlexiaIII DOprea Daniela (Scoala Gimnaziala Matei Basarab)Pitesti
440. Neacsu MariaIII DOprea Daniela (Scoala Gimnaziala Matei Basarab)Pitesti
441. Chapet Ilinca Sarah MariaII ATiroiu Otilia (Scoala Gimnaziala Nicolae Balcescu)Pitesti
442. Dinu Constantin Daniel VictorII ATiroiu Otilia (Scoala Gimnaziala Nicolae Balcescu)Pitesti
443. Pasavel StefanII ATiroiu Otilia (Scoala Gimnaziala Nicolae Balcescu)Pitesti
444. Vlad Sara CristianaPregatitoare ADicu Emanuela Stoica Florina (Scoala Gimnaziala Nicolae Balcescu)Pitesti
445. Voicu Eduard StefanPregatitoare ADicu Emanuela Stoica Florina (Scoala Gimnaziala Nicolae Balcescu)Pitesti
446. Duta Stefania ElenaI AEnache Luminita (Scoala Gimnaziala Nicolae Iorga)Pitesti
447. Moisescu Bianca Ioana IvonaI AEnache Luminita (Scoala Gimnaziala Nicolae Iorga)Pitesti
448. Soare Maya AndreeaI AEnache Luminita (Scoala Gimnaziala Nicolae Iorga)Pitesti
449. CEAUSESCU ALEXANDRAIII ARICU GEORGIANA (Scoala Gimnaziala Nicolae Iorga)Pitesti
450. GRIGORE VICTORIII ARICU GEORGIANA (Scoala Gimnaziala Nicolae Iorga)Pitesti
451. MAZARE EMANUELIII ARICU GEORGIANA (Scoala Gimnaziala Nicolae Iorga)Pitesti
452. OPREA DIANAIII ARICU GEORGIANA (Scoala Gimnaziala Nicolae Iorga)Pitesti
453. ANDREI NATASHAIV ASTANESCU MONICA (Scoala Gimnaziala Nicolae Iorga)Pitesti
454. BOGDAN IOANAIV ASTANESCU MONICA (Scoala Gimnaziala Nicolae Iorga)Pitesti
455. CRISTESCU ANDREEAIV ASTANESCU MONICA (Scoala Gimnaziala Nicolae Iorga)Pitesti
456. STAN ANDRAIV ASTANESCU MONICA (Scoala Gimnaziala Nicolae Iorga)Pitesti
457. Nedelea MariaII AStoica Elena Camelia (Scoala Gimnaziala Nicolae Simonide )Pitesti
458. Cirstea Erika-IoanaIII ABumbeneci Angela (Scoala Gimnaziala Nicolae Simonide )Pitesti
459. Fotescu NorrisIII ABumbeneci Angela (Scoala Gimnaziala Nicolae Simonide )Pitesti
460. Gherghina Sarah-Alexia-MariaIII ABumbeneci Angela (Scoala Gimnaziala Nicolae Simonide )Pitesti
461. Grozea Bianca-MihaelaIII ABumbeneci Angela (Scoala Gimnaziala Nicolae Simonide )Pitesti
462. Popa DariaIII ABumbeneci Angela (Scoala Gimnaziala Nicolae Simonide )Pitesti
463. Stefan Irina-IoanaIII ABumbeneci Angela (Scoala Gimnaziala Nicolae Simonide )Pitesti
464. Ungureanu Rebeca-DanielaIII ABumbeneci Angela (Scoala Gimnaziala Nicolae Simonide )Pitesti
465. Marinescu Valentin-MihaiIV AParaschivescu Rozalia (Scoala Gimnaziala Nicolae Simonide )Pitesti
466. Sima Elena-AlexandraIV AParaschivescu Rozalia (Scoala Gimnaziala Nicolae Simonide )Pitesti
467. Dima DenisPregatitoare BZahiu Rodica (Scoala Gimnaziala Nicolae Simonide )Pitesti
468. Dolofan MariaPregatitoare BZahiu Rodica (Scoala Gimnaziala Nicolae Simonide )Pitesti
469. Duta DariusPregatitoare BZahiu Rodica (Scoala Gimnaziala Nicolae Simonide )Pitesti
470. Neacsu FlorinPregatitoare BZahiu Rodica (Scoala Gimnaziala Nicolae Simonide )Pitesti
471. BOBOC THIMEEA II BILIESCU CECILIA (Scoala Gimnaziala Traian)Pitesti
472. IANCU ADELINAII BILIESCU CECILIA (Scoala Gimnaziala Traian)Pitesti
473. MIHAESCU REBECCAII BILIESCU CECILIA (Scoala Gimnaziala Traian)Pitesti
474. PAUN LUCAII BILIESCU CECILIA (Scoala Gimnaziala Traian)Pitesti
475. SERBAN SOPHIA II BILIESCU CECILIA (Scoala Gimnaziala Traian)Pitesti
476. SIMA DIANAII BILIESCU CECILIA (Scoala Gimnaziala Traian)Pitesti
477. Danescu Maria NicoletaIII ARacovita Adriana Violeta (Scoala Gimnaziala Traian)Pitesti
478. Grigore Darius AlexandruIII ARacovita Adriana Violeta (Scoala Gimnaziala Traian)Pitesti
479. Hubert Alexia NicoleIII ARacovita Adriana Violeta (Scoala Gimnaziala Traian)Pitesti
480. Ionica Mihnea OctavianIII ARacovita Adriana Violeta (Scoala Gimnaziala Traian)Pitesti
481. Mihalcea Andrada MariaIII ARacovita Adriana Violeta (Scoala Gimnaziala Traian)Pitesti
482. Ticu MariaIII ARacovita Adriana Violeta (Scoala Gimnaziala Traian)Pitesti
483. Tudor Andrei IoanIII ARacovita Adriana Violeta (Scoala Gimnaziala Traian)Pitesti
484. Visan Rares CristianIII ARacovita Adriana Violeta (Scoala Gimnaziala Traian)Pitesti
485. DOBRE ANDREIIII BNEGRU MARIA ELISABETA (Scoala Gimnaziala Traian)Pitesti
486. DRAGOMIR IANISIII BNEGRU MARIA ELISABETA (Scoala Gimnaziala Traian)Pitesti
487. IONESCU DAVIDIII BNEGRU MARIA ELISABETA (Scoala Gimnaziala Traian)Pitesti
488. Avram AnaIV ASerbanescu Mihaela (Scoala Gimnaziala Traian)Pitesti
489. Chivu IrinaIV ASerbanescu Mihaela (Scoala Gimnaziala Traian)Pitesti
490. Gae AndreiIV ASerbanescu Mihaela (Scoala Gimnaziala Traian)Pitesti
491. Ivan bogdanIV ASerbanescu Mihaela (Scoala Gimnaziala Traian)Pitesti
492. Neacsu EduardIV ASerbanescu Mihaela (Scoala Gimnaziala Traian)Pitesti
493. Nedelcu BiancaIV ASerbanescu Mihaela (Scoala Gimnaziala Traian)Pitesti
494. Negru RazvanIV ASerbanescu Mihaela (Scoala Gimnaziala Traian)Pitesti
495. JIANU DARIUSPregatitoare DNITA NICOLETA (Scoala Gimnaziala Traian)Pitesti
496. ALEXANDRU CRISTIANIII BPOPESCU LILIANA (Scoala Gimnaziala Tudor Arghezi)Pitesti
497. BERECHET SEBASTIANI BSTOICA MARIA (Scoala nr 11 Mihai Eminescu)Pitesti
498. ONECI DARIAI BSTOICA MARIA (Scoala nr 11 Mihai Eminescu)Pitesti
499. RIZEA MARIA BIANCAII DPROISTOSESCU ELENA (Scoala nr 11 Mihai Eminescu)Pitesti
500. COJOCARU IANISIII BBARBU CORINA (Scoala nr 11 Mihai Eminescu)Pitesti
501. ARMAN VICTORIAIII DBARBU CORINA (Scoala nr 11 Mihai Eminescu)Pitesti
502. LUPU BIANCAI AENITA ILEANA (Scoala nr 13 Mircea cel Batran)Pitesti
503. TRANDAFIR MARIAI AENITA ILEANA (Scoala nr 13 Mircea cel Batran)Pitesti
504. Neacsu RuxandraI FPREDA MIHAELA (Scoala nr 13 Mircea cel Batran)Pitesti
505. Barbu VanessaII AMateescu Ana (Scoala nr 13 Mircea cel Batran)Pitesti
506. DOBRE MARIOII FLIPA MIHAELA (Scoala nr 13 Mircea cel Batran)Pitesti
507. OLAR INGRIDII FLIPA MIHAELA (Scoala nr 13 Mircea cel Batran)Pitesti
508. Bala Irina-NicoleIII BPopescu Mihaela-Roxana (Scoala nr 13 Mircea cel Batran)Pitesti
509. Iliescu Ancuta-ElenaIII BPopescu Mihaela-Roxana (Scoala nr 13 Mircea cel Batran)Pitesti
510. BURCEA ANDREEA- PETRUTAIII CMATAOANU IOLANDA (Scoala nr 13 Mircea cel Batran)Pitesti
511. MARINESCU LUANAIII CMATAOANU IOLANDA (Scoala nr 13 Mircea cel Batran)Pitesti
512. Dacinoi DariusIII EArina Serbanica (Scoala nr 13 Mircea cel Batran)Pitesti
513. Trandafir MateiIII EArina Serbanica (Scoala nr 13 Mircea cel Batran)Pitesti
514. Olar BogdanIII FVlasceanu Maria-Carmen (Scoala nr 13 Mircea cel Batran)Pitesti
515. Tanasescu Luca IoanIII FVlasceanu Maria-Carmen (Scoala nr 13 Mircea cel Batran)Pitesti
516. Carapostol NathasaPregatitoare AStoica Maria (Scoala nr 13 Mircea cel Batran)Pitesti
517. Carstea Andrei GabrielPregatitoare AStoica Maria (Scoala nr 13 Mircea cel Batran)Pitesti
518. Catulescu EricPregatitoare AStoica Maria (Scoala nr 13 Mircea cel Batran)Pitesti
519. Glont ElisePregatitoare AStoica Maria (Scoala nr 13 Mircea cel Batran)Pitesti
520. Mandu MariaPregatitoare AStoica Maria (Scoala nr 13 Mircea cel Batran)Pitesti
521. Popescu AniaPregatitoare AStoica Maria (Scoala nr 13 Mircea cel Batran)Pitesti
522. Radulescu IrenaPregatitoare AStoica Maria (Scoala nr 13 Mircea cel Batran)Pitesti
523. Stan OtiliaPregatitoare AStoica Maria (Scoala nr 13 Mircea cel Batran)Pitesti
524. Tibanu Maria BiancaPregatitoare AStoica Maria (Scoala nr 13 Mircea cel Batran)Pitesti
525. Vutan DariusPregatitoare AStoica Maria (Scoala nr 13 Mircea cel Batran)Pitesti
526. CHIRCIOAGA RADU ANDREIPregatitoare ESCARLAT AURELIA (Scoala nr 13 Mircea cel Batran)Pitesti
527. DINGA GEORGE ALEXANDRUPregatitoare ESCARLAT AURELIA (Scoala nr 13 Mircea cel Batran)Pitesti
528. DOROBANTU STEFAN CALINPregatitoare ESCARLAT AURELIA (Scoala nr 13 Mircea cel Batran)Pitesti
529. FLOREA SEBASTIAN ANDREIPregatitoare ESCARLAT AURELIA (Scoala nr 13 Mircea cel Batran)Pitesti
530. IORDACHE DENISA NICOLETAPregatitoare ESCARLAT AURELIA (Scoala nr 13 Mircea cel Batran)Pitesti
531. IVASCU IANIS IONUTPregatitoare ESCARLAT AURELIA (Scoala nr 13 Mircea cel Batran)Pitesti
532. MARINESCU STEFAN MATEIPregatitoare ESCARLAT AURELIA (Scoala nr 13 Mircea cel Batran)Pitesti
533. OLAC DARIA MARIA ELENAPregatitoare ESCARLAT AURELIA (Scoala nr 13 Mircea cel Batran)Pitesti
534. STANCU REBECCA ELENAPregatitoare ESCARLAT AURELIA (Scoala nr 13 Mircea cel Batran)Pitesti
535. TULUC GIULIA ANDREEAPregatitoare ESCARLAT AURELIA (Scoala nr 13 Mircea cel Batran)Pitesti
536. Micu CristianI BBriceag Adriana (Scoala nr 18)Pitesti
537. Adam MateoI Kozma Mariana (Scoala Gimnaziala nr.1 Schitu Golesti)Schitu Golesti
538. Spancioc SandraI Kozma Mariana (Scoala Gimnaziala nr.1 Schitu Golesti)Schitu Golesti
539. Stanciu AlexandruI Kozma Mariana (Scoala Gimnaziala nr.1 Schitu Golesti)Schitu Golesti
540. ANDREIESCU DANIELIII Constantin Mihaela (Scoala Gimnaziala nr.1 Schitu Golesti)Schitu Golesti
541. Bica DeliaIII Constantin Mihaela (Scoala Gimnaziala nr.1 Schitu Golesti)Schitu Golesti
542. Enache Andrei III Constantin Mihaela (Scoala Gimnaziala nr.1 Schitu Golesti)Schitu Golesti
543. Popa StefanutIII Constantin Mihaela (Scoala Gimnaziala nr.1 Schitu Golesti)Schitu Golesti
544. CRACIUN IULIA ANDREEAPregatitoare APUICA ROXANA (Sc Gimn Stefan cel Mare)Stefan cel Mare
545. Paltin SebastianIV APeca Silvia (SCOALA GIMNAZIALA NR 1 STOENESTI)STOENESTI
546. ANGHEL MARIA CLEOPATRAI ADiaconu Alina-Mihaela (Scoala Gimnaziala Asau)Asau
547. APOPII DAVIDI ADiaconu Alina-Mihaela (Scoala Gimnaziala Asau)Asau
548. MERLUSCA ALECSANDRUI ADiaconu Alina-Mihaela (Scoala Gimnaziala Asau)Asau
549. MERLUSCA DIANAI ADiaconu Alina-Mihaela (Scoala Gimnaziala Asau)Asau
550. RAUTA ALEXANDRUI ADiaconu Alina-Mihaela (Scoala Gimnaziala Asau)Asau
551. STANCIU STEFANI ADiaconu Alina-Mihaela (Scoala Gimnaziala Asau)Asau
552. CLUCI MATTEOII ASUCIU MARIANA (Scoala Gimnaziala Asau)Asau
553. COTFAS RARESII ASUCIU MARIANA (Scoala Gimnaziala Asau)Asau
554. PUIU STEFANII ASUCIU MARIANA (Scoala Gimnaziala Asau)Asau
555. RATA DRAGOSII ASUCIU MARIANA (Scoala Gimnaziala Asau)Asau
556. SPOIALA IOANAII ASUCIU MARIANA (Scoala Gimnaziala Asau)Asau
557. STANCIU MIHAELAII ASUCIU MARIANA (Scoala Gimnaziala Asau)Asau
558. ADAM BOGDANPregatitoare ABILDIGAU ANA (Scoala Gimnaziala Asau)Asau
559. ALBU IOANPregatitoare ABILDIGAU ANA (Scoala Gimnaziala Asau)Asau
560. ARDELEANU CASANDRAPregatitoare ABILDIGAU ANA (Scoala Gimnaziala Asau)Asau
561. NISTOR AIDAPregatitoare ABILDIGAU ANA (Scoala Gimnaziala Asau)Asau
562. PURCARU HELENAPregatitoare ABILDIGAU ANA (Scoala Gimnaziala Asau)Asau
563. TARANU DANIELPregatitoare ABILDIGAU ANA (Scoala Gimnaziala Asau)Asau
564. ALISTAR ALEXANDRAPregatitoare BZOTA FLORICICA (Scoala Gimnaziala Asau)Asau
565. PETROIU RADU FLORIN Pregatitoare BZOTA FLORICICA (Scoala Gimnaziala Asau)Asau
566. POISVANTI ANDREI VLADPregatitoare BZOTA FLORICICA (Scoala Gimnaziala Asau)Asau
567. STOIAN DENISPregatitoare BZOTA FLORICICA (Scoala Gimnaziala Asau)Asau
568. CIOINEAG CATERINAIV AGheorghiu Antonina (C N Ferdinand I)Bacau
569. CUCU RADUIV AGheorghiu Antonina (C N Ferdinand I)Bacau
570. Spoiala MirceaII ABotezatu Carmen (Colegiul National de Arta )Bacau
571. BALTAG MIHAI-ALEXANDRUII BSTIRBAT ADINA (Gimnaziala N. Iorga)Bacau
572. TREFAS TEODORAII BSTIRBAT ADINA (Gimnaziala N. Iorga)Bacau
573. DAMIAN FLORINA AMALIAIV BGuraliuc Lucica (Gimnaziala N. Iorga)Bacau
574. IONESCU ANDREI ROBERTIV BGuraliuc Lucica (Gimnaziala N. Iorga)Bacau
575. IORDACHE RARES GEORGEIV BGuraliuc Lucica (Gimnaziala N. Iorga)Bacau
576. SANDU IOANAIV BGuraliuc Lucica (Gimnaziala N. Iorga)Bacau
577. ZAMFIR RADU IONELIV BGuraliuc Lucica (Gimnaziala N. Iorga)Bacau
578. BORCEA DENIS-DAVIDI DNICA DIANA-ANA (Scoala Al.I.Cuza)Bacau
579. RACHIERU BOGDAN TEODORI DNICA DIANA-ANA (Scoala Al.I.Cuza)Bacau
580. CIUBEREA MARIANIII DANTONIE CARMEN-ELENA (Scoala Al.I.Cuza)Bacau
581. DOBRE CARINAIII DANTONIE CARMEN-ELENA (Scoala Al.I.Cuza)Bacau
582. FLOROIU COSMINIII DANTONIE CARMEN-ELENA (Scoala Al.I.Cuza)Bacau
583. STRATULAT GABRIELIII DANTONIE CARMEN-ELENA (Scoala Al.I.Cuza)Bacau
584. STUART ALEXANDRUIII DANTONIE CARMEN-ELENA (Scoala Al.I.Cuza)Bacau
585. TOMA PETRAIII DANTONIE CARMEN-ELENA (Scoala Al.I.Cuza)Bacau
586. Florescu Angela-Elena- GabrielaI AGABOR RAMONA ADI (Scoala Alecu Russo)Bacau
587. Iacob Georgiana DianaI AGABOR RAMONA ADI (Scoala Alecu Russo)Bacau
588. Istoc Andreea Elena I AGABOR RAMONA ADI (Scoala Alecu Russo)Bacau
589. Matanie SmarandaI AGABOR RAMONA ADI (Scoala Alecu Russo)Bacau
590. Maxim Denis Andrei I AGABOR RAMONA ADI (Scoala Alecu Russo)Bacau
591. Neculaescu Lucas Andrei I AGABOR RAMONA ADI (Scoala Alecu Russo)Bacau
592. Nistor Mario I AGABOR RAMONA ADI (Scoala Alecu Russo)Bacau
593. Pistea Andrei IonutI AGABOR RAMONA ADI (Scoala Alecu Russo)Bacau
594. Sima Lucas MateiI AGABOR RAMONA ADI (Scoala Alecu Russo)Bacau
595. Vascan Mihai Dragos I AGABOR RAMONA ADI (Scoala Alecu Russo)Bacau
596. BUCIUMEL NATALIA LUIZAI BBOGDAN MIHAELA (Scoala Alecu Russo)Bacau
597. BUDAU DARIA ELVIRAI BBOGDAN MIHAELA (Scoala Alecu Russo)Bacau
598. BUDAU MARA I BBOGDAN MIHAELA (Scoala Alecu Russo)Bacau
599. DUTU RARES MARIANI BBOGDAN MIHAELA (Scoala Alecu Russo)Bacau
600. FILIP ALBERTO CELINII BBOGDAN MIHAELA (Scoala Alecu Russo)Bacau
601. GATEJ AMALIA MARIAI BBOGDAN MIHAELA (Scoala Alecu Russo)Bacau
602. NICA ION BOGDANI BBOGDAN MIHAELA (Scoala Alecu Russo)Bacau
603. Mata GabrielaIV ACIUBOTARU RODICA (Scoala Alecu Russo)Bacau
604. Moise AdrianIV ACIUBOTARU RODICA (Scoala Alecu Russo)Bacau
605. Nasturas MarcoIV ACIUBOTARU RODICA (Scoala Alecu Russo)Bacau
606. Levarda MihaiPregatitoare APOPA IRINA (Scoala Alecu Russo)Bacau
607. Nechifor DenisPregatitoare APOPA IRINA (Scoala Alecu Russo)Bacau
608. Pavel NicolasPregatitoare APOPA IRINA (Scoala Alecu Russo)Bacau
609. Pavel TeodorPregatitoare APOPA IRINA (Scoala Alecu Russo)Bacau
610. Rediu CristianaPregatitoare APOPA IRINA (Scoala Alecu Russo)Bacau
611. Zaharia IonutPregatitoare APOPA IRINA (Scoala Alecu Russo)Bacau
612. Higiu AndraPregatitoare BGRIGORAS GABRIEL (Scoala Alecu Russo)Bacau
613. Lautaru StefanPregatitoare BGRIGORAS GABRIEL (Scoala Alecu Russo)Bacau
614. Curtianu AmaliaII BGrigore Felicia (Scoala Alexandru Ioan Cuza)Bacau
615. Danila DavidII BGrigore Felicia (Scoala Alexandru Ioan Cuza)Bacau
616. Stoica Ana-MariaII BGrigore Felicia (Scoala Alexandru Ioan Cuza)Bacau
617. Serban SoniaIII AHagima Maria (Scoala Alexandru Ioan Cuza)Bacau
618. Haladut AmaliaIII CSpita Mirela (Scoala Alexandru Ioan Cuza)Bacau
619. Balas AlexandruIII CSpita Mirela (Scoala Alexandru Ioan Cuza)Bacau
620. Balint IustinIII CSpita Mirela (Scoala Alexandru Ioan Cuza)Bacau
621. Ciobanu DavidIII CSpita Mirela (Scoala Alexandru Ioan Cuza)Bacau
622. Diaconu SabrinaIII CSpita Mirela (Scoala Alexandru Ioan Cuza)Bacau
623. Sociu AdrianIII CSpita Mirela (Scoala Alexandru Ioan Cuza)Bacau
624. Burlacu MariaIV BMaxim Mirela (Scoala Alexandru Ioan Cuza)Bacau
625. Zabrac StefaniaIV BMaxim Mirela (Scoala Alexandru Ioan Cuza)Bacau
626. Anghelus AndreiIV CSeres Anca (Scoala Alexandru Ioan Cuza)Bacau
627. Bacaoanu PetraIV CSeres Anca (Scoala Alexandru Ioan Cuza)Bacau
628. Badara AndreeaIV CSeres Anca (Scoala Alexandru Ioan Cuza)Bacau
629. Maftei AlbertIV CSeres Anca (Scoala Alexandru Ioan Cuza)Bacau
630. Nita TeodoraIV CSeres Anca (Scoala Alexandru Ioan Cuza)Bacau
631. Dobranis StefanIV DRomanschi Laura (Scoala Alexandru Ioan Cuza)Bacau
632. Coman AntoniaIV EFuioaga Oana (Scoala Alexandru Ioan Cuza)Bacau
633. Butucaru ArianaPregatitoare ACojocaru Carmen-Elena (Scoala Alexandru Ioan Cuza)Bacau
634. Ceaunas AmaliaPregatitoare ACojocaru Carmen-Elena (Scoala Alexandru Ioan Cuza)Bacau
635. Ciorcila StefaniaPregatitoare ACojocaru Carmen-Elena (Scoala Alexandru Ioan Cuza)Bacau
636. Contea EmilianPregatitoare ACojocaru Carmen-Elena (Scoala Alexandru Ioan Cuza)Bacau
637. Iamandi GeorgePregatitoare ACojocaru Carmen-Elena (Scoala Alexandru Ioan Cuza)Bacau
638. Paduraru SebastianPregatitoare ACojocaru Carmen-Elena (Scoala Alexandru Ioan Cuza)Bacau
639. Patratanu DennisPregatitoare ACojocaru Carmen-Elena (Scoala Alexandru Ioan Cuza)Bacau
640. Petroiu TudorPregatitoare ACojocaru Carmen-Elena (Scoala Alexandru Ioan Cuza)Bacau
641. Prodea ArianaPregatitoare ACojocaru Carmen-Elena (Scoala Alexandru Ioan Cuza)Bacau
642. Stan MariaPregatitoare ACojocaru Carmen-Elena (Scoala Alexandru Ioan Cuza)Bacau
643. Brehoi Ionut-RaresPregatitoare BMitrut Danut (Scoala Alexandru Ioan Cuza)Bacau
644. Ciuciudau RebecaPregatitoare BMitrut Danut (Scoala Alexandru Ioan Cuza)Bacau
645. Dabija IlincaPregatitoare BMitrut Danut (Scoala Alexandru Ioan Cuza)Bacau
646. Draganescu Luca-StefanPregatitoare BMitrut Danut (Scoala Alexandru Ioan Cuza)Bacau
647. Enache AndreiPregatitoare BMitrut Danut (Scoala Alexandru Ioan Cuza)Bacau
648. Gheorghe Denis-AlejandroPregatitoare BMitrut Danut (Scoala Alexandru Ioan Cuza)Bacau
649. Pal StefaniaPregatitoare BMitrut Danut (Scoala Alexandru Ioan Cuza)Bacau
650. Platon RaresPregatitoare BMitrut Danut (Scoala Alexandru Ioan Cuza)Bacau
651. Postoloche MariaPregatitoare BMitrut Danut (Scoala Alexandru Ioan Cuza)Bacau
652. Botezatu Grazia-AndreeaPregatitoare CChiriac Monalisa-Fabi (Scoala Alexandru Ioan Cuza)Bacau
653. Brailoiu Maya-MihaielaPregatitoare CChiriac Monalisa-Fabi (Scoala Alexandru Ioan Cuza)Bacau
654. Ciuca Dan-AlexandruPregatitoare CChiriac Monalisa-Fabi (Scoala Alexandru Ioan Cuza)Bacau
655. Melecciu TeodoraPregatitoare CChiriac Monalisa-Fabi (Scoala Alexandru Ioan Cuza)Bacau
656. Moga Sebastian-AndreiPregatitoare CChiriac Monalisa-Fabi (Scoala Alexandru Ioan Cuza)Bacau
657. Simionescu Eliza-IoanaPregatitoare CChiriac Monalisa-Fabi (Scoala Alexandru Ioan Cuza)Bacau
658. Tirnovan Ilinca-AnamariaPregatitoare CChiriac Monalisa-Fabi (Scoala Alexandru Ioan Cuza)Bacau
659. Vasilica AlexandruPregatitoare CChiriac Monalisa-Fabi (Scoala Alexandru Ioan Cuza)Bacau
660. Axinte Patrik CristianI AGrecu Lucica Maria (Scoala C-tin Platon)Bacau
661. Enasel Ana MariaI AGrecu Lucica Maria (Scoala C-tin Platon)Bacau
662. Zaharia VladI BSimion Nina (Scoala C-tin Platon)Bacau
663. Vraciu MihaitaI CPustianu Maria (Scoala C-tin Platon)Bacau
664. Andrei Alex Ionut OttoII AToc Maria (Scoala C-tin Platon)Bacau
665. Andrei Alexandra SanzianaII AToc Maria (Scoala C-tin Platon)Bacau
666. Bontas AlesiaII AToc Maria (Scoala C-tin Platon)Bacau
667. Hanga MatteoII AToc Maria (Scoala C-tin Platon)Bacau
668. Moisa RobertII AToc Maria (Scoala C-tin Platon)Bacau
669. Muraru Vlad TudorII AToc Maria (Scoala C-tin Platon)Bacau
670. Opinca GiuliaII AToc Maria (Scoala C-tin Platon)Bacau
671. Paduraru RaresII AToc Maria (Scoala C-tin Platon)Bacau
672. Tarhon RazvanII AToc Maria (Scoala C-tin Platon)Bacau
673. Todireanu Stefan AlinII AToc Maria (Scoala C-tin Platon)Bacau
674. Ungureanu IustinaII AToc Maria (Scoala C-tin Platon)Bacau
675. Ursu MariaII AToc Maria (Scoala C-tin Platon)Bacau
676. Demsa JuliaII BDemsa Anca (Scoala C-tin Platon)Bacau
677. Rotaru MariaII BDemsa Anca (Scoala C-tin Platon)Bacau
678. Andronache BogdanIII ASolomon Valentina (Scoala C-tin Platon)Bacau
679. Berila TeodorIII ASolomon Valentina (Scoala C-tin Platon)Bacau
680. Corlade DariusIII ASolomon Valentina (Scoala C-tin Platon)Bacau
681. Huma DariaIII ASolomon Valentina (Scoala C-tin Platon)Bacau
682. Lisman AlessyaIII ASolomon Valentina (Scoala C-tin Platon)Bacau
683. Nica JasmineIII ASolomon Valentina (Scoala C-tin Platon)Bacau
684. Spataru LucaIII ASolomon Valentina (Scoala C-tin Platon)Bacau
685. Tomozei RaisaIII ASolomon Valentina (Scoala C-tin Platon)Bacau
686. Casian TeodoraIII BRamascanu Laura (Scoala C-tin Platon)Bacau
687. Negru TeodorIII BRamascanu Laura (Scoala C-tin Platon)Bacau
688. Stoica Daria RenataIII BRamascanu Laura (Scoala C-tin Platon)Bacau
689. Totu Bianca IulianaIII BRamascanu Laura (Scoala C-tin Platon)Bacau
690. Anton Diana MariaIV ARacles Gherghe (Scoala C-tin Platon)Bacau
691. Anton Raluca ElenaIV ARacles Gherghe (Scoala C-tin Platon)Bacau
692. Aprofirei Ioana MaraIV ARacles Gherghe (Scoala C-tin Platon)Bacau
693. Ciocoiu Stefania MaraIV ARacles Gherghe (Scoala C-tin Platon)Bacau
694. Petrusca Stefan AlexandruIV ARacles Gherghe (Scoala C-tin Platon)Bacau
695. Tomozei Briana ElenaIV ARacles Gherghe (Scoala C-tin Platon)Bacau
696. Chilianu Vladut AntonioIV BCiobanu Lenuta (Scoala C-tin Platon)Bacau
697. ANASIE DENISI AACAR MARCELA (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
698. BOCA ANDREEAI AACAR MARCELA (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
699. COCIORVA STEFANI AACAR MARCELA (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
700. DANAILA MIHAII AACAR MARCELA (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
701. DRUG ALEXANDRUI AACAR MARCELA (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
702. GUNEA FLORINAI AACAR MARCELA (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
703. NEGRII MIRUNAI AACAR MARCELA (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
704. PICHIU ERIKHI AACAR MARCELA (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
705. RADEANU TEODORAI AACAR MARCELA (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
706. SANDU TUDORI AACAR MARCELA (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
707. VASILOAIA BIANCAI AACAR MARCELA (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
708. AANEI ERICA I CANTON ROXANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
709. ANTON TEODORAI CANTON ROXANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
710. BALINT KAROLI CANTON ROXANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
711. BODESCU DAVIDI CANTON ROXANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
712. BREAHNA DENISI CANTON ROXANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
713. BUDAU STEFANIAI CANTON ROXANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
714. CHETREANU MATEII CANTON ROXANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
715. CHIPER BIANCAI CANTON ROXANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
716. DOBOS PAUL I CANTON ROXANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
717. DOBRE DELIAI CANTON ROXANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
718. FERARIU DENISAI CANTON ROXANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
719. RAU ARIANAI CANTON ROXANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
720. SCHIFIRNET LUCAI CANTON ROXANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
721. STIRBU RUXANDRAI CANTON ROXANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
722. TAGA ALESSIAI CANTON ROXANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
723. TUDORIU NICOLAI CANTON ROXANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
724. UNGUREANU SARAI CANTON ROXANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
725. Ariton IoanaII CIordache Simona-Beatrice (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
726. Cazacu ErikaII CIordache Simona-Beatrice (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
727. Ifrim StefaniaII CIordache Simona-Beatrice (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
728. Orboiu StefanII CIordache Simona-Beatrice (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
729. Vernica RebecaII CIordache Simona-Beatrice (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
730. Vrinceanu RaulII CIordache Simona-Beatrice (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
731. Apalane DariaII DPerju Mihaela - Loredana (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
732. Vieru RobertII DPerju Mihaela - Loredana (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
733. Zamfir RaresII DPerju Mihaela - Loredana (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
734. ALBOTA ERICII EMAGIRESCU IONELA (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
735. ANTON ANA-MARIAII EMAGIRESCU IONELA (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
736. BACIU TEODORAII EMAGIRESCU IONELA (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
737. BIBIRE DAVIDII EMAGIRESCU IONELA (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
738. DRINGA-MIHALACHE SOFIAII EMAGIRESCU IONELA (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
739. ICHIM DENISAII EMAGIRESCU IONELA (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
740. TANASE BEATRICEII EMAGIRESCU IONELA (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
741. Ciobanu LaviniaIII APaduraru Daniela (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
742. Degeratu AndradaIII APaduraru Daniela (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
743. Mancas MiriamIII APaduraru Daniela (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
744. Munteanu IoanaIII APaduraru Daniela (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
745. Nascu DeliaIII APaduraru Daniela (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
746. Zamfir BiancaIII APaduraru Daniela (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
747. Chicus Ana MariaIII BPatrichi Ana Raluca (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
748. Nita DenisIII BPatrichi Ana Raluca (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
749. Zaharia Cristian IoanIII BPatrichi Ana Raluca (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
750. Andries Mara-BiancaIII CComan Irina-Ancuta (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
751. Balanoiu Diana-ElenaIII CComan Irina-Ancuta (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
752. Boamba Ioana-EcaterinaIII CComan Irina-Ancuta (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
753. Cozma Ruxandra III CComan Irina-Ancuta (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
754. Ecsedi Andi-StefanIII CComan Irina-Ancuta (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
755. Enache ClaudiuIII CComan Irina-Ancuta (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
756. Lotcu Augustin-AlexandruIII CComan Irina-Ancuta (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
757. Manolache Oana-MariaIII CComan Irina-Ancuta (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
758. ANGHEL IOANA-DARIAIII DCREANGA LILIANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
759. ARBANAS-MOCANU TEODORAIII DCREANGA LILIANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
760. BALASOIU IRIS III DCREANGA LILIANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
761. FILIP MARIA-ILINCAIII DCREANGA LILIANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
762. GOLOGAN COSMIN-CONSTANTINIII DCREANGA LILIANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
763. HOLTEA CRISTIANAIII DCREANGA LILIANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
764. ISPASOAIA ANDREEAIII DCREANGA LILIANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
765. NEGRUT ANDREEAIII DCREANGA LILIANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
766. OCHEAN-IROFTE MIRUNAIII DCREANGA LILIANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
767. PORCARU GEORGIANA-MARIAIII DCREANGA LILIANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
768. SANDULACHI DENISA-ELENAIII DCREANGA LILIANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
769. STANCICU ANDRA-MARIAIII DCREANGA LILIANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
770. STRATULA DARIA-MARIAIII DCREANGA LILIANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
771. TOMA ANCA-MARIAIII DCREANGA LILIANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
772. VLAD ANDREIIII DCREANGA LILIANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
773. ABRUDAN ANDREIIII EZAHARIA COSTINA (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
774. ANGHEL DENNISIII EZAHARIA COSTINA (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
775. BALAITA RALUCAIII EZAHARIA COSTINA (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
776. DONICI OLIVIANAIII EZAHARIA COSTINA (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
777. JUSCA ALEXANDRAIII EZAHARIA COSTINA (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
778. LAMBRU TUDORIII EZAHARIA COSTINA (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
779. ROCA DARIUSIII EZAHARIA COSTINA (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
780. ROMAN ANA-MARIAIII EZAHARIA COSTINA (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
781. TAMI ELENAIII EZAHARIA COSTINA (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
782. TUTU CATALINIII EZAHARIA COSTINA (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
783. UNGUREANU DAIANAIII EZAHARIA COSTINA (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
784. Negurita Tudor AlexandruIV BGaspar Monica (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
785. Cojocaru AlexandruIV DAndrei Paula (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
786. DOBRANIS GEORGIANAIV EMATASA ELENA (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
787. ANTON ELENAPregatitoare BVIRLAN ILEANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
788. BREAHNA LETITIAPregatitoare BVIRLAN ILEANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
789. CIOBANU VLADPregatitoare BVIRLAN ILEANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
790. DINCA VICTORPregatitoare BVIRLAN ILEANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
791. ELISEI TEODORAPregatitoare BVIRLAN ILEANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
792. JUSCA RARESPregatitoare BVIRLAN ILEANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
793. MAGIRESCU STEFAN Pregatitoare BVIRLAN ILEANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
794. MIRON ALEXIAPregatitoare BVIRLAN ILEANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
795. MOLDOVEANU MIRUNAPregatitoare BVIRLAN ILEANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
796. NISTOR TEODORAPregatitoare BVIRLAN ILEANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
797. OJOG BIANCAPregatitoare BVIRLAN ILEANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
798. PADURARU ROXANAPregatitoare BVIRLAN ILEANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
799. PAIU MATEOPregatitoare BVIRLAN ILEANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
800. PALADE CARLA Pregatitoare BVIRLAN ILEANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
801. STANCICU STEFANPregatitoare BVIRLAN ILEANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
802. VASILAS GABIPregatitoare BVIRLAN ILEANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
803. COZMA DARIUS-PETRUPregatitoare CCONSTANTINESCU MARIANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
804. DAMASCHIN FILIPPregatitoare CCONSTANTINESCU MARIANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
805. DINU VLADPregatitoare DGUNEA MARIANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
806. PRUTEANU RAISAPregatitoare DGUNEA MARIANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
807. ROMAN STEFANPregatitoare DGUNEA MARIANA (Scoala Gimnaziala M. Costin)Bacau
808. Cosa Tudor-AndreiI AMOISA CARMEN PINTILIE MARIA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
809. Craciun Maya- MariaI AMOISA CARMEN PINTILIE MARIA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
810. Doboseriu David-CristianI AMOISA CARMEN PINTILIE MARIA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
811. Manolache Briana-MariaI AMOISA CARMEN PINTILIE MARIA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
812. Moisa EcaterinaI AMOISA CARMEN PINTILIE MARIA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
813. Nalbaru Robert-AndreiI AMOISA CARMEN PINTILIE MARIA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
814. Nedelcu Mara-AndreeaI AMOISA CARMEN PINTILIE MARIA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
815. Obreja Nicolle-DaliaI AMOISA CARMEN PINTILIE MARIA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
816. Ojog Ioan-AlexandruI AMOISA CARMEN PINTILIE MARIA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
817. Pantelimon IoanaI AMOISA CARMEN PINTILIE MARIA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
818. Petraru Patrick- AndreiI AMOISA CARMEN PINTILIE MARIA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
819. Pintilie Briana-MariaI AMOISA CARMEN PINTILIE MARIA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
820. Stoican Robert- IonutI AMOISA CARMEN PINTILIE MARIA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
821. Trofor Daria-StefanaI AMOISA CARMEN PINTILIE MARIA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
822. Andrei GabrielaI BIOSUB LENUTA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
823. Andries Denis StefanI BIOSUB LENUTA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
824. Axinte Raisa-TianaI BIOSUB LENUTA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
825. Balan Delia -MariaI BIOSUB LENUTA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
826. Bleanda Matei-IonutI BIOSUB LENUTA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
827. Bordeianu Stefania-CristinaI BIOSUB LENUTA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
828. Bortun Ania-MariaI BIOSUB LENUTA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
829. Chiribau Elena-CristinaI BIOSUB LENUTA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
830. Cuzmin Andreea - Adelina I BIOSUB LENUTA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
831. Ghiata Minodora - MariaI BIOSUB LENUTA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
832. Grosu Stefania-CatalinaI BIOSUB LENUTA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
833. Gruia VictorI BIOSUB LENUTA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
834. Lacatusu Victor-StefanelI BIOSUB LENUTA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
835. Marcu Luca-AndreiI BIOSUB LENUTA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
836. Mariut Serena MariaI BIOSUB LENUTA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
837. Miron-Tanase CatalinaI BIOSUB LENUTA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
838. Moise Ioana - CristinaI BIOSUB LENUTA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
839. Ojog Delia-TeodoraI BIOSUB LENUTA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
840. Popa Denis-AndreiI BIOSUB LENUTA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
841. Rauca Alin-AndreiI BIOSUB LENUTA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
842. Rusti StefanI BIOSUB LENUTA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
843. Sandulache StefanI BIOSUB LENUTA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
844. Tamas Denisa-AlexandraI BIOSUB LENUTA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
845. ARIO ROBERT ALEXANDRUII ACIUPALA ANGELA OJOG MIHAELA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
846. BURGHELEA STEFANII ACIUPALA ANGELA OJOG MIHAELA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
847. CIORCILA MARA IOANAII ACIUPALA ANGELA OJOG MIHAELA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
848. COJOCARU SOFIA IOANAII ACIUPALA ANGELA OJOG MIHAELA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
849. MARCA ERIC STEFANII ACIUPALA ANGELA OJOG MIHAELA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
850. PARASCHIVESCU PATRICK ANDREIII ACIUPALA ANGELA OJOG MIHAELA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
851. UNGURASU DRAGOS STEFANII ACIUPALA ANGELA OJOG MIHAELA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
852. VIRNA RARES ANDREIII ACIUPALA ANGELA OJOG MIHAELA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
853. Gavriliu Calin PetruII BPALADE GABRIELA NISTOR MARGARETA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
854. ANGHEL VLADII CLEUREANU ADINA MARIN ANA-MARIA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
855. APETRI RICARDOII CLEUREANU ADINA MARIN ANA-MARIA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
856. CHIRILA AMALIAII CLEUREANU ADINA MARIN ANA-MARIA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
857. ICHIM FLAVIUSII CLEUREANU ADINA MARIN ANA-MARIA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
858. LEUREANU GEORGEII CLEUREANU ADINA MARIN ANA-MARIA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
859. MARGINA MATEEAII CLEUREANU ADINA MARIN ANA-MARIA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
860. ABU-AKIL SOFIA IRISIII AMOCONDOI DANIELA TINJALA MARIANA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
861. APAVALOAIE ANDREEA ADELINAIII AMOCONDOI DANIELA TINJALA MARIANA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
862. BANU ANDREEAIII AMOCONDOI DANIELA TINJALA MARIANA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
863. BUSTEAGA LORENAIII AMOCONDOI DANIELA TINJALA MARIANA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
864. CREMENE DRAGOS LUCAIII AMOCONDOI DANIELA TINJALA MARIANA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
865. LEPADATU LARAIII AMOCONDOI DANIELA TINJALA MARIANA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
866. LUNCANU DRAGOSIII AMOCONDOI DANIELA TINJALA MARIANA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
867. OLTEANU BOGDANIII AMOCONDOI DANIELA TINJALA MARIANA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
868. PARAGINA LUCA NICHOLASIII AMOCONDOI DANIELA TINJALA MARIANA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
869. PARLEA MARAIII AMOCONDOI DANIELA TINJALA MARIANA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
870. PAVAL ISABELLAIII AMOCONDOI DANIELA TINJALA MARIANA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
871. VATAVU MIHNEA TUDORIII BPOPA NICOLETA SOLOMON ALINA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
872. SNEL VLAD-STEFANIII CIGNAT DANIELA MACAIALA ANA-MARIA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
873. ARVINTE MARIA MELANIAIV ABUDUROI LOREDANA DUMITRU MARIA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
874. CUZMIN MARIA MIHAELAIV ABUDUROI LOREDANA DUMITRU MARIA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
875. DRELEA EDUARDIV ABUDUROI LOREDANA DUMITRU MARIA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
876. MARCU BIANCA MADALINAIV ABUDUROI LOREDANA DUMITRU MARIA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
877. NITU LUCA STEFANIV ABUDUROI LOREDANA DUMITRU MARIA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
878. PRODAN ALMA ANDREEAIV ABUDUROI LOREDANA DUMITRU MARIA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
879. TILITA CALINAIV ABUDUROI LOREDANA DUMITRU MARIA (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
880. Adam TeodoraPregatitoare BButnaru Carmen Solomon Alina (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
881. Apavaloaie IoanaPregatitoare BButnaru Carmen Solomon Alina (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
882. Axinte RaresPregatitoare BButnaru Carmen Solomon Alina (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
883. Chiscaneanu IlincaPregatitoare BButnaru Carmen Solomon Alina (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
884. Ciocan DianaPregatitoare BButnaru Carmen Solomon Alina (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
885. Costache RazvanPregatitoare BButnaru Carmen Solomon Alina (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
886. Costea AndreiPregatitoare BButnaru Carmen Solomon Alina (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
887. Gherasim AlexiaPregatitoare BButnaru Carmen Solomon Alina (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
888. Harjan EricPregatitoare BButnaru Carmen Solomon Alina (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
889. Iftime TeodorPregatitoare BButnaru Carmen Solomon Alina (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
890. Jalboaie TudorPregatitoare BButnaru Carmen Solomon Alina (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
891. Laslau LuciaPregatitoare BButnaru Carmen Solomon Alina (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
892. Mihaila MateoPregatitoare BButnaru Carmen Solomon Alina (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
893. Popa ChrisPregatitoare BButnaru Carmen Solomon Alina (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
894. Shiakallis SofiaPregatitoare BButnaru Carmen Solomon Alina (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
895. Toth ArianaPregatitoare BButnaru Carmen Solomon Alina (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
896. Ungureanu RaresPregatitoare BButnaru Carmen Solomon Alina (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
897. Vizitiu SaraPregatitoare BButnaru Carmen Solomon Alina (Scoala Gimnaziala Alexandru cel Bun)Bacau
898. Dogaru CosminaI ABeldiman Codrina (Scoala Gimnaziala Domnita Maria)Bacau
899. Dragu NataliaI ABeldiman Codrina (Scoala Gimnaziala Domnita Maria)Bacau
900. Tataru AndreiI BAcatrini Corina (Scoala Gimnaziala Domnita Maria)Bacau
901. Antip RalucaII AHaratau Elena (Scoala Gimnaziala Domnita Maria)Bacau
902. Panaite AnaII AHaratau Elena (Scoala Gimnaziala Domnita Maria)Bacau
903. Susanu VladII AHaratau Elena (Scoala Gimnaziala Domnita Maria)Bacau
904. Darlau CezaraII BLambru Catalina (Scoala Gimnaziala Domnita Maria)Bacau
905. Docan RichardII BLambru Catalina (Scoala Gimnaziala Domnita Maria)Bacau
906. Grigoras AndreiII BLambru Catalina (Scoala Gimnaziala Domnita Maria)Bacau
907. Obreja RianaII BLambru Catalina (Scoala Gimnaziala Domnita Maria)Bacau
908. Olaru StefaniaIII ASava-Necula Dana (Scoala Gimnaziala Domnita Maria)Bacau
909. Patriciu AndreiIII ASava-Necula Dana (Scoala Gimnaziala Domnita Maria)Bacau
910. Iancu MariaIV BSimon Marciana (Scoala Gimnaziala Domnita Maria)Bacau
911. Mocanu EmaIV BSimon Marciana (Scoala Gimnaziala Domnita Maria)Bacau
912. AFEMEI MATEIIII BANDA ADRIANA (Scoala Gimnaziala Dr. Al. Safran)Bacau
913. BENCHEA DENISAIII BANDA ADRIANA (Scoala Gimnaziala Dr. Al. Safran)Bacau
914. DAHNOVICI LUCAIII BANDA ADRIANA (Scoala Gimnaziala Dr. Al. Safran)Bacau
915. IACOBUS CARINAIII BANDA ADRIANA (Scoala Gimnaziala Dr. Al. Safran)Bacau
916. MORARESCU BIANCAIII BANDA ADRIANA (Scoala Gimnaziala Dr. Al. Safran)Bacau
917. ROTARU RUXANDRAIII BANDA ADRIANA (Scoala Gimnaziala Dr. Al. Safran)Bacau
918. SALCA EDUARDIII BANDA ADRIANA (Scoala Gimnaziala Dr. Al. Safran)Bacau
919. SCARLAT ALEXANDRUIII BANDA ADRIANA (Scoala Gimnaziala Dr. Al. Safran)Bacau
920. TUNARU ADRIANIII BANDA ADRIANA (Scoala Gimnaziala Dr. Al. Safran)Bacau
921. VRINCEANU DARIAIII BANDA ADRIANA (Scoala Gimnaziala Dr. Al. Safran)Bacau
922. CATICHE TEODORAIV BBUCUR LILIANA (Scoala Gimnaziala Dr. Al. Safran)Bacau
923. TANASE ANA-MARIAIV BBUCUR LILIANA (Scoala Gimnaziala Dr. Al. Safran)Bacau
924. Dimidif MirunaI ADimidof Coca (Scoala Gimnaziala George Bacovia)Bacau
925. Harabagiu MarioI ADimidof Coca (Scoala Gimnaziala George Bacovia)Bacau
926. Maftei DragosI ADimidof Coca (Scoala Gimnaziala George Bacovia)Bacau
927. Andrunache RazvanI BIsaila David Denisa (Scoala Gimnaziala George Bacovia)Bacau
928. Hongu AlexandraII AFocsa Alina (Scoala Gimnaziala George Bacovia)Bacau
929. Constantinescu CalinII BAlbu Alina (Scoala Gimnaziala George Bacovia)Bacau
930. Badita Mara III APanfile Oana (Scoala Gimnaziala George Bacovia)Bacau
931. Draghin MihneaIII APanfile Oana (Scoala Gimnaziala George Bacovia)Bacau
932. Nastasa RazvanIII APanfile Oana (Scoala Gimnaziala George Bacovia)Bacau
933. Hongu LarisaIV aNastasa Gina (Scoala Gimnaziala George Bacovia)Bacau
934. Berza IoanPregatitoare ABusuioc Alina (Scoala Gimnaziala George Bacovia)Bacau
935. Buciumel AndreeaPregatitoare ABusuioc Alina (Scoala Gimnaziala George Bacovia)Bacau
936. Haidau MelaniaPregatitoare ABusuioc Alina (Scoala Gimnaziala George Bacovia)Bacau
937. Hutu BiancaPregatitoare ABusuioc Alina (Scoala Gimnaziala George Bacovia)Bacau
938. Mircea IlincaPregatitoare ABusuioc Alina (Scoala Gimnaziala George Bacovia)Bacau
939. Pupaza AlexandruPregatitoare ABusuioc Alina (Scoala Gimnaziala George Bacovia)Bacau
940. Stoica BrandusaPregatitoare ABusuioc Alina (Scoala Gimnaziala George Bacovia)Bacau
941. Toporau AndreeaPregatitoare ABusuioc Alina (Scoala Gimnaziala George Bacovia)Bacau
942. Vranceanu DavidPregatitoare ABusuioc Alina (Scoala Gimnaziala George Bacovia)Bacau
943. BALAN SOFIAI BBirleanu Monica (Scoala Gimnaziala Ion Creanga Bacau)Bacau
944. BENEA TEODORII BIvu Cristina (Scoala Gimnaziala Ion Creanga Bacau)Bacau
945. COZMA DARIUSII BIvu Cristina (Scoala Gimnaziala Ion Creanga Bacau)Bacau
946. DINESCU MATEIII BIvu Cristina (Scoala Gimnaziala Ion Creanga Bacau)Bacau
947. GURAMULTA ALEXANDRAII BIvu Cristina (Scoala Gimnaziala Ion Creanga Bacau)Bacau
948. LEHADUS ANDREEAII BIvu Cristina (Scoala Gimnaziala Ion Creanga Bacau)Bacau
949. MARGASOIU TUDORII BIvu Cristina (Scoala Gimnaziala Ion Creanga Bacau)Bacau
950. NICORESCU STEFANII BIvu Cristina (Scoala Gimnaziala Ion Creanga Bacau)Bacau
951. POPA ANDREIII BIvu Cristina (Scoala Gimnaziala Ion Creanga Bacau)Bacau
952. POPOVENIUC SANZIANAII BIvu Cristina (Scoala Gimnaziala Ion Creanga Bacau)Bacau
953. SAMSON MATEIII BIvu Cristina (Scoala Gimnaziala Ion Creanga Bacau)Bacau
954. BEJAN BIANCA DELIAII CPopoveniuc Ana-Nela (Scoala Gimnaziala Ion Creanga Bacau)Bacau
955. BONTAS LORENA MIHAELAII CPopoveniuc Ana-Nela (Scoala Gimnaziala Ion Creanga Bacau)Bacau
956. CIOBANU IRIS AGATAII CPopoveniuc Ana-Nela (Scoala Gimnaziala Ion Creanga Bacau)Bacau
957. COLPOS MATEIII CPopoveniuc Ana-Nela (Scoala Gimnaziala Ion Creanga Bacau)Bacau
958. LASLAU DARIAII CPopoveniuc Ana-Nela (Scoala Gimnaziala Ion Creanga Bacau)Bacau
959. MUNTEANU DAVID ALEXANDRUII CPopoveniuc Ana-Nela (Scoala Gimnaziala Ion Creanga Bacau)Bacau
960. OPRISAN MIHNEA IONUTII CPopoveniuc Ana-Nela (Scoala Gimnaziala Ion Creanga Bacau)Bacau
961. PAUNESCU MEDEEA GABRIELAII CPopoveniuc Ana-Nela (Scoala Gimnaziala Ion Creanga Bacau)Bacau
962. PETRILA DIANAII CPopoveniuc Ana-Nela (Scoala Gimnaziala Ion Creanga Bacau)Bacau
963. POPESCU DAVIDII CPopoveniuc Ana-Nela (Scoala Gimnaziala Ion Creanga Bacau)Bacau
964. SESTUN AMALIAII CPopoveniuc Ana-Nela (Scoala Gimnaziala Ion Creanga Bacau)Bacau
965. SLICARU BIANCAII CPopoveniuc Ana-Nela (Scoala Gimnaziala Ion Creanga Bacau)Bacau
966. ANISEI CEZARII DAvram Mona (Scoala Gimnaziala Ion Creanga Bacau)Bacau
967. BABUSANU LUCAII DAvram Mona (Scoala Gimnaziala Ion Creanga Bacau)Bacau
968. BOBOC ROBERTII DAvram Mona (Scoala Gimnaziala Ion Creanga Bacau)Bacau
969. CHIRILA CARINAII DAvram Mona (Scoala Gimnaziala Ion Creanga Bacau)Bacau
970. CHITESCU MATEIII DAvram Mona (Scoala Gimnaziala Ion Creanga Bacau)Bacau
971. DABIJA DELIAII DAvram Mona (Scoala Gimnaziala Ion Creanga Bacau)Bacau
972. DAVID ANDREIII DAvram Mona (Scoala Gimnaziala Ion Creanga Bacau)Bacau
973. LEAHU ERICII DAvram Mona (Scoala Gimnaziala Ion Creanga Bacau)Bacau
974. PAVALEANU TUDORII DAvram Mona (Scoala Gimnaziala Ion Creanga Bacau)Bacau
975. RUSU ALEXANDRUII DAvram Mona (Scoala Gimnaziala Ion Creanga Bacau)Bacau
976. TRUPCIC ANDREIII DAvram Mona (Scoala Gimnaziala Ion Creanga Bacau)Bacau
977. AILENEI IOANAIII AUngureanu Laura (Scoala Gimnaziala Ion Creanga Bacau)Bacau
978. AMALITEI ADELA III AUngureanu Laura (Scoala Gimnaziala Ion Creanga Bacau)Bacau
979. BALAN TEODORAIII AUngureanu Laura (Scoala Gimnaziala Ion Creanga Bacau)Bacau
980. BREAHNA LORENAIII AUngureanu Laura (Scoala Gimnaziala Ion Creanga Bacau)Bacau
981. REBEGEA LARISAIII AUngureanu Laura (Scoala Gimnaziala Ion Creanga Bacau)Bacau
982. STAN STEFANIII AUngureanu Laura (Scoala Gimnaziala Ion Creanga Bacau)Bacau
983. TAMBA ELISAIII AUngureanu Laura (Scoala Gimnaziala Ion Creanga Bacau)Bacau
984. BUDAU SABRINAIII CVoicu Elena (Scoala Gimnaziala Ion Creanga Bacau)Bacau
985. BUTNARU NICOLASIII CVoicu Elena (Scoala Gimnaziala Ion Creanga Bacau)Bacau
986. DINU ANDIIII CVoicu Elena (Scoala Gimnaziala Ion Creanga Bacau)Bacau
987. DONICI RARESIII CVoicu Elena (Scoala Gimnaziala Ion Creanga Bacau)Bacau
988. DRUG RADUIII CVoicu Elena (Scoala Gimnaziala Ion Creanga Bacau)Bacau
989. FLENCHEA MARIOIII CVoicu Elena (Scoala Gimnaziala Ion Creanga Bacau)Bacau
990. FURDUI VLADIII CVoicu Elena (Scoala Gimnaziala Ion Creanga Bacau)Bacau
991. GRECU MARIOIII CVoicu Elena (Scoala Gimnaziala Ion Creanga Bacau)Bacau
992. SOLOMON FRANCISCIII CVoicu Elena (Scoala Gimnaziala Ion Creanga Bacau)Bacau
993. Chifu RaresIV BBecheanu Mirela (Scoala Gimnaziala Ion Creanga Bacau)Bacau
994. Munteanu RazvanIV BBecheanu Mirela (Scoala Gimnaziala Ion Creanga Bacau)Bacau
995. Tudor AllegraIV BBecheanu Mirela (Scoala Gimnaziala Ion Creanga Bacau)Bacau
996. PADURARU RARESI aCOSA VALENTINA (Scoala Gimnaziala ION LUCA)Bacau
997. Balaita RuxandraI EBarbu Alina-Maria (Scoala Gimnaziala ION LUCA)Bacau
998. Breahna CleopatraI EBarbu Alina-Maria (Scoala Gimnaziala ION LUCA)Bacau
999. Herghelegiu MariaI EBarbu Alina-Maria (Scoala Gimnaziala ION LUCA)Bacau
1000. Uricaru TheodoraI EBarbu Alina-Maria (Scoala Gimnaziala ION LUCA)Bacau
1001. cazan alexandraII aleahu laura (Scoala Gimnaziala ION LUCA)Bacau
1002. chirita denisaII aleahu laura (Scoala Gimnaziala ION LUCA)Bacau
1003. Gavril dianaII aleahu laura (Scoala Gimnaziala ION LUCA)Bacau
1004. mircea deliaII aleahu laura (Scoala Gimnaziala ION LUCA)Bacau
1005. popa mihaelaII aleahu laura (Scoala Gimnaziala ION LUCA)Bacau
1006. ROSCA ANDREEAII aleahu laura (Scoala Gimnaziala ION LUCA)Bacau
1007. rusu alexandruII aleahu laura (Scoala Gimnaziala ION LUCA)Bacau
1008. BRUMA ALIN CODRUTIII abuta andreea (Scoala Gimnaziala ION LUCA)Bacau
1009. POCITANIE GABRIELIII abuta andreea (Scoala Gimnaziala ION LUCA)Bacau
1010. DABIJA Bianca ElenaIV ACIUBOTARU Nicoleta-Violeta (Scoala Gimnaziala ION LUCA)Bacau
1011. pogar nataliaIV abalan gina (Scoala Gimnaziala ION LUCA)Bacau
1012. cot david georgeIV bbalan marieta (Scoala Gimnaziala ION LUCA)Bacau
1013. mocanu georgeIV bbalan marieta (Scoala Gimnaziala ION LUCA)Bacau
1014. neagu denisaIV bbalan marieta (Scoala Gimnaziala ION LUCA)Bacau
1015. triscariu lorenaIV bbalan marieta (Scoala Gimnaziala ION LUCA)Bacau
1016. Chiron AlexII ARebegea Daniela (Scoala Gimnaziala Nr. 10)Bacau
1017. Florea FilipII ARebegea Daniela (Scoala Gimnaziala Nr. 10)Bacau
1018. Guler DariaII ARebegea Daniela (Scoala Gimnaziala Nr. 10)Bacau
1019. Rotaru CosminII ARebegea Daniela (Scoala Gimnaziala Nr. 10)Bacau
1020. Traian GiuliaII ARebegea Daniela (Scoala Gimnaziala Nr. 10)Bacau
1021. Alexa Dan-MihaiII CLupascu Andreea (Scoala Gimnaziala Nr. 10)Bacau
1022. Apostol SandraII CLupascu Andreea (Scoala Gimnaziala Nr. 10)Bacau
1023. Balan MariusII CLupascu Andreea (Scoala Gimnaziala Nr. 10)Bacau
1024. Bejenaru CodrutII CLupascu Andreea (Scoala Gimnaziala Nr. 10)Bacau
1025. Buzdugan Sabin-MateiII CLupascu Andreea (Scoala Gimnaziala Nr. 10)Bacau
1026. Campanu PaulaII CLupascu Andreea (Scoala Gimnaziala Nr. 10)Bacau
1027. Druta NicoletaII CLupascu Andreea (Scoala Gimnaziala Nr. 10)Bacau
1028. Mihai Lorena-ListinaII CLupascu Andreea (Scoala Gimnaziala Nr. 10)Bacau
1029. Monar DariaII CLupascu Andreea (Scoala Gimnaziala Nr. 10)Bacau
1030. Padurescu VictorII CLupascu Andreea (Scoala Gimnaziala Nr. 10)Bacau
1031. Panzaru AndreiII CLupascu Andreea (Scoala Gimnaziala Nr. 10)Bacau
1032. Stegaru MateiII DPaisa Cristina (Scoala Gimnaziala Nr. 10)Bacau
1033. Ichim TianaIII ABirzu Oana (Scoala Gimnaziala Nr. 10)Bacau
1034. Suceveanu Elena TeodoraIII BDiaconu Ionel Catalin (Scoala Gimnaziala Nr. 10)Bacau
1035. Birladeanu CalinIV ABotezatu Cristina (Scoala Gimnaziala Nr. 10)Bacau
1036. Cochior MariaIV ABotezatu Cristina (Scoala Gimnaziala Nr. 10)Bacau
1037. Scarlat EduardIV ABotezatu Cristina (Scoala Gimnaziala Nr. 10)Bacau
1038. Ungureanu ElenaIV ABotezatu Cristina (Scoala Gimnaziala Nr. 10)Bacau
1039. Dima CristianIV BMares Alina (Scoala Gimnaziala Nr. 10)Bacau
1040. Grozav Elena-IoanaIV BMares Alina (Scoala Gimnaziala Nr. 10)Bacau
1041. Imbrea Francesca-MariaIV BMares Alina (Scoala Gimnaziala Nr. 10)Bacau
1042. Mosnegutu Diana-MariaIV BMares Alina (Scoala Gimnaziala Nr. 10)Bacau
1043. Popa IlincaIV BMares Alina (Scoala Gimnaziala Nr. 10)Bacau
1044. Spataru IlincaIV BMares Alina (Scoala Gimnaziala Nr. 10)Bacau
1045. Munteanu ValentinIV CGrosu Viorica (Scoala Gimnaziala Nr. 10)Bacau
1046. Aghirasimoae TeodoraIV DBarcan Carmen (Scoala Gimnaziala Nr. 10)Bacau
1047. Botez StefanIV DBarcan Carmen (Scoala Gimnaziala Nr. 10)Bacau
1048. Cornea CarminaIV DBarcan Carmen (Scoala Gimnaziala Nr. 10)Bacau
1049. Hulubina GeorgeIV DBarcan Carmen (Scoala Gimnaziala Nr. 10)Bacau
1050. Mate Carol-RobertIV DBarcan Carmen (Scoala Gimnaziala Nr. 10)Bacau
1051. Vechiu MihneaIV DBarcan Carmen (Scoala Gimnaziala Nr. 10)Bacau
1052. Baraban Andrei IlieI AAdumitroaei Ioana Anca (Scoala M. Dragan)Bacau
1053. Borcea Robert NicolaeI AAdumitroaei Ioana Anca (Scoala M. Dragan)Bacau
1054. Busuioc PetruI AAdumitroaei Ioana Anca (Scoala M. Dragan)Bacau
1055. Cirlan AlexandruI AAdumitroaei Ioana Anca (Scoala M. Dragan)Bacau
1056. Cozma NicolasI AAdumitroaei Ioana Anca (Scoala M. Dragan)Bacau
1057. Focsaneanu CarlaI AAdumitroaei Ioana Anca (Scoala M. Dragan)Bacau
1058. Lupescu Denis StefanI AAdumitroaei Ioana Anca (Scoala M. Dragan)Bacau
1059. Marian YustinI AAdumitroaei Ioana Anca (Scoala M. Dragan)Bacau
1060. Munteanu MirunaI AAdumitroaei Ioana Anca (Scoala M. Dragan)Bacau
1061. Paduraru Mateo GeorgeI AAdumitroaei Ioana Anca (Scoala M. Dragan)Bacau
1062. Patea Ana LuciaI AAdumitroaei Ioana Anca (Scoala M. Dragan)Bacau
1063. Ploscaru Sofia MariaI AAdumitroaei Ioana Anca (Scoala M. Dragan)Bacau
1064. Popa AnastasiaI AAdumitroaei Ioana Anca (Scoala M. Dragan)Bacau
1065. Popa Andrada TeonaI AAdumitroaei Ioana Anca (Scoala M. Dragan)Bacau
1066. Popa MaximilianI AAdumitroaei Ioana Anca (Scoala M. Dragan)Bacau
1067. Popescu PaulI AAdumitroaei Ioana Anca (Scoala M. Dragan)Bacau
1068. Sandulache MariaI AAdumitroaei Ioana Anca (Scoala M. Dragan)Bacau
1069. Vasluianau Luca AndreiI AAdumitroaei Ioana Anca (Scoala M. Dragan)Bacau
1070. Vilcu Petru MatiasI AAdumitroaei Ioana Anca (Scoala M. Dragan)Bacau
1071. Apetrei Maya TerezaI BSpiridon Gheorghe (Scoala M. Dragan)Bacau
1072. Balaban Cosmin StefanI BSpiridon Gheorghe (Scoala M. Dragan)Bacau
1073. Bargu Amalia MariaI BSpiridon Gheorghe (Scoala M. Dragan)Bacau
1074. Berza Vladimir StefanI BSpiridon Gheorghe (Scoala M. Dragan)Bacau
1075. Buhucianu Darius AlexandruI BSpiridon Gheorghe (Scoala M. Dragan)Bacau
1076. Bunduc Maia PaulaI BSpiridon Gheorghe (Scoala M. Dragan)Bacau
1077. Capra EcaterinaI BSpiridon Gheorghe (Scoala M. Dragan)Bacau
1078. Cretu RaulI BSpiridon Gheorghe (Scoala M. Dragan)Bacau
1079. Ghelbere MariaI BSpiridon Gheorghe (Scoala M. Dragan)Bacau
1080. Goga Tudor ConstantinI BSpiridon Gheorghe (Scoala M. Dragan)Bacau
1081. Gunea-Gaina Rares GabrielI BSpiridon Gheorghe (Scoala M. Dragan)Bacau
1082. Hutup Delia GabrielaI BSpiridon Gheorghe (Scoala M. Dragan)Bacau
1083. Langu AndreiI BSpiridon Gheorghe (Scoala M. Dragan)Bacau
1084. Laza Rares ConstantinI BSpiridon Gheorghe (Scoala M. Dragan)Bacau
1085. Musca Diana IoanaI BSpiridon Gheorghe (Scoala M. Dragan)Bacau
1086. Panturu Darius RazvanI BSpiridon Gheorghe (Scoala M. Dragan)Bacau
1087. Pavel Cezara ElenaI BSpiridon Gheorghe (Scoala M. Dragan)Bacau
1088. Pruteanu Elvis GeorgeI BSpiridon Gheorghe (Scoala M. Dragan)Bacau
1089. Surdu MalinaI BSpiridon Gheorghe (Scoala M. Dragan)Bacau
1090. Tatarasanu Alexia IoanaI BSpiridon Gheorghe (Scoala M. Dragan)Bacau
1091. Andriciuc Tudor AndreiI DNecsoiu Caselia (Scoala M. Dragan)Bacau
1092. Angheluta Sarah ElenaI DNecsoiu Caselia (Scoala M. Dragan)Bacau
1093. Antal Mara EleonoraI DNecsoiu Caselia (Scoala M. Dragan)Bacau
1094. Baciu Veronica GabrielaI DNecsoiu Caselia (Scoala M. Dragan)Bacau
1095. Craciun Vladimir AndreiI DNecsoiu Caselia (Scoala M. Dragan)Bacau
1096. Cretu Calin StefanI DNecsoiu Caselia (Scoala M. Dragan)Bacau
1097. Cretu Sorina IoanaI DNecsoiu Caselia (Scoala M. Dragan)Bacau
1098. Lefter Daria MariaI DNecsoiu Caselia (Scoala M. Dragan)Bacau
1099. Oprea Sara Maria AndreeaI DNecsoiu Caselia (Scoala M. Dragan)Bacau
1100. Paveluc Rares PaulI DNecsoiu Caselia (Scoala M. Dragan)Bacau
1101. Balmus Vlad AndreiI EDumitru Gabriela (Scoala M. Dragan)Bacau
1102. Bejan Tudor MarianI EDumitru Gabriela (Scoala M. Dragan)Bacau
1103. Benchea Cristian StefanI EDumitru Gabriela (Scoala M. Dragan)Bacau
1104. Rusu Octavian RaduI EDumitru Gabriela (Scoala M. Dragan)Bacau
1105. Vita Filip GeorgeI EDumitru Gabriela (Scoala M. Dragan)Bacau
1106. Ardeleanu Flavius ConstantinII ASpiridon Doina (Scoala M. Dragan)Bacau
1107. Balan MihaiII ASpiridon Doina (Scoala M. Dragan)Bacau
1108. Bargu TeodoraII ASpiridon Doina (Scoala M. Dragan)Bacau
1109. Birsan Andrei SabinII ASpiridon Doina (Scoala M. Dragan)Bacau
1110. Chiriac Issabela MariaII ASpiridon Doina (Scoala M. Dragan)Bacau
1111. Cosa Miruna ElenaII ASpiridon Doina (Scoala M. Dragan)Bacau
1112. David TudorII ASpiridon Doina (Scoala M. Dragan)Bacau
1113. Galbeaza VictoriaII ASpiridon Doina (Scoala M. Dragan)Bacau
1114. Krantz Albert MatiasII ASpiridon Doina (Scoala M. Dragan)Bacau
1115. Matasaru Rares ConstantinII ASpiridon Doina (Scoala M. Dragan)Bacau
1116. Paduraru TeodoraII ASpiridon Doina (Scoala M. Dragan)Bacau
1117. Stan Ioana RalucaII ASpiridon Doina (Scoala M. Dragan)Bacau
1118. Vasilache ElenaII ASpiridon Doina (Scoala M. Dragan)Bacau
1119. Vintila Miruna ElenaII ASpiridon Doina (Scoala M. Dragan)Bacau
1120. Ancuta MateiII BOjog Stelian (Scoala M. Dragan)Bacau
1121. Borto VladII BOjog Stelian (Scoala M. Dragan)Bacau
1122. Burca AndreiII BOjog Stelian (Scoala M. Dragan)Bacau
1123. Maciuc CleopatraII BOjog Stelian (Scoala M. Dragan)Bacau
1124. Margineanu AndreiII BOjog Stelian (Scoala M. Dragan)Bacau
1125. Mircea TudorII BOjog Stelian (Scoala M. Dragan)Bacau
1126. Rusu DariaII BOjog Stelian (Scoala M. Dragan)Bacau
1127. Stoleru StefaniaII BOjog Stelian (Scoala M. Dragan)Bacau
1128. Boldur Alexandra MariaII CChirciu Olga (Scoala M. Dragan)Bacau
1129. Odobisteanu Teodora NicoletaII CChirciu Olga (Scoala M. Dragan)Bacau
1130. Popovici Giovani VasileII CChirciu Olga (Scoala M. Dragan)Bacau
1131. Prihoanca Ioana SophiaII CChirciu Olga (Scoala M. Dragan)Bacau
1132. Sandu MirunaII CChirciu Olga (Scoala M. Dragan)Bacau
1133. Baluta Ema-StefaniaII M2Popa Teodora (Scoala M. Dragan)Bacau
1134. Morozan Daria-GeorgianaIII BBerza Ileana (Scoala M. Dragan)Bacau
1135. Panaite Alexia-MariaIII BBerza Ileana (Scoala M. Dragan)Bacau
1136. Popa Alexia-MariaIII BBerza Ileana (Scoala M. Dragan)Bacau
1137. Bargu Ioan AlexandruIII DVartic Daniela (Scoala M. Dragan)Bacau
1138. Istrate Stefan AdrianIII DVartic Daniela (Scoala M. Dragan)Bacau
1139. Zaharia Bianca ElenaIII DVartic Daniela (Scoala M. Dragan)Bacau
1140. Apreotesei Aida-IoanaPregatitoare ACostea Delia (Scoala M. Dragan)Bacau
1141. Barbu MateiPregatitoare ACostea Delia (Scoala M. Dragan)Bacau
1142. Cosa Amalia-IoanaPregatitoare ACostea Delia (Scoala M. Dragan)Bacau
1143. Danila Ana-AnastasiaPregatitoare ACostea Delia (Scoala M. Dragan)Bacau
1144. Gavril EmaPregatitoare ACostea Delia (Scoala M. Dragan)Bacau
1145. Mocanu AnastasiaPregatitoare ACostea Delia (Scoala M. Dragan)Bacau
1146. Oprea Andrei-GabrielPregatitoare ACostea Delia (Scoala M. Dragan)Bacau
1147. Patache Raisa-ElenaPregatitoare ACostea Delia (Scoala M. Dragan)Bacau
1148. Pintilie DavidPregatitoare ACostea Delia (Scoala M. Dragan)Bacau
1149. Stan Andra-StefaniaPregatitoare ACostea Delia (Scoala M. Dragan)Bacau
1150. Taban Luca-CristianPregatitoare ACostea Delia (Scoala M. Dragan)Bacau
1151. Toma Ilinca-AnastasiaPregatitoare ACostea Delia (Scoala M. Dragan)Bacau
1152. Ungureanu Eliza-EcaterinaPregatitoare ACostea Delia (Scoala M. Dragan)Bacau
1153. Adam David-IoanPregatitoare CStrugariu Cristina (Scoala M. Dragan)Bacau
1154. Apavaloaei Jimboreanu Ania MariaPregatitoare CStrugariu Cristina (Scoala M. Dragan)Bacau
1155. Aron AndreiPregatitoare CStrugariu Cristina (Scoala M. Dragan)Bacau
1156. Borta Denisa MariaPregatitoare CStrugariu Cristina (Scoala M. Dragan)Bacau
1157. Lovin Xenia ElenaPregatitoare CStrugariu Cristina (Scoala M. Dragan)Bacau
1158. Negulescu Amelia IoanaPregatitoare CStrugariu Cristina (Scoala M. Dragan)Bacau
1159. Tofan Sofia IoanaPregatitoare CStrugariu Cristina (Scoala M. Dragan)Bacau
1160. Tudor Alessia IoanaPregatitoare CStrugariu Cristina (Scoala M. Dragan)Bacau
1161. Lipovanu Maria-EvelinaPregatitoare DMunteanu Nina (Scoala M. Dragan)Bacau
1162. Magdalin ConstantinPregatitoare DMunteanu Nina (Scoala M. Dragan)Bacau
1163. Mircea RazvanPregatitoare DMunteanu Nina (Scoala M. Dragan)Bacau
1164. Slabu StefanPregatitoare DMunteanu Nina (Scoala M. Dragan)Bacau
1165. Drug AntoniaPregatitoare ERogojeanu Anca-Mihaela (Scoala M. Dragan)Bacau
1166. Linguraru StefanPregatitoare ERogojeanu Anca-Mihaela (Scoala M. Dragan)Bacau
1167. Melniciuc Andrei-DanielPregatitoare ERogojeanu Anca-Mihaela (Scoala M. Dragan)Bacau
1168. Nayef AmirPregatitoare ERogojeanu Anca-Mihaela (Scoala M. Dragan)Bacau
1169. ANDONE GEORGE-MATEII ADUMITRASCU MIIA (Scoala S. Haret)Bacau
1170. IONAS ARIANA-IOANAI ADUMITRASCU MIIA (Scoala S. Haret)Bacau
1171. MARIC IUSTINI ADUMITRASCU MIIA (Scoala S. Haret)Bacau
1172. MIHAILA DARIUS-SEBASTIANI ADUMITRASCU MIIA (Scoala S. Haret)Bacau
1173. POPA ROBERT-CONSTANTINI ADUMITRASCU MIIA (Scoala S. Haret)Bacau
1174. RUSU BIANCA-IOANAI ADUMITRASCU MIIA (Scoala S. Haret)Bacau
1175. DARIE OVIDIUI BPINTILIE IRINA-CRISTINA (Scoala S. Haret)Bacau
1176. OLARIU ANDREEA-SARAI CANTON MARIETA (Scoala S. Haret)Bacau
1177. ROTARU CATALINA-TEODORAII AMAUCA CLEMANSA (Scoala S. Haret)Bacau
1178. SERBAN LUCA-CRISTIANII AMAUCA CLEMANSA (Scoala S. Haret)Bacau
1179. TOMOZAI MIHAI-ALEXANDRUII AMAUCA CLEMANSA (Scoala S. Haret)Bacau
1180. CIRLAN ALEXANDRAII BCIOCHINA AURORA (Scoala S. Haret)Bacau
1181. CRISTEA LUCA-GEORGEII BCIOCHINA AURORA (Scoala S. Haret)Bacau
1182. GOGIU IOANAII BCIOCHINA AURORA (Scoala S. Haret)Bacau
1183. HAZAPARU TUDOR-STEFANII BCIOCHINA AURORA (Scoala S. Haret)Bacau
1184. HAZAPARU TUDOR-STEFANII BCIOCHINA AURORA (Scoala S. Haret)Bacau
1185. CHICUS MATEIII CSOFRONE SIMONA (Scoala S. Haret)Bacau
1186. DARABAN MARA-STEFANIAII CSOFRONE SIMONA (Scoala S. Haret)Bacau
1187. JUVERDEANU ALEXANDRU-GABRIELII CSOFRONE SIMONA (Scoala S. Haret)Bacau
1188. MEDVEDEV MEDEEA-STEFANIAII CSOFRONE SIMONA (Scoala S. Haret)Bacau
1189. PAVEL VLAD-IONUTII CSOFRONE SIMONA (Scoala S. Haret)Bacau
1190. AXINTE CATINCAIII ASTAN VALERIA (Scoala S. Haret)Bacau
1191. BRIAHNA ILINCAIII ASTAN VALERIA (Scoala S. Haret)Bacau
1192. COJAN EDUARDIII ASTAN VALERIA (Scoala S. Haret)Bacau
1193. COJOCARU CASIANAIII ASTAN VALERIA (Scoala S. Haret)Bacau
1194. MIHAILA DARIAIII ASTAN VALERIA (Scoala S. Haret)Bacau
1195. PASCU INGRIDIII ASTAN VALERIA (Scoala S. Haret)Bacau
1196. POROSNICU STEFANIAIII ASTAN VALERIA (Scoala S. Haret)Bacau
1197. STOLERU STEFANIII ASTAN VALERIA (Scoala S. Haret)Bacau
1198. AVRAMESCU TUDORIII BCERCELARIU ANCA (Scoala S. Haret)Bacau
1199. BUCSA DARIUSIII BCERCELARIU ANCA (Scoala S. Haret)Bacau
1200. CASIS STEFANIII BCERCELARIU ANCA (Scoala S. Haret)Bacau
1201. LAZAR DARIUS III BCERCELARIU ANCA (Scoala S. Haret)Bacau
1202. POPOVICI ALEXANDRUIII BCERCELARIU ANCA (Scoala S. Haret)Bacau
1203. VASILAS VLADIII BCERCELARIU ANCA (Scoala S. Haret)Bacau
1204. MACOR MARIA-DIANAIV BGASPAR ANCA (Scoala S. Haret)Bacau
1205. PANCIU MARIA-DARIAIV BGASPAR ANCA (Scoala S. Haret)Bacau
1206. SUFARU MATEEA-STEFANIAIV BGASPAR ANCA (Scoala S. Haret)Bacau
1207. CHIBZUI ALEXANDRA-MARIAIV CBOSINCEANU LUMINITA (Scoala S. Haret)Bacau
1208. NASTRUT ALEXANDRU-GABRIELIV CBOSINCEANU LUMINITA (Scoala S. Haret)Bacau
1209. GHENTA RAFAELOII AMIHAI CORNELIA (Scoala Gimnaziala Beresti-Tazlau)Beresti-Tazlau
1210. OPINCA DENIS NICUSORII AMIHAI CORNELIA (Scoala Gimnaziala Beresti-Tazlau)Beresti-Tazlau
1211. CERNAT IUSTIN CONSTANTINPregatitoare AMIHAI CORNELIA (Scoala Gimnaziala Beresti-Tazlau)Beresti-Tazlau
1212. OPINCA CHRISTINA YOANAPregatitoare AMIHAI CORNELIA (Scoala Gimnaziala Beresti-Tazlau)Beresti-Tazlau
1213. Ardeleanu Ioana-CristinaI ACatanea Maricica (BOGDANESTI)Bogdanesti
1214. Burlacu Nicolle-IoanaI ACatanea Maricica (BOGDANESTI)Bogdanesti
1215. Jinga Maria-IoanaI ACatanea Maricica (BOGDANESTI)Bogdanesti
1216. Oancea Mihai-ANdreiI ACatanea Maricica (BOGDANESTI)Bogdanesti
1217. Oancea Stefan-MarianI ACatanea Maricica (BOGDANESTI)Bogdanesti
1218. Panaite Cristina- MariaI ACatanea Maricica (BOGDANESTI)Bogdanesti
1219. Postolache Ioana-ElizaI ACatanea Maricica (BOGDANESTI)Bogdanesti
1220. Tudor Cosmina-AndreeaI ACatanea Maricica (BOGDANESTI)Bogdanesti
1221. doaga stefaniaIII asteclaru cristina (BOGDANESTI)Bogdanesti
1222. oancea leo-adrianIII asteclaru cristina (BOGDANESTI)Bogdanesti
1223. puscasu iustinIII asteclaru cristina (BOGDANESTI)Bogdanesti
1224. rusu emiIII asteclaru cristina (BOGDANESTI)Bogdanesti
1225. toma mihaiIII asteclaru cristina (BOGDANESTI)Bogdanesti
1226. TOMA LARISAIV ACHELMUS FELICIA (BOGDANESTI)Bogdanesti
1227. BABASA KENNY GABRIELII AANTOHI CARMEN (Scoala Gimnaziala Bogdanesti)Bogdanesti
1228. GIRLEA TUDORII AANTOHI CARMEN (Scoala Gimnaziala Bogdanesti)Bogdanesti
1229. GROZESCU MARIANAII AANTOHI CARMEN (Scoala Gimnaziala Bogdanesti)Bogdanesti
1230. JHEBAN ANDREI IULIANII AANTOHI CARMEN (Scoala Gimnaziala Bogdanesti)Bogdanesti
1231. ANDRUSCA RAZVANPregatitoare BCIUBOTARU GINA (Scoala Gimnaziala Bogdanesti)Bogdanesti
1232. BABASA DENNISPregatitoare BCIUBOTARU GINA (Scoala Gimnaziala Bogdanesti)Bogdanesti
1233. BARANOSCHI PAULAPregatitoare BCIUBOTARU GINA (Scoala Gimnaziala Bogdanesti)Bogdanesti
1234. CINERU STEFANPregatitoare BCIUBOTARU GINA (Scoala Gimnaziala Bogdanesti)Bogdanesti
1235. EPURE DARIAPregatitoare BCIUBOTARU GINA (Scoala Gimnaziala Bogdanesti)Bogdanesti
1236. NISTOREANU ADELINAPregatitoare BCIUBOTARU GINA (Scoala Gimnaziala Bogdanesti)Bogdanesti
1237. RESMERITA MIHNEAPregatitoare BCIUBOTARU GINA (Scoala Gimnaziala Bogdanesti)Bogdanesti
1238. GEOSANU IONUT-ANDREASII AFLORIA IULIANA (Scoala Gimnaziala)Buhoci
1239. HRIBAN DENISA-IOANAII AFLORIA IULIANA (Scoala Gimnaziala)Buhoci
1240. MELUTA DIANAII AFLORIA IULIANA (Scoala Gimnaziala)Buhoci
1241. ODOBISTEANU ALEXANDRUII AFLORIA IULIANA (Scoala Gimnaziala)Buhoci
1242. SAMOILA IOANAII AFLORIA IULIANA (Scoala Gimnaziala)Buhoci
1243. DOLEANU ALEXANDRA-GEOGIANAIII AMOCANU IOANA (Scoala Gimnaziala)Buhoci
1244. ROSU DARIA-ALESSANDRAIII AMOCANU IOANA (Scoala Gimnaziala)Buhoci
1245. BORDEIANU CIPRIANPregatitoare ACIUBOTARU ALINA-VOICHITA (Scoala Gimnaziala)Buhoci
1246. HERCIU AMALIAPregatitoare ACIUBOTARU ALINA-VOICHITA (Scoala Gimnaziala)Buhoci
1247. MIHALACHE ILINCAPregatitoare ACIUBOTARU ALINA-VOICHITA (Scoala Gimnaziala)Buhoci
1248. ARCHIP MATEII BFRIGURA CRISTINA (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare)Buhusi
1249. CIOBANU DARIAI BFRIGURA CRISTINA (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare)Buhusi
1250. FRIGURA ILINCAI BFRIGURA CRISTINA (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare)Buhusi
1251. AGAPIN ADRIANAII ASCUTARU MIORITA (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare)Buhusi
1252. ONOFREI ALEXII ASCUTARU MIORITA (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare)Buhusi
1253. ANDREI BIANCAIII BCOSMA TINCUTA (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare)Buhusi
1254. ZGHERAN MAXIMILIANIII BCOSMA TINCUTA (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare)Buhusi
1255. BALAS ADINAIV ABEJAN CATALINA (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare)Buhusi
1256. MOLDOVAN MATEIIV ABEJAN CATALINA (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare)Buhusi
1257. STANCUTA ALESIA ELENAIV ABEJAN CATALINA (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare)Buhusi
1258. BIBERE LARISAPregatitoare BCOZMA MARIA GEORGETA (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare)Buhusi
1259. CIOBANU PAULPregatitoare BCOZMA MARIA GEORGETA (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare)Buhusi
1260. FINTINARIU STEFANPregatitoare BCOZMA MARIA GEORGETA (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare)Buhusi
1261. HOMESCU COSTINPregatitoare BCOZMA MARIA GEORGETA (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare)Buhusi
1262. HURMUZACHE LUCAPregatitoare BCOZMA MARIA GEORGETA (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare)Buhusi
1263. LAZAR DRAGOSPregatitoare BCOZMA MARIA GEORGETA (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare)Buhusi
1264. MITREA ALEXANDRUPregatitoare BCOZMA MARIA GEORGETA (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare)Buhusi
1265. Bulete IoanaI BBontas Manuela (Scoala Mihai Eminescu)Buhusi
1266. Filimon AndreeaIII AMihalcea Spiridon (Scoala Mihai Eminescu)Buhusi
1267. Mihai GeorgianaIII AMihalcea Spiridon (Scoala Mihai Eminescu)Buhusi
1268. Turcea AngelIII AMihalcea Spiridon (Scoala Mihai Eminescu)Buhusi
1269. ANDRONACHE IONUTII ATOSA GABRIELA (Scoala Gimnaziala Caiuti)Caiuti
1270. CRISTEA ALEXANDRUII ATOSA GABRIELA (Scoala Gimnaziala Caiuti)Caiuti
1271. CULICA DORIANII ATOSA GABRIELA (Scoala Gimnaziala Caiuti)Caiuti
1272. DAMIAN DRAGOSII ATOSA GABRIELA (Scoala Gimnaziala Caiuti)Caiuti
1273. DAMIAN IRINAII ATOSA GABRIELA (Scoala Gimnaziala Caiuti)Caiuti
1274. IROFTE DENISAII ATOSA GABRIELA (Scoala Gimnaziala Caiuti)Caiuti
1275. MARIN DENISAII ATOSA GABRIELA (Scoala Gimnaziala Caiuti)Caiuti
1276. NEAGU LEONARDII ATOSA GABRIELA (Scoala Gimnaziala Caiuti)Caiuti
1277. Padure AdaII ATOSA GABRIELA (Scoala Gimnaziala Caiuti)Caiuti
1278. PANAITE GABRIELAII ATOSA GABRIELA (Scoala Gimnaziala Caiuti)Caiuti
1279. PISLARU ANDREIII ATOSA GABRIELA (Scoala Gimnaziala Caiuti)Caiuti
1280. TUDORACHE DELIAII ATOSA GABRIELA (Scoala Gimnaziala Caiuti)Caiuti
1281. TULUCA MIRUNAII ATOSA GABRIELA (Scoala Gimnaziala Caiuti)Caiuti
1282. ANDREI MARIA ELENAIII AMARTIN RAMONA (Scoala Gimnaziala Caiuti)Caiuti
1283. BAMBOI ANDREEA BIANCAIII AMARTIN RAMONA (Scoala Gimnaziala Caiuti)Caiuti
1284. CHELARU CATALINAIII AMARTIN RAMONA (Scoala Gimnaziala Caiuti)Caiuti
1285. COSMA IOANAIII AMARTIN RAMONA (Scoala Gimnaziala Caiuti)Caiuti
1286. DAMIAN ANA MARIAIII AMARTIN RAMONA (Scoala Gimnaziala Caiuti)Caiuti
1287. DOBRE ANDREIIII AMARTIN RAMONA (Scoala Gimnaziala Caiuti)Caiuti
1288. DUTA MARIA CATALINAIII AMARTIN RAMONA (Scoala Gimnaziala Caiuti)Caiuti
1289. FACAOARU AMALIAIII AMARTIN RAMONA (Scoala Gimnaziala Caiuti)Caiuti
1290. FILIP ROXANA ELENAIII AMARTIN RAMONA (Scoala Gimnaziala Caiuti)Caiuti
1291. GHIMPU AMALIA III AMARTIN RAMONA (Scoala Gimnaziala Caiuti)Caiuti
1292. LEON ELIZAIII AMARTIN RAMONA (Scoala Gimnaziala Caiuti)Caiuti
1293. NEAGU MATEIIII AMARTIN RAMONA (Scoala Gimnaziala Caiuti)Caiuti
1294. NEAMTU MARIANIII AMARTIN RAMONA (Scoala Gimnaziala Caiuti)Caiuti
1295. PACIOGA ROBERTIII AMARTIN RAMONA (Scoala Gimnaziala Caiuti)Caiuti
1296. SANDULACHE SILVIUIII AMARTIN RAMONA (Scoala Gimnaziala Caiuti)Caiuti
1297. VRANCEANU DENISAIII AMARTIN RAMONA (Scoala Gimnaziala Caiuti)Caiuti
1298. ILIUCA COSMINIII BSTANGA GABRIELA (Scoala Gimnaziala Caiuti)Caiuti
1299. IROFTE MADALINAIII BSTANGA GABRIELA (Scoala Gimnaziala Caiuti)Caiuti
1300. POPA CRISTI FLORINIII BSTANGA GABRIELA (Scoala Gimnaziala Caiuti)Caiuti
1301. VIZITIU RUXANDRAIII BSTANGA GABRIELA (Scoala Gimnaziala Caiuti)Caiuti
1302. DAMIAN ALESSIAIV ACIOTLOS EUGENIA (Scoala Gimnaziala Caiuti)Caiuti
1303. DAMIAN DARIOIV ACIOTLOS EUGENIA (Scoala Gimnaziala Caiuti)Caiuti
1304. LINGURARU NATALIAIV ACIOTLOS EUGENIA (Scoala Gimnaziala Caiuti)Caiuti
1305. VRANCEANU MIHAIIV ACIOTLOS EUGENIA (Scoala Gimnaziala Caiuti)Caiuti
1306. Arseni DavidI AMotei Viorica (Ciprian Porumbescu)Comanesti
1307. Ciobanu DenisaI AMotei Viorica (Ciprian Porumbescu)Comanesti
1308. Hanganu Ana MariaI AMotei Viorica (Ciprian Porumbescu)Comanesti
1309. Silochi MateoI AMotei Viorica (Ciprian Porumbescu)Comanesti
1310. Arseni DavidI AMotei Viorica (Ciprian Porumbescu)Comanesti
1311. Anghi StefanaIII AMotei Viorica (Ciprian Porumbescu)Comanesti
1312. PRIHOANCA STEFAN-MARIANIV ACARAMIDARU IRINA-RALUCA (Colegiul Tehnic Dimitrie Ghika)Comanesti
1313. LUNGU-CRETU TEODORAIII AColpos Mirela (Scoala Costachi S Ciocan)Comanesti
1314. Balas Erica GeorgianaI AAlexa Viorica (Liceul Tehnologic Darmanesti)Darmanesti
1315. Minca Alexandru IoanI AAlexa Viorica (Liceul Tehnologic Darmanesti)Darmanesti
1316. Pintea Maria AmaliaI AAlexa Viorica (Liceul Tehnologic Darmanesti)Darmanesti
1317. Bertalan AlexandraII AMititelu Daniela Marina (Liceul Tehnologic Darmanesti)Darmanesti
1318. Mocanu Delia ElenaIII AStoica Mihaela (Liceul Tehnologic Darmanesti)Darmanesti
1319. Ursache AndreiIII AStoica Mihaela (Liceul Tehnologic Darmanesti)Darmanesti
1320. Mititelu Bianca StefaniaIV ABalas Veronica (Liceul Tehnologic Darmanesti)Darmanesti
1321. Stoica Bianca NicoletaIV ABalas Veronica (Liceul Tehnologic Darmanesti)Darmanesti
1322. Mititelu Dumitru- TeodorPregatitoare AHazaparu Iustina (Liceul Tehnologic Darmanesti)Darmanesti
1323. Simon AlexandruIV .Cengher Ionela (Scoala Nr 2 Darmanesti)Darmanesti
1324. DAVID-MELINTE RALUCA-IOANAI ACODREANU FLORINA (SCOALA ENACHESTI)ENACHESTI
1325. BOUARU CRISTIANAIII ACODREANU FLORINA (SCOALA ENACHESTI)ENACHESTI
1326. Chiper AlesiaII AToma Mimi (Scoala Gimnaziala Emil Braescu)Magura
1327. Florea MaraII AToma Mimi (Scoala Gimnaziala Emil Braescu)Magura
1328. Nutu JasmineII AToma Mimi (Scoala Gimnaziala Emil Braescu)Magura
1329. Avramoaie StefaniaI BCaloian Laura (Scoala George Enescu)Moinesti
1330. Ciosu BiancaI BCaloian Laura (Scoala George Enescu)Moinesti
1331. Florea IlariaI BCaloian Laura (Scoala George Enescu)Moinesti
1332. Gospodiu Ana MariaI BCaloian Laura (Scoala George Enescu)Moinesti
1333. Iorga RaissaI BCaloian Laura (Scoala George Enescu)Moinesti
1334. Zaharia Andrei RazvanI BCaloian Laura (Scoala George Enescu)Moinesti
1335. Belciu Stefan VladutII ABurlacu Aglaia (Scoala George Enescu)Moinesti
1336. Cernat Delia AndreeaII ABurlacu Aglaia (Scoala George Enescu)Moinesti
1337. Mares Teodora LaviniaII ABurlacu Aglaia (Scoala George Enescu)Moinesti
1338. Cazan Robert StefanII CLuou Anca (Scoala George Enescu)Moinesti
1339. Maciuca serban AndreiII CLuou Anca (Scoala George Enescu)Moinesti
1340. Tustiu Vlad CristianII CLuou Anca (Scoala George Enescu)Moinesti
1341. Acatrinei Anca IoanaIII ABotezatu Maria (Scoala George Enescu)Moinesti
1342. Balan Alexandra StefaniaIII ABotezatu Maria (Scoala George Enescu)Moinesti
1343. Burlacu Diana-MariaIII ABotezatu Maria (Scoala George Enescu)Moinesti
1344. Dascalasu Daria MalinaIII ABotezatu Maria (Scoala George Enescu)Moinesti
1345. Ene Paul DimitrieIII ABotezatu Maria (Scoala George Enescu)Moinesti
1346. Hagiu MariaIII ABotezatu Maria (Scoala George Enescu)Moinesti
1347. Lacatusu- Iscu VladIII ABotezatu Maria (Scoala George Enescu)Moinesti
1348. Motei Yssa MariaIII ABotezatu Maria (Scoala George Enescu)Moinesti
1349. Petecuta Alexia MariaIII ABotezatu Maria (Scoala George Enescu)Moinesti
1350. Petecuta Maya IoanaIII ABotezatu Maria (Scoala George Enescu)Moinesti
1351. Vascan AlexiaIII ABotezatu Maria (Scoala George Enescu)Moinesti
1352. Zota Elena Alexia III ABotezatu Maria (Scoala George Enescu)Moinesti
1353. Munteanu AndreiIII BMunteanu Cristina (Scoala George Enescu)Moinesti
1354. Musteata DariaIII BMunteanu Cristina (Scoala George Enescu)Moinesti
1355. Macovei Tudor AlexandruIII CPruteanu Constantin (Scoala George Enescu)Moinesti
1356. Vinghiac Codrin AndreiIV BCioineag Ionela (Scoala George Enescu)Moinesti
1357. Parascan DavidII ABalanica Carmen (Scoala St. Luchian)Moinesti
1358. Urzica SergiuII ABalanica Carmen (Scoala St. Luchian)Moinesti
1359. Catana Denis AlinII BParascan Mircea (Scoala St. Luchian)Moinesti
1360. Maris NectariaIII AHeres Viorica (Scoala St. Luchian)Moinesti
1361. Motei CristianaIII AHeres Viorica (Scoala St. Luchian)Moinesti
1362. Marinuc StefanaIII CToncu Iuliana (Scoala St. Luchian)Moinesti
1363. Martin AlexandruIII CToncu Iuliana (Scoala St. Luchian)Moinesti
1364. Munteanu RaresIV APintilie Alina (Scoala St. Luchian)Moinesti
1365. Musteata AlexandraPregatitoare ATabacaru Loredana (Scoala St. Luchian)Moinesti
1366. Comanescu Stefan FlorinPregatitoare BBuruiana Tanta (Scoala St. Luchian)Moinesti
1367. Cosa Alessio GabrielPregatitoare BBuruiana Tanta (Scoala St. Luchian)Moinesti
1368. Dona Tudor AndreiPregatitoare BBuruiana Tanta (Scoala St. Luchian)Moinesti
1369. Marian Alexandra MariaPregatitoare BBuruiana Tanta (Scoala St. Luchian)Moinesti
1370. Munteanu Teodora MariaPregatitoare BBuruiana Tanta (Scoala St. Luchian)Moinesti
1371. Paval AlexandraPregatitoare BBuruiana Tanta (Scoala St. Luchian)Moinesti
1372. Romanescu Maria ParaschevaPregatitoare BBuruiana Tanta (Scoala St. Luchian)Moinesti
1373. Vinghiac Ingrid MariaPregatitoare BBuruiana Tanta (Scoala St. Luchian)Moinesti
1374. Bocanescu AntoniaII AAilioaie Cristina (Scoala Tristan Tzara)Moinesti
1375. Anton MariusII BPuscalau Constantin (Scoala Tristan Tzara)Moinesti
1376. Suciu EmanuelII BPuscalau Constantin (Scoala Tristan Tzara)Moinesti
1377. ALAZAROAE NARCIS-ADRIANIII BEnea Niculina (Scoala Tristan Tzara)Moinesti
1378. MURARIU RALUCAIII BEnea Niculina (Scoala Tristan Tzara)Moinesti
1379. PARASCAN-NITA COSTINAIII BEnea Niculina (Scoala Tristan Tzara)Moinesti
1380. STANCIU DANIELIII BEnea Niculina (Scoala Tristan Tzara)Moinesti
1381. TIRU STEFAN-DRAGOSIII BEnea Niculina (Scoala Tristan Tzara)Moinesti
1382. DOBROVAT LEONARDIV BCatana Liliana (Scoala Tristan Tzara)Moinesti
1383. Avram Daniel JuniorPregatitoare BDarlau Iuliana (Scoala Tristan Tzara)Moinesti
1384. Lazar TudorPregatitoare BDarlau Iuliana (Scoala Tristan Tzara)Moinesti
1385. Sandu IoanPregatitoare BDarlau Iuliana (Scoala Tristan Tzara)Moinesti
1386. Toderas MaiaPregatitoare BDarlau Iuliana (Scoala Tristan Tzara)Moinesti
1387. STANCIU NICOLETAI AMOCANU-SAVU MARINELA- DOINA (Scoala Gimnaziala Nicolae Balcescu)Nicolae Balcescu
1388. VAREA ADELINAI AMOCANU-SAVU MARINELA- DOINA (Scoala Gimnaziala Nicolae Balcescu)Nicolae Balcescu
1389. BUDAU ROBERTO ALESSANDROII ADEGERATU ROXANA (Scoala Gimnaziala Nicolae Balcescu)Nicolae Balcescu
1390. CHIRICHES FABIOIV APOPA LILIANA (Scoala Gimnaziala Nicolae Balcescu)Nicolae Balcescu
1391. CIURARU FLAVIUSIV APOPA LILIANA (Scoala Gimnaziala Nicolae Balcescu)Nicolae Balcescu
1392. ARDEI CRISTIANPregatitoare BSANDULACHE DANIELA- MARIA (Scoala Gimnaziala Nicolae Balcescu)Nicolae Balcescu
1393. BUDAU MATIAPregatitoare BSANDULACHE DANIELA- MARIA (Scoala Gimnaziala Nicolae Balcescu)Nicolae Balcescu
1394. Bucur Miruna ElenaI BDuta Mihaela (Scoala E.Racovita)Onesti
1395. MISU NICOLASII BDobrea Monica (Scoala E.Racovita)Onesti
1396. PASCU ANDREIII BDobrea Monica (Scoala E.Racovita)Onesti
1397. PURICE TEOFIL II BDobrea Monica (Scoala E.Racovita)Onesti
1398. Coroama Alexandra MihaelaIII AFonoca Aglaia (Scoala E.Racovita)Onesti
1399. Ciobanu IanisPregatitoare AAndrei Simona Elena (Scoala E.Racovita)Onesti
1400. Coropca IoanaPregatitoare AAndrei Simona Elena (Scoala E.Racovita)Onesti
1401. Dumitrache VladPregatitoare AAndrei Simona Elena (Scoala E.Racovita)Onesti
1402. Magdalina VictorPregatitoare AAndrei Simona Elena (Scoala E.Racovita)Onesti
1403. Pojoni RominaPregatitoare AAndrei Simona Elena (Scoala E.Racovita)Onesti
1404. Weisthal KarinaPregatitoare AAndrei Simona Elena (Scoala E.Racovita)Onesti
1405. Bucioaca IlincaPregatitoare BRadulescu Paula Maria (Scoala E.Racovita)Onesti
1406. Diaconu MedeeaPregatitoare BRadulescu Paula Maria (Scoala E.Racovita)Onesti
1407. Dumitrache DalilaPregatitoare BRadulescu Paula Maria (Scoala E.Racovita)Onesti
1408. Goaga BryanaPregatitoare BRadulescu Paula Maria (Scoala E.Racovita)Onesti
1409. Paduraru SabinaPregatitoare BRadulescu Paula Maria (Scoala E.Racovita)Onesti
1410. Ciocoiu DariaI ABUTA DORICA (Scoala George Calinescu)Onesti
1411. Gheorghita AugustinI ABUTA DORICA (Scoala George Calinescu)Onesti
1412. Ruxandu MateiI ABUTA DORICA (Scoala George Calinescu)Onesti
1413. Hilohi StefanI BTUFA NADIA (Scoala George Calinescu)Onesti
1414. Hanganu AriadnaII ATOMA VIORICA (Scoala George Calinescu)Onesti
1415. HOZOI GABRIELII CTUDUREANU DOINITA (Scoala George Calinescu)Onesti
1416. NEGRUTA TANIAII CTUDUREANU DOINITA (Scoala George Calinescu)Onesti
1417. PASCU MARINAII CTUDUREANU DOINITA (Scoala George Calinescu)Onesti
1418. RENTEA REBECAII CTUDUREANU DOINITA (Scoala George Calinescu)Onesti
1419. SOARE CLAUDIUII CTUDUREANU DOINITA (Scoala George Calinescu)Onesti
1420. APUSCASITEI DENISII DSANDU ANA (Scoala George Calinescu)Onesti
1421. MORARU IULIANIV BCIOABA CARMEN (Scoala George Calinescu)Onesti
1422. DASCALU DORINIV CENEA SVETLANA (Scoala George Calinescu)Onesti
1423. Istudor YannisPregatitoare ABratu Teodora (Scoala George Calinescu)Onesti
1424. Chirila MariaPregatitoare BPAVAL MONALISA (Scoala George Calinescu)Onesti
1425. Stupu Andra MariaPregatitoare BPAVAL MONALISA (Scoala George Calinescu)Onesti
1426. Toma Aniela StefaniaPregatitoare BPAVAL MONALISA (Scoala George Calinescu)Onesti
1427. CIUBOTARU DARIUSII APANZARU MARTA (Scoala Gimnaziala nr 9 Stefan cel Mare)Onesti
1428. IACOB VICTORII APANZARU MARTA (Scoala Gimnaziala nr 9 Stefan cel Mare)Onesti
1429. MATA NICOLAEII APANZARU MARTA (Scoala Gimnaziala nr 9 Stefan cel Mare)Onesti
1430. CHIRILA ANDREEAII BMORARU STELUTA (Scoala nr 1)Onesti
1431. COZMA ALEXIA NICOLETAII BMORARU STELUTA (Scoala nr 1)Onesti
1432. MORARU MARIUS ANTONIOII BMORARU STELUTA (Scoala nr 1)Onesti
1433. PASCU IONUT THEODORIV BCAPRARU DANIELA (Scoala Gimnaziala Sascut)Sascut
1434. GANEA FILIPII AICHIM FELICIA (Scoala Gimnaziala Nr. 1 Scurta)Scurta
1435. PATRICHE RADU-FLORINII AICHIM FELICIA (Scoala Gimnaziala Nr. 1 Scurta)Scurta
1436. PURCARU ALESIAII AICHIM FELICIA (Scoala Gimnaziala Nr. 1 Scurta)Scurta
1437. DODITA ANCUTAI AAnghel Alina ( Gimnaziala Secuieni)Secuieni
1438. TOMA EDUARDI AAnghel Alina ( Gimnaziala Secuieni)Secuieni
1439. Caltea VladII AAirinei Cristina ( Gimnaziala Secuieni)Secuieni
1440. Trofin Dorina IoanaII AAirinei Cristina ( Gimnaziala Secuieni)Secuieni
1441. Caltea MihailIII ADaraban Ionela ( Gimnaziala Secuieni)Secuieni
1442. Glod MirunaIII ADaraban Ionela ( Gimnaziala Secuieni)Secuieni
1443. MIHAI DENISA MARIAPregatitoare ASION ANDREEA ( Gimnaziala Secuieni)Secuieni
1444. PALADE LARISA GABRIELAPregatitoare ASION ANDREEA ( Gimnaziala Secuieni)Secuieni
1445. TROFIN ROBERT IULIANPregatitoare ASION ANDREEA ( Gimnaziala Secuieni)Secuieni
1446. GENES IUSTINIANII ADANAILA VIRGINIA (Scoala nr 2)Targu Ocna
1447. POPA DANIELII ADANAILA VIRGINIA (Scoala nr 2)Targu Ocna
1448. SILOCHI RARESII ADANAILA VIRGINIA (Scoala nr 2)Targu Ocna
1449. BRANDABUR DARIUSII BNECULCEA CARMEN (Scoala nr 2)Targu Ocna
1450. DIACONU DARIAII BNECULCEA CARMEN (Scoala nr 2)Targu Ocna
1451. ARAMA ROXANAIII ABALAN VIOLETA (Scoala nr 2)Targu Ocna
1452. MARICA RARESIII ABALAN VIOLETA (Scoala nr 2)Targu Ocna
1453. RAMASCANU MIHAELAIII BVLASIE ANA (Scoala nr 2)Targu Ocna
1454. SOPRON SASHAIII BVLASIE ANA (Scoala nr 2)Targu Ocna
1455. CHITICARU ALEXANDRUIV BBRATU ELENA (Scoala nr 2)Targu Ocna
1456. MINCIUNA COSMINAPregatitoare AAPOSTU ADRIANA (Scoala nr 2)Targu Ocna
1457. ONOFREI MIHAIPregatitoare AAPOSTU ADRIANA (Scoala nr 2)Targu Ocna
1458. ABABEI ALEXANDRAPregatitoare BRONCEA CRISTINA (Scoala nr 2)Targu Ocna
1459. CRACIUN CRINAPregatitoare BRONCEA CRISTINA (Scoala nr 2)Targu Ocna
1460. IANUS TUDORPregatitoare BRONCEA CRISTINA (Scoala nr 2)Targu Ocna
1461. MODORANU ANAPregatitoare BRONCEA CRISTINA (Scoala nr 2)Targu Ocna
1462. TURICEANU IUSTINAPregatitoare BRONCEA CRISTINA (Scoala nr 2)Targu Ocna
1463. VOICU ANDREEAPregatitoare BRONCEA CRISTINA (Scoala nr 2)Targu Ocna
1464. POPA SANZIANAI AIOJA ANGELA (Scoala Gimnaziala Nr. 1 Turluianu)Turluianu
1465. SPATARU IULIA-ALEXANDRAI AIOJA ANGELA (Scoala Gimnaziala Nr. 1 Turluianu)Turluianu
1466. Dumbraveanu Nicolas GiorgianI ATurcu Maria (Scoala Gimnaziala Urechesti)Urechesti
1467. Dogaru Elena AlexandraII AIordache Claudia (Scoala Gimnaziala Urechesti)Urechesti
1468. Dumitru Denis AndreiII AIordache Claudia (Scoala Gimnaziala Urechesti)Urechesti
1469. Eni Delia SorinaII AIordache Claudia (Scoala Gimnaziala Urechesti)Urechesti
1470. Mihalcea Alexia II AIordache Claudia (Scoala Gimnaziala Urechesti)Urechesti
1471. Stanciu David StefanII AIordache Claudia (Scoala Gimnaziala Urechesti)Urechesti
1472. Boanca Ioana AndreeaPregatitoare AAlexe Luminita Erna (Scoala Gimnaziala Urechesti)Urechesti
1473. Talaba RaduPregatitoare AAlexe Luminita Erna (Scoala Gimnaziala Urechesti)Urechesti
1474. Bonchis VladIII ABonchis Marcela (Scoala Gimnaziala Nicolae Popoviciu)Beius
1475. Pordea TeodoraIII ABonchis Marcela (Scoala Gimnaziala Nicolae Popoviciu)Beius
1476. GAVITA IULIAII ADONCA MARIA (Colegiul National Iosif Vulcan)Oradea
1477. LUPAU ALIN GEORGEII ADONCA MARIA (Colegiul National Iosif Vulcan)Oradea
1478. SABAU DARIA MARIAII BDUMA MARIA (Colegiul National Iosif Vulcan)Oradea
1479. TIBULEAC LUCAS NICOLASII BDUMA MARIA (Colegiul National Iosif Vulcan)Oradea
1480. UIFALUSI DANIA STEFANIAII BDUMA MARIA (Colegiul National Iosif Vulcan)Oradea
1481. STAICU VLADIMIRIII BSABAU LAVINIA (Colegiul National Iosif Vulcan)Oradea
1482. TANC VLADIII BSABAU LAVINIA (Colegiul National Iosif Vulcan)Oradea
1483. VERES ALEXI AGalan Lucia (LICEUL DE ARTE)Oradea
1484. MATA ANDREIPregatitoare ABunica Valeria (LICEUL DE ARTE)Oradea
1485. Dita LucaI ABrege Elena Viorica (Liceul Ortodox Episcop Roman Ciorogariu)Oradea
1486. Magdas DavidI ABrege Elena Viorica (Liceul Ortodox Episcop Roman Ciorogariu)Oradea
1487. Fernea AndreiPregatitoare ATirpe Maria - Eva (Liceul Ortodox Episcop Roman Ciorogariu)Oradea
1488. Gordan IannisPregatitoare ATirpe Maria - Eva (Liceul Ortodox Episcop Roman Ciorogariu)Oradea
1489. Gavrilete AlinI BRomaneac Iosif (Liceul Teoretic Onisifor Ghibu)Oradea
1490. Belenesi AndreiI CPopa Alina (Liceul Teoretic Onisifor Ghibu)Oradea
1491. Dumuta George I CPopa Alina (Liceul Teoretic Onisifor Ghibu)Oradea
1492. Selegean GeorgeI CPopa Alina (Liceul Teoretic Onisifor Ghibu)Oradea
1493. Pascondea CezaraI DMateas Marioara (Liceul Teoretic Onisifor Ghibu)Oradea
1494. Nicoara MaraIII APintean Brandusa (Liceul Teoretic Onisifor Ghibu)Oradea
1495. Tautan NataliaPregatitoare DMarian Marcela Gabriela (Liceul Teoretic Onisifor Ghibu)Oradea
1496. Tiriteu RazvanPregatitoare DMarian Marcela Gabriela (Liceul Teoretic Onisifor Ghibu)Oradea
1497. Veres CarinaPregatitoare DMarian Marcela Gabriela (Liceul Teoretic Onisifor Ghibu)Oradea
1498. RADOVET RALUCAI CTOTH MIRELA (Scoala Gimnaziala Dacia)Oradea
1499. BAICAN VLADII ACOBE SIMONA (Scoala Gimnaziala Dacia)Oradea
1500. DARABAN ALEXII BNEGRUT GABRIELA (Scoala Gimnaziala Dacia)Oradea
1501. GLIGOR ANDREIII BNEGRUT GABRIELA (Scoala Gimnaziala Dacia)Oradea
1502. LASLAU PATRIKII BNEGRUT GABRIELA (Scoala Gimnaziala Dacia)Oradea
1503. MANICEA LUCAII BNEGRUT GABRIELA (Scoala Gimnaziala Dacia)Oradea
1504. RETEK BOGDANII BNEGRUT GABRIELA (Scoala Gimnaziala Dacia)Oradea
1505. SONEA SERGIUII BNEGRUT GABRIELA (Scoala Gimnaziala Dacia)Oradea
1506. BADEA EMMAII DFLORUT MARIA (Scoala Gimnaziala Dacia)Oradea
1507. HANES MIHAIII DFLORUT MARIA (Scoala Gimnaziala Dacia)Oradea
1508. JURJUT BOGDANII DFLORUT MARIA (Scoala Gimnaziala Dacia)Oradea
1509. LUPSE DRAGOSII DFLORUT MARIA (Scoala Gimnaziala Dacia)Oradea
1510. TOIE ALEXII DFLORUT MARIA (Scoala Gimnaziala Dacia)Oradea
1511. BUNGAU STEFANII ELET LUCIA (Scoala Gimnaziala Dacia)Oradea
1512. GAVRILUT ADRIANII ELET LUCIA (Scoala Gimnaziala Dacia)Oradea
1513. SZABO SARAII ELET LUCIA (Scoala Gimnaziala Dacia)Oradea
1514. CONSTANGIOARA EMAIII BZLIBUT DIANA (Scoala Gimnaziala Dacia)Oradea
1515. NAGY ALEXANDRAIII BZLIBUT DIANA (Scoala Gimnaziala Dacia)Oradea
1516. BARNA GEORGEIII DIANCU VIORICA (Scoala Gimnaziala Dacia)Oradea
1517. STURZ MIRUNAIII DIANCU VIORICA (Scoala Gimnaziala Dacia)Oradea
1518. HORJ AYANNAIV CFEIER AURORA (Scoala Gimnaziala Dacia)Oradea
1519. ARHIP ANDREEAPregatitoare ABUCSA GEORGETA (Scoala Gimnaziala Dacia)Oradea
1520. BUNA VLADIMIRPregatitoare ABUCSA GEORGETA (Scoala Gimnaziala Dacia)Oradea
1521. Dobra Octavian VladI CIstvanovicz Carla (SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE BALCESCU)Oradea
1522. Filimon Patrik DavidI CIstvanovicz Carla (SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE BALCESCU)Oradea
1523. Pop Ariana MirunaI CIstvanovicz Carla (SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE BALCESCU)Oradea
1524. Popa Casian Mihai II DCabau Ioana (SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE BALCESCU)Oradea
1525. Arhip Stefana III CBunta Simona (SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE BALCESCU)Oradea
1526. Baicu Maria III CBunta Simona (SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE BALCESCU)Oradea
1527. Bar Andrei III CBunta Simona (SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE BALCESCU)Oradea
1528. Barac Maria III CBunta Simona (SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE BALCESCU)Oradea
1529. Buzlea Sofia III CBunta Simona (SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE BALCESCU)Oradea
1530. Caradan Andrei III CBunta Simona (SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE BALCESCU)Oradea
1531. Csep Andreea III CBunta Simona (SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE BALCESCU)Oradea
1532. Dobre Bogdan III CBunta Simona (SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE BALCESCU)Oradea
1533. Maxim Stefania III CBunta Simona (SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE BALCESCU)Oradea
1534. Szabo Carla III CBunta Simona (SCOALA GIMNAZIALA NICOLAE BALCESCU)Oradea
1535. Manasturean CezarPregatitoare CNuta Angela (Scoala Gimnaziala Nr.11)Oradea
1536. ROMAN ALEXIAI AVIDICAN CRISTIANA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)Oradea
1537. STANCIU ANASTASIAI AVIDICAN CRISTIANA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)Oradea
1538. BACIU ANDAI BSABAU DOINA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)Oradea
1539. BODEA IULIAI BSABAU DOINA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)Oradea
1540. BURESCU ANAI BSABAU DOINA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)Oradea
1541. MACARU IULIAI BSABAU DOINA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)Oradea
1542. MANGRA TUDORI BSABAU DOINA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)Oradea
1543. MOS BRIANAI BSABAU DOINA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)Oradea
1544. POENARU DAVIDI BSABAU DOINA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)Oradea
1545. RUSU INAI BSABAU DOINA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)Oradea
1546. CIULEA DIANAI CFECHETE RODICA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)Oradea
1547. CORBU CRISTINAI CFECHETE RODICA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)Oradea
1548. ENDRES STEFANI CFECHETE RODICA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)Oradea
1549. TAMASAN MIHNEAI CFECHETE RODICA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)Oradea
1550. BARAN IUNIAII ACODOREAN GABRIELA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)Oradea
1551. CORDEA GEORGIANAII ACODOREAN GABRIELA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)Oradea
1552. INDRIES LUCAII ACODOREAN GABRIELA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)Oradea
1553. MURESAN IULIAII ACODOREAN GABRIELA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)Oradea
1554. PACURAR MIHAIII ACODOREAN GABRIELA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)Oradea
1555. URSU MIRUNAII ACODOREAN GABRIELA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)Oradea
1556. ELES MARKII EBIRES RAMONA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)Oradea
1557. FISSEL DAVIDII EBIRES RAMONA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)Oradea
1558. GYURCSIK DENNISII EBIRES RAMONA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)Oradea
1559. MOTOC ROBERTII EBIRES RAMONA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)Oradea
1560. SZILBEREISZ FRANCESCAII EBIRES RAMONA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)Oradea
1561. CSAKI OTTOIII APOP PAMELA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)Oradea
1562. POPA COSMINIII APOP PAMELA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)Oradea
1563. SALA SERGIUIII APOP PAMELA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)Oradea
1564. SZEGHALMI ALEXANDERIII APOP PAMELA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)Oradea
1565. JURCAN INGRIDIII BCIARNAU ROMELIA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)Oradea
1566. PINTEA ANDREIIII BCIARNAU ROMELIA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)Oradea
1567. LEONTIDIS ANTONIV CFOLTUT RODICA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)Oradea
1568. BIRES DARIAPregatitoare CPAVEL ELENA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)Oradea
1569. CRISTEA RARESPregatitoare CPAVEL ELENA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)Oradea
1570. REZ RAULPregatitoare CPAVEL ELENA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)Oradea
1571. VARADI TUDORPregatitoare CPAVEL ELENA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)Oradea
1572. GALATANU LUCAPregatitoare DIENEI LAURA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)Oradea
1573. POPA MARAPregatitoare DIENEI LAURA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)Oradea
1574. ARDELEAN RIANAPregatitoare EOROS DANIELA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)Oradea
1575. DEME ELECTRAPregatitoare EOROS DANIELA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)Oradea
1576. DUMITRU SARAPregatitoare EOROS DANIELA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)Oradea
1577. INDRIE MIHAIPregatitoare EOROS DANIELA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)Oradea
1578. MIHUTA ARIANAPregatitoare EOROS DANIELA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)Oradea
1579. PETRICA ELENAPregatitoare EOROS DANIELA (Scoala Gimnaziala OLTEA DOAMNA)Oradea
1580. Balog LucaIII AOrban Iuliu Popa Minodora (LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA)TINCA
1581. Zbarcea PaulIII AOrban Iuliu Popa Minodora (LICEUL TEORETIC NICOLAE JIGA)TINCA
1582. BADALE LUCAII ADOROS IOANA (C N Petru Rares)Beclean
1583. BLIDARU IOANAII ADOROS IOANA (C N Petru Rares)Beclean
1584. BUTOI CRISTIANII ADOROS IOANA (C N Petru Rares)Beclean
1585. RUSU MIHAIII ADOROS IOANA (C N Petru Rares)Beclean
1586. SASARMAN ADINAII ADOROS IOANA (C N Petru Rares)Beclean
1587. ZSIGMOND EDWINAII ADOROS IOANA (C N Petru Rares)Beclean
1588. DIUGAN RELUIII ACHIS LIDIA (C N Petru Rares)Beclean
1589. HITICAS ALICIAIII ACHIS LIDIA (C N Petru Rares)Beclean
1590. PLAIAN IOANAIII ACHIS LIDIA (C N Petru Rares)Beclean
1591. SASARMAN GABRIELAIII ACHIS LIDIA (C N Petru Rares)Beclean
1592. TALOS RAULIII ACHIS LIDIA (C N Petru Rares)Beclean
1593. BLIDARU MIHAIIV ATOMOIAGA SINZIANA (C N Petru Rares)Beclean
1594. VLAD ILINCAIV ATOMOIAGA SINZIANA (C N Petru Rares)Beclean
1595. BARBURAS MARIAPregatitoare ATAMAS AMALIA (C N Petru Rares)Beclean
1596. BEZERITA RAULPregatitoare ATAMAS AMALIA (C N Petru Rares)Beclean
1597. CINDEA MARIAPregatitoare ATAMAS AMALIA (C N Petru Rares)Beclean
1598. FLOREAN IULIAPregatitoare ATAMAS AMALIA (C N Petru Rares)Beclean
1599. HUCIU PATRICIAPregatitoare ATAMAS AMALIA (C N Petru Rares)Beclean
1600. MARIASIU ANTONIAPregatitoare ATAMAS AMALIA (C N Petru Rares)Beclean
1601. MURESAN DARIUSPregatitoare ATAMAS AMALIA (C N Petru Rares)Beclean
1602. MURESAN LIAPregatitoare ATAMAS AMALIA (C N Petru Rares)Beclean
1603. MURESAN LUCAPregatitoare ATAMAS AMALIA (C N Petru Rares)Beclean
1604. MURESAN ROCSANAPregatitoare ATAMAS AMALIA (C N Petru Rares)Beclean
1605. ORBAN DANIELAPregatitoare ATAMAS AMALIA (C N Petru Rares)Beclean
1606. PASCA ANDREIPregatitoare ATAMAS AMALIA (C N Petru Rares)Beclean
1607. POP KARLAPregatitoare ATAMAS AMALIA (C N Petru Rares)Beclean
1608. POP MAYAPregatitoare ATAMAS AMALIA (C N Petru Rares)Beclean
1609. POP MOLDOVAN LARISAPregatitoare ATAMAS AMALIA (C N Petru Rares)Beclean
1610. REMAN MARIAPregatitoare ATAMAS AMALIA (C N Petru Rares)Beclean
1611. Denes Miruna AntoniaI CPop Delia (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)Beclean
1612. Diugan DavidI CPop Delia (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)Beclean
1613. Hrisman Bogdan MariusI CPop Delia (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)Beclean
1614. Costin Simijdean VladII BSeserman Veturia (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)Beclean
1615. Blaga RutIII AMoldovan Raveca (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)Beclean
1616. Buia DariusIII AMoldovan Raveca (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)Beclean
1617. Farcas CristianIII AMoldovan Raveca (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)Beclean
1618. Gheorghiu DaianaIII AMoldovan Raveca (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)Beclean
1619. Ilosvai CiprianIII AMoldovan Raveca (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)Beclean
1620. Lazar CristinaIII AMoldovan Raveca (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)Beclean
1621. Luca DenisIII AMoldovan Raveca (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)Beclean
1622. Lucacean IuliaIII AMoldovan Raveca (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)Beclean
1623. Marga LuizaIII AMoldovan Raveca (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)Beclean
1624. Moldovan IuliaIII AMoldovan Raveca (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)Beclean
1625. Molnar DariaIII AMoldovan Raveca (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)Beclean
1626. Muresan PaulaIII AMoldovan Raveca (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)Beclean
1627. Sotropa LuisaIII AMoldovan Raveca (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)Beclean
1628. Toderel DavidIII AMoldovan Raveca (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)Beclean
1629. Toma SebastianIII AMoldovan Raveca (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)Beclean
1630. Baci CristoferIII BBlaga Margareta (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)Beclean
1631. Cicedea MariaIII BBlaga Margareta (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)Beclean
1632. Ciceu AlesiaIII BBlaga Margareta (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)Beclean
1633. Purcea RafaelIII BBlaga Margareta (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)Beclean
1634. Sfechis BogdanIII BBlaga Margareta (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)Beclean
1635. Somesan DianaIII BBlaga Margareta (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)Beclean
1636. Bucsa DianaPregatitoare BRician Livia (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)Beclean
1637. Cherhat MihaiPregatitoare BRician Livia (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)Beclean
1638. Dragos RazvanPregatitoare BRician Livia (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)Beclean
1639. Luca LiviuPregatitoare BRician Livia (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)Beclean
1640. Mateiu SaraPregatitoare BRician Livia (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)Beclean
1641. Morar SebastianPregatitoare BRician Livia (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)Beclean
1642. Risco LauraPregatitoare BRician Livia (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)Beclean
1643. Zaborila AlisaPregatitoare BRician Livia (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)Beclean
1644. Bodiu MirceaPregatitoare CCristea Ileana (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)Beclean
1645. Cicedea DavidPregatitoare CCristea Ileana (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)Beclean
1646. Cocian CarlaPregatitoare CCristea Ileana (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)Beclean
1647. Enyedi IonutPregatitoare CCristea Ileana (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)Beclean
1648. Florea AlexPregatitoare CCristea Ileana (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)Beclean
1649. Lazar MirunaPregatitoare CCristea Ileana (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)Beclean
1650. Macarie AlexandruPregatitoare CCristea Ileana (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)Beclean
1651. Malinas GabrielPregatitoare CCristea Ileana (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)Beclean
1652. Mic EmmaPregatitoare CCristea Ileana (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)Beclean
1653. Morar EmanuelPregatitoare CCristea Ileana (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)Beclean
1654. Muresan DenisPregatitoare CCristea Ileana (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)Beclean
1655. Papiu NicolaPregatitoare CCristea Ileana (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)Beclean
1656. Podea CarlaPregatitoare CCristea Ileana (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)Beclean
1657. Rusu KarlaPregatitoare CCristea Ileana (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)Beclean
1658. Termure DenisPregatitoare CCristea Ileana (Scoala Gimnaziala Grigore Silasi)Beclean
1659. Colesneac StefaniaII DDragonici Garofita (Colegiul National Andrei Muresanu)Bistrita
1660. Czudik SofiaII DDragonici Garofita (Colegiul National Andrei Muresanu)Bistrita
1661. Dumitru AndreiIII ARad Aurora (Colegiul National Andrei Muresanu)Bistrita
1662. Tara RaisaIII ARad Aurora (Colegiul National Andrei Muresanu)Bistrita
1663. Creta MariaIV AVoica Alina (Colegiul National Andrei Muresanu)Bistrita
1664. POIENAR IULIAI ATAMASAN CAMELIA (Colegiul National Liviu Rebreanu)Bistrita
1665. BODICA NATASAI BRUSU ELENA ALUAS ANDREEA (Colegiul National Liviu Rebreanu)Bistrita
1666. CHIS ANDREEAII ACHIRA DALIA (Colegiul National Liviu Rebreanu)Bistrita
1667. DEAC ALEXANDRUII ACHIRA DALIA (Colegiul National Liviu Rebreanu)Bistrita
1668. GEORGE HANNAII ACHIRA DALIA (Colegiul National Liviu Rebreanu)Bistrita
1669. MATHE MAIAII ACHIRA DALIA (Colegiul National Liviu Rebreanu)Bistrita
1670. Isain EmanuelI DBucsa Mia (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)Bistrita
1671. POP BEATRICEII AFeldrihan Mariana (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)Bistrita
1672. Irimies DenisaII CBiris Ana-Maria (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)Bistrita
1673. SOMESAN ANA-MARIAIII BFLORE DANIELA (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)Bistrita
1674. BALAN IOANA-NECTARIAIII CNECHITI LAURA (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)Bistrita
1675. BURZO DARIUSI ATODEA MONIA (Scoala Gimnaziala Nr. 1)Bistrita
1676. MIHAILA DARIUSI ATODEA MONIA (Scoala Gimnaziala Nr. 1)Bistrita
1677. SIDOR OCTAVIAI ATODEA MONIA (Scoala Gimnaziala Nr. 1)Bistrita
1678. Bora AndreiII CToma Nicoleta (Scoala Gimnaziala Nr. 1)Bistrita
1679. Dascalul IuliaII CToma Nicoleta (Scoala Gimnaziala Nr. 1)Bistrita
1680. Negrea DavidII CToma Nicoleta (Scoala Gimnaziala Nr. 1)Bistrita
1681. Timis AndreeaII CToma Nicoleta (Scoala Gimnaziala Nr. 1)Bistrita
1682. Irsza Raul ElemerIII DRusu Irina (Scoala Gimnaziala Nr. 1)Bistrita
1683. Negrea Simion RazvanIII DRusu Irina (Scoala Gimnaziala Nr. 1)Bistrita
1684. Pop David MihaiIII DRusu Irina (Scoala Gimnaziala Nr. 1)Bistrita
1685. Danila AlexandraIII EButa Florina (Scoala Gimnaziala Nr. 1)Bistrita
1686. Crisan Tudor VasileI ADoboaca Mariana (Scoala Gimnaziala Nr. 4)Bistrita
1687. Pop CatalinI ADoboaca Mariana (Scoala Gimnaziala Nr. 4)Bistrita
1688. Stan ElizaI ADoboaca Mariana (Scoala Gimnaziala Nr. 4)Bistrita
1689. Moldovan Darius RazvanII BBartes Bombonica (Scoala Gimnaziala Nr. 4)Bistrita
1690. Muresan Alexandra II StepBor Mariana Cuciurean Ancuta (Scoala Gimnaziala Nr. 4)Bistrita
1691. CATESCU EDUARDII BGANEA SANDA (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare)Bistrita
1692. ENEA VICTORIII CBOCA MIRELA (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare)Bistrita
1693. Glodean AlejandroIII a III-a AUrian Cornel (Scoala Gimnaziala Cristestii-Ciceului)Cristestii-Ciceului
1694. Adam EmanuelIII aIII-a AUrian Cornel (Scoala Gimnaziala Cristestii-Ciceului)Cristestii-Ciceului
1695. Pop PersidaIII aIII-a AUrian Cornel (Scoala Gimnaziala Cristestii-Ciceului)Cristestii-Ciceului
1696. Rus AdrianaIII aIII-a AUrian Cornel (Scoala Gimnaziala Cristestii-Ciceului)Cristestii-Ciceului
1697. Croitor CristinaI ABindea Rodovica (Liceul Tehnologic Liviu Rebreanu)Maieru
1698. Deac Sergio I ABindea Rodovica (Liceul Tehnologic Liviu Rebreanu)Maieru
1699. Vranau MariaI ABindea Rodovica (Liceul Tehnologic Liviu Rebreanu)Maieru
1700. URECHE DIANAI BPIRLEA LUCRETIA (Liceul Tehnologic Liviu Rebreanu)Maieru
1701. Balota MariaII CCraciun Ancuta (Liceul Tehnologic Liviu Rebreanu)Maieru
1702. Buia MihaelaII CCraciun Ancuta (Liceul Tehnologic Liviu Rebreanu)Maieru
1703. Flamand EmanuelII CCraciun Ancuta (Liceul Tehnologic Liviu Rebreanu)Maieru
1704. Folfa CristinaII CCraciun Ancuta (Liceul Tehnologic Liviu Rebreanu)Maieru
1705. Hadarau LuciaII CCraciun Ancuta (Liceul Tehnologic Liviu Rebreanu)Maieru
1706. Hoza AlinaII CCraciun Ancuta (Liceul Tehnologic Liviu Rebreanu)Maieru
1707. Hoza IoanaII CCraciun Ancuta (Liceul Tehnologic Liviu Rebreanu)Maieru
1708. Luchi AdrianII CCraciun Ancuta (Liceul Tehnologic Liviu Rebreanu)Maieru
1709. Muresan IoanaII CCraciun Ancuta (Liceul Tehnologic Liviu Rebreanu)Maieru
1710. Ometita RubenII CCraciun Ancuta (Liceul Tehnologic Liviu Rebreanu)Maieru
1711. Partene NataliaII CCraciun Ancuta (Liceul Tehnologic Liviu Rebreanu)Maieru
1712. Pop AndreiII CCraciun Ancuta (Liceul Tehnologic Liviu Rebreanu)Maieru
1713. Pop Denisa CristinaII CCraciun Ancuta (Liceul Tehnologic Liviu Rebreanu)Maieru
1714. Pui DanielII CCraciun Ancuta (Liceul Tehnologic Liviu Rebreanu)Maieru
1715. Rebrisorean DanielII CCraciun Ancuta (Liceul Tehnologic Liviu Rebreanu)Maieru
1716. Ursa LauraII CCraciun Ancuta (Liceul Tehnologic Liviu Rebreanu)Maieru
1717. Vranau IzabelaII CCraciun Ancuta (Liceul Tehnologic Liviu Rebreanu)Maieru
1718. HODOROGA ANA-MARIAIV ALORINTIU ANA-MARIA (Liceul Tehnologic Liviu Rebreanu)Maieru
1719. REBRISOREAN DENISAIV ALORINTIU ANA-MARIA (Liceul Tehnologic Liviu Rebreanu)Maieru
1720. SILAS ELIZAIV ALORINTIU ANA-MARIA (Liceul Tehnologic Liviu Rebreanu)Maieru
1721. Bors AdelinaPregatitoare CBirta Stefania (Liceul Tehnologic Liviu Rebreanu)Maieru
1722. Buia MariaPregatitoare CBirta Stefania (Liceul Tehnologic Liviu Rebreanu)Maieru
1723. Cretiu RebecaPregatitoare CBirta Stefania (Liceul Tehnologic Liviu Rebreanu)Maieru
1724. Croitor AlexandruPregatitoare CBirta Stefania (Liceul Tehnologic Liviu Rebreanu)Maieru
1725. Lorintiu IonutPregatitoare CBirta Stefania (Liceul Tehnologic Liviu Rebreanu)Maieru
1726. Muresan AdelinaPregatitoare CBirta Stefania (Liceul Tehnologic Liviu Rebreanu)Maieru
1727. Ometita TimeiaPregatitoare CBirta Stefania (Liceul Tehnologic Liviu Rebreanu)Maieru
1728. Pui PatriciaPregatitoare CBirta Stefania (Liceul Tehnologic Liviu Rebreanu)Maieru
1729. Rauca NataliaPregatitoare CBirta Stefania (Liceul Tehnologic Liviu Rebreanu)Maieru
1730. Rebrisorean CornelPregatitoare CBirta Stefania (Liceul Tehnologic Liviu Rebreanu)Maieru
1731. Bojor Daniel EmanuelISalvan Olimpia Elena (Mititei)Mititei
1732. Pop Gabriela MariaISalvan Olimpia Elena (Mititei)Mititei
1733. Rus Bianca VasilicaISalvan Olimpia Elena (Mititei)Mititei
1734. Zagrai Denis AdrianISalvan Olimpia Elena (Mititei)Mititei
1735. Nistor Andrei CozminIII Salvan Olimpia Elena (Mititei)Mititei
1736. Pop Georgiana III Salvan Olimpia Elena (Mititei)Mititei
1737. Purcel Andrei III Salvan Olimpia Elena (Mititei)Mititei
1738. Sandretto MicheleIII Salvan Olimpia Elena (Mititei)Mititei
1739. Ani Dragos VasileI ABucur Mariana Elena (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )Nasaud
1740. Bodea Paul AlbertI ABucur Mariana Elena (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )Nasaud
1741. Bodiu Horatiu DavidI ABucur Mariana Elena (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )Nasaud
1742. Burduhos Luana MariaI ABucur Mariana Elena (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )Nasaud
1743. Buzila Alexandra MariaI ABucur Mariana Elena (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )Nasaud
1744. Catana Lara SorinaI ABucur Mariana Elena (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )Nasaud
1745. Cotu Sara PatrisiaI ABucur Mariana Elena (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )Nasaud
1746. Greabu EmanuelI ABucur Mariana Elena (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )Nasaud
1747. Hognogi Ioana I ABucur Mariana Elena (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )Nasaud
1748. Iliesi Lorena DoinaI ABucur Mariana Elena (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )Nasaud
1749. Moldovan Ana- MariaI ABucur Mariana Elena (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )Nasaud
1750. Muresan SebastianI ABucur Mariana Elena (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )Nasaud
1751. Pop Ana CarinaI ABucur Mariana Elena (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )Nasaud
1752. Spaller Teodora IuliaI ABucur Mariana Elena (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )Nasaud
1753. Zagrean Tania IoanaI ABucur Mariana Elena (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )Nasaud
1754. Borsa IovianaI BBurduhos Simona (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )Nasaud
1755. Burdet AnastasiaI BBurduhos Simona (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )Nasaud
1756. Calus TimoteiI BBurduhos Simona (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )Nasaud
1757. Crisan IonelaI BBURDUHOS SIMONA (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )Nasaud
1758. Dejan RalucaI BBURDUHOS SIMONA (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )Nasaud
1759. Gavriloaie SamuelI BBurduhos Simona (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )Nasaud
1760. Hordoan BeatrisI BBurduhos Simona (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )Nasaud
1761. Ilovan NataliaI BBurduhos Simona (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )Nasaud
1762. Maereanu AmaliaI BBURDUHOS SIMONA (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )Nasaud
1763. Olasau AlexandruI BBurduhos Simona (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )Nasaud
1764. Pascu ElizaI BBurduhos Simona (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )Nasaud
1765. Potor LiviuI BBurduhos Simona (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )Nasaud
1766. Strutan AdrianI BBURDUHOS SIMONA (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )Nasaud
1767. Teutesan AlexandruI BBURDUHOS SIMONA (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )Nasaud
1768. Birnbaum Birbon Denisa CatalinaI CFloroae Adriana Maria (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )Nasaud
1769. Circu Elias MarioI CFloroae Adriana Maria (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )Nasaud
1770. Dradici Catalin GabrielI CFloroae Adriana Maria (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )Nasaud
1771. Geczo Greta MariaI CFloroae Adriana Maria (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )Nasaud
1772. Hordoan Matias ClaudiuI CFloroae Adriana Maria (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )Nasaud
1773. Ignat MariaI CFloroae Adriana Maria (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )Nasaud
1774. Moldovan Garofita MoraI CFloroae Adriana Maria (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )Nasaud
1775. Nasaudean Adrian SilviuI CFloroae Adriana Maria (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )Nasaud
1776. Pintea AlexandraI CFloroae Adriana Maria (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )Nasaud
1777. Toderici Tinuta AndreeaI CFloroae Adriana Maria (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )Nasaud
1778. Toma Vasilica StavrulaI CFloroae Adriana Maria (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )Nasaud
1779. Adochie MelissaII CCira Ioana (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )Nasaud
1780. Bozomala Andreea II CCira Ioana (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )Nasaud
1781. Martari EduardII CCira Ioana (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )Nasaud
1782. Morariu MariaII CCira Ioana (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )Nasaud
1783. Pop AlexandruII CCira Ioana (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )Nasaud
1784. Retegan SoniaII CCira Ioana (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )Nasaud
1785. Sabau DenisaII CCira Ioana (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )Nasaud
1786. Sutia MihaiII CCira Ioana (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )Nasaud
1787. Tiganetea RazvanII CCira Ioana (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )Nasaud
1788. BRICIU SARAH PATRICIAIII BVASILE IONELA (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )Nasaud
1789. NASCUTIU DANIELAIII BVASILE IONELA (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )Nasaud
1790. NICULAE SEBASTIANIII BVASILE IONELA (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )Nasaud
1791. Calus AlexandruIV ATimis Adela Nicoleta (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )Nasaud
1792. Ianul Andrei DariusIV ATimis Adela Nicoleta (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )Nasaud
1793. Sorasan DariaIV ATimis Adela Nicoleta (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )Nasaud
1794. BLAGA ROBERTPregatitoare AMuresan Adela-Gabriela (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )Nasaud
1795. BUGA ALICEPregatitoare AMuresan Adela-Gabriela (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )Nasaud
1796. BUSCOI BIANCAPregatitoare AMuresan Adela-Gabriela (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )Nasaud
1797. GALAN RAZVANPregatitoare AMuresan Adela-Gabriela (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )Nasaud
1798. GROSARIU ADRIANPregatitoare AMuresan Adela-Gabriela (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )Nasaud
1799. MOLDOVAN DENISAPregatitoare AMuresan Adela-Gabriela (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )Nasaud
1800. SARB INNAPregatitoare AMuresan Adela-Gabriela (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )Nasaud
1801. SFINTEAN MARAPregatitoare AMuresan Adela-Gabriela (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )Nasaud
1802. STET ADELINAPregatitoare AMuresan Adela-Gabriela (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )Nasaud
1803. TALPOS DARIUSPregatitoare AMuresan Adela-Gabriela (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )Nasaud
1804. AVRAM NATALIA Pregatitoare BBIDICA EMILIA (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )Nasaud
1805. AVRAM PARTICIA Pregatitoare BBIDICA EMILIA (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )Nasaud
1806. BODIU SERBAN Pregatitoare BBIDICA EMILIA (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )Nasaud
1807. CIOCAN CRISTIAN Pregatitoare BBIDICA EMILIA (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )Nasaud
1808. CIUTA ALEXANDRU Pregatitoare BBIDICA EMILIA (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )Nasaud
1809. CIUTA DIANA Pregatitoare BBIDICA EMILIA (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )Nasaud
1810. DEAC NAOMI Pregatitoare BBIDICA EMILIA (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )Nasaud
1811. DUDAU DENISA Pregatitoare BBIDICA EMILIA (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )Nasaud
1812. FONTU ALEXANDRA Pregatitoare BBIDICA EMILIA (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )Nasaud
1813. FONTU RITA Pregatitoare BBIDICA EMILIA (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )Nasaud
1814. GALUSCA ALEX Pregatitoare BBIDICA EMILIA (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )Nasaud
1815. MIRON GIULIA Pregatitoare BBIDICA EMILIA (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )Nasaud
1816. MOLDOVAN MAYSA Pregatitoare BBIDICA EMILIA (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )Nasaud
1817. PETRUSE MARIUS Pregatitoare BBIDICA EMILIA (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )Nasaud
1818. SIMIONESE DAVID Pregatitoare BBIDICA EMILIA (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )Nasaud
1819. SOLCAN MADALINA Pregatitoare BBIDICA EMILIA (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )Nasaud
1820. TARAN ROBERTO Pregatitoare BBIDICA EMILIA (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )Nasaud
1821. TARTA DENIS Pregatitoare BBIDICA EMILIA (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )Nasaud
1822. URS LUCIAN Pregatitoare BBIDICA EMILIA (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )Nasaud
1823. ZBERCIA TUDOR Pregatitoare BBIDICA EMILIA (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )Nasaud
1824. ZINVEL DARIA Pregatitoare BBIDICA EMILIA (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu )Nasaud
1825. Belean ElenaIII APatras Fira (Liceul Radu Petrescu)Prundu-Birgaului
1826. Dolha AndreiIII APatras Fira (Liceul Radu Petrescu)Prundu-Birgaului
1827. Junel ArianaIII APatras Fira (Liceul Radu Petrescu)Prundu-Birgaului
1828. Moldovan IoanaIII APatras Fira (Liceul Radu Petrescu)Prundu-Birgaului
1829. Tomoroga LiviuIII APatras Fira (Liceul Radu Petrescu)Prundu-Birgaului
1830. Vlad MariaIII APatras Fira (Liceul Radu Petrescu)Prundu-Birgaului
1831. Ani AndreiI AHoha Adela (Iacob si Ioachim Muresanu )Rebrisoara
1832. Sirb DragosI AHoha Adela (Iacob si Ioachim Muresanu )Rebrisoara
1833. Ani MacedonIII BCiuta Adina (Iacob si Ioachim Muresanu )Rebrisoara
1834. Login RalucaIII BCiuta Adina (Iacob si Ioachim Muresanu )Rebrisoara
1835. Cotu Denisa BeatricePregatitoare ABuzila Sanda (Iacob si Ioachim Muresanu )Rebrisoara
1836. Ilovan Razvan AndreiPregatitoare ABuzila Sanda (Iacob si Ioachim Muresanu )Rebrisoara
1837. Toderic ElisabetaPregatitoare ABuzila Sanda (Iacob si Ioachim Muresanu )Rebrisoara
1838. Cristurean CristianPregatitoare APetrican Maria (Scoala Gimnaziala Ion Pop Reteganul)Reteag
1839. Bodriheic Darius AlexandruIII ABodriheic Ana Emilia (Scoala Gimnaziala Florian Porcius)Rodna
1840. Bodriheic DorianaIII ABodriheic Ana Emilia (Scoala Gimnaziala Florian Porcius)Rodna
1841. Bodriheic EmilianaIII ABodriheic Ana Emilia (Scoala Gimnaziala Florian Porcius)Rodna
1842. Bureaca Emilian OctavianIII ABodriheic Ana Emilia (Scoala Gimnaziala Florian Porcius)Rodna
1843. Minastire Andreea MariaIII ABodriheic Ana Emilia (Scoala Gimnaziala Florian Porcius)Rodna
1844. Popescu Mario EduardIII ABodriheic Ana Emilia (Scoala Gimnaziala Florian Porcius)Rodna
1845. Tiolan Simona AntonelaIII ABodriheic Ana Emilia (Scoala Gimnaziala Florian Porcius)Rodna
1846. Vargotchi Razvan DanielIII ABodriheic Ana Emilia (Scoala Gimnaziala Florian Porcius)Rodna
1847. Cardan MarianPregatitoare BMaricut Marioara (Scoala Gimnaziala Florian Porcius)Rodna
1848. Daraban LarisaPregatitoare BMaricut Marioara (Scoala Gimnaziala Florian Porcius)Rodna
1849. Forogau AlexandruPregatitoare BMaricut Marioara (Scoala Gimnaziala Florian Porcius)Rodna
1850. Frunza Octavio CezarPregatitoare BMaricut Marioara (Scoala Gimnaziala Florian Porcius)Rodna
1851. Grapini DaianaPregatitoare BMaricut Marioara (Scoala Gimnaziala Florian Porcius)Rodna
1852. Grapini TitusPregatitoare BMaricut Marioara (Scoala Gimnaziala Florian Porcius)Rodna
1853. Ionas ClaudiuPregatitoare BMaricut Marioara (Scoala Gimnaziala Florian Porcius)Rodna
1854. Lipan SimionPregatitoare BMaricut Marioara (Scoala Gimnaziala Florian Porcius)Rodna
1855. Niculai Petru RaulPregatitoare BMaricut Marioara (Scoala Gimnaziala Florian Porcius)Rodna
1856. Porcius DariusPregatitoare BMaricut Marioara (Scoala Gimnaziala Florian Porcius)Rodna
1857. Rebrean Daniela AnaPregatitoare BMaricut Marioara (Scoala Gimnaziala Florian Porcius)Rodna
1858. Saplacan PatrikPregatitoare BMaricut Marioara (Scoala Gimnaziala Florian Porcius)Rodna
1859. Domide SilviuPregatitoare CPap Zoltan (Scoala Gimnaziala Florian Porcius)Rodna
1860. Fridman AndreiPregatitoare CPap Zoltan (Scoala Gimnaziala Florian Porcius)Rodna
1861. Fridman DariaPregatitoare CPap Zoltan (Scoala Gimnaziala Florian Porcius)Rodna
1862. Muresan AndreeaPregatitoare CPap Zoltan (Scoala Gimnaziala Florian Porcius)Rodna
1863. Pelian AndreaPregatitoare CPap Zoltan (Scoala Gimnaziala Florian Porcius)Rodna
1864. Porcius CosminPregatitoare CPap Zoltan (Scoala Gimnaziala Florian Porcius)Rodna
1865. Sangeorzan BeniaminPregatitoare CPap Zoltan (Scoala Gimnaziala Florian Porcius)Rodna
1866. Cilian IonelI AHerta Elena-Gabriela (Scoala Gimnaziala Romuli)Romuli
1867. Stefoi Flavius- DorinI AHerta Elena-Gabriela (Scoala Gimnaziala Romuli)Romuli
1868. Font DanielII AMoldovan Ioana (Scoala Gimnaziala Romuli)Romuli
1869. Moldovan DianaII AMoldovan Ioana (Scoala Gimnaziala Romuli)Romuli
1870. Susca MargaretaII AMoldovan Ioana (Scoala Gimnaziala Romuli)Romuli
1871. Timis Petrisor VasileII AMoldovan Ioana (Scoala Gimnaziala Romuli)Romuli
1872. Timoce TatianaII AMoldovan Ioana (Scoala Gimnaziala Romuli)Romuli
1873. Rus David CiprianIII AIvan Ioana (Scoala Gimnaziala Romuli)Romuli
1874. Bart IoanaIV AMonita Narcisa (Scoala Gimnaziala Romuli)Romuli
1875. Bulz AdinaIV AMonita Narcisa (Scoala Gimnaziala Romuli)Romuli
1876. Curtuius VladIV AMonita Narcisa (Scoala Gimnaziala Romuli)Romuli
1877. Moldovan NicoletaIV AMonita Narcisa (Scoala Gimnaziala Romuli)Romuli
1878. Monita NataliaIV AMonita Narcisa (Scoala Gimnaziala Romuli)Romuli
1879. Rus AndreeaIV AMonita Narcisa (Scoala Gimnaziala Romuli)Romuli
1880. Rus AndreiIV AMonita Narcisa (Scoala Gimnaziala Romuli)Romuli
1881. Rus EricaIV AMonita Narcisa (Scoala Gimnaziala Romuli)Romuli
1882. Tanca GabrielaIV AMonita Narcisa (Scoala Gimnaziala Romuli)Romuli
1883. Tarnovan MirunaIV AMonita Narcisa (Scoala Gimnaziala Romuli)Romuli
1884. Tinca BogdanIV AMonita Narcisa (Scoala Gimnaziala Romuli)Romuli
1885. Tirnovan OanaIV AMonita Narcisa (Scoala Gimnaziala Romuli)Romuli
1886. Cilian Daniela-MariaPregatitoare ATelcian Mustoiuc Maria Elena (Scoala Gimnaziala Romuli)Romuli
1887. Ferchi ioana BeatricePregatitoare ATelcian Mustoiuc Maria Elena (Scoala Gimnaziala Romuli)Romuli
1888. Mare StefaniaPregatitoare ATelcian Mustoiuc Maria Elena (Scoala Gimnaziala Romuli)Romuli
1889. Telcian Mustoiuc IrinaPregatitoare ATelcian Mustoiuc Maria Elena (Scoala Gimnaziala Romuli)Romuli
1890. Timoce AndreeaPregatitoare ATelcian Mustoiuc Maria Elena (Scoala Gimnaziala Romuli)Romuli
1891. Tirnovan Diana MariaPregatitoare ATelcian Mustoiuc Maria Elena (Scoala Gimnaziala Romuli)Romuli
1892. Cleja BeniaminI ASimionese Ana-Floarea (Scoala Gimnaziala Tiberiu Morariu Salva)Salva
1893. Gavrilasiu DragosI ASimionese Ana- Floarea (Scoala Gimnaziala Tiberiu Morariu Salva)Salva
1894. ANDRES DARIA Pregatitoare AFURCEA DOINA (Scoala Gimnaziala Tiberiu Morariu Salva)Salva
1895. ANDRES RARESPregatitoare AFURCEA DOINA (Scoala Gimnaziala Tiberiu Morariu Salva)Salva
1896. CORUT NICOLAPregatitoare AFURCEA DOINA (Scoala Gimnaziala Tiberiu Morariu Salva)Salva
1897. PASCU COSMINPregatitoare AFURCEA DOINA (Scoala Gimnaziala Tiberiu Morariu Salva)Salva
1898. POP IANNYSPregatitoare AFURCEA DOINA (Scoala Gimnaziala Tiberiu Morariu Salva)Salva
1899. FILIPOIU BIANCAII APOPARTAC IOANA (SC Gim.Sant)Sant
1900. BOANCAS BOGDANII BMOISIL SILVEA (SC Gim.Sant)Sant
1901. HADARAU ALEXIAIV AFOROGAU MARIA (SC Gim.Sant)Sant
1902. PATRASCAN FLORINIV AFOROGAU MARIA (SC Gim.Sant)Sant
1903. DOMIDE CRISTIANPregatitoare ACOTUL VIRGINIA (SC Gim.Sant)Sant
1904. GRAPINI EDUARDPregatitoare ACOTUL VIRGINIA (SC Gim.Sant)Sant
1905. GRAPINI SILVIUPregatitoare ACOTUL VIRGINIA (SC Gim.Sant)Sant
1906. MOISIL LAVINIAPregatitoare ACOTUL VIRGINIA (SC Gim.Sant)Sant
1907. POPARTAC DORINAPregatitoare ACOTUL VIRGINIA (SC Gim.Sant)Sant
1908. PORCIUS OCTAVIAN Pregatitoare ACOTUL VIRGINIA (SC Gim.Sant)Sant
1909. FILIPOIU ALEXANDRUPregatitoare BNICULAI FLORINA (SC Gim.Sant)Sant
1910. ONIGA SILVIAPregatitoare BNICULAI FLORINA (SC Gim.Sant)Sant
1911. PATRASCAN DANIELPregatitoare BNICULAI FLORINA (SC Gim.Sant)Sant
1912. SANGEORZAN IONELPregatitoare BNICULAI FLORINA (SC Gim.Sant)Sant
1913. UNGUROIU LARISAPregatitoare BNICULAI FLORINA (SC Gim.Sant)Sant
1914. MOISIL DAVIDPregatitoare VALGUSA NASTASIA (SC Gim.Sant)Sant
1915. TREITEL DIANAPregatitoare VALGUSA NASTASIA (SC Gim.Sant)Sant
1916. BUGA CATALINI ABENTA VICTORIA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)Singeorz-Bai
1917. BUIA ANA MARIAI ABENTA VICTORIA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)Singeorz-Bai
1918. STRIMBU BOGDANI CURECHE MARIA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)Singeorz-Bai
1919. HATOS CATALIN ROBERTI EBORS SILVIA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)Singeorz-Bai
1920. HIRUTA ILIE IONUTI EBORS SILVIA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)Singeorz-Bai
1921. MIRON DARIUS SAMUEL I EBORS SILVIA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)Singeorz-Bai
1922. NEAMT ALEXANDRA IOANAI EBORS SILVIA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)Singeorz-Bai
1923. BUGA SAMUELII AISTRATE MARIANA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)Singeorz-Bai
1924. OANEA FLORIN ADRIANII AISTRATE MARIANA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)Singeorz-Bai
1925. SOHORCA ALEX SEBASTIANII AISTRATE MARIANA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)Singeorz-Bai
1926. STRUGARI MAXIMILIANA GABRIELAII AISTRATE MARIANA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)Singeorz-Bai
1927. PETRASCU ANAII CPOP ANUTA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)Singeorz-Bai
1928. DARABAN SAMUELII DOARCAS IONEL (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)Singeorz-Bai
1929. MIHAI AUGUSTINII DOARCAS IONEL (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)Singeorz-Bai
1930. RUS DANIELII DOARCAS IONEL (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)Singeorz-Bai
1931. AVRAM CRISTINAIII ABONTAS GABREIELA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)Singeorz-Bai
1932. CIRCU STEFANIAIII ABONTAS GABREIELA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)Singeorz-Bai
1933. HIRUTA ALEXIII ABONTAS GABREIELA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)Singeorz-Bai
1934. LAZAR GABRIELIII ABONTAS GABREIELA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)Singeorz-Bai
1935. NEAMT ANCUTAIII ABONTAS GABREIELA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)Singeorz-Bai
1936. PETRASCU FLORINELAIII ABONTAS GABREIELA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)Singeorz-Bai
1937. PETRASCU TRAIANIII ABONTAS GABREIELA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)Singeorz-Bai
1938. TAHIS CRISTIANIII ABONTAS GABREIELA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)Singeorz-Bai
1939. TRUFAN ALEXANDRUIII ABONTAS GABREIELA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)Singeorz-Bai
1940. TRUFAN MARCUSIII ABONTAS GABREIELA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)Singeorz-Bai
1941. BORGOVAN ALEXANDRAIII CSORECAU CATALINA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)Singeorz-Bai
1942. COSTAN CRISTIANIII CSORECAU CATALINA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)Singeorz-Bai
1943. LARIONESI STEFANIII CSORECAU CATALINA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)Singeorz-Bai
1944. PASCA ALEXANDRAIII CSORECAU CATALINA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)Singeorz-Bai
1945. SFRENGEU RARESIII CSORECAU CATALINA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)Singeorz-Bai
1946. STRIMBU EDWARDIII CSORECAU CATALINA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)Singeorz-Bai
1947. LAZAR GIULIAIII ECALIN LEONORA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)Singeorz-Bai
1948. ANI ANTONIAIV BANI IOANA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)Singeorz-Bai
1949. SORECAU BENIAMINIV BANI IOANA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)Singeorz-Bai
1950. COSTAN ANDREEAIV CDANILA ANA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)Singeorz-Bai
1951. NISTOR ALEXIV CDANILA ANA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)Singeorz-Bai
1952. PALAGI CHRISTIAN ANDREIIV CDANILA ANA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)Singeorz-Bai
1953. POP IOANAIV CDANILA ANA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)Singeorz-Bai
1954. RUSTI MARIAIV CDANILA ANA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)Singeorz-Bai
1955. MARCUS FLORINAPregatitoare BTAMAS VASILE (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)Singeorz-Bai
1956. ANDRONESI ADINAPregatitoare DDANILA DORINA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)Singeorz-Bai
1957. BUGA DENISPregatitoare DDANILA DORINA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)Singeorz-Bai
1958. GABOR GEORGIANAPregatitoare DDANILA DORINA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)Singeorz-Bai
1959. MIRON CRISTIANPregatitoare DDANILA DORINA (Scoala Gimnaziala Artemiu Publiu Alexi)Singeorz-Bai
1960. Forai Andreea IoanaII ARosca Elena (Liceul Tehnologic Tirlisua)Tirlisua
1961. BESOIU DARIAI AMATE ELISABETA (Scoala Gimnaziala Uriu)Uriu
1962. POP SIMINAI AMATE ELISABETA (Scoala Gimnaziala Uriu)Uriu
1963. TOMOIAGA MELISSAI AMATE ELISABETA (Scoala Gimnaziala Uriu)Uriu
1964. COCIAN BENEDIIII AMATE ELISABETA (Scoala Gimnaziala Uriu)Uriu
1965. CRISTUREAN RUTIII AMATE ELISABETA (Scoala Gimnaziala Uriu)Uriu
1966. TROMBITAS RALUCAIII AMATE ELISABETA (Scoala Gimnaziala Uriu)Uriu
1967. TROMBITAS RAZVANIII AMATE ELISABETA (Scoala Gimnaziala Uriu)Uriu
1968. BERINTAN ADRIANAIV AMUNTEAN TIMEA (Scoala Gimnaziala Uriu)Uriu
1969. BOBOS LIGIAIV AMUNTEAN TIMEA (Scoala Gimnaziala Uriu)Uriu
1970. FECHETE ALEXANDRAIV AMUNTEAN TIMEA (Scoala Gimnaziala Uriu)Uriu
1971. MURZA FILIPIV AMUNTEAN TIMEA (Scoala Gimnaziala Uriu)Uriu
1972. BARTA KEVINPregatitoare AMUNTEAN TIMEA (Scoala Gimnaziala Uriu)Uriu
1973. BOBOS RUTPregatitoare AMUNTEAN TIMEA (Scoala Gimnaziala Uriu)Uriu
1974. BUDE MARIUSPregatitoare AMUNTEAN TIMEA (Scoala Gimnaziala Uriu)Uriu
1975. ILISUAN ELIASPregatitoare AMUNTEAN TIMEA (Scoala Gimnaziala Uriu)Uriu
1976. MICLOS ANDREIPregatitoare AMUNTEAN TIMEA (Scoala Gimnaziala Uriu)Uriu
1977. TROMBITAS MARIAPregatitoare AMUNTEAN TIMEA (Scoala Gimnaziala Uriu)Uriu
1978. ZEGREAN LUCIANPregatitoare AMUNTEAN TIMEA (Scoala Gimnaziala Uriu)Uriu
1979. Dulgheriu Iustina- MirunaI BNunvaliler Anca (Scoala Gimnaziala Elena Rares)Botosani
1980. ANASTASIE CRISTIANAI CSUSTER LOREDANA (Scoala Gimnaziala Elena Rares)Botosani
1981. PRAJINARIU NATALIAI CSUSTER LOREDANA (Scoala Gimnaziala Elena Rares)Botosani
1982. TOLOCARIU STEFANIAI CSUSTER LOREDANA (Scoala Gimnaziala Elena Rares)Botosani
1983. Cucosal Alexia III AHuma Stefania (Scoala Gimnaziala Elena Rares)Botosani
1984. Moloce Iustin III AHuma Stefania (Scoala Gimnaziala Elena Rares)Botosani
1985. Muntean Teodora III AHuma Stefania (Scoala Gimnaziala Elena Rares)Botosani
1986. Ursache Alexandru III AHuma Stefania (Scoala Gimnaziala Elena Rares)Botosani
1987. Dohotariu Maria Luisa III BAnitei Nina (Scoala Gimnaziala Elena Rares)Botosani
1988. Lucanu Maria III BAnitei Nina (Scoala Gimnaziala Elena Rares)Botosani
1989. Igna Bianca III CHuzum Luminita (Scoala Gimnaziala Elena Rares)Botosani
1990. DRAGUTU ALEXANDRA Pregatitoare AIACOB STELA (Scoala Gimnaziala Elena Rares)Botosani
1991. HUTU ANDREI Pregatitoare AIACOB STELA (Scoala Gimnaziala Elena Rares)Botosani
1992. MACOVEI IANISPregatitoare AIACOB STELA (Scoala Gimnaziala Elena Rares)Botosani
1993. MURARU DENISA Pregatitoare AIACOB STELA (Scoala Gimnaziala Elena Rares)Botosani
1994. TINCU MONALISAPregatitoare AIACOB STELA (Scoala Gimnaziala Elena Rares)Botosani
1995. Agavriloaie MateiPregatitoare BLetos Mariana (Scoala Gimnaziala Elena Rares)Botosani
1996. Anghelache DariaPregatitoare BLetos Mariana (Scoala Gimnaziala Elena Rares)Botosani
1997. Truscanu TeodoraPregatitoare BLetos Mariana (Scoala Gimnaziala Elena Rares)Botosani
1998. Vanzariuc GilbertPregatitoare BLetos Mariana (Scoala Gimnaziala Elena Rares)Botosani
1999. Ciobanasu CiprianIII CIacob Anca Elena (Scoala Gimnaziala Grigore Antipa)Botosani
2000. Costachel AlexandraIII CIacob Anca Elena (Scoala Gimnaziala Grigore Antipa)Botosani
2001. Dincu Alin TeodorIII CIacob Anca Elena (Scoala Gimnaziala Grigore Antipa)Botosani
2002. Stefan ClaudiuIII CIacob Anca Elena (Scoala Gimnaziala Grigore Antipa)Botosani
2003. Condurache VicentiuIV CUngureanu Livia (Scoala Gimnaziala Grigore Antipa)Botosani
2004. Jiteriuc IanisIV CUngureanu Livia (Scoala Gimnaziala Grigore Antipa)Botosani
2005. Mateiuc ElenaIV CUngureanu Livia (Scoala Gimnaziala Grigore Antipa)Botosani
2006. Mateiuc ElizaIV CUngureanu Livia (Scoala Gimnaziala Grigore Antipa)Botosani
2007. Melniciuc RobertIV CUngureanu Livia (Scoala Gimnaziala Grigore Antipa)Botosani
2008. Nimigean SofiaIV CUngureanu Livia (Scoala Gimnaziala Grigore Antipa)Botosani
2009. Rotaru AndreeaIV CUngureanu Livia (Scoala Gimnaziala Grigore Antipa)Botosani
2010. Ursulica HadassaIV CUngureanu Livia (Scoala Gimnaziala Grigore Antipa)Botosani
2011. Aolaritei BogdanI BCojocariu Adriana (Scoala Gimnaziala Nr 13)Botosani
2012. Buga MateiI BCojocariu Adriana (Scoala Gimnaziala Nr 13)Botosani
2013. Burlacu SabrinI BCojocariu Adriana (Scoala Gimnaziala Nr 13)Botosani
2014. Hritcu AlessiaI BCojocariu Adriana (Scoala Gimnaziala Nr 13)Botosani
2015. Irimia CosminI BCojocariu Adriana (Scoala Gimnaziala Nr 13)Botosani
2016. Pelin DariaI BCojocariu Adriana (Scoala Gimnaziala Nr 13)Botosani
2017. Petrisor ElenaI BCojocariu Adriana (Scoala Gimnaziala Nr 13)Botosani
2018. Valcu RazvanI BCojocariu Adriana (Scoala Gimnaziala Nr 13)Botosani
2019. Enea AndreiI ECojocariu Greta (Scoala Gimnaziala Nr. 11)Botosani
2020. Iftime MarioI ECojocariu Greta (Scoala Gimnaziala Nr. 11)Botosani
2021. TARNICERIU RARESII DGINDU ZVETLANA (Scoala Gimnaziala Nr. 11)Botosani
2022. TEPELUS MIRELAII DGINDU ZVETLANA (Scoala Gimnaziala Nr. 11)Botosani
2023. VERESTIUC MARIAII DGINDU ZVETLANA (Scoala Gimnaziala Nr. 11)Botosani
2024. ZAHARIA ALEXANDRAII DGINDU ZVETLANA (Scoala Gimnaziala Nr. 11)Botosani
2025. APETROAEI TEODOSIAI ADurneata Maria (Scoala Gimnaziala Nr.10)Botosani
2026. ARAMA TEODORAI ADurneata Maria (Scoala Gimnaziala Nr.10)Botosani
2027. BAICEANU ALEXANDRUI ADurneata Maria (Scoala Gimnaziala Nr.10)Botosani
2028. CRACANA ERIC- ALEXANDRUI ADurneata Maria (Scoala Gimnaziala Nr.10)Botosani
2029. PRISACARIU ANA - SOFIAI ADurneata Maria (Scoala Gimnaziala Nr.10)Botosani
2030. SPOIALA IUSTINAI ADurneata Maria (Scoala Gimnaziala Nr.10)Botosani
2031. APOSTU ALEXANDRAI BIrimia Andra (Scoala Gimnaziala Nr.10)Botosani
2032. ARHIP SEBASTIANI BIrimia Andra (Scoala Gimnaziala Nr.10)Botosani
2033. CHITAC MIRUNAI BIrimia Andra (Scoala Gimnaziala Nr.10)Botosani
2034. CROITORU ANDRAI BIrimia Andra (Scoala Gimnaziala Nr.10)Botosani
2035. DASCALU IUSTINIANI BIrimia Andra (Scoala Gimnaziala Nr.10)Botosani
2036. IRIMIA MARIOI BIrimia Andra (Scoala Gimnaziala Nr.10)Botosani
2037. OLARU DAVIDI BIrimia Andra (Scoala Gimnaziala Nr.10)Botosani
2038. PADURARU DELIAI BIrimia Andra (Scoala Gimnaziala Nr.10)Botosani
2039. PURICE LAURAI BIrimia Andra (Scoala Gimnaziala Nr.10)Botosani
2040. TUDOSE TOMAI BIrimia Andra (Scoala Gimnaziala Nr.10)Botosani
2041. VALEANU AMALIAI BIrimia Andra (Scoala Gimnaziala Nr.10)Botosani
2042. AZOITEI IASMINAI CZamfirescu Simona (Scoala Gimnaziala Nr.10)Botosani
2043. CRETU DARIA IOANAI CZamfirescu Simona (Scoala Gimnaziala Nr.10)Botosani
2044. GAVRIL STEFANIA I CZamfirescu Simona (Scoala Gimnaziala Nr.10)Botosani
2045. POBORONIUC ANA-MARIAI CZamfirescu Simona (Scoala Gimnaziala Nr.10)Botosani
2046. TATARU RAISA I CZamfirescu Simona (Scoala Gimnaziala Nr.10)Botosani
2047. VICOLEANU TEODORI CZamfirescu Simona (Scoala Gimnaziala Nr.10)Botosani
2048. Ivanov TeodorII CJulei Daniela (Scoala Gimnaziala Nr.10)Botosani
2049. COROLIUC ANDREI SEBASTIANIII AIlas B ianca (Scoala Gimnaziala Nr.10)Botosani
2050. GHEATAU EMA - ALEXANDRAIII AIlas B ianca (Scoala Gimnaziala Nr.10)Botosani
2051. POMPARAU ANAIII AIlas Bianca (Scoala Gimnaziala Nr.10)Botosani
2052. SALEH ALI YASMINA - MARIAIII AIlas Bianca (Scoala Gimnaziala Nr.10)Botosani
2053. AZAMFIREI SAMUELIII BUrsache Angelica (Scoala Gimnaziala Nr.10)Botosani
2054. BACIU DEMETRIA ANASTASIAIII BUrsache Angelica (Scoala Gimnaziala Nr.10)Botosani
2055. BAICEANU CLAUDIUIII BUrsache Angelica (Scoala Gimnaziala Nr.10)Botosani
2056. DIACONU FABIANA- BIANCAIII BUrsache Angelica (Scoala Gimnaziala Nr.10)Botosani
2057. IRIMESCU PAUL- LUCIANIII BUrsache Angelica (Scoala Gimnaziala Nr.10)Botosani
2058. KARAARSLAN ICLAL KEZBANIII BUrsache Angelica (Scoala Gimnaziala Nr.10)Botosani
2059. MAICARIU MATTIASIII BUrsache Angelica (Scoala Gimnaziala Nr.10)Botosani
2060. MICU RARESIII BUrsache Angelica (Scoala Gimnaziala Nr.10)Botosani
2061. RAUTU COSMINIII BUrsache Angelica (Scoala Gimnaziala Nr.10)Botosani
2062. ZAHARIA AMBRA ELENAIII BUrsache Angelica (Scoala Gimnaziala Nr.10)Botosani
2063. ZAICEANU IULIANA- BIANCAIII BUrsache Angelica (Scoala Gimnaziala Nr.10)Botosani
2064. Andronache LucianaIV ARosca Ana (Scoala Gimnaziala Nr.10)Botosani
2065. Carp Razvan-MarioIV ARosca Ana (Scoala Gimnaziala Nr.10)Botosani
2066. Alexa LarisaIV BSlabu Panseluta (Scoala Gimnaziala Nr.10)Botosani
2067. Aivancesei Matei IoanPregatitoare CAzoitei Cristian (Scoala Gimnaziala Nr.10)Botosani
2068. Baloiu KarinaPregatitoare CAzoitei Cristian (Scoala Gimnaziala Nr.10)Botosani
2069. Ciontea SofiaPregatitoare CAzoitei Cristian (Scoala Gimnaziala Nr.10)Botosani
2070. Costinescu AndreiPregatitoare CAzoitei Cristian (Scoala Gimnaziala Nr.10)Botosani
2071. Ianto MirunaPregatitoare CAzoitei Cristian (Scoala Gimnaziala Nr.10)Botosani
2072. Irimescu RazvanPregatitoare CAzoitei Cristian (Scoala Gimnaziala Nr.10)Botosani
2073. Iurasog JessicaPregatitoare CAzoitei Cristian (Scoala Gimnaziala Nr.10)Botosani
2074. Purice DavidPregatitoare CAzoitei Cristian (Scoala Gimnaziala Nr.10)Botosani
2075. Scutaru BiancaPregatitoare CAzoitei Cristian (Scoala Gimnaziala Nr.10)Botosani
2076. Simionesei Ana MariaPregatitoare CAzoitei Cristian (Scoala Gimnaziala Nr.10)Botosani
2077. Stoenica MariaPregatitoare CAzoitei Cristian (Scoala Gimnaziala Nr.10)Botosani
2078. APAVALOAIE MIRUNAIII DHLUSCU IONELA (Scoala Gimnaziala Nr.7 )Botosani
2079. CRETU RADU III DHLUSCU IONELA (Scoala Gimnaziala Nr.7 )Botosani
2080. HRAB BOGDANIII DHLUSCU IONELA (Scoala Gimnaziala Nr.7 )Botosani
2081. LUPASCU TIBERIUIII DHLUSCU IONELA (Scoala Gimnaziala Nr.7 )Botosani
2082. MIRON TEIAIII DHLUSCU IONELA (Scoala Gimnaziala Nr.7 )Botosani
2083. MORUZI ALEXISIII DHLUSCU IONELA (Scoala Gimnaziala Nr.7 )Botosani
2084. NECHITA ALEXANDRUIII DHLUSCU IONELA (Scoala Gimnaziala Nr.7 )Botosani
2085. OLOERIU MARIAIII DHLUSCU IONELA (Scoala Gimnaziala Nr.7 )Botosani
2086. RADU ILINCAIII DHLUSCU IONELA (Scoala Gimnaziala Nr.7 )Botosani
2087. ZBUGHIN ALESIA III DHLUSCU IONELA (Scoala Gimnaziala Nr.7 )Botosani
2088. BUHACIUC MATEIIV BUNGUREANU MIHAELA (Scoala Gimnaziala Nr.7 )Botosani
2089. GIOSU ALEXANDRAIV BUNGUREANU MIHAELA (Scoala Gimnaziala Nr.7 )Botosani
2090. LEONTE MAIAIV BUNGUREANU MIHAELA (Scoala Gimnaziala Nr.7 )Botosani
2091. MEIU RUXANDRAIV BUNGUREANU MIHAELA (Scoala Gimnaziala Nr.7 )Botosani
2092. MOROSANU DELIA MARIAIV BUNGUREANU MIHAELA (Scoala Gimnaziala Nr.7 )Botosani
2093. PASNEI RADU RARES GABRIELIV BUNGUREANU MIHAELA (Scoala Gimnaziala Nr.7 )Botosani
2094. BONDREA TUDOR NICOLAEI AGradinaciuc Ionela Catalina (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare)Botosani
2095. HUDISTEANU MATEI IOANI AGradinaciuc Ionela Catalina (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare)Botosani
2096. PINTILII IOANA ALEXANDRAI AGradinaciuc Ionela Catalina (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare)Botosani
2097. URIOC DENISA IOANAI AGradinaciuc Ionela Catalina (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare)Botosani
2098. BOICU DIANAII AAsiminoaei Maria (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare)Botosani
2099. SIMIONESCU MATEI ALEXANDRU Pregatitoare ASavu Licuta (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare)Botosani
2100. ARICI IRINAPregatitoare CAgache Mariana (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare)Botosani
2101. BUDNARU AROSCULESEI ELISAPregatitoare CAgache Mariana (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare)Botosani
2102. CHIHAIA IONUTPregatitoare CAgache Mariana (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare)Botosani
2103. LEUCA ANDREIPregatitoare CAgache Mariana (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare)Botosani
2104. SCUTARIU TEODOR SEBASTIANPregatitoare CAgache Mariana (Scoala Gimnaziala Stefan cel Mare)Botosani
2105. CHIRILA NICOLAII ACRICLEVIT MONICA (Scoala Gimnaziala Leon Danaila)DARABANI
2106. CLIVET DENISA ALEXANDRAII ACRICLEVIT MONICA (Scoala Gimnaziala Leon Danaila)DARABANI
2107. GRIGORAS SERGIU RAZVANII ACRICLEVIT MONICA (Scoala Gimnaziala Leon Danaila)DARABANI
2108. DUMITRAS IUSTINAII CSACRIERIU MIRELA (Scoala Gimnaziala Leon Danaila)DARABANI
2109. PATRIU LARISA- MARINELAII CSACRIERIU MIRELA (Scoala Gimnaziala Leon Danaila)DARABANI
2110. Chirila CatalinaIII APlugaru Rodica (Scoala Gimnaziala Leon Danaila)DARABANI
2111. Cimpoesu AlexandraIII APlugaru Rodica (Scoala Gimnaziala Leon Danaila)DARABANI
2112. ACSINTE ALEXANDRUIII CACSINTE ADINA (Scoala Gimnaziala Leon Danaila)DARABANI
2113. ALUPOAICEI MADALINAPregatitoare BUNGUREANU VIOLETA (Scoala Gimnaziala Leon Danaila)DARABANI
2114. BADURLA PAULAPregatitoare BUNGUREANU VIOLETA (Scoala Gimnaziala Leon Danaila)DARABANI
2115. CARDAS ANDREIPregatitoare BUNGUREANU VIOLETA (Scoala Gimnaziala Leon Danaila)DARABANI
2116. CIMPOI YASMINAPregatitoare BUNGUREANU VIOLETA (Scoala Gimnaziala Leon Danaila)DARABANI
2117. CRETU CASIANPregatitoare BUNGUREANU VIOLETA (Scoala Gimnaziala Leon Danaila)DARABANI
2118. NANEA MARIANPregatitoare BUNGUREANU VIOLETA (Scoala Gimnaziala Leon Danaila)DARABANI
2119. SAUCA ANDREIPregatitoare BUNGUREANU VIOLETA (Scoala Gimnaziala Leon Danaila)DARABANI
2120. STEFANICA MIRUNAPregatitoare BUNGUREANU VIOLETA (Scoala Gimnaziala Leon Danaila)DARABANI
2121. VICLIUC DENISAPregatitoare BUNGUREANU VIOLETA (Scoala Gimnaziala Leon Danaila)DARABANI
2122. Doroftei TudorII ASauca Liliana (Mihail Kogalniceanu)Dorohoi
2123. Papusoi IustinII ASauca Liliana (Mihail Kogalniceanu)Dorohoi
2124. Tanase BiancaII ASauca Liliana (Mihail Kogalniceanu)Dorohoi
2125. Andries Alexandru StefanIII AIonescu Daniela (Mihail Kogalniceanu)Dorohoi
2126. Ciobanasu TeodorIII AIonescu Daniela (Mihail Kogalniceanu)Dorohoi
2127. Ionel Alesia IoanaIII AIonescu Daniela (Mihail Kogalniceanu)Dorohoi
2128. Petcu AntonioIII AIonescu Daniela (Mihail Kogalniceanu)Dorohoi
2129. DUMITRAS ELISAI aPOPOVICI ANCA (LICEUL TEHNOLOGIC STEFAN CEL MARE SI SFANT)VORONA
2130. POPOVICI MATEII aPOPOVICI ANCA (LICEUL TEHNOLOGIC STEFAN CEL MARE SI SFANT)VORONA
2131. ACASANDREI ANASTASIAII aIVANCOV MIHAELA-GABRIELA (LICEUL TEHNOLOGIC STEFAN CEL MARE SI SFANT)VORONA
2132. MIRON ALEXANDRUII aIVANCOV MIHAELA-GABRIELA (LICEUL TEHNOLOGIC STEFAN CEL MARE SI SFANT)VORONA
2133. BICZIS DEBORAPregatitoare APEPELEA ANDREEA (Colegiul Tehnic Energetic Remus Radulet)Brasov
2134. CIOBANESCU MATEIPregatitoare APEPELEA ANDREEA (Colegiul Tehnic Energetic Remus Radulet)Brasov
2135. CONDURACHE MATEIPregatitoare APEPELEA ANDREEA (Colegiul Tehnic Energetic Remus Radulet)Brasov
2136. FILIMON COSMINPregatitoare APEPELEA ANDREEA (Colegiul Tehnic Energetic Remus Radulet)Brasov
2137. STANGACIU ADINAPregatitoare APEPELEA ANDREEA (Colegiul Tehnic Energetic Remus Radulet)Brasov
2138. TOFAN DARIAPregatitoare APEPELEA ANDREEA (Colegiul Tehnic Energetic Remus Radulet)Brasov
2139. TRIFAN SARAPregatitoare APEPELEA ANDREEA (Colegiul Tehnic Energetic Remus Radulet)Brasov
2140. Calbeaza DavidIV AMALOS MIRELA (Colegiul Tehnic Mircea Cristea)Brasov
2141. Adam KrisztianI AVakulovski Carmina (Liceul Andrei Muresanu Brasov)Brasov
2142. Popa Mihnea OctavianII AChihaia Ioana (Liceul Andrei Muresanu Brasov)Brasov
2143. ANTON DENISAPregatitoare APOPOVICI GABRIELA (Scoala Generala nr 11 Stefan Octavian Iosif)Brasov
2144. MIRON ANDREIPregatitoare APOPOVICI GABRIELA (Scoala Generala nr 11 Stefan Octavian Iosif)Brasov
2145. PUSCASU ALEXANDRA I AFAZAKAS DANA (Scoala Gimnaziala Nr 19)Brasov
2146. STRATICA CRISTIANI AFAZAKAS DANA (Scoala Gimnaziala Nr 19)Brasov
2147. TIBIREAN DELIAI AFAZAKAS DANA (Scoala Gimnaziala Nr 19)Brasov
2148. DUMITRACHE MARIAII CDRAGOS CRISTINA (Scoala Gimnaziala Nr 19)Brasov
2149. MIJA CHRISTIANII DCRISTEA PETRONELA (Scoala Gimnaziala Nr 19)Brasov
2150. VALEANU GEANINAIII AANTONESCU OANA (Scoala Gimnaziala Nr 19)Brasov
2151. PUIU BOGDANIV BSTANGACIU OANA (Scoala Gimnaziala Nr 19)Brasov
2152. DAN ROBERTII ABURCEA CRISTINA (Scoala Gimnaziala nr 25 Brasov)Brasov
2153. MIHAILESCU SABINAII ABURCEA CRISTINA (Scoala Gimnaziala nr 25 Brasov)Brasov
2154. MIHAILESCU MATTEOII BRUS DOINA (Scoala Gimnaziala nr 25 Brasov)Brasov
2155. APETRI RARESII CVASILE MIHAELA GABRIELA (Scoala Gimnaziala nr 25 Brasov)Brasov
2156. BREZINA EDUARDII CVASILE MIHAELA GABRIELA (Scoala Gimnaziala nr 25 Brasov)Brasov
2157. GRUIA VASILEII CVASILE MIHAELA GABRIELA (Scoala Gimnaziala nr 25 Brasov)Brasov
2158. NEICU PATRICKIV BBLIANCA LAVINIA (Scoala Gimnaziala nr 25 Brasov)Brasov
2159. MILANDRU NICONIV BBOAMFA LAURA (SCOALA GIMNAZIALA NR. 3 GHEORGHE LAZAR)Brasov
2160. MOCAN ANDREIII ADRAGOMIRESCU CARMEN (Scoala Gimnaziala nr.1)Brasov
2161. PERTEA MARAII BPERIANU CONSTANTA (Scoala Gimnaziala nr.1)Brasov
2162. VICOL CRISTIANII BPERIANU CONSTANTA (Scoala Gimnaziala nr.1)Brasov
2163. Stefancu RaduI DNica Adriana (Scoala Gimnaziala Nr.5)Brasov
2164. JECZA IRENEIV CVLADU ALINA (Scoala Gimnaziala Nr.5)Brasov
2165. MORARIU RAZVANIV CVLADU ALINA (Scoala Gimnaziala Nr.5)Brasov
2166. COJOCARIU RARESII ATOMA IONELA (ion bancila)Braila
2167. BUTNARU MARIA-ROXANAIV APAVLOVSCHI ADINA (ion bancila)Braila
2168. Lesu Larisa II CTarachiu Madalina (Liceul de Arte Hariclea Darclee)Braila
2169. Boboc AlexandruIII COrzan Paula (Liceul de Arte Hariclea Darclee)Braila
2170. Copae TheodorIII COrzan Paula (Liceul de Arte Hariclea Darclee)Braila
2171. Danilov MirunaIII COrzan Paula (Liceul de Arte Hariclea Darclee)Braila
2172. Garliceanu FlorinaIII COrzan Paula (Liceul de Arte Hariclea Darclee)Braila
2173. Mocanu MihneaIII COrzan Paula (Liceul de Arte Hariclea Darclee)Braila
2174. Munteanu RuxandraIII COrzan Paula (Liceul de Arte Hariclea Darclee)Braila
2175. Turcoiu StefanIII COrzan Paula (Liceul de Arte Hariclea Darclee)Braila
2176. BARBIERU ANDREEAI BMihalcescu Luminita (Liceul Tehnologic Anghel Saligny Structura Scoala Gimnaziala Con)Braila
2177. TUDOR GABRIELI BMihalcescu Luminita (Liceul Tehnologic Anghel Saligny Structura Scoala Gimnaziala Con)Braila
2178. POPA IULIAN STEFANIII BDragomir Liliana (Liceul Tehnologic Anghel Saligny Structura Scoala Gimnaziala Con)Braila
2179. CATRINA RAZVAN GABRIELIV BPantazi Camelia (Liceul Tehnologic Anghel Saligny Structura Scoala Gimnaziala Con)Braila
2180. Barbu AndreeaI AIonescu Aliana (Mihai Viteazul)Braila
2181. Dunose DenisaI AIonescu Aliana (Mihai Viteazul)Braila
2182. Oprea Elena I AIonescu Aliana (Mihai Viteazul)Braila
2183. Selin StefanI AIonescu Aliana (Mihai Viteazul)Braila
2184. Stanciu Luca I AIonescu Aliana (Mihai Viteazul)Braila
2185. Tudoroiu SaraI AIonescu Aliana (Mihai Viteazul)Braila
2186. Copae CristianI BCotet Daniela Adriana (Mihai Viteazul)Braila
2187. Ivan MihaelaIII APopa Anicuta (Mihai Viteazul)Braila
2188. Baluta EduardIII BBeiliciu Gabriela (Mihai Viteazul)Braila
2189. Soalca CatalinIII BBeiliciu Gabriela (Mihai Viteazul)Braila
2190. Bertescu DariaIV ADragan Elena (Mihai Viteazul)Braila
2191. Bordei DenisaIV ADragan Elena (Mihai Viteazul)Braila
2192. Dudulea Ana MariaIV ADragan Elena (Mihai Viteazul)Braila
2193. Ioan RaresIV ADragan Elena (Mihai Viteazul)Braila
2194. Ionescu VladIV ADragan Elena (Mihai Viteazul)Braila
2195. Turcu DenisaIV ADragan Elena (Mihai Viteazul)Braila
2196. Bobocea Mihai IoanPregatitoare ABobocea Daniela (Mihai Viteazul)Braila
2197. Cazan DariaPregatitoare ABobocea Daniela (Mihai Viteazul)Braila
2198. Chirita Lorena Pregatitoare ABobocea Daniela (Mihai Viteazul)Braila
2199. Cojocareanu AndreeaPregatitoare ABobocea Daniela (Mihai Viteazul)Braila
2200. Gheorghita EduardPregatitoare ABobocea Daniela (Mihai Viteazul)Braila
2201. Mitu DragosPregatitoare ABobocea Daniela (Mihai Viteazul)Braila
2202. Mustata ArielaPregatitoare ABobocea Daniela (Mihai Viteazul)Braila
2203. Mutei AlbertPregatitoare ABobocea Daniela (Mihai Viteazul)Braila
2204. Paiu MaiaPregatitoare ABobocea Daniela (Mihai Viteazul)Braila
2205. Tanu AlexiaPregatitoare ABobocea Daniela (Mihai Viteazul)Braila
2206. Vranceanu Ana MariaPregatitoare ABobocea Daniela (Mihai Viteazul)Braila
2207. ZAINEA CRISTIAN I BNeagu Florinela-Lucia (Scoala Al. I. Cuza)Braila
2208. VLAD TUDORII BBlanaru Dorina (Scoala Al. I. Cuza)Braila
2209. CIOROIU CEZARII DUngureanu Florica (Scoala Al. I. Cuza)Braila
2210. CIOROIU CEZARII DUngureanu Florica (Scoala Al. I. Cuza)Braila
2211. CIUREA COSMINII DUngureanu Florica (Scoala Al. I. Cuza)Braila
2212. ANGHELESCU BIANCAIII ACireasa Mirela (Scoala Al. I. Cuza)Braila
2213. BALABAN DANIELAIII ACireasa Mirela (Scoala Al. I. Cuza)Braila
2214. BANICA ROBERTIII ACireasa Mirela (Scoala Al. I. Cuza)Braila
2215. CIOCARLAN MIHAIIII ACireasa Mirela (Scoala Al. I. Cuza)Braila
2216. LIGA IOANAIII BTrifan Emilia (Scoala Al. I. Cuza)Braila
2217. LIGA IULIA III BTrifan Emilia (Scoala Al. I. Cuza)Braila
2218. CHIRU ALESSIAPregatitoare AToader Carmen (Scoala Al. I. Cuza)Braila
2219. CIUTA SILVIAPregatitoare AToader Carmen (Scoala Al. I. Cuza)Braila
2220. COSTACHE AMALIAPregatitoare AToader Carmen (Scoala Al. I. Cuza)Braila
2221. COTIGA DENISAPregatitoare AToader Carmen (Scoala Al. I. Cuza)Braila
2222. JIRLAIANU ERICPregatitoare AToader Carmen (Scoala Al. I. Cuza)Braila
2223. MATEI GABRIELPregatitoare AToader Carmen (Scoala Al. I. Cuza)Braila
2224. MAZAREANU REMUSPregatitoare AToader Carmen (Scoala Al. I. Cuza)Braila
2225. NEICU LUANAPregatitoare AToader Carmen (Scoala Al. I. Cuza)Braila
2226. TANASESCU ADRIANPregatitoare AToader Carmen (Scoala Al. I. Cuza)Braila
2227. TUTULAN BEATRICEPregatitoare AToader Carmen (Scoala Al. I. Cuza)Braila
2228. TUTULAN IRISPregatitoare AToader Carmen (Scoala Al. I. Cuza)Braila
2229. GONZALES YASMINEPregatitoare DVladescu Camelia (Scoala Al. I. Cuza)Braila
2230. IONEL DARIUSPregatitoare DVladescu Camelia (Scoala Al. I. Cuza)Braila
2231. SIGHINAS ANDRAPregatitoare DVladescu Camelia (Scoala Al. I. Cuza)Braila
2232. Gheoca Daniel I ARadulescu Luciana (Scoala Fanus Neagu)Braila
2233. Dragomir Robert II DCarsote Ramona (Scoala Fanus Neagu)Braila
2234. Bratu Ingrid II DCarsote Ramona (Scoala Fanus Neagu)Braila
2235. Salceanu AlexiaII DCarsote Ramona (Scoala Fanus Neagu)Braila
2236. Damian NectarieIII BCiupitu Gianina (Scoala Fanus Neagu)Braila
2237. Pintilii MarcuIII BCiupitu Gianina (Scoala Fanus Neagu)Braila
2238. NICOLAE BOGDAN IONUTPregatitoare BPicos Violeta (Scoala Fanus Neagu)Braila
2239. PIRPILIU DARIA MARIAPregatitoare BPicos Violeta (Scoala Fanus Neagu)Braila
2240. ARSENE ALEXANDRUII ALIGA LILIANA PAULA (Scoala Gimnaziala Dimitrie Cantemir)Braila
2241. CROITORU MARIAI CBAJANICA IOANA (Scoala Gimnaziala Ion Creanga)Braila
2242. BOLDEANU DRAGOSII BLUPU DANIELA (Scoala Gimnaziala Ion Creanga)Braila
2243. MIHALCEA ANISIA ILINCAII BLUPU DANIELA (Scoala Gimnaziala Ion Creanga)Braila
2244. Paiovici AndreeaI ATaralunga Mirela (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu)Braila
2245. Alexandrou Andreas StefanII CColt Rodica (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu)Braila
2246. Chiroi Miruna AndreeaII CColt Rodica (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu)Braila
2247. Stoian Maria CristinaII CColt Rodica (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu)Braila
2248. Patrascu Sara JosipaII DComan Didina (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu)Braila
2249. Ursu CarmenIV ACornea Steluta (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu)Braila
2250. Tara-Lunga DelianaPregatitoare AMerisor Alina (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu)Braila
2251. VLASE LUCAI AIONESCU MONICA (Scoala I.L.Caragiale)Braila
2252. LACUREZEANU ALESSANDROPregatitoare ANICOLAI ANGELA-SIMONA (SCOALA GIMNAZIALA DUDESTI)DUDESTI
2253. STRIMBIANU ANDREEA Pregatitoare ANICOLAI ANGELA-SIMONA (SCOALA GIMNAZIALA DUDESTI)DUDESTI
2254. BURCUS MIHAILPregatitoare BCIUPERCA LUCIA (Scoala Gimnaziala Viziru)viziru
2255. Cumpata TudorI ACarmen Dumitrache (C. N. Mihai Eminescu)Bucuresti
2256. IOnescu Lascar MayaI ACarmen Dumitrache (C. N. Mihai Eminescu)Bucuresti
2257. Marinescu HoratiuI ACarmen Dumitrache (C. N. Mihai Eminescu)Bucuresti
2258. Mihalache AdelinaI ACarmen Dumitrache (C. N. Mihai Eminescu)Bucuresti
2259. Popescu RalucaI ACarmen Dumitrache (C. N. Mihai Eminescu)Bucuresti
2260. Vasile Ana MariaI ACarmen Dumitrache (C. N. Mihai Eminescu)Bucuresti
2261. SURUGIU ANDREI ALEXANDRUI BFILIP IONELA-CRISTINA (C. N. Mihai Eminescu)Bucuresti
2262. Bojica StefanII ARodica Rizea (C. N. Mihai Eminescu)Bucuresti
2263. Deva VladII ARodica Rizea (C. N. Mihai Eminescu)Bucuresti
2264. Lazar AndreiII ARodica Rizea (C. N. Mihai Eminescu)Bucuresti
2265. Motica EduardII ARodica Rizea (C. N. Mihai Eminescu)Bucuresti
2266. Pena PatriciaIII ADespina Daoud (C. N. Mihai Eminescu)Bucuresti
2267. Danila EduardIII BFlorentina Chifu (C. N. Mihai Eminescu)Bucuresti
2268. DAVID SOFIA-ANASTASIAPregatitoare CCIOBANU MARIANA RAMONA (C. N. Mihai Eminescu)Bucuresti
2269. MUREA CARLA SOFIAPregatitoare CCIOBANU MARIANA RAMONA (C. N. Mihai Eminescu)Bucuresti
2270. PRUIU JASMIN-GABRIELAPregatitoare CCIOBANU MARIANA RAMONA (C. N. Mihai Eminescu)Bucuresti
2271. UNTARU-DIDOIU MIHNEA-GABRIELPregatitoare CCIOBANU MARIANA RAMONA (C. N. Mihai Eminescu)Bucuresti
2272. BOLOHAN VLAD TUDORII AMirela Constantin (CE Lauder-Reut)Bucuresti
2273. CONONOV MATEIII AMirela Constantin (CE Lauder-Reut)Bucuresti
2274. ROSU INGRID MEDEEAII AMirela Constantin (CE Lauder-Reut)Bucuresti
2275. CONSTANTINESCU MIRUNAIV AVeress Dora Laura (CE Lauder-Reut)Bucuresti
2276. Onisoru AlexandraII AMirela Vlad (Colegiul National de Muzica George Enescu)Bucuresti
2277. Popi MariaII AMirela Vlad (Colegiul National de Muzica George Enescu)Bucuresti
2278. Stoian Victor II AMirela Vlad (Colegiul National de Muzica George Enescu)Bucuresti
2279. Calciu IvonaIII ACarmen Ianculescu (Colegiul National de Muzica George Enescu)Bucuresti
2280. Dumitru AlexandruIII ACarmen Ianculescu (Colegiul National de Muzica George Enescu)Bucuresti
2281. Trandafir RaduIII ACarmen Ianculescu (Colegiul National de Muzica George Enescu)Bucuresti
2282. Ujeniuc BiancaIII BFelicia Enache (Colegiul National de Muzica George Enescu)Bucuresti
2283. CROITORU RADUPregatitoare AONISORU GEORGIANA (Colegiul National de Muzica George Enescu)Bucuresti
2284. LEGAT ANDREIPregatitoare AONISORU GEORGIANA (Colegiul National de Muzica George Enescu)Bucuresti
2285. RATOI ISABELAPregatitoare AONISORU GEORGIANA (Colegiul National de Muzica George Enescu)Bucuresti
2286. CALINOVSCHI ELIZAI BTOMA ELVIRA (Colegiul National Elena Cuza)Bucuresti
2287. GAGIU SARAI BTOMA ELVIRA (Colegiul National Elena Cuza)Bucuresti
2288. LACHE DIANAI BTOMA ELVIRA (Colegiul National Elena Cuza)Bucuresti
2289. MANTA ANDREII BTOMA ELVIRA (Colegiul National Elena Cuza)Bucuresti
2290. MAZILU ALBERTI BTOMA ELVIRA (Colegiul National Elena Cuza)Bucuresti
2291. MUNTEANU RARESI BTOMA ELVIRA (Colegiul National Elena Cuza)Bucuresti
2292. NEDELEA MELISSAI BTOMA ELVIRA (Colegiul National Elena Cuza)Bucuresti
2293. NEN IOANAI BTOMA ELVIRA (Colegiul National Elena Cuza)Bucuresti
2294. ONOFREICIUC ANTONIAI BTOMA ELVIRA (Colegiul National Elena Cuza)Bucuresti
2295. RADU STEFANI BTOMA ELVIRA (Colegiul National Elena Cuza)Bucuresti
2296. TALPALARIU MARAI BTOMA ELVIRA (Colegiul National Elena Cuza)Bucuresti
2297. Burlan Sonia II BTerecoasa Irina (Colegiul National Elena Cuza)Bucuresti
2298. Cachita DragosII BTerecoasa Irina (Colegiul National Elena Cuza)Bucuresti
2299. Dumitru Ioana AnastasiaII BTerecoasa Irina (Colegiul National Elena Cuza)Bucuresti
2300. Ilies SaraII BTerecoasa Irina (Colegiul National Elena Cuza)Bucuresti
2301. Ilies SaraII BTerecoasa Irina (Colegiul National Elena Cuza)Bucuresti
2302. Ispir FlaviaII BTerecoasa Irina (Colegiul National Elena Cuza)Bucuresti
2303. Luca AlexandruII BTerecoasa Irina (Colegiul National Elena Cuza)Bucuresti
2304. Manolache CalinII BTerecoasa Irina (Colegiul National Elena Cuza)Bucuresti
2305. Nica Denisa II BTerecoasa Irina (Colegiul National Elena Cuza)Bucuresti
2306. Patica AlexandruII BTerecoasa Irina (Colegiul National Elena Cuza)Bucuresti
2307. Stoian SofiaII BTerecoasa Irina (Colegiul National Elena Cuza)Bucuresti
2308. BIOLAN MATEIPregatitoare ANICOLETA CIOBANU (Colegiul National Elena Cuza)Bucuresti
2309. BOGHIU DARIUSPregatitoare ANICOLETA CIOBANU (Colegiul National Elena Cuza)Bucuresti
2310. BOGHIU DARIUSPregatitoare ANICOLETA CIOBANU (Colegiul National Elena Cuza)Bucuresti
2311. BOGHIU DARIUSPregatitoare ANICOLETA CIOBANU (Colegiul National Elena Cuza)Bucuresti
2312. BORLESCU ANYAPregatitoare ANICOLETA CIOBANU (Colegiul National Elena Cuza)Bucuresti
2313. CHIULEA DAVIDPregatitoare ANICOLETA CIOBANU (Colegiul National Elena Cuza)Bucuresti
2314. CIRSTEA ERICPregatitoare ANICOLETA CIOBANU (Colegiul National Elena Cuza)Bucuresti
2315. COMAN GRUIAPregatitoare ANICOLETA CIOBANU (Colegiul National Elena Cuza)Bucuresti
2316. CONSTANTIN MATEIPregatitoare ANICOLETA CIOBANU (Colegiul National Elena Cuza)Bucuresti
2317. CONSTANTIN MATEIPregatitoare ANICOLETA CIOBANU (Colegiul National Elena Cuza)Bucuresti
2318. COSTREIE TUDORPregatitoare ANICOLETA CIOBANU (Colegiul National Elena Cuza)Bucuresti
2319. DRAGNEA LUCAPregatitoare ANICOLETA CIOBANU (Colegiul National Elena Cuza)Bucuresti
2320. DUDAU FLORENTINPregatitoare ANICOLETA CIOBANU (Colegiul National Elena Cuza)Bucuresti
2321. DUNAREANU CEZARPregatitoare ANICOLETA CIOBANU (Colegiul National Elena Cuza)Bucuresti
2322. GAFIA MALINAPregatitoare ANICOLETA CIOBANU (Colegiul National Elena Cuza)Bucuresti
2323. GRADEA FABIOPregatitoare ANICOLETA CIOBANU (Colegiul National Elena Cuza)Bucuresti
2324. GROSU ANDREIPregatitoare ANICOLETA CIOBANU (Colegiul National Elena Cuza)Bucuresti
2325. ION SOFIAPregatitoare ANICOLETA CIOBANU (Colegiul National Elena Cuza)Bucuresti
2326. IORDACHE STEFANPregatitoare ANICOLETA CIOBANU (Colegiul National Elena Cuza)Bucuresti
2327. LAPADAT IOANAPregatitoare ANICOLETA CIOBANU (Colegiul National Elena Cuza)Bucuresti
2328. MARIN ANDREIPregatitoare ANICOLETA CIOBANU (Colegiul National Elena Cuza)Bucuresti
2329. MIHALACHE ALECSIAPregatitoare ANICOLETA CIOBANU (Colegiul National Elena Cuza)Bucuresti
2330. MOCANU VALENTINAPregatitoare ANICOLETA CIOBANU (Colegiul National Elena Cuza)Bucuresti
2331. MOISE ANCAPregatitoare ANICOLETA CIOBANU (Colegiul National Elena Cuza)Bucuresti
2332. MOVILIANU NADIAPregatitoare ANICOLETA CIOBANU (Colegiul National Elena Cuza)Bucuresti
2333. OBAE PETRUPregatitoare ANICOLETA CIOBANU (Colegiul National Elena Cuza)Bucuresti
2334. PANCU MARCPregatitoare ANICOLETA CIOBANU (Colegiul National Elena Cuza)Bucuresti
2335. PANDELEA MARIAPregatitoare ANICOLETA CIOBANU (Colegiul National Elena Cuza)Bucuresti
2336. POPESCU AYANAPregatitoare ANICOLETA CIOBANU (Colegiul National Elena Cuza)Bucuresti
2337. RISTEA MARIAPregatitoare ANICOLETA CIOBANU (Colegiul National Elena Cuza)Bucuresti
2338. SAMOILA FILIPPregatitoare ANICOLETA CIOBANU (Colegiul National Elena Cuza)Bucuresti
2339. SCARLAT ALEXIAPregatitoare ANICOLETA CIOBANU (Colegiul National Elena Cuza)Bucuresti
2340. TANASIE VLADPregatitoare ANICOLETA CIOBANU (Colegiul National Elena Cuza)Bucuresti
2341. TEODORESCU ANISIAPregatitoare ANICOLETA CIOBANU (Colegiul National Elena Cuza)Bucuresti
2342. COJOCARIU ANAI AISPAS ELENA (Gimnaziala Nr 31)Bucuresti
2343. DRAGAN BOGDANI AISPAS ELENA (Gimnaziala Nr 31)Bucuresti
2344. FLAMANZEANU ANCAI AISPAS ELENA (Gimnaziala Nr 31)Bucuresti
2345. IORDACHE ALEXIA ANDREEAI AISPAS ELENA (Gimnaziala Nr 31)Bucuresti
2346. JOITA TEODORI AISPAS ELENA (Gimnaziala Nr 31)Bucuresti
2347. NISTOR SEBASTIANI AISPAS ELENA (Gimnaziala Nr 31)Bucuresti
2348. POPA STEFANIAI AISPAS ELENA (Gimnaziala Nr 31)Bucuresti
2349. POPESCU IUSTINI AISPAS ELENA (Gimnaziala Nr 31)Bucuresti
2350. RUSSU ALEXANDRAI AISPAS ELENA (Gimnaziala Nr 31)Bucuresti
2351. STOICESCU ADIELI AISPAS ELENA (Gimnaziala Nr 31)Bucuresti
2352. VASILESCU ALEXANDRUI AISPAS ELENA (Gimnaziala Nr 31)Bucuresti
2353. ENACHE MIHAII CNICULAE GHERGHINA (Gimnaziala Nr 31)Bucuresti
2354. GROPARU MARIAI CNICULAE GHERGHINA (Gimnaziala Nr 31)Bucuresti
2355. PITIGOI SIMONAI CNICULAE GHERGHINA (Gimnaziala Nr 31)Bucuresti
2356. DUMITRASCU RAMONAI DDICU GRATIELA (Gimnaziala Nr 31)Bucuresti
2357. LADARU CRISTINAII CDEACONU EMILIANA (Gimnaziala Nr 31)Bucuresti
2358. DIACONU IANISPregatitoare APARGA SILVIA (Gimnaziala Nr 31)Bucuresti
2359. TUDORA ANAPregatitoare APARGA SILVIA (Gimnaziala Nr 31)Bucuresti
2360. BOICESCU NICOLASPregatitoare BCARUNTU MARIANA (Gimnaziala Nr 31)Bucuresti
2361. BORCEA ANA MARIAPregatitoare BCARUNTU MARIANA (Gimnaziala Nr 31)Bucuresti
2362. CASANDROIU ANTONIAPregatitoare BCARUNTU MARIANA (Gimnaziala Nr 31)Bucuresti
2363. CHELARU MATEIPregatitoare BCARUNTU MARIANA (Gimnaziala Nr 31)Bucuresti
2364. COTET RAFAELPregatitoare BCARUNTU MARIANA (Gimnaziala Nr 31)Bucuresti
2365. DRAGNE ROBERTOPregatitoare BCARUNTU MARIANA (Gimnaziala Nr 31)Bucuresti
2366. GOLGOJAN ANDREIPregatitoare BCARUNTU MARIANA (Gimnaziala Nr 31)Bucuresti
2367. GONT ALEXIAPregatitoare BCARUNTU MARIANA (Gimnaziala Nr 31)Bucuresti
2368. LUNGU BIANCAPregatitoare BCARUNTU MARIANA (Gimnaziala Nr 31)Bucuresti
2369. NEACSU ALEXANDRAPregatitoare BCARUNTU MARIANA (Gimnaziala Nr 31)Bucuresti
2370. NEACSU MIRUNAPregatitoare BCARUNTU MARIANA (Gimnaziala Nr 31)Bucuresti
2371. PETRICA ALEXANDRAPregatitoare BCARUNTU MARIANA (Gimnaziala Nr 31)Bucuresti
2372. RIZEA PATRASCU ALEXANDRUPregatitoare BCARUNTU MARIANA (Gimnaziala Nr 31)Bucuresti
2373. SAVA PATRICIAPregatitoare BCARUNTU MARIANA (Gimnaziala Nr 31)Bucuresti
2374. TINTEA ALESIAPregatitoare BCARUNTU MARIANA (Gimnaziala Nr 31)Bucuresti
2375. VASILIU DAVIDPregatitoare BCARUNTU MARIANA (Gimnaziala Nr 31)Bucuresti
2376. CONSTANTINESCU SEBASTIANPregatitoare CCONSTANTINESCU ILEANA (Gimnaziala Nr 31)Bucuresti
2377. GUTU TEOFILPregatitoare CCONSTANTINESCU ILEANA (Gimnaziala Nr 31)Bucuresti
2378. VERZIU ALEXANDRAPregatitoare CCONSTANTINESCU ILEANA (Gimnaziala Nr 31)Bucuresti
2379. VOICULESCU STEFANIAPregatitoare CCONSTANTINESCU ILEANA (Gimnaziala Nr 31)Bucuresti
2380. ARHIP DARIA ALEXANDRAI BMARIANA CANEPESCU (Hamburg Sc 195)Bucuresti
2381. CIRCIUMARU ALEXANDRU RADUI BMARIANA CANEPESCU (Hamburg Sc 195)Bucuresti
2382. CIRSTEA MARIAI BMARIANA CANEPESCU (Hamburg Sc 195)Bucuresti
2383. GAINA EDUARD ANDREII BMARIANA CANEPESCU (Hamburg Sc 195)Bucuresti
2384. GEMANARU MATEI STEFANI BMARIANA CANEPESCU (Hamburg Sc 195)Bucuresti
2385. GHEORGHE MIHAI FLORINI BMARIANA CANEPESCU (Hamburg Sc 195)Bucuresti
2386. GHETU MIHAI ANTONI BMARIANA CANEPESCU (Hamburg Sc 195)Bucuresti
2387. HETRIUC MATEII BMARIANA CANEPESCU (Hamburg Sc 195)Bucuresti
2388. ILIE SERBAN CRISTIANI BMARIANA CANEPESCU (Hamburg Sc 195)Bucuresti
2389. LOGHIN DIANA ELENAI BMARIANA CANEPESCU (Hamburg Sc 195)Bucuresti
2390. LUPU ANDREII BMARIANA CANEPESCU (Hamburg Sc 195)Bucuresti
2391. MORARU VLADI BMARIANA CANEPESCU (Hamburg Sc 195)Bucuresti
2392. NECSOIU SANDU THEODORI BMARIANA CANEPESCU (Hamburg Sc 195)Bucuresti
2393. PANA YANISAI BMARIANA CANEPESCU (Hamburg Sc 195)Bucuresti
2394. POPA IRINA ECATERINAI BMARIANA CANEPESCU (Hamburg Sc 195)Bucuresti
2395. POPIC TUDOR GABRIELI BMARIANA CANEPESCU (Hamburg Sc 195)Bucuresti
2396. PREDA MATHIAS ANDREII BMARIANA CANEPESCU (Hamburg Sc 195)Bucuresti
2397. RACEANU ALEXANDRUI BMARIANA CANEPESCU (Hamburg Sc 195)Bucuresti
2398. STOICA CRISTIANI BMARIANA CANEPESCU (Hamburg Sc 195)Bucuresti
2399. ANCUTA MATEI STEFANI CMihai Florica (Hamburg Sc 195)Bucuresti
2400. BERCEA ILEANAI CMihai Florica (Hamburg Sc 195)Bucuresti
2401. COSTINA ALEXANDRUI CMihai Florica (Hamburg Sc 195)Bucuresti
2402. COTAN SABIN GABRIELI CMihai Florica (Hamburg Sc 195)Bucuresti
2403. CRACIUN CEZAR ALEXANDRUI CMihai Florica (Hamburg Sc 195)Bucuresti
2404. CURICHERIU ALEXIAI CMihai Florica (Hamburg Sc 195)Bucuresti
2405. DRAGAN MATEI CRISTIANI CMihai Florica (Hamburg Sc 195)Bucuresti
2406. ILIE MAIA ALEXANDRAI CMihai Florica (Hamburg Sc 195)Bucuresti
2407. MIHAI BIANCA MARIAI CMihai Florica (Hamburg Sc 195)Bucuresti
2408. OPREA RADU STEFANI CMihai Florica (Hamburg Sc 195)Bucuresti
2409. POPESCU MIHAIL CHRISTIANI CMihai Florica (Hamburg Sc 195)Bucuresti
2410. SANDULACHE KARINA ANDREEAI CMihai Florica (Hamburg Sc 195)Bucuresti
2411. Apreotesei TeodoraI JChivu Andreea (Hamburg Sc 195)Bucuresti
2412. Tanasescu MonicaI JChivu Andreea (Hamburg Sc 195)Bucuresti
2413. GHETES ANDREII MCOVRIG IRINA (Hamburg Sc 195)Bucuresti
2414. MOLDOVEANU MARIAI MCOVRIG IRINA (Hamburg Sc 195)Bucuresti
2415. PAVEL MIRUNAI MCOVRIG IRINA (Hamburg Sc 195)Bucuresti
2416. SMULEAC ANDREII MCOVRIG IRINA (Hamburg Sc 195)Bucuresti
2417. TURIAC TUDORI MCOVRIG IRINA (Hamburg Sc 195)Bucuresti
2418. Latea MilenaI OSmuleac Gabriela Iuliana (Hamburg Sc 195)Bucuresti
2419. Soare SanzianaI OSmuleac Gabriela Iuliana (Hamburg Sc 195)Bucuresti
2420. Chifor SaraII AFrujina Aida (Hamburg Sc 195)Bucuresti
2421. Croitoru SanzianaII AFrujina Aida (Hamburg Sc 195)Bucuresti
2422. Dumitrescu SofiaII AFrujina Aida (Hamburg Sc 195)Bucuresti
2423. Ionescu TominaII AFrujina Aida (Hamburg Sc 195)Bucuresti
2424. Marin DavidII AFrujina Aida (Hamburg Sc 195)Bucuresti
2425. Mihailescu AndreeaII AFrujina Aida (Hamburg Sc 195)Bucuresti
2426. Neagu TomaII AFrujina Aida (Hamburg Sc 195)Bucuresti
2427. Paslaru TaisiaII AFrujina Aida (Hamburg Sc 195)Bucuresti
2428. Pralea AlexandruII AFrujina Aida (Hamburg Sc 195)Bucuresti
2429. Romascu IuliaII AFrujina Aida (Hamburg Sc 195)Bucuresti
2430. Rosu SimonaII AFrujina Aida (Hamburg Sc 195)Bucuresti
2431. Stefanescu CristianII AFrujina Aida (Hamburg Sc 195)Bucuresti
2432. Tabacaru AlexandraII AFrujina Aida (Hamburg Sc 195)Bucuresti
2433. Turtoi MariaII AFrujina Aida (Hamburg Sc 195)Bucuresti
2434. Alecu Vanessa MariaII DStroia ionela (Hamburg Sc 195)Bucuresti
2435. Cadar MateiII ICretu Mirela (Hamburg Sc 195)Bucuresti
2436. Stan Teodora MariaII ICretu Mirela (Hamburg Sc 195)Bucuresti
2437. Maran MateiIII DBadescu Angelica (Hamburg Sc 195)Bucuresti
2438. PROFEANU STEFANIII DBadescu Angelica (Hamburg Sc 195)Bucuresti
2439. Topala ElenaIII DBadescu Angelica (Hamburg Sc 195)Bucuresti
2440. Anghelescu AnastasiaIII EPopa Ana-Maria (Hamburg Sc 195)Bucuresti
2441. Cazacu Eduard CristianIII EPopa Ana-Maria (Hamburg Sc 195)Bucuresti
2442. Chivu Calin AndreiIII EPopa Ana-Maria (Hamburg Sc 195)Bucuresti
2443. Constantinescu Theodora Andreea III EPopa Ana-Maria (Hamburg Sc 195)Bucuresti
2444. Dobrin DavidIII EPopa Ana-Maria (Hamburg Sc 195)Bucuresti
2445. Dobromir Vlad AndreiIII EPopa Ana-Maria (Hamburg Sc 195)Bucuresti
2446. Florea ElsaIII EPopa Ana-Maria (Hamburg Sc 195)Bucuresti
2447. Gansac MirceaIII EPopa Ana-Maria (Hamburg Sc 195)Bucuresti
2448. Ghetu GabrielIII EPopa Ana-Maria (Hamburg Sc 195)Bucuresti
2449. Grigore MateiIII EPopa Ana-Maria (Hamburg Sc 195)Bucuresti
2450. Patrut Alessia FrancescaIII EPopa Ana-Maria (Hamburg Sc 195)Bucuresti
2451. Popescu BogdanIII EPopa Ana-Maria (Hamburg Sc 195)Bucuresti
2452. Raduta RianaIII EPopa Ana-Maria (Hamburg Sc 195)Bucuresti
2453. Spataru Vlad AndreiIII EPopa Ana-Maria (Hamburg Sc 195)Bucuresti
2454. Tabarcea Ingrid AlessiaIII EPopa Ana-Maria (Hamburg Sc 195)Bucuresti
2455. Diaconescu MariaIV AMariana Barac (Hamburg Sc 195)Bucuresti
2456. Ispirescu MaraIV AMariana Barac (Hamburg Sc 195)Bucuresti
2457. Mosul TudorIV AMariana Barac (Hamburg Sc 195)Bucuresti
2458. Nicola VictorIV AMariana Barac (Hamburg Sc 195)Bucuresti
2459. Tanase MihneaIV AMariana Barac (Hamburg Sc 195)Bucuresti
2460. Varban AlexandruIV AMariana Barac (Hamburg Sc 195)Bucuresti
2461. BURGHELEA MAIAIV BSincu Ileana (Hamburg Sc 195)Bucuresti
2462. PATRU RADUIV BSincu Ileana (Hamburg Sc 195)Bucuresti
2463. PATRU VICTORIV BSincu Ileana (Hamburg Sc 195)Bucuresti
2464. Pop CristianIV DBarbu Sorina (Hamburg Sc 195)Bucuresti
2465. Tudose SerbanIV DBarbu Sorina (Hamburg Sc 195)Bucuresti
2466. BABACEA MARA IOANAI AJUNCU CERASELLA (Liceul Odobleja)Bucuresti
2467. COSTACHE RUXANDRAI AJUNCU CERASELLA (Liceul Odobleja)Bucuresti
2468. DUMITRU LUCAI AJUNCU CERASELLA (Liceul Odobleja)Bucuresti
2469. FURTUNA RADUI AJUNCU CERASELLA (Liceul Odobleja)Bucuresti
2470. RADU MARIAI AJUNCU CERASELLA (Liceul Odobleja)Bucuresti
2471. STANESCU MARIAI BANTONESCU CLAUDIA (Liceul Odobleja)Bucuresti
2472. STOIAN SOFIA I BANTONESCU CLAUDIA (Liceul Odobleja)Bucuresti
2473. GHEORGHE BOGDANI CECATERINA VLAD (Liceul Odobleja)Bucuresti
2474. BERCARU STEFAN II AMANDA EUGENIA (Liceul Odobleja)Bucuresti
2475. CRACIUN NORAII AMANDA EUGENIA (Liceul Odobleja)Bucuresti
2476. DUMITRACHE ANAII AMANDA EUGENIA (Liceul Odobleja)Bucuresti
2477. GRIGORASCU ROBERTII AMANDA EUGENIA (Liceul Odobleja)Bucuresti
2478. IONESCU MATEIII AMANDA EUGENIA (Liceul Odobleja)Bucuresti
2479. LAVRIG ALEXIAII AMANDA EUGENIA (Liceul Odobleja)Bucuresti
2480. SASU BIANCAII AMANDA EUGENIA (Liceul Odobleja)Bucuresti
2481. VASILE DAVIDII AMANDA EUGENIA (Liceul Odobleja)Bucuresti
2482. VELEA IRINAII AMANDA EUGENIA (Liceul Odobleja)Bucuresti
2483. DOBROTA TUDORII CSTATE OANA (Liceul Odobleja)Bucuresti
2484. GASPAR TEAII CSTATE OANA (Liceul Odobleja)Bucuresti
2485. LARGEANU VLADII CSTATE OANA (Liceul Odobleja)Bucuresti
2486. SAPCALIU DAVIDII CSTATE OANA (Liceul Odobleja)Bucuresti
2487. SUFARU ANDREIII CSTATE OANA (Liceul Odobleja)Bucuresti
2488. FOCA DENISAIII BMOCANU RALUCA (Liceul Odobleja)Bucuresti
2489. DENA ALEXANDRAIV BGARBOVU NICOLETA (Liceul Odobleja)Bucuresti
2490. NEACSU ALEXIAIV BGARBOVU NICOLETA (Liceul Odobleja)Bucuresti
2491. PIRJOLEA ISABELAIV BGARBOVU NICOLETA (Liceul Odobleja)Bucuresti
2492. BADULESCU DRAGOSPregatitoare ALAZAROIU CARMEN (Liceul Odobleja)Bucuresti
2493. BEZNILA MARIAPregatitoare ALAZAROIU CARMEN (Liceul Odobleja)Bucuresti
2494. MANOLE ALEXIAPregatitoare ALAZAROIU CARMEN (Liceul Odobleja)Bucuresti
2495. NICULESCU MUGURELPregatitoare ALAZAROIU CARMEN (Liceul Odobleja)Bucuresti
2496. PADUREANU NICHOLASPregatitoare ALAZAROIU CARMEN (Liceul Odobleja)Bucuresti
2497. POPA ANDREIPregatitoare ALAZAROIU CARMEN (Liceul Odobleja)Bucuresti
2498. TOPOLOIU ANDREIPregatitoare ALAZAROIU CARMEN (Liceul Odobleja)Bucuresti
2499. BULARCA DAVID ANDREI Pregatitoare BDRAGOMIR AURA (Liceul Odobleja)Bucuresti
2500. CALIN DAVID ANDREIPregatitoare BDRAGOMIR AURA (Liceul Odobleja)Bucuresti
2501. CRUCEANA EDWARD ANDREIPregatitoare BDRAGOMIR AURA (Liceul Odobleja)Bucuresti
2502. ENE ALEXANDRU OCTAVIANPregatitoare BDRAGOMIR AURA (Liceul Odobleja)Bucuresti
2503. FILIPOVICI SARA ADELINAPregatitoare BDRAGOMIR AURA (Liceul Odobleja)Bucuresti
2504. IONESCU ANDREI CRISTIANPregatitoare BDRAGOMIR AURA (Liceul Odobleja)Bucuresti
2505. MANDA CRISTINA MIHAELAPregatitoare BDRAGOMIR AURA (Liceul Odobleja)Bucuresti
2506. TEODORESCU NICHOLAS CEZARPregatitoare BDRAGOMIR AURA (Liceul Odobleja)Bucuresti
2507. CIOBAN SOFIAPregatitoare CPADURARU ANCA (Liceul Odobleja)Bucuresti
2508. GROSU NATALIAPregatitoare CPADURARU ANCA (Liceul Odobleja)Bucuresti
2509. STANICA DAVIDPregatitoare CPADURARU ANCA (Liceul Odobleja)Bucuresti
2510. NICA DAVID VICTORPregatitoare DDORU OANA ELENA (Liceul Odobleja)Bucuresti
2511. Arriagada Morales EdelinaI ATalnar Adriana (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)Bucuresti
2512. Borza SofiaI ATalnar Adriana (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)Bucuresti
2513. Damian MirunaI ATalnar Adriana (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)Bucuresti
2514. Macarascu FilipI ATalnar Adriana (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)Bucuresti
2515. Nastase TudorI ATalnar Adriana (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)Bucuresti
2516. Nica AndreeaI ATalnar Adriana (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)Bucuresti
2517. Stoica RazvanI ATalnar Adriana (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)Bucuresti
2518. Costin TiberiuI BSerban Mihaela (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)Bucuresti
2519. Csisser BrianaI BSerban Mihaela (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)Bucuresti
2520. Gatea SophiaI BSerban Mihaela (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)Bucuresti
2521. Ghita RobertI BSerban Mihaela (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)Bucuresti
2522. Sandu JasmineI BSerban Mihaela (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)Bucuresti
2523. Ciobanu GabrielI CPopa Susana (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)Bucuresti
2524. Mocanu OvidiuI CPopa Susana (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)Bucuresti
2525. Popa CristianI CPopa Susana (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)Bucuresti
2526. Bratu DavidII AJiaveanu Maria Ana (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)Bucuresti
2527. Grigoras IlincaIII AIliescu Marioara (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)Bucuresti
2528. Ioan TudorIII AIliescu Marioara (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)Bucuresti
2529. Nita MariusIII AIliescu Marioara (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)Bucuresti
2530. Rusu StefanIII AIliescu Marioara (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)Bucuresti
2531. Sandulescu TudorIII AIliescu Marioara (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)Bucuresti
2532. Sava AndreiIII AIliescu Marioara (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)Bucuresti
2533. Badea AlexandruIV ANiculescu Simona (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)Bucuresti
2534. Marinescu AlexandruIV ANiculescu Simona (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)Bucuresti
2535. Cemartan NicolaeIV BJimborean Camelia (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)Bucuresti
2536. Cojocaru GabrielIV BJimborean Camelia (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)Bucuresti
2537. Enescu ElisaIV BJimborean Camelia (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)Bucuresti
2538. Marmureanu LauraIV BJimborean Camelia (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)Bucuresti
2539. Zamfir MariaIV BJimborean Camelia (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)Bucuresti
2540. Mavrodin EmaPregatitoare BOproiu Claudia (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)Bucuresti
2541. Velea AlinaPregatitoare BOproiu Claudia (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)Bucuresti
2542. Mihai LuciaPregatitoare CLungu Marlena (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)Bucuresti
2543. Mihai LuciaPregatitoare CLungu Marlena (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)Bucuresti
2544. Virvaroiu AnaPregatitoare CLungu Marlena (Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu)Bucuresti
2545. DONEA FILIPII BMarina Radulescu (Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta)Bucuresti
2546. LICA TUDORII BMarina Radulescu (Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta)Bucuresti
2547. VOICU KIRALINAII BMarina Radulescu (Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta)Bucuresti
2548. Cosma TudorII CAndrei Mirela (Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta)Bucuresti
2549. Fellone FrancescaII CAndrei Mirela (Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta)Bucuresti
2550. Visoianu Ana-SophiaII CAndrei Mirela (Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta)Bucuresti
2551. Calin Daria-MihaelaIII AState Luminita (Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta)Bucuresti
2552. Ciobanu Maria-AlexiaIII AState Luminita (Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta)Bucuresti
2553. Babes AndreiIII CNegoita Irina (Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta)Bucuresti
2554. Dragos Ana MariaIII CNegoita Irina (Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta)Bucuresti
2555. Al Yahya HadyIV AIanos Elisabeta (Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta)Bucuresti
2556. Ceornolet Denis CristianIV AIanos Elisabeta (Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta)Bucuresti
2557. Chatzistamatiou MariaIV AIanos Elisabeta (Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta)Bucuresti
2558. Enache Vlad AlexandruIV AIanos Elisabeta (Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta)Bucuresti
2559. Plugaru Ioan alexandruIV AIanos Elisabeta (Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta)Bucuresti
2560. Sichitiu Iana AlexandraIV AIanos Elisabeta (Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta)Bucuresti
2561. Stanica Oana TeodoraIV AIanos Elisabeta (Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta)Bucuresti
2562. Blanaru AlexiaIV BChivu Oana (Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta)Bucuresti
2563. Boldi EugenIV BChivu Oana (Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta)Bucuresti
2564. Ene MihaiIV BChivu Oana (Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta)Bucuresti
2565. Pitis LaviniaIV BChivu Oana (Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta)Bucuresti
2566. ANGHEL MATEIPregatitoare ACSIZMADI ALICE (Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta)Bucuresti
2567. AVRAM ANASTASIA MARIAPregatitoare ACSIZMADI ALICE (Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta)Bucuresti
2568. BABES RADUPregatitoare ACSIZMADI ALICE (Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta)Bucuresti
2569. CRANTA JACQUELINE KATHERINEPregatitoare ACSIZMADI ALICE (Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta)Bucuresti
2570. HOTAREANU FILIP MATEIPregatitoare ACSIZMADI ALICE (Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta)Bucuresti
2571. KONTRAFOURIS DIONISISPregatitoare ACSIZMADI ALICE (Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta)Bucuresti
2572. MAZILU SERGIUPregatitoare ACSIZMADI ALICE (Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta)Bucuresti
2573. PARVU RADUPregatitoare ACSIZMADI ALICE (Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta)Bucuresti
2574. PERJU ADINA MARIAPregatitoare ACSIZMADI ALICE (Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta)Bucuresti
2575. SURDU DELIAPregatitoare ACSIZMADI ALICE (Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta)Bucuresti
2576. Aldea Maria-AntoniaPregatitoare BRadu Nicoleta (Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta)Bucuresti
2577. Bostina TheodoraPregatitoare BRadu Nicoleta (Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta)Bucuresti
2578. Calin Bogdan-GabrielPregatitoare BRadu Nicoleta (Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta)Bucuresti
2579. Chiritoiu VladimirPregatitoare BRadu Nicoleta (Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta)Bucuresti
2580. Constantinescu Eric-AlexandruPregatitoare BRadu Nicoleta (Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta)Bucuresti
2581. Lazar Andreea-Cristina-MariaPregatitoare BRadu Nicoleta (Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta)Bucuresti
2582. Momanu Alexandra-MariaPregatitoare BRadu Nicoleta (Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta)Bucuresti
2583. Sola AnastasiaPregatitoare BRadu Nicoleta (Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta)Bucuresti
2584. Sola EcaterinaPregatitoare BRadu Nicoleta (Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta)Bucuresti
2585. Stoicescu CatincaPregatitoare BRadu Nicoleta (Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta)Bucuresti
2586. Stoicescu SmarandaPregatitoare BRadu Nicoleta (Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta)Bucuresti
2587. Dinca TomaPregatitoare CAngelica Riza (Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta)Bucuresti
2588. CHITAS RAYNHARDII ARUSU CRISTINA (Liceul Teoretic Dante Alighieri )Bucuresti
2589. COSTEA MATEIII ARUSU CRISTINA (Liceul Teoretic Dante Alighieri )Bucuresti
2590. FARINI NICOLASII ARUSU CRISTINA (Liceul Teoretic Dante Alighieri )Bucuresti
2591. GHEORGHIU ANDREIII ARUSU CRISTINA (Liceul Teoretic Dante Alighieri )Bucuresti
2592. IVAN RARESII ARUSU CRISTINA (Liceul Teoretic Dante Alighieri )Bucuresti
2593. MIRESCU VICTORII ARUSU CRISTINA (Liceul Teoretic Dante Alighieri )Bucuresti
2594. NUTU EDUARDII ARUSU CRISTINA (Liceul Teoretic Dante Alighieri )Bucuresti
2595. STOICA MIHAIII ARUSU CRISTINA (Liceul Teoretic Dante Alighieri )Bucuresti
2596. Ivascu IustinII CSerban Raluca Andreea (Liceul Teoretic Dante Alighieri )Bucuresti
2597. Lospa TamaraII CSerban Raluca Andreea (Liceul Teoretic Dante Alighieri )Bucuresti
2598. Manguci Luca GeorgeII CSerban Raluca Andreea (Liceul Teoretic Dante Alighieri )Bucuresti
2599. Prisacariu BeatriceIII ACurea Cristina (Liceul Teoretic Dante Alighieri )Bucuresti
2600. CRISTESCU MARIAIV ACOJANU VERONICA-ELENA (Liceul Teoretic Dante Alighieri )Bucuresti
2601. Nedelcu GabrielII ARamona Voicescu (Liceul Teoretic Eugen Lovinescu)Bucuresti
2602. Dunare DanielaIII ACalin Marilena (Liceul Teoretic Eugen Lovinescu)Bucuresti
2603. Dumitrescu DanielIII BIordache Simona (Liceul Teoretic Eugen Lovinescu)Bucuresti
2604. Mocanu CalinIV BDragan Dana (Liceul Teoretic Eugen Lovinescu)Bucuresti
2605. Manolache RalucaPregatitoare BFlorenta Mosteanu (Liceul Teoretic Eugen Lovinescu)Bucuresti
2606. Stancu CristinaPregatitoare BFlorenta Mosteanu (Liceul Teoretic Eugen Lovinescu)Bucuresti
2607. Tudor TeodoraPregatitoare BFlorenta Mosteanu (Liceul Teoretic Eugen Lovinescu)Bucuresti
2608. Vintila AndraPregatitoare BFlorenta Mosteanu (Liceul Teoretic Eugen Lovinescu)Bucuresti
2609. Dumitru- Costache AdelinaI ARotaru Finica (Liceul Teoretic Jean Monnet)Bucuresti
2610. Cantur DavidI BPaculea Bianca (Liceul Teoretic Jean Monnet)Bucuresti
2611. Moraru David NicolaeI DComan Georgiana (Liceul Teoretic Jean Monnet)Bucuresti
2612. Dobrica MariaII AIonescu Felicia (Liceul Teoretic Jean Monnet)Bucuresti
2613. BERBECARIU MARK CONSTANTINPregatitoare DHutanu Alma (Liceul Teoretic Jean Monnet)Bucuresti
2614. MAITA FELIXPregatitoare DHutanu Alma (Liceul Teoretic Jean Monnet)Bucuresti
2615. PALOS VLADIMIR DANIELPregatitoare DHutanu Alma (Liceul Teoretic Jean Monnet)Bucuresti
2616. ATASIEI STEFANII ABACIU FLORINA (Liceul Teoretic Marin Preda)Bucuresti
2617. CALDARUS MARIOII ABACIU FLORINA (Liceul Teoretic Marin Preda)Bucuresti
2618. FLORESCU MIHAIII ABACIU FLORINA (Liceul Teoretic Marin Preda)Bucuresti
2619. MARIN DARIAII ABACIU FLORINA (Liceul Teoretic Marin Preda)Bucuresti
2620. MARIN TUDORII ABACIU FLORINA (Liceul Teoretic Marin Preda)Bucuresti
2621. MODROGAN DALIAII ABACIU FLORINA (Liceul Teoretic Marin Preda)Bucuresti
2622. PETCULESCU CRISTIANII ABACIU FLORINA (Liceul Teoretic Marin Preda)Bucuresti
2623. STOICA LUCASII ABACIU FLORINA (Liceul Teoretic Marin Preda)Bucuresti
2624. VIJULIE MATEIII ABACIU FLORINA (Liceul Teoretic Marin Preda)Bucuresti
2625. GRIGORE RADU ANDREIII BNECULA MIHAELA (Liceul Teoretic Marin Preda)Bucuresti
2626. MANOLEA RARES DANIEL ANDREIII BNECULA MIHAELA (Liceul Teoretic Marin Preda)Bucuresti
2627. STAN DANNAYII BNECULA MIHAELA (Liceul Teoretic Marin Preda)Bucuresti
2628. STEFAN DOINA MARIAII BNECULA MIHAELA (Liceul Teoretic Marin Preda)Bucuresti
2629. STOICA MARIA ALEXANDRAII BNECULA MIHAELA (Liceul Teoretic Marin Preda)Bucuresti
2630. CROITORU ALEXANDRUI ATOADER VICTORIA (Liceul Teoretic Nicolae Iorga)Bucuresti
2631. HRISTESCU MARIA SARAI ATOADER VICTORIA (Liceul Teoretic Nicolae Iorga)Bucuresti
2632. LAZARESCU ALEXANDRUI ATOADER VICTORIA (Liceul Teoretic Nicolae Iorga)Bucuresti
2633. NICULAE MARIA TEODORAI ATOADER VICTORIA (Liceul Teoretic Nicolae Iorga)Bucuresti
2634. NICULESCU ANA SOFIAI ATOADER VICTORIA (Liceul Teoretic Nicolae Iorga)Bucuresti
2635. NITULESCU DARIA IOANAI ATOADER VICTORIA (Liceul Teoretic Nicolae Iorga)Bucuresti
2636. POP CALIN GABRIELI ATOADER VICTORIA (Liceul Teoretic Nicolae Iorga)Bucuresti
2637. BALTAG CLARAIII AGHITA LORETA (Liceul Teoretic Nicolae Iorga)Bucuresti
2638. DRAGOMIR DENISAIII AGHITA LORETA (Liceul Teoretic Nicolae Iorga)Bucuresti
2639. STANCIU ILINCAIII AGHITA LORETA (Liceul Teoretic Nicolae Iorga)Bucuresti
2640. NINU ANA ELENAPregatitoare CMARGUTOIU CRISTINA (Liceul Teoretic Nicolae Iorga)Bucuresti
2641. TARUS MARIAPregatitoare CMARGUTOIU CRISTINA (Liceul Teoretic Nicolae Iorga)Bucuresti
2642. CATA FLORINI ASERBAN CRISTINA (SCOALA GIMNAZIALA NR.5)Bucuresti
2643. GLINISCHI TEODORAI ASERBAN CRISTINA (SCOALA GIMNAZIALA NR.5)Bucuresti
2644. GRIGORIU VICTORI ASERBAN CRISTINA (SCOALA GIMNAZIALA NR.5)Bucuresti
2645. IOSIF RARESI ASERBAN CRISTINA (SCOALA GIMNAZIALA NR.5)Bucuresti
2646. MALIN ANASTASIAI ASERBAN CRISTINA (SCOALA GIMNAZIALA NR.5)Bucuresti
2647. MUSCELEANU MARA I ASERBAN CRISTINA (SCOALA GIMNAZIALA NR.5)Bucuresti
2648. NEGRILA MIRUNAI ASERBAN CRISTINA (SCOALA GIMNAZIALA NR.5)Bucuresti
2649. POP ALEXANDRUI ASERBAN CRISTINA (SCOALA GIMNAZIALA NR.5)Bucuresti
2650. BODE TUDORI AToader Roxana (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)Bucuresti
2651. IONESCU LORENAI AToader Roxana (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)Bucuresti
2652. NAE ANA TEODORAI AToader Roxana (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)Bucuresti
2653. RADUICA EVA IOANAI AToader Roxana (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)Bucuresti
2654. CONSTANTIN ROBERT MIHAII BZANOAGA NICOLETA (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)Bucuresti
2655. GAE MIHAI CALINI BZANOAGA NICOLETA (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)Bucuresti
2656. GOGAN CLAUDIU VALENTINI BZANOAGA NICOLETA (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)Bucuresti
2657. ISTRATE SOFIAI BZANOAGA NICOLETA (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)Bucuresti
2658. RADAN COSMIN TIBERIUI BZANOAGA NICOLETA (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)Bucuresti
2659. ROGOJINA INGRID ALEXANDRA MARIAI BZANOAGA NICOLETA (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)Bucuresti
2660. MANOLIU MARIA CRISTINAI DCOSTACHE AMALIA (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)Bucuresti
2661. IBRAHIMI DENISI ECAPUZZI MIRELA (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)Bucuresti
2662. COMAN ANDREIII ADRAGU PATRICIA (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)Bucuresti
2663. POPESCU ALEXIA IOANAII BOBARSE MIHAELA (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)Bucuresti
2664. TROIE OCTAVIAN ANTONIUII CZEGHERU LIVIA (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)Bucuresti
2665. ZAHARIA CIPRIAN II EPENA RODICA (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)Bucuresti
2666. COTRUTA MARA ANASTASIAIII APreda Iulia (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)Bucuresti
2667. SPATARELU DANIELIII APreda Iulia (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)Bucuresti
2668. STEFAN RARES GABRIELIII APreda Iulia (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)Bucuresti
2669. VOICU MIHAIIII APreda Iulia (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)Bucuresti
2670. ANINOIU LARAIII BGROZAVU MONICA (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)Bucuresti
2671. BALASAN ADINAIII BGROZAVU MONICA (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)Bucuresti
2672. COJOCARU ALEXIII BGROZAVU MONICA (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)Bucuresti
2673. CONDURARU MIRUNAIII BGROZAVU MONICA (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)Bucuresti
2674. CRISTEA TUDORIII BGROZAVU MONICA (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)Bucuresti
2675. EFTIMIE ADELINDAIII BGROZAVU MONICA (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)Bucuresti
2676. GHEORGHIU VLADIII BGROZAVU MONICA (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)Bucuresti
2677. GROZAVU CRISTINAIII BGROZAVU MONICA (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)Bucuresti
2678. IONESCU ERICIII BGROZAVU MONICA (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)Bucuresti
2679. JIANU-NEMTEANU ISABELLIII BGROZAVU MONICA (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)Bucuresti
2680. NICOLAE-PINDARU ALEXIAIII BGROZAVU MONICA (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)Bucuresti
2681. IVANA CRISTIAN MIHAIIV ASTIRBU ANCA (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)Bucuresti
2682. MANOLE BOGDANIV BANTONICA ECATERINA (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)Bucuresti
2683. DIRLA RIANNAIV CVOICU ELENA (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)Bucuresti
2684. RAC ANDREIPregatitoare AROTARU AMALIA (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)Bucuresti
2685. DAIAN TUDOR MARIUSPregatitoare BGHEORGHE NARCITA (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)Bucuresti
2686. FIRAN ELENA ROXANAPregatitoare BGHEORGHE NARCITA (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)Bucuresti
2687. MIHAI ALEXIA MARAPregatitoare BGHEORGHE NARCITA (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)Bucuresti
2688. SAVEL BOGDAN CRISTIANPregatitoare BGHEORGHE NARCITA (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)Bucuresti
2689. CIOCODEI LAURA IOANAPregatitoare CSTOICA RALUCA MAGDA (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)Bucuresti
2690. GHEORGHE YANNIS MIHAIPregatitoare CSTOICA RALUCA MAGDA (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)Bucuresti
2691. KIRIMEAKA ADONIS MARIOPregatitoare DGHEORGHE MARGARETA (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)Bucuresti
2692. STATE IONUT ALEXANDRUPregatitoare DGHEORGHE MARGARETA (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)Bucuresti
2693. TRACHE ANDREI ALEXANDRUPregatitoare DGHEORGHE MARGARETA (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)Bucuresti
2694. PRUTEANU RARES ANDREIPregatitoare EPETRE DANIEL (Scoala Gimnaziala Avram Iancu)Bucuresti
2695. POPA IOANAIII BPetre Melinte Catalina (Scoala Cezar Bolliac)Bucuresti
2696. BURLACU TUDORPregatitoare AIulia Barlan (Scoala Cezar Bolliac)Bucuresti
2697. GHEORGHIU ANDREIPregatitoare AIulia Barlan (Scoala Cezar Bolliac)Bucuresti
2698. BELAUS MATEIPregatitoare BPetre Melinte Catalina (Scoala Cezar Bolliac)Bucuresti
2699. CARASEL ANDRIAPregatitoare BPetre Melinte Catalina (Scoala Cezar Bolliac)Bucuresti
2700. Gheorghe Mihnea BogdanI BStaicu Geanina (Scoala Gimnaziala Adrian Paunescu)Bucuresti
2701. ALEXANDRU DAVIDI AMIHAELA DAVID (SCOALA GIMNAZIALA ANASTASIA POPESCU)Bucuresti
2702. CIORNEANU EVAI AMIHAELA DAVID (SCOALA GIMNAZIALA ANASTASIA POPESCU)Bucuresti
2703. GAVRILITA LUCAI AMIHAELA DAVID (SCOALA GIMNAZIALA ANASTASIA POPESCU)Bucuresti
2704. MICULA PETRUI AMIHAELA DAVID (SCOALA GIMNAZIALA ANASTASIA POPESCU)Bucuresti
2705. MOISA MIRUNAI AMIHAELA DAVID (SCOALA GIMNAZIALA ANASTASIA POPESCU)Bucuresti
2706. STANESCU PAVELI AMIHAELA DAVID (SCOALA GIMNAZIALA ANASTASIA POPESCU)Bucuresti
2707. ALEXA MATEII BMIHAELA DAVID (SCOALA GIMNAZIALA ANASTASIA POPESCU)Bucuresti
2708. DOBRE PETRAI BMIHAELA DAVID (SCOALA GIMNAZIALA ANASTASIA POPESCU)Bucuresti
2709. ENEA SABINI BMIHAELA DAVID (SCOALA GIMNAZIALA ANASTASIA POPESCU)Bucuresti
2710. NICOLAE IRINAI BMIHAELA DAVID (SCOALA GIMNAZIALA ANASTASIA POPESCU)Bucuresti
2711. RADU ANAI BMIHAELA DAVID (SCOALA GIMNAZIALA ANASTASIA POPESCU)Bucuresti
2712. VICOL DANIELI BMIHAELA DAVID (SCOALA GIMNAZIALA ANASTASIA POPESCU)Bucuresti
2713. BORTAN ALEXII AMIHAELA DAVID (SCOALA GIMNAZIALA ANASTASIA POPESCU)Bucuresti
2714. CHERECHES SOFIA ANAII ARamona Mara Pisoiu (SCOALA GIMNAZIALA ANASTASIA POPESCU)Bucuresti
2715. DUMITRIU STEFANII ARamona Mara Pisoiu (SCOALA GIMNAZIALA ANASTASIA POPESCU)Bucuresti
2716. MATEI IOANAII ARamona Mara Pisoiu (SCOALA GIMNAZIALA ANASTASIA POPESCU)Bucuresti
2717. MOCANU STEFANIA ARIANAII ABARBU MARIA (SCOALA GIMNAZIALA ANASTASIA POPESCU)Bucuresti
2718. NECULA IRINA CATINCAII ABARBU MARIA (SCOALA GIMNAZIALA ANASTASIA POPESCU)Bucuresti
2719. PATRASCU IULIAII AMIHAELA DAVID (SCOALA GIMNAZIALA ANASTASIA POPESCU)Bucuresti
2720. NICOLAE GEORGIANAIII AMIHAELA DAVID (SCOALA GIMNAZIALA ANASTASIA POPESCU)Bucuresti
2721. VARIA ANA-MARIAIII AMIHAELA DAVID (SCOALA GIMNAZIALA ANASTASIA POPESCU)Bucuresti
2722. BADET LIDIAPregatitoare AMIHAELA DAVID (SCOALA GIMNAZIALA ANASTASIA POPESCU)Bucuresti
2723. CALISTRU YASMINPregatitoare AMIHAELA DAVID (SCOALA GIMNAZIALA ANASTASIA POPESCU)Bucuresti
2724. CROITORU ROBERTPregatitoare AMIHAELA DAVID (SCOALA GIMNAZIALA ANASTASIA POPESCU)Bucuresti
2725. MOCANU ALEXANDRUPregatitoare AMIHAELA DAVID (SCOALA GIMNAZIALA ANASTASIA POPESCU)Bucuresti
2726. SERBANUTA PARASCHIVPregatitoare AMIHAELA DAVID (SCOALA GIMNAZIALA ANASTASIA POPESCU)Bucuresti
2727. STANCU ANDREEAPregatitoare AMIHAELA DAVID (SCOALA GIMNAZIALA ANASTASIA POPESCU)Bucuresti
2728. TOMA EMANUELPregatitoare AMIHAELA DAVID (SCOALA GIMNAZIALA ANASTASIA POPESCU)Bucuresti
2729. BEM MARIAI ANechita Irina (Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi)Bucuresti
2730. MANOLESCU IRINAI ANechita Irina (Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi)Bucuresti
2731. NICU ANDREII ANechita Irina (Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi)Bucuresti
2732. POP SANZIANAI ANechita Irina (Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi)Bucuresti
2733. SCARLAT RARESI ANechita Irina (Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi)Bucuresti
2734. BACANU MEDEEAI CPOPESCU NELA (Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi)Bucuresti
2735. ICRIVERZI ANDREII CPOPESCU NELA (Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi)Bucuresti
2736. MANEA MARIAI CPOPESCU NELA (Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi)Bucuresti
2737. TABACARU REBECCAI CPOPESCU NELA (Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi)Bucuresti
2738. COVASA ANDREEAII DILARION NICULINA (Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi)Bucuresti
2739. NEGRE BRIANAII DILARION NICULINA (Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi)Bucuresti
2740. NEGRE BRIANAII DILARION NICULINA (Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi)Bucuresti
2741. Rahman AminurII GMioara Visan (Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi)Bucuresti
2742. Balta Maria IoanaPregatitoare ATuicu Daniela (Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi)Bucuresti
2743. Ciurea Stefan Pregatitoare ATuicu Daniela (Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi)Bucuresti
2744. Gavriloiu-Portase Sofia MariaPregatitoare ATuicu Daniela (Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi)Bucuresti
2745. Georgescu Maria AdnanaPregatitoare ATuicu Daniela (Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi)Bucuresti
2746. Nicolae Ioan MateiPregatitoare ATuicu Daniela (Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi)Bucuresti
2747. CORCIOVEANU IRINAI BSANDU IOANA (Scoala Gimnaziala Elena Vacarescu)Bucuresti
2748. GOLOGAN ATHENAI BSANDU IOANA (Scoala Gimnaziala Elena Vacarescu)Bucuresti
2749. Atanasiu MariaII APotorac Silvia (Scoala Gimnaziala Elena Vacarescu)Bucuresti
2750. Porojan AlessiaII APotorac Silvia (Scoala Gimnaziala Elena Vacarescu)Bucuresti
2751. Codreanu MalinaII BGhiorghe Violeta Marilena (Scoala Gimnaziala Elena Vacarescu)Bucuresti
2752. Dalacu MihaiII BGhiorghe Violeta Marilena (Scoala Gimnaziala Elena Vacarescu)Bucuresti
2753. Marchidanu MariaII BGhiorghe Violeta Marilena (Scoala Gimnaziala Elena Vacarescu)Bucuresti
2754. Putineanu Andreea LauraIV AMarcu Alina (Scoala Gimnaziala Elena Vacarescu)Bucuresti
2755. CAUTIS DARIAPregatitoare BRADUCANU FLORENTINA (Scoala Gimnaziala Elena Vacarescu)Bucuresti
2756. MIRCEA IUSTIN Pregatitoare BRADUCANU FLORENTINA (Scoala Gimnaziala Elena Vacarescu)Bucuresti
2757. POPA IARINAPregatitoare BRADUCANU FLORENTINA (Scoala Gimnaziala Elena Vacarescu)Bucuresti
2758. Buznicea Bianca-ElenaIII ADe Turzansky Simona (Scoala Gimnaziala Fridolin)Bucuresti
2759. STOIAN IOANAI AURCAN ROZICA (Scoala Gimnaziala George Bacovia)Bucuresti
2760. GLAVAN SEBASTIANI BMIU FLORICA (Scoala Gimnaziala George Bacovia)Bucuresti
2761. OPREA IVONAI BMIU FLORICA (Scoala Gimnaziala George Bacovia)Bucuresti
2762. PREDA BIANCAI BMIU FLORICA (Scoala Gimnaziala George Bacovia)Bucuresti
2763. BIZIRU EMMAI ESMADU LOREDANA (Scoala Gimnaziala George Bacovia)Bucuresti
2764. BUICA ILINCAI ESMADU LOREDANA (Scoala Gimnaziala George Bacovia)Bucuresti
2765. CALARASU ANCAI ESMADU LOREDANA (Scoala Gimnaziala George Bacovia)Bucuresti
2766. DUMITRU ANAI ESMADU LOREDANA (Scoala Gimnaziala George Bacovia)Bucuresti
2767. GALLINI CARLAI ESMADU LOREDANA (Scoala Gimnaziala George Bacovia)Bucuresti
2768. ISPAS NICHOLASI ESMADU LOREDANA (Scoala Gimnaziala George Bacovia)Bucuresti
2769. NEACSU CRISTINAI ESMADU LOREDANA (Scoala Gimnaziala George Bacovia)Bucuresti
2770. PAUNA ANASTASIAI ESMADU LOREDANA (Scoala Gimnaziala George Bacovia)Bucuresti
2771. BOBOC GEORGE ANDREI II BTARANU MIRELA (Scoala Gimnaziala George Bacovia)Bucuresti
2772. GHEORGHIU REBECAII BTARANU MIRELA (Scoala Gimnaziala George Bacovia)Bucuresti
2773. JILAVU ALEXANDRU GABRIELII BTARANU MIRELA (Scoala Gimnaziala George Bacovia)Bucuresti
2774. BELET CRISTIANIII AROPOTA MARIA (Scoala Gimnaziala George Bacovia)Bucuresti
2775. ENACHE MARIA III AROPOTA MARIA (Scoala Gimnaziala George Bacovia)Bucuresti
2776. ROSU MIHNEAIII AROPOTA MARIA (Scoala Gimnaziala George Bacovia)Bucuresti
2777. SOARE BOGDANIII AROPOTA MARIA (Scoala Gimnaziala George Bacovia)Bucuresti
2778. DUMITRESCU SASHAIII BLUPU ELENA (Scoala Gimnaziala George Bacovia)Bucuresti
2779. MATARA ADRIANAIII BLUPU ELENA (Scoala Gimnaziala George Bacovia)Bucuresti
2780. RAICIU DAVIDIII BLUPU ELENA (Scoala Gimnaziala George Bacovia)Bucuresti
2781. CRAINIC THEODORIII CZELDEA LAVINIA (Scoala Gimnaziala George Bacovia)Bucuresti
2782. CALINESCU MATEIIV ABALABAN ALINA (Scoala Gimnaziala George Bacovia)Bucuresti
2783. DOBRANIS ILARIAIV ABALABAN ALINA (Scoala Gimnaziala George Bacovia)Bucuresti
2784. STEFAN IANINAIV ABALABAN ALINA (Scoala Gimnaziala George Bacovia)Bucuresti
2785. Belaconi Andrei Pregatitoare ANitu Maerean Livia (Scoala Gimnaziala George Bacovia)Bucuresti
2786. Nagoda Vlad AlexandruPregatitoare ANitu Maerean Livia (Scoala Gimnaziala George Bacovia)Bucuresti
2787. Negoita AlexiaPregatitoare ANitu Maerean Livia (Scoala Gimnaziala George Bacovia)Bucuresti
2788. CUCU STEFANPregatitoare DBANICA IULIANA (Scoala Gimnaziala George Bacovia)Bucuresti
2789. Banesaru Razvan MarianPregatitoare EAkbiyik Enache Mioara (Scoala Gimnaziala George Bacovia)Bucuresti
2790. Capraru Andrei CatalinPregatitoare EAkbiyik Enache Mioara (Scoala Gimnaziala George Bacovia)Bucuresti
2791. Mitrin Matei Pregatitoare EAkbiyik Enache Mioara (Scoala Gimnaziala George Bacovia)Bucuresti
2792. Sfera Cristina AlexiaPregatitoare EAkbiyik Enache Mioara (Scoala Gimnaziala George Bacovia)Bucuresti
2793. Spalatelu Andrei RaulPregatitoare EAkbiyik Enache Mioara (Scoala Gimnaziala George Bacovia)Bucuresti
2794. Stoicescu Eduard Andrei Pregatitoare EAkbiyik Enache Mioara (Scoala Gimnaziala George Bacovia)Bucuresti
2795. Banoiu SophiaI AMargarit-Baraitaru Monica (Scoala Gimnaziala I.G.DUCA)Bucuresti
2796. Bote IvanI AMargarit-Baraitaru Monica (Scoala Gimnaziala I.G.DUCA)Bucuresti
2797. Gogonea RuxandraI AMargarit-Baraitaru Monica (Scoala Gimnaziala I.G.DUCA)Bucuresti
2798. Ionescu MariaI AMargarit-Baraitaru Monica (Scoala Gimnaziala I.G.DUCA)Bucuresti
2799. Toma Victor I AMargarit-Baraitaru Monica (Scoala Gimnaziala I.G.DUCA)Bucuresti
2800. Vincze LucaI AMargarit-Baraitaru Monica (Scoala Gimnaziala I.G.DUCA)Bucuresti
2801. Namolosanu RazvanIII CAfloroaei Margareta (Scoala Gimnaziala I.G.DUCA)Bucuresti
2802. EVANGHELIU TEODORA IV ASIMIONESCU EUGENIA (Scoala Gimnaziala I.G.DUCA)Bucuresti
2803. MIHALACHE ALEXANDRA IV ASIMIONESCU EUGENIA (Scoala Gimnaziala I.G.DUCA)Bucuresti
2804. PAVEL OVIDIU IV ASIMIONESCU EUGENIA (Scoala Gimnaziala I.G.DUCA)Bucuresti
2805. Cazacu EvaI BNeacsu Maria Ramona (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)Bucuresti
2806. Codreanu AlexandraI BNeacsu Maria Ramona (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)Bucuresti
2807. David DanielI BNeacsu Maria Ramona (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)Bucuresti
2808. Mancas VictorI BNeacsu Maria Ramona (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)Bucuresti
2809. Tihon AnaI BNeacsu Maria Ramona (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)Bucuresti
2810. Unguru RaresI BNeacsu Maria Ramona (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)Bucuresti
2811. Voicu AlexiaI BNeacsu Maria Ramona (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)Bucuresti
2812. Fentzel Roland FlorinII AEnciu Eugenia (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)Bucuresti
2813. Gugosa MihaiII AEnciu Eugenia (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)Bucuresti
2814. Hobeanu Stefan AlexandruII AEnciu Eugenia (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)Bucuresti
2815. Galiceanu AnaII CBonca Mihaela (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)Bucuresti
2816. Anghel LauraIII AVaideanu Manuela (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)Bucuresti
2817. Bratila SasaIII AVaideanu Manuela (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)Bucuresti
2818. Canacheu EvaIII AVaideanu Manuela (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)Bucuresti
2819. GOLIC VICTORIII AVaideanu Manuela (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)Bucuresti
2820. Petrescu VictorIII AVaideanu Manuela (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)Bucuresti
2821. Prelipcean AlexandraIII AVaideanu Manuela (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)Bucuresti
2822. Savin MarthaIII AVaideanu Manuela (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)Bucuresti
2823. BOGDAN TUDORIII BONCESCU CARMEN (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)Bucuresti
2824. CIOBANU ALEXANDRUIII BONCESCU CARMEN (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)Bucuresti
2825. FABIAN CHILOM ALESIAIII BONCESCU CARMEN (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)Bucuresti
2826. GAVRIZI KATERINAIII BONCESCU CARMEN (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)Bucuresti
2827. HARALAMBIE ALEXANDRUIII BONCESCU CARMEN (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)Bucuresti
2828. MICU ILINCAIII BONCESCU CARMEN (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)Bucuresti
2829. NICA RUXANDRAIII BONCESCU CARMEN (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)Bucuresti
2830. OPREA MARIA III BONCESCU CARMEN (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)Bucuresti
2831. STANICA ALEXANDRAIII BONCESCU CARMEN (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)Bucuresti
2832. MIHART ALEXANDRAIV AVARTIC FLORENTINA (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)Bucuresti
2833. ORASELU IOANAIV AVARTIC FLORENTINA (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)Bucuresti
2834. SANZ ENE ANAIV AVARTIC FLORENTINA (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)Bucuresti
2835. Blid MariaIV BFolteanu Luiza (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)Bucuresti
2836. Istode ArianaIV BFolteanu Luiza (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)Bucuresti
2837. Teodorescu SerbanIV BFolteanu Luiza (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)Bucuresti
2838. Bonca Andra TeodoraIV CIonita Mariana (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)Bucuresti
2839. Chivu Andreea AnaIV CIonita Mariana (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)Bucuresti
2840. Lup Andrei MihaiIV CIonita Mariana (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)Bucuresti
2841. Patachia EduardIV CIonita Mariana (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)Bucuresti
2842. Tenu Carla Maria LuciaIV CIonita Mariana (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)Bucuresti
2843. Ursoi David PetruIV CIonita Mariana (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)Bucuresti
2844. BULULETE MARIAPregatitoare ADUMITRU ANCA (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)Bucuresti
2845. SAVIN PETRAPregatitoare ADUMITRU ANCA (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)Bucuresti
2846. Barbu MateiPregatitoare cStefanica Anca (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)Bucuresti
2847. Calin TudorPregatitoare cStefanica Anca (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)Bucuresti
2848. Cercel EvaPregatitoare cStefanica Anca (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)Bucuresti
2849. Enescu MateiPregatitoare cStefanica Anca (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)Bucuresti
2850. Ghitulescu NataliePregatitoare cStefanica Anca (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)Bucuresti
2851. Guta NataliaPregatitoare cStefanica Anca (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)Bucuresti
2852. Ionescu OliviaPregatitoare cStefanica Anca (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)Bucuresti
2853. Puiu ZoePregatitoare cStefanica Anca (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)Bucuresti
2854. Radulescu Alexandra Pregatitoare cStefanica Anca (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)Bucuresti
2855. Rosu LarisaPregatitoare cStefanica Anca (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)Bucuresti
2856. Stoinea DianaPregatitoare cStefanica Anca (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)Bucuresti
2857. Tudor SebastianPregatitoare cStefanica Anca (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)Bucuresti
2858. ADAMESCU MAIAPregatitoare CP COTOR LUCIA (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)Bucuresti
2859. BALTEANU ALEXIAPregatitoare CP COTOR LUCIA (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)Bucuresti
2860. BURDUF DIMITRIEPregatitoare CP COTOR LUCIA (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)Bucuresti
2861. CHENDI NATALIEPregatitoare CP COTOR LUCIA (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)Bucuresti
2862. DONA CLARAPregatitoare CP COTOR LUCIA (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)Bucuresti
2863. DUCA LARAPregatitoare CP COTOR LUCIA (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)Bucuresti
2864. IONESCU ADELINAPregatitoare CP COTOR LUCIA (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)Bucuresti
2865. LUCA EVELINEPregatitoare CP COTOR LUCIA (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)Bucuresti
2866. MIHAI THEODORPregatitoare CP COTOR LUCIA (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)Bucuresti
2867. MIHAILESCU STEFANIAPregatitoare CP COTOR LUCIA (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)Bucuresti
2868. NICULESCU BOGDANPregatitoare CP COTOR LUCIA (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)Bucuresti
2869. POPESCU-ILIONIU DIANAPregatitoare CP COTOR LUCIA (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)Bucuresti
2870. PUNGA VICTORPregatitoare CP COTOR LUCIA (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)Bucuresti
2871. SAULESCU MARIAPregatitoare CP COTOR LUCIA (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)Bucuresti
2872. SOFONEA ANDREIPregatitoare CP COTOR LUCIA (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)Bucuresti
2873. STEFANESCU FILIPPregatitoare CP COTOR LUCIA (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)Bucuresti
2874. TURCU MIHALISPregatitoare CP COTOR LUCIA (Scoala Gimnaziala I.H.Radulescu)Bucuresti
2875. TUDOR STEFANI BBUDA LIVIA (Scoala Gimnaziala Iancului)Bucuresti
2876. MIHAI LUCAIII AGALUSCA CARMEN IONELA (Scoala Gimnaziala Iancului)Bucuresti
2877. NEAGOE AARONIII AGALUSCA CARMEN IONELA (Scoala Gimnaziala Iancului)Bucuresti
2878. APETREI MATEIIII BTRIFU LILIANA (Scoala Gimnaziala Iancului)Bucuresti
2879. CIURTIN DAVIDIII BTRIFU LILIANA (Scoala Gimnaziala Iancului)Bucuresti
2880. CONSTANTINESCU NECTARIEIII BTRIFU LILIANA (Scoala Gimnaziala Iancului)Bucuresti
2881. SOGODEL DARIUSIII BTRIFU LILIANA (Scoala Gimnaziala Iancului)Bucuresti
2882. BECA SOPHIAI ADRAGOMIR DANIELA (Scoala Gimnaziala Ion Heliade Radulescu)Bucuresti
2883. BONCA ANDREII ADRAGOMIR DANIELA (Scoala Gimnaziala Ion Heliade Radulescu)Bucuresti
2884. CIOPASIU MALIAI ADRAGOMIR DANIELA (Scoala Gimnaziala Ion Heliade Radulescu)Bucuresti
2885. DICA DELIAI ADRAGOMIR DANIELA (Scoala Gimnaziala Ion Heliade Radulescu)Bucuresti
2886. DRILEA VLADI ADRAGOMIR DANIELA (Scoala Gimnaziala Ion Heliade Radulescu)Bucuresti
2887. GARAIS MARIAI ADRAGOMIR DANIELA (Scoala Gimnaziala Ion Heliade Radulescu)Bucuresti
2888. GHEORGHE SARAI ADRAGOMIR DANIELA (Scoala Gimnaziala Ion Heliade Radulescu)Bucuresti
2889. MAICAN ALEXANDRUI ADRAGOMIR DANIELA (Scoala Gimnaziala Ion Heliade Radulescu)Bucuresti
2890. MATEI DARIAI ADRAGOMIR DANIELA (Scoala Gimnaziala Ion Heliade Radulescu)Bucuresti
2891. MOISESCU MATEII ADRAGOMIR DANIELA (Scoala Gimnaziala Ion Heliade Radulescu)Bucuresti
2892. PANDELE TOMAI ADRAGOMIR DANIELA (Scoala Gimnaziala Ion Heliade Radulescu)Bucuresti
2893. RISTICI TUDORI ADRAGOMIR DANIELA (Scoala Gimnaziala Ion Heliade Radulescu)Bucuresti
2894. SERBAN MAXI ADRAGOMIR DANIELA (Scoala Gimnaziala Ion Heliade Radulescu)Bucuresti
2895. TITU RADUI ADRAGOMIR DANIELA (Scoala Gimnaziala Ion Heliade Radulescu)Bucuresti
2896. VASILIU SEBASTIANI ADRAGOMIR DANIELA (Scoala Gimnaziala Ion Heliade Radulescu)Bucuresti
2897. VLAICU TUDORI ADRAGOMIR DANIELA (Scoala Gimnaziala Ion Heliade Radulescu)Bucuresti
2898. BOBIRNAC MARIA ISABELLAI EPOPESCU ARIANNA (Scoala Gimnaziala Leonardo Da Vinci)Bucuresti
2899. Ghita Vlad StefanPregatitoare CChirica Lucretia Diana (Scoala Gimnaziala Leonardo Da Vinci)Bucuresti
2900. Iordache FlorinI BCRET ILEANA (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)Bucuresti
2901. Tascau NathaliaI BCRET ILEANA (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)Bucuresti
2902. Constantinescu DianaI CSasu Ana (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)Bucuresti
2903. Firoiu MariaI CSasu Ana (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)Bucuresti
2904. Hromadnic PatriciaI CSasu Ana (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)Bucuresti
2905. Circiumaru Alexandra MariaI DManciulea Mihaela (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)Bucuresti
2906. Danescu Bianca AndreeaI DManciulea Mihaela (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)Bucuresti
2907. Englert Sofia MariaI DManciulea Mihaela (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)Bucuresti
2908. Postoaca David AlexandruI DManciulea Mihaela (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)Bucuresti
2909. Calarasu AndreiII DNAGY NICOLETA (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)Bucuresti
2910. Chivu AndreiII DNAGY NICOLETA (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)Bucuresti
2911. Groseanu AlessiaII DNAGY NICOLETA (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)Bucuresti
2912. Istrate CarinaII DNAGY NICOLETA (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)Bucuresti
2913. Marina AnaII DNAGY NICOLETA (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)Bucuresti
2914. Munteanu IasminaII DNAGY NICOLETA (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)Bucuresti
2915. Scarlatescu RianaII DNAGY NICOLETA (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)Bucuresti
2916. Calin ValentinIII CPOPA ISABELA (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)Bucuresti
2917. Besleaga TeodoraIV AManolescu Zeta (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)Bucuresti
2918. Bolda DaliaIV AManolescu Zeta (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)Bucuresti
2919. Chirea OlafIV AManolescu Zeta (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)Bucuresti
2920. Ciupitu MirunaIV AManolescu Zeta (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)Bucuresti
2921. Fanone AnaIV AManolescu Zeta (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)Bucuresti
2922. Manole MariusIV AManolescu Zeta (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)Bucuresti
2923. Munteanu AndreeaIV AManolescu Zeta (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)Bucuresti
2924. Pastrama MirunaIV AManolescu Zeta (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)Bucuresti
2925. Popa AndreiIV AManolescu Zeta (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)Bucuresti
2926. Sibiseanu DavidIV AManolescu Zeta (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)Bucuresti
2927. Stegaru AndreeaIV AManolescu Zeta (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)Bucuresti
2928. Chirita MariaIV BPescaru Emilia (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)Bucuresti
2929. Cojocariu AndreiIV BPescaru Emilia (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)Bucuresti
2930. Gavrilenco AndreiIV BPescaru Emilia (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)Bucuresti
2931. Ionel MarioIV BPescaru Emilia (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)Bucuresti
2932. Miclaus AlexandruIV BPescaru Emilia (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)Bucuresti
2933. Peleasa AndreeaIV BPescaru Emilia (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)Bucuresti
2934. Rosu SebastianIV BPescaru Emilia (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)Bucuresti
2935. Teodor StefanIV BPescaru Emilia (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)Bucuresti
2936. Trifu KarinaIV BPescaru Emilia (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)Bucuresti
2937. Tudor FlorinIV BPescaru Emilia (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)Bucuresti
2938. Tuta ErikIV BPescaru Emilia (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)Bucuresti
2939. Vlad AlexandraIV BPescaru Emilia (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)Bucuresti
2940. Alexandru Valentina BiancaIV CGrama Iulia (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)Bucuresti
2941. Alexe Ioana AlexandraIV CGrama Iulia (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)Bucuresti
2942. Grama Dragos AdrianIV CGrama Iulia (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)Bucuresti
2943. Mirita Rares IonutIV CGrama Iulia (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)Bucuresti
2944. Robu Alesia RiannaIV CGrama Iulia (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)Bucuresti
2945. Anghel RebeccaPregatitoare BCatanescu Florentina (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)Bucuresti
2946. Apostolescu MariaPregatitoare BCatanescu Florentina (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)Bucuresti
2947. Badescu LorenaPregatitoare BCatanescu Florentina (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)Bucuresti
2948. Bohaltea ArianaPregatitoare BCatanescu Florentina (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)Bucuresti
2949. Bratu EduardPregatitoare BCatanescu Florentina (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)Bucuresti
2950. Buleandra DavidPregatitoare BCatanescu Florentina (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)Bucuresti
2951. Calarasu AlexandruPregatitoare BCatanescu Florentina (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)Bucuresti
2952. Citaru IuliaPregatitoare BCatanescu Florentina (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)Bucuresti
2953. Condrut RaduPregatitoare BCatanescu Florentina (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)Bucuresti
2954. Cristea ElisaPregatitoare BCatanescu Florentina (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)Bucuresti
2955. Dumitru DariaPregatitoare BCatanescu Florentina (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)Bucuresti
2956. Gulie AntoniaPregatitoare BCatanescu Florentina (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)Bucuresti
2957. Ionita DenisaPregatitoare BCatanescu Florentina (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)Bucuresti
2958. Lixandru DanielPregatitoare BCatanescu Florentina (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)Bucuresti
2959. Martin AriannePregatitoare BCatanescu Florentina (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)Bucuresti
2960. Mircea DariaPregatitoare BCatanescu Florentina (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)Bucuresti
2961. Popescu InaPregatitoare BCatanescu Florentina (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)Bucuresti
2962. Simion StefanPregatitoare BCatanescu Florentina (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)Bucuresti
2963. Stefan OctavianPregatitoare BCatanescu Florentina (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)Bucuresti
2964. Zvolf DavidPregatitoare BCatanescu Florentina (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)Bucuresti
2965. Badea AntoniaPregatitoare CDumitru Carmen (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)Bucuresti
2966. Ciopasiu TinaPregatitoare CDumitru Carmen (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)Bucuresti
2967. Cristea TeodorPregatitoare CDumitru Carmen (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)Bucuresti
2968. Eftime RaresPregatitoare CDumitru Carmen (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)Bucuresti
2969. Lazar EvaPregatitoare CDumitru Carmen (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)Bucuresti
2970. Niculescu MirceaPregatitoare CDumitru Carmen (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)Bucuresti
2971. Paraschiv DragosPregatitoare CDumitru Carmen (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)Bucuresti
2972. Rebega DavidPregatitoare CDumitru Carmen (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)Bucuresti
2973. Sepilov CristianPregatitoare CDumitru Carmen (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)Bucuresti
2974. Vamanu LucaPregatitoare CDumitru Carmen (Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu)Bucuresti
2975. Jderu Ioan LucaIV AGiurgea Ramona Lucia (Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC)Bucuresti
2976. TIU DENIS STEFANII DDUMITRU GEORGETA (Scoala Gimnaziala Mircea Santimbreanu)Bucuresti
2977. POPESCU ANDREIII EBIRLEANU ALINA VERONICA (Scoala Gimnaziala Mircea Santimbreanu)Bucuresti
2978. COSTEA ALEXANDRU STEFANIII EPADURARU VICTORIA (Scoala Gimnaziala Mircea Santimbreanu)Bucuresti
2979. GINJU ANDREIIV CBLUDOFSCHI IRINA (Scoala Gimnaziala Mircea Santimbreanu)Bucuresti
2980. Dinu AlexandruI CCalin Olguta (Scoala Gimnaziala nr 113)Bucuresti
2981. Enache BogdanI CCalin Olguta (Scoala Gimnaziala nr 113)Bucuresti
2982. Istrate VladI CCalin Olguta (Scoala Gimnaziala nr 113)Bucuresti
2983. Ivanov Alexandra I CCalin Olguta (Scoala Gimnaziala nr 113)Bucuresti
2984. Manea TudorI CCalin Olguta (Scoala Gimnaziala nr 113)Bucuresti
2985. Popa StefanI CCalin Olguta (Scoala Gimnaziala nr 113)Bucuresti
2986. Vasile BiancaI CCalin Olguta (Scoala Gimnaziala nr 113)Bucuresti
2987. Marin MariaII ACindea Doina (Scoala Gimnaziala nr 113)Bucuresti
2988. Matei SebastianII ACindea Doina (Scoala Gimnaziala nr 113)Bucuresti
2989. Nitu PavelII ACindea Doina (Scoala Gimnaziala nr 113)Bucuresti
2990. Radu AlinaII ACindea Doina (Scoala Gimnaziala nr 113)Bucuresti
2991. Suta IoanaII ACindea Doina (Scoala Gimnaziala nr 113)Bucuresti
2992. Danila BiancaII DZamfir Niculina (Scoala Gimnaziala nr 113)Bucuresti
2993. Mocanu AndreiII DZamfir Niculina (Scoala Gimnaziala nr 113)Bucuresti
2994. Todica MariaII DZamfir Niculina (Scoala Gimnaziala nr 113)Bucuresti
2995. Avram AndreeaIII ADihoiu Victoria (Scoala Gimnaziala nr 113)Bucuresti
2996. Cautis VictorIII ADihoiu Victoria (Scoala Gimnaziala nr 113)Bucuresti
2997. Dendea DariaIII ADihoiu Victoria (Scoala Gimnaziala nr 113)Bucuresti
2998. Ilinca AndreeaIII ADihoiu Victoria (Scoala Gimnaziala nr 113)Bucuresti
2999. Postelnicu AndreeaIII ADihoiu Victoria (Scoala Gimnaziala nr 113)Bucuresti
3000. Serbanoiu DianaIII ADihoiu Victoria (Scoala Gimnaziala nr 113)Bucuresti
3001. Artene RobertIV AStanciu Ana (Scoala Gimnaziala nr 113)Bucuresti
3002. Geamanu ConstantinIV AStanciu Ana (Scoala Gimnaziala nr 113)Bucuresti
3003. Grigore DavidIV AStanciu Ana (Scoala Gimnaziala nr 113)Bucuresti
3004. Tihon LIviaIV AStanciu Ana (Scoala Gimnaziala nr 113)Bucuresti
3005. Dogeanu TeodoraIV DMitu Antoaneta (Scoala Gimnaziala nr 113)Bucuresti
3006. Ene Simina IV DMitu Antoaneta (Scoala Gimnaziala nr 113)Bucuresti
3007. Ionita LucaIV DMitu Antoaneta (Scoala Gimnaziala nr 113)Bucuresti
3008. Spranceana SoniaIV DMitu Antoaneta (Scoala Gimnaziala nr 113)Bucuresti
3009. Gheorghe AndreiPregatitoare AVasile Angela (Scoala Gimnaziala nr 113)Bucuresti
3010. Ionel AnaPregatitoare AVasile Angela (Scoala Gimnaziala nr 113)Bucuresti
3011. Mazilu EricPregatitoare AVasile Angela (Scoala Gimnaziala nr 113)Bucuresti
3012. Rusnac NichitaPregatitoare AVasile Angela (Scoala Gimnaziala nr 113)Bucuresti
3013. Spataru RobertPregatitoare AVasile Angela (Scoala Gimnaziala nr 113)Bucuresti
3014. Condila MihaiPregatitoare BZamfiroiu Laura (Scoala Gimnaziala nr 113)Bucuresti
3015. Musat FlorinPregatitoare BZamfiroiu Laura (Scoala Gimnaziala nr 113)Bucuresti
3016. Necea DorotheaPregatitoare BZamfiroiu Laura (Scoala Gimnaziala nr 113)Bucuresti
3017. Porojan AlessiaPregatitoare BZamfiroiu Laura (Scoala Gimnaziala nr 113)Bucuresti
3018. Radu AlexandruPregatitoare BZamfiroiu Laura (Scoala Gimnaziala nr 113)Bucuresti
3019. Russu VictorPregatitoare BZamfiroiu Laura (Scoala Gimnaziala nr 113)Bucuresti
3020. Chivu Daria MihaelaI ABadea Dumitra Adriana (Scoala Gimnaziala nr 117)Bucuresti
3021. Coman Maria KarinaI ABadea Dumitra Adriana (Scoala Gimnaziala nr 117)Bucuresti
3022. Nitu Daria AndreeaI ABadea Dumitra Adriana (Scoala Gimnaziala nr 117)Bucuresti
3023. Radulescu Bianca MariaI ABadea Dumitra Adriana (Scoala Gimnaziala nr 117)Bucuresti
3024. Simion Andreea CristinaI ABadea Dumitra Adriana (Scoala Gimnaziala nr 117)Bucuresti
3025. Chivu Alexia ElenaI EDumitrescu Ecaterina (Scoala Gimnaziala nr 117)Bucuresti
3026. Ana MedeeaII AStefanescu Florentina (Scoala Gimnaziala nr 117)Bucuresti
3027. Badea PatrickII AStefanescu Florentina (Scoala Gimnaziala nr 117)Bucuresti
3028. Cazangiu ErikaII AStefanescu Florentina (Scoala Gimnaziala nr 117)Bucuresti
3029. Ciobanu DeliaII AStefanescu Florentina (Scoala Gimnaziala nr 117)Bucuresti
3030. Coman AndreiII AStefanescu Florentina (Scoala Gimnaziala nr 117)Bucuresti
3031. Curelariu KatincaII AStefanescu Florentina (Scoala Gimnaziala nr 117)Bucuresti
3032. Dumitrescu IoanaII AStefanescu Florentina (Scoala Gimnaziala nr 117)Bucuresti
3033. Florea AnyaII AStefanescu Florentina (Scoala Gimnaziala nr 117)Bucuresti
3034. Iosif SebastianII AStefanescu Florentina (Scoala Gimnaziala nr 117)Bucuresti
3035. Malciu DenisaII AStefanescu Florentina (Scoala Gimnaziala nr 117)Bucuresti
3036. Mazilu StefaniaII AStefanescu Florentina (Scoala Gimnaziala nr 117)Bucuresti
3037. Mocanu DavidII AStefanescu Florentina (Scoala Gimnaziala nr 117)Bucuresti
3038. Nicolaescu AndreiII AStefanescu Florentina (Scoala Gimnaziala nr 117)Bucuresti
3039. Nitulescu IngridII AStefanescu Florentina (Scoala Gimnaziala nr 117)Bucuresti
3040. Ologeac MayaII AStefanescu Florentina (Scoala Gimnaziala nr 117)Bucuresti
3041. Padurariu AndreiII AStefanescu Florentina (Scoala Gimnaziala nr 117)Bucuresti
3042. Prioteasa IoanaII AStefanescu Florentina (Scoala Gimnaziala nr 117)Bucuresti
3043. Rau CodrinII AStefanescu Florentina (Scoala Gimnaziala nr 117)Bucuresti
3044. BADEA STEFANII CMIRESCU CORINA (Scoala Gimnaziala nr 117)Bucuresti
3045. EPURE LAURAII CMIRESCU CORINA (Scoala Gimnaziala nr 117)Bucuresti
3046. IACOB ANDREIII CMIRESCU CORINA (Scoala Gimnaziala nr 117)Bucuresti
3047. MORARU-BOGDAN OCTAVIANII CMIRESCU CORINA (Scoala Gimnaziala nr 117)Bucuresti
3048. NEACSU NECTARIAII CMIRESCU CORINA (Scoala Gimnaziala nr 117)Bucuresti
3049. PETCU IASMINAII CMIRESCU CORINA (Scoala Gimnaziala nr 117)Bucuresti
3050. POLACEK ANASTASIAII CMIRESCU CORINA (Scoala Gimnaziala nr 117)Bucuresti
3051. POPESCU RARESII CMIRESCU CORINA (Scoala Gimnaziala nr 117)Bucuresti
3052. STOICAN DAVIDII CMIRESCU CORINA (Scoala Gimnaziala nr 117)Bucuresti
3053. Iordache Andrei III DVlad Raluca (Scoala Gimnaziala nr 117)Bucuresti
3054. Radu BogdanIII DVlad Raluca (Scoala Gimnaziala nr 117)Bucuresti
3055. Macadon Maria TeodoraIV AIonita Mihaela Violeta (Scoala Gimnaziala nr 117)Bucuresti
3056. Zorzoliu Radu StefanIV AIonita Mihaela Violeta (Scoala Gimnaziala nr 117)Bucuresti
3057. Dumitrescu MihaiIV BAlexandrescu Niculina (Scoala Gimnaziala nr 117)Bucuresti
3058. Predescu TeodorIV BAlexandrescu Niculina (Scoala Gimnaziala nr 117)Bucuresti
3059. Voican MateiIV DAna Dugaia (Scoala Gimnaziala nr 117)Bucuresti
3060. Ghenea AlexandruPregatitoare DCodrea Mirela (Scoala Gimnaziala nr 117)Bucuresti
3061. Gherghe MaraPregatitoare DCodrea Mirela (Scoala Gimnaziala nr 117)Bucuresti
3062. Maftei BogdanPregatitoare DCodrea Mirela (Scoala Gimnaziala nr 117)Bucuresti
3063. Mariut EduardPregatitoare DCodrea Mirela (Scoala Gimnaziala nr 117)Bucuresti
3064. Mocanita InaPregatitoare DCodrea Mirela (Scoala Gimnaziala nr 117)Bucuresti
3065. Placinta IulianPregatitoare DCodrea Mirela (Scoala Gimnaziala nr 117)Bucuresti
3066. Seceleanu MateiPregatitoare DCodrea Mirela (Scoala Gimnaziala nr 117)Bucuresti
3067. Tudori VictorPregatitoare DCodrea Mirela (Scoala Gimnaziala nr 117)Bucuresti
3068. Zavarache EmaPregatitoare DCodrea Mirela (Scoala Gimnaziala nr 117)Bucuresti
3069. GHERGHE STEFAN OCTAVIANPregatitoare GPUSCAS MARIA MAGDALENA (Scoala Gimnaziala nr 117)Bucuresti
3070. RADULESCU ANDREIPregatitoare GPUSCAS MARIA MAGDALENA (Scoala Gimnaziala nr 117)Bucuresti
3071. Bichescu MirceaPregatitoare HRaducan Daniela Adela (Scoala Gimnaziala nr 117)Bucuresti
3072. Bucur AdelynaPregatitoare HRaducan Daniela Adela (Scoala Gimnaziala nr 117)Bucuresti
3073. Ciochina DariaPregatitoare HRaducan Daniela Adela (Scoala Gimnaziala nr 117)Bucuresti
3074. Condoroteanu AndreeaPregatitoare HRaducan Daniela Adela (Scoala Gimnaziala nr 117)Bucuresti
3075. Costiug TudorPregatitoare HRaducan Daniela Adela (Scoala Gimnaziala nr 117)Bucuresti
3076. Dorut AlexandruPregatitoare HRaducan Daniela Adela (Scoala Gimnaziala nr 117)Bucuresti
3077. Huian TudorPregatitoare HRaducan Daniela Adela (Scoala Gimnaziala nr 117)Bucuresti
3078. Ionescu DragosPregatitoare HRaducan Daniela Adela (Scoala Gimnaziala nr 117)Bucuresti
3079. Ivan IoanPregatitoare HRaducan Daniela Adela (Scoala Gimnaziala nr 117)Bucuresti
3080. Mihai AndreiPregatitoare HRaducan Daniela Adela (Scoala Gimnaziala nr 117)Bucuresti
3081. Musteata DariaPregatitoare HRaducan Daniela Adela (Scoala Gimnaziala nr 117)Bucuresti
3082. Nenciu ClaudiaPregatitoare HRaducan Daniela Adela (Scoala Gimnaziala nr 117)Bucuresti
3083. Olteanu VladPregatitoare HRaducan Daniela Adela (Scoala Gimnaziala nr 117)Bucuresti
3084. Teodorescu VladPregatitoare HRaducan Daniela Adela (Scoala Gimnaziala nr 117)Bucuresti
3085. Barcutean RuxandraI BCristescu Daniela (Scoala Gimnaziala nr 133)Bucuresti
3086. Ruta MateiI BCristescu Daniela (Scoala Gimnaziala nr 133)Bucuresti
3087. Troncea DenisI BCristescu Daniela (Scoala Gimnaziala nr 133)Bucuresti
3088. Pitic AdelinaII BIacob Dolfina (Scoala Gimnaziala nr 133)Bucuresti
3089. ACAY ADNANIV ASava Ioana (Scoala Gimnaziala nr 133)Bucuresti
3090. EFTIMIE MARIA IV ASava Ioana (Scoala Gimnaziala nr 133)Bucuresti
3091. TINCU IOANAIV ASava Ioana (Scoala Gimnaziala nr 133)Bucuresti
3092. Stanculescu IrisPregatitoare BBocman Georgiana (Scoala Gimnaziala nr 133)Bucuresti
3093. Cristea LucaPregatitoare DNedelcu Andra (Scoala Gimnaziala nr 133)Bucuresti
3094. Gigiu AlinPregatitoare EGeletu Alina Iulia (Scoala Gimnaziala nr 133)Bucuresti
3095. Bejan AaronPregatitoare FOdaiasu Luminita (Scoala Gimnaziala nr 133)Bucuresti
3096. Bucur ClaudiuPregatitoare FOdaiasu Luminita (Scoala Gimnaziala nr 133)Bucuresti
3097. Craciun Ana MariaPregatitoare FOdaiasu Luminita (Scoala Gimnaziala nr 133)Bucuresti
3098. Fianu AnaPregatitoare FOdaiasu Luminita (Scoala Gimnaziala nr 133)Bucuresti
3099. Mihai DavidPregatitoare FOdaiasu Luminita (Scoala Gimnaziala nr 133)Bucuresti
3100. Mirica AndreeaPregatitoare FOdaiasu Luminita (Scoala Gimnaziala nr 133)Bucuresti
3101. Ngandu DavidPregatitoare FOdaiasu Luminita (Scoala Gimnaziala nr 133)Bucuresti
3102. Oancea BiancaPregatitoare FOdaiasu Luminita (Scoala Gimnaziala nr 133)Bucuresti
3103. Serban VladimirPregatitoare FOdaiasu Luminita (Scoala Gimnaziala nr 133)Bucuresti
3104. Stavar VladPregatitoare FOdaiasu Luminita (Scoala Gimnaziala nr 133)Bucuresti
3105. CALIAN KARLAI BDORHAN ANISOARA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3106. CARATA ILINCAI BDORHAN ANISOARA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3107. EMILIAN MATEII BDORHAN ANISOARA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3108. FULEA RADUI BDORHAN ANISOARA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3109. HANGIU CARAGEA ANDREII BDORHAN ANISOARA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3110. HERTZOG CLARAI BDORHAN ANISOARA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3111. MANEA VLADI BDORHAN ANISOARA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3112. MARCU HORIAI BDORHAN ANISOARA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3113. STEMATE ALBERTI BDORHAN ANISOARA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3114. VIJOLI TIBERIUI BDORHAN ANISOARA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3115. ALDOIU IONUT ALEXANDRUI DSILIVESTRU ELENA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3116. BACH CLARA ALEXANDRAI DSILIVESTRU ELENA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3117. BARNA SIMONA ELENAI DSILIVESTRU ELENA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3118. BENDEAC VLADIMIRI DSILIVESTRU ELENA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3119. DANESCU AMALIA MARIAI DSILIVESTRU ELENA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3120. IVANOV TUDOR ANDREII DSILIVESTRU ELENA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3121. MUSTACIOSU TRAIANI DSILIVESTRU ELENA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3122. NEATA MARA IOANAI DSILIVESTRU ELENA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3123. SAVA ALEXANDRUI DSILIVESTRU ELENA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3124. ANDRASESCU BEATRICEI EPSATTA CEZARINA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3125. BAR ALECSANDRUI EPSATTA CEZARINA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3126. BORCEA EVAI EPSATTA CEZARINA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3127. CULIA MARIAI EPSATTA CEZARINA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3128. GRIGORESCU ALESSIAI EPSATTA CEZARINA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3129. HODOROGEA ANAI EPSATTA CEZARINA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3130. MIHAI ALEXANDRUI EPSATTA CEZARINA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3131. TEODOR FILIPI EPSATTA CEZARINA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3132. CACIULA DIANAII AANCHIEVICI MARINA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3133. CAPLAN ANNAII AANCHIEVICI MARINA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3134. CIMPOERU VICTORII AANCHIEVICI MARINA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3135. COMANESCU IONII AANCHIEVICI MARINA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3136. DIACONESCU IOANII AANCHIEVICI MARINA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3137. DIACONESCU MIHNEAII AANCHIEVICI MARINA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3138. DIMA ALEXANDRUII AANCHIEVICI MARINA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3139. FILIP DIANAII AANCHIEVICI MARINA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3140. IONEL IOANAII AANCHIEVICI MARINA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3141. IONESCU CRISTIANII AANCHIEVICI MARINA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3142. MANDRAGIU MARAII AANCHIEVICI MARINA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3143. MATEI MARAII AANCHIEVICI MARINA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3144. PARAIPAN ALEXANDRUII AANCHIEVICI MARINA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3145. STAN VLAD RALUCAII AANCHIEVICI MARINA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3146. TANASE TUDORII AANCHIEVICI MARINA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3147. ANGHEL BEGANU TUDORII BMORARU GABRIELA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3148. BABEANU BIANCAII BMORARU GABRIELA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3149. BIRTOI ANDREEAII BMORARU GABRIELA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3150. CEPISCA MARIAII BMORARU GABRIELA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3151. CIOLANEL ALBERTII BMORARU GABRIELA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3152. CONSTANTINESCU ANNAII BMORARU GABRIELA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3153. DRAGHICI ANDREIII BMORARU GABRIELA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3154. GANEA ALEXANDRUII BMORARU GABRIELA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3155. IANCULESCU VLADII BMORARU GABRIELA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3156. IONESCU MIHNEAII BMORARU GABRIELA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3157. LUNGU ELIZAII BMORARU GABRIELA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3158. MATIES KARAII BMORARU GABRIELA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3159. NEAGU ANISIAII BMORARU GABRIELA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3160. NITU TUDORII BMORARU GABRIELA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3161. PANTAZESCU ANDREEAII BMORARU GABRIELA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3162. PREOTESCU DAVIDII BMORARU GABRIELA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3163. PRIBOI IOANAII BMORARU GABRIELA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3164. SAVASTRE LUCAII BMORARU GABRIELA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3165. VOICU MARIAII BMORARU GABRIELA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3166. IONESCU BIVOLUL ANA MARIAII CPISLARU PAULA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3167. IONESCU IOAN RARESII CPISLARU PAULA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3168. LEOVEANU MARTHA ELENAII CPISLARU PAULA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3169. POHRIB NICOLASII CPISLARU PAULA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3170. SIPOTEANU MARIA ADRIANAII CPISLARU PAULA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3171. SLAVNICU IRINA STEFANIAII CPISLARU PAULA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3172. ATIMOFTIOAIE SELENAII DDIMA ALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3173. BARDAN VICTORIAII DDIMA ALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3174. DUMITRESCU RAZVANII DDIMA ALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3175. FUGACIU ERICII DDIMA ALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3176. JORASCU ROBERTII DDIMA ALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3177. MARZAVAN MIHAIII DDIMA ALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3178. MILITARU NICOLAEII DDIMA ALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3179. MOISE TUDORII DDIMA ALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3180. MUSAT DAVID ADRIANII DDIMA ALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3181. MUSAT DAVID SEBASTIANII DDIMA ALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3182. NICU EDUARDII DDIMA ALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3183. NITA-TUDOR RARESII DDIMA ALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3184. PIRVU BIANCAII DDIMA ALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3185. RAPCEA MATEIII DDIMA ALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3186. STRAUT ANAII DDIMA ALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3187. TUTUI TUDORII DDIMA ALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3188. ALEXESCU IRISII ESIMION MADALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3189. ANDREI LIAII ESIMION MADALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3190. ANGHEL MALINAII ESIMION MADALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3191. CIUNTU TIBERIUII ESIMION MADALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3192. COCA ALEXANDRUII ESIMION MADALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3193. DOBRE ALEXANDRUII ESIMION MADALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3194. HANTULIE MIHAIII ESIMION MADALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3195. NICORESCU IOANAII ESIMION MADALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3196. NICU ALEXANDRAII ESIMION MADALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3197. PISLARU TEODORII ESIMION MADALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3198. RADOI VICTORII ESIMION MADALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3199. SERBANUT DENISAII ESIMION MADALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3200. STANCU TUDORII ESIMION MADALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3201. VASILE MANUELAII ESIMION MADALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3202. VINTILA ADELINAII ESIMION MADALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3203. VIRLAN SOFIAII ESIMION MADALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3204. BRANESCU ANDREIIII AMANEA DANIELA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3205. CIOBANU ANDREIIII AMANEA DANIELA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3206. DRAGAN LILIANAIII AMANEA DANIELA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3207. DRAGOMIRESCU STEFANIII AMANEA DANIELA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3208. GULIE ANAIII AMANEA DANIELA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3209. GUSITA MIHNEA III AMANEA DANIELA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3210. NECULAESCU ANDREIIII AMANEA DANIELA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3211. NUTA ILINCAIII AMANEA DANIELA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3212. PASCUT ALEXANDRUIII AMANEA DANIELA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3213. ROTARU AMALIAIII AMANEA DANIELA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3214. ANDREI ANTONIAIII BSTANCIU MARCELA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3215. GLAVAN VLADIII BSTANCIU MARCELA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3216. LUPU OZANAIII BSTANCIU MARCELA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3217. GANU RARESIII CENACHE PAULINA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3218. GEORGITA CLARAIII CENACHE PAULINA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3219. SIRBU MARIAIII CENACHE PAULINA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3220. TUTA ANDREI III CENACHE PAULINA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3221. COJOCARU DRAGOSIII DIORDANESCU SIMONA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3222. IOSIFESCU SASHAIII DIORDANESCU SIMONA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3223. MOICEANU DAVIDIII DIORDANESCU SIMONA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3224. NITA ALEXANDRUIII DIORDANESCU SIMONA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3225. PATRINOIU MARIAIII DIORDANESCU SIMONA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3226. FLESCHIU DAVIDIV AANTON GABRIELA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3227. ION STEFANIV AANTON GABRIELA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3228. PAKZAD ALI LUCAIV AANTON GABRIELA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3229. PATRANOIU ANDREIIV AANTON GABRIELA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3230. DRAGAN ANAIV CCOARNA IULIANA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3231. PETCU ANA MARIAIV DBORTOI ANNA LOUISE (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3232. BALANESCU SOFIA MARIAPregatitoare ACARDEL FLORENTINA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3233. BERBECARU EMA GABRIELAPregatitoare ACARDEL FLORENTINA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3234. CARATA ARMAND ALEXANDRUPregatitoare ACARDEL FLORENTINA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3235. CIRJAN ALDESCU CARINA ANTONIAPregatitoare ACARDEL FLORENTINA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3236. CORBEANU ALEXANDRUPregatitoare ACARDEL FLORENTINA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3237. COSTEA ILINCA GABRIELA VERONICAPregatitoare ACARDEL FLORENTINA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3238. COVALCIC MIHNEA ANDREIPregatitoare ACARDEL FLORENTINA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3239. DOLOCAN ALESSIA BEATRICEPregatitoare ACARDEL FLORENTINA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3240. DUMITRACHE RADU ANDREIPregatitoare ACARDEL FLORENTINA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3241. FULGA DARIA MARIAPregatitoare ACARDEL FLORENTINA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3242. GAVRILA RAZVANPregatitoare ACARDEL FLORENTINA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3243. GIJGAN EUGEN CALINPregatitoare ACARDEL FLORENTINA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3244. IGNAT TEODORA MARIAPregatitoare ACARDEL FLORENTINA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3245. KOCSIS-CRISTEA MAYA GABRIELAPregatitoare ACARDEL FLORENTINA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3246. LACATUSU STEFANPregatitoare ACARDEL FLORENTINA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3247. MITREA ALESSIA MARIAPregatitoare ACARDEL FLORENTINA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3248. MOISE RADUPregatitoare ACARDEL FLORENTINA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3249. NEGRU DARA IOANAPregatitoare ACARDEL FLORENTINA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3250. OANEA DAVID TEODORPregatitoare ACARDEL FLORENTINA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3251. PETRE SOPHIA MARIAPregatitoare ACARDEL FLORENTINA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3252. POPESCU ANA SOFIAPregatitoare ACARDEL FLORENTINA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3253. SARBU ANA MARIA ISABELLAPregatitoare ACARDEL FLORENTINA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3254. STEFANESCU ANA ISABELAPregatitoare ACARDEL FLORENTINA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3255. STOICA ANDREIPregatitoare ACARDEL FLORENTINA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3256. SURUBARU MARTAPregatitoare ACARDEL FLORENTINA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3257. VLADESCU MARA IOANAPregatitoare ACARDEL FLORENTINA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3258. DIACONU TUDORPregatitoare DBENEA ALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3259. TATUCU FILIPPregatitoare DBENEA ALINA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3260. ATIMOFTIOAIE IANIS ANDREIPregatitoare EBORDEI NICOLETA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3261. CHIRU IRIS MARIAPregatitoare EBORDEI NICOLETA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3262. CIOLANEL ERIC TUDORPregatitoare EBORDEI NICOLETA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3263. CIULUVICA ANIA OLGAPregatitoare EBORDEI NICOLETA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3264. COMANESCU VLAD CONSTANTINPregatitoare EBORDEI NICOLETA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3265. ENACHE TUDOR STEFANPregatitoare EBORDEI NICOLETA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3266. ENUCA VICTOR STEFANPregatitoare EBORDEI NICOLETA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3267. FERENT ROBERTPregatitoare EBORDEI NICOLETA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3268. MARJAN MATEIPregatitoare EBORDEI NICOLETA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3269. MOHORA MARIA ECATERINAPregatitoare EBORDEI NICOLETA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3270. SURDU SOFIAPregatitoare EBORDEI NICOLETA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3271. TEACA CLARA ANASTASIAPregatitoare EBORDEI NICOLETA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3272. TODIA DRAGOS GEORGEPregatitoare EBORDEI NICOLETA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3273. TODICA MARIA DAFINAPregatitoare EBORDEI NICOLETA (Scoala Gimnaziala nr 150)Bucuresti
3274. Dumitru Ana Maria I ANiculae Doina Rodica (Scoala gimnaziala nr 164)Bucuresti
3275. Mot IngridI ANiculae Doina Rodica (Scoala gimnaziala nr 164)Bucuresti
3276. Nastasa AndreeaI ANiculae Doina Rodica (Scoala gimnaziala nr 164)Bucuresti
3277. Vlascu SofiaI ANiculae Doina Rodica (Scoala gimnaziala nr 164)Bucuresti
3278. Beldie DavidI BVlad Mihaela (Scoala gimnaziala nr 164)Bucuresti
3279. Dinu BiancaI BVlad Mihaela (Scoala gimnaziala nr 164)Bucuresti
3280. Fintescu MaraI BVlad Mihaela (Scoala gimnaziala nr 164)Bucuresti
3281. Butoianu MihaiPregatitoare ABirtu Anca (Scoala gimnaziala nr 164)Bucuresti
3282. Constantin AlessiaPregatitoare ABirtu Anca (Scoala gimnaziala nr 164)Bucuresti
3283. Cumpanasu AlexandruPregatitoare ABirtu Anca (Scoala gimnaziala nr 164)Bucuresti
3284. Mihai MarcuPregatitoare ABirtu Anca (Scoala gimnaziala nr 164)Bucuresti
3285. Opris GloriaPregatitoare ABirtu Anca (Scoala gimnaziala nr 164)Bucuresti
3286. Piticas TeodoraPregatitoare ABirtu Anca (Scoala gimnaziala nr 164)Bucuresti
3287. Radulescu DianaPregatitoare ABirtu Anca (Scoala gimnaziala nr 164)Bucuresti
3288. Vintilescu PavelPregatitoare ABirtu Anca (Scoala gimnaziala nr 164)Bucuresti
3289. Curelea DariaI APopescu Cristina (Scoala Gimnaziala nr 169)Bucuresti
3290. GHERASIM OCTAVIAI APopescu Cristina (Scoala Gimnaziala nr 169)Bucuresti
3291. PRISECARU TUDORI APopescu Cristina (Scoala Gimnaziala nr 169)Bucuresti
3292. GHEORGHE MARIAI BCODREA SIMONA (Scoala Gimnaziala nr 169)Bucuresti
3293. Circo MihneaII AIlie Mirela (Scoala Gimnaziala nr 169)Bucuresti
3294. Constantin BiancaII AIlie Mirela (Scoala Gimnaziala nr 169)Bucuresti
3295. Demir KarlaII AIlie Mirela (Scoala Gimnaziala nr 169)Bucuresti
3296. CRISTEA ALEXANDRAII BPOPA CARMEN (Scoala Gimnaziala nr 169)Bucuresti
3297. GANE STEFANII CBAICAN MARIANA (Scoala Gimnaziala nr 169)Bucuresti
3298. PIRVU DARIAIII AGHITA RALUCA (Scoala Gimnaziala nr 169)Bucuresti
3299. CEREZARU CRISTINAIII BMURESAN GABRIELA (Scoala Gimnaziala nr 169)Bucuresti
3300. DAVID ANASTASIAIII BMURESAN GABRIELA (Scoala Gimnaziala nr 169)Bucuresti
3301. VLADUCU ANDRADAIII BMURESAN GABRIELA (Scoala Gimnaziala nr 169)Bucuresti
3302. DURAC TIMEAIII CVOINEA MARIA (Scoala Gimnaziala nr 169)Bucuresti
3303. Bolboceanu DianaPregatitoare ACoroi Manuela (Scoala Gimnaziala nr 169)Bucuresti
3304. Bunea MarinaPregatitoare ACoroi Manuela (Scoala Gimnaziala nr 169)Bucuresti
3305. Catrinoiu MariaPregatitoare ACoroi Manuela (Scoala Gimnaziala nr 169)Bucuresti
3306. Dima RaduPregatitoare ACoroi Manuela (Scoala Gimnaziala nr 169)Bucuresti
3307. Oprea LucaPregatitoare ACoroi Manuela (Scoala Gimnaziala nr 169)Bucuresti
3308. Oprican RaduPregatitoare ACoroi Manuela (Scoala Gimnaziala nr 169)Bucuresti
3309. Paraschiv HoriaPregatitoare ACoroi Manuela (Scoala Gimnaziala nr 169)Bucuresti
3310. ABALARU ALEXANDRUPregatitoare BNEDELCU MARILENA (Scoala Gimnaziala nr 169)Bucuresti
3311. ROMANCENCO MARIAPregatitoare BNEDELCU MARILENA (Scoala Gimnaziala nr 169)Bucuresti
3312. SIMION ELENAPregatitoare BNEDELCU MARILENA (Scoala Gimnaziala nr 169)Bucuresti
3313. LUPU RARESPregatitoare DCIUREA MARIA (Scoala Gimnaziala nr 169)Bucuresti
3314. PISTOL ANDREIPregatitoare DCIUREA MARIA (Scoala Gimnaziala nr 169)Bucuresti
3315. URSACHE SOFIAPregatitoare DCIUREA MARIA (Scoala Gimnaziala nr 169)Bucuresti
3316. CARUCERIU TEODORAI BIUGA DANIELA (Scoala Gimnaziala Nr 189)Bucuresti
3317. BALAN PATRIKPregatitoare AVITAN CODRUTA (Scoala Gimnaziala Nr 189)Bucuresti
3318. BALAN PATRIKPregatitoare AVITAN CODRUTA (Scoala Gimnaziala Nr 189)Bucuresti
3319. BAN PETRUPregatitoare AVITAN CODRUTA (Scoala Gimnaziala Nr 189)Bucuresti
3320. BEJAN EMAPregatitoare AVITAN CODRUTA (Scoala Gimnaziala Nr 189)Bucuresti
3321. BLEJAN MARIAPregatitoare AVITAN CODRUTA (Scoala Gimnaziala Nr 189)Bucuresti
3322. CONSTANTINESCU CRISTINAPregatitoare AVITAN CODRUTA (Scoala Gimnaziala Nr 189)Bucuresti
3323. DAVIDA MARIAPregatitoare AVITAN CODRUTA (Scoala Gimnaziala Nr 189)Bucuresti
3324. GHEORGHE ALEXANDRUPregatitoare AVITAN CODRUTA (Scoala Gimnaziala Nr 189)Bucuresti
3325. GRIGORE ANNE MARIEPregatitoare AVITAN CODRUTA (Scoala Gimnaziala Nr 189)Bucuresti
3326. IVANCIU DIANAPregatitoare AVITAN CODRUTA (Scoala Gimnaziala Nr 189)Bucuresti
3327. MANEA ERIKAPregatitoare AVITAN CODRUTA (Scoala Gimnaziala Nr 189)Bucuresti
3328. MANEA ERIKAPregatitoare AVITAN CODRUTA (Scoala Gimnaziala Nr 189)Bucuresti
3329. MIHAI LARISAPregatitoare AVITAN CODRUTA (Scoala Gimnaziala Nr 189)Bucuresti
3330. NADRAG LUCAPregatitoare AVITAN CODRUTA (Scoala Gimnaziala Nr 189)Bucuresti
3331. NADRAG MIRUNAPregatitoare AVITAN CODRUTA (Scoala Gimnaziala Nr 189)Bucuresti
3332. NECHIFOR MATEIPregatitoare AVITAN CODRUTA (Scoala Gimnaziala Nr 189)Bucuresti
3333. NEGOITA NATALIAPregatitoare AVITAN CODRUTA (Scoala Gimnaziala Nr 189)Bucuresti
3334. NITA MARIAPregatitoare AVITAN CODRUTA (Scoala Gimnaziala Nr 189)Bucuresti
3335. NITA MARIAPregatitoare AVITAN CODRUTA (Scoala Gimnaziala Nr 189)Bucuresti
3336. POPA THEAPregatitoare AVITAN CODRUTA (Scoala Gimnaziala Nr 189)Bucuresti
3337. PREDOANA ANDREEAPregatitoare AVITAN CODRUTA (Scoala Gimnaziala Nr 189)Bucuresti
3338. PREDOANA ANDREEAPregatitoare AVITAN CODRUTA (Scoala Gimnaziala Nr 189)Bucuresti
3339. RADU RUXANDRAPregatitoare AVITAN CODRUTA (Scoala Gimnaziala Nr 189)Bucuresti
3340. RISTEA ANDREIPregatitoare AVITAN CODRUTA (Scoala Gimnaziala Nr 189)Bucuresti
3341. RISTEA ANDREIPregatitoare AVITAN CODRUTA (Scoala Gimnaziala Nr 189)Bucuresti
3342. SCATIU BIANCAPregatitoare AVITAN CODRUTA (Scoala Gimnaziala Nr 189)Bucuresti
3343. STAN DAVIDPregatitoare AVITAN CODRUTA (Scoala Gimnaziala Nr 189)Bucuresti
3344. TOI BIANCAPregatitoare AVITAN CODRUTA (Scoala Gimnaziala Nr 189)Bucuresti
3345. TUTU CRISTINAPregatitoare AVITAN CODRUTA (Scoala Gimnaziala Nr 189)Bucuresti
3346. Danciu AyannaPregatitoare BGheorghe Roxana (Scoala Gimnaziala nr 190)Bucuresti
3347. Gherghescu EddyPregatitoare BGheorghe Roxana (Scoala Gimnaziala nr 190)Bucuresti
3348. Taraban MariaPregatitoare BGheorghe Roxana (Scoala Gimnaziala nr 190)Bucuresti
3349. ALEXE FELICIAI ALILIANA BUJOREANU (Scoala Gimnaziala Nr 307)Bucuresti
3350. BANCILA CATINCAI ALILIANA BUJOREANU (Scoala Gimnaziala Nr 307)Bucuresti
3351. CIOFOAIA MAYAI ALILIANA BUJOREANU (Scoala Gimnaziala Nr 307)Bucuresti
3352. GHEORGHE BIANCAI ALILIANA BUJOREANU (Scoala Gimnaziala Nr 307)Bucuresti
3353. LUPU ROBERTI ALILIANA BUJOREANU (Scoala Gimnaziala Nr 307)Bucuresti
3354. PETRE ANDREII ALILIANA BUJOREANU (Scoala Gimnaziala Nr 307)Bucuresti
3355. SIRBU ILINCAI ALILIANA BUJOREANU (Scoala Gimnaziala Nr 307)Bucuresti
3356. VITOS OTILIAI ALILIANA BUJOREANU (Scoala Gimnaziala Nr 307)Bucuresti
3357. GHEORGHINA DARIAPregatitoare APOPESCU MARIANA (Scoala Gimnaziala Nr 307)Bucuresti
3358. LUNGOCI DARIAPregatitoare APOPESCU MARIANA (Scoala Gimnaziala Nr 307)Bucuresti
3359. MILITARU ANDREEAPregatitoare APOPESCU MARIANA (Scoala Gimnaziala Nr 307)Bucuresti
3360. RADU ALEXIAPregatitoare APOPESCU MARIANA (Scoala Gimnaziala Nr 307)Bucuresti
3361. SERBAN ANDREEA Pregatitoare APOPESCU MARIANA (Scoala Gimnaziala Nr 307)Bucuresti
3362. VASILICA DAVIDPregatitoare APOPESCU MARIANA (Scoala Gimnaziala Nr 307)Bucuresti
3363. NEGRU STEFANPregatitoare CMAICAN SIMONA (Scoala Gimnaziala Nr 307)Bucuresti
3364. ALEXANDRU ADINAII AELENA DUMITRU (Scoala Gimnaziala nr 84)Bucuresti
3365. GABOR IRINAII AELENA DUMITRU (Scoala Gimnaziala nr 84)Bucuresti
3366. HURLOIU ROBERTII AELENA DUMITRU (Scoala Gimnaziala nr 84)Bucuresti
3367. NICOLAE DAVIDII AELENA DUMITRU (Scoala Gimnaziala nr 84)Bucuresti
3368. DOBRE ANDREIII COana Jijie (Scoala Gimnaziala nr 84)Bucuresti
3369. ENACHE OCTAVIANII COana Jijie (Scoala Gimnaziala nr 84)Bucuresti
3370. GLODEANU FILIPII COana Jijie (Scoala Gimnaziala nr 84)Bucuresti
3371. TUDOR MARINAII COana Jijie (Scoala Gimnaziala nr 84)Bucuresti
3372. IVESCU DENISI CISPAS MIOARA (Scoala Gimnaziala nr 88)bucuresti
3373. LIPIANU MARIAI CISPAS MIOARA (Scoala Gimnaziala nr 88)bucuresti
3374. MENAGI YASEMINI CISPAS MIOARA (Scoala Gimnaziala nr 88)bucuresti
3375. ACHIM MIHAIII ARADU ELENA (Scoala Gimnaziala nr 88)bucuresti
3376. NICA RADUII ARADU ELENA (Scoala Gimnaziala nr 88)bucuresti
3377. ANDRIES ALEXANDRA II BNICOLAE ELENA (Scoala Gimnaziala nr 88)bucuresti
3378. CAMPEANU BOGDANII BNICOLAE ELENA (Scoala Gimnaziala nr 88)bucuresti
3379. DOBRE IRINAII BNICOLAE ELENA (Scoala Gimnaziala nr 88)bucuresti
3380. DUMITRESCU MARAII BNICOLAE ELENA (Scoala Gimnaziala nr 88)bucuresti
3381. RADVAN DAVIDII BNICOLAE ELENA (Scoala Gimnaziala nr 88)bucuresti
3382. APOSTOL ILINCAPregatitoare BILINCA EUGENIA (Scoala Gimnaziala nr 88)bucuresti
3383. BANESCU SEBASTIANPregatitoare BILINCA EUGENIA (Scoala Gimnaziala nr 88)bucuresti
3384. CHECEA MAYAPregatitoare BILINCA EUGENIA (Scoala Gimnaziala nr 88)bucuresti
3385. GANEA IULIAPregatitoare BILINCA EUGENIA (Scoala Gimnaziala nr 88)bucuresti
3386. GRASU ILINCAPregatitoare BILINCA EUGENIA (Scoala Gimnaziala nr 88)bucuresti
3387. LUPU DAVIDPregatitoare BILINCA EUGENIA (Scoala Gimnaziala nr 88)bucuresti
3388. VLADA DAVIDPregatitoare BILINCA EUGENIA (Scoala Gimnaziala nr 88)bucuresti
3389. CICALA VLADPregatitoare DNASTASIU ALINA (Scoala Gimnaziala nr 88)bucuresti
3390. CIUCHI ANTONIAPregatitoare DNASTASIU ALINA (Scoala Gimnaziala nr 88)bucuresti
3391. IONITA SOFIAPregatitoare DNASTASIU ALINA (Scoala Gimnaziala nr 88)bucuresti
3392. MANEA DAVIDPregatitoare DNASTASIU ALINA (Scoala Gimnaziala nr 88)bucuresti
3393. VASILACHE DARIAPregatitoare DNASTASIU ALINA (Scoala Gimnaziala nr 88)bucuresti
3394. CRISTEA LAURAPregatitoare EILUC GHERGHINA (Scoala Gimnaziala nr 88)bucuresti
3395. DUMITRU MIHAIPregatitoare EILUC GHERGHINA (Scoala Gimnaziala nr 88)bucuresti
3396. IVAN TUDORPregatitoare EILUC GHERGHINA (Scoala Gimnaziala nr 88)bucuresti
3397. Bouyela Mitroi DariaII ABecheru Carmen (Scoala Gimnaziala Nr. 128)Bucuresti
3398. Diaconu LilianaII ABecheru Carmen (Scoala Gimnaziala Nr. 128)Bucuresti
3399. Diaconu LilianaII ABecheru Carmen (Scoala Gimnaziala Nr. 128)Bucuresti
3400. Dobrescu CezaraII ABecheru Carmen (Scoala Gimnaziala Nr. 128)Bucuresti
3401. Georgescu AlinII ABecheru Carmen (Scoala Gimnaziala Nr. 128)Bucuresti
3402. Niculescu DariaII ABecheru Carmen (Scoala Gimnaziala Nr. 128)Bucuresti
3403. Nisipeanu MatthiasII ABecheru Carmen (Scoala Gimnaziala Nr. 128)Bucuresti
3404. Roca TheaII ABecheru Carmen (Scoala Gimnaziala Nr. 128)Bucuresti
3405. Tiron FilipII ABecheru Carmen (Scoala Gimnaziala Nr. 128)Bucuresti
3406. Varvoreanu AlexiaII ABecheru Carmen (Scoala Gimnaziala Nr. 128)Bucuresti
3407. APOSTOL MARIO-ANDREIII AANDREI GEORGIANA (SCOALA GIMNAZIALA NR. 129 )Bucuresti
3408. FILIP STEFAN-TUDORII AANDREI GEORGIANA (SCOALA GIMNAZIALA NR. 129 )Bucuresti
3409. GHEORGHE ANA-SANZIANAII AANDREI GEORGIANA (SCOALA GIMNAZIALA NR. 129 )Bucuresti
3410. MARINOF ADRIANA-MARIAII AANDREI GEORGIANA (SCOALA GIMNAZIALA NR. 129 )Bucuresti
3411. PISAU YANNIS-GABRIELII AANDREI GEORGIANA (SCOALA GIMNAZIALA NR. 129 )Bucuresti
3412. POPESCU ANAII AANDREI GEORGIANA (SCOALA GIMNAZIALA NR. 129 )Bucuresti
3413. PRIOTEASA LUCA-STEFANII AANDREI GEORGIANA (SCOALA GIMNAZIALA NR. 129 )Bucuresti
3414. STAN MARA-ELENAII AANDREI GEORGIANA (SCOALA GIMNAZIALA NR. 129 )Bucuresti
3415. MITRICA ANDREIII BGEORGESCU ROXANA (SCOALA GIMNAZIALA NR. 129 )Bucuresti
3416. FARIDI ANDREWIII BVASILE ALEXANDRINA (SCOALA GIMNAZIALA NR. 129 )Bucuresti
3417. NEGOITA TUDORIII BVASILE ALEXANDRINA (SCOALA GIMNAZIALA NR. 129 )Bucuresti
3418. BUZOIANU ROBERTPregatitoare BBIRA DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR. 129 )Bucuresti
3419. CARLOGEA ANNAISPregatitoare BBIRA DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR. 129 )Bucuresti
3420. CARP NICOLAPregatitoare BBIRA DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR. 129 )Bucuresti
3421. CISMARESCU CLARAPregatitoare BBIRA DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR. 129 )Bucuresti
3422. DINCA VICTORPregatitoare BBIRA DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR. 129 )Bucuresti
3423. FLORESCU MIRCEAPregatitoare BBIRA DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR. 129 )Bucuresti
3424. IANCU MAYAPregatitoare BBIRA DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR. 129 )Bucuresti
3425. KANIKLI SIBELPregatitoare BBIRA DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR. 129 )Bucuresti
3426. MARAI RADUPregatitoare BBIRA DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR. 129 )Bucuresti
3427. MARDARE ANDREIPregatitoare BBIRA DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR. 129 )Bucuresti
3428. NANU TEODORAPregatitoare BBIRA DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR. 129 )Bucuresti
3429. PLAESU JULIAPregatitoare BBIRA DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR. 129 )Bucuresti
3430. POPA CATALINPregatitoare BBIRA DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR. 129 )Bucuresti
3431. PREDA MIHAIPregatitoare BBIRA DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR. 129 )Bucuresti
3432. SALCUDEANU MARIAPregatitoare BBIRA DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR. 129 )Bucuresti
3433. SPULBER SONIAPregatitoare BBIRA DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR. 129 )Bucuresti
3434. STERPU DAVIDPregatitoare BBIRA DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR. 129 )Bucuresti
3435. STOICA ADELAPregatitoare BBIRA DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR. 129 )Bucuresti
3436. SUHETZKI EDUARDPregatitoare BBIRA DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR. 129 )Bucuresti
3437. TURCULET DAVIDPregatitoare BBIRA DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR. 129 )Bucuresti
3438. URECHE NICOLEPregatitoare BBIRA DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR. 129 )Bucuresti
3439. VINTILA MARAPregatitoare BBIRA DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR. 129 )Bucuresti
3440. ZANFIR MATEIPregatitoare BBIRA DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR. 129 )Bucuresti
3441. CONSTANTIN ISABELAPregatitoare DPASCU CAMELIA (SCOALA GIMNAZIALA NR. 129 )Bucuresti
3442. DINA DIANAPregatitoare DPASCU CAMELIA (SCOALA GIMNAZIALA NR. 129 )Bucuresti
3443. GHEORGHE CRISTIANPregatitoare DPASCU CAMELIA (SCOALA GIMNAZIALA NR. 129 )Bucuresti
3444. IFTENE CRISTIANPregatitoare DPASCU CAMELIA (SCOALA GIMNAZIALA NR. 129 )Bucuresti
3445. MANITA EDUARDPregatitoare DPASCU CAMELIA (SCOALA GIMNAZIALA NR. 129 )Bucuresti
3446. NICULAE CARINAPregatitoare DPASCU CAMELIA (SCOALA GIMNAZIALA NR. 129 )Bucuresti
3447. NISTOR YANNISPregatitoare DPASCU CAMELIA (SCOALA GIMNAZIALA NR. 129 )Bucuresti
3448. OLTEANU ALEXIAPregatitoare DPASCU CAMELIA (SCOALA GIMNAZIALA NR. 129 )Bucuresti
3449. SANDULESCU RALUCAPregatitoare DPASCU CAMELIA (SCOALA GIMNAZIALA NR. 129 )Bucuresti
3450. SIMANDAN DELIAPregatitoare DPASCU CAMELIA (SCOALA GIMNAZIALA NR. 129 )Bucuresti
3451. TOMA ALEXANDRUPregatitoare DPASCU CAMELIA (SCOALA GIMNAZIALA NR. 129 )Bucuresti
3452. VERIGA ALESSIAPregatitoare DPASCU CAMELIA (SCOALA GIMNAZIALA NR. 129 )Bucuresti
3453. GILEA IRINA ANA MARIAI CEDU CAMELIA (Scoala Gimnaziala Nr. 149)Bucuresti
3454. ILIE ALEXIA MARIAI CEDU CAMELIA (Scoala Gimnaziala Nr. 149)Bucuresti
3455. IONESCU SABINA MARIAI CEDU CAMELIA (Scoala Gimnaziala Nr. 149)Bucuresti
3456. MAMALIGAN IONUT ALEXANDRUI CEDU CAMELIA (Scoala Gimnaziala Nr. 149)Bucuresti
3457. MITRACHE ROBERTI CEDU CAMELIA (Scoala Gimnaziala Nr. 149)Bucuresti
3458. NECULAI IRINA NICOLETAI CEDU CAMELIA (Scoala Gimnaziala Nr. 149)Bucuresti
3459. NICULAE REBECA GABRIELAI CEDU CAMELIA (Scoala Gimnaziala Nr. 149)Bucuresti
3460. NOUR ANA MARIAI CEDU CAMELIA (Scoala Gimnaziala Nr. 149)Bucuresti
3461. PETRESCU RADU CRISTIANI CEDU CAMELIA (Scoala Gimnaziala Nr. 149)Bucuresti
3462. PIRPILIU ALEXANDRU CIPRIANI CEDU CAMELIA (Scoala Gimnaziala Nr. 149)Bucuresti
3463. UNGUREANU ADRIANA MARIAI CEDU CAMELIA (Scoala Gimnaziala Nr. 149)Bucuresti
3464. UNGUREANU DELIA STEFANIAI CEDU CAMELIA (Scoala Gimnaziala Nr. 149)Bucuresti
3465. CAZACU LAURA MARIAPregatitoare ABOBOC DOMNICA (Scoala Gimnaziala Nr. 149)Bucuresti
3466. DINESCU ANAPregatitoare ABOBOC DOMNICA (Scoala Gimnaziala Nr. 149)Bucuresti
3467. DRAGAN FABIAN ANDREIPregatitoare ABOBOC DOMNICA (Scoala Gimnaziala Nr. 149)Bucuresti
3468. IONESCU ANDREEA BIANCAPregatitoare ABOBOC DOMNICA (Scoala Gimnaziala Nr. 149)Bucuresti
3469. MANICA MARIAN OCTAVIANPregatitoare ABOBOC DOMNICA (Scoala Gimnaziala Nr. 149)Bucuresti
3470. MISCULESCU ALEXIA MARIAPregatitoare ABOBOC DOMNICA (Scoala Gimnaziala Nr. 149)Bucuresti
3471. OLTEANU MARA ANDREEAPregatitoare ABOBOC DOMNICA (Scoala Gimnaziala Nr. 149)Bucuresti
3472. SAVA PATRIC ANDREIPregatitoare ABOBOC DOMNICA (Scoala Gimnaziala Nr. 149)Bucuresti
3473. SULUMETE ALICE MARIAPregatitoare ABOBOC DOMNICA (Scoala Gimnaziala Nr. 149)Bucuresti
3474. VASILE DIANA VALENTINAPregatitoare ABOBOC DOMNICA (Scoala Gimnaziala Nr. 149)Bucuresti
3475. VILAU BIANCA MARIAPregatitoare ABOBOC DOMNICA (Scoala Gimnaziala Nr. 149)Bucuresti
3476. VLADAU GEORGE ALINPregatitoare ABOBOC DOMNICA (Scoala Gimnaziala Nr. 149)Bucuresti
3477. AGACHE ELIZAPregatitoare BGUTU GEANINA (Scoala Gimnaziala Nr. 149)Bucuresti
3478. DUMBRAVA IANISPregatitoare BGUTU GEANINA (Scoala Gimnaziala Nr. 149)Bucuresti
3479. GAGIU ANA MARIAPregatitoare BGUTU GEANINA (Scoala Gimnaziala Nr. 149)Bucuresti
3480. GUTA VLAD FLORIN Pregatitoare CSIRBU MIRELA (Scoala Gimnaziala Nr. 149)Bucuresti
3481. JITARIU CIPRIAN ANDREIPregatitoare CSIRBU MIRELA (Scoala Gimnaziala Nr. 149)Bucuresti
3482. MAXINEANU RAMINA MARIAPregatitoare CSIRBU MIRELA (Scoala Gimnaziala Nr. 149)Bucuresti
3483. SIMIONESCU DARIA ANDREEAPregatitoare CSIRBU MIRELA (Scoala Gimnaziala Nr. 149)Bucuresti
3484. TANASE MARIAPregatitoare CSIRBU MIRELA (Scoala Gimnaziala Nr. 149)Bucuresti
3485. Rotaru AlexandraI BCanavoiu Ana Maria (Scoala Gimnaziala Nr. 156)Bucuresti
3486. JIMENEZ AIMEEPregatitoare BBADEA LORENA (Scoala Gimnaziala Nr. 178)Bucuresti
3487. Boca Ana MariaII ACIUFU ANCA EMANUELA (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3488. Chirca Eduard MarioI ACIUFU ANCA EMANUELA (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3489. Damaschin Maria AlexandraI ACIUFU ANCA EMANUELA (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3490. Dumitrache Razvan GabrielI ACIUFU ANCA EMANUELA (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3491. Manea Natalia MariaI ACIUFU ANCA EMANUELA (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3492. Miclos Gabriel CristianI ACIUFU ANCA EMANUELA (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3493. Mircea Eva IuliaI ACIUFU ANCA EMANUELA (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3494. Muclea Radu AlexandruI ACIUFU ANCA EMANUELA (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3495. Ogararu Stefan GeorgeI ACIUFU ANCA EMANUELA (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3496. Pandelea Elena DanielaI ACIUFU ANCA EMANUELA (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3497. Pirvu Radu AlexandruI ACIUFU ANCA EMANUELA (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3498. Simulescu Alexia MihaelaI ACIUFU ANCA EMANUELA (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3499. Stana Andreea ValentinaI ACIUFU ANCA EMANUELA (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3500. Ailinchi Adrian VasileI BAngela Burcea (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3501. Banaseanu Andreea AlexandraI BAngela Burcea (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3502. Cazacu Vladimir MihailI BAngela Burcea (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3503. Cherciu Natalia GabirelaI BAngela Burcea (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3504. Chira Cezar NicholasI BAngela Burcea (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3505. Elisei Bianca RebecaI BAngela Burcea (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3506. Huidan Ciprian IonutI BAngela Burcea (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3507. Ivan Bianca ElenaI BAngela Burcea (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3508. Manafu AlexandruI BAngela Burcea (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3509. Popescu Luca DavidI BAngela Burcea (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3510. Savescu Denis IonutI BAngela Burcea (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3511. Stanciu Bogdan I BAngela Burcea (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3512. Szilaghy Andra StefaniaI BAngela Burcea (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3513. Vasile Larisa Maria KarinaI BAngela Burcea (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3514. Birjovanu Sarah MariI CNAE MIHAELA (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3515. Birzu Alberto ChristianI CNAE MIHAELA (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3516. Ciltea Andra IulianaI CNAE MIHAELA (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3517. Deliu Maria IoanaI CNAE MIHAELA (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3518. Diea Gabriel IulianI CNAE MIHAELA (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3519. Geamanu Alina AlexandraI CNAE MIHAELA (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3520. Irimia Nicolas ConstantinI CNAE MIHAELA (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3521. Nichita Narcis MirelI CNAE MIHAELA (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3522. Pavel Denis AntonioI CNAE MIHAELA (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3523. Pavel Mario CristianI CNAE MIHAELA (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3524. Popescu Arianna AlexandraI CNAE MIHAELA (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3525. Stancu Alexandru StefanI CNAE MIHAELA (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3526. Tanase Ema CristinaI CNAE MIHAELA (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3527. Vladescu Karina MariaI CNAE MIHAELA (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3528. BADESCU GIULIA ALEXANDRAII AADINA NEAGU (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3529. CARABANEANU MARIO GABRIELII AADINA NEAGU (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3530. ILIE ANDREIII AADINA NEAGU (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3531. NITA FLAVIA ANDREEAII AADINA NEAGU (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3532. RADU ALICE NICOLETAII AADINA NEAGU (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3533. TOTEFF MARIO CRISTIANII AADINA NEAGU (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3534. Badea CrinaII BNica Cornelia (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3535. Costache NicolasII BNica Cornelia (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3536. Cremenescu IsabellaII BNica Cornelia (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3537. Dobos RafaelaII BNica Cornelia (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3538. Gelea MariaII BNica Cornelia (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3539. Gheorghe AlexiaII BNica Cornelia (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3540. Grama AlexandruII BNica Cornelia (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3541. Iordache BogdanII BNica Cornelia (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3542. Lungu RaduII BNica Cornelia (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3543. Marin SebastianII BNica Cornelia (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3544. Maslaev MariaII BNica Cornelia (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3545. Mina EsteraII BNica Cornelia (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3546. Mircea Stefan II BNica Cornelia (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3547. Nicolai AndreiII BNica Cornelia (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3548. Oprea AndreiII BNica Cornelia (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3549. Samson RebecaII BNica Cornelia (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3550. Serban MariaII BNica Cornelia (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3551. Soare DianaII BNica Cornelia (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3552. Suciu AndreasII BNica Cornelia (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3553. Vernica DanutII BNica Cornelia (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3554. MILITARU STEFANIA IULIAII CSfetcu Delia (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3555. NEDELCIU AMALIA MARIAII CSfetcu Delia (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3556. TABACU CODRUT CRISTIANII CSfetcu Delia (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3557. TOMA NICOL CRISTINAII CSfetcu Delia (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3558. CONSTANTINESCU EDUARDIV AIANCU SILVIA (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3559. GHEORGHE ANTONIA IV AIANCU SILVIA (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3560. MARIA MARAIV AIANCU SILVIA (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3561. MISTIRIAN ADRIANAIV AIANCU SILVIA (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3562. STEFANESCU ALEXANDRAIV AIANCU SILVIA (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3563. SUCIU PETRUIV AIANCU SILVIA (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3564. TOFAN RARESIV AIANCU SILVIA (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3565. BADOI MARIAIV BBARBU HERTA (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3566. BALA CRISTIANIV BBARBU HERTA (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3567. BOBARU CRISTIANAIV BBARBU HERTA (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3568. BURCEA GABRIELAIV BBARBU HERTA (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3569. BUSILA EDUARTIV BBARBU HERTA (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3570. CAIMAC NICOLETAIV BBARBU HERTA (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3571. CHIRCA BIANCAIV BBARBU HERTA (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3572. CONSTANTIN ROBERTIV BBARBU HERTA (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3573. EPURICA MARIANIV BBARBU HERTA (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3574. FIERARU MARIOIV BBARBU HERTA (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3575. PALADE ALEXANDRAIV BBARBU HERTA (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3576. VINTILESCU ALEXIAIV BBARBU HERTA (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3577. Badoi Ana GabrielaPregatitoare BDaniela Vierasu (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3578. Buzatu ErikaPregatitoare BDaniela Vierasu (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3579. Cardasol CristianPregatitoare BDaniela Vierasu (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3580. Grama StefanPregatitoare BDaniela Vierasu (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3581. Hudrea DianaPregatitoare BDaniela Vierasu (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3582. Iordache IuliaPregatitoare BDaniela Vierasu (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3583. Lungu TeodoraPregatitoare BDaniela Vierasu (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3584. Nicolae MelaniaPregatitoare BDaniela Vierasu (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3585. Popescu TheeaPregatitoare BDaniela Vierasu (Scoala Gimnaziala nr. 188)Bucuresti
3586. Constantinescu ClaudiuII ADinca Violeta (Scoala Gimnaziala nr. 279)Bucuresti
3587. Matu InesII ADinca Violeta (Scoala Gimnaziala nr. 279)Bucuresti
3588. BABATA ALEXANDRAII BHoara Camelia (Scoala Gimnaziala nr. 279)Bucuresti
3589. CRISAN MARIAII BHoara Camelia (Scoala Gimnaziala nr. 279)Bucuresti
3590. POPA VLADII BHoara Camelia (Scoala Gimnaziala nr. 279)Bucuresti
3591. SERBAN ALEXIAII BHoara Camelia (Scoala Gimnaziala nr. 279)Bucuresti
3592. GRIGORESCU DELIAII CBabii FLORENTINA (Scoala Gimnaziala nr. 279)Bucuresti
3593. Preda MihneaIII BBadea Roxana (Scoala Gimnaziala nr. 279)Bucuresti
3594. Leonte Marian AlexandruIV CHrisca Adina Florentina (Scoala Gimnaziala nr. 279)Bucuresti
3595. Baleanu CarinaPregatitoare AMathias Mihaela (Scoala Gimnaziala Nr. 6)Bucuresti
3596. ARON THEODORI ATRIF LAURA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)Bucuresti
3597. BADOI FILIPI ATRIF LAURA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)Bucuresti
3598. BRATU TUDORI ATRIF LAURA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)Bucuresti
3599. BUJOR DAVIDI ATRIF LAURA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)Bucuresti
3600. CAZACU VLADI ATRIF LAURA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)Bucuresti
3601. CEAUSU CLARAI ATRIF LAURA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)Bucuresti
3602. CIAUSU ANDREEAI ATRIF LAURA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)Bucuresti
3603. CONSTANTIN VLADI ATRIF LAURA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)Bucuresti
3604. DOBRITOIU ALEXANDRAI ATRIF LAURA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)Bucuresti
3605. DUMBRAVA LUCAI ATRIF LAURA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)Bucuresti
3606. IONESCU RALUCAI ATRIF LAURA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)Bucuresti
3607. ISTRATE LAURAI ATRIF LAURA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)Bucuresti
3608. MATEI GABRIELAI ATRIF LAURA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)Bucuresti
3609. NICOLAIE LUIZAI ATRIF LAURA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)Bucuresti
3610. NITAN DANIELI ATRIF LAURA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)Bucuresti
3611. RUSU IOANAI ATRIF LAURA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)Bucuresti
3612. SERBU DENISAI ATRIF LAURA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)Bucuresti
3613. TARASEVICI KATARINAI ATRIF LAURA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)Bucuresti
3614. VASILOIU ALEXIAI ATRIF LAURA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)Bucuresti
3615. VISOIU ROSE MARIEI ATRIF LAURA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)Bucuresti
3616. BALESCU MARIAI CFERCHIU ALINA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)Bucuresti
3617. MENGAZI ALESYAI CFERCHIU ALINA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)Bucuresti
3618. MORARU VLAD MIHAII CFERCHIU ALINA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)Bucuresti
3619. STEREA IOANA CARINA I CFERCHIU ALINA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)Bucuresti
3620. MAGUI MIHNEAII AURSACHE ANISOARA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)Bucuresti
3621. MIRSANU IONUTII AURSACHE ANISOARA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)Bucuresti
3622. POPA VICTOR II AURSACHE ANISOARA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)Bucuresti
3623. SECARA LIDIA II AURSACHE ANISOARA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)Bucuresti
3624. BRATU CRISTINAII BDONCIU MIHAELA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)Bucuresti
3625. GAICA MARIAII BDONCIU MIHAELA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)Bucuresti
3626. MARACINE PENA ADINAII BDONCIU MIHAELA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)Bucuresti
3627. SARPE MATEIII BDONCIU MIHAELA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)Bucuresti
3628. SIMA TEODORII BDONCIU MIHAELA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)Bucuresti
3629. DEDU ALEXANDRUII CPANAITESCU LIESS GEORGIANA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)Bucuresti
3630. DINCA MIRUNAII DIVAN CATALINA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)Bucuresti
3631. TANASESCU ROBERTII DIVAN CATALINA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)Bucuresti
3632. BUDAU REBECAIII CARGHIR ROXANA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)Bucuresti
3633. CULINA NATALIAIII CARGHIR ROXANA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)Bucuresti
3634. ENE KARINAIII CARGHIR ROXANA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)Bucuresti
3635. AFTODIE IRINA IOANAIV AMOISE AURELIA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)Bucuresti
3636. CUPANACHE ANA MARIAIV AMOISE AURELIA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)Bucuresti
3637. GILCEVESCU DARIA CRISTIANAIV AMOISE AURELIA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)Bucuresti
3638. MANOLACHE SEBASTIAN STEFANIV AMOISE AURELIA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)Bucuresti
3639. RADU ALESIA CRISTINAIV AMOISE AURELIA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)Bucuresti
3640. VOICU DAVIDPregatitoare AOPRESCU LEONTINA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)Bucuresti
3641. DIACONU YASEMINAPregatitoare EVASILE CATALINA MARIA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)Bucuresti
3642. IACOB SEBASTIANPregatitoare EVASILE CATALINA MARIA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)Bucuresti
3643. MOLIE CIOTIR NICHOLASPregatitoare EVASILE CATALINA MARIA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)Bucuresti
3644. VIDU TUDORPregatitoare EVASILE CATALINA MARIA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)Bucuresti
3645. VOINEA MARCPregatitoare EVASILE CATALINA MARIA (Scoala Gimnaziala Nr. 81)Bucuresti
3646. Livadariu Sophia-MariaI ADragan Iuliana (Scoala Gimnaziala Nr. 96)Bucuresti
3647. Buzica AndreiII ALabes Anica (Scoala Gimnaziala Nr. 96)Bucuresti
3648. Alexe BiancaII BRosca Viorica (Scoala Gimnaziala Nr. 96)Bucuresti
3649. Canea AndraII BRosca Viorica (Scoala Gimnaziala Nr. 96)Bucuresti
3650. Codreanu SaraII BRosca Viorica (Scoala Gimnaziala Nr. 96)Bucuresti
3651. Dumitrescu AnaII BRosca Viorica (Scoala Gimnaziala Nr. 96)Bucuresti
3652. Gurban AlexandruII BRosca Viorica (Scoala Gimnaziala Nr. 96)Bucuresti
3653. Ionescu AndreiII BRosca Viorica (Scoala Gimnaziala Nr. 96)Bucuresti
3654. Lungu MaraII BRosca Viorica (Scoala Gimnaziala Nr. 96)Bucuresti
3655. Neaga PaulII BRosca Viorica (Scoala Gimnaziala Nr. 96)Bucuresti
3656. Popescu MariaII BRosca Viorica (Scoala Gimnaziala Nr. 96)Bucuresti
3657. Serban DanII BRosca Viorica (Scoala Gimnaziala Nr. 96)Bucuresti
3658. BADESCU FILIP-BOGDANI BENACHE DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)Bucuresti
3659. BARCARU VLAD- DARIUSI BENACHE DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)Bucuresti
3660. BESTEALA ROBERT-STEFANI BENACHE DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)Bucuresti
3661. CIOCIOANA DAVID-ANDREII BENACHE DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)Bucuresti
3662. CIUPITU SOPHIA-MARIAI BENACHE DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)Bucuresti
3663. CONSTANTIN IARINA-IOANAI BENACHE DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)Bucuresti
3664. DARABAN YASMIN-ELENAI BENACHE DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)Bucuresti
3665. DUDAU ADRIAN- CRISTIANI BENACHE DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)Bucuresti
3666. FLOREA ANDREI-CRISTIANI BENACHE DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)Bucuresti
3667. GHITA SEBASTIAN-IOANI BENACHE DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)Bucuresti
3668. ION AMALIA-GEORGIANAI BENACHE DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)Bucuresti
3669. MANOLE ANTONIO-ROBERTI BENACHE DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)Bucuresti
3670. MARIN CRISTINA-MARIAI BENACHE DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)Bucuresti
3671. MAXIM ELENAI BENACHE DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)Bucuresti
3672. MINZARESCU IORDAN NECTARIE I BENACHE DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)Bucuresti
3673. MITEA DAVID-GABRIELI BENACHE DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)Bucuresti
3674. MUSAT ANDREI-CRISTIANI BENACHE DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)Bucuresti
3675. NEDELCU GEORGE LUCA MATIASI BENACHE DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)Bucuresti
3676. PACURAR RARES-ANDREII BENACHE DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)Bucuresti
3677. PAVEL LARISA MARIAI BENACHE DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)Bucuresti
3678. POPESCU DARIA-IOANAI BENACHE DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)Bucuresti
3679. PRETORIAN ELISABETAI BENACHE DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)Bucuresti
3680. PRETORIAN TAISIAI BENACHE DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)Bucuresti
3681. SANDOI ANDREI-LUCAI BENACHE DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)Bucuresti
3682. STAN DARIA-ELENAI BENACHE DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)Bucuresti
3683. STANCU ALEXANDRU-IONUTI BENACHE DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)Bucuresti
3684. STOIAN IRINA-IOANAI BENACHE DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)Bucuresti
3685. STOICA ANELIS-GEORGIANAI BENACHE DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)Bucuresti
3686. SURUGIU ANDREI-LUCAI BENACHE DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)Bucuresti
3687. ULIAN MAYA-ALEXANDRAI BENACHE DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)Bucuresti
3688. BADEA BRIANAII CCONSTANTINESCU RODICA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)Bucuresti
3689. BRANISTEANU ALEXIAII CCONSTANTINESCU RODICA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)Bucuresti
3690. BUDOIU IOANAII CCONSTANTINESCU RODICA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)Bucuresti
3691. CHIRNOGEANU ADINAII CCONSTANTINESCU RODICA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)Bucuresti
3692. CIORASCU DIANAII CCONSTANTINESCU RODICA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)Bucuresti
3693. CIUPITU DAVIDII CCONSTANTINESCU RODICA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)Bucuresti
3694. DELEANU ANDREIII CCONSTANTINESCU RODICA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)Bucuresti
3695. ENACHE ILIEII CCONSTANTINESCU RODICA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)Bucuresti
3696. GHEORGHIU ANISIAII CCONSTANTINESCU RODICA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)Bucuresti
3697. IORDACHE STEFANII CCONSTANTINESCU RODICA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)Bucuresti
3698. ISAC MEDEEAII CCONSTANTINESCU RODICA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)Bucuresti
3699. MANZDRANGUNA ADELINAII CCONSTANTINESCU RODICA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)Bucuresti
3700. POPESCU MAIAII CCONSTANTINESCU RODICA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)Bucuresti
3701. POPESCU SEBASTIANII CCONSTANTINESCU RODICA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)Bucuresti
3702. REDNIC-ACHIM DARIA -MARIAII CCONSTANTINESCU RODICA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)Bucuresti
3703. ROSU LUCAII CCONSTANTINESCU RODICA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)Bucuresti
3704. STANCIU FILIPII CCONSTANTINESCU RODICA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)Bucuresti
3705. TANASOIU TEODORII CCONSTANTINESCU RODICA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)Bucuresti
3706. TARANU REBECCAII CCONSTANTINESCU RODICA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)Bucuresti
3707. TIRZIU MIHAIII CCONSTANTINESCU RODICA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)Bucuresti
3708. ZORCA ELIZAII CCONSTANTINESCU RODICA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)Bucuresti
3709. DUMITRESCU MARIAIII AVASILESCU ELENA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)Bucuresti
3710. STAFIE MARIO III AVASILESCU ELENA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)Bucuresti
3711. TOADER FRANCESCAIII AVASILESCU ELENA (SCOALA GIMNAZIALA NR.51)Bucuresti
3712. Udrea CarmenIV BVelici Mantescu Carmen (SCOALA GIMNAZIALA NR.55)Bucuresti
3713. Aiacoboaie ClaudiaPregatitoare ARadulescu Anca (SCOALA GIMNAZIALA NR.55)Bucuresti
3714. Babeanu VladPregatitoare ARadulescu Anca (SCOALA GIMNAZIALA NR.55)Bucuresti
3715. Boeru RaduPregatitoare ARadulescu Anca (SCOALA GIMNAZIALA NR.55)Bucuresti
3716. Calin StefanPregatitoare ARadulescu Anca (SCOALA GIMNAZIALA NR.55)Bucuresti
3717. Dimcea AndreiPregatitoare ARadulescu Anca (SCOALA GIMNAZIALA NR.55)Bucuresti
3718. Draghici LarisaPregatitoare ARadulescu Anca (SCOALA GIMNAZIALA NR.55)Bucuresti
3719. Dragoescu LucasPregatitoare ARadulescu Anca (SCOALA GIMNAZIALA NR.55)Bucuresti
3720. Dragut PetruPregatitoare ARadulescu Anca (SCOALA GIMNAZIALA NR.55)Bucuresti
3721. Fulgeanu MaraPregatitoare ARadulescu Anca (SCOALA GIMNAZIALA NR.55)Bucuresti
3722. Ionita AndreiPregatitoare ARadulescu Anca (SCOALA GIMNAZIALA NR.55)Bucuresti
3723. Manea AlinaPregatitoare ARadulescu Anca (SCOALA GIMNAZIALA NR.55)Bucuresti
3724. Nadolu KarinaPregatitoare ARadulescu Anca (SCOALA GIMNAZIALA NR.55)Bucuresti
3725. Oprea DariaPregatitoare ARadulescu Anca (SCOALA GIMNAZIALA NR.55)Bucuresti
3726. Pantelimon RobertoPregatitoare ARadulescu Anca (SCOALA GIMNAZIALA NR.55)Bucuresti
3727. Paraschiv AuraPregatitoare ARadulescu Anca (SCOALA GIMNAZIALA NR.55)Bucuresti
3728. Pirlogeanu CarinaPregatitoare ARadulescu Anca (SCOALA GIMNAZIALA NR.55)Bucuresti
3729. Pop AlexandruPregatitoare ARadulescu Anca (SCOALA GIMNAZIALA NR.55)Bucuresti
3730. Rusu AndreiPregatitoare ARadulescu Anca (SCOALA GIMNAZIALA NR.55)Bucuresti
3731. Savin AndreeaPregatitoare ARadulescu Anca (SCOALA GIMNAZIALA NR.55)Bucuresti
3732. Stoica SebastianPregatitoare ARadulescu Anca (SCOALA GIMNAZIALA NR.55)Bucuresti
3733. Trifu RamonaPregatitoare ARadulescu Anca (SCOALA GIMNAZIALA NR.55)Bucuresti
3734. MANEA ROBERTAPregatitoare CGOSPODIN SORINA IULIA (SCOALA GIMNAZIALA NR.55)Bucuresti
3735. MOCANU ELENA MIHAELAPregatitoare CGOSPODIN SORINA IULIA (SCOALA GIMNAZIALA NR.55)Bucuresti
3736. Bondrila DariaI GCioraneanu Dana (Scoala gimnaziala nr.56)Bucuresti
3737. Margineanu MateiI GCioraneanu Dana (Scoala gimnaziala nr.56)Bucuresti
3738. Petrescu DavidI GCioraneanu Dana (Scoala gimnaziala nr.56)Bucuresti
3739. Georgescu Livia MariaII ACocos Barbu Ana (Scoala gimnaziala nr.56)Bucuresti
3740. Marcu CristianII ACocos Barbu Ana (Scoala gimnaziala nr.56)Bucuresti
3741. Pitigoi DavidII ACocos Barbu Ana (Scoala gimnaziala nr.56)Bucuresti
3742. Olescu OvidiuII EGrigorescu Alexandra (Scoala gimnaziala nr.56)Bucuresti
3743. Ivanescu TeodoraII FSandoiu Laura (Scoala gimnaziala nr.56)Bucuresti
3744. Popa MaurII FSandoiu Laura (Scoala gimnaziala nr.56)Bucuresti
3745. Vraciu LucaII FSandoiu Laura (Scoala gimnaziala nr.56)Bucuresti
3746. Georgescu AureliaIV ANitu Madalina (Scoala gimnaziala nr.56)Bucuresti
3747. Ion Ovidiu MihaiIV CAnton Eugenia (Scoala gimnaziala nr.56)Bucuresti
3748. GEORGESCU RALUCAII ACOSTACHE ELENA (scoala gimnaziala nr.80)Bucuresti
3749. CORBULEANU ANDREIIII ABUZICA ECATERINA (scoala gimnaziala nr.80)Bucuresti
3750. CIOBOTA RALUCAIII BCIOSVARDA MARIANA (scoala gimnaziala nr.80)Bucuresti
3751. DASU RARESIII BCIOSVARDA MARIANA (scoala gimnaziala nr.80)Bucuresti
3752. DRAGOMIRESCU ALEXANDRAIII BCIOSVARDA MARIANA (scoala gimnaziala nr.80)Bucuresti
3753. FOALEA VALENTINAIII BCIOSVARDA MARIANA (scoala gimnaziala nr.80)Bucuresti
3754. GEORGESCU VLAD III BCIOSVARDA MARIANA (scoala gimnaziala nr.80)Bucuresti
3755. GHEORGHE RUXANDRAIII BCIOSVARDA MARIANA (scoala gimnaziala nr.80)Bucuresti
3756. MARINESCU DAVIDIII BCIOSVARDA MARIANA (scoala gimnaziala nr.80)Bucuresti
3757. NEGOITA GEORGEIII BCIOSVARDA MARIANA (scoala gimnaziala nr.80)Bucuresti
3758. NICOLAE TEODORIII BCIOSVARDA MARIANA (scoala gimnaziala nr.80)Bucuresti
3759. SPINU CLARA MARIAIII BCIOSVARDA MARIANA (scoala gimnaziala nr.80)Bucuresti
3760. VALEANU HUGOIII BCIOSVARDA MARIANA (scoala gimnaziala nr.80)Bucuresti
3761. DUMITRU ANTONIA THEODORAIV CMIHAI ANGELICA (scoala gimnaziala nr.80)Bucuresti
3762. BADEA CATALINAPregatitoare BCOCOS IULIA (scoala gimnaziala nr.80)Bucuresti
3763. MARTINESCU RADUPregatitoare BCOCOS IULIA (scoala gimnaziala nr.80)Bucuresti
3764. STANCIU ANCA Pregatitoare BCOCOS IULIA (scoala gimnaziala nr.80)Bucuresti
3765. STANCIU ANCA Pregatitoare BCOCOS IULIA (scoala gimnaziala nr.80)Bucuresti
3766. CIAMPURU ELIZAPregatitoare EENACHE RALUCA (scoala gimnaziala nr.80)Bucuresti
3767. DURA ANDRAPregatitoare EENACHE RALUCA (scoala gimnaziala nr.80)Bucuresti
3768. SANDU MATEIPregatitoare EENACHE RALUCA (scoala gimnaziala nr.80)Bucuresti
3769. COZLOVSCHI ANAPregatitoare FPOENARU NICOLETA (scoala gimnaziala nr.80)Bucuresti
3770. ZAINEA CLAUDIAPregatitoare FPOENARU NICOLETA (scoala gimnaziala nr.80)Bucuresti
3771. PALADOIU IULIANAI ANICA ALEXANDRA (Scoala Gimnaziala Petre Ghelmez)Bucuresti
3772. COMAN OVIDIUI BGHEORGHE NICOLETA (Scoala Gimnaziala Petre Ghelmez)Bucuresti
3773. COSTAN DIANA ANISIAI BGHEORGHE NICOLETA (Scoala Gimnaziala Petre Ghelmez)Bucuresti
3774. OBADA DANIEL I BGHEORGHE NICOLETA (Scoala Gimnaziala Petre Ghelmez)Bucuresti
3775. POTRA MARIAI BGHEORGHE NICOLETA (Scoala Gimnaziala Petre Ghelmez)Bucuresti
3776. VRANCEANU TUDORI BGHEORGHE NICOLETA (Scoala Gimnaziala Petre Ghelmez)Bucuresti
3777. CIOFLAN STEFANII BMIHAI MARIOARA (Scoala Gimnaziala Petre Ghelmez)Bucuresti
3778. COSTACHE NATALIAII BMIHAI MARIOARA (Scoala Gimnaziala Petre Ghelmez)Bucuresti
3779. ELFARRA NAWARII BMIHAI MARIOARA (Scoala Gimnaziala Petre Ghelmez)Bucuresti
3780. GIUSCA DRAGOSII BMIHAI MARIOARA (Scoala Gimnaziala Petre Ghelmez)Bucuresti
3781. MAICAN TEODORAII BMIHAI MARIOARA (Scoala Gimnaziala Petre Ghelmez)Bucuresti
3782. BUGA GHERASIMII CSILIVESTRU ILONA-DANIELA (Scoala Gimnaziala Petre Ghelmez)Bucuresti
3783. STAVARACHE BIANCAII CSILIVESTRU ILONA-DANIELA (Scoala Gimnaziala Petre Ghelmez)Bucuresti
3784. MAZARARU STEFAN-IUSTINIII AMAZARARU ELENA (Scoala Gimnaziala Petre Ghelmez)Bucuresti
3785. BOCIOACA CLARAPregatitoare BTANASESCU ELENA (Scoala Gimnaziala Petre Ghelmez)Bucuresti
3786. CHIOCHISAN DARIUSPregatitoare BTANASESCU ELENA (Scoala Gimnaziala Petre Ghelmez)Bucuresti
3787. COREISA PATRICKPregatitoare BTANASESCU ELENA (Scoala Gimnaziala Petre Ghelmez)Bucuresti
3788. GRIGORESCU RAZVANPregatitoare BTANASESCU ELENA (Scoala Gimnaziala Petre Ghelmez)Bucuresti
3789. GRIGORESCU TEODORAPregatitoare BTANASESCU ELENA (Scoala Gimnaziala Petre Ghelmez)Bucuresti
3790. LUPU MAYAPregatitoare BTANASESCU ELENA (Scoala Gimnaziala Petre Ghelmez)Bucuresti
3791. MAZARARU SEBASTIANPregatitoare BTANASESCU ELENA (Scoala Gimnaziala Petre Ghelmez)Bucuresti
3792. NECULAI SARAPregatitoare BTANASESCU ELENA (Scoala Gimnaziala Petre Ghelmez)Bucuresti
3793. PATRASCUTA MIHAILPregatitoare BTANASESCU ELENA (Scoala Gimnaziala Petre Ghelmez)Bucuresti
3794. PERIANU THEOPregatitoare BTANASESCU ELENA (Scoala Gimnaziala Petre Ghelmez)Bucuresti
3795. POP MIHAIPregatitoare BTANASESCU ELENA (Scoala Gimnaziala Petre Ghelmez)Bucuresti
3796. RAPORTARU CATRINELPregatitoare BTANASESCU ELENA (Scoala Gimnaziala Petre Ghelmez)Bucuresti
3797. SILIVESTRU ALEXIAPregatitoare BTANASESCU ELENA (Scoala Gimnaziala Petre Ghelmez)Bucuresti
3798. STOIAN ERICPregatitoare BTANASESCU ELENA (Scoala Gimnaziala Petre Ghelmez)Bucuresti
3799. TANASESCU VICTORIAPregatitoare BTANASESCU ELENA (Scoala Gimnaziala Petre Ghelmez)Bucuresti
3800. CHIRCA ANDREEAPregatitoare AGheta Elena (Scoala Gimnaziala Principesa Margareta)Bucuresti
3801. DADARLAT ANA MARIAPregatitoare AGheta Elena (Scoala Gimnaziala Principesa Margareta)Bucuresti
3802. MUSTAFA DENISPregatitoare AGheta Elena (Scoala Gimnaziala Principesa Margareta)Bucuresti
3803. OLTEANU TUDORPregatitoare AGheta Elena (Scoala Gimnaziala Principesa Margareta)Bucuresti
3804. PIVODA DARIUSPregatitoare AGheta Elena (Scoala Gimnaziala Principesa Margareta)Bucuresti
3805. RUSU KARINAPregatitoare AGheta Elena (Scoala Gimnaziala Principesa Margareta)Bucuresti
3806. SALVAN DARIAPregatitoare AGheta Elena (Scoala Gimnaziala Principesa Margareta)Bucuresti
3807. TANASE MATEIPregatitoare AGheta Elena (Scoala Gimnaziala Principesa Margareta)Bucuresti
3808. TRIFAN NATALIAPregatitoare AGheta Elena (Scoala Gimnaziala Principesa Margareta)Bucuresti
3809. VOINEA ANDREI DARIUSPregatitoare AGheta Elena (Scoala Gimnaziala Principesa Margareta)Bucuresti
3810. Constantinescu RuxandraII FAldea Roxana (Scoala Gimnaziala Sf.Andrei)Bucuresti
3811. Dragomir MirunaII FAldea Roxana (Scoala Gimnaziala Sf.Andrei)Bucuresti
3812. Iurea TudorII FAldea Roxana (Scoala Gimnaziala Sf.Andrei)Bucuresti
3813. Negrila AndreiII FAldea Roxana (Scoala Gimnaziala Sf.Andrei)Bucuresti
3814. Savulescu MaraII FAldea Roxana (Scoala Gimnaziala Sf.Andrei)Bucuresti
3815. Savulescu NoraII FAldea Roxana (Scoala Gimnaziala Sf.Andrei)Bucuresti
3816. Stefan AlexandruII FAldea Roxana (Scoala Gimnaziala Sf.Andrei)Bucuresti
3817. Stefan RaresII FAldea Roxana (Scoala Gimnaziala Sf.Andrei)Bucuresti
3818. Viespe AlexandruII FAldea Roxana (Scoala Gimnaziala Sf.Andrei)Bucuresti
3819. Balea MihaiII HOlteanu Mariana (Scoala Gimnaziala Sf.Andrei)Bucuresti
3820. Chilea DavidII HOlteanu Mariana (Scoala Gimnaziala Sf.Andrei)Bucuresti
3821. Denk Ron RemusII HOlteanu Mariana (Scoala Gimnaziala Sf.Andrei)Bucuresti
3822. Frunzaru CalinII HOlteanu Mariana (Scoala Gimnaziala Sf.Andrei)Bucuresti
3823. Dorache LucaIII cLubinschy Ramona (Scoala Gimnaziala Sf.Andrei)Bucuresti
3824. Gheorghe SoniaIII cLubinschy Ramona (Scoala Gimnaziala Sf.Andrei)Bucuresti
3825. Petrescu StefanIII ETudoroiu Luminita (Scoala Gimnaziala Sf.Andrei)Bucuresti
3826. Gabor SaraIV CAngela Sibianu (Scoala Gimnaziala Sf.Andrei)Bucuresti
3827. Ghita AlessiaIV CAngela Sibianu (Scoala Gimnaziala Sf.Andrei)Bucuresti
3828. Voiu TudorIV CAngela Sibianu (Scoala Gimnaziala Sf.Andrei)Bucuresti
3829. Dragomir Tudor StefanPregatitoare AAlexandrescu Eliana Florina (Scoala Gimnaziala Sf.Andrei)Bucuresti
3830. Iordache Maria StefaniaPregatitoare AAlexandrescu Eliana Florina (Scoala Gimnaziala Sf.Andrei)Bucuresti
3831. STANCIU RARESPregatitoare BConstantinescu Andreea (Scoala Gimnaziala Sf.Andrei)Bucuresti
3832. Costache MihaiPregatitoare FNicut Alinita Georgeta (Scoala Gimnaziala Sf.Andrei)Bucuresti
3833. Drenea Mara Pregatitoare FNicut Alinita Georgeta (Scoala Gimnaziala Sf.Andrei)Bucuresti
3834. Forascu SarahPregatitoare FNicut Alinita Georgeta (Scoala Gimnaziala Sf.Andrei)Bucuresti
3835. Ionescu RobertaPregatitoare FNicut Alinita Georgeta (Scoala Gimnaziala Sf.Andrei)Bucuresti
3836. Mititelu EricaPregatitoare FNicut Alinita Georgeta (Scoala Gimnaziala Sf.Andrei)Bucuresti
3837. Rusanu DavidPregatitoare FNicut Alinita Georgeta (Scoala Gimnaziala Sf.Andrei)Bucuresti
3838. CONSTANTIN EVELYN MARIAPregatitoare GENACHE MIRELA DIANA (Scoala Gimnaziala Sf.Andrei)Bucuresti
3839. OLARU RADU GABRIELPregatitoare GENACHE MIRELA DIANA (Scoala Gimnaziala Sf.Andrei)Bucuresti
3840. STAVRE MATEI GABRIELPregatitoare GENACHE MIRELA DIANA (Scoala Gimnaziala Sf.Andrei)Bucuresti
3841. CALCIU IOANAPregatitoare PCDIACONESCU FELICIA (Scoala Gimnaziala Sf.Andrei)Bucuresti
3842. DUMITRIU TEODORAPregatitoare PCDIACONESCU FELICIA (Scoala Gimnaziala Sf.Andrei)Bucuresti
3843. DUMITRU ALEXANDRUPregatitoare PCDIACONESCU FELICIA (Scoala Gimnaziala Sf.Andrei)Bucuresti
3844. GHERGHITA STEFANPregatitoare PCDIACONESCU FELICIA (Scoala Gimnaziala Sf.Andrei)Bucuresti
3845. CROITORU MARIA SOFIAI AFOTACHE ELENA (Scoala Martisor)Bucuresti
3846. MILEA STEFANI AFOTACHE ELENA (Scoala Martisor)Bucuresti
3847. Roman StefanII ABalan Claudia (Scoala Martisor)Bucuresti
3848. Cojocaru AndraII BIosifescu Liana (Scoala Martisor)Bucuresti
3849. Dinu MariaII BIosifescu Liana (Scoala Martisor)Bucuresti
3850. MUSCALU BIANCAIII AJOITOIU MARIANA (Scoala Martisor)Bucuresti
3851. NICA DARIUSIII AJOITOIU MARIANA (Scoala Martisor)Bucuresti
3852. NITU DANIELIII AJOITOIU MARIANA (Scoala Martisor)Bucuresti
3853. SARBU RARESIII AJOITOIU MARIANA (Scoala Martisor)Bucuresti
3854. ANGHEL DANIELAIV AGheorghiu Valentina (Scoala Martisor)Bucuresti
3855. GAVAT DELIA IV AGheorghiu Valentina (Scoala Martisor)Bucuresti
3856. IVAN BIANCA MARIAIV BSTOICA MARIA (Scoala Martisor)Bucuresti
3857. MAGUREANU ANDREIIV BSTOICA MARIA (Scoala Martisor)Bucuresti
3858. NUTA STEFAN ALEXANDRUIV BSTOICA MARIA (Scoala Martisor)Bucuresti
3859. Alexe RaresPregatitoare ABarbu Daniela (Scoala Martisor)Bucuresti
3860. Balan RaduPregatitoare ABarbu Daniela (Scoala Martisor)Bucuresti
3861. Bercu MariaPregatitoare ABarbu Daniela (Scoala Martisor)Bucuresti
3862. Burada MirunaPregatitoare ABarbu Daniela (Scoala Martisor)Bucuresti
3863. Ciodarica DavidPregatitoare ABarbu Daniela (Scoala Martisor)Bucuresti
3864. Colac CatalinaPregatitoare ABarbu Daniela (Scoala Martisor)Bucuresti
3865. Constantinescu TudorPregatitoare ABarbu Daniela (Scoala Martisor)Bucuresti
3866. Dinu MaiaPregatitoare ABarbu Daniela (Scoala Martisor)Bucuresti
3867. Ionita RaresPregatitoare ABarbu Daniela (Scoala Martisor)Bucuresti
3868. Popa AugustinPregatitoare ABarbu Daniela (Scoala Martisor)Bucuresti
3869. Popa VictorPregatitoare ABarbu Daniela (Scoala Martisor)Bucuresti
3870. Rosca OctaviaPregatitoare ABarbu Daniela (Scoala Martisor)Bucuresti
3871. Simionescu LarisaPregatitoare ABarbu Daniela (Scoala Martisor)Bucuresti
3872. Spiridon LucaPregatitoare ABarbu Daniela (Scoala Martisor)Bucuresti
3873. Tache StefanPregatitoare ABarbu Daniela (Scoala Martisor)Bucuresti
3874. Truica MateiPregatitoare ABarbu Daniela (Scoala Martisor)Bucuresti
3875. Aparaschivei GabrielaPregatitoare BIvan Cornelia (Scoala Martisor)Bucuresti
3876. Bojan IlincaPregatitoare BIvan Cornelia (Scoala Martisor)Bucuresti
3877. Cinciulescu MariaPregatitoare BIvan Cornelia (Scoala Martisor)Bucuresti
3878. Codreanu TimeeaPregatitoare BIvan Cornelia (Scoala Martisor)Bucuresti
3879. Grosu LaurentiuPregatitoare BIvan Cornelia (Scoala Martisor)Bucuresti
3880. Vlase CezarPregatitoare BIvan Cornelia (Scoala Martisor)Bucuresti
3881. Preda Mario GeorgeII AStanica Mariana (Scoala Metropolitana ARC)Bucuresti
3882. Deaconescu MaraI AJoita Adriana (Scoala nr 142)Bucuresti
3883. Cadar AndreiII AStroica Daniela (Scoala nr 142)Bucuresti
3884. Grama AndreiII AStroica Daniela (Scoala nr 142)Bucuresti
3885. Dinca StefaniaII CNitu Andra (Scoala nr 142)Bucuresti
3886. DINCA CORINA ELENAI ADOBRE ROCSANA (Scoala nr 152)Bucuresti
3887. TOMA MIROI ADOBRE ROCSANA (Scoala nr 152)Bucuresti
3888. SPIRIDON BIANCAPregatitoare AMICHEL THEODORA (Scoala nr 152)Bucuresti
3889. STOIAN TEODORAPregatitoare AMICHEL THEODORA (Scoala nr 152)Bucuresti
3890. ZAMFIR MARIAPregatitoare AMICHEL THEODORA (Scoala nr 152)Bucuresti
3891. Chiciorea RaduIII ANagyi Cristina (Scoala nr 165)Bucuresti
3892. Corcodel Andrei Pregatitoare AVasile Elena (Scoala nr 165)Bucuresti
3893. Enache MateiPregatitoare AVasile Elena (Scoala nr 165)Bucuresti
3894. Feclistov SaraPregatitoare AVasile Elena (Scoala nr 165)Bucuresti
3895. Gherman RenataPregatitoare AVasile Elena (Scoala nr 165)Bucuresti
3896. Popa IoanaPregatitoare AVasile Elena (Scoala nr 165)Bucuresti
3897. Popescu DavidPregatitoare AVasile Elena (Scoala nr 165)Bucuresti
3898. Popescu ErikPregatitoare AVasile Elena (Scoala nr 165)Bucuresti
3899. Purice NikolasPregatitoare AVasile Elena (Scoala nr 165)Bucuresti
3900. Radu Ana MariaPregatitoare AVasile Elena (Scoala nr 165)Bucuresti
3901. Rotaru MirunaPregatitoare AVasile Elena (Scoala nr 165)Bucuresti
3902. Tanase Luca Pregatitoare AVasile Elena (Scoala nr 165)Bucuresti
3903. Voicila AntoniaPregatitoare AVasile Elena (Scoala nr 165)Bucuresti
3904. Drumea IuliaI DEne Mirela (Scoala Nr 179)Bucuresti
3905. Ghidarcea Maria I DEne Mirela (Scoala Nr 179)Bucuresti
3906. Ifrim AndreiI DEne Mirela (Scoala Nr 179)Bucuresti
3907. Tarloiu SebastianI DEne Mirela (Scoala Nr 179)Bucuresti
3908. Isaic TudorII BMagargiu Mirela (Scoala Nr 179)Bucuresti
3909. Oana StefanII BMagargiu Mirela (Scoala Nr 179)Bucuresti
3910. Ruse VladII BMagargiu Mirela (Scoala Nr 179)Bucuresti
3911. Toma Ciprian II BMagargiu Mirela (Scoala Nr 179)Bucuresti
3912. Ciobanu AlexandruPregatitoare CDragomir Roxana (Scoala Nr 179)Bucuresti
3913. Cruceru-Uceanu Tudor-MihaiPregatitoare CDragomir Roxana (Scoala Nr 179)Bucuresti
3914. Daas Sara-DianaPregatitoare CDragomir Roxana (Scoala Nr 179)Bucuresti
3915. Dumitru Ambra-StefaniaPregatitoare CDragomir Roxana (Scoala Nr 179)Bucuresti
3916. Ion Maria-ElenaPregatitoare CDragomir Roxana (Scoala Nr 179)Bucuresti
3917. Jujescu CristianPregatitoare CDragomir Roxana (Scoala Nr 179)Bucuresti
3918. Negoita Karina-AlexiaPregatitoare CDragomir Roxana (Scoala Nr 179)Bucuresti
3919. Popescu Maria-ElisabetaPregatitoare CDragomir Roxana (Scoala Nr 179)Bucuresti
3920. Radu Lucas-AndreiPregatitoare CDragomir Roxana (Scoala Nr 179)Bucuresti
3921. Raducea Adina-HerminaPregatitoare CDragomir Roxana (Scoala Nr 179)Bucuresti
3922. Simionov GabrielaPregatitoare CDragomir Roxana (Scoala Nr 179)Bucuresti
3923. Socaciu Vlad-IoanPregatitoare CDragomir Roxana (Scoala Nr 179)Bucuresti
3924. Tabusca Alexandru-MihaiPregatitoare CDragomir Roxana (Scoala Nr 179)Bucuresti
3925. BECHERU COSTIN ADRIANI ACARBUNARU ANUTA (Scoala nr 197)Bucuresti
3926. BORCILA ANDREII ACARBUNARU ANUTA (Scoala nr 197)Bucuresti
3927. BOTEZATU ANDRA MARIAI ACARBUNARU ANUTA (Scoala nr 197)Bucuresti
3928. BUNEA ALEXANDRU MIHAII ACARBUNARU ANUTA (Scoala nr 197)Bucuresti
3929. COBZARIU RALUCA ALEXANDRAI ACARBUNARU ANUTA (Scoala nr 197)Bucuresti
3930. DOROBANTU ALEXIA MARIAI ACARBUNARU ANUTA (Scoala nr 197)Bucuresti
3931. ENE MARIA DARIAI ACARBUNARU ANUTA (Scoala nr 197)Bucuresti
3932. GORDICIUC MAIA ALEXANDRAI ACARBUNARU ANUTA (Scoala nr 197)Bucuresti
3933. ICHIM ANA ILEANAI ACARBUNARU ANUTA (Scoala nr 197)Bucuresti
3934. LUCA DAVIDI ACARBUNARU ANUTA (Scoala nr 197)Bucuresti
3935. MATASARIU RADU COSTINI ACARBUNARU ANUTA (Scoala nr 197)Bucuresti
3936. MOREANU MATEEA MARIAI ACARBUNARU ANUTA (Scoala nr 197)Bucuresti
3937. NITA VLADI ACARBUNARU ANUTA (Scoala nr 197)Bucuresti
3938. RIZEA IOANAI ACARBUNARU ANUTA (Scoala nr 197)Bucuresti
3939. STAN DAVID ALEXANDRUI ACARBUNARU ANUTA (Scoala nr 197)Bucuresti
3940. STANESCU DAVID GABRIELI ACARBUNARU ANUTA (Scoala nr 197)Bucuresti
3941. VALOSCHI-NENCESCU YANIS TEODORI ACARBUNARU ANUTA (Scoala nr 197)Bucuresti
3942. VLAD BIANCA MARIAI ACARBUNARU ANUTA (Scoala nr 197)Bucuresti
3943. VLAD BIANCA MARIAI ACARBUNARU ANUTA (Scoala nr 197)Bucuresti
3944. BRICEAG ADELAI CGAINARU CRISTIANA (Scoala nr 197)Bucuresti
3945. MARINCA RADUI CGAINARU CRISTIANA (Scoala nr 197)Bucuresti
3946. OPREA TIBERIUI CGAINARU CRISTIANA (Scoala nr 197)Bucuresti
3947. STROIE IRINAI CGAINARU CRISTIANA (Scoala nr 197)Bucuresti
3948. Ciobotarasu LucaI DBranzaru Floarea (Scoala nr 197)Bucuresti
3949. Danilov Maya AlexiaI DBranzaru Floarea (Scoala nr 197)Bucuresti
3950. Dobre Calin CezarI DBranzaru Floarea (Scoala nr 197)Bucuresti
3951. Dobre David CristianI DBranzaru Floarea (Scoala nr 197)Bucuresti
3952. Moraru Ilinca I DBranzaru Floarea (Scoala nr 197)Bucuresti
3953. Paraschiv VictorI DBranzaru Floarea (Scoala nr 197)Bucuresti
3954. Paun Daniel MarcusI DBranzaru Floarea (Scoala nr 197)Bucuresti
3955. Buta KarinaI EEne Catalina Gabriela (Scoala nr 197)Bucuresti
3956. Dima AlexandruI EEne Catalina Gabriela (Scoala nr 197)Bucuresti
3957. Dumitru AmaliaI EEne Catalina Gabriela (Scoala nr 197)Bucuresti
3958. Georgescu CorinaI EEne Catalina Gabriela (Scoala nr 197)Bucuresti
3959. Luca MariaI EEne Catalina Gabriela (Scoala nr 197)Bucuresti
3960. Mares MateeaI EEne Catalina Gabriela (Scoala nr 197)Bucuresti
3961. Ruscior AndreeaI EEne Catalina Gabriela (Scoala nr 197)Bucuresti
3962. Tigau AndreiI EEne Catalina Gabriela (Scoala nr 197)Bucuresti
3963. ASPRITOIU MARIA IZABELAI FDOBRE ANGELA (Scoala nr 197)Bucuresti
3964. GHIONEA MATEI MIHAII FDOBRE ANGELA (Scoala nr 197)Bucuresti
3965. GRUMAZESCU ALEXANDRAI FDOBRE ANGELA (Scoala nr 197)Bucuresti
3966. RAZICHEANU RAZVAN IOANI FDOBRE ANGELA (Scoala nr 197)Bucuresti
3967. SECRI VICTOR AUGUSTINI FDOBRE ANGELA (Scoala nr 197)Bucuresti
3968. Stanciu SoniaII ASturza Luminita (Scoala nr 197)Bucuresti
3969. Alexandru Ianis NicolaeII BApostol Nicoleta (Scoala nr 197)Bucuresti
3970. Carbunaru Sara DenisaII BApostol Nicoleta (Scoala nr 197)Bucuresti
3971. Costantinescu EvaII BApostol Nicoleta (Scoala nr 197)Bucuresti
3972. Dragoi IoanaII BApostol Nicoleta (Scoala nr 197)Bucuresti
3973. Dulhan Andrei CristianII BApostol Nicoleta (Scoala nr 197)Bucuresti
3974. Hubati Maria AlexandraII BApostol Nicoleta (Scoala nr 197)Bucuresti
3975. Jurca Bianca MariaII BApostol Nicoleta (Scoala nr 197)Bucuresti
3976. Mihai AndreeaII BApostol Nicoleta (Scoala nr 197)Bucuresti
3977. Mihailescu Ioana II BApostol Nicoleta (Scoala nr 197)Bucuresti
3978. Milostivu Christian ClaudiuII BApostol Nicoleta (Scoala nr 197)Bucuresti
3979. Minea VladII BApostol Nicoleta (Scoala nr 197)Bucuresti
3980. Moisanu Manzat Radu GregoryII BApostol Nicoleta (Scoala nr 197)Bucuresti
3981. Nacu Bianca MariaII BApostol Nicoleta (Scoala nr 197)Bucuresti
3982. Neacsu Andrei Sebastian II BApostol Nicoleta (Scoala nr 197)Bucuresti
3983. Nove Alexandru Eric II BApostol Nicoleta (Scoala nr 197)Bucuresti
3984. Olaru EricaII BApostol Nicoleta (Scoala nr 197)Bucuresti
3985. Petrisor MariaII BApostol Nicoleta (Scoala nr 197)Bucuresti
3986. Roman AdelinaII BApostol Nicoleta (Scoala nr 197)Bucuresti
3987. Tanase Tudor Ioan II BApostol Nicoleta (Scoala nr 197)Bucuresti
3988. BABOI THEODORA IOANAII CMITARU MARINA (Scoala nr 197)Bucuresti
3989. Bercea MariaII DIordache Elisabeta (Scoala nr 197)Bucuresti
3990. Honciuc AndraII DIordache Elisabeta (Scoala nr 197)Bucuresti
3991. Ilioaea BogdanII DIordache Elisabeta (Scoala nr 197)Bucuresti
3992. Mazilu AlexandruII DIordache Elisabeta (Scoala nr 197)Bucuresti
3993. Petrescu Maria DariaII DIordache Elisabeta (Scoala nr 197)Bucuresti
3994. Vlad Mitsouko AlessiaII DIordache Elisabeta (Scoala nr 197)Bucuresti
3995. Crutan AlexII EBughianu Loredana (Scoala nr 197)Bucuresti
3996. Dinca MateiII EBughianu Loredana (Scoala nr 197)Bucuresti
3997. Dumitru AndreiII EBughianu Loredana (Scoala nr 197)Bucuresti
3998. Patrulescu BiancaII EBughianu Loredana (Scoala nr 197)Bucuresti
3999. GHINEA DARIAIII ANEDA LAVINIA SIMONA (Scoala nr 197)Bucuresti
4000. CEAUSU IRINA III BTURCANU CARMEN (Scoala nr 197)Bucuresti
4001. COJOCARU DANIII BTURCANU CARMEN (Scoala nr 197)Bucuresti
4002. GHERGHICEANU IOANAIII BTURCANU CARMEN (Scoala nr 197)Bucuresti
4003. MIHAI ANAIII BTURCANU CARMEN (Scoala nr 197)Bucuresti
4004. Vasu VictorIII EStoichici Simona (Scoala nr 197)Bucuresti
4005. DOBRE RADUIV ALIESS WERNER (Scoala nr 197)Bucuresti
4006. Busuioc Stelian MarianIV CCojocia Elena (Scoala nr 197)Bucuresti
4007. Stanoiu IoanaIV CCojocia Elena (Scoala nr 197)Bucuresti
4008. Alexandru Medeea IoanaIV DStanculea Georgeta (Scoala nr 197)Bucuresti
4009. DECU ALEXIAPregatitoare ATUTILA MIHAELA (Scoala nr 197)Bucuresti
4010. GHENEA RAZVANPregatitoare ATUTILA MIHAELA (Scoala nr 197)Bucuresti
4011. MANDU MIHNEAPregatitoare ATUTILA MIHAELA (Scoala nr 197)Bucuresti
4012. NEAGU ANA-MARIAPregatitoare ATUTILA MIHAELA (Scoala nr 197)Bucuresti
4013. PAVEL IOANPregatitoare ATUTILA MIHAELA (Scoala nr 197)Bucuresti
4014. UNGUREANU TUDORPregatitoare ATUTILA MIHAELA (Scoala nr 197)Bucuresti
4015. VLAD EMAPregatitoare ATUTILA MIHAELA (Scoala nr 197)Bucuresti
4016. BUCUR ALEXANDRUPregatitoare BPETRE ELENA BIANCA (Scoala nr 197)Bucuresti
4017. BUNDA ROBERTPregatitoare BPETRE ELENA BIANCA (Scoala nr 197)Bucuresti
4018. EDU CEZARPregatitoare BPETRE ELENA BIANCA (Scoala nr 197)Bucuresti
4019. MARICA MIHAIPregatitoare BPETRE ELENA BIANCA (Scoala nr 197)Bucuresti
4020. SOARE ELISABETAPregatitoare BPETRE ELENA BIANCA (Scoala nr 197)Bucuresti
4021. GROSEANU MARA ILINCAPregatitoare CRIZEA MONICA (Scoala nr 197)Bucuresti
4022. IVAN AMIRA MARIAPregatitoare CRIZEA MONICA (Scoala nr 197)Bucuresti
4023. MARIN ALEXANDRA MARIAPregatitoare CRIZEA MONICA (Scoala nr 197)Bucuresti
4024. Lazarica MariaPregatitoare DRaducu Olga (Scoala nr 197)Bucuresti
4025. AVACARITEI DRAGAN ALEXANDRU MATEIPregatitoare EIAVORSCHI ELENA (Scoala nr 197)Bucuresti
4026. BADESCU ARIANA SOFIAPregatitoare EIAVORSCHI ELENA (Scoala nr 197)Bucuresti
4027. CEAUSU TUDOR MATEIPregatitoare EIAVORSCHI ELENA (Scoala nr 197)Bucuresti
4028. DIACONU MATEI STEFANPregatitoare EIAVORSCHI ELENA (Scoala nr 197)Bucuresti
4029. GHEORGHE MATEI GABRIELPregatitoare EIAVORSCHI ELENA (Scoala nr 197)Bucuresti
4030. HADAREAN ANDREIPregatitoare EIAVORSCHI ELENA (Scoala nr 197)Bucuresti
4031. HONCIUC LUCIAN ANDREIPregatitoare EIAVORSCHI ELENA (Scoala nr 197)Bucuresti
4032. ILARIAN ROBERTPregatitoare EIAVORSCHI ELENA (Scoala nr 197)Bucuresti
4033. IVAN MARIA ALEXANDRAPregatitoare EIAVORSCHI ELENA (Scoala nr 197)Bucuresti
4034. MANOLE ALEXANDRA CRISTINAPregatitoare EIAVORSCHI ELENA (Scoala nr 197)Bucuresti
4035. NICULESCU DIANAPregatitoare EIAVORSCHI ELENA (Scoala nr 197)Bucuresti
4036. PETRE DAVID CRISTIANPregatitoare EIAVORSCHI ELENA (Scoala nr 197)Bucuresti
4037. PISICA THEEA ANTONIAPregatitoare EIAVORSCHI ELENA (Scoala nr 197)Bucuresti
4038. RUDAU SOFIAPregatitoare EIAVORSCHI ELENA (Scoala nr 197)Bucuresti
4039. STOICA VLAD NICOLAEPregatitoare EIAVORSCHI ELENA (Scoala nr 197)Bucuresti
4040. STOICHICI DENISA IOANAPregatitoare EIAVORSCHI ELENA (Scoala nr 197)Bucuresti
4041. VIRBAN CLAUDIA ANDREEAPregatitoare EIAVORSCHI ELENA (Scoala nr 197)Bucuresti
4042. Bacain CarlaPregatitoare FVasilescu Ana Maria (Scoala nr 197)Bucuresti
4043. Bogdan AnastasiaPregatitoare FVasilescu Ana Maria (Scoala nr 197)Bucuresti
4044. Ciorchina SaraPregatitoare FVasilescu Ana Maria (Scoala nr 197)Bucuresti
4045. Iamandi DavidPregatitoare FVasilescu Ana Maria (Scoala nr 197)Bucuresti
4046. Mratic LucaPregatitoare FVasilescu Ana Maria (Scoala nr 197)Bucuresti
4047. Zarna PetruPregatitoare FVasilescu Ana Maria (Scoala nr 197)Bucuresti
4048. BACIS MIHAIII DPASCU ZINA (Scoala nr 206)Bucuresti
4049. BERCEA STEFANIAII DPASCU ZINA (Scoala nr 206)Bucuresti
4050. ENACHESCU STEFANII DPASCU ZINA (Scoala nr 206)Bucuresti
4051. IONITA BIANCAII DPASCU ZINA (Scoala nr 206)Bucuresti
4052. POPESCU LUCASII DPASCU ZINA (Scoala nr 206)Bucuresti
4053. ONOFREI CATINCAIII DGEORGESCU MONICA (Scoala nr 206)Bucuresti
4054. BENTZ ALEXIAI AFEIFFER MIHAELA (Scoala nr 280)Bucuresti
4055. MIRCEA ISABELAI AFEIFFER MIHAELA (Scoala nr 280)Bucuresti
4056. PIERSINARU ANA MARIAI AFEIFFER MIHAELA (Scoala nr 280)Bucuresti
4057. SAVU TEODORAI AFEIFFER MIHAELA (Scoala nr 280)Bucuresti
4058. STOIAN TEODORI AFEIFFER MIHAELA (Scoala nr 280)Bucuresti
4059. TEODORU ALEXIAI AFEIFFER MIHAELA (Scoala nr 280)Bucuresti
4060. CIUCA CEZARAI BSPAHIU LAURA (Scoala nr 280)Bucuresti
4061. LUPASCU LARISAI BSPAHIU LAURA (Scoala nr 280)Bucuresti
4062. MIHUTESCU MAYAI BSPAHIU LAURA (Scoala nr 280)Bucuresti
4063. STAN DIANAI BSPAHIU LAURA (Scoala nr 280)Bucuresti
4064. VEZEANU CRISTIANI BSPAHIU LAURA (Scoala nr 280)Bucuresti
4065. VISINOIU MATEII BSPAHIU LAURA (Scoala nr 280)Bucuresti
4066. IOAN IRISI CGRUEV ANCA (Scoala nr 280)Bucuresti
4067. MARCULESCU MARAI CGRUEV ANCA (Scoala nr 280)Bucuresti
4068. GHEORGHE TEODORAI DGRECU NICOLETA (Scoala nr 280)Bucuresti
4069. IANCULESCU FILIPI DGRECU NICOLETA (Scoala nr 280)Bucuresti
4070. LETEA MARAI DGRECU NICOLETA (Scoala nr 280)Bucuresti
4071. POPESCU SIMINAI DGRECU NICOLETA (Scoala nr 280)Bucuresti
4072. SCOARTA SEBASTIANI DGRECU NICOLETA (Scoala nr 280)Bucuresti
4073. TOMA RAULI DGRECU NICOLETA (Scoala nr 280)Bucuresti
4074. BADEA IARINAI EAIOANEI CRISTINA (Scoala nr 280)Bucuresti
4075. ISAILA ALEXI EAIOANEI CRISTINA (Scoala nr 280)Bucuresti
4076. SERBAN EDUARDI EAIOANEI CRISTINA (Scoala nr 280)Bucuresti
4077. TAGARICI DELIAI EAIOANEI CRISTINA (Scoala nr 280)Bucuresti
4078. TATU MIRUNAI EAIOANEI CRISTINA (Scoala nr 280)Bucuresti
4079. TRUSCA IOANAI EAIOANEI CRISTINA (Scoala nr 280)Bucuresti
4080. Anastasiu IoanaII ADorina Dinu (Scoala nr 280)Bucuresti
4081. Badeanu Luca-GabrielII ADorina Dinu (Scoala nr 280)Bucuresti
4082. Cristescu SofiaII ADorina Dinu (Scoala nr 280)Bucuresti
4083. Mateescu GabrielII ADorina Dinu (Scoala nr 280)Bucuresti
4084. Ursescu MariaII ADorina Dinu (Scoala nr 280)Bucuresti
4085. Vlad TeodorII ADorina Dinu (Scoala nr 280)Bucuresti
4086. Dinu EduardII CFlorea Rodica (Scoala nr 280)Bucuresti
4087. Petrea NataliaII CFlorea Rodica (Scoala nr 280)Bucuresti
4088. Pricope DariaII CFlorea Rodica (Scoala nr 280)Bucuresti
4089. Vlad AnaII CFlorea Rodica (Scoala nr 280)Bucuresti
4090. Costea Elena-RoxanaII DNicolescu Anca (Scoala nr 280)Bucuresti
4091. Dima RalucaII DNicolescu Anca (Scoala nr 280)Bucuresti
4092. Nan Alexia-MariaII EHaritache Angelica (Scoala nr 280)Bucuresti
4093. Sirbu Eliza-MariaII EHaritache Angelica (Scoala nr 280)Bucuresti
4094. Alexe MarioII FVrinceanu Valerica (Scoala nr 280)Bucuresti
4095. Coros-Leca MateiII FVrinceanu Valerica (Scoala nr 280)Bucuresti
4096. Loghin AndreiII FVrinceanu Valerica (Scoala nr 280)Bucuresti
4097. Neamtu MateiII FVrinceanu Valerica (Scoala nr 280)Bucuresti
4098. Paul RossyII FVrinceanu Valerica (Scoala nr 280)Bucuresti
4099. Stanescu Matei-RobertII FVrinceanu Valerica (Scoala nr 280)Bucuresti
4100. CAZACU ELENAIII ASTOICHECI ROXANA (Scoala nr 280)Bucuresti
4101. CERNAT RAZVANIII ASTOICHECI ROXANA (Scoala nr 280)Bucuresti
4102. DINU ANDREEA IRINAIV AVLAD MARA (Scoala nr 280)Bucuresti
4103. TUTA MARIAIV AVLAD MARA (Scoala nr 280)Bucuresti
4104. MINCU ANTONIOIV BBADESCU GABRIELA (Scoala nr 280)Bucuresti
4105. MIREA STEFANIV BBADESCU GABRIELA (Scoala nr 280)Bucuresti
4106. NEACSU RARESIV BBADESCU GABRIELA (Scoala nr 280)Bucuresti
4107. ASAVEI ALEXIA SILVIAIV CCOLTAN CONSUELA (Scoala nr 280)Bucuresti
4108. BALACEANU MIRIAMIV CCOLTAN CONSUELA (Scoala nr 280)Bucuresti
4109. GHITESCU COSMINAIV CCOLTAN CONSUELA (Scoala nr 280)Bucuresti
4110. IONESCU DAVIDIV CCOLTAN CONSUELA (Scoala nr 280)Bucuresti
4111. NICOLAE MARINA SIMINAIV CCOLTAN CONSUELA (Scoala nr 280)Bucuresti
4112. BALAS ERICA MIHAELAPregatitoare ASILVASANU CRISTIANA (Scoala nr 280)Bucuresti
4113. BARBUT ANDREEAPregatitoare ASILVASANU CRISTIANA (Scoala nr 280)Bucuresti
4114. CIOMIZGA MARGARIT IUNIAPregatitoare ASILVASANU CRISTIANA (Scoala nr 280)Bucuresti
4115. DUMITRICA OCTAVIANPregatitoare ASILVASANU CRISTIANA (Scoala nr 280)Bucuresti
4116. ISTRATE ANA MARIAPregatitoare ASILVASANU CRISTIANA (Scoala nr 280)Bucuresti
4117. ISTRATE MIRUNA IOANAPregatitoare ASILVASANU CRISTIANA (Scoala nr 280)Bucuresti
4118. LUNGU TANIA MARIAPregatitoare ASILVASANU CRISTIANA (Scoala nr 280)Bucuresti
4119. NICULA BIANCA MARIAPregatitoare ASILVASANU CRISTIANA (Scoala nr 280)Bucuresti
4120. POSTELNICU MATEIPregatitoare ASILVASANU CRISTIANA (Scoala nr 280)Bucuresti
4121. RADUCAN RADU STEFANPregatitoare ASILVASANU CRISTIANA (Scoala nr 280)Bucuresti
4122. RANETE RAZVAN ANDREIPregatitoare ASILVASANU CRISTIANA (Scoala nr 280)Bucuresti
4123. ROSU GEORGIA DENISAPregatitoare ASILVASANU CRISTIANA (Scoala nr 280)Bucuresti
4124. SORESCU SOFIAPregatitoare ASILVASANU CRISTIANA (Scoala nr 280)Bucuresti
4125. VITION DARISPregatitoare ASILVASANU CRISTIANA (Scoala nr 280)Bucuresti
4126. VOICU ANA NATALIAPregatitoare ASILVASANU CRISTIANA (Scoala nr 280)Bucuresti
4127. ZARNESCU PATRICK IOANPregatitoare ASILVASANU CRISTIANA (Scoala nr 280)Bucuresti
4128. ANGHEL ALEXANDRUPregatitoare BVORNICU ANDA (Scoala nr 280)Bucuresti
4129. BUSCA MARIAPregatitoare BVORNICU ANDA (Scoala nr 280)Bucuresti
4130. DIMA ALEXANDRUPregatitoare BVORNICU ANDA (Scoala nr 280)Bucuresti
4131. GIRTAN RADUPregatitoare BVORNICU ANDA (Scoala nr 280)Bucuresti
4132. MARINESCU AMELIAPregatitoare BVORNICU ANDA (Scoala nr 280)Bucuresti
4133. MILEA DARIAPregatitoare BVORNICU ANDA (Scoala nr 280)Bucuresti
4134. TOMA ADELINAPregatitoare BVORNICU ANDA (Scoala nr 280)Bucuresti
4135. BOGDAN MARIAPregatitoare CDAICU ANDREEA (Scoala nr 280)Bucuresti
4136. BURCEA BEATRICEPregatitoare CDAICU ANDREEA (Scoala nr 280)Bucuresti
4137. NEBANCEA AMALIAPregatitoare CDAICU ANDREEA (Scoala nr 280)Bucuresti
4138. NEDELCU DIANAPregatitoare CDAICU ANDREEA (Scoala nr 280)Bucuresti
4139. PETRE SOFIAPregatitoare CDAICU ANDREEA (Scoala nr 280)Bucuresti
4140. RADU LARISAPregatitoare CDAICU ANDREEA (Scoala nr 280)Bucuresti
4141. VALCEANU BIANCAPregatitoare CDAICU ANDREEA (Scoala nr 280)Bucuresti
4142. BITOI IULIAPregatitoare DCRUCEANU MINETA (Scoala nr 280)Bucuresti
4143. DANE DAVID IULIANPregatitoare DCRUCEANU MINETA (Scoala nr 280)Bucuresti
4144. DINU TEODORA MARIAPregatitoare DCRUCEANU MINETA (Scoala nr 280)Bucuresti
4145. DRAGAN ANYAPregatitoare DCRUCEANU MINETA (Scoala nr 280)Bucuresti
4146. GAGEA DARIAPregatitoare DCRUCEANU MINETA (Scoala nr 280)Bucuresti
4147. GEACA EDUARD GABRIELPregatitoare DCRUCEANU MINETA (Scoala nr 280)Bucuresti
4148. GHEORGHE ALEXIAPregatitoare DCRUCEANU MINETA (Scoala nr 280)Bucuresti
4149. ISAIDA GABRIELAPregatitoare DCRUCEANU MINETA (Scoala nr 280)Bucuresti
4150. MANEA MARIOPregatitoare DCRUCEANU MINETA (Scoala nr 280)Bucuresti
4151. MIHAI CHRISTIANPregatitoare DCRUCEANU MINETA (Scoala nr 280)Bucuresti
4152. MOLDOVEANU RADUPregatitoare DCRUCEANU MINETA (Scoala nr 280)Bucuresti
4153. NEGRET ROXANAPregatitoare DCRUCEANU MINETA (Scoala nr 280)Bucuresti
4154. NITA MATEIPregatitoare DCRUCEANU MINETA (Scoala nr 280)Bucuresti
4155. RISTEA EVAPregatitoare DCRUCEANU MINETA (Scoala nr 280)Bucuresti
4156. ROSIOARA SASHA ANDREIPregatitoare DCRUCEANU MINETA (Scoala nr 280)Bucuresti
4157. UDROIU KARINAPregatitoare DCRUCEANU MINETA (Scoala nr 280)Bucuresti
4158. URSESCU ELISABETAPregatitoare DCRUCEANU MINETA (Scoala nr 280)Bucuresti
4159. VLAD STEFANPregatitoare DCRUCEANU MINETA (Scoala nr 280)Bucuresti
4160. ANASTASIU IARINAPregatitoare EVORNICU ANDA (Scoala nr 280)Bucuresti
4161. CHIRILOIU KARINAPregatitoare EVORNICU ANDA (Scoala nr 280)Bucuresti
4162. ENACHE VLADPregatitoare EVORNICU ANDA (Scoala nr 280)Bucuresti
4163. GEORGESCU VLADPregatitoare EVORNICU ANDA (Scoala nr 280)Bucuresti
4164. NEGUT DAVIDPregatitoare EVORNICU ANDA (Scoala nr 280)Bucuresti
4165. PANA IONUTPregatitoare EVORNICU ANDA (Scoala nr 280)Bucuresti
4166. PAVEL TEODORAPregatitoare EVORNICU ANDA (Scoala nr 280)Bucuresti
4167. PETRE STEFANPregatitoare EVORNICU ANDA (Scoala nr 280)Bucuresti
4168. RIMBU ALEXANDRUPregatitoare EVORNICU ANDA (Scoala nr 280)Bucuresti
4169. SOFRONIE TEODORAPregatitoare EVORNICU ANDA (Scoala nr 280)Bucuresti
4170. ALEXE LUCAPregatitoare FIANCU GEORGETA (Scoala nr 280)Bucuresti
4171. CACIULAN BIANCAPregatitoare FIANCU GEORGETA (Scoala nr 280)Bucuresti
4172. DUMITRU DARIAPregatitoare FIANCU GEORGETA (Scoala nr 280)Bucuresti
4173. GURSES BERCANPregatitoare FIANCU GEORGETA (Scoala nr 280)Bucuresti
4174. LAZAR DENISAPregatitoare FIANCU GEORGETA (Scoala nr 280)Bucuresti
4175. LEONTE VALERIAPregatitoare FIANCU GEORGETA (Scoala nr 280)Bucuresti
4176. MOLDOVEANU ADELINAPregatitoare FIANCU GEORGETA (Scoala nr 280)Bucuresti
4177. STANCIULESCU RARESPregatitoare FIANCU GEORGETA (Scoala nr 280)Bucuresti
4178. STOIAN ALEXIAPregatitoare FIANCU GEORGETA (Scoala nr 280)Bucuresti
4179. ANA ELISABETA IOANAPregatitoare HVLAD ANTONICA (Scoala nr 280)Bucuresti
4180. BILA ANDREIPregatitoare HVLAD ANTONICA (Scoala nr 280)Bucuresti
4181. BOBE LUCASPregatitoare HVLAD ANTONICA (Scoala nr 280)Bucuresti
4182. GARLEANU DANIELPregatitoare HVLAD ANTONICA (Scoala nr 280)Bucuresti
4183. NISTOR RARESPregatitoare HVLAD ANTONICA (Scoala nr 280)Bucuresti
4184. OANCEA DINUPregatitoare HVLAD ANTONICA (Scoala nr 280)Bucuresti
4185. SANDU DENISPregatitoare HVLAD ANTONICA (Scoala nr 280)Bucuresti
4186. USURELU ANDREIPregatitoare HVLAD ANTONICA (Scoala nr 280)Bucuresti
4187. LAZAR STEFANPregatitoare IISTRATE CARMINA (Scoala nr 280)Bucuresti
4188. MIREA ALEXANDRUPregatitoare IISTRATE CARMINA (Scoala nr 280)Bucuresti
4189. NAE ANDRADAPregatitoare IISTRATE CARMINA (Scoala nr 280)Bucuresti
4190. POPA DANIEL STEFANPregatitoare IISTRATE CARMINA (Scoala nr 280)Bucuresti
4191. SURDEANU RARESPregatitoare IISTRATE CARMINA (Scoala nr 280)Bucuresti
4192. CIOLACU ALINAII CSTEFANITA ANA (Scoala nr 30 GRIGORIE GHICA VOIEVOD)Bucuresti
4193. CIUBOTARU SASHAII DSTEFAN DITA (Scoala nr 30 GRIGORIE GHICA VOIEVOD)Bucuresti
4194. IONICA TUDORII ESTANCIU DANIELA (Scoala nr 30 GRIGORIE GHICA VOIEVOD)Bucuresti
4195. IORDANOAIA COSMINII ESTANCIU DANIELA (Scoala nr 30 GRIGORIE GHICA VOIEVOD)Bucuresti
4196. MANESCU VLADIMIRII ESTANCIU DANIELA (Scoala nr 30 GRIGORIE GHICA VOIEVOD)Bucuresti
4197. DARIE IOANAIII BTUDORACHE CAMELIA (Scoala nr 30 GRIGORIE GHICA VOIEVOD)Bucuresti
4198. STAN ANDREIIV ABURGA CLAUDIA (Scoala nr 30 GRIGORIE GHICA VOIEVOD)Bucuresti
4199. PASCU EMMAPregatitoare BMACARIE ELENA (Scoala nr 30 GRIGORIE GHICA VOIEVOD)Bucuresti
4200. ALEXE DANIELPregatitoare DTECSAN CRISTIANA (Scoala nr 30 GRIGORIE GHICA VOIEVOD)Bucuresti
4201. DOBRE TEODORAPregatitoare DTECSAN CRISTIANA (Scoala nr 30 GRIGORIE GHICA VOIEVOD)Bucuresti
4202. NEAGU BIANCAPregatitoare DTECSAN CRISTIANA (Scoala nr 30 GRIGORIE GHICA VOIEVOD)Bucuresti
4203. STOICA LARISAPregatitoare DTECSAN CRISTIANA (Scoala nr 30 GRIGORIE GHICA VOIEVOD)Bucuresti
4204. STROE IRINAPregatitoare DTECSAN CRISTIANA (Scoala nr 30 GRIGORIE GHICA VOIEVOD)Bucuresti
4205. MAGUREANU-POPTEAN MIHAIPregatitoare FOBADA CORINA (Scoala nr 30 GRIGORIE GHICA VOIEVOD)Bucuresti
4206. PASOL ALEXANDRUPregatitoare GPOPESCU SANDA (Scoala nr 30 GRIGORIE GHICA VOIEVOD)Bucuresti
4207. SPANU MATEIPregatitoare GPOPESCU SANDA (Scoala nr 30 GRIGORIE GHICA VOIEVOD)Bucuresti
4208. GARGARITA CATALINII BEMILIA BRATU (Scoala nr 309)Bucuresti
4209. TALA MIHNEAII BEMILIA BRATU (Scoala nr 309)Bucuresti
4210. APOSTOL IULIAPregatitoare BIOANA IORDACHE (Scoala nr 309)Bucuresti
4211. BABANCU SONIAPregatitoare BIOANA IORDACHE (Scoala nr 309)Bucuresti
4212. BALTA BIANCAPregatitoare BIOANA IORDACHE (Scoala nr 309)Bucuresti
4213. CONSTANTIN DAVIDPregatitoare BIOANA IORDACHE (Scoala nr 309)Bucuresti
4214. DINCA DARIAPregatitoare BIOANA IORDACHE (Scoala nr 309)Bucuresti
4215. DUMITRU ANDRAPregatitoare BIOANA IORDACHE (Scoala nr 309)Bucuresti
4216. SANDRU CLEOPATRAPregatitoare BIOANA IORDACHE (Scoala nr 309)Bucuresti
4217. TANCA ERIKAPregatitoare BIOANA IORDACHE (Scoala nr 309)Bucuresti
4218. VOINEA MARIAPregatitoare BIOANA IORDACHE (Scoala nr 309)Bucuresti
4219. Lacatus DariaI ABucinschi Mihaela (Scoala nr 36 Ionel Teodoreanu)Bucuresti
4220. Merticaru CristianI ABucinschi Mihaela (Scoala nr 36 Ionel Teodoreanu)Bucuresti
4221. Oprisan BogdanI ABucinschi Mihaela (Scoala nr 36 Ionel Teodoreanu)Bucuresti
4222. Petrici RaduI ABucinschi Mihaela (Scoala nr 36 Ionel Teodoreanu)Bucuresti
4223. Surleac AlexiaI ABucinschi Mihaela (Scoala nr 36 Ionel Teodoreanu)Bucuresti
4224. Jiman DoroteeaI BDumitru Gabriela (Scoala nr 36 Ionel Teodoreanu)Bucuresti
4225. Timofei EvaI BConstantin Dana (Scoala nr 36 Ionel Teodoreanu)Bucuresti
4226. Calin SaraII BLacatus Cristina (Scoala nr 36 Ionel Teodoreanu)Bucuresti
4227. Gheorghe CarinaII BLacatus Cristina (Scoala nr 36 Ionel Teodoreanu)Bucuresti
4228. Negoita MaraII BLacatus Cristina (Scoala nr 36 Ionel Teodoreanu)Bucuresti
4229. Negrea CristinaII BLacatus Cristina (Scoala nr 36 Ionel Teodoreanu)Bucuresti
4230. Terpezan CarinaII BLacatus Cristina (Scoala nr 36 Ionel Teodoreanu)Bucuresti
4231. Martinovici IoanaIII BSabou Constantina (Scoala nr 36 Ionel Teodoreanu)Bucuresti
4232. Prodan AlexandruIII CCojocaru Elena (Scoala nr 36 Ionel Teodoreanu)Bucuresti
4233. Vlad AndreiIII CCojocaru Elena (Scoala nr 36 Ionel Teodoreanu)Bucuresti
4234. Enache RobertIII DDumitru Gabriela (Scoala nr 36 Ionel Teodoreanu)Bucuresti
4235. Gheorghe IrisaIII DDumitru Gabriela (Scoala nr 36 Ionel Teodoreanu)Bucuresti
4236. Stan AndreeaIII DDumitru Gabriela (Scoala nr 36 Ionel Teodoreanu)Bucuresti
4237. Banu BogdanPregatitoare AZaharia Coziana (Scoala nr 36 Ionel Teodoreanu)Bucuresti
4238. Dragusin CalinPregatitoare AZaharia Coziana (Scoala nr 36 Ionel Teodoreanu)Bucuresti
4239. Duran LarisaPregatitoare AZaharia Coziana (Scoala nr 36 Ionel Teodoreanu)Bucuresti
4240. Gogooasa AndreiPregatitoare AZaharia Coziana (Scoala nr 36 Ionel Teodoreanu)Bucuresti
4241. Moldoveanu DianaPregatitoare AZaharia Coziana (Scoala nr 36 Ionel Teodoreanu)Bucuresti
4242. Tan AlaraPregatitoare AZaharia Coziana (Scoala nr 36 Ionel Teodoreanu)Bucuresti
4243. Dumitrescu RaulPregatitoare BLacatus Cristina (Scoala nr 36 Ionel Teodoreanu)Bucuresti
4244. Dumitrescu YannisPregatitoare BLacatus Cristina (Scoala nr 36 Ionel Teodoreanu)Bucuresti
4245. Gata DavidPregatitoare BLacatus Cristina (Scoala nr 36 Ionel Teodoreanu)Bucuresti
4246. Ionita AlexandraPregatitoare BLacatus Cristina (Scoala nr 36 Ionel Teodoreanu)Bucuresti
4247. Neagu MariaPregatitoare BLacatus Cristina (Scoala nr 36 Ionel Teodoreanu)Bucuresti
4248. Nicolae BogdanPregatitoare BLacatus Cristina (Scoala nr 36 Ionel Teodoreanu)Bucuresti
4249. Voicu MriaPregatitoare BLacatus Cristina (Scoala nr 36 Ionel Teodoreanu)Bucuresti
4250. Zarcan MariaPregatitoare BLacatus Cristina (Scoala nr 36 Ionel Teodoreanu)Bucuresti
4251. CIRJAN FILIPI BSTAN ADRIANA (Scoala nr 46)Bucuresti
4252. IACOB LIDIAI CBOGZA DANIELA (Scoala nr 46)Bucuresti
4253. NISTOR SOFIAI CBOGZA DANIELA (Scoala nr 46)Bucuresti
4254. OTOBICU ANDREII CBOGZA DANIELA (Scoala nr 46)Bucuresti
4255. SERGHI ANDREII CBOGZA DANIELA (Scoala nr 46)Bucuresti
4256. TANASACHE EVAI CBOGZA DANIELA (Scoala nr 46)Bucuresti
4257. PLOHI DAN IOANII APINTA GEORGETA (Scoala nr 46)Bucuresti
4258. PUTINELU ALEXANDRUII APINTA GEORGETA (Scoala nr 46)Bucuresti
4259. BAILESTEANU MARIAII BDINCA MARINA (Scoala nr 46)Bucuresti
4260. CUTIERU STEFANII BDINCA MARINA (Scoala nr 46)Bucuresti
4261. DIACONU CARMENII BDINCA MARINA (Scoala nr 46)Bucuresti
4262. DRUMES ALEXANDRU GABRIEL IONUTII CNICULAE IOANA (Scoala nr 46)Bucuresti
4263. ION DAVID EMANUELII CNICULAE IOANA (Scoala nr 46)Bucuresti
4264. ANDREI NICOLASII DVARTEJ MARIETA (Scoala nr 46)Bucuresti
4265. BAZALAU LUCIANII DVARTEJ MARIETA (Scoala nr 46)Bucuresti
4266. PASCU DAVIDII DVARTEJ MARIETA (Scoala nr 46)Bucuresti
4267. STEFANESCU SARAHII DVARTEJ MARIETA (Scoala nr 46)Bucuresti
4268. VOINEA DARIAII DVARTEJ MARIETA (Scoala nr 46)Bucuresti
4269. POPISTEANU RARESIV CGEORGESCU GIANINA (Scoala nr 46)Bucuresti
4270. BUCUROIU ANDREEAPregatitoare ABURGHEL MARIOARA (Scoala nr 46)Bucuresti
4271. CRISTEA ANDREEAPregatitoare ABURGHEL MARIOARA (Scoala nr 46)Bucuresti
4272. BOBOC MATEIPregatitoare BMITRU VICTORIA (Scoala nr 46)Bucuresti
4273. PETROV MIRUNAPregatitoare BMITRU VICTORIA (Scoala nr 46)Bucuresti
4274. MORECUT ALEXANDRUI BISTODOR DANIELA (Scoala nr 97)Bucuresti
4275. MORARIU DIMITRII DOPREA ROBERTINA (Scoala nr 97)Bucuresti
4276. Ghelman AndreiI EPopa Angela (Scoala nr 97)Bucuresti
4277. Luca IrinaI EPopa Angela (Scoala nr 97)Bucuresti
4278. Linte MaraI HGarea Abigaela (Scoala nr 97)Bucuresti
4279. Rotaru AndreiI HGarea Abigaela (Scoala nr 97)Bucuresti
4280. Anghel Ioana AndreeaI IBaran Elena Loredana (Scoala nr 97)Bucuresti
4281. CIRLOMANU ANAII AMARIA ROBU (Scoala nr 97)Bucuresti
4282. GAVRILA ANA MARIAII AMARIA ROBU (Scoala nr 97)Bucuresti
4283. LUPAN DAVIDII AMARIA ROBU (Scoala nr 97)Bucuresti
4284. SALANTI GABRIELII AMARIA ROBU (Scoala nr 97)Bucuresti
4285. SIMION DARIAII AMARIA ROBU (Scoala nr 97)Bucuresti
4286. SUNA ANDREIII AMARIA ROBU (Scoala nr 97)Bucuresti
4287. LOJNITA TUDORII BCOSTACHE MAGDALENA (Scoala nr 97)Bucuresti
4288. PETRESCU ANDREIII BCOSTACHE MAGDALENA (Scoala nr 97)Bucuresti
4289. Buzgaru BogdanII CBadea Ramona (Scoala nr 97)Bucuresti
4290. Moc EduardII CBadea Ramona (Scoala nr 97)Bucuresti
4291. Podeanu MateiII CBadea Ramona (Scoala nr 97)Bucuresti
4292. Senchea AndreiII CBadea Ramona (Scoala nr 97)Bucuresti
4293. Gologan RaresII DCenac Olga (Scoala nr 97)Bucuresti
4294. Pastae LucianII DCenac Olga (Scoala nr 97)Bucuresti
4295. Mocanu IoanaII FVacareanu Raluca (Scoala nr 97)Bucuresti
4296. Nedelea DarianII FVacareanu Raluca (Scoala nr 97)Bucuresti
4297. Nicolescu AndreiII FVacareanu Raluca (Scoala nr 97)Bucuresti
4298. Otobacu SophiaII FVacareanu Raluca (Scoala nr 97)Bucuresti
4299. Savulescu TudorII FVacareanu Raluca (Scoala nr 97)Bucuresti
4300. Stefan IuliaII FVacareanu Raluca (Scoala nr 97)Bucuresti
4301. Paun AndreiII HIana Maria (Scoala nr 97)Bucuresti
4302. Ghergulescu BiancaII ILevarda Carmen (Scoala nr 97)Bucuresti
4303. Adascalitei StefanIII ATurlea Steluta (Scoala nr 97)Bucuresti
4304. Bolboceanu DominicIII BZanfir Loredana (Scoala nr 97)Bucuresti
4305. Lupu AlbertIII BZanfir Loredana (Scoala nr 97)Bucuresti
4306. Vila AndreiIII BZanfir Loredana (Scoala nr 97)Bucuresti
4307. FRANCISC DIANAIII CHRISCU NINA (Scoala nr 97)Bucuresti
4308. NICOLAE DANIII DOFITERESCU ADRIANA (Scoala nr 97)Bucuresti
4309. TAPAI MIHNEAIII DOFITERESCU ADRIANA (Scoala nr 97)Bucuresti
4310. Iliescu CezaraIII FIorga Roxana (Scoala nr 97)Bucuresti
4311. Mocanu MihaiIV AMocanu Stefania (Scoala nr 97)Bucuresti
4312. BRODEALA ANA MARIAIII APASCU LUCIANA (Scoala nr 99)Bucuresti
4313. CAZACU SIMINAIII APASCU LUCIANA (Scoala nr 99)Bucuresti
4314. MATORU RAZVANIII APASCU LUCIANA (Scoala nr 99)Bucuresti
4315. CONSTANTN LAURAIII BPOPESCU MIHAELA (Scoala nr 99)Bucuresti
4316. DOMNITEANU ALEXANDRUIII BPOPESCU MIHAELA (Scoala nr 99)Bucuresti
4317. GEOROCEANU ANDREIIII BPOPESCU MIHAELA (Scoala nr 99)Bucuresti
4318. GURESOAE LAVINIAIII BPOPESCU MIHAELA (Scoala nr 99)Bucuresti
4319. PORUMBITA ALEXANDRUIII BPOPESCU MIHAELA (Scoala nr 99)Bucuresti
4320. BRODEALA SOFIAPregatitoare AGEOROCEANU MIHAELA (Scoala nr 99)Bucuresti
4321. CHELUT ALEXANDRUPregatitoare AGEOROCEANU MIHAELA (Scoala nr 99)Bucuresti
4322. CIOBANU ALEXANDRAPregatitoare AGEOROCEANU MIHAELA (Scoala nr 99)Bucuresti
4323. DESPA MIHAIPregatitoare AGEOROCEANU MIHAELA (Scoala nr 99)Bucuresti
4324. GEOROCEANU FLAVIAPregatitoare AGEOROCEANU MIHAELA (Scoala nr 99)Bucuresti
4325. MOCANU STEFANPregatitoare AGEOROCEANU MIHAELA (Scoala nr 99)Bucuresti
4326. NICA YANISPregatitoare AGEOROCEANU MIHAELA (Scoala nr 99)Bucuresti
4327. NICULAE ANDRADAPregatitoare AGEOROCEANU MIHAELA (Scoala nr 99)Bucuresti
4328. POPA VLADPregatitoare AGEOROCEANU MIHAELA (Scoala nr 99)Bucuresti
4329. RUINEA BIANCAPregatitoare AGEOROCEANU MIHAELA (Scoala nr 99)Bucuresti
4330. STOICA ILEANAPregatitoare AGEOROCEANU MIHAELA (Scoala nr 99)Bucuresti
4331. TISTEA ANDREIPregatitoare AGEOROCEANU MIHAELA (Scoala nr 99)Bucuresti
4332. HEBEAN PATRICKI CRADU MIHAELA SILVIA (Scoala Nr. 49)Bucuresti
4333. DUMITRESCU LUCA ADRIANI DCEAUSOGLU LUMINITA (Scoala Nr. 49)Bucuresti
4334. MANOLE MAYA ANDREEAI DCEAUSOGLU LUMINITA (Scoala Nr. 49)Bucuresti
4335. PARVULESCU TUDOR MIHAII DCEAUSOGLU LUMINITA (Scoala Nr. 49)Bucuresti
4336. STANCIU MATEII DCEAUSOGLU LUMINITA (Scoala Nr. 49)Bucuresti
4337. TOGOE DULCU TUDOR GEORGEI DCEAUSOGLU LUMINITA (Scoala Nr. 49)Bucuresti
4338. ZAMFIR ANASTASIA MARIAI DCEAUSOGLU LUMINITA (Scoala Nr. 49)Bucuresti
4339. Antohe Alexandra II APopescu Elena (Scoala Nr. 49)Bucuresti
4340. IORGULESCU ANDREI PAULII APOPESCU ELENA (Scoala Nr. 49)Bucuresti
4341. Dumitrescu SaraII BGHERGHE IOLANDA (Scoala Nr. 49)Bucuresti
4342. LEONTIES CRINA ILINCAII CVASILIU CATALINA (Scoala Nr. 49)Bucuresti
4343. DANCAESCU JESSICA III BPETRE MADALINA (Scoala Nr. 49)Bucuresti
4344. GHICA ALEXANDRU III BPETRE MADALINA (Scoala Nr. 49)Bucuresti
4345. MOCANASU RADU III BPETRE MADALINA (Scoala Nr. 49)Bucuresti
4346. MOLDOVAN SILVANAIII BPETRE MADALINA (Scoala Nr. 49)Bucuresti
4347. PUIU ALEXANDRA III BPETRE MADALINA (Scoala Nr. 49)Bucuresti
4348. AFILIPOAIE MARAPregatitoare BCOSTACHE MIHAELA (Scoala Nr. 49)Bucuresti
4349. HUICA INDIRAPregatitoare BCOSTACHE MIHAELA (Scoala Nr. 49)Bucuresti
4350. MIHAI CATALINPregatitoare BCOSTACHE MIHAELA (Scoala Nr. 49)Bucuresti
4351. MITAN MEDEEA MARIAPregatitoare BCOSTACHE MIHAELA (Scoala Nr. 49)Bucuresti
4352. MOTOTOLEA RADU MATEIPregatitoare BCOSTACHE MIHAELA (Scoala Nr. 49)Bucuresti
4353. POPOVICI BIANCA ANDREEAPregatitoare BCOSTACHE MIHAELA (Scoala Nr. 49)Bucuresti
4354. TIRDEA RARES ANDREIPregatitoare BCOSTACHE MIHAELA (Scoala Nr. 49)Bucuresti
4355. TUDOSE ALEXIA MARIAPregatitoare BCOSTACHE MIHAELA (Scoala Nr. 49)Bucuresti
4356. MANU TEODORPregatitoare FGHIOCEL CATALINA (Scoala Nr. 49)Bucuresti
4357. SERB ANDREI-VLADPregatitoare FGHIOCEL CATALINA (Scoala Nr. 49)Bucuresti
4358. VIULET ALEXANDRUPregatitoare FGHIOCEL CATALINA (Scoala Nr. 49)Bucuresti
4359. GOREA RARES ANDREIII ABODA NADIA (Scoala Nr.93 Emil Racovita)Bucuresti
4360. LUNGU NICOLEIII CDOBRE GABRIELA DIANA (Scoala Nr.93 Emil Racovita)Bucuresti
4361. CAZAN ALEXANDRAPregatitoare ADINU THEODORA (Scoala Primara Kids Palace)Bucuresti
4362. IONESCU ARMANDPregatitoare ADINU THEODORA (Scoala Primara Kids Palace)Bucuresti
4363. MATASEL SMARANDA TEODORAPregatitoare ADINU THEODORA (Scoala Primara Kids Palace)Bucuresti
4364. POSTIRNACEANU PETRUPregatitoare ADINU THEODORA (Scoala Primara Kids Palace)Bucuresti
4365. STOICULESCU NATALIA ANDREEAPregatitoare ADINU THEODORA (Scoala Primara Kids Palace)Bucuresti
4366. ZIDARU BRIANA ELENAPregatitoare ADINU THEODORA (Scoala Primara Kids Palace)Bucuresti
4367. RADUTA MIHAIPregatitoare BBOLDEANU MADALINA (Scoala Primara Kids Palace)Bucuresti
4368. VASILESCU ILINCAPregatitoare BBOLDEANU MADALINA (Scoala Primara Kids Palace)Bucuresti
4369. DUMITRIU ALEXANDRAI ACONSTANTIN ROXANA (Scoala Primara King George II)Bucuresti
4370. GRADINARIU IUSTINAI ACONSTANTIN ROXANA (Scoala Primara King George II)Bucuresti
4371. GROSU CRISTIANI ACONSTANTIN ROXANA (Scoala Primara King George II)Bucuresti
4372. PERISOARA MATEII ACONSTANTIN ROXANA (Scoala Primara King George II)Bucuresti
4373. BOSA VLADPregatitoare AIOVU MADALINA (Scoala Primara King George II)Bucuresti
4374. DAVID ALICEPregatitoare AIOVU MADALINA (Scoala Primara King George II)Bucuresti
4375. GHEORGHIESCU ANDREIPregatitoare AIOVU MADALINA (Scoala Primara King George II)Bucuresti
4376. IORDACHE ALICEPregatitoare AIOVU MADALINA (Scoala Primara King George II)Bucuresti
4377. IRIMIA ANDREEAPregatitoare AIOVU MADALINA (Scoala Primara King George II)Bucuresti
4378. MARINOF MARAPregatitoare AIOVU MADALINA (Scoala Primara King George II)Bucuresti
4379. TUDOR LUANAPregatitoare AIOVU MADALINA (Scoala Primara King George II)Bucuresti
4380. Baltatanu SoniaPregatitoare CChiru Andreea (Scoala Primara King George II)Bucuresti
4381. Bucur RaduPregatitoare CChiru Andreea (Scoala Primara King George II)Bucuresti
4382. Buzdruna AlexandruPregatitoare CChiru Andreea (Scoala Primara King George II)Bucuresti
4383. Ganescu StefanPregatitoare CChiru Andreea (Scoala Primara King George II)Bucuresti
4384. Paunas AlessiaPregatitoare CChiru Andreea (Scoala Primara King George II)Bucuresti
4385. Batea AdelinaI aNedelcu Andreea (Scoala Primara Teddybar)Bucuresti
4386. Haner DenisaI aNedelcu Andreea (Scoala Primara Teddybar)Bucuresti
4387. Marginean MateiI aNedelcu Andreea (Scoala Primara Teddybar)Bucuresti
4388. Tuica IonutI aNedelcu Andreea (Scoala Primara Teddybar)Bucuresti
4389. Fultman PhilipI bSipica Simona (Scoala Primara Teddybar)Bucuresti
4390. Lotreanu MariaI bSipica Simona (Scoala Primara Teddybar)Bucuresti
4391. Pana RobertI bSipica Simona (Scoala Primara Teddybar)Bucuresti
4392. Boaru RaresII aGhita Niculina (Scoala Primara Teddybar)Bucuresti
4393. Carbunaru StefanII aGhita Niculina (Scoala Primara Teddybar)Bucuresti
4394. Cibu AidaII aGhita Niculina (Scoala Primara Teddybar)Bucuresti
4395. Lovin AlexanderII aGhita Niculina (Scoala Primara Teddybar)Bucuresti
4396. Mihaescu RaniII aGhita Niculina (Scoala Primara Teddybar)Bucuresti
4397. Niculescu LiviaII aGhita Niculina (Scoala Primara Teddybar)Bucuresti
4398. Patrasconiu DarisoII aGhita Niculina (Scoala Primara Teddybar)Bucuresti
4399. Sodringa DariusII aGhita Niculina (Scoala Primara Teddybar)Bucuresti
4400. Chinaloglu AlexandrosII bScarlat Valentina (Scoala Primara Teddybar)Bucuresti
4401. Cojocaru CezarIV aTudoroiu Ancuta (Scoala Primara Teddybar)Bucuresti
4402. Coman GiuliaIV aTudoroiu Ancuta (Scoala Primara Teddybar)Bucuresti
4403. Dumitrescu DavidIV aTudoroiu Ancuta (Scoala Primara Teddybar)Bucuresti
4404. Lupu MateiIV aTudoroiu Ancuta (Scoala Primara Teddybar)Bucuresti
4405. Arambasa AlexandruPregatitoare aIorga Mariana (Scoala Primara Teddybar)Bucuresti
4406. Cretu DariaPregatitoare aIorga Mariana (Scoala Primara Teddybar)Bucuresti
4407. Merlici CristinaPregatitoare aIorga Mariana (Scoala Primara Teddybar)Bucuresti
4408. Bulandra SebastianPregatitoare bPopescu Andrea (Scoala Primara Teddybar)Bucuresti
4409. Costache DavidPregatitoare bPopescu Andrea (Scoala Primara Teddybar)Bucuresti
4410. Giurca LucaPregatitoare bPopescu Andrea (Scoala Primara Teddybar)Bucuresti
4411. Mihai IsabellaPregatitoare bPopescu Andrea (Scoala Primara Teddybar)Bucuresti
4412. Pacurar IngridPregatitoare bPopescu Andrea (Scoala Primara Teddybar)Bucuresti
4413. Patru NicolePregatitoare bPopescu Andrea (Scoala Primara Teddybar)Bucuresti
4414. Petcu MateiPregatitoare bPopescu Andrea (Scoala Primara Teddybar)Bucuresti
4415. Tataru VictorPregatitoare bPopescu Andrea (Scoala Primara Teddybar)Bucuresti
4416. Tudor AndreiPregatitoare bPopescu Andrea (Scoala Primara Teddybar)Bucuresti
4417. Dumitru Matei II ABlejdea Mihaela (Scoala Vasile Alecsandri)Bucuresti
4418. Itu SebastianIII AIonescu Elisabeta Luiza (Scoala Vasile Alecsandri)Bucuresti
4419. Predoiu TudorPregatitoare AMihailescu Cleopatra Daniela (Scoala Vasile Alecsandri)Bucuresti
4420. Tufler StefanPregatitoare AMihailescu Cleopatra Daniela (Scoala Vasile Alecsandri)Bucuresti
4421. OLTEANU ANDREIIII AION DANIELA (Liceul cu Program Sportiv Iolanda Balas Soter)Buzau
4422. NECULA ALEXIA MARIAIII ACOMAN DANIELA GEORGETA (Liceul de Arte Margareta Sterian)Buzau
4423. PODARU ANDREIIII ACOMAN DANIELA GEORGETA (Liceul de Arte Margareta Sterian)Buzau
4424. DAMIAN ALEXANDRUIII BDIACONU MIHAELA (Liceul de Arte Margareta Sterian)Buzau
4425. VLAD IOANA ALEXIAIII BDIACONU MIHAELA (Liceul de Arte Margareta Sterian)Buzau
4426. ZAVOIANU ANTONIAIII BDIACONU MIHAELA (Liceul de Arte Margareta Sterian)Buzau
4427. STAICU RARES STEFANPregatitoare BDUMITRESCU LUCICA (Liceul de Arte Margareta Sterian)Buzau
4428. ZOSMER YARONAPregatitoare BDUMITRESCU LUCICA (Liceul de Arte Margareta Sterian)Buzau
4429. MATUC MAXIMILIANI ADUMITRU IOANA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)Buzau
4430. VASILE IOANA FLORINAI CALEXANDRU MARIA si POPA MIHAELA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)Buzau
4431. MILEA DENIS GABRIELI DZAMFIRESCU TATIANA IONELA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)Buzau
4432. MOCANU SOFIAI DZAMFIRESCU TATIANA IONELA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)Buzau
4433. STEFAN NATALIS FLORIANAI DZAMFIRESCU TATIANA IONELA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)Buzau
4434. BALAN SEBASTIAN TEODORII ARAICAN GEORGETA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)Buzau
4435. LUCA MATEI II ARAICAN GEORGETA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)Buzau
4436. PETER SONIA MARIAII ARAICAN GEORGETA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)Buzau
4437. VOICILA MARA II ARAICAN GEORGETA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)Buzau
4438. ANTEMIR MARIA MIHAELAII BANTEMIR GABRIELA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)Buzau
4439. CALOFIR ANDREEAII BANTEMIR GABRIELA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)Buzau
4440. DOBRINOIU ALEXIA FLORENTINAII BANTEMIR GABRIELA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)Buzau
4441. ILIE ALEXIA MARIAII BANTEMIR GABRIELA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)Buzau
4442. MIHALASCU ANDRAII BANTEMIR GABRIELA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)Buzau
4443. NEACSU ALESSIA MARIAII BANTEMIR GABRIELA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)Buzau
4444. NICULESCU SOFIA MARIAII BANTEMIR GABRIELA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)Buzau
4445. POPA ADELINA IOANAII BANTEMIR GABRIELA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)Buzau
4446. PREZERET SABIN STEFANII BANTEMIR GABRIELA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)Buzau
4447. ZANFIR ANDREEA LARISAII BANTEMIR GABRIELA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)Buzau
4448. Alexe Eric GabrielII CPOPESCU MIHAELA si PETRE GABRIELA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)Buzau
4449. Mazilu RaulII CPOPESCU MIHAELA si PETRE GABRIELA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)Buzau
4450. Nastase Bianca StefaniaII CPOPESCU MIHAELA si PETRE GABRIELA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)Buzau
4451. Pascu Cristian George II CPOPESCU MIHAELA si PETRE GABRIELA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)Buzau
4452. Pirvu TeodoraII CPOPESCU MIHAELA si PETRE GABRIELA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)Buzau
4453. Virlan-Belinschi Aylin ElenaII CPOPESCU MIHAELA si PETRE GABRIELA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)Buzau
4454. Vladoiu Laurentiu PavelII CPOPESCU MIHAELA si PETRE GABRIELA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)Buzau
4455. Vladoiu OliviaII CPOPESCU MIHAELA si PETRE GABRIELA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)Buzau
4456. BLIDARU DAVID NICOLAEII DCRISTEA NICOLETA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)Buzau
4457. BRINCOVEANU ANDREEA ISABELLEII DCRISTEA NICOLETA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)Buzau
4458. DEDU ANAMARIAII DCRISTEA NICOLETA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)Buzau
4459. DUMITRACHE ERICA FLORINAII DCRISTEA NICOLETA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)Buzau
4460. IONESCU CATALINA CRISTINAII DCRISTEA NICOLETA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)Buzau
4461. MANGALEA DENIS MADALIN VALENTINII DCRISTEA NICOLETA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)Buzau
4462. MUCICA DENISA ANDREEAII DCRISTEA NICOLETA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)Buzau
4463. NITU ANDREI CATALINII DCRISTEA NICOLETA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)Buzau
4464. ROSU STEFANIA GABRIELAII DCRISTEA NICOLETA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)Buzau
4465. SAVA RARES FABIANII DCRISTEA NICOLETA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)Buzau
4466. SUDITU MIHAELA ALEXIAII DCRISTEA NICOLETA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)Buzau
4467. APOSTOL PATRICIA ELENAIII ATUDORICA GEORGETA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)Buzau
4468. BUCUR CLARA TEODORAIII ATUDORICA GEORGETA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)Buzau
4469. CALIN ANDREI MARIANIII ATUDORICA GEORGETA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)Buzau
4470. DRAGAN VALENTINAIII ATUDORICA GEORGETA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)Buzau
4471. GRAMA VALENTINA MIHAELA III ATUDORICA GEORGETA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)Buzau
4472. GRIGORE ANDREEA MARIAIII ATUDORICA GEORGETA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)Buzau
4473. MERTIC RARES CONSTANTINIII ATUDORICA GEORGETA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)Buzau
4474. NEDELCU IOANA ILINCAIII ATUDORICA GEORGETA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)Buzau
4475. OLTEANU ALEXIA MARIAIII ATUDORICA GEORGETA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)Buzau
4476. ROTUNDU MARA ANDREEAIII ATUDORICA GEORGETA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)Buzau
4477. CIUREA ANDREIIII BJARCA MARIA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)Buzau
4478. ANGHEL MARIO LUCAIII CMAICAN CRISTINA si ONET ALINA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)Buzau
4479. CREtU ANDREIIII CMAICAN CRISTINA si ONET ALINA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)Buzau
4480. GLEVAN ALEXIA MARIAIII CMAICAN CRISTINA si ONET ALINA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)Buzau
4481. TURCU MARIO ADRIANIII DENE VIORICA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)Buzau
4482. MOLDOVEANU TEODOR STEFANIV BTUNARU NICOLETA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)Buzau
4483. SPINU MARIO IV BTUNARU NICOLETA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)Buzau
4484. SPINU TEODORA ANDREEAIV CCRACIUN NICOLETA si CARBUNEANU DAniela (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)Buzau
4485. ALEXE NATALIE SOPHIAPregatitoare CASPROIU ANINA si ZAHIU CLAUDIA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)Buzau
4486. BAESCU MATEI IOANPregatitoare CASPROIU ANINA si ZAHIU CLAUDIA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)Buzau
4487. BESLIU MIHAILPregatitoare CASPROIU ANINA si ZAHIU CLAUDIA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)Buzau
4488. BRASOVEANU DENIS MATEIPregatitoare CASPROIU ANINA si ZAHIU CLAUDIA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)Buzau
4489. CATARAMA POPESCU MARIAPregatitoare CASPROIU ANINA si ZAHIU CLAUDIA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)Buzau
4490. CISMARU COSMIN GEORGIANPregatitoare CASPROIU ANINA si ZAHIU CLAUDIA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)Buzau
4491. DUTA ANA MARIAPregatitoare CASPROIU ANINA si ZAHIU CLAUDIA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)Buzau
4492. GHITA IONUT VALENTINPregatitoare CASPROIU ANINA si ZAHIU CLAUDIA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)Buzau
4493. MANAILA ANCA STEFANIAPregatitoare CASPROIU ANINA si ZAHIU CLAUDIA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)Buzau
4494. MIHAILESCU ANDRA ILEANAPregatitoare CASPROIU ANINA si ZAHIU CLAUDIA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)Buzau
4495. PETRACHE DRAGOS ALEXANDRUPregatitoare CASPROIU ANINA si ZAHIU CLAUDIA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)Buzau
4496. RADULESCU ANDREI DANIELPregatitoare CASPROIU ANINA si ZAHIU CLAUDIA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)Buzau
4497. TOMA DARIUS ANDREIPregatitoare CASPROIU ANINA si ZAHIU CLAUDIA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)Buzau
4498. TRANDAFIR PATRICIA MAIAPregatitoare CASPROIU ANINA si ZAHIU CLAUDIA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)Buzau
4499. VLAD MIHAI VLADIMIRPregatitoare CASPROIU ANINA si ZAHIU CLAUDIA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)Buzau
4500. VRANCEANU IOANAPregatitoare CASPROIU ANINA si ZAHIU CLAUDIA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)Buzau
4501. ZAHIU CATINCA IARINAPregatitoare CASPROIU ANINA si ZAHIU CLAUDIA (LICEUL PEDAGOGIC BUZAU)Buzau
4502. Banu DenisaII BGavaneanu Aurelia (Scoala Gimnaziala Capitan Aviator Mircea T. Badulescu)Buzau
4503. Bucur RaresII BGavaneanu Aurelia (Scoala Gimnaziala Capitan Aviator Mircea T. Badulescu)Buzau
4504. Cimpeanu Dimitrie II BGavaneanu Aurelia (Scoala Gimnaziala Capitan Aviator Mircea T. Badulescu)Buzau
4505. Bucur TeodoraII CAnghel Valentina (Scoala Gimnaziala Capitan Aviator Mircea T. Badulescu)Buzau
4506. Chiru AlexandraII CAnghel Valentina (Scoala Gimnaziala Capitan Aviator Mircea T. Badulescu)Buzau
4507. Cristea VladII CAnghel Valentina (Scoala Gimnaziala Capitan Aviator Mircea T. Badulescu)Buzau
4508. Dorcu RaresII CAnghel Valentina (Scoala Gimnaziala Capitan Aviator Mircea T. Badulescu)Buzau
4509. Irimia EricII CAnghel Valentina (Scoala Gimnaziala Capitan Aviator Mircea T. Badulescu)Buzau
4510. Miu AlexandruII CAnghel Valentina (Scoala Gimnaziala Capitan Aviator Mircea T. Badulescu)Buzau
4511. Patrinoiu AlexiaII CAnghel Valentina (Scoala Gimnaziala Capitan Aviator Mircea T. Badulescu)Buzau
4512. Patrinoiu DariaII CAnghel Valentina (Scoala Gimnaziala Capitan Aviator Mircea T. Badulescu)Buzau
4513. Chiriac Andreea Alexandra III ATicea Daniela (Scoala Gimnaziala Capitan Aviator Mircea T. Badulescu)Buzau
4514. Fratila RaresIII ATicea Daniela (Scoala Gimnaziala Capitan Aviator Mircea T. Badulescu)Buzau
4515. Nechita StefaniaIII ATicea Daniela (Scoala Gimnaziala Capitan Aviator Mircea T. Badulescu)Buzau
4516. Teodorescu DariaIII ATicea Daniela (Scoala Gimnaziala Capitan Aviator Mircea T. Badulescu)Buzau
4517. Cernat AndreiIII BIlie Mariana Laura (Scoala Gimnaziala Capitan Aviator Mircea T. Badulescu)Buzau
4518. Iordache DianaIII BIlie Mariana Laura (Scoala Gimnaziala Capitan Aviator Mircea T. Badulescu)Buzau
4519. Stroe MihaelaIII BIlie Mariana Laura (Scoala Gimnaziala Capitan Aviator Mircea T. Badulescu)Buzau
4520. BOLD LUCAI AMARIN NICOLETA (Scoala Gimnaziala G E Palade)Buzau
4521. DUMITRU OANAI AMARIN NICOLETA (Scoala Gimnaziala G E Palade)Buzau
4522. STAN COSMINI AMARIN NICOLETA (Scoala Gimnaziala G E Palade)Buzau
4523. GHINEA IOANAI CAXENTE MIRELA (Scoala Gimnaziala G E Palade)Buzau
4524. MIRON RARESII BMINEA MARIA (Scoala Gimnaziala G E Palade)Buzau
4525. STANCU ANA MARIAII BMINEA MARIA (Scoala Gimnaziala G E Palade)Buzau
4526. ALIMAN RARESII COancea Elena (Scoala Gimnaziala G E Palade)Buzau
4527. Balaceanu MaraII COancea Elena (Scoala Gimnaziala G E Palade)Buzau
4528. ILINCA RARESII COancea Elena (Scoala Gimnaziala G E Palade)Buzau
4529. MERSOIU RAISA ANTONIAII COancea Elena (Scoala Gimnaziala G E Palade)Buzau
4530. NEGOIAS MEDEEAII COancea Elena (Scoala Gimnaziala G E Palade)Buzau
4531. POPESCU IOANAII COancea Elena (Scoala Gimnaziala G E Palade)Buzau
4532. STEFANESCU IZABELAII COancea Elena (Scoala Gimnaziala G E Palade)Buzau
4533. Cimpeanu Ioana AlexiaIII ABarbu Georgeta (Scoala Gimnaziala G E Palade)Buzau
4534. Ghinea Iulia MariaIII ABarbu Georgeta (Scoala Gimnaziala G E Palade)Buzau
4535. Moise Razvan AndreiIII ABarbu Georgeta (Scoala Gimnaziala G E Palade)Buzau
4536. LUNGU DARIAIII BSTATE MARIA (Scoala Gimnaziala G E Palade)Buzau
4537. RADU MARIAIII BSTATE MARIA (Scoala Gimnaziala G E Palade)Buzau
4538. VASILE STEFANIII BSTATE MARIA (Scoala Gimnaziala G E Palade)Buzau
4539. Edu Andrei III CJalba Doina Luiza (Scoala Gimnaziala G E Palade)Buzau
4540. Ion AntonioIII CJalba Doina Luiza (Scoala Gimnaziala G E Palade)Buzau
4541. Iorga AndreiIII CJalba Doina Luiza (Scoala Gimnaziala G E Palade)Buzau
4542. Petroiu DavidIII CJalba Doina Luiza (Scoala Gimnaziala G E Palade)Buzau
4543. AGHEANA CODRUTIII DMicu Cristina (Scoala Gimnaziala G E Palade)Buzau
4544. NEDELCU MARIOIII DMicu Cristina (Scoala Gimnaziala G E Palade)Buzau
4545. OANCEA EMANUELIII DMicu Cristina (Scoala Gimnaziala G E Palade)Buzau
4546. SAVA GIULIAIII DMicu Cristina (Scoala Gimnaziala G E Palade)Buzau
4547. COTRUTA MARIAN - ALEXANDRUIII EGheorghe Rodica (Scoala Gimnaziala G E Palade)Buzau
4548. FLOREA IOANA - MARIAIII EGheorghe Rodica (Scoala Gimnaziala G E Palade)Buzau
4549. Colniceanu Denisa AndreeaIV AVasile Neluta (Scoala Gimnaziala G E Palade)Buzau
4550. Dedu Delia StefaniaIV AVasile Neluta (Scoala Gimnaziala G E Palade)Buzau
4551. Oancea Irina AndreeaIV AVasile Neluta (Scoala Gimnaziala G E Palade)Buzau
4552. DRAGOIU ALESSIAIV BVASILE MIHAELA (Scoala Gimnaziala G E Palade)Buzau
4553. GRIGORE RARESIV BVASILE MIHAELA (Scoala Gimnaziala G E Palade)Buzau
4554. TEODOR ALEXANDRUIV BVASILE MIHAELA (Scoala Gimnaziala G E Palade)Buzau
4555. Bunea DariusPregatitoare APopa Marilena (Scoala Gimnaziala G E Palade)Buzau
4556. Cacenschi StefanPregatitoare APopa Marilena (Scoala Gimnaziala G E Palade)Buzau
4557. Capata DavidPregatitoare APopa Marilena (Scoala Gimnaziala G E Palade)Buzau
4558. Ionascu RaulPregatitoare APopa Marilena (Scoala Gimnaziala G E Palade)Buzau
4559. Ivana RobertaPregatitoare APopa Marilena (Scoala Gimnaziala G E Palade)Buzau
4560. Barbu Nicolas GabrielPregatitoare CDrenea Georgeta (Scoala Gimnaziala G E Palade)Buzau
4561. Dobre Daniela GeorgianaPregatitoare CDrenea Georgeta (Scoala Gimnaziala G E Palade)Buzau
4562. Florescu AlexandruPregatitoare CDrenea Georgeta (Scoala Gimnaziala G E Palade)Buzau
4563. Ioan Miruna AndreeaPregatitoare CDrenea Georgeta (Scoala Gimnaziala G E Palade)Buzau
4564. Iordache Maria CristinaPregatitoare CDrenea Georgeta (Scoala Gimnaziala G E Palade)Buzau
4565. Iosif Teodora IoanaPregatitoare CDrenea Georgeta (Scoala Gimnaziala G E Palade)Buzau
4566. Jipa Antonia GabriellaPregatitoare CDrenea Georgeta (Scoala Gimnaziala G E Palade)Buzau
4567. Manole Sofia MariaPregatitoare CDrenea Georgeta (Scoala Gimnaziala G E Palade)Buzau
4568. Mirica Ioana DenisaPregatitoare CDrenea Georgeta (Scoala Gimnaziala G E Palade)Buzau
4569. Mirica Miruna VioletaPregatitoare CDrenea Georgeta (Scoala Gimnaziala G E Palade)Buzau
4570. Morarasu AlexiaPregatitoare CDrenea Georgeta (Scoala Gimnaziala G E Palade)Buzau
4571. Nedelcu AlbertPregatitoare CDrenea Georgeta (Scoala Gimnaziala G E Palade)Buzau
4572. Olteanu Rebeca MariaPregatitoare CDrenea Georgeta (Scoala Gimnaziala G E Palade)Buzau
4573. Palistan Andrei AlexandruPregatitoare CDrenea Georgeta (Scoala Gimnaziala G E Palade)Buzau
4574. Velicu Dragos AlfredPregatitoare CDrenea Georgeta (Scoala Gimnaziala G E Palade)Buzau
4575. APOSTOL SARAPregatitoare DTOMA CATALINA (Scoala Gimnaziala G E Palade)Buzau
4576. BRATUCU SOFIAPregatitoare DTOMA CATALINA (Scoala Gimnaziala G E Palade)Buzau
4577. COSCONEA CARLAPregatitoare DTOMA CATALINA (Scoala Gimnaziala G E Palade)Buzau
4578. DRAGULIN ALEXIAPregatitoare DTOMA CATALINA (Scoala Gimnaziala G E Palade)Buzau
4579. IONITA MARIAPregatitoare DTOMA CATALINA (Scoala Gimnaziala G E Palade)Buzau
4580. MUNTEANU EVAPregatitoare DTOMA CATALINA (Scoala Gimnaziala G E Palade)Buzau
4581. NASTASACHE ERICPregatitoare DTOMA CATALINA (Scoala Gimnaziala G E Palade)Buzau
4582. OGLODEANU MIHNEAPregatitoare DTOMA CATALINA (Scoala Gimnaziala G E Palade)Buzau
4583. POPESCU MIHNEAPregatitoare DTOMA CATALINA (Scoala Gimnaziala G E Palade)Buzau
4584. STOICA CATINCAPregatitoare DTOMA CATALINA (Scoala Gimnaziala G E Palade)Buzau
4585. TANASE DARIUSPregatitoare DTOMA CATALINA (Scoala Gimnaziala G E Palade)Buzau
4586. TAPU SOFIAPregatitoare DTOMA CATALINA (Scoala Gimnaziala G E Palade)Buzau
4587. TARITE MARIAPregatitoare DTOMA CATALINA (Scoala Gimnaziala G E Palade)Buzau
4588. TATULESCU MARIAPregatitoare DTOMA CATALINA (Scoala Gimnaziala G E Palade)Buzau
4589. VLAD ANTONIAPregatitoare DTOMA CATALINA (Scoala Gimnaziala G E Palade)Buzau
4590. VOINEA MIHAIPregatitoare DTOMA CATALINA (Scoala Gimnaziala G E Palade)Buzau
4591. BALEA ERICAPregatitoare ERINCIOG ALINA (Scoala Gimnaziala G E Palade)Buzau
4592. BOACA VLADPregatitoare ERINCIOG ALINA (Scoala Gimnaziala G E Palade)Buzau
4593. BRASOVEANU MEDEEAPregatitoare ERINCIOG ALINA (Scoala Gimnaziala G E Palade)Buzau
4594. DIACONESCU MARIAPregatitoare ERINCIOG ALINA (Scoala Gimnaziala G E Palade)Buzau
4595. DOBRE BIANCAPregatitoare ERINCIOG ALINA (Scoala Gimnaziala G E Palade)Buzau
4596. GHEORGHISOR ADELINPregatitoare ERINCIOG ALINA (Scoala Gimnaziala G E Palade)Buzau
4597. MOLDOVANU MARIAPregatitoare ERINCIOG ALINA (Scoala Gimnaziala G E Palade)Buzau
4598. OPREA MATEIPregatitoare ERINCIOG ALINA (Scoala Gimnaziala G E Palade)Buzau
4599. SACUIU CARLAPregatitoare ERINCIOG ALINA (Scoala Gimnaziala G E Palade)Buzau
4600. CALARASU IANNISPregatitoare FIchim Alina (Scoala Gimnaziala G E Palade)Buzau
4601. SANDU BIANCAPregatitoare FIchim Alina (Scoala Gimnaziala G E Palade)Buzau
4602. Comanescu Carla AndreeaI ADamian Angela (Scoala Gimnaziala Nr 11 )Buzau
4603. Petre Eric AndreiI ADamian Angela (Scoala Gimnaziala Nr 11 )Buzau
4604. Minculescu AnaI BIstratoiu Mirela (Scoala Gimnaziala Nr 11 )Buzau
4605. Chiricioiu Mihai DanielI FGrozavu Veronica (Scoala Gimnaziala Nr 11 )Buzau
4606. Coseru Elena TeodoraI FGrozavu Veronica (Scoala Gimnaziala Nr 11 )Buzau
4607. Popescu Stefan AdrianI FGrozavu Veronica (Scoala Gimnaziala Nr 11 )Buzau
4608. NISTOR LUCAII ALupsan Mirela (Scoala Gimnaziala Nr 11 )Buzau
4609. DULEA MARIAII B Step by Ste Blidaru Dumitru Stroe Nicoleta (Scoala Gimnaziala Nr 11 )Buzau
4610. MOCANU ROBERTII B Step by Ste Blidaru Dumitru Stroe Nicoleta (Scoala Gimnaziala Nr 11 )Buzau
4611. POPESCU ANDREIII B Step by Ste Blidaru Dumitru Stroe Nicoleta (Scoala Gimnaziala Nr 11 )Buzau
4612. ALECSANDRU MAYAII CAlbu Daniela (Scoala Gimnaziala Nr 11 )Buzau
4613. CIUBOTARU DARAII CAlbu Daniela (Scoala Gimnaziala Nr 11 )Buzau
4614. NEGOITA IRINAII CAlbu Daniela (Scoala Gimnaziala Nr 11 )Buzau
4615. BALAN ELIZAII EPanaite Adriana (Scoala Gimnaziala Nr 11 )Buzau
4616. CHIRIC EMANUELAII EPanaite Adriana (Scoala Gimnaziala Nr 11 )Buzau
4617. GAVRILA GEORGIANIII APISLARU RODICA (Scoala Gimnaziala Nr 11 )Buzau
4618. GRANICERU ANDRAIII APISLARU RODICA (Scoala Gimnaziala Nr 11 )Buzau
4619. ANGHEL TUDORIII EJERCAIANU RODICA (Scoala Gimnaziala Nr 11 )Buzau
4620. DANILIUC VLADIII EJERCAIANU RODICA (Scoala Gimnaziala Nr 11 )Buzau
4621. DARSTARU BIANCAIII EJERCAIANU RODICA (Scoala Gimnaziala Nr 11 )Buzau
4622. DODAN STEFANIAIII EJERCAIANU RODICA (Scoala Gimnaziala Nr 11 )Buzau
4623. EPURE ANDREEAIII EJERCAIANU RODICA (Scoala Gimnaziala Nr 11 )Buzau
4624. PANA ANDREIIII EJERCAIANU RODICA (Scoala Gimnaziala Nr 11 )Buzau
4625. POPA BIANCAIII EJERCAIANU RODICA (Scoala Gimnaziala Nr 11 )Buzau
4626. ZAHARIA DARIUSIII EJERCAIANU RODICA (Scoala Gimnaziala Nr 11 )Buzau
4627. ZAREA ALEXANDRUIII EJERCAIANU RODICA (Scoala Gimnaziala Nr 11 )Buzau
4628. PETRARU LIDIA TEODORAIII SBS1HARABAGIU D VASILIU F (Scoala Gimnaziala Nr 11 )Buzau
4629. CUCU ANA GABRIELAPregatitoare ACIMPEANU ANCA (Scoala Gimnaziala Nr 11 )Buzau
4630. ION ADNANA MIRUNAPregatitoare ACIMPEANU ANCA (Scoala Gimnaziala Nr 11 )Buzau
4631. SAVA SOFIA MARIAPregatitoare ACIMPEANU ANCA (Scoala Gimnaziala Nr 11 )Buzau
4632. SANDU DAVID MIHAIPregatitoare BZECHERU CARMEN (Scoala Gimnaziala Nr 11 )Buzau
4633. SANDU EVA MARIEPregatitoare BZECHERU CARMEN (Scoala Gimnaziala Nr 11 )Buzau
4634. UNGUREANU ANDREIPregatitoare BZECHERU CARMEN (Scoala Gimnaziala Nr 11 )Buzau
4635. DAVID ANDREEA-BEATRICEPregatitoare CBARBU IOANA (Scoala Gimnaziala Nr 11 )Buzau
4636. ICHIM RARES FLORINPregatitoare CBARBU IOANA (Scoala Gimnaziala Nr 11 )Buzau
4637. MIREA COSTIN-ALEXANDRUPregatitoare CBARBU IOANA (Scoala Gimnaziala Nr 11 )Buzau
4638. ALEXANDRU BOGDANPregatitoare DSTEFAN CATALINA (Scoala Gimnaziala Nr 11 )Buzau
4639. JIPA ANDRAPregatitoare DSTEFAN CATALINA (Scoala Gimnaziala Nr 11 )Buzau
4640. STILPEANU MARIAPregatitoare ESTANCIU CRISTINA (Scoala Gimnaziala Nr 11 )Buzau
4641. GHINEA IOANAPregatitoare SBSBUNA ELENA ROTARU CAROLINA (Scoala Gimnaziala Nr 11 )Buzau
4642. GURITA DARIA STEFANIAPregatitoare SBSBUNA ELENA ROTARU CAROLINA (Scoala Gimnaziala Nr 11 )Buzau
4643. Disca InolaIII APopa Adrian Laurentiu (SCOALA GIMNAZIALA NR.7 )Buzau
4644. CIUREL ALINA IV BNAZARU ANISOARA (SCOALA GIMNAZIALA NR.7 )Buzau
4645. MARIN ANDRA NICOLETA IV BNAZARU ANISOARA (SCOALA GIMNAZIALA NR.7 )Buzau
4646. Nicolai VeronicaIV CCoroi Mariea (SCOALA GIMNAZIALA NR.7 )Buzau
4647. BARBU ANDRA EMILIAIV DTACU CRISTINA (SCOALA GIMNAZIALA NR.7 )Buzau
4648. DUMITRU ANDRA MIHAELAIV DTACU CRISTINA (SCOALA GIMNAZIALA NR.7 )Buzau
4649. GHEORMA ANDREIIV DTACU CRISTINA (SCOALA GIMNAZIALA NR.7 )Buzau
4650. VILCU ALEXANDRUIV DTACU CRISTINA (SCOALA GIMNAZIALA NR.7 )Buzau
4651. Aliman AndreiI aOglavie Doinita (Scoala Gimnaziala Sarulesti)Buzau
4652. Bacain StefanI aOglavie Doinita (Scoala Gimnaziala Sarulesti)Buzau
4653. Dinu DariaI aOglavie Doinita (Scoala Gimnaziala Sarulesti)Buzau
4654. Miroiu LucianI aOglavie Doinita (Scoala Gimnaziala Sarulesti)Buzau
4655. Bunea SaraII AStancu Luiza (Scoala nr 5 Episcop Dionisie Romano)Buzau
4656. Ghinea BiancaII AStancu Luiza (Scoala nr 5 Episcop Dionisie Romano)Buzau
4657. Tarcavu DavidII AStancu Luiza (Scoala nr 5 Episcop Dionisie Romano)Buzau
4658. Chila MihailII BPopescu Maria (Scoala nr 5 Episcop Dionisie Romano)Buzau
4659. Coman AndreiII BPopescu Maria (Scoala nr 5 Episcop Dionisie Romano)Buzau
4660. Moise Monica GabrielaII BPopescu Maria (Scoala nr 5 Episcop Dionisie Romano)Buzau
4661. Popa Mihai CatalinII BPopescu Maria (Scoala nr 5 Episcop Dionisie Romano)Buzau
4662. Zahiu Dragos MihaiII BPopescu Maria (Scoala nr 5 Episcop Dionisie Romano)Buzau
4663. Oncel Irina MariaPregatitoare ALazar Mihaela (Scoala nr 5 Episcop Dionisie Romano)Buzau
4664. Serban MirceaPregatitoare ALazar Mihaela (Scoala nr 5 Episcop Dionisie Romano)Buzau
4665. Ivan Luca MihailPregatitoare BBuzoiu Elena (Scoala nr 5 Episcop Dionisie Romano)Buzau
4666. BADINA CRISTINAI ASARGHI OANA (Scoala Pietroasele)Pietroasele
4667. DRAGOMIR MIHAIII ATANTA VASILE (Scoala Pietroasele)Pietroasele
4668. DUMITRACHE DANIELAII ATANTA VASILE (Scoala Pietroasele)Pietroasele
4669. PATRASCU ELENAII ATANTA VASILE (Scoala Pietroasele)Pietroasele
4670. PATRASCU BIANCAII ATANTA VASILE (Scoala Pietroasele)Pietroasele
4671. SINICA EDIII ATANTA VASILE (Scoala Pietroasele)Pietroasele
4672. TROCARU CAMELIAII ATANTA VASILE (Scoala Pietroasele)Pietroasele
4673. CILIBIU BOGDANI AAlexandru Cristina (Sc. Gimnaziala Constantin Ivanescu Posta Cilnau)Posta Cilnau
4674. GONTESCU ANISIAII ADocuz Mirela (Sc. Gimnaziala Constantin Ivanescu Posta Cilnau)Posta Cilnau
4675. Dirdiiac Maria BiancaI AOprea Oana (Sc. Gimnaziala Vasile Cristoforeanu)Rm Sarat
4676. BARUS ROMINA-FLORENTINA-MIHAELAII EBANULESCU GEANINA (Sc. Gimnaziala Vasile Cristoforeanu)Rm Sarat
4677. COSTIANU ROBERT-VALENTINII EBANULESCU GEANINA (Sc. Gimnaziala Vasile Cristoforeanu)Rm Sarat
4678. IONITESCU MARIO-DAVIDII EBANULESCU GEANINA (Sc. Gimnaziala Vasile Cristoforeanu)Rm Sarat
4679. PASCOCIU LAVINIA-GEORGIANAII EBANULESCU MARIAN-LUCIAN (Sc. Gimnaziala Vasile Cristoforeanu)Rm Sarat
4680. TUDOSE ANDI-MIHAILII EBANULESCU MARIAN-LUCIAN (Sc. Gimnaziala Vasile Cristoforeanu)Rm Sarat
4681. Albu David AndreiIII CStoian Felicia (Sc. Gimnaziala Vasile Cristoforeanu)Rm Sarat
4682. Grama Bianca MihaelaIII CStoian Felicia (Sc. Gimnaziala Vasile Cristoforeanu)Rm Sarat
4683. Preda Rares AndreiIII CStoian Felicia (Sc. Gimnaziala Vasile Cristoforeanu)Rm Sarat
4684. Ursachescu Alecsia CristinaIII CStoian Felicia (Sc. Gimnaziala Vasile Cristoforeanu)Rm Sarat
4685. Caldararu Alexandru IonutIII DRaileanu Luminita (Sc. Gimnaziala Vasile Cristoforeanu)Rm Sarat
4686. Ganea Daria MihaelaIII DRaileanu Luminita (Sc. Gimnaziala Vasile Cristoforeanu)Rm Sarat
4687. Gugoasa Iulia ClaudiaIII DRaileanu Luminita (Sc. Gimnaziala Vasile Cristoforeanu)Rm Sarat
4688. Matei GeorgianIII DGherghe Adriana (Sc. Gimnaziala Vasile Cristoforeanu)Rm Sarat
4689. Bezea Alessia GeorgianaIV AHangan Marin (Sc. Gimnaziala Vasile Cristoforeanu)Rm Sarat
4690. Anghel Diana AndreeaIV CTurcu Geanina (Sc. Gimnaziala Vasile Cristoforeanu)Rm Sarat
4691. Perju Raluca StefaniaIV CTurcu Geanina (Sc. Gimnaziala Vasile Cristoforeanu)Rm Sarat
4692. Grigore Romina NicolaIV DIspas Doinita (Sc. Gimnaziala Vasile Cristoforeanu)Rm Sarat
4693. Jalba Nelia StefaniaIV DIspas Doinita (Sc. Gimnaziala Vasile Cristoforeanu)Rm Sarat
4694. Manolachi Andreea IoanaIV DIspas Doinita (Sc. Gimnaziala Vasile Cristoforeanu)Rm Sarat
4695. Moise Elena MaraIV DIspas Doinita (Sc. Gimnaziala Vasile Cristoforeanu)Rm Sarat
4696. Prodan Alexandra AuroraIV DIspas Doinita (Sc. Gimnaziala Vasile Cristoforeanu)Rm Sarat
4697. Sontica Andrei IonutIV DUngureanu Daniela (Sc. Gimnaziala Vasile Cristoforeanu)Rm Sarat
4698. ANTON ANDRAI ANECHIFOR GINA (Scoala Gimnaziala nr 6)Rm Sarat
4699. BAZIR MADALINI ANECHIFOR GINA (Scoala Gimnaziala nr 6)Rm Sarat
4700. COVURLUI ANDRADAI ANECHIFOR GINA (Scoala Gimnaziala nr 6)Rm Sarat
4701. DINICA DAVIDI ANECHIFOR GINA (Scoala Gimnaziala nr 6)Rm Sarat
4702. GURITA DENISI ANECHIFOR GINA (Scoala Gimnaziala nr 6)Rm Sarat
4703. JALBA MARAI ANECHIFOR GINA (Scoala Gimnaziala nr 6)Rm Sarat
4704. MESCA RARESI ANECHIFOR GINA (Scoala Gimnaziala nr 6)Rm Sarat
4705. SANDU CLAUDIUI ANECHIFOR GINA (Scoala Gimnaziala nr 6)Rm Sarat
4706. STEFAN MARIAI ANECHIFOR GINA (Scoala Gimnaziala nr 6)Rm Sarat
4707. LEOPEA ANDREEAII ADRAGOMIR IRINA (Scoala Gimnaziala nr 6)Rm Sarat
4708. RUSU DENISII ADRAGOMIR IRINA (Scoala Gimnaziala nr 6)Rm Sarat
4709. AIOANITOAIEI DEMISPregatitoare ABARBU OLGA (Scoala Gimnaziala nr 6)Rm Sarat
4710. CASAPU COSTINPregatitoare ABARBU OLGA (Scoala Gimnaziala nr 6)Rm Sarat
4711. COSTACHE DARIAPregatitoare ABARBU OLGA (Scoala Gimnaziala nr 6)Rm Sarat
4712. GALATEANU MARIAPregatitoare ABARBU OLGA (Scoala Gimnaziala nr 6)Rm Sarat
4713. MARIN TEODORAPregatitoare ABARBU OLGA (Scoala Gimnaziala nr 6)Rm Sarat
4714. PANAETE ISABELLAPregatitoare ABARBU OLGA (Scoala Gimnaziala nr 6)Rm Sarat
4715. PAVALOIU MATEIPregatitoare ABARBU OLGA (Scoala Gimnaziala nr 6)Rm Sarat
4716. PESTRITU MARIANPregatitoare ABARBU OLGA (Scoala Gimnaziala nr 6)Rm Sarat
4717. RAILEANU MARINAPregatitoare ABARBU OLGA (Scoala Gimnaziala nr 6)Rm Sarat
4718. SARARU ALEXANDRUPregatitoare ABARBU OLGA (Scoala Gimnaziala nr 6)Rm Sarat
4719. SARARU DARIAPregatitoare ABARBU OLGA (Scoala Gimnaziala nr 6)Rm Sarat
4720. SELARU ALEXANDRAPregatitoare ABARBU OLGA (Scoala Gimnaziala nr 6)Rm Sarat
4721. ANGHEL ANDREI MADALINPregatitoare BOLARU FLORENTINA (Scoala Gimnaziala nr 6)Rm Sarat
4722. CUCU DENISA GABRIELAPregatitoare BOLARU FLORENTINA (Scoala Gimnaziala nr 6)Rm Sarat
4723. DURAN CATALINPregatitoare BOLARU FLORENTINA (Scoala Gimnaziala nr 6)Rm Sarat
4724. MUSAT IANIS ANDREIPregatitoare BOLARU FLORENTINA (Scoala Gimnaziala nr 6)Rm Sarat
4725. OLARU IRINA ANDREEAPregatitoare BOLARU FLORENTINA (Scoala Gimnaziala nr 6)Rm Sarat
4726. OLARU PETRU ANDREIPregatitoare BOLARU FLORENTINA (Scoala Gimnaziala nr 6)Rm Sarat
4727. UNTEA IOANAPregatitoare BOLARU FLORENTINA (Scoala Gimnaziala nr 6)Rm Sarat
4728. VASILE MIRELAPregatitoare BOLARU FLORENTINA (Scoala Gimnaziala nr 6)Rm Sarat
4729. VOICU BEATRICE ANDREEAPregatitoare BOLARU FLORENTINA (Scoala Gimnaziala nr 6)Rm Sarat
4730. Bizadea BorisI ACiocirlan Doinita (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4731. Cernea AlbertI ACiocirlan Doinita (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4732. Cirneciu AndreiI ACiocirlan Doinita (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4733. Cotur-PaunI ACiocirlan Doinita (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4734. Cretoiu SebastianI ACiocirlan Doinita (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4735. Jantea SerenaI ACiocirlan Doinita (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4736. Popa IoanaI ACiocirlan Doinita (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4737. Stoica MirunaI ACiocirlan Doinita (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4738. Tudor AlinaI ACiocirlan Doinita (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4739. BOTEANU COSMINI BBERTESTEANU CORNELIA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4740. LICA DAVIDI BBERTESTEANU CORNELIA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4741. MINTOIU VLADI BBERTESTEANU CORNELIA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4742. MOISE ALEXANDRUI BBERTESTEANU CORNELIA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4743. MORARU STEFANI BBERTESTEANU CORNELIA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4744. NEAGU SERGIUI BBERTESTEANU CORNELIA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4745. NEDELCU STEFANI BBERTESTEANU CORNELIA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4746. NEDELCU MIHNEAI BBERTESTEANU CORNELIA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4747. POPA ALEXANDRU I BBERTESTEANU CORNELIA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4748. ROTARU ANDREII BBERTESTEANU CORNELIA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4749. TEMELIE YANNISI BBERTESTEANU CORNELIA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4750. ANASTASIU MARIAI cSTANCIU CONSTANTINA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4751. CRETOIU ANDREEAI CSTANCIU CONSTANTINA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4752. DAMIAN RARESI CSTANCIU CONSTANTINA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4753. GHELTU LARISAI CSTANCIU CONSTANTINA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4754. PORUMB MIHNEAI CSTANCIU CONSTANTINA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4755. ANDREI MARIO DAVIDI DALBU MONA-LISA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4756. BADIU DAVID DANUTI DALBU MONA-LISA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4757. BRUTARU SOFYI DALBU MONA-LISA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4758. CHIROIU EDUARDI DALBU MONA-LISA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4759. GHEORGHE NICOLAEI DALBU MONA-LISA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4760. MIHAI COSMINI DALBU MONA-LISA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4761. OPREA COSTINI DALBU MONA-LISA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4762. STRIMBEI MIRIAMI DALBU MONA-LISA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4763. BAICU RALUCA-IOANAII ADASCALU VIORICA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4764. BASESCU IULIA-CLAUDIAII ADASCALU VIORICA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4765. CALDARARU ELENA-TEODORAII ADASCALU VIORICA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4766. DARIE ELENA-ANDAII ADASCALU VIORICA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4767. GHEORGHE SILVIU-GEORGEII ADASCALU VIORICA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4768. NITA ALEX-GABRIELII ADASCALU VIORICA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4769. NOAPTES ALEXANDRA-ANDREEAII ADASCALU VIORICA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4770. PIRON TEODORA-MARIAII ADASCALU VIORICA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4771. ADAMACHE ALEXANDRAII BPOPA VIORICA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4772. BARA RARESII BPOPA VIORICA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4773. GANESCU ALEXANDRAII BPOPA VIORICA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4774. GHEORGHITA MARIYAII BPOPA VIORICA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4775. LAZAROIU GEORGIANII BPOPA VIORICA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4776. MARIN MARIUSII BPOPA VIORICA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4777. MOISE RAZVANII BPOPA VIORICA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4778. VISAN ALEXANDRAII BPOPA VIORICA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4779. BRANZEA ANDRADAII DFRATILA EMA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4780. DINICA DELIAII DFRATILA EMA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4781. FUDULU CRINAII DFRATILA EMA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4782. MANAILA MARIAII DFRATILA EMA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4783. MILEA MIHAIU ANDREIII DFRATILA EMA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4784. OLTEANU CRISTINAII DFRATILA EMA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4785. PERIAN ANDREIII DFRATILA EMA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4786. RAILEANU RAMONAII DFRATILA EMA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4787. ROBE IOANAII DFRATILA EMA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4788. SINCA ELENAII DFRATILA EMA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4789. TRESTIANU TEODORAII DFRATILA EMA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4790. UNGUREANU BIANCAII DFRATILA EMA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4791. VARGAU STEFANII DFRATILA EMA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4792. VOICU TATIANAII DFRATILA EMA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4793. NISTOROIU ANDREIIII AMANOLACHE VIORICA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4794. RADUTA CRISTINAIII AMANOLACHE VIORICA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4795. TOADER LAVINIAIII AMANOLACHE VIORICA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4796. ZAMFIROIU VLADUTIII AMANOLACHE VIORICA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4797. ANTON STEFANIAIII BGRIGORE MIRELA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4798. CRISTEA DARIAIII BGRIGORE MIRELA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4799. DRAGHICIU RADUIII BGRIGORE MIRELA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4800. FERARU VLADIII BGRIGORE MIRELA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4801. MUNTEANU DARIAIII BGRIGORE MIRELA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4802. RADU ILINCAIII BGRIGORE MIRELA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4803. RADUCAN SEBASTIANIII BGRIGORE MIRELA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4804. SOLOMON ANDRAIII BGRIGORE MIRELA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4805. AURICA LUCIANIII CPOPA ION (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4806. CHIORPEC PETRUIII CPOPA ION (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4807. DRAGOMIR ANDREEAIII CPOPA ION (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4808. ONETE MADALINAIII CPOPA ION (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4809. ANGHEL EDUARD FLORINIII DALBU RAMONA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4810. COJOCARU BIANCA ALEXIAIII DALBU RAMONA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4811. JANTEA DENISA IOANAIII DALBU RAMONA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4812. PAUN EMMA MARIAIII EBarticel Mirela Mihaela (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4813. PETRE SEBASTIAN GABRIELIII EBarticel Mirela Mihaela (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4814. PIRVU RADIANAIII EBarticel Mirela Mihaela (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4815. CORCODEL ALINIV AMORARU ILINCA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4816. COTUR BIANCA MARIAIV AMORARU ILINCA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4817. CRUCERU ELIZA LAURAIV AMORARU ILINCA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4818. DAMIAN DENISAIV AMORARU ILINCA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4819. MOROGAN IOANAIV AMORARU ILINCA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4820. RADULESCU RAUL VALENTINIV AMORARU ILINCA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4821. TONI CRISTIANA ANDREEAIV AMORARU ILINCA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4822. TUDOR STEFAN GIANIIV AMORARU ILINCA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4823. BACIU VLAD - PETRUIV BCERNEA LUCIA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4824. CHIRAC FLAVIA - PAULAIV BCERNEA LUCIA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4825. LEONTE LEONARDO IOANIV BCERNEA LUCIA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4826. MILEA ANAIV BCERNEA LUCIA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4827. POPESCU INGRIDIV BCERNEA LUCIA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4828. VRACIU TEODORAIV BCERNEA LUCIA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4829. Anton RazvanIV DPopa Violeta (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4830. Balan SimonaIV DPopa Violeta (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4831. Cretu DimitrisIV DPopa Violeta (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4832. Amar MarioPregatitoare ASararu Georgeta (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4833. Baicu IoanaPregatitoare ASararu Georgeta (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4834. Burlacu TeodoraPregatitoare ASararu Georgeta (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4835. Dinu IoanaPregatitoare ASararu Georgeta (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4836. Dumitru MihaiPregatitoare ASararu Georgeta (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4837. Grigore TeodorPregatitoare ASararu Georgeta (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4838. Ionita DianaPregatitoare ASararu Georgeta (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4839. Manolache AlexPregatitoare ASararu Georgeta (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4840. Moldoveanu NinelPregatitoare ASararu Georgeta (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4841. Popescu MariaPregatitoare ASararu Georgeta (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4842. Stefan DenisaPregatitoare ASararu Georgeta (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4843. Talaba AndreeaPregatitoare ASararu Georgeta (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4844. Albu EduardPregatitoare BChiru Gianina (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4845. Baciu DariaPregatitoare BChiru Gianina (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4846. Dirdiiac MarinaPregatitoare BChiru Gianina (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4847. Ghita AndreiPregatitoare BChiru Gianina (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4848. Komur BaranPregatitoare BChiru Gianina (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4849. Morogan SofiaPregatitoare BChiru Gianina (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4850. Oprea AmaliaPregatitoare BChiru Gianina (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4851. Pisau AlexandruPregatitoare BChiru Gianina (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4852. Svaicovschi IuliaPregatitoare BChiru Gianina (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4853. APARASCHIVEI MARIAPregatitoare CNEAGU IOANA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4854. BALASU MATEIPregatitoare CNEAGU IOANA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4855. COSTIN LARISAPregatitoare CNEAGU IOANA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4856. DRAGAN MARIAPregatitoare CNEAGU IOANA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4857. ENE DAVID IOANPregatitoare CNEAGU IOANA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4858. ICHIMESCU MIRUNAPregatitoare CNEAGU IOANA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4859. MIROIU CONSTANTINPregatitoare CNEAGU IOANA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4860. OPREA DARIAPregatitoare CNEAGU IOANA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4861. PETREA STEFANIAPregatitoare CNEAGU IOANA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4862. POPESCU TEODORPregatitoare CNEAGU IOANA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4863. SOVAILA ALEXANDRAPregatitoare CNEAGU IOANA (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4864. Barbu DavidPregatitoare DDumitru Georgeta (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4865. Boldeanu FlaviaPregatitoare DDumitru Georgeta (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4866. Buita IoanPregatitoare DDumitru Georgeta (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4867. Gheorghita MiriamPregatitoare DDumitru Georgeta (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4868. Oprea MarioPregatitoare DDumitru Georgeta (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4869. Rusu AnaPregatitoare DDumitru Georgeta (Scoala Gimnaziala Nr.1)Rm Sarat
4870. Chirita MihaiI AAnton Badea Madalina (Scoala Gimnaziala Smeeni)smeeni
4871. Gomoescu SebiI AAnton Badea Madalina (Scoala Gimnaziala Smeeni)smeeni
4872. Ifrim GeaninaI AAnton Badea Madalina (Scoala Gimnaziala Smeeni)smeeni
4873. Panait SebiI AAnton Badea Madalina (Scoala Gimnaziala Smeeni)smeeni
4874. Radu MatheoI AAnton Badea Madalina (Scoala Gimnaziala Smeeni)smeeni
4875. Rusen DanielaI AAnton Badea Madalina (Scoala Gimnaziala Smeeni)smeeni
4876. Serbanescu ClaudiaI AAnton Badea Madalina (Scoala Gimnaziala Smeeni)smeeni
4877. Bucur IulianI BBodringa Geanina (Scoala Gimnaziala Smeeni)smeeni
4878. Ghita CarlosI BBodringa Geanina (Scoala Gimnaziala Smeeni)smeeni
4879. Radu CristinaI BBodringa Geanina (Scoala Gimnaziala Smeeni)smeeni
4880. Sanie Elena RamonaI BBodringa Geanina (Scoala Gimnaziala Smeeni)smeeni
4881. Stan Telita Ana MariaI BBodringa Geanina (Scoala Gimnaziala Smeeni)smeeni
4882. Stanescu Maria DariaI BBodringa Geanina (Scoala Gimnaziala Smeeni)smeeni
4883. Barbu DariaII AMoldoveanu Rodica (Scoala Gimnaziala Smeeni)smeeni
4884. Ion CatalinII AMoldoveanu Rodica (Scoala Gimnaziala Smeeni)smeeni
4885. Militaru ClaraII AMoldoveanu Rodica (Scoala Gimnaziala Smeeni)smeeni
4886. Tiganus DavidII AMoldoveanu Rodica (Scoala Gimnaziala Smeeni)smeeni
4887. Alexandru Dumitru CristianIII ANistor Lara Carmen (Scoala Gimnaziala Smeeni)smeeni
4888. Jipa Mara BiancaIII ANistor Lara Carmen (Scoala Gimnaziala Smeeni)smeeni
4889. Rusu SebiIII ANistor Lara Carmen (Scoala Gimnaziala Smeeni)smeeni
4890. Tomescu Elena AdrianaIII ANistor Lara Carmen (Scoala Gimnaziala Smeeni)smeeni
4891. Iordache AntoniaPregatitoare ATarus Luminita (Scoala Gimnaziala Smeeni)smeeni
4892. Moldoveanu TeodorPregatitoare ATarus Luminita (Scoala Gimnaziala Smeeni)smeeni
4893. Toma CristinaPregatitoare ATarus Luminita (Scoala Gimnaziala Smeeni)smeeni
4894. Velicu DianaPregatitoare ATarus Luminita (Scoala Gimnaziala Smeeni)smeeni
4895. Bucur DenisaPregatitoare BDragoiu Neacsa (Scoala Gimnaziala Smeeni)smeeni
4896. Fotea DariusPregatitoare BDragoiu Neacsa (Scoala Gimnaziala Smeeni)smeeni
4897. Fotea FlaviusPregatitoare BDragoiu Neacsa (Scoala Gimnaziala Smeeni)smeeni
4898. Guzu GabrielPregatitoare BDragoiu Neacsa (Scoala Gimnaziala Smeeni)smeeni
4899. Radu ValentinPregatitoare BDragoiu Neacsa (Scoala Gimnaziala Smeeni)smeeni
4900. Sava AlicePregatitoare BDragoiu Neacsa (Scoala Gimnaziala Smeeni)smeeni
4901. Sava CristinaPregatitoare BDragoiu Neacsa (Scoala Gimnaziala Smeeni)smeeni
4902. Sava Stefan Pregatitoare BDragoiu Neacsa (Scoala Gimnaziala Smeeni)smeeni
4903. Voinea IanisPregatitoare BDragoiu Neacsa (Scoala Gimnaziala Smeeni)smeeni
4904. Buzdug Andrei - AlexandruII APusca Gabriela (Liceul Mathias Hammer)Anina
4905. Murgu EmiliaII APusca Gabriela (Liceul Mathias Hammer)Anina
4906. Andronescu Mihai - DariusPregatitoare APlestici Gabriela (Liceul Mathias Hammer)Anina
4907. ANDRAS RAUL - ALEXANDRUI BKOVACS SORINA - ANICA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Bocsa)BOCSA
4908. AVRAM ARABELLA - MADALINAI BKOVACS SORINA - ANICA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Bocsa)BOCSA
4909. BODEN EMMA - NICOLEI BKOVACS SORINA - ANICA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Bocsa)BOCSA
4910. BODEN ERWIN - MICHAELI BKOVACS SORINA - ANICA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Bocsa)BOCSA
4911. BODNARIUC AYAN - ANDREII BKOVACS SORINA - ANICA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Bocsa)BOCSA
4912. CRESTESCU ARDELEAN ANIAI BKOVACS SORINA - ANICA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Bocsa)BOCSA
4913. KORSOS DENIS - ANDREII BKOVACS SORINA - ANICA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Bocsa)BOCSA
4914. MICUCI DOMINIK - STEFANI BKOVACS SORINA - ANICA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Bocsa)BOCSA
4915. MITIDOI GEORGIANA - ALESIAI BKOVACS SORINA - ANICA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Bocsa)BOCSA
4916. ON MARKO - ANDREEASI BKOVACS SORINA - ANICA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Bocsa)BOCSA
4917. BREBENAR LORELAIIII BMoatar Loredana - Alina (Scoala Gimnaziala Nr.1 Bocsa)BOCSA
4918. CALOTA MARIOIII BMoatar Loredana - Alina (Scoala Gimnaziala Nr.1 Bocsa)BOCSA
4919. COLTO NARCISIII BMoatar Loredana - Alina (Scoala Gimnaziala Nr.1 Bocsa)BOCSA
4920. MARTA ANA- MARIAIII BMoatar Loredana - Alina (Scoala Gimnaziala Nr.1 Bocsa)BOCSA
4921. MEMA ROBERTIII BMoatar Loredana - Alina (Scoala Gimnaziala Nr.1 Bocsa)BOCSA
4922. POPTELECAN DARIUSIII BMoatar Loredana - Alina (Scoala Gimnaziala Nr.1 Bocsa)BOCSA
4923. TUDOR ARISIII BMoatar Loredana - Alina (Scoala Gimnaziala Nr.1 Bocsa)BOCSA
4924. DRAGHIA ANA-MARIA ZVEZDANAIV APOROINEANU MILORA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Bocsa)BOCSA
4925. LAIES ANA-MARIAIV APOROINEANU MILORA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Bocsa)BOCSA
4926. VASILE PAULIV APOROINEANU MILORA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Bocsa)BOCSA
4927. Arnaut SaraII AEpure Codruta (Scoala Gimnaziala Borlova )Borlova
4928. Minea Fabian Andrei MarianI BPopa Ionela (Scoala Gimnaziala Romul Ladea)Oravita
4929. Tilca Michelle NaomiI BPopa Ionela (Scoala Gimnaziala Romul Ladea)Oravita
4930. Tismanari Miriam Daiana I BPopa Ionela (Scoala Gimnaziala Romul Ladea)Oravita
4931. Ungureanu Marinela AuroraI BPopa Ionela (Scoala Gimnaziala Romul Ladea)Oravita
4932. Voin Andreea LiaI BPopa Ionela (Scoala Gimnaziala Romul Ladea)Oravita
4933. CIORMAN ANDREIII AARNAUTU ROZALIA (Scoala Gimnaziala Romul Ladea)Oravita
4934. GAVRILA BRIANAII AARNAUTU ROZALIA (Scoala Gimnaziala Romul Ladea)Oravita
4935. PAMPU MALINAII AARNAUTU ROZALIA (Scoala Gimnaziala Romul Ladea)Oravita
4936. SPOREA ALESIAII AARNAUTU ROZALIA (Scoala Gimnaziala Romul Ladea)Oravita
4937. STOIAN MIRUNAII AARNAUTU ROZALIA (Scoala Gimnaziala Romul Ladea)Oravita
4938. Catanoiu MarioII BCOLDA ADINA (Scoala Gimnaziala Romul Ladea)Oravita
4939. Lungu AlesiaII BCOLDA ADINA (Scoala Gimnaziala Romul Ladea)Oravita
4940. Platoc ArianaII BCOLDA ADINA (Scoala Gimnaziala Romul Ladea)Oravita
4941. Plocon AndaII BCOLDA ADINA (Scoala Gimnaziala Romul Ladea)Oravita
4942. LEPA RARESIII ASURU CAMELIA (Scoala Gimnaziala Romul Ladea)Oravita
4943. MARILA ANAMARIAIII ASURU CAMELIA (Scoala Gimnaziala Romul Ladea)Oravita
4944. BRABETE DAVID LUKASPregatitoare BBRIBETE CORNELIA MIRELA (Colegiul National Mircea Eliade)Resita
4945. CHESCU ANDREIPregatitoare BBRIBETE CORNELIA MIRELA (Colegiul National Mircea Eliade)Resita
4946. MALAESCU ALESSIA MALVINAPregatitoare BBRIBETE CORNELIA MIRELA (Colegiul National Mircea Eliade)Resita
4947. OLARU ARIANA ALEXANDRAPregatitoare BBRIBETE CORNELIA MIRELA (Colegiul National Mircea Eliade)Resita
4948. PLOSCARU ADELINA ELENAPregatitoare BBRIBETE CORNELIA MIRELA (Colegiul National Mircea Eliade)Resita
4949. ROSIAN DARIUS IONUT NICOLASPregatitoare BBRIBETE CORNELIA MIRELA (Colegiul National Mircea Eliade)Resita
4950. UNGUREANU ISSABEL MARIAPregatitoare BBRIBETE CORNELIA MIRELA (Colegiul National Mircea Eliade)Resita
4951. VARGA NATALIA MARIAPregatitoare BBRIBETE CORNELIA MIRELA (Colegiul National Mircea Eliade)Resita
4952. Manea IasminaI BVoicu Gigi (Nicolae Titulescu)Calarasi
4953. Marin AndraII DIonescu Nicoleta (Nicolae Titulescu)Calarasi
4954. Plange CristinaII DIonescu Nicoleta (Nicolae Titulescu)Calarasi
4955. Tudor Robert Gabriel II DIonescu Nicoleta (Nicolae Titulescu)Calarasi
4956. Badica ClaudiuII EIonescu Angelica (Nicolae Titulescu)Calarasi
4957. Ivan RobertII EIonescu Angelica (Nicolae Titulescu)Calarasi
4958. Ciuciur AlessiaIII APanaitescu Petrina (Nicolae Titulescu)Calarasi
4959. Dumitru GabrielaIII APanaitescu Petrina (Nicolae Titulescu)Calarasi
4960. Fageanu AnemonaIII APanaitescu Petrina (Nicolae Titulescu)Calarasi
4961. Dinca AmaliaIII BIvanciu Claudia (Nicolae Titulescu)Calarasi
4962. Dumitrascu TimeeaIII BIvanciu Claudia (Nicolae Titulescu)Calarasi
4963. Iuras VladutIII BIvanciu Claudia (Nicolae Titulescu)Calarasi
4964. Chihaia AnamariaIV AChipaila Florica (Nicolae Titulescu)Calarasi
4965. Aldea Briana-MariaIV CPopescu Nicoleta (Nicolae Titulescu)Calarasi
4966. Iliuta Andrei ValentinIV CPopescu Nicoleta (Nicolae Titulescu)Calarasi
4967. Matac DaianaIV CPopescu Nicoleta (Nicolae Titulescu)Calarasi
4968. Musuroi BogdanIV CPopescu Nicoleta (Nicolae Titulescu)Calarasi
4969. Stoian Alexandru IV CPopescu Nicoleta (Nicolae Titulescu)Calarasi
4970. Prodan Robert AlexandruIV DDeacu Alina Silvica (Nicolae Titulescu)Calarasi
4971. Barbu Flavius IonutPregatitoare CSandulache Georgiana (Nicolae Titulescu)Calarasi
4972. Cantoneru Octavian Mihai Pregatitoare CSandulache Georgiana (Nicolae Titulescu)Calarasi
4973. Caracas Luca IoanPregatitoare CSandulache Georgiana (Nicolae Titulescu)Calarasi
4974. Ciolacu Valentina Maria IoanaPregatitoare CSandulache Georgiana (Nicolae Titulescu)Calarasi
4975. Dan Arthur Constantin Pregatitoare CSandulache Georgiana (Nicolae Titulescu)Calarasi
4976. Dinescu Nicolas Valentin Pregatitoare CSandulache Georgiana (Nicolae Titulescu)Calarasi
4977. Dinu Mihnea GeorgianPregatitoare CSandulache Georgiana (Nicolae Titulescu)Calarasi
4978. Enache Denisa ElenaPregatitoare CSandulache Georgiana (Nicolae Titulescu)Calarasi
4979. Enache Dragos StefanPregatitoare CSandulache Georgiana (Nicolae Titulescu)Calarasi
4980. Gheorghe Karlla Ana-MariaPregatitoare CSandulache Georgiana (Nicolae Titulescu)Calarasi
4981. Golea Sorin Ionut Pregatitoare CSandulache Georgiana (Nicolae Titulescu)Calarasi
4982. Manoliu Theodoros Armand FlorianPregatitoare CSandulache Georgiana (Nicolae Titulescu)Calarasi
4983. Nastase Denis MarioPregatitoare CSandulache Georgiana (Nicolae Titulescu)Calarasi
4984. Stan Andrei Gabriel Pregatitoare CSandulache Georgiana (Nicolae Titulescu)Calarasi
4985. Vasile CristianPregatitoare CSandulache Georgiana (Nicolae Titulescu)Calarasi
4986. Zota Irina Maria Pregatitoare CSandulache Georgiana (Nicolae Titulescu)Calarasi
4987. Zota Mihai Alexandru Pregatitoare CSandulache Georgiana (Nicolae Titulescu)Calarasi
4988. Zota Radu GabrielPregatitoare CSandulache Georgiana (Nicolae Titulescu)Calarasi
4989. Costache Alessia-MariaPregatitoare DRadu Cristina (Nicolae Titulescu)Calarasi
4990. Efrim Sara-AndreeaPregatitoare DRadu Cristina (Nicolae Titulescu)Calarasi
4991. Mitrea Andreea-Ana-MariaPregatitoare DRadu Cristina (Nicolae Titulescu)Calarasi
4992. Paduraru David-CristianPregatitoare DRadu Cristina (Nicolae Titulescu)Calarasi
4993. Varga Raul-GabrielPregatitoare DRadu Cristina (Nicolae Titulescu)Calarasi
4994. Vratiu Bianca-Ana-MariaPregatitoare DRadu Cristina (Nicolae Titulescu)Calarasi
4995. DUDA RARES- STEFANPregatitoare ACRISTEA ZIZI (Scoala Gimnaziala Carol I )Calarasi
4996. GUGU MARIA-MEDEEAPregatitoare ACRISTEA ZIZI (Scoala Gimnaziala Carol I )Calarasi
4997. NITU ANDREI-VALENTINPregatitoare ACRISTEA ZIZI (Scoala Gimnaziala Carol I )Calarasi
4998. OPRAN ANISIA-MARIAPregatitoare ACRISTEA ZIZI (Scoala Gimnaziala Carol I )Calarasi
4999. ROTARU MARIA - IUSTINAPregatitoare ACRISTEA ZIZI (Scoala Gimnaziala Carol I )Calarasi
5000. TOMESCU ADORA - NICOLLEPregatitoare ACRISTEA ZIZI (Scoala Gimnaziala Carol I )Calarasi
5001. ZMEU DIANA-ANDREEAPregatitoare ACRISTEA ZIZI (Scoala Gimnaziala Carol I )Calarasi
5002. PAHONTU MARIA- TEODORAPregatitoare ACRISTEA ZIZI (Scoala Gimnaziala Carol I )Calarasi
5003. Andrei Daniela LarisaII AUngureanu Elena (Scoala Gimnaziala Constantin Brancoveanu)Calarasi
5004. Caciularu Alexandru NicolaeII AUngureanu Elena (Scoala Gimnaziala Constantin Brancoveanu)Calarasi
5005. Cealacu Daria StefaniaII AUngureanu Elena (Scoala Gimnaziala Constantin Brancoveanu)Calarasi
5006. Dumitru Iustin FlorianII AUngureanu Elena (Scoala Gimnaziala Constantin Brancoveanu)Calarasi
5007. Milas Lucas DavidII AUngureanu Elena (Scoala Gimnaziala Constantin Brancoveanu)Calarasi
5008. Rusu Raisa GabrielaII AUngureanu Elena (Scoala Gimnaziala Constantin Brancoveanu)Calarasi
5009. Ungureanu Irina MariaII AUngureanu Elena (Scoala Gimnaziala Constantin Brancoveanu)Calarasi
5010. ALIMAN ANDREEAI BBuga Erna (Scoala gimnaziala prof.Lucian Pavel)Oltenita
5011. ANDREI ANTONIOI BBUGA ERNA (Scoala gimnaziala prof.Lucian Pavel)Oltenita
5012. CONSTANTIN TEODORI BBUGA ERNA (Scoala gimnaziala prof.Lucian Pavel)Oltenita
5013. DUMITRACHE GABRIEL I BBuga Erna (Scoala gimnaziala prof.Lucian Pavel)Oltenita
5014. OANCEA RAFAELI BBuga Erna (Scoala gimnaziala prof.Lucian Pavel)Oltenita
5015. PENU GABRIELI BBUGA ERNA (Scoala gimnaziala prof.Lucian Pavel)Oltenita
5016. SLAV DARIAI BBUGA ERNA (Scoala gimnaziala prof.Lucian Pavel)Oltenita
5017. STANCU ANDREII BBUGA ERNA (Scoala gimnaziala prof.Lucian Pavel)Oltenita
5018. Andronea David MacarieIII ADaniela Constantinescu (Scoala gimnaziala Spiru Haret)Oltenita
5019. Odaiasu Mara AlexiaIII ADaniela Constantinescu (Scoala gimnaziala Spiru Haret)Oltenita
5020. Ionescu ClaudiaIV AFarcasanu Mihaela (Scoala gimnaziala Spiru Haret)Oltenita
5021. Moga BiancaIV AFarcasanu Mihaela (Scoala gimnaziala Spiru Haret)Oltenita
5022. Barbu AlexandraIV BDragan Julieta (Scoala gimnaziala Spiru Haret)Oltenita
5023. Cristea AlexandraIV BDragan Julieta (Scoala gimnaziala Spiru Haret)Oltenita
5024. Dociu Andra AndreeaIV BDragan Julieta (Scoala gimnaziala Spiru Haret)Oltenita
5025. Mircea Andra MariaIV BDragan Julieta (Scoala gimnaziala Spiru Haret)Oltenita
5026. Postelnicu BiancaIV BDragan Julieta (Scoala gimnaziala Spiru Haret)Oltenita
5027. Preda Briana IoanaIV BDragan Julieta (Scoala gimnaziala Spiru Haret)Oltenita
5028. Tugui Maria ValentinaIV BDragan Julieta (Scoala gimnaziala Spiru Haret)Oltenita
5029. Sandea Iancu-IoanII G1Simona Sacui (Colegiul National George Cosbuc)Cluj-Napoca
5030. CHERTES ILINCAIII AMACARIE ADELA - ANTONELA (Colegiul National Pedagogic Gh. Lazar)Cluj-Napoca
5031. DEJEU MARIAIII AMACARIE ADELA - ANTONELA (Colegiul National Pedagogic Gh. Lazar)Cluj-Napoca
5032. NEGRU ELENAIII AMACARIE ADELA - ANTONELA (Colegiul National Pedagogic Gh. Lazar)Cluj-Napoca
5033. SUCALA DAVIDIII AMACARIE ADELA - ANTONELA (Colegiul National Pedagogic Gh. Lazar)Cluj-Napoca
5034. Luca MagdaI AAbrudan Iuliu (LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA)Cluj-Napoca
5035. Giurgiu Dan - CristianI BEnache Elena (LICEUL TEORETIC LUCIAN BLAGA)Cluj-Napoca
5036. BOLBOACA ELENA ALICEII ARamona Beldiman (Liceul Teoretic Mihai Eminescu)Cluj-Napoca
5037. GHIRISAN SERGIU FLORINII ARamona Beldiman (Liceul Teoretic Mihai Eminescu)Cluj-Napoca
5038. MOLNAR ALEXIA LARISAII ARamona Beldiman (Liceul Teoretic Mihai Eminescu)Cluj-Napoca
5039. NAS ALEXANDRUII ARamona Beldiman (Liceul Teoretic Mihai Eminescu)Cluj-Napoca
5040. POP LUCA BOGDANII ARamona Beldiman (Liceul Teoretic Mihai Eminescu)Cluj-Napoca
5041. SZEKRENYES PETERII ARamona Beldiman (Liceul Teoretic Mihai Eminescu)Cluj-Napoca
5042. TICO HOREAII ARamona Beldiman (Liceul Teoretic Mihai Eminescu)Cluj-Napoca
5043. Zonga AndreiI ABrie Simona (Liceul Teoretic Nicolae Balcescu)Cluj-Napoca
5044. Boanca AdelinaI ESilosi Angela (Liceul Teoretic Nicolae Balcescu)Cluj-Napoca
5045. Petrescu AndreiI ESilosi Angela (Liceul Teoretic Nicolae Balcescu)Cluj-Napoca
5046. Pintea LucaI ESilosi Angela (Liceul Teoretic Nicolae Balcescu)Cluj-Napoca
5047. Achim MihailII AAchim Adina (Liceul Teoretic Nicolae Balcescu)Cluj-Napoca
5048. Duca IanisII AAchim Adina (Liceul Teoretic Nicolae Balcescu)Cluj-Napoca
5049. Modola StefanIV DValea Maria (Liceul Teoretic Nicolae Balcescu)Cluj-Napoca
5050. Chiorean RaresPregatitoare EMuncaciu Diana (Liceul Teoretic Nicolae Balcescu)Cluj-Napoca
5051. Groza DavidPregatitoare EMuncaciu Diana (Liceul Teoretic Nicolae Balcescu)Cluj-Napoca
5052. Rosu IuliaPregatitoare EMuncaciu Diana (Liceul Teoretic Nicolae Balcescu)Cluj-Napoca
5053. Serban AlinPregatitoare EMuncaciu Diana (Liceul Teoretic Nicolae Balcescu)Cluj-Napoca
5054. Blindu DavidPregatitoare FMuresan Maria (Liceul Teoretic Nicolae Balcescu)Cluj-Napoca
5055. Oprea IrinaPregatitoare FMuresan Maria (Liceul Teoretic Nicolae Balcescu)Cluj-Napoca
5056. Mahulea AndraPregatitoare GNicolaescu Norina (Liceul Teoretic Nicolae Balcescu)Cluj-Napoca
5057. GHERGHEL MIHAIII ABARBANTA DORINA (Liceul Teoretic Onisifor Ghibu)Cluj-Napoca
5058. PRECUP CARLAII ESIMION ANCA (Liceul Teoretic Onisifor Ghibu)Cluj-Napoca
5059. GIURGIU CARLAII FMARIAN HAJNAL (Liceul Teoretic Onisifor Ghibu)Cluj-Napoca
5060. MOLDOVAN ALESIAIII BTodorut Lenuta (Liceul Teoretic Onisifor Ghibu)Cluj-Napoca
5061. SALAJAN BOGDANIII BTodorut Lenuta (Liceul Teoretic Onisifor Ghibu)Cluj-Napoca
5062. VERES ANDREIIII BTodorut Lenuta (Liceul Teoretic Onisifor Ghibu)Cluj-Napoca
5063. Chis AlexandruIII AIancu Crina Maria (Scoala Gimnaziala Ioan Bob)Cluj-Napoca
5064. COSTEA MATEI III DTosa Adrian (Scoala Gimnaziala Ioan Bob)Cluj-Napoca
5065. Lupsa AndreiI CMargareta Pascu (scoala gimnaziala Ion Creanga)Cluj-Napoca
5066. Brumar CristianPregatitoare BAlexandrina Somlia (scoala gimnaziala Ion Creanga)Cluj-Napoca
5067. Chira AlexandruPregatitoare BAlexandrina Somlia (scoala gimnaziala Ion Creanga)Cluj-Napoca
5068. Feraru SaraPregatitoare BAlexandrina Somlia (scoala gimnaziala Ion Creanga)Cluj-Napoca
5069. Georgescu AlesiaPregatitoare BAlexandrina Somlia (scoala gimnaziala Ion Creanga)Cluj-Napoca
5070. Moisa AndreeaPregatitoare BAlexandrina Somlia (scoala gimnaziala Ion Creanga)Cluj-Napoca
5071. Szakacs TimeaPregatitoare BAlexandrina Somlia (scoala gimnaziala Ion Creanga)Cluj-Napoca
5072. BILEA IULIAI AGORE ALINA (Scoala Gimnaziala Simion Balint)Copaceni
5073. LUCA BOGDANIV APORCILA ADINA (Scoala Gimnaziala Simion Balint)Copaceni
5074. Rus Miruna Pregatitoare CFrentiu Irina (Scoala Avram Iancu)Dej
5075. Pop TudorPregatitoare ATamas Monica (Scoala Gimnaziala Nr. 1)Dej
5076. ARION CRISTINAIII APOP ANCA (Scoala Gimnaziala Mihai Voda)Mihai Viteazu
5077. NYILAS ROBERTIV BFAGADAR KLARA (Scoala Gimnaziala Mihai Voda)Mihai Viteazu
5078. MATEI ADELINAI BSTIEGER ADELINA (Scoala Gimnaziala Ioan Opris )Turda
5079. BUCUR STEFANIAIV CDUCA MONICA (Scoala Gimnaziala Ioan Opris )Turda
5080. BOGDAN ILINCAPregatitoare ACULCUS LIDIA (Scoala Gimnaziala Ioan Opris )Turda
5081. GRETA ILINCAPregatitoare ACULCUS LIDIA (Scoala Gimnaziala Ioan Opris )Turda
5082. Fenesan DeniaI AAdamosy Lenta (Scoala Gimnaziala Teodor Murasanu)Turda
5083. Giurgiu IlincaI AAdamosy Lenta (Scoala Gimnaziala Teodor Murasanu)Turda
5084. Rusu AlexandruI AAdamosy Lenta (Scoala Gimnaziala Teodor Murasanu)Turda
5085. Balint MaiaI COstoros Lucia (Scoala Gimnaziala Teodor Murasanu)Turda
5086. Pop SiminaI COstoros Lucia (Scoala Gimnaziala Teodor Murasanu)Turda
5087. Todea AlexandruI COstoros Lucia (Scoala Gimnaziala Teodor Murasanu)Turda
5088. Iosza EduardII AOaida Felicia (Scoala Gimnaziala Teodor Murasanu)Turda
5089. Prata AlecsiaII AOaida Felicia (Scoala Gimnaziala Teodor Murasanu)Turda
5090. Andrei DianaII BAruncutean Susana (Scoala Gimnaziala Teodor Murasanu)Turda
5091. Andreica David CosminPregatitoare BDragan Maria (Scoala Gimnaziala Teodor Murasanu)Turda
5092. Chetan RobertPregatitoare BDragan Maria (Scoala Gimnaziala Teodor Murasanu)Turda
5093. Muntean BogdanIII APacurar Maria (Scoala Gimnaziala Tureni)Tureni
5094. Razman EvelinIII APacurar Maria (Scoala Gimnaziala Tureni)Tureni
5095. Todea DenisaIII APacurar Maria (Scoala Gimnaziala Tureni)Tureni
5096. Vaju StefanIV ASindean Maria (Scoala Gimnaziala Tureni)Tureni
5097. Nemes ClaudiaPregatitoare APascalau Ioan Daniel (Scoala Gimnaziala Tureni)Tureni
5098. Vaju StefaniaPregatitoare APascalau Ioan Daniel (Scoala Gimnaziala Tureni)Tureni
5099. Padurean Bianca AlexiaPregatitoare ATanciu Camelia (Scoala Gimnaziala Viisoara)viisoara
5100. Poponet Mara BiancaPregatitoare ATanciu Camelia (Scoala Gimnaziala Viisoara)viisoara
5101. RIZEA EMA TEODORAI ATARANU IOANA (LICEUL TEORETIC A. SALIGNY)Cernavoda
5102. EFTEI VLADII ACOTITU IULIANA (LICEUL TEORETIC A. SALIGNY)Cernavoda
5103. STOIAN IRINA REBECAII ACOTITU IULIANA (LICEUL TEORETIC A. SALIGNY)Cernavoda
5104. BARBU DAVIDII BENCIU STELIANA (LICEUL TEORETIC A. SALIGNY)Cernavoda
5105. FRIGEA STEFANII BENCIU STELIANA (LICEUL TEORETIC A. SALIGNY)Cernavoda
5106. LUPOIU DIANAII BENCIU STELIANA (LICEUL TEORETIC A. SALIGNY)Cernavoda
5107. SEBANESCU TUDORII BENCIU STELIANA (LICEUL TEORETIC A. SALIGNY)Cernavoda
5108. STEFANACHE DARIAII BENCIU STELIANA (LICEUL TEORETIC A. SALIGNY)Cernavoda
5109. ANA IOANAIII AMARINESCU LUCRETIA (LICEUL TEORETIC A. SALIGNY)Cernavoda
5110. GUTU MIHAIIII AMARINESCU LUCRETIA (LICEUL TEORETIC A. SALIGNY)Cernavoda
5111. Panta Alexandru III AStrugariu Mihaela (SCOALA GIMNAZIALA NR.1 CERNAVODA)Cernavoda
5112. Andrei Razvan IonutPregatitoare ASimedre Elena (SCOALA GIMNAZIALA NR.1 CERNAVODA)Cernavoda
5113. Constantin Ionut-AntonioPregatitoare ASimedre Elena (SCOALA GIMNAZIALA NR.1 CERNAVODA)Cernavoda
5114. Ghiorghe AdrianPregatitoare ASimedre Elena (SCOALA GIMNAZIALA NR.1 CERNAVODA)Cernavoda
5115. Sava Adina-IoanaPregatitoare ASimedre Elena (SCOALA GIMNAZIALA NR.1 CERNAVODA)Cernavoda
5116. Valeanu Ioana-IzabelaPregatitoare ASimedre Elena (SCOALA GIMNAZIALA NR.1 CERNAVODA)Cernavoda
5117. ALEXANDRU MARAIII AVarasteanu Carmen-Mihaela (CNA Regina Maria)Constanta
5118. HALEP VASILICAIII AVarasteanu Carmen-Mihaela (CNA Regina Maria)Constanta
5119. NITESCU NICOLETAIII AVarasteanu Carmen-Mihaela (CNA Regina Maria)Constanta
5120. Jurubita MariaIII ATemneanu Elena (Colegiul National Pedagogic Constantin Bratescu)Constanta
5121. Bonciu SabinaIII AMonea Elena (Ion Minulescu)Constanta
5122. Jitea AndreiIII AMonea Elena (Ion Minulescu)Constanta
5123. Stanca SebastianIII AMonea Elena (Ion Minulescu)Constanta
5124. Urum MarioIII AMonea Elena (Ion Minulescu)Constanta
5125. Veder StefaniaIII AMonea Elena (Ion Minulescu)Constanta
5126. Ghitoiu MateiI AIon Florentina (Scoala Gimnaziala nr 18 Jean Bart)Constanta
5127. BELDAN MATEIII AMARGINEANU FLORENTINA (Scoala Gimnaziala nr 18 Jean Bart)Constanta
5128. LUNGU ANDREEAPregatitoare CCazacu Alina (Scoala Gimnaziala nr 18 Jean Bart)Constanta
5129. STRIMBEANU BIANCAPregatitoare CCazacu Alina (Scoala Gimnaziala nr 18 Jean Bart)Constanta
5130. Malai Stefan CristianI CPavel Aurelia (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)Constanta
5131. Hrisca MariaI DMIHAI FLORICA (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)Constanta
5132. Nita AndreeaI DMIHAI FLORICA (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)Constanta
5133. Petricala AlexandruI DMIHAI FLORICA (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)Constanta
5134. Sapera SergiuI DMIHAI FLORICA (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)Constanta
5135. Vasilescu VladI DMIHAI FLORICA (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)Constanta
5136. Calin Paul VladimirI FAioanei Manuela (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)Constanta
5137. Moraru Tudor AndreiI FAioanei Manuela (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)Constanta
5138. Copcea Ingrid AlexiaII ATanasov Gabriela (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)Constanta
5139. Serban ChristianII ATanasov Gabriela (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)Constanta
5140. Ilie RuxandraII CStoicoci Melania (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)Constanta
5141. Onofrei AlexandruIII CPapuc Corina (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)Constanta
5142. Calin Clara MariaIII DTarachiu Irina (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)Constanta
5143. Ivan Riana RebecaIII DTarachiu Irina (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)Constanta
5144. Lupusoru Delia MihaelaIII DTarachiu Irina (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)Constanta
5145. Calinic Rares CristianIII FIonescu Adriana Gabriela (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)Constanta
5146. Baschinos Ioan CostinIV CSuciu Florentina (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)Constanta
5147. Cioranu Nickolass Alexandru IV CSuciu Florentina (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)Constanta
5148. Ciutea Adela IoanaIV CSuciu Florentina (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)Constanta
5149. Lazar Mario AndreiIV CSuciu Florentina (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)Constanta
5150. Oase Andrei AlexandruIV CSuciu Florentina (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)Constanta
5151. Talmaciu Ana MariaIV CSuciu Florentina (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)Constanta
5152. Iancu MaraIV DChircu Cristina (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)Constanta
5153. Ivan IoanaIV DChircu Cristina (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)Constanta
5154. ASAN AMINAPregatitoare AIFRIM ELENA (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)Constanta
5155. BECHERU MARIA-SOPHIAPregatitoare AIFRIM ELENA (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)Constanta
5156. BUNBAC STEFAN-CATALINPregatitoare AIFRIM ELENA (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)Constanta
5157. IANCU SEBASTIAN-ANDREIPregatitoare AIFRIM ELENA (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)Constanta
5158. POPESCU BIANCA-ANDREEAPregatitoare AIFRIM ELENA (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)Constanta
5159. REVENCU ANDREIPregatitoare AIFRIM ELENA (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)Constanta
5160. ENCUTU MAYA IOANAPregatitoare DMateescu Doina (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)Constanta
5161. HARALAMBI KARINA ELISAPregatitoare DMateescu Doina (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)Constanta
5162. MARCU VALENTIN PETREPregatitoare DMateescu Doina (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)Constanta
5163. PAUN MALINA THEODORAPregatitoare DMateescu Doina (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)Constanta
5164. RADU MARIA BRIANAPregatitoare DMateescu Doina (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)Constanta
5165. BATRANEANU ANAMARIAPregatitoare FSamata Aurelia (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)Constanta
5166. MENTEL NICOLE ALEXANDRAPregatitoare FSamata Aurelia (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)Constanta
5167. ONCIOIU BIANCA MARIAPregatitoare FSamata Aurelia (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)Constanta
5168. RADU NATALIA MARIAPregatitoare FSamata Aurelia (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)Constanta
5169. STEFAN DENISA IOANAPregatitoare FSamata Aurelia (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)Constanta
5170. STOIAN ANAMARIAPregatitoare FSamata Aurelia (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)Constanta
5171. VOCHITU MARIA ARIANAPregatitoare FSamata Aurelia (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)Constanta
5172. SCRINIC STEFANPregatitoare VEVSTEFANIA ANTONIE (Scoala Gimnaziala nr 24 Ion Jalea)Constanta
5173. ESERGHEP ANELYSI ARUSU ELENA (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)Constanta
5174. FLOROIU TEODORA I ARUSU ELENA (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)Constanta
5175. MIHALCEA DAVIAI ARUSU ELENA (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)Constanta
5176. ROSCULET ANDREI I ARUSU ELENA (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)Constanta
5177. SIMION IRINAI ARUSU ELENA (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)Constanta
5178. Bucur StefanI CPrimavera Florentina Enuta (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)Constanta
5179. Cismileanu DragosI CPrimavera Florentina Enuta (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)Constanta
5180. Gradinaru MihailI CPrimavera Florentina Enuta (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)Constanta
5181. Hanzu Pazara Cezar MaximilianI CPrimavera Florentina Enuta (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)Constanta
5182. Jitaru Daria IoanaI CPrimavera Florentina Enuta (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)Constanta
5183. Nicolae Darius GabrielI CPrimavera Florentina Enuta (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)Constanta
5184. Radu David GabrielI CPrimavera Florentina Enuta (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)Constanta
5185. Vergelea Gabriel CristianI CPrimavera Florentina Enuta (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)Constanta
5186. Ceama Elisa StefaniaI DCaraulan Alexandra (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)Constanta
5187. Grosu NicoletaI DCaraulan Alexandra (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)Constanta
5188. Ignat Raisa CristianaI DCaraulan Alexandra (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)Constanta
5189. Ilinca Alessia AndreeaI DCaraulan Alexandra (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)Constanta
5190. Lepadatu RaduI DCaraulan Alexandra (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)Constanta
5191. Nita Maria Rebecca AnastasiaI DCaraulan Alexandra (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)Constanta
5192. Pinzaru MihaiI DCaraulan Alexandra (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)Constanta
5193. Zavaleanu Alexandru AndreiI DCaraulan Alexandra (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)Constanta
5194. Botezatu DavidI ETudor Aurelia (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)Constanta
5195. Buzarna Adela I ETudor Aurelia (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)Constanta
5196. Culea MariaI ETudor Aurelia (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)Constanta
5197. Gheorghian GiuliaI ETudor Aurelia (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)Constanta
5198. Shalash Nisryn JulietteI ETudor Aurelia (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)Constanta
5199. CARAZEANU BIANCA ALEXANDRAII DVASILIEV ANCA RALUCA (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)Constanta
5200. CASLER MATEI ALEXANDRUII DVASILIEV ANCA RALUCA (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)Constanta
5201. CIOCANU GABRIELII DVASILIEV ANCA RALUCA (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)Constanta
5202. CRISTEA-PETRACHE MATEI SEBASTIANII DVASILIEV ANCA RALUCA (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)Constanta
5203. GAINA MARIA BIANCAII DVASILIEV ANCA RALUCA (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)Constanta
5204. GHENESCU EDWIN MIHAIII DVASILIEV ANCA RALUCA (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)Constanta
5205. IONESCU MARCEL CRISTIANII DVASILIEV ANCA RALUCA (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)Constanta
5206. RUSEN MIHAIII DVASILIEV ANCA RALUCA (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)Constanta
5207. STERCU MARIA SORANAII DVASILIEV ANCA RALUCA (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)Constanta
5208. SVINARCIUC IUSTIN DANIELII DVASILIEV ANCA RALUCA (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)Constanta
5209. VOICILA KARINA ELENAII DVASILIEV ANCA RALUCA (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)Constanta
5210. BANCIU MIHAIII EMIRICA MARGULESCU ELENA (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)Constanta
5211. CIRLIG MARAII EMIRICA MARGULESCU ELENA (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)Constanta
5212. MILITARU TEODORA AMALIAII EMIRICA MARGULESCU ELENA (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)Constanta
5213. PETCU HORIAII EMIRICA MARGULESCU ELENA (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)Constanta
5214. ROSCA SEBASTIANII EMIRICA MARGULESCU ELENA (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)Constanta
5215. STOICA DORIANII EMIRICA MARGULESCU ELENA (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)Constanta
5216. BUICA MIHNEA ANDREIIII ACIOC MARIANA (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)Constanta
5217. CONSTANTINESCU BIANCA MARIAIII ACIOC MARIANA (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)Constanta
5218. GRADEA IOAN CATALINIII ACIOC MARIANA (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)Constanta
5219. IBRAM AIDANIII ACIOC MARIANA (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)Constanta
5220. LASCU ERIC GEORGEIII ACIOC MARIANA (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)Constanta
5221. SACUIU NICOLAS LUCAIII ACIOC MARIANA (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)Constanta
5222. SECELEANU ALEXANDRAIII ACIOC MARIANA (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)Constanta
5223. ANTONESCU MARAIII BGHIBAN IOANA (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)Constanta
5224. BOICENCO ANDREASIII BGHIBAN IOANA (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)Constanta
5225. CHIRATCU DANIELIII BGHIBAN IOANA (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)Constanta
5226. CIOBANESCU REBECCAIII BGHIBAN IOANA (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)Constanta
5227. DORNEANU DAVIDIII BGHIBAN IOANA (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)Constanta
5228. GUNACHE BIANCAIII BGHIBAN IOANA (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)Constanta
5229. NEDELCU DARIUSIII BGHIBAN IOANA (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)Constanta
5230. NEGREA CATALINAIII BGHIBAN IOANA (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)Constanta
5231. POPESCU DIANAIII BGHIBAN IOANA (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)Constanta
5232. BUGAN IUSTIN FLORINELIII DPOPOV ANAIDA (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)Constanta
5233. Manole AndraIV AGrosu Alina-Catrinel (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)Constanta
5234. Peniu DavidIV AGrosu Alina-Catrinel (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)Constanta
5235. Amza Karina Pregatitoare CNegrila Mariana (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)Constanta
5236. Turcu IoanaPregatitoare CNegrila Mariana (Scoala Gimnaziala Nr 29 Mihai Viteazul)Constanta
5237. Istrate NataliaPregatitoare BRadulescu Renata (Scoala Gimnaziala nr 29  Mihai Viteazul)Constanta
5238. Nicolae AnastasiaPregatitoare BRadulescu Renata (Scoala Gimnaziala nr 29  Mihai Viteazul)Constanta
5239. Vasilescu AndreiPregatitoare BRadulescu Renata (Scoala Gimnaziala nr 29  Mihai Viteazul)Constanta
5240. Iofciu SophieIV CSIMONA PALASCA (Scoala Gimnaziala nr 30 Gheorghe Titeica)Constanta
5241. Kacic Riana MariaIV CSIMONA PALASCA (Scoala Gimnaziala nr 30 Gheorghe Titeica)Constanta
5242. Ochesel RazvanIV CSIMONA PALASCA (Scoala Gimnaziala nr 30 Gheorghe Titeica)Constanta
5243. Dutu AdrianIV DPelican Marioara (Scoala Gimnaziala nr 30 Gheorghe Titeica)Constanta
5244. Enciu SebastianIV DPelican Marioara (Scoala Gimnaziala nr 30 Gheorghe Titeica)Constanta
5245. Foca AndreiIV DPelican Marioara (Scoala Gimnaziala nr 30 Gheorghe Titeica)Constanta
5246. Ilinca TeodoraIV DPelican Marioara (Scoala Gimnaziala nr 30 Gheorghe Titeica)Constanta
5247. Olaru DariaIV DPelican Marioara (Scoala Gimnaziala nr 30 Gheorghe Titeica)Constanta
5248. Popescu Marc AndreiIV DPelican Marioara (Scoala Gimnaziala nr 30 Gheorghe Titeica)Constanta
5249. BUDES THEODORAIV EGOSPODIN MARIOARA (Scoala Gimnaziala nr 30 Gheorghe Titeica)Constanta
5250. CALINTARU ANDREIIV EGOSPODIN MARIOARA (Scoala Gimnaziala nr 30 Gheorghe Titeica)Constanta
5251. CALINTARU MIHAIIV EGOSPODIN MARIOARA (Scoala Gimnaziala nr 30 Gheorghe Titeica)Constanta
5252. CRISTEA MARIA ELIZAIV EGOSPODIN MARIOARA (Scoala Gimnaziala nr 30 Gheorghe Titeica)Constanta
5253. MARTINESCU ROXANAIV EGOSPODIN MARIOARA (Scoala Gimnaziala nr 30 Gheorghe Titeica)Constanta
5254. Tuglea StefanPregatitoare DCotoarba Mirela (Scoala Gimnaziala nr 30 Gheorghe Titeica)Constanta
5255. CIOPA ANA ELENAIII CCHEMAL FATMA (Scoala Gimnaziala Nr 38 Dimitrie Cantemir)Constanta
5256. MARTINELI ALESSIA NICOLEII AVoicu Stefana (Scoala Gimnaziala nr 8)Constanta
5257. OTELEA THEODOR MIHAIII AVoicu Stefana (Scoala Gimnaziala nr 8)Constanta
5258. SERBAN MIRCEA IONUTII AVoicu Stefana (Scoala Gimnaziala nr 8)Constanta
5259. TERZI ALEXANDRA NARCISAII AVoicu Stefana (Scoala Gimnaziala nr 8)Constanta
5260. ION LUCA-STEFANII BBoruzi Valerica (Scoala Gimnaziala nr 8)Constanta
5261. TRANCA OCTAVIANII BBoruzi Valerica (Scoala Gimnaziala nr 8)Constanta
5262. ASAN DENISAIII AFlorescu Laura (Scoala Gimnaziala nr 8)Constanta
5263. BOBEICA MIHAI COSMINIII AFlorescu Laura (Scoala Gimnaziala nr 8)Constanta
5264. IONITA ANDREEAIII AFlorescu Laura (Scoala Gimnaziala nr 8)Constanta
5265. MUSAT RADUIII AFlorescu Laura (Scoala Gimnaziala nr 8)Constanta
5266. NEGRILA ANDREEA PAULAIII AFlorescu Laura (Scoala Gimnaziala nr 8)Constanta
5267. OANCEA DRAGOS VALENTINIII AFlorescu Laura (Scoala Gimnaziala nr 8)Constanta
5268. SBURLEA RARESIII AFlorescu Laura (Scoala Gimnaziala nr 8)Constanta
5269. Morosanu Teodora MariaIV APopescu Nina (Scoala Gimnaziala nr 8)Constanta
5270. Stanciu Rares StefanIV APopescu Nina (Scoala Gimnaziala nr 8)Constanta
5271. Boicu SorinI BSzente Cristina (Scoala Gimnaziala Nr. 10 Mihail Koiciu)Constanta
5272. Melcea AndradaI BSzente Cristina (Scoala Gimnaziala Nr. 10 Mihail Koiciu)Constanta
5273. Roiu PatricII AUntaru Elena (Scoala Gimnaziala Nr. 10 Mihail Koiciu)Constanta
5274. Zbranca IrisII AUntaru Elena (Scoala Gimnaziala Nr. 10 Mihail Koiciu)Constanta
5275. Ochesel JasmineII BMacu Iuliana (Scoala Gimnaziala Nr. 10 Mihail Koiciu)Constanta
5276. Fagadau AlexandruIII ADavid Doina (Scoala Gimnaziala Nr. 28 Dan Barbilian)Constanta
5277. Mandila Ekatrina IoanaIII BRupesac Ecaterina (Scoala Gimnaziala Nr. 28 Dan Barbilian)Constanta
5278. Demeca Tanase GeorgePregatitoare AMoraru Constanda (Scoala Gimnaziala Nr. 28 Dan Barbilian)Constanta
5279. Dragomir Victor NicolaePregatitoare AMoraru Constanda (Scoala Gimnaziala Nr. 28 Dan Barbilian)Constanta
5280. Nacuta Bianca Maria DanielaPregatitoare AMoraru Constanda (Scoala Gimnaziala Nr. 28 Dan Barbilian)Constanta
5281. Bucur SophiaPregatitoare BOlea Maria (Scoala Gimnaziala Nr. 28 Dan Barbilian)Constanta
5282. Comanescu AlexiaPregatitoare BOlea Maria (Scoala Gimnaziala Nr. 28 Dan Barbilian)Constanta
5283. Grigore DragosPregatitoare BOlea Maria (Scoala Gimnaziala Nr. 28 Dan Barbilian)Constanta
5284. Lefter EduardPregatitoare BOlea Maria (Scoala Gimnaziala Nr. 28 Dan Barbilian)Constanta
5285. Pop AlexandraPregatitoare BOlea Maria (Scoala Gimnaziala Nr. 28 Dan Barbilian)Constanta
5286. Talawei SafinazPregatitoare BOlea Maria (Scoala Gimnaziala Nr. 28 Dan Barbilian)Constanta
5287. Tode CristianPregatitoare BOlea Maria (Scoala Gimnaziala Nr. 28 Dan Barbilian)Constanta
5288. Dan StefanIII BDimancea Neli (Scoala Gimnaziala Nr. 30 Gheorghe Titeica)Constanta
5289. Fulina TeodoraIII BDimancea Neli (Scoala Gimnaziala Nr. 30 Gheorghe Titeica)Constanta
5290. Larion AlessiaIII BDimancea Neli (Scoala Gimnaziala Nr. 30 Gheorghe Titeica)Constanta
5291. Abduraim AmyraIII DIuliana Vizan (Scoala Gimnaziala Nr. 30 Gheorghe Titeica)Constanta
5292. Boja Eric OctavianIII DIuliana Vizan (Scoala Gimnaziala Nr. 30 Gheorghe Titeica)Constanta
5293. Calagiu RazvanIII DIuliana Vizan (Scoala Gimnaziala Nr. 30 Gheorghe Titeica)Constanta
5294. Deleanu DenisIII DIuliana Vizan (Scoala Gimnaziala Nr. 30 Gheorghe Titeica)Constanta
5295. El-Salim SamayaIII DIuliana Vizan (Scoala Gimnaziala Nr. 30 Gheorghe Titeica)Constanta
5296. Ionita RobertIII DIuliana Vizan (Scoala Gimnaziala Nr. 30 Gheorghe Titeica)Constanta
5297. Petcu SaraIII DIuliana Vizan (Scoala Gimnaziala Nr. 30 Gheorghe Titeica)Constanta
5298. Pilici GeorgeIII DIuliana Vizan (Scoala Gimnaziala Nr. 30 Gheorghe Titeica)Constanta
5299. Pittakis AndreasIII DIuliana Vizan (Scoala Gimnaziala Nr. 30 Gheorghe Titeica)Constanta
5300. Preda HristoforIII DIuliana Vizan (Scoala Gimnaziala Nr. 30 Gheorghe Titeica)Constanta
5301. Sonuvar EbruIII DIuliana Vizan (Scoala Gimnaziala Nr. 30 Gheorghe Titeica)Constanta
5302. Tudorache Ana-MariaIII DIuliana Vizan (Scoala Gimnaziala Nr. 30 Gheorghe Titeica)Constanta
5303. Manole Maya AlexandraI EValcu Alina-Maria (Scoala Nicolae Tonitza)Constanta
5304. Tanase RuxandraI EValcu Alina-Maria (Scoala Nicolae Tonitza)Constanta
5305. Telisca Bianca MariaI EValcu Alina-Maria (Scoala Nicolae Tonitza)Constanta
5306. Ursuleanu StefanI EValcu Alina-Maria (Scoala Nicolae Tonitza)Constanta
5307. ZAHARIA DELIAIII CBABASCU ELENA (Scoala Nicolae Tonitza)Constanta
5308. BUCUR SOPHIA Pregatitoare BOLEA MARIA (Scoala nr 28 Dan Barbilian Constanta )Constanta
5309. COMANESCU ALEXIAPregatitoare BOLEA MARIA (Scoala nr 28 Dan Barbilian Constanta )Constanta
5310. GRIGORE DRAGOS Pregatitoare BOLEA MARIA (Scoala nr 28 Dan Barbilian Constanta )Constanta
5311. LEFTER EDUARD Pregatitoare BOLEA MARIA (Scoala nr 28 Dan Barbilian Constanta )Constanta
5312. POP ALEXANDRA Pregatitoare BOLEA MARIA (Scoala nr 28 Dan Barbilian Constanta )Constanta
5313. TALLAWEI SAFINAZ Pregatitoare BOLEA MARIA (Scoala nr 28 Dan Barbilian Constanta )Constanta
5314. TODE CRISTIAN Pregatitoare BOLEA MARIA (Scoala nr 28 Dan Barbilian Constanta )Constanta
5315. POPESCU RAZVANI AZAHIU ALINA (Scoala nr 33 Anghel Saligny)Constanta
5316. HORNET LARISAII ABRATU MIRELA (Scoala nr 33 Anghel Saligny)Constanta
5317. PAUNA MIHAIII BSARICA ZOITA (Scoala nr 33 Anghel Saligny)Constanta
5318. ABDURAIM RAISAIII APOPESCU VIORICA (Scoala nr 33 Anghel Saligny)Constanta
5319. CONSTANTIN DELIAIII APOPESCU VIORICA (Scoala nr 33 Anghel Saligny)Constanta
5320. HIRICZKO DOROTEEAIII APOPESCU VIORICA (Scoala nr 33 Anghel Saligny)Constanta
5321. STAN DENISAIII APOPESCU VIORICA (Scoala nr 33 Anghel Saligny)Constanta
5322. CRISTEA CATALUI DRAGOSIII BGEOGLAVAN LUCICA (Scoala nr 33 Anghel Saligny)Constanta
5323. OZKAN ADA DENISAIII BGEOGLAVAN LUCICA (Scoala nr 33 Anghel Saligny)Constanta
5324. DOROFTEI BOGDANIV AOVANEZ ELENA (Scoala nr 33 Anghel Saligny)Constanta
5325. PANDICHI ANDREIIV AOVANEZ ELENA (Scoala nr 33 Anghel Saligny)Constanta
5326. PANDICHI ANDREIIV AOVANEZ ELENA (Scoala nr 33 Anghel Saligny)Constanta
5327. BANICA BOGDANPregatitoare BCHIORPEC MIHAELA (Scoala nr 33 Anghel Saligny)Constanta
5328. CAZACU SEBASTIANPregatitoare BCHIORPEC MIHAELA (Scoala nr 33 Anghel Saligny)Constanta
5329. Serban Antonia I AHalep Elena (Scoala nr. 37 )Constanta
5330. Barsan MateiI BGrumazescu Silvica (Scoala nr. 37 )Constanta
5331. Batman MelisaI BGrumazescu Silvica (Scoala nr. 37 )Constanta
5332. Grumazescu AlexandraI BGrumazescu Silvica (Scoala nr. 37 )Constanta
5333. Mihaila FilipI BGrumazescu Silvica (Scoala nr. 37 )Constanta
5334. Radu RalucaI BGrumazescu Silvica (Scoala nr. 37 )Constanta
5335. Stefanescu MariaI BGrumazescu Silvica (Scoala nr. 37 )Constanta
5336. Suciu DavidI BGrumazescu Silvica (Scoala nr. 37 )Constanta
5337. Vizireanu TudorII ATabacaru Janina (Scoala nr. 37 )Constanta
5338. Caraman AntonII CFaget Mihaela (Scoala nr. 37 )Constanta
5339. Dinu StefanII CFaget Mihaela (Scoala nr. 37 )Constanta
5340. Marinescu AlexiaII CFaget Mihaela (Scoala nr. 37 )Constanta
5341. Petrea AndreeaII CFaget Mihaela (Scoala nr. 37 )Constanta
5342. LEMNARU MATEIIII AFenes Susana (Scoala nr. 37 )Constanta
5343. Trifan Andi DarenIII BBrighila Silvia (Scoala nr. 37 )Constanta
5344. Maxim-Florea Sara-MariaIII CGazdaru Elena (Scoala nr. 37 )Constanta
5345. Neagu StefanIII DIancu Liliana (Scoala nr. 37 )Constanta
5346. Popescu SebastianIII DIancu Liliana (Scoala nr. 37 )Constanta
5347. Sima RazvanIII DIancu Liliana (Scoala nr. 37 )Constanta
5348. Micu MihaiIV ADinescu Laura (Scoala nr. 37 )Constanta
5349. Bajdechi BeatriceIV BBuruiana Camelia (Scoala nr. 37 )Constanta
5350. Omer ArkanIV BBuruiana Camelia (Scoala nr. 37 )Constanta
5351. Radulescu LauraIV BBuruiana Camelia (Scoala nr. 37 )Constanta
5352. Ghitan DariusPregatitoare BJagura Olimpia (Scoala nr. 37 )Constanta
5353. Popeanu GeorgianaPregatitoare BJagura Olimpia (Scoala nr. 37 )Constanta
5354. Baciu RaresI AMIHAI AURELIA (Scoala nr.12 B. P.Hasdeu)Constanta
5355. Ghebaur cRINAI AMIHAI AURELIA (Scoala nr.12 B. P.Hasdeu)Constanta
5356. Seceleanu AndiI AMIHAI AURELIA (Scoala nr.12 B. P.Hasdeu)Constanta
5357. Dinu RazvanI EPetre Felicia (Scoala nr.12 B. P.Hasdeu)Constanta
5358. Gavaz Razvan-NicolasI EPetre Felicia (Scoala nr.12 B. P.Hasdeu)Constanta
5359. Gherghe DavidI EPetre Felicia (Scoala nr.12 B. P.Hasdeu)Constanta
5360. Popescu Mateo-CosminI EPetre Felicia (Scoala nr.12 B. P.Hasdeu)Constanta
5361. Barbu MateiII DCotofana Veronica (Scoala nr.12 B. P.Hasdeu)Constanta
5362. Toiu StefanIII AMIHAI AURELIA (Scoala nr.12 B. P.Hasdeu)Constanta
5363. Pilici ConstantinIII BMihai Aurelia (Scoala nr.12 B. P.Hasdeu)Constanta
5364. Beu Mihai RobertIII CMIHAI AURELIA (Scoala nr.12 B. P.Hasdeu)Constanta
5365. Cociasu AlexandruIII CMIHAI AURELIA (Scoala nr.12 B. P.Hasdeu)Constanta
5366. Iscu DavidIII CMIHAI AURELIA (Scoala nr.12 B. P.Hasdeu)Constanta
5367. GHITA SOFIA MARIAIII DTARAS VALENTINA (Scoala nr.12 B. P.Hasdeu)Constanta
5368. LICOI DARIA MIHAELAIII DTARAS VALENTINA (Scoala nr.12 B. P.Hasdeu)Constanta
5369. MANEA RARES ANDREIIII DTARAS VALENTINA (Scoala nr.12 B. P.Hasdeu)Constanta
5370. POPESCU LOREDANA CRISTINAIII DTARAS VALENTINA (Scoala nr.12 B. P.Hasdeu)Constanta
5371. Gradinariu Teodora IV APetre Maria Georgiana (Scoala nr.12 B. P.Hasdeu)Constanta
5372. Isleam BilghinIV BGheldi Filis (Scoala nr.12 B. P.Hasdeu)Constanta
5373. Lucaci AlexandraPregatitoare DMIHAI AURELIA (Scoala nr.12 B. P.Hasdeu)Constanta
5374. Medeleanu AlessioPregatitoare DMIHAI AURELIA (Scoala nr.12 B. P.Hasdeu)Constanta
5375. Negoescu EricPregatitoare DMIHAI AURELIA (Scoala nr.12 B. P.Hasdeu)Constanta
5376. Olaru AndreiPregatitoare DMIHAI AURELIA (Scoala nr.12 B. P.Hasdeu)Constanta
5377. Preda SofiaPregatitoare DMIHAI AURELIA (Scoala nr.12 B. P.Hasdeu)Constanta
5378. Zus BogdanaPregatitoare DMIHAI AURELIA (Scoala nr.12 B. P.Hasdeu)Constanta
5379. Banu LucaII AComan Virginia (Scoala Sfintii Martiri Brancoveni)Constanta
5380. Benescu IrinaPregatitoare AMelenco Alina (Scoala Sfintii Martiri Brancoveni)Constanta
5381. Campeanu Maria CristinaPregatitoare AMelenco Alina (Scoala Sfintii Martiri Brancoveni)Constanta
5382. Costache Vladimir NicolaePregatitoare AMelenco Alina (Scoala Sfintii Martiri Brancoveni)Constanta
5383. Mocanu CatincaPregatitoare AMelenco Alina (Scoala Sfintii Martiri Brancoveni)Constanta
5384. Oanca Daria IoanaPregatitoare AMelenco Alina (Scoala Sfintii Martiri Brancoveni)Constanta
5385. Pandele Robert AndreiPregatitoare AMelenco Alina (Scoala Sfintii Martiri Brancoveni)Constanta
5386. Pricop Mircea NicolaePregatitoare AMelenco Alina (Scoala Sfintii Martiri Brancoveni)Constanta
5387. Visan LidiaPregatitoare AMelenco Alina (Scoala Sfintii Martiri Brancoveni)Constanta
5388. POSTELNICU IULIAII APOENARU NICOLETA (Liceul Tehnologic N. Dumitrescu)Cumpana
5389. SEVASTIAN BIANCA II APOENARU NICOLETA (Liceul Tehnologic N. Dumitrescu)Cumpana
5390. Catana AndreiII BRotaru Nina (Liceul Tehnologic N. Dumitrescu)Cumpana
5391. Cristea Andreea ClaudiaII DMangiurea Luminita (Liceul Tehnologic N. Dumitrescu)Cumpana
5392. Vlaescu Alexia AndreeaII DMangiurea Luminita (Liceul Tehnologic N. Dumitrescu)Cumpana
5393. CIMPOIASU DAVID Pregatitoare ALuncanu Valentina (Liceul Tehnologic N. Dumitrescu)Cumpana
5394. CIOBOTA ALEXANDRAPregatitoare ALuncanu Valentina (Liceul Tehnologic N. Dumitrescu)Cumpana
5395. COLESA ALEXIAPregatitoare ALuncanu Valentina (Liceul Tehnologic N. Dumitrescu)Cumpana
5396. GRIGORE ALEXANDRAPregatitoare ALuncanu Valentina (Liceul Tehnologic N. Dumitrescu)Cumpana
5397. STAMATE ALBERTPregatitoare ALuncanu Valentina (Liceul Tehnologic N. Dumitrescu)Cumpana
5398. TOMA STEFANPregatitoare ALuncanu Valentina (Liceul Tehnologic N. Dumitrescu)Cumpana
5399. TOMA DARIAPregatitoare ALuncanu Valentina (Liceul Tehnologic N. Dumitrescu)Cumpana
5400. TRIFU STEFANPregatitoare ALuncanu Valentina (Liceul Tehnologic N. Dumitrescu)Cumpana
5401. PAVAL PAULPregatitoare DCustura Doina (Liceul Tehnologic N. Dumitrescu)Cumpana
5402. POPA MARIAPregatitoare DCustura Doina (Liceul Tehnologic N. Dumitrescu)Cumpana
5403. CHIRILA MARIA ARIANAPregatitoare EMARINESCU NICOLETA (Liceul Tehnologic N. Dumitrescu)Cumpana
5404. COMAN GABRIEL COSMINPregatitoare EMARINESCU NICOLETA (Liceul Tehnologic N. Dumitrescu)Cumpana
5405. CRISTEA DENISAPregatitoare EMARINESCU NICOLETA (Liceul Tehnologic N. Dumitrescu)Cumpana
5406. PITIGOI SORINPregatitoare EMARINESCU NICOLETA (Liceul Tehnologic N. Dumitrescu)Cumpana
5407. Barbatu MateoPregatitoare BRusnaciuc Carmen-Sanda (Liceul Teoretic Carmen Sylva)Eforie
5408. Bucea DavidPregatitoare BRusnaciuc Carmen-Sanda (Liceul Teoretic Carmen Sylva)Eforie
5409. Baca Ebru AlisaI AGani Nela (Scoala Gimnaziala nr 1)Eforie Nord
5410. Cincu DavidI AGani Nela (Scoala Gimnaziala nr 1)Eforie Nord
5411. Cinteanu RebeccaI AGani Nela (Scoala Gimnaziala nr 1)Eforie Nord
5412. Culus TheodoraI AGani Nela (Scoala Gimnaziala nr 1)Eforie Nord
5413. Deaconu AlessiaI AGani Nela (Scoala Gimnaziala nr 1)Eforie Nord
5414. Meneveli AadenI AGani Nela (Scoala Gimnaziala nr 1)Eforie Nord
5415. Tudose PatrickI AGani Nela (Scoala Gimnaziala nr 1)Eforie Nord
5416. Vodita ErikaI AGani Nela (Scoala Gimnaziala nr 1)Eforie Nord
5417. Beres AlidaI BJeciu Oana (Scoala Gimnaziala nr 1)Eforie Nord
5418. Horga EduardI BJeciu Oana (Scoala Gimnaziala nr 1)Eforie Nord
5419. Apostol IannisII AVargoliu Stela (Scoala Gimnaziala nr 1)Eforie Nord
5420. Badalache AndreeaII AVargoliu Stela (Scoala Gimnaziala nr 1)Eforie Nord
5421. Cristache RazvanII AVargoliu Stela (Scoala Gimnaziala nr 1)Eforie Nord
5422. Groza CarlaII AVargoliu Stela (Scoala Gimnaziala nr 1)Eforie Nord
5423. Truta RaresII AVargoliu Stela (Scoala Gimnaziala nr 1)Eforie Nord
5424. Popescu EduardII CDoros Monica (Scoala Gimnaziala nr 1)Eforie Nord
5425. Orbocea MateiIII BPaun Elisabeta (Scoala Gimnaziala nr 1)Eforie Nord
5426. Necula Alexa MariaIV AMemis Feiza (Scoala Gimnaziala nr 1)Eforie Nord
5427. Badea MariaIV BMarinescu Alina (Scoala Gimnaziala nr 1)Eforie Nord
5428. Diaconescu VictorIV BMarinescu Alina (Scoala Gimnaziala nr 1)Eforie Nord
5429. Ignat VictorIV BMarinescu Alina (Scoala Gimnaziala nr 1)Eforie Nord
5430. Marinescu MariaIV BMarinescu Alina (Scoala Gimnaziala nr 1)Eforie Nord
5431. Seitcadil SaraIV BMarinescu Alina (Scoala Gimnaziala nr 1)Eforie Nord
5432. Andronachi DavidPregatitoare AStanoiev Cleopatra (Scoala Gimnaziala nr 1)Eforie Nord
5433. Constantin IlincaPregatitoare AStanoiev Cleopatra (Scoala Gimnaziala nr 1)Eforie Nord
5434. Dobre ElisaPregatitoare AStanoiev Cleopatra (Scoala Gimnaziala nr 1)Eforie Nord
5435. Karakoc ErsunPregatitoare AStanoiev Cleopatra (Scoala Gimnaziala nr 1)Eforie Nord
5436. Mamut DenisaI BSariu Georgeta Adriana (Liceul TeoreticCarmen Sylva)Efotie Sud
5437. Paduraru BiancaI BSariu Georgeta Adriana (Liceul TeoreticCarmen Sylva)Efotie Sud
5438. Straton NicolasI BSariu Georgeta Adriana (Liceul TeoreticCarmen Sylva)Efotie Sud
5439. ENE CIPRIAN ALEXANDRUII CRATOI ELENA DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 LUMINA)LUMINA
5440. KRUPENSKY IONUT ALEXANDRUII CRATOI ELENA DANIELA (SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 LUMINA)LUMINA
5441. CAPOTA ANA MARIAII BUNGUREANU MINODORA (Liceul Teoretic Callatis)Mangalia
5442. FIRUTA RAZVAN ANDREIII BUNGUREANU MINODORA (Liceul Teoretic Callatis)Mangalia
5443. VUAP HEVINNUR ACELYAII BUNGUREANU MINODORA (Liceul Teoretic Callatis)Mangalia
5444. GEORGESCU COSMINIII BIVAN ANA-ANCA (Liceul Teoretic Callatis)Mangalia
5445. STOICA ALEXIA TEODORAIII BIVAN ANA-ANCA (Liceul Teoretic Callatis)Mangalia
5446. APOSTOL EMAIV ANECULAES MARIA (Liceul Teoretic Callatis)Mangalia
5447. BUZEA RARES CRISTIANIV ANECULAES MARIA (Liceul Teoretic Callatis)Mangalia
5448. DINCA RADUIV ANECULAES MARIA (Liceul Teoretic Callatis)Mangalia
5449. GRANAT ANDREIIV ANECULAES MARIA (Liceul Teoretic Callatis)Mangalia
5450. FIRUTA RARESIV BBIBICU MIRELA (Liceul Teoretic Callatis)Mangalia
5451. PAVEL BUNOIU STEFANIAPregatitoare AVLADUT DORINA (Liceul Teoretic Callatis)Mangalia
5452. SARGU ALEXANDRUPregatitoare BDINCA ANCA MARIA (Liceul Teoretic Callatis)Mangalia
5453. VASILIU EDUARDPregatitoare BDINCA ANCA MARIA (Liceul Teoretic Callatis)Mangalia
5454. COSMA MARIO-ANDREIPregatitoare CBARBULESCU ANA-MARIA (Liceul Teoretic Callatis)Mangalia
5455. NEDELCU ALEXANDRUPregatitoare CBARBULESCU ANA-MARIA (Liceul Teoretic Callatis)Mangalia
5456. UNTARU MARIAPregatitoare CBARBULESCU ANA-MARIA (Liceul Teoretic Callatis)Mangalia
5457. Zorlescu ManuelIII BDobre Adriana (Scoala Gimnaziala Gala Galaction)Mangalia
5458. Cherim Melih AlmarI AElmi Ersin (Scoala Constantin Brancusi)Medgidia
5459. Platon Bianca Andreea I AElmi Ersin (Scoala Constantin Brancusi)Medgidia
5460. Bari ArzuI DBelu Cristina (Scoala Constantin Brancusi)Medgidia
5461. Constantinescu AndreiI DBelu Cristina (Scoala Constantin Brancusi)Medgidia
5462. Telescu DavidII DTelescu Daniela Iuliana (Scoala Constantin Brancusi)Medgidia
5463. Mihailescu Ana MariaIII CVames Dorina (Scoala Constantin Brancusi)Medgidia
5464. Bantas Robert AlexandruIII DHornet Monica Ioana (Scoala Constantin Brancusi)Medgidia
5465. Dimancea Cristian AndreiIII DHornet Monica Ioana (Scoala Constantin Brancusi)Medgidia
5466. Iusein BusraIV CBesir Leman (Scoala Constantin Brancusi)Medgidia
5467. Agapie StefanPregatitoare BBosnac Nyhal (Scoala Constantin Brancusi)Medgidia
5468. Cernea SimonaPregatitoare BBosnac Nyhal (Scoala Constantin Brancusi)Medgidia
5469. Dragnea MateiPregatitoare BBosnac Nyhal (Scoala Constantin Brancusi)Medgidia
5470. Garbaci Diana Pregatitoare BBosnac Nyhal (Scoala Constantin Brancusi)Medgidia
5471. Kardas FerhanPregatitoare BBosnac Nyhal (Scoala Constantin Brancusi)Medgidia
5472. Miron LorenaPregatitoare BBosnac Nyhal (Scoala Constantin Brancusi)Medgidia
5473. Nizam AleinaPregatitoare BBosnac Nyhal (Scoala Constantin Brancusi)Medgidia
5474. Panait DavidPregatitoare BBosnac Nyhal (Scoala Constantin Brancusi)Medgidia
5475. Stoian AmaliaPregatitoare BBosnac Nyhal (Scoala Constantin Brancusi)Medgidia
5476. Molnar DariaI ABoghean Georgeta (Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu)Mihail Kogalniceanu
5477. Rudac GabrielaI BHritac Florentina (Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu)Mihail Kogalniceanu
5478. Zugravu DariaI BHritac Florentina (Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu)Mihail Kogalniceanu
5479. Balamace Bogdan III AParaschiv Vasilica (Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu)Mihail Kogalniceanu
5480. Catarama CristinaIII AParaschiv Vasilica (Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu)Mihail Kogalniceanu
5481. Guriuc CristinaIII AParaschiv Vasilica (Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu)Mihail Kogalniceanu
5482. Olteanu OanaIII AParaschiv Vasilica (Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu)Mihail Kogalniceanu
5483. Prisacaru IoanaIII AParaschiv Vasilica (Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu)Mihail Kogalniceanu
5484. Toader MirceaIII AParaschiv Vasilica (Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu)Mihail Kogalniceanu
5485. Dobroiu DianaPregatitoare BZugravu Alina (Liceul Teoretic Mihail Kogalniceanu)Mihail Kogalniceanu
5486. Goran AlexandruII BAgapie Smaranda (Scoala Gimnaziala nr.24 Ion Jalea Constanta)Navodari
5487. Maxim Elena I AStroe Gabriela (Scoala Gimnaziala nr 1)Tuzla
5488. Mircea LucaI AStroe Gabriela (Scoala Gimnaziala nr 1)Tuzla
5489. Baluta DariaIII BIonita Georgeta (Scoala Gimnaziala nr 1)Tuzla
5490. Buzan AlesiaIII BIonita Georgeta (Scoala Gimnaziala nr 1)Tuzla
5491. Constandache MihaiIII BIonita Georgeta (Scoala Gimnaziala nr 1)Tuzla
5492. Duta DavidIII BIonita Georgeta (Scoala Gimnaziala nr 1)Tuzla
5493. Mambet NadieIII BIonita Georgeta (Scoala Gimnaziala nr 1)Tuzla
5494. Nita DenisaIII BIonita Georgeta (Scoala Gimnaziala nr 1)Tuzla
5495. Panait SebastianIII BIonita Georgeta (Scoala Gimnaziala nr 1)Tuzla
5496. Staicu MaiaIII BIonita Georgeta (Scoala Gimnaziala nr 1)Tuzla
5497. Tudor BiancaIII BIonita Georgeta (Scoala Gimnaziala nr 1)Tuzla
5498. Ureche AntoniaIII BIonita Georgeta (Scoala Gimnaziala nr 1)Tuzla
5499. ALI AMALIAPregatitoare ASOPTELEA CAMELIA (Scoala Gimnaziala nr 1)Tuzla
5500. GHEORGHE STEFAN DANIELI AALEXA GEORGETA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)Valu lui Traian
5501. MARCU DAVID ANDREII BBEBU ANA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)Valu lui Traian
5502. BICHILIE IRINA II DFEDULOV ELENA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)Valu lui Traian
5503. VLAS AMALIA MARIAII DFEDULOV ELENA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)Valu lui Traian
5504. BUCUR NIRUSIII BPOPESCU GEORGETA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)Valu lui Traian
5505. CHIRIAC IULIAIII CREGEP NIRAN (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)Valu lui Traian
5506. COMAN DENISAPregatitoare ARAMAZAN MUSGHIAN (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)Valu lui Traian
5507. GHELBAN SEBASTIANPregatitoare ARAMAZAN MUSGHIAN (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)Valu lui Traian
5508. LEFTER CRISTIANPregatitoare ARAMAZAN MUSGHIAN (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)Valu lui Traian
5509. MIRON DARIAPregatitoare ARAMAZAN MUSGHIAN (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)Valu lui Traian
5510. OGREANU SOFIAPregatitoare ARAMAZAN MUSGHIAN (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)Valu lui Traian
5511. TAMASI ANDREIPregatitoare ARAMAZAN MUSGHIAN (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)Valu lui Traian
5512. AMET EBRU EGEPregatitoare BMOCANU ELENA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)Valu lui Traian
5513. AMET GEANSU MELISPregatitoare BMOCANU ELENA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)Valu lui Traian
5514. BEBU MARIA ANDREEAPregatitoare BMOCANU ELENA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)Valu lui Traian
5515. BEBU SARA STEFANIAPregatitoare BMOCANU ELENA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)Valu lui Traian
5516. COMAN DENNISPregatitoare BMOCANU ELENA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)Valu lui Traian
5517. COMANITA MARIA CLAUDIAPregatitoare BMOCANU ELENA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)Valu lui Traian
5518. GHEARA EDUARD GABRIELPregatitoare BMOCANU ELENA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)Valu lui Traian
5519. GHIATA MARIA CATALINAPregatitoare BMOCANU ELENA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)Valu lui Traian
5520. HILA MIHAELA IZABELAPregatitoare BMOCANU ELENA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)Valu lui Traian
5521. IFTIME ANDREI CATALINPregatitoare BMOCANU ELENA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)Valu lui Traian
5522. LUCA ANA MARIAPregatitoare BMOCANU ELENA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)Valu lui Traian
5523. MARALOI CRISTIANAPregatitoare BMOCANU ELENA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)Valu lui Traian
5524. MARINESCU ALESSIAPregatitoare BMOCANU ELENA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)Valu lui Traian
5525. ROSU ANDREIPregatitoare BMOCANU ELENA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)Valu lui Traian
5526. BARI YUSUFPregatitoare COANCEA ADRIANA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)Valu lui Traian
5527. ILIE ARIANA NICOLEPregatitoare COANCEA ADRIANA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)Valu lui Traian
5528. MITREA ANABELLAPregatitoare COANCEA ADRIANA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)Valu lui Traian
5529. OANA ADELINAPregatitoare COANCEA ADRIANA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)Valu lui Traian
5530. SIDAU BOGDANPregatitoare COANCEA ADRIANA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)Valu lui Traian
5531. MOCANU ANDREIPregatitoare DTURICEANU NICOLETA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)Valu lui Traian
5532. NEDELCU NECTARIEPregatitoare DTURICEANU NICOLETA (Scoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui Traian)Valu lui Traian
5533. IONICA OCTAV CATALINIII -LUNGEANU GEORGIANA (Scoala Gimnaziala Catunu)Catunu
5534. Cojocaru Patrycia MariaI BStoian Maria (Scoala Gimnaziala Diaconu Coresi)Fieni
5535. Parnic Albert MarianI BStoian Maria (Scoala Gimnaziala Diaconu Coresi)Fieni
5536. VLAD GHEORGHE-OCTAVIANI BPIRVULESCU LAURA (Scoala Gimnaziala Diaconu Coresi)Fieni
5537. DAVIDESCU GEORGICAII BPETRESCU ELENA ANDREEA (Scoala Gimnaziala Diaconu Coresi)Fieni
5538. MIHAI ANDRAII BPETRESCU ELENA ANDREEA (Scoala Gimnaziala Diaconu Coresi)Fieni
5539. DOAMNA MARIA TEODORAIII CDOAMNA NICOLETA IONELA (Scoala Gimnaziala Diaconu Coresi)Fieni
5540. Badea Ruxandra IV BGrigore Mihaela (Scoala Gimnaziala Serban Cioculescu)Gaesti
5541. Gae-Petre ElenaIV CIvascu Angelica (Scoala Gimnaziala Serban Cioculescu)Gaesti
5542. Marinescu MihaiIV CIvascu Angelica (Scoala Gimnaziala Serban Cioculescu)Gaesti
5543. Bogoi Alexandru StefanI AMagirescu Mirela (Scoala Radu cel Mare)Gaesti
5544. Andrei Stefan CristianII AIonita Tuta (Scoala Radu cel Mare)Gaesti
5545. Nita RaducuII AIonita Tuta (Scoala Radu cel Mare)Gaesti
5546. ALEXE DARIAIII APaun Dorina (Scoala Radu cel Mare)Gaesti
5547. Iorga CalinIII APaun Dorina (Scoala Radu cel Mare)Gaesti
5548. MIHAILA CALIN III APaun Dorina (Scoala Radu cel Mare)Gaesti
5549. Craciun AlessiaPregatitoare ANitu Marieana Neagu Madalina (Scoala Radu cel Mare)Gaesti
5550. Lita BiancaPregatitoare ANitu Marieana Neagu Madalina (Scoala Radu cel Mare)Gaesti
5551. Matei CristinaPregatitoare ANitu Marieana Neagu Madalina (Scoala Radu cel Mare)Gaesti
5552. Metehoiu AndreeaPregatitoare ANitu Marieana Neagu Madalina (Scoala Radu cel Mare)Gaesti
5553. Neagu AdrianaPregatitoare ANitu Marieana Neagu Madalina (Scoala Radu cel Mare)Gaesti
5554. Neagu CristinaPregatitoare ANitu Marieana Neagu Madalina (Scoala Radu cel Mare)Gaesti
5555. Stoica BiancaPregatitoare ANitu Marieana Neagu Madalina (Scoala Radu cel Mare)Gaesti
5556. BRATU FLAVIAII BMIRCESCU ANGELICA (Gimnaziala Nr.4)Moreni
5557. TOMA IOANA RUXANDRAIV ABADEANU LAURA (Gimnaziala Nr.4)Moreni
5558. TRANDAFIR DARIA ANDREEAIV ABADEANU LAURA (Gimnaziala Nr.4)Moreni
5559. Gutan DanutIV AMihai Cristina (Scoala Gimnaziala Nr.3 Moreni)Moreni
5560. LITA DAVIDPregatitoare BPETCU CRISTINA GEORGIANA (Scoala Gimnaziala Ocnita)Ocnita
5561. BURDUJA IOANA GEORGIANAIII BSTEFAN NICOLETA (Gimnaziala nr 2 Picior de Munte)Picior de Munte
5562. MANESCU CRISTIN ANDREIIII BSTEFAN NICOLETA (Gimnaziala nr 2 Picior de Munte)Picior de Munte
5563. BACIU CRISTIANPregatitoare ARADOI GHEORGHE (Gimnaziala nr 2 Picior de Munte)Picior de Munte
5564. Balasescu-Rusu EsteraI BPincovici Alina-Ivona (Scoala MihaiViteazul)Pucioasa
5565. Lupoiu DavidII BDiaconu Florina (Scoala MihaiViteazul)Pucioasa
5566. Tudorache DevisIV AParnia Roxana (Scoala MihaiViteazul)Pucioasa
5567. Albulet Daria-IoanaI BGealepu Alina (Scoala nr 4 Elena Donici Cantacuzino)Pucioasa
5568. Dragan AlexandraI BGealepu Alina (Scoala nr 4 Elena Donici Cantacuzino)Pucioasa
5569. Duta EricI BGealepu Alina (Scoala nr 4 Elena Donici Cantacuzino)Pucioasa
5570. Manta SofiaI BGealepu Alina (Scoala nr 4 Elena Donici Cantacuzino)Pucioasa
5571. Tanase AlexandruI BGealepu Alina (Scoala nr 4 Elena Donici Cantacuzino)Pucioasa
5572. GHITA VLAD IOANII BNecula Simona (Scoala nr 4 Elena Donici Cantacuzino)Pucioasa
5573. NEAGA MARIAII BNecula Simona (Scoala nr 4 Elena Donici Cantacuzino)Pucioasa
5574. PETRESCU VLAD MIHAIII BNecula Simona (Scoala nr 4 Elena Donici Cantacuzino)Pucioasa
5575. STAN KARINAII BNecula Simona (Scoala nr 4 Elena Donici Cantacuzino)Pucioasa
5576. Clipea Alessia III CJianu Iuliana (Scoala nr 4 Elena Donici Cantacuzino)Pucioasa
5577. Budoiu MateiIV ACostache Oana (Scoala nr 4 Elena Donici Cantacuzino)Pucioasa
5578. BUZAIANU MARIAI BPAUN VIRGINIA (Colegiul National Constantin Cantacuzino)Targoviste
5579. IORDACHE STEFANI BPAUN VIRGINIA (Colegiul National Constantin Cantacuzino)Targoviste
5580. MANGUTA AYANA MARIAI BPAUN VIRGINIA (Colegiul National Constantin Cantacuzino)Targoviste
5581. MIHALCEA ANDREI RAZVANI BPAUN VIRGINIA (Colegiul National Constantin Cantacuzino)Targoviste
5582. NITIGUS ALEXANDRU STEFANI BPAUN VIRGINIA (Colegiul National Constantin Cantacuzino)Targoviste
5583. STANCU TIMEEA ELENAI BPAUN VIRGINIA (Colegiul National Constantin Cantacuzino)Targoviste
5584. STANESCU SARA MARIAI BPAUN VIRGINIA (Colegiul National Constantin Cantacuzino)Targoviste
5585. RADU BM EDUARD STEFAN II BMIRICIOIU ALEXANDRA CARMEN (Colegiul National Constantin Cantacuzino)Targoviste
5586. RADU S EDUARD STEFAN II BMIRICIOIU ALEXANDRA CARMEN (Colegiul National Constantin Cantacuzino)Targoviste
5587. FLOREA ANDREIII SAndreescu Cristina si CHIRU ANDI (Colegiul National Constantin Cantacuzino)Targoviste
5588. VOINEA MIHAIII SAndreescu Cristina si CHIRU ANDI (Colegiul National Constantin Cantacuzino)Targoviste
5589. SUCIU ANDREI III SRADU MARIOARA si MARCU DANIELA LUMINITA (Colegiul National Constantin Cantacuzino)Targoviste
5590. ANTON IOANA ALEXANDRA IV APUIU OLIMPIA (Colegiul National Constantin Cantacuzino)Targoviste
5591. VASILE REMUS STEFAN IV APUIU OLIMPIA (Colegiul National Constantin Cantacuzino)Targoviste
5592. DINU STEFANIA ALEXANDRAPregatitoare ASTROESCU STANA (Colegiul National Constantin Cantacuzino)Targoviste
5593. IONITA STEFANPregatitoare ASTROESCU STANA (Colegiul National Constantin Cantacuzino)Targoviste
5594. LIXANDRU RARES ANDREIPregatitoare ASTROESCU STANA (Colegiul National Constantin Cantacuzino)Targoviste
5595. MINCU PETRU MATHIASPregatitoare ASTROESCU STANA (Colegiul National Constantin Cantacuzino)Targoviste
5596. PATRU BRIANA MARIAPregatitoare ASTROESCU STANA (Colegiul National Constantin Cantacuzino)Targoviste
5597. RADU MARAPregatitoare ASTROESCU STANA (Colegiul National Constantin Cantacuzino)Targoviste
5598. BALAS RALUCA MARIAPregatitoare SDINU DIDINA si TATOMIR ROXANA (Colegiul National Constantin Cantacuzino)Targoviste
5599. DRAGUT LAVINIA VIOLETAPregatitoare SDINU DIDINA si TATOMIR ROXANA (Colegiul National Constantin Cantacuzino)Targoviste
5600. IORDACHE ARON ILIEPregatitoare SDINU DIDINA si TATOMIR ROXANA (Colegiul National Constantin Cantacuzino)Targoviste
5601. NITA MARIA CRISTINAPregatitoare SDINU DIDINA si TATOMIR ROXANA (Colegiul National Constantin Cantacuzino)Targoviste
5602. PATRU ALEXIA STEFANIAPregatitoare SDINU DIDINA si TATOMIR ROXANA (Colegiul National Constantin Cantacuzino)Targoviste
5603. POPESCU ANDREEA ISABELPregatitoare SDINU DIDINA si TATOMIR ROXANA (Colegiul National Constantin Cantacuzino)Targoviste
5604. PUSCARU TEODORAIII BBadescu Adriana (Scoala I.Al.Bratescu-Voinesti)Targoviste
5605. BARBULESCU MAYAIV BIancu Aglaita (Scoala I.Al.Bratescu-Voinesti)Targoviste
5606. DUMITRU IARINAIV BIancu Aglaita (Scoala I.Al.Bratescu-Voinesti)Targoviste
5607. ERCULESCU SARAIV BIancu Aglaita (Scoala I.Al.Bratescu-Voinesti)Targoviste
5608. LAZAR IRINAIV BIancu Aglaita (Scoala I.Al.Bratescu-Voinesti)Targoviste
5609. STAN MIHAIIV BIancu Aglaita (Scoala I.Al.Bratescu-Voinesti)Targoviste
5610. TANISLAV LUCAIV BIancu Aglaita (Scoala I.Al.Bratescu-Voinesti)Targoviste
5611. FOTEA DENISAIV CBusu Lili (Scoala I.Al.Bratescu-Voinesti)Targoviste
5612. CRAICIU ALBERTPregatitoare BIordache Elena (Scoala I.Al.Bratescu-Voinesti)Targoviste
5613. MIHALACHE LUCIAPregatitoare BIordache Elena (Scoala I.Al.Bratescu-Voinesti)Targoviste
5614. FABIAN ALEXANDRAPregatitoare DMataoanu Viorica (Scoala I.Al.Bratescu-Voinesti)Targoviste
5615. GRAPA MIRUNAPregatitoare DMataoanu Viorica (Scoala I.Al.Bratescu-Voinesti)Targoviste
5616. GRIGORESCU MARIAPregatitoare DMataoanu Viorica (Scoala I.Al.Bratescu-Voinesti)Targoviste
5617. IANCU MARIAPregatitoare DMataoanu Viorica (Scoala I.Al.Bratescu-Voinesti)Targoviste
5618. CASANDROIU RADUI ACORHANEANU ANGELA (Scoala Matei Basarab)Targoviste
5619. CRISTESCU ANDREII ACORHANEANU ANGELA (Scoala Matei Basarab)Targoviste
5620. EIUB MARIAI ACORHANEANU ANGELA (Scoala Matei Basarab)Targoviste
5621. ILINCA DENISI ACORHANEANU ANGELA (Scoala Matei Basarab)Targoviste
5622. NICOARA BOGDANI ACORHANEANU ANGELA (Scoala Matei Basarab)Targoviste
5623. OPREA STEFANIAI ACORHANEANU ANGELA (Scoala Matei Basarab)Targoviste
5624. SANDU ANNE MARIEI ACORHANEANU ANGELA (Scoala Matei Basarab)Targoviste
5625. TUDOR SOFIAI ACORHANEANU ANGELA (Scoala Matei Basarab)Targoviste
5626. MARIA ANDREEA ELIZA I CDUMITRACHE ROXANA (Scoala Matei Basarab)Targoviste
5627. STANCU ANDREEA FLORENTINA I CDUMITRACHE ROXANA (Scoala Matei Basarab)Targoviste
5628. BADEA STEFAN RARESII ANEACSU CATALINA IOANA (Scoala Matei Basarab)Targoviste
5629. BUTUCARU MIRUNA ANDREEAII ANEACSU CATALINA IOANA (Scoala Matei Basarab)Targoviste
5630. CRISTEA ALBERT FLORINII ANEACSU CATALINA IOANA (Scoala Matei Basarab)Targoviste
5631. SANDU ANDRA IOANAII ANEACSU CATALINA IOANA (Scoala Matei Basarab)Targoviste
5632. SPULBAR FLORIN CLAUDIUII ANEACSU CATALINA IOANA (Scoala Matei Basarab)Targoviste
5633. STANESCU ANDREEA IOANAII ANEACSU CATALINA IOANA (Scoala Matei Basarab)Targoviste
5634. STOICA ALEXIA MARIAII ANEACSU CATALINA IOANA (Scoala Matei Basarab)Targoviste
5635. SURUGIU ALBERT MIHAIII ANEACSU CATALINA IOANA (Scoala Matei Basarab)Targoviste
5636. TUDOR MARIA ALEXANDRAII ANEACSU CATALINA IOANA (Scoala Matei Basarab)Targoviste
5637. TURNESCU MARIA ALEXANDRAII ANEACSU CATALINA IOANA (Scoala Matei Basarab)Targoviste
5638. BUCUR ANDREIII BTUDOR LUMINITA (Scoala Matei Basarab)Targoviste
5639. MIRITOIU BOGDANII BTUDOR LUMINITA (Scoala Matei Basarab)Targoviste
5640. STOICAN ANDREIII BTUDOR LUMINITA (Scoala Matei Basarab)Targoviste
5641. COJOCARU BIANCAIV ABADEA CLARA (Scoala Matei Basarab)Targoviste
5642. DANAILA CALINIV ABADEA CLARA (Scoala Matei Basarab)Targoviste
5643. DUMITRESCU DAVIDIV ABADEA CLARA (Scoala Matei Basarab)Targoviste
5644. HAMZA MARIAIV ABADEA CLARA (Scoala Matei Basarab)Targoviste
5645. ION RARESIV ABADEA CLARA (Scoala Matei Basarab)Targoviste
5646. MANEA GEORGIANIV ABADEA CLARA (Scoala Matei Basarab)Targoviste
5647. NEACSU DARIAIV ABADEA CLARA (Scoala Matei Basarab)Targoviste
5648. NEACSU STEFANIAIV ABADEA CLARA (Scoala Matei Basarab)Targoviste
5649. SANDU DIANAIV ABADEA CLARA (Scoala Matei Basarab)Targoviste
5650. SICOE SEBASTINIV ABADEA CLARA (Scoala Matei Basarab)Targoviste
5651. VISAN SARAIV ABADEA CLARA (Scoala Matei Basarab)Targoviste
5652. BUTUCEA TEODORA ELENAPregatitoare ASTANCESCU ELENA (Scoala Matei Basarab)Targoviste
5653. GHEORGHESCU IONICA BOGDANPregatitoare ASTANCESCU ELENA (Scoala Matei Basarab)Targoviste
5654. LUPOIU DENISPregatitoare ASTANCESCU ELENA (Scoala Matei Basarab)Targoviste
5655. POPA ANTONIA ELENAPregatitoare ASTANCESCU ELENA (Scoala Matei Basarab)Targoviste
5656. PUCHIANU DARIA FLORENTINAPregatitoare ASTANCESCU ELENA (Scoala Matei Basarab)Targoviste
5657. STEFANA FABIAN ANDREIPregatitoare ASTANCESCU ELENA (Scoala Matei Basarab)Targoviste
5658. STANESCU ESTERAII ATUDOR GABRIELA (Scoala Mihai Viteazul)Targoviste
5659. MIHALCEA ALEXANDRU GABRIELIII CZAMFIRACHE VASILICA (Scoala Mihai Viteazul)Targoviste
5660. POPA MIHNEA FLORINIII CZAMFIRACHE VASILICA (Scoala Mihai Viteazul)Targoviste
5661. BOLOVANEANU IANIS STEFANI BUNGUREANU GABRIELA-FIRATOIU ALINA (Scoala prof. Paul Banica)Targoviste
5662. BALASA MIRUNAPregatitoare AZEGHERU MARIA- SUICA RALUCA ALEXANDRA (Scoala prof. Paul Banica)Targoviste
5663. COTET VICTORPregatitoare AZEGHERU MARIA- SUICA RALUCA ALEXANDRA (Scoala prof. Paul Banica)Targoviste
5664. MOICEANU ANDA STEFANIAPregatitoare AZEGHERU MARIA SUICA RALUCA ALEXANDRA (Scoala prof. Paul Banica)Targoviste
5665. NICOLESCU DENISAPregatitoare AZEGHERU MARIA- SUICA RALUCA ALEXANDRA (Scoala prof. Paul Banica)Targoviste
5666. Gherghin TeodoraII AAlexandru Antoneta (Sc. Pictor Nicolae Grigorescu Titu)Titu
5667. Niculae Denisa IoanaII AAlexandru Antoneta (Sc. Pictor Nicolae Grigorescu Titu)Titu
5668. Tudor Maria AlysaII AAlexandru Antoneta (Sc. Pictor Nicolae Grigorescu Titu)Titu
5669. RADU MATEII APIRVU SILVIA (Scoala nr.2)Titu
5670. Sarbu IulianI aCerbu Liliana (Gimnaziala)Bistret
5671. Nicu IonelII aSarbu Jeni (Gimnaziala)Bistret
5672. Cioaca Suzana MariaIV aNicolae Laura (Gimnaziala)Bistret
5673. Lupu AlexandruIV aNicolae Laura (Gimnaziala)Bistret
5674. Ionascu PetreI aBoboc Alexandra (scoala gimnaziala)Carna
5675. Radu IulianIV aIspas Dorel (scoala gimnaziala)Carna
5676. Catalina RaresI ADoran Maria (C.N. Carol I)Craiova
5677. Glavan BiancaI ADoran Maria (C.N. Carol I)Craiova
5678. Oprisor AmaliaI ADoran Maria (C.N. Carol I)Craiova
5679. Serban DariaI ADoran Maria (C.N. Carol I)Craiova
5680. Pistol Caplescu DavidI BRoinita Alina Elena (C.N. Carol I)Craiova
5681. Ungureanu Mihai CalinI BRoinita Alina Elena (C.N. Carol I)Craiova
5682. Florea TeodoraI CBratan Elena (C.N. Carol I)Craiova
5683. Tecu MarioI CBratan Elena (C.N. Carol I)Craiova
5684. Bucataru Bogdan AndreiI DNica Isabella Marilena (C.N. Carol I)Craiova
5685. Chilivercu AndreeaI DNica Isabella Marilena (C.N. Carol I)Craiova
5686. Porumboiu MihaiI DNica Isabella Marilena (C.N. Carol I)Craiova
5687. Radu Emma GabrielaI DNica Isabella Marilena (C.N. Carol I)Craiova
5688. Avramescu MariaII CToma Georgiana (C.N. Carol I)Craiova
5689. Dragomirescu FrancescaII CToma Georgiana (C.N. Carol I)Craiova
5690. Ion RalucaII CToma Georgiana (C.N. Carol I)Craiova
5691. Tandareanu YannisII CToma Georgiana (C.N. Carol I)Craiova
5692. Tascovici CiprianII DChilom Eliza (C.N. Carol I)Craiova
5693. Stoenica DavidIII ABistriceanu Denisa (C.N. Carol I)Craiova
5694. Oneata Andra CatincaIV BIsbiceanu Victoria (C.N. Carol I)Craiova
5695. Ungureanu Lorin DimitrieIV BIsbiceanu Victoria (C.N. Carol I)Craiova
5696. Ciobanu RaresPregatitoare ARistea Mihaela (C.N. Carol I)Craiova
5697. Pirvu OanaPregatitoare ARistea Mihaela (C.N. Carol I)Craiova
5698. Barbosu EduardPregatitoare BVeliscu Liana (C.N. Carol I)Craiova
5699. Durac Ana GabrielaPregatitoare BVeliscu Liana (C.N. Carol I)Craiova
5700. Gaina Eduard Giuseppe NicusorPregatitoare BVeliscu Liana (C.N. Carol I)Craiova
5701. Ionescu DavidPregatitoare BVeliscu Liana (C.N. Carol I)Craiova
5702. Mihailescu AnisiaPregatitoare BVeliscu Liana (C.N. Carol I)Craiova
5703. Preda Erik NoelPregatitoare BVeliscu Liana (C.N. Carol I)Craiova
5704. Valu Rebecca MariaPregatitoare BVeliscu Liana (C.N. Carol I)Craiova
5705. Vladoianu Maria Pregatitoare BVeliscu Liana (C.N. Carol I)Craiova
5706. Bogdan Carina AndreeaPregatitoare DSandu Lavinia (C.N. Carol I)Craiova
5707. Gherganu Sasha AndreiPregatitoare DSandu Lavinia (C.N. Carol I)Craiova
5708. Lungu Alexandru StefaniaPregatitoare DSandu Lavinia (C.N. Carol I)Craiova
5709. Neamtu Teodora HaretinaPregatitoare DSandu Lavinia (C.N. Carol I)Craiova
5710. Raulea David GabrielPregatitoare DSandu Lavinia (C.N. Carol I)Craiova
5711. Roinita Andra CristianaPregatitoare DSandu Lavinia (C.N. Carol I)Craiova
5712. Stoenac Andreea BrianaPregatitoare DSandu Lavinia (C.N. Carol I)Craiova
5713. Ciochiu DamianPregatitoare EStanescu Virginia (C.N. Carol I)Craiova
5714. Dobre-Mic AndreiPregatitoare EStanescu Virginia (C.N. Carol I)Craiova
5715. AL-KHATIB MAYAI ABADEA ADELA (C.N. Fratii Buzesti)Craiova
5716. CRACIUN ANDREEAI ABADEA ADELA (C.N. Fratii Buzesti)Craiova
5717. DRAGOMIR IOANAI ABADEA ADELA (C.N. Fratii Buzesti)Craiova
5718. MARIA MARAI ABADEA ADELA (C.N. Fratii Buzesti)Craiova
5719. PARPALA DARIUSI ABADEA ADELA (C.N. Fratii Buzesti)Craiova
5720. TOMA RAYSAI ABADEA ADELA (C.N. Fratii Buzesti)Craiova
5721. Iordache AndreiI BBarbarasa Ionela (C.N. Fratii Buzesti)Craiova
5722. Poenaru alexandruI BBarbarasa Ionela (C.N. Fratii Buzesti)Craiova
5723. Tudorascu Rares AndreiI BBarbarasa Ionela (C.N. Fratii Buzesti)Craiova
5724. ANCUTA TANIAI CMitrica Lavinia (C.N. Fratii Buzesti)Craiova
5725. BRANCUS EMMAI CMitrica Lavinia (C.N. Fratii Buzesti)Craiova
5726. CIRSTINA DARIUSI CMitrica Lavinia (C.N. Fratii Buzesti)Craiova
5727. DRINCEANU ANA-MARIAI CMitrica Lavinia (C.N. Fratii Buzesti)Craiova
5728. MIHAILA MIRUNAI CMitrica Lavinia (C.N. Fratii Buzesti)Craiova
5729. VISAN GABRIELAI CMitrica Lavinia (C.N. Fratii Buzesti)Craiova
5730. BANICA ANNA MIHAELAI DGHERGHINESCU CRISTINA (C.N. Fratii Buzesti)Craiova
5731. BANICA DARIAI DGHERGHINESCU CRISTINA (C.N. Fratii Buzesti)Craiova
5732. CAMEN DAVID ADRIANI DGHERGHINESCU CRISTINA (C.N. Fratii Buzesti)Craiova
5733. CAPITANU SOPHIA IOANAI DGHERGHINESCU CRISTINA (C.N. Fratii Buzesti)Craiova
5734. CIRSTEA IOANA ALEXANDRAI DGHERGHINESCU CRISTINA (C.N. Fratii Buzesti)Craiova
5735. DINACHE ALEXIA MARIAI DGHERGHINESCU CRISTINA (C.N. Fratii Buzesti)Craiova
5736. ERHAN ILINCA MARIAI DGHERGHINESCU CRISTINA (C.N. Fratii Buzesti)Craiova
5737. ION MARIA VIOLETAI DGHERGHINESCU CRISTINA (C.N. Fratii Buzesti)Craiova
5738. LUPU ANNA SOFIAI DGHERGHINESCU CRISTINA (C.N. Fratii Buzesti)Craiova
5739. MIU VLAD MIHAII DGHERGHINESCU CRISTINA (C.N. Fratii Buzesti)Craiova
5740. RADU-MARE ALEXIA NICOLETAI DGHERGHINESCU CRISTINA (C.N. Fratii Buzesti)Craiova
5741. ANDREI RARESII AAlexie Elena (C.N. Fratii Buzesti)Craiova
5742. GAVRILA DAVIDII AAlexie Elena (C.N. Fratii Buzesti)Craiova
5743. IONASCU ANDREIII AAlexie Elena (C.N. Fratii Buzesti)Craiova
5744. IONESCU MIHAIII AAlexie Elena (C.N. Fratii Buzesti)Craiova
5745. VIESPESCU CARINAII AAlexie Elena (C.N. Fratii Buzesti)Craiova
5746. Dodocioiu KarinaII BPRUFU VERONICA (C.N. Fratii Buzesti)Craiova
5747. Marcu IuliaII BPRUFU VERONICA (C.N. Fratii Buzesti)Craiova
5748. Popescu SofiaII BPRUFU VERONICA (C.N. Fratii Buzesti)Craiova
5749. Muscalu CristianII DPopescu Camelia (C.N. Fratii Buzesti)Craiova
5750. FORTAN MARAII EPOPA LAVINIA CIUPERCEANU M (C.N. Fratii Buzesti)Craiova
5751. Smolik AdrianaIII BMirea Mihaela Ionica Simona (C.N. Fratii Buzesti)Craiova
5752. Alecsie MihneaIV AArgentoianu Liliana (C.N. Fratii Buzesti)Craiova
5753. Argentoianu ElizaIV AArgentoianu Liliana (C.N. Fratii Buzesti)Craiova
5754. Girbovan LucaIV AArgentoianu Liliana (C.N. Fratii Buzesti)Craiova
5755. Rosu AdrianIV AArgentoianu Liliana (C.N. Fratii Buzesti)Craiova
5756. Mitrica Andra IV BGhinea Ana-Sevastita (C.N. Fratii Buzesti)Craiova
5757. Stefanescu Andrei IV BGhinea Ana-Sevastita (C.N. Fratii Buzesti)Craiova
5758. Cismaru TheodorIV CPopescu Simona (C.N. Fratii Buzesti)Craiova
5759. Dumbrava Diana-OliviaIV DVlad Mariana (C.N. Fratii Buzesti)Craiova
5760. Pelea Radu-StefanIV DVlad Mariana (C.N. Fratii Buzesti)Craiova
5761. Albastroiu ErikaPregatitoare APopescu Carmen Veronica (C.N. Fratii Buzesti)Craiova
5762. Barbu Darius GabrielPregatitoare APopescu Carmen Veronica (C.N. Fratii Buzesti)Craiova
5763. Galiceanu LucaI BZaharia Laura (Colegiul National Elena Cuza)Craiova
5764. Rotaru BogdanI BZaharia Laura (Colegiul National Elena Cuza)Craiova
5765. Terpezeteanu IanisI BZaharia Laura (Colegiul National Elena Cuza)Craiova
5766. Turcu NicoleI BZaharia Laura (Colegiul National Elena Cuza)Craiova
5767. Codita Irina I CChisa Raluca Elena (Colegiul National Elena Cuza)Craiova
5768. Diaconescu EduardI CChisa Raluca Elena (Colegiul National Elena Cuza)Craiova
5769. Dinu MihaiI CChisa Raluca Elena (Colegiul National Elena Cuza)Craiova
5770. Ghindaru LuizaI CChisa Raluca Elena (Colegiul National Elena Cuza)Craiova
5771. Kasim-Agha LaraI CChisa Raluca Elena (Colegiul National Elena Cuza)Craiova
5772. Regep RobertaI CChisa Raluca Elena (Colegiul National Elena Cuza)Craiova
5773. Rotaru CarlaI CChisa Raluca Elena (Colegiul National Elena Cuza)Craiova
5774. BRATU ALESSANDRAII AGHENEA SIMONA (Colegiul National Elena Cuza)Craiova
5775. Diaconu Alessia Nicole III APopescu Silvia (Colegiul National Elena Cuza)Craiova
5776. Giurca BrianaIII APopescu Silvia (Colegiul National Elena Cuza)Craiova
5777. Ciocanescu RobertaIII CPopescu Simona (Colegiul National Elena Cuza)Craiova
5778. Constantin BeatriceIII CPopescu Simona (Colegiul National Elena Cuza)Craiova
5779. Dinca DavidIII CPopescu Simona (Colegiul National Elena Cuza)Craiova
5780. Florescu BiancaIII CPopescu Simona (Colegiul National Elena Cuza)Craiova
5781. Ionescu AndreiIII CPopescu Simona (Colegiul National Elena Cuza)Craiova
5782. Lazeanu BiancaIII CPopescu Simona (Colegiul National Elena Cuza)Craiova
5783. Mitroi MaraIII CPopescu Simona (Colegiul National Elena Cuza)Craiova
5784. Popa DeliaIII CPopescu Simona (Colegiul National Elena Cuza)Craiova
5785. Nitescu Andra-MariaIV AVelea Monica (Colegiul National Elena Cuza)Craiova
5786. Bosa AnelissaPregatitoare BLica Mihaela (Colegiul National Elena Cuza)Craiova
5787. Burca FlorinPregatitoare BLica Mihaela (Colegiul National Elena Cuza)Craiova
5788. Dananae ElisaPregatitoare BLica Mihaela (Colegiul National Elena Cuza)Craiova
5789. Duta DragosPregatitoare BLica Mihaela (Colegiul National Elena Cuza)Craiova
5790. Firica AlexandruPregatitoare BLica Mihaela (Colegiul National Elena Cuza)Craiova
5791. Rotaru ClaraPregatitoare BLica Mihaela (Colegiul National Elena Cuza)Craiova
5792. Turneanu MaraPregatitoare BLica Mihaela (Colegiul National Elena Cuza)Craiova
5793. CATANA ALEXANDRUI Bprof NEDELCU MIHAELA (Colegiul National Pedagogic Stefan Velovan)Craiova
5794. SCHIOPU ALESIA-MARIAI Bprof NEDELCU MIHAELA (Colegiul National Pedagogic Stefan Velovan)Craiova
5795. BEBU RAFAELI Cprof CATUN FLORINA (Colegiul National Pedagogic Stefan Velovan)Craiova
5796. ANGHEL PATRICIA-ELENAII BProf SARBU MELANIA-ANTOANETA (Colegiul National Pedagogic Stefan Velovan)Craiova
5797. CERCELARU MIGUEL-FLORINII BProf SARBU MELANIA-ANTOANETA (Colegiul National Pedagogic Stefan Velovan)Craiova
5798. FLOREA ANDREI CATALINII BProf SARBU MELANIA-ANTOANETA (Colegiul National Pedagogic Stefan Velovan)Craiova
5799. FOTA CRISTIAN-STEFAN-LAURENTIUII BProf SARBU MELANIA-ANTOANETA (Colegiul National Pedagogic Stefan Velovan)Craiova
5800. GHEORGHE-MEDELETE TEODORA-ELENAII BProf SARBU MELANIA-ANTOANETA (Colegiul National Pedagogic Stefan Velovan)Craiova
5801. STANULESCU STEFANIA-ANAMARIAII BProf SARBU MELANIA-ANTOANETA (Colegiul National Pedagogic Stefan Velovan)Craiova
5802. TICU MARIA-DIANAII BProf SARBU MELANIA-ANTOANETA (Colegiul National Pedagogic Stefan Velovan)Craiova
5803. TUDORASCU ANDREEA-FRANCESCAII BProf SARBU MELANIA-ANTOANETA (Colegiul National Pedagogic Stefan Velovan)Craiova
5804. CORNEA DANIELII DProf GAVRILESCU AMALIA-ELENA (Colegiul National Pedagogic Stefan Velovan)Craiova
5805. DESPA FABIANIII Bprof NEAGOE GEORGIANA-DENISA (Colegiul National Pedagogic Stefan Velovan)Craiova
5806. ILIUTA ALEXANDRU IONUTIII Cprof STUPARU VERGINICA (Colegiul National Pedagogic Stefan Velovan)Craiova
5807. VASILE EDUARDOIII Cprof STUPARU VERGINICA (Colegiul National Pedagogic Stefan Velovan)Craiova
5808. VINTILA GABRIELIII Cprof STUPARU VERGINICA (Colegiul National Pedagogic Stefan Velovan)Craiova
5809. BUNGETEANU DRAGOSIV BProf NUTA IRINA (Colegiul National Pedagogic Stefan Velovan)Craiova
5810. FIEROIU RADUIV BProf NUTA IRINA (Colegiul National Pedagogic Stefan Velovan)Craiova
5811. STUPARU IONUTIV BProf NUTA IRINA (Colegiul National Pedagogic Stefan Velovan)Craiova
5812. BARU MIHAIPregatitoare Aprof SOARECE-SINDILE MARIA-MIHAELA (Colegiul National Pedagogic Stefan Velovan)Craiova
5813. BEDELICI KARINAPregatitoare Aprof SOARECE-SINDILE MARIA-MIHAELA (Colegiul National Pedagogic Stefan Velovan)Craiova
5814. BORCAN ROBERTAPregatitoare Aprof SOARECE-SINDILE MARIA-MIHAELA (Colegiul National Pedagogic Stefan Velovan)Craiova
5815. CALIN MATEO LUCAPregatitoare Aprof SOARECE-SINDILE MARIA-MIHAELA (Colegiul National Pedagogic Stefan Velovan)Craiova
5816. CALUGARITA AYANPregatitoare Aprof SOARECE-SINDILE MARIA-MIHAELA (Colegiul National Pedagogic Stefan Velovan)Craiova
5817. DINU ALEXANDRAPregatitoare Aprof SOARECE-SINDILE MARIA-MIHAELA (Colegiul National Pedagogic Stefan Velovan)Craiova
5818. RADULESCU ANAISPregatitoare Aprof SOARECE-SINDILE MARIA-MIHAELA (Colegiul National Pedagogic Stefan Velovan)Craiova
5819. VIERU MARIAPregatitoare Aprof SOARECE-SINDILE MARIA-MIHAELA (Colegiul National Pedagogic Stefan Velovan)Craiova
5820. VILCEA STEFANIAPregatitoare Aprof SOARECE-SINDILE MARIA-MIHAELA (Colegiul National Pedagogic Stefan Velovan)Craiova
5821. ZAGARA CATALINPregatitoare Aprof SOARECE-SINDILE MARIA-MIHAELA (Colegiul National Pedagogic Stefan Velovan)Craiova
5822. CALINESCU ALEXANDRA -FLORENTINAII BPAUNA TANTA (Liceul Teoretic Henri Coanda)Craiova
5823. PITICHE MARIO- ANDREIII BPAUNA TANTA (Liceul Teoretic Henri Coanda)Craiova
5824. Bonciu DariaPregatitoare ALula Corina Didu Sorin (Liceul Teoretic Henri Coanda)Craiova
5825. Ciuca DarioPregatitoare ALula Corina Didu Sorin (Liceul Teoretic Henri Coanda)Craiova
5826. Gramada RianaPregatitoare ALula Corina Didu Sorin (Liceul Teoretic Henri Coanda)Craiova
5827. Manolea MariaPregatitoare ALula Corina Didu Sorin (Liceul Teoretic Henri Coanda)Craiova
5828. Marculescu CristianPregatitoare ALula Corina Didu Sorin (Liceul Teoretic Henri Coanda)Craiova
5829. Mateita AlbertoPregatitoare ALula Corina Didu Sorin (Liceul Teoretic Henri Coanda)Craiova
5830. Putere DeyanPregatitoare ALula Corina Didu Sorin (Liceul Teoretic Henri Coanda)Craiova
5831. Radu MihneaPregatitoare ALula Corina Didu Sorin (Liceul Teoretic Henri Coanda)Craiova
5832. Tudor AlexandruPregatitoare ALula Corina Didu Sorin (Liceul Teoretic Henri Coanda)Craiova
5833. ASPROIU TIMEEA I APOPA CARMEN (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5834. AVRAM ANA MARIA I APOPA CARMEN (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5835. CONSTANTIN ALEXIAI APOPA CARMEN (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5836. DUMITRU SILVIUI APOPA CARMEN (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5837. FARCU MARAI APOPA CARMEN (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5838. GRIGORESCU DARIUSI APOPA CARMEN (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5839. IANCU ROBERTI APOPA CARMEN (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5840. PETRESCU EVOLETI APOPA CARMEN (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5841. POPA MATEI I APOPA CARMEN (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5842. STANESCU MIHAII APOPA CARMEN (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5843. BALUNA RARESI CDUTA NARCISA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5844. BARBULESCU AYANI CDUTA NARCISA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5845. CERNEA BIANCAI CDUTA NARCISA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5846. FAURESCU SORINI CDUTA NARCISA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5847. IONITA DAVIDI DGhinea Mihaela (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5848. MATEA FRANCESCAI DGhinea Mihaela (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5849. Antonie ElianII BVoinea Mariana (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5850. Meca RaresII BVoinea Mariana (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5851. Paunescu RaduII BVoinea Mariana (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5852. Sandulescu StefanII BVoinea Mariana (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5853. Stefan AndreeaII BVoinea Mariana (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5854. ANGHEL PATRICK ANDREIII DSimanschi Aida (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5855. CIMPEANU ADELINAII DSimanschi Aida (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5856. CIOI MIHAI DAVIDII DSimanschi Aida (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5857. DINCA ELIZA MARIAII DSimanschi Aida (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5858. MIHAI TANIA ELENAII DSimanschi Aida (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5859. MINCHICI ALEXANDRUII DSimanschi Aida (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5860. PRUNA INGRID ALEXANDRAII DSimanschi Aida (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5861. Miu AndreiII EElena Alina Margineanu (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5862. ILIE VLAD MIHAIIII AStefan Floarea (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5863. IVANOVICI IARINA ANDREEAIII AStefan Floarea (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5864. POPA MIHAI ALEXANDRUIII AStefan Floarea (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5865. POPARTAN BOGDAN PAULIII AStefan Floarea (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5866. POPESCU ADRIANA FRANCESCA III AStefan Floarea (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5867. VARUTU EVA STEFANIA III AStefan Floarea (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5868. CODRES MIHAIIII BDINCA HERMINA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5869. COLAN MARA DARIAIII BDINCA HERMINA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5870. DUMITRASCU FRANCESCA ANTONIAIII BDINCA HERMINA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5871. GHEORGHE CAROL ALEXANDRUIII BDINCA HERMINA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5872. GIURGITEANU CRISTIANAIII BDINCA HERMINA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5873. POPA NEACSU STEFANIII BDINCA HERMINA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5874. POPESCU DARIAIII BDINCA HERMINA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5875. SELEA EMMA TEODORAIII BDINCA HERMINA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5876. TAPUSI SOFIAIII BDINCA HERMINA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5877. VILCULESCU IOANAIII BDINCA HERMINA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5878. DELIU VLAD CLAUDIUIII CCRETAN VALENTINA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5879. IOANA ANDREI VICTORIII CCRETAN VALENTINA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5880. NEMTARU VLADIMIR MIHAIIII CCRETAN VALENTINA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5881. RADU ROBERT SEBASTIANIII CCRETAN VALENTINA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5882. TUDOSE MARIA CORINAIII CCRETAN VALENTINA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5883. UDREA IRIS ELENAIII CCRETAN VALENTINA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5884. BALUTA DENISAIII DRiza Narcisa (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5885. CANCESCU MATEIIII DRiza Narcisa (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5886. CHIRTIBUS SASAIII DRiza Narcisa (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5887. DEDIU STEFANIII DRiza Narcisa (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5888. Grinaru DavidIII DRiza Narcisa (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5889. POPA JASMINEIII DRiza Narcisa (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5890. VARUTU ALEXANDRAIII DRiza Narcisa (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5891. MUNTEANU ANGELAIV AAsproiu Diana (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5892. TRUICA DORIN CRISTIANIV AAsproiu Diana (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5893. MOGOI ANDREIIV BMITRU REBECA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5894. POPESCU VLADIV BMITRU REBECA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5895. SALCEANU EDUARDIV CROSCULESCU ALEXANDRU (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5896. LUPEANU ROBERTIV DGRINARU NADIA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5897. NICOLICI BIANCAIV DGRINARU NADIA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5898. ROSU-HAMZESCU ANDREEAIV DGRINARU NADIA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5899. CARSTOCEA DAVIDPregatitoare Avantu maria (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5900. STEFANESCU RAISAPregatitoare Avantu maria (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5901. STOICA IRISPregatitoare Avantu maria (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5902. VIGUIER MATHIASPregatitoare Avantu maria (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5903. GAITA CLARAPregatitoare BBalosache Dorina (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5904. RAICU BIANCAPregatitoare BBalosache Dorina (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5905. ANGHEL CLARA STEFANIAPregatitoare CGavrila Elena (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5906. BARBU ANDREI RARES Pregatitoare CGavrila Elena (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5907. CERBULESCU C-TIN LUCA Pregatitoare CGavrila Elena (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5908. DUMITRU OANA ANDREEA Pregatitoare CGavrila Elena (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5909. UT SOPHIA MARIA Pregatitoare CGavrila Elena (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5910. ZAMFIR DARIUS GEORGE Pregatitoare CGavrila Elena (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5911. ZAVOI IULIA GABRIELA Pregatitoare CGavrila Elena (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5912. AVRAM AMELIA MARIAPregatitoare DPopescu Mirela (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5913. BESLIU ALEXANDRAPregatitoare DPopescu Mirela (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5914. CIUPUREANU DENISAPregatitoare DPopescu Mirela (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5915. COJOCAREANU PETRUPregatitoare DPopescu Mirela (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5916. CONSTANTINESCU DAVIDPregatitoare DPopescu Mirela (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5917. CONSTANTINESCU EVAPregatitoare DPopescu Mirela (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5918. DIACONU MIHNEAPregatitoare DPopescu Mirela (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5919. DICU ALECPregatitoare DPopescu Mirela (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5920. DOLAN ALEXA ANDREEAPregatitoare DPopescu Mirela (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5921. DOROBANTU MARIAPregatitoare DPopescu Mirela (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5922. GRIGORESCU MARIAPregatitoare DPopescu Mirela (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5923. MAIURU ELENAPregatitoare DPopescu Mirela (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5924. PALFI ERIKPregatitoare DPopescu Mirela (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5925. POPA NEACSU IOANAPregatitoare DPopescu Mirela (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5926. PURCARU ROLF CAROLPregatitoare DPopescu Mirela (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5927. SECU OANA CAMELIAIII BIONELE CAMELIA (Scoala Gimnaziala Decebal)Craiova
5928. STAN ALEXIA MARIAIII BIONELE CAMELIA (Scoala Gimnaziala Decebal)Craiova
5929. CIORTAN ANA-MARIA CATALINAIII CGEORGESCU IRINA MADALINA (Scoala Gimnaziala Decebal)Craiova
5930. CIRSTOV STEFAN TEODORIII CGEORGESCU IRINA MADALINA (Scoala Gimnaziala Decebal)Craiova
5931. BADOI LUIZAIV AVASILE VIORICA (Scoala Gimnaziala Decebal)Craiova
5932. BUIEA ANA MARIAPregatitoare ACIOABA ANA (Scoala Gimnaziala Decebal)Craiova
5933. PIRLOG ALEXANDRAPregatitoare ACIOABA ANA (Scoala Gimnaziala Decebal)Craiova
5934. PENA RARESPregatitoare CCIRLOGEA MIHAI (Scoala Gimnaziala Decebal)Craiova
5935. NICOLAE MARIA CRISTINAII BARDELEAN DRACEA IULIANA CRISTINA (Scoala Gimnaziala Elena Farago)Craiova
5936. NICOLAE MARIA CRISTINAII BCOLITA RODICA (Scoala Gimnaziala Elena Farago)Craiova
5937. BOSNEANU REBECAII CCOLITA RODICA (Scoala Gimnaziala Elena Farago)Craiova
5938. CALU LARISAII CCOLITA RODICA (Scoala Gimnaziala Elena Farago)Craiova
5939. Toma AdinaPregatitoare -Aretu Madalina (Scoala Gimnaziala Ghercesti)Craiova
5940. Ciocoiu AndreeaIV BJianu Ramona (Scoala Gimnaziala Lascar Catargiu)Craiova
5941. Balmau BogdanI APreda Constantin (Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul)Craiova
5942. Chita BogdanI APreda Constantin (Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul)Craiova
5943. Epure TeodoraI APreda Constantin (Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul)Craiova
5944. Galiceanu ArianaI APreda Constantin (Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul)Craiova
5945. Ionescu StefanI APreda Constantin (Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul)Craiova
5946. Ion CristianaI C Bucur Daniela (Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul)Craiova
5947. Stanescu RazvanI DStanescu Janina (Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul)Craiova
5948. Pop AlexandruII ASibisanu Gheorghe (Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul)Craiova
5949. Anghel Radu DariaII DRadut Liliana Stanila Mihaela (Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul)Craiova
5950. Diaconu SaraII DRadut Liliana Stanila Mihaela (Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul)Craiova
5951. Dumitrescu RobertII DRadut Liliana Stanila Mihaela (Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul)Craiova
5952. Sutu TeodorII DRadut Liliana Stanila Mihaela (Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul)Craiova
5953. Barbulescu LarisaIII ARetea Floriana (Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul)Craiova
5954. Camen SidoniaIII ARetea Floriana (Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul)Craiova
5955. Nistor LiviuIII ARetea Floriana (Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul)Craiova
5956. Beju EricaIII CBarbu Nicoleta (Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul)Craiova
5957. Dumitrescu DavidIII CBarbu Nicoleta (Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul)Craiova
5958. Ghita LucaIII CBarbu Nicoleta (Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul)Craiova
5959. Popa BiancaIII CBarbu Nicoleta (Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul)Craiova
5960. Dobrota DavidIII DSerban Luminita Manasia Florentina (Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul)Craiova
5961. Draghici RobertIII DSerban Luminita Manasia Florentina (Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul)Craiova
5962. Dune RuxandraIII DSerban Luminita Manasia Florentina (Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul)Craiova
5963. Gavrila DeeaIII DSerban Luminita Manasia Florentina (Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul)Craiova
5964. Pavel RobertaIII DSerban Luminita Manasia Florentina (Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul)Craiova
5965. Schioparlan AnaIII DSerban Luminita Manasia Florentina (Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul)Craiova
5966. Teodorescu CristinaIII DSerban Luminita Manasia Florentina (Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul)Craiova
5967. Wieder SebastianIII DSerban Luminita Manasia Florentina (Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul)Craiova
5968. Balaure PetrisorIV DSimileanu Ramona Tita Viorica (Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul)Craiova
5969. Ionescu Daria IV DSimileanu Ramona Tita Viorica (Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul)Craiova
5970. Vladut DianaIV DSimileanu Ramona Tita Viorica (Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul)Craiova
5971. BOBIRCEA RAISSAII ADRAGHICI MARINELA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5972. IANCU IOANAII ADRAGHICI MARINELA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5973. MELEACA AMERII ADRAGHICI MARINELA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5974. NICOLAE TIMEEAII ADRAGHICI MARINELA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5975. RADUT IONUTII ADRAGHICI MARINELA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5976. TUCA BEATRICEII ADRAGHICI MARINELA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5977. TUDORASCU DAVIDII ADRAGHICI MARINELA (Scoala Gimnaziala Mircea Eliade)Craiova
5978. BARBULESCU GABRIELI ACALIN OLGA (Scoala Gimnaziala Nicolae Balcescu)Craiova
5979. CARSTEA ALINA GABRIELAI ACALIN OLGA (Scoala Gimnaziala Nicolae Balcescu)Craiova
5980. DOICARU ALESSIAI ACALIN OLGA (Scoala Gimnaziala Nicolae Balcescu)Craiova
5981. URDEA DARIUS GABRIELI ACALIN OLGA (Scoala Gimnaziala Nicolae Balcescu)Craiova
5982. VANCEA ANDREI ALEXANDRU I ACALIN OLGA (Scoala Gimnaziala Nicolae Balcescu)Craiova
5983. COTEANU TEODORAPregatitoare AMITRICA CRISTINA (Scoala Gimnaziala Nicolae Balcescu)Craiova
5984. VOICA ALEXANDRU Pregatitoare AMITRICA CRISTINA (Scoala Gimnaziala Nicolae Balcescu)Craiova
5985. Fota AndreiI BIancu Vergica (Scoala Gimnaziala Nicolae Romanescu)Craiova
5986. Arnautu AndreiII DBarboi Mariana (Scoala Gimnaziala Nicolae Romanescu)Craiova
5987. Badosu DavidII DBarboi Mariana (Scoala Gimnaziala Nicolae Romanescu)Craiova
5988. Brinzaneanu BiancaII DBarboi Mariana (Scoala Gimnaziala Nicolae Romanescu)Craiova
5989. Diaconu EmaIII BPetcu Simona (Scoala Gimnaziala Nicolae Romanescu)Craiova
5990. Gaspar FlorinIII BPetcu Simona (Scoala Gimnaziala Nicolae Romanescu)Craiova
5991. Nita RaulIII BPetcu Simona (Scoala Gimnaziala Nicolae Romanescu)Craiova
5992. Popescu DenisaIII BPetcu Simona (Scoala Gimnaziala Nicolae Romanescu)Craiova
5993. Uidumac BiancaIII BPetcu Simona (Scoala Gimnaziala Nicolae Romanescu)Craiova
5994. Virdol DavidIII BPetcu Simona (Scoala Gimnaziala Nicolae Romanescu)Craiova
5995. Florea MihneaIV BPaicu Mihaela (Scoala Gimnaziala Nicolae Romanescu)Craiova
5996. CRACIUN LUCAII DHondor Adriana (Scoala Gimnaziala Sf. Gheorghe)Craiova
5997. ILEANA-NITA ALEXANDRUII DHondor Adriana (Scoala Gimnaziala Sf. Gheorghe)Craiova
5998. ILEANA-NITA TEODORII DHondor Adriana (Scoala Gimnaziala Sf. Gheorghe)Craiova
5999. MARINCEAN ANDREEAII DHondor Adriana (Scoala Gimnaziala Sf. Gheorghe)Craiova
6000. MNEITA RIHANNAII DHondor Adriana (Scoala Gimnaziala Sf. Gheorghe)Craiova
6001. NICULEANU RALUCAII DHondor Adriana (Scoala Gimnaziala Sf. Gheorghe)Craiova
6002. ARANGHEL RIANNAIII DSTAICU NORICA (Scoala Gimnaziala Sf. Gheorghe)Craiova
6003. BALAN BIANCAIII DSTAICU NORICA (Scoala Gimnaziala Sf. Gheorghe)Craiova
6004. BALICA RARESIII DSTAICU NORICA (Scoala Gimnaziala Sf. Gheorghe)Craiova
6005. BRAICU MIRCEAIII DSTAICU NORICA (Scoala Gimnaziala Sf. Gheorghe)Craiova
6006. CAN FILIZ ROJINIII DSTAICU NORICA (Scoala Gimnaziala Sf. Gheorghe)Craiova
6007. COTIGA FLAVIUSIII DSTAICU NORICA (Scoala Gimnaziala Sf. Gheorghe)Craiova
6008. DEATCU ANASTASIAIII DSTAICU NORICA (Scoala Gimnaziala Sf. Gheorghe)Craiova
6009. FLORESCU MARIA ALEXANDRAIII DSTAICU NORICA (Scoala Gimnaziala Sf. Gheorghe)Craiova
6010. FOTA KARINA ELENAIII DSTAICU NORICA (Scoala Gimnaziala Sf. Gheorghe)Craiova
6011. GRIGORIE TEODORAIII DSTAICU NORICA (Scoala Gimnaziala Sf. Gheorghe)Craiova
6012. HERASCU ALEXANDRAIII DSTAICU NORICA (Scoala Gimnaziala Sf. Gheorghe)Craiova
6013. ISPAS NATALIAIII DSTAICU NORICA (Scoala Gimnaziala Sf. Gheorghe)Craiova
6014. MERNEA BIANCA III DSTAICU NORICA (Scoala Gimnaziala Sf. Gheorghe)Craiova
6015. NEAGU ARISIII DSTAICU NORICA (Scoala Gimnaziala Sf. Gheorghe)Craiova
6016. PISTAE ALEXANDRUIII DSTAICU NORICA (Scoala Gimnaziala Sf. Gheorghe)Craiova
6017. PRAJEA DARIA III DSTAICU NORICA (Scoala Gimnaziala Sf. Gheorghe)Craiova
6018. RADUCU STEFAN III DSTAICU NORICA (Scoala Gimnaziala Sf. Gheorghe)Craiova
6019. SONEI SARAIII DSTAICU NORICA (Scoala Gimnaziala Sf. Gheorghe)Craiova
6020. UDREA CLAUDIUIII DSTAICU NORICA (Scoala Gimnaziala Sf. Gheorghe)Craiova
6021. BUNAIASU RAISAIII ASTOIAN AIDA (Scoala Gimnaziala Traian)Craiova
6022. BULUBASA ALEXIAIV BCIUPITU MAGDALENA (Scoala Gimnaziala Traian)Craiova
6023. PREDOI MIHAI VLADIV BCIUPITU MAGDALENA (Scoala Gimnaziala Traian)Craiova
6024. BONDOC ALEXIAIV CDEACONU SIMONA MIRELA (Scoala Gimnaziala Traian)Craiova
6025. PATRU CRISTIANIV CDEACONU SIMONA MIRELA (Scoala Gimnaziala Traian)Craiova
6026. POPESCU ALEXIAIV CDEACONU SIMONA MIRELA (Scoala Gimnaziala Traian)Craiova
6027. SABAU RUCSANDRAIV CDEACONU SIMONA MIRELA (Scoala Gimnaziala Traian)Craiova
6028. ANGHEL SIDONIAPregatitoare ANALBITORU CRISTINA (Scoala Gimnaziala Traian)Craiova
6029. CILOACU RAISAPregatitoare ANALBITORU CRISTINA (Scoala Gimnaziala Traian)Craiova
6030. CRETAN DAVIDPregatitoare ANALBITORU CRISTINA (Scoala Gimnaziala Traian)Craiova
6031. DRAGOMIR SARAPregatitoare ANALBITORU CRISTINA (Scoala Gimnaziala Traian)Craiova
6032. NALBITORU DAVID MIHAIPregatitoare ANALBITORU CRISTINA (Scoala Gimnaziala Traian)Craiova
6033. STANCULESCU LARISAPregatitoare ANALBITORU CRISTINA (Scoala Gimnaziala Traian)Craiova
6034. GENOIU AGATHAI ADAFINA DANIELA (Scoala nr 21 Gh.Titeica)Craiova
6035. STROE MARIAI ADAFINA DANIELA (Scoala nr 21 Gh.Titeica)Craiova
6036. CIUPITU ROXANAI CBANU CARMEN (Scoala nr 21 Gh.Titeica)Craiova
6037. COTOLAN LUCIANI CBANU CARMEN (Scoala nr 21 Gh.Titeica)Craiova
6038. OPRI ANDREII CBANU CARMEN (Scoala nr 21 Gh.Titeica)Craiova
6039. MITRACHE MIHAII DIONESCU LAURA (Scoala nr 21 Gh.Titeica)Craiova
6040. PATRU CLARAI DIONESCU LAURA (Scoala nr 21 Gh.Titeica)Craiova
6041. POPESCU PETRUI DIONESCU LAURA (Scoala nr 21 Gh.Titeica)Craiova
6042. OBOGEANU MARAIII ASTANCULEASA DIANA (Scoala nr 21 Gh.Titeica)Craiova
6043. ZAMFIR TIMEEAIII CMITARU MARCELA (Scoala nr 21 Gh.Titeica)Craiova
6044. VASILCA IOANAIII DSOREANU ROXANA (Scoala nr 21 Gh.Titeica)Craiova
6045. DINU VICTORIV ABUFU ELENA (Scoala nr 21 Gh.Titeica)Craiova
6046. DRAGANCEA STEFANIAIV BOROVICEANU SILVIA (Scoala nr 21 Gh.Titeica)Craiova
6047. LUNGU STEFANIV BOROVICEANU SILVIA (Scoala nr 21 Gh.Titeica)Craiova
6048. MANCIU ANDREIIV BOROVICEANU SILVIA (Scoala nr 21 Gh.Titeica)Craiova
6049. MIHAESCU CALINIV CCOTOI NICOLETA (Scoala nr 21 Gh.Titeica)Craiova
6050. CRAIOVEANU TEODORAPregatitoare APETCU EUGENIA (Scoala nr 21 Gh.Titeica)Craiova
6051. UNTARU ANDREI RAULPregatitoare APETCU EUGENIA (Scoala nr 21 Gh.Titeica)Craiova
6052. VOINEA ROBERTPregatitoare BDELEVEDOVA LUCIA (Scoala nr 21 Gh.Titeica)Craiova
6053. AMZA SCRIECIU ANDREIPregatitoare DDUCA ANDREEA (Scoala nr 21 Gh.Titeica)Craiova
6054. BACIOIU DARYAPregatitoare DDUCA ANDREEA (Scoala nr 21 Gh.Titeica)Craiova
6055. CRACIUNESCU ROBERTPregatitoare DDUCA ANDREEA (Scoala nr 21 Gh.Titeica)Craiova
6056. DUCA DARIA Pregatitoare DDUCA ANDREEA (Scoala nr 21 Gh.Titeica)Craiova
6057. FIRANESCU VLADPregatitoare DDUCA ANDREEA (Scoala nr 21 Gh.Titeica)Craiova
6058. GANESCU ADRIANPregatitoare DDUCA ANDREEA (Scoala nr 21 Gh.Titeica)Craiova
6059. GHITA ALBULESCU ANA- MARIAPregatitoare DDUCA ANDREEA (Scoala nr 21 Gh.Titeica)Craiova
6060. LUNGU ILIEPregatitoare DDUCA ANDREEA (Scoala nr 21 Gh.Titeica)Craiova
6061. LAPADATESCU ROBERTIV BSTEFANA ANCA (Scoala nr 32 A. Macedonski)Craiova
6062. LUNGU MARAII AROTARU SILVIA (SCOALA PRIMARA TERRAVEDA)Craiova
6063. MATEI NATALIAII AROTARU SILVIA (SCOALA PRIMARA TERRAVEDA)Craiova
6064. VARZARU DARIUSIII ASMARANDACHE CLAUDIA (SCOALA PRIMARA TERRAVEDA)Craiova
6065. BALTEANU PEPE ADAMPregatitoare BMIHAILA CRISTINA (SCOALA PRIMARA TERRAVEDA)Craiova
6066. BALU FIRESCU ANDREIPregatitoare BMIHAILA CRISTINA (SCOALA PRIMARA TERRAVEDA)Craiova
6067. CIUCIUC RARES MIHAIPregatitoare BMIHAILA CRISTINA (SCOALA PRIMARA TERRAVEDA)Craiova
6068. IORDACHE RARES IONUTPregatitoare BMIHAILA CRISTINA (SCOALA PRIMARA TERRAVEDA)Craiova
6069. NEACSU MAIA PETRAPregatitoare BMIHAILA CRISTINA (SCOALA PRIMARA TERRAVEDA)Craiova
6070. POPA STANCUT DARIUSPregatitoare BMIHAILA CRISTINA (SCOALA PRIMARA TERRAVEDA)Craiova
6071. SAFI RIANA SOFIAPregatitoare BMIHAILA CRISTINA (SCOALA PRIMARA TERRAVEDA)Craiova
6072. TIGARAN CARLAPregatitoare BMIHAILA CRISTINA (SCOALA PRIMARA TERRAVEDA)Craiova
6073. UNGUREANU MIHNEA GABRIELPregatitoare BMIHAILA CRISTINA (SCOALA PRIMARA TERRAVEDA)Craiova
6074. VASILE ANDREIPregatitoare BMIHAILA CRISTINA (SCOALA PRIMARA TERRAVEDA)Craiova
6075. VISAN REBECA MARIAPregatitoare BMIHAILA CRISTINA (SCOALA PRIMARA TERRAVEDA)Craiova
6076. GHERGHI MIHAIII BJIANU LONETTA (Sf. Dumitru)Craiova
6077. IONICA LUCAII BJIANU LONETTA (Sf. Dumitru)Craiova
6078. MIHAILESCU TEODORAII BJIANU LONETTA (Sf. Dumitru)Craiova
6079. PIRVESCU ERICII BJIANU LONETTA (Sf. Dumitru)Craiova
6080. STANICA OANAII BJIANU LONETTA (Sf. Dumitru)Craiova
6081. STEFANESCU ANTONIAII BJIANU LONETTA (Sf. Dumitru)Craiova
6082. TUDOR ALEXANDRUII BJIANU LONETTA (Sf. Dumitru)Craiova
6083. VARABIEV DENISII BJIANU LONETTA (Sf. Dumitru)Craiova
6084. SPIRIDON RARESII CZDRENGHEA ADRIANA (Sf. Dumitru)Craiova
6085. IOANA GABRIELA MARIELAII DMUSAT CARMEN (Sf. Dumitru)Craiova
6086. MARINICA ALEXANDRAIII AMIHALCEA ELENA (Sf. Dumitru)Craiova
6087. NEDELCU RAZVANIII AMIHALCEA ELENA (Sf. Dumitru)Craiova
6088. PRUNOIU ANIELAIII AMIHALCEA ELENA (Sf. Dumitru)Craiova
6089. BARLEA SEBASTIAN STEFANITAIII BSTANCIU EUGENIA (Sf. Dumitru)Craiova
6090. BARLEA EDUARD MIHAITAIII BSTANCIU EUGENIA (Sf. Dumitru)Craiova
6091. PUCHEANU DARIA ALESSIAIII BSTANCIU EUGENIA (Sf. Dumitru)Craiova
6092. CIUCA STEFANIII CSTAVARACHE TEODORA (Sf. Dumitru)Craiova
6093. VULTURU BOGDANIII CSTAVARACHE TEODORA (Sf. Dumitru)Craiova
6094. BADESCU ANDREEAIV BDRAGANESCU ANDRADA (Sf. Dumitru)Craiova
6095. ORSCA ALEXIAIV BDRAGANESCU ANDRADA (Sf. Dumitru)Craiova
6096. SURDU ALEXANDRUIV CRADU DANIELA (Sf. Dumitru)Craiova
6097. RUIU EMMA NICOLETAPregatitoare BTOTORA MIHAELA (Sf. Dumitru)Craiova
6098. ANASTASESCU ALEXANDRUPregatitoare CDIACONU DINU RALUCA (Sf. Dumitru)Craiova
6099. CIOACA DANIEL Pregatitoare CDIACONU DINU RALUCA (Sf. Dumitru)Craiova
6100. COSTACHE BIANCAPregatitoare CDIACONU DINU RALUCA (Sf. Dumitru)Craiova
6101. GHITA BIANCAPregatitoare CDIACONU DINU RALUCA (Sf. Dumitru)Craiova
6102. IONICA ERIKPregatitoare CDIACONU DINU RALUCA (Sf. Dumitru)Craiova
6103. IORDACHE STEFANPregatitoare CDIACONU DINU RALUCA (Sf. Dumitru)Craiova
6104. LAPADATU BIANCAPregatitoare CDIACONU DINU RALUCA (Sf. Dumitru)Craiova
6105. OANTA ANTONIAPregatitoare CDIACONU DINU RALUCA (Sf. Dumitru)Craiova
6106. PELEPIUC VLADPregatitoare CDIACONU DINU RALUCA (Sf. Dumitru)Craiova
6107. POPA ALEXA Pregatitoare CDIACONU DINU RALUCA (Sf. Dumitru)Craiova
6108. RADU DAVIDPregatitoare CDIACONU DINU RALUCA (Sf. Dumitru)Craiova
6109. Dumitrascu AlexandraI -STAMIN CRISTINA (Scoala Gimnaziala Ghercesti)Ghercesti
6110. Smaranda FeliciaI -STAMIN CRISTINA (Scoala Gimnaziala Ghercesti)Ghercesti
6111. Vaduva MarisaI -STAMIN CRISTINA (Scoala Gimnaziala Ghercesti)Ghercesti
6112. Filip Ana MariaII ADaniela Bobu (C N Costache Negri)Galati
6113. Filip Matei AndreiII ADaniela Bobu (C N Costache Negri)Galati
6114. Eftinca BrianaII BDorina Turosu (C N Costache Negri)Galati
6115. Slavu MateiII BDorina Turosu (C N Costache Negri)Galati
6116. Antohi Ianis MateoIII ARodica Stefanica (C N Costache Negri)Galati
6117. David StefanIII ARodica Stefanica (C N Costache Negri)Galati
6118. Dumitrascu Andrei CezarIII ARodica Stefanica (C N Costache Negri)Galati
6119. Dumitru LucaIII ARodica Stefanica (C N Costache Negri)Galati
6120. Ghimpu CodrinIII ARodica Stefanica (C N Costache Negri)Galati
6121. Diacanu Alexia CristianaIII BDoina Matei (C N Costache Negri)Galati
6122. Foltea AlexandruIII BDoina Matei (C N Costache Negri)Galati
6123. Ignat Bianca AndreeaIII BDoina Matei (C N Costache Negri)Galati
6124. Olaru Bianca AlessiaIII BDoina Matei (C N Costache Negri)Galati
6125. Sirbu IoanaIII BDoina Matei (C N Costache Negri)Galati
6126. Butan DenisIV AElena Ailincai (C N Costache Negri)Galati
6127. Diaconu IngridIV AElena Ailincai (C N Costache Negri)Galati
6128. Mirica MihneaIV AElena Ailincai (C N Costache Negri)Galati
6129. Moraru RuxandraIV AElena Ailincai (C N Costache Negri)Galati
6130. Pastramagiu MariaIV AElena Ailincai (C N Costache Negri)Galati
6131. Rosca-Mayer MariaIV AElena Ailincai (C N Costache Negri)Galati
6132. Soare AnaisIV AElena Ailincai (C N Costache Negri)Galati
6133. Gatin MariaIV BRodica Cernencu (C N Costache Negri)Galati
6134. Ignat AlexandraIV BRodica Cernencu (C N Costache Negri)Galati
6135. Iovita DariaIV BRodica Cernencu (C N Costache Negri)Galati
6136. Nistor MariaIV BRodica Cernencu (C N Costache Negri)Galati
6137. Constantin TudorI AAntoniu Maricica (Colegiul National Alexandru Ioan Cuza)Galati
6138. Dinica Maria TeodoraI AAntoniu Maricica (Colegiul National Alexandru Ioan Cuza)Galati
6139. Drugan Darius StefanI AAntoniu Maricica (Colegiul National Alexandru Ioan Cuza)Galati
6140. Ionita Rares AndreiI AAntoniu Maricica (Colegiul National Alexandru Ioan Cuza)Galati
6141. Nistor Razvan GabrielI AAntoniu Maricica (Colegiul National Alexandru Ioan Cuza)Galati
6142. Popa Oroviceanu VladI AAntoniu Maricica (Colegiul National Alexandru Ioan Cuza)Galati
6143. Rusu Daria MihaelaI AAntoniu Maricica (Colegiul National Alexandru Ioan Cuza)Galati
6144. Ursu AndreeaI AAntoniu Maricica (Colegiul National Alexandru Ioan Cuza)Galati
6145. Acasandrei Eduard AlexandruIII AMiron Doinita (Colegiul National Alexandru Ioan Cuza)Galati
6146. Viorescu Laura CristinaIII AMiron Doinita (Colegiul National Alexandru Ioan Cuza)Galati
6147. BUNU HORIA-STEFANI BPetcu Nicoleta (Liceul Teoretic Mircea Eliade)Galati
6148. CALOIANU TUDORI BPetcu Nicoleta (Liceul Teoretic Mircea Eliade)Galati
6149. ENACHE ALINI BPetcu Nicoleta (Liceul Teoretic Mircea Eliade)Galati
6150. PALADE TEODORA-MARIAI BPetcu Nicoleta (Liceul Teoretic Mircea Eliade)Galati
6151. BRANDIU DAVID-ROBERTI CComan Alexi-Daniela (Liceul Teoretic Mircea Eliade)Galati
6152. HUZUM MARIO-GEORGEI CComan Alexi-Daniela (Liceul Teoretic Mircea Eliade)Galati
6153. TOFAN COSMINII ALupu-Neicu Stan (Liceul Teoretic Mircea Eliade)Galati
6154. GHELASE ELENAPregatitoare ATudorache Alexandrina (Liceul Teoretic Mircea Eliade)Galati
6155. SAVIN BOGDANI CSIMIONESCU MARINELA (Scoala Constantin Gh. Marinescu)Galati
6156. LAZAR OCTAVIANII AJATEA SIMONA (Scoala Constantin Gh. Marinescu)Galati
6157. RAGEA IUSTINII AJATEA SIMONA (Scoala Constantin Gh. Marinescu)Galati
6158. RUGINA ROBERTII AJATEA SIMONA (Scoala Constantin Gh. Marinescu)Galati
6159. RATA ISABELLA MARIAII CCOSUG MARICICA (Scoala Constantin Gh. Marinescu)Galati
6160. GHIOCA CRISTIANIII aLUPU NEICU MARIOARA (Scoala Constantin Gh. Marinescu)Galati
6161. LUCA TUDOR ANDREIIII ALUPU NEICU MARIOARA (Scoala Constantin Gh. Marinescu)Galati
6162. PAIZAN BIANCA MARIAIII ALUPU NEICU MARIOARA (Scoala Constantin Gh. Marinescu)Galati
6163. DOBRE ALEXIAIII CLAZAR LUMINITA (Scoala Constantin Gh. Marinescu)Galati
6164. IOITESCU MARIA ROXANAIII CLAZAR LUMINITA (Scoala Constantin Gh. Marinescu)Galati
6165. MUSAT DAVIDIV ADOMNITEANU MAGDALENA (Scoala Constantin Gh. Marinescu)Galati
6166. TOFAN EDUARD GABRIELIV CHURUIANU CRISTINA (Scoala Constantin Gh. Marinescu)Galati
6167. BONTAS MIRUNAPregatitoare ATABACARU LAURA (Scoala Constantin Gh. Marinescu)Galati
6168. CIOBOTARU STEFAN SEBASTIANPregatitoare ATABACARU LAURA (Scoala Constantin Gh. Marinescu)Galati
6169. CRACIUN COSMIN STEFANPregatitoare ATABACARU LAURA (Scoala Constantin Gh. Marinescu)Galati
6170. CRACIUN KARINA LIVIAPregatitoare ATABACARU LAURA (Scoala Constantin Gh. Marinescu)Galati
6171. DRAGAN IRIS BIANCAPregatitoare ATABACARU LAURA (Scoala Constantin Gh. Marinescu)Galati
6172. HULPAN LUIZA BIANCAPregatitoare ATABACARU LAURA (Scoala Constantin Gh. Marinescu)Galati
6173. LUPU SOFIA IOANAPregatitoare ATABACARU LAURA (Scoala Constantin Gh. Marinescu)Galati
6174. NEAGU MARIOPregatitoare ATABACARU LAURA (Scoala Constantin Gh. Marinescu)Galati
6175. RATA SOPHIA ILINCAPregatitoare ATABACARU LAURA (Scoala Constantin Gh. Marinescu)Galati
6176. SIRBU CAMELIA IULIAPregatitoare ATABACARU LAURA (Scoala Constantin Gh. Marinescu)Galati
6177. TANASE ELENAPregatitoare ATABACARU LAURA (Scoala Constantin Gh. Marinescu)Galati
6178. UNGUREANU ELIF ARIANAPregatitoare ATABACARU LAURA (Scoala Constantin Gh. Marinescu)Galati
6179. ZBARNEA RALUCA IOANAPregatitoare ATABACARU LAURA (Scoala Constantin Gh. Marinescu)Galati
6180. CIOBANU CODRIN MIHAILPregatitoare CPERJU GINA NICOLETA (Scoala Constantin Gh. Marinescu)Galati
6181. IACOB IULIAN CEZARPregatitoare CPERJU GINA NICOLETA (Scoala Constantin Gh. Marinescu)Galati
6182. SALABINA DENISA ANDREEAPregatitoare CPERJU GINA NICOLETA (Scoala Constantin Gh. Marinescu)Galati
6183. Patriche MayaI CChiper Ionica (Scoala Gimnaziala Dan Barbilian)Galati
6184. Sava EduardI CChiper Ionica (Scoala Gimnaziala Dan Barbilian)Galati
6185. Stoleru DariaI CChiper Ionica (Scoala Gimnaziala Dan Barbilian)Galati
6186. Filip AlexandruII CMohorea Anicuta (Scoala Gimnaziala Dan Barbilian)Galati
6187. Cantia Miruna GabrielaIII CRadu Madalina (Scoala Gimnaziala Dan Barbilian)Galati
6188. Adam RobertPregatitoare BBuruiana Lenuta (Scoala Gimnaziala Dan Barbilian)Galati
6189. CARP EDUARD ANDREIII AFlorea Ionela (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)Galati
6190. DOMNITANU SABINA IOANAII AFlorea Ionela (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)Galati
6191. GUITA SARA IOANAII AFlorea Ionela (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)Galati
6192. RUSU DAVID IONUTII AFlorea Ionela (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)Galati
6193. Banuc Erick MarianoII BRadu Mihaela (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)Galati
6194. Bogatu DenisII BRadu Mihaela (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)Galati
6195. Florea AlexandraII BRadu Mihaela (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)Galati
6196. Iovu Rares CosminII BRadu Mihaela (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)Galati
6197. Jiglau GiuliaII BRadu Mihaela (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)Galati
6198. Luca Sara MariaII BRadu Mihaela (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)Galati
6199. Manea SergiuII BRadu Mihaela (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)Galati
6200. Neagu IoanaII BRadu Mihaela (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)Galati
6201. Nedica Alexandru MateiII BRadu Mihaela (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)Galati
6202. Pirlea Bogdan CristianII BRadu Mihaela (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)Galati
6203. Rapan Rares StefanII BRadu Mihaela (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)Galati
6204. Serban Cristina BiancaII BRadu Mihaela (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)Galati
6205. Spiridon Raluca AndreaII BRadu Mihaela (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)Galati
6206. Stratila MadalinaII BRadu Mihaela (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)Galati
6207. Timofte GabrielII BRadu Mihaela (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)Galati
6208. BICIOC FABIANII CTIRIM RODICA (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)Galati
6209. COCU ANDREEAII CTIRIM RODICA (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)Galati
6210. COZMA ZAHARIA RUTII CTIRIM RODICA (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)Galati
6211. CRIVAC RALUCAII CTIRIM RODICA (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)Galati
6212. ILIE BOGDANII CTIRIM RODICA (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)Galati
6213. JIPA ALEXANDRUII CTIRIM RODICA (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)Galati
6214. LEFTER DARIAII CTIRIM RODICA (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)Galati
6215. OLTEANU ROBERTII CTIRIM RODICA (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)Galati
6216. SALCEANU ALEXANDRUII CTIRIM RODICA (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)Galati
6217. VASILE TEODORAII CTIRIM RODICA (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)Galati
6218. Suvac Marina IrinaIV AAngheluta Nicoleta (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)Galati
6219. ANGHEL AMALIA - ELENAPregatitoare BTELINOIU MARIETA (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)Galati
6220. BIRSAN DENISA ELENAPregatitoare BTELINOIU MARIETA (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)Galati
6221. CONACHE ALEXIA LACRAMIOARAPregatitoare BTELINOIU MARIETA (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)Galati
6222. CUCU MIRUNA RAMONAPregatitoare BTELINOIU MARIETA (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)Galati
6223. DIMA MIRUNA GABRIELAPregatitoare BTELINOIU MARIETA (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)Galati
6224. LEFTER DARIA ELENAPregatitoare BTELINOIU MARIETA (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)Galati
6225. LUCA BIANCA ANDREEAPregatitoare BTELINOIU MARIETA (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)Galati
6226. MARAVELA STEFAN ALEXANDRUPregatitoare BTELINOIU MARIETA (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)Galati
6227. MOCANU PATRICK CALIN Pregatitoare BTELINOIU MARIETA (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)Galati
6228. PAGU STEFAN ANDREIPregatitoare BTELINOIU MARIETA (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)Galati
6229. PUSCASU DAVID CRISTIANPregatitoare BTELINOIU MARIETA (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)Galati
6230. URSU BIANCA NICOLA Pregatitoare BTELINOIU MARIETA (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)Galati
6231. VASILIU ARIANA ELENA Pregatitoare BTELINOIU MARIETA (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)Galati
6232. ANDRONIC DARIA Pregatitoare CPINTILIE CARMEN (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)Galati
6233. BUSILA ALEXANDRU Pregatitoare CPINTILIE CARMEN (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)Galati
6234. MARIN ELENA Pregatitoare CPINTILIE CARMEN (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)Galati
6235. NEACSU IOANA Pregatitoare CPINTILIE CARMEN (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)Galati
6236. POPA ALEXANDRU Pregatitoare CPINTILIE CARMEN (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)Galati
6237. TUTU EDUARDO Pregatitoare CPINTILIE CARMEN (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)Galati
6238. ZAVATE GABRIEL Pregatitoare CPINTILIE CARMEN (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)Galati
6239. ANGHELUTA IONUT-SEBASTIAN Pregatitoare DSAVA DORINA (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)Galati
6240. BIDEA TEODORA Pregatitoare DSAVA DORINA (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)Galati
6241. DARICIUC-ROMAS ROBERT Pregatitoare DSAVA DORINA (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)Galati
6242. DORU MATEI-ANDREI Pregatitoare DSAVA DORINA (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)Galati
6243. FILIP GEORGE ALEXANDRU Pregatitoare DSAVA DORINA (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)Galati
6244. IONICEL DAVIDPregatitoare DSAVA DORINA (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)Galati
6245. MAXIM ELENA ANTONIA Pregatitoare DSAVA DORINA (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)Galati
6246. MOCANU ALEXANDRA-GEORGIANA Pregatitoare DSAVA DORINA (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)Galati
6247. NEGOITA BIANCAPregatitoare DSAVA DORINA (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)Galati
6248. NUTA DOCA MARIA ALEXANDRA Pregatitoare DSAVA DORINA (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)Galati
6249. ROPOTAN ELIZA-MARIA Pregatitoare DSAVA DORINA (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)Galati
6250. STOIANOF DENIS-GABRIEL Pregatitoare DSAVA DORINA (Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu)Galati
6251. CUSAI RARESI ACRUCIANU MIRELA (Scoala Gimnaziala Miron Costin)Galati
6252. FRUNZA ERICAI ACRUCIANU MIRELA (Scoala Gimnaziala Miron Costin)Galati
6253. GRIGORESCU TIMEEAI ACRUCIANU MIRELA (Scoala Gimnaziala Miron Costin)Galati
6254. IUREA DAVIDI ACRUCIANU MIRELA (Scoala Gimnaziala Miron Costin)Galati
6255. MORUZANU MARINAI ACRUCIANU MIRELA (Scoala Gimnaziala Miron Costin)Galati
6256. NECULA EDUARDI ACRUCIANU MIRELA (Scoala Gimnaziala Miron Costin)Galati
6257. OALA NICOLEI ACRUCIANU MIRELA (Scoala Gimnaziala Miron Costin)Galati
6258. SOAVA MARIAI ACRUCIANU MIRELA (Scoala Gimnaziala Miron Costin)Galati
6259. TARU RARESI ACRUCIANU MIRELA (Scoala Gimnaziala Miron Costin)Galati
6260. TECU GIULIAI ACRUCIANU MIRELA (Scoala Gimnaziala Miron Costin)Galati
6261. TUHOARCA MIHAII ACRUCIANU MIRELA (Scoala Gimnaziala Miron Costin)Galati
6262. VOINICIUC LAURAI ACRUCIANU MIRELA (Scoala Gimnaziala Miron Costin)Galati
6263. STAN COSMINI BOPREA LAURA (Scoala Gimnaziala Miron Costin)Galati
6264. Caus LorenaII ADediu Camelia (Scoala Gimnaziala Miron Costin)Galati
6265. Dinu GabrielaII ADediu Camelia (Scoala Gimnaziala Miron Costin)Galati
6266. Mocanu MariaII ADediu Camelia (Scoala Gimnaziala Miron Costin)Galati
6267. Podasca MateiII ADediu Camelia (Scoala Gimnaziala Miron Costin)Galati
6268. Kulcsar StefaniaIII BNecula Liliana (Scoala Gimnaziala Miron Costin)Galati
6269. Susnea TiberiuIII BNecula Liliana (Scoala Gimnaziala Miron Costin)Galati
6270. Tiru Ionut MadalinIII BNecula Liliana (Scoala Gimnaziala Miron Costin)Galati
6271. ANDREI SEBASTIANPregatitoare AHUHULEA L STEFAN D (Scoala Gimnaziala nr 17 Nichita Stanescu)Galati
6272. BOBOC DAVIDPregatitoare AHUHULEA L STEFAN D (Scoala Gimnaziala nr 17 Nichita Stanescu)Galati
6273. IVANOV BIANCAPregatitoare AHUHULEA L STEFAN D (Scoala Gimnaziala nr 17 Nichita Stanescu)Galati
6274. POALELUNGI MIRUNAPregatitoare AHUHULEA L STEFAN D (Scoala Gimnaziala nr 17 Nichita Stanescu)Galati
6275. POPESCU RADU ROBERTAPregatitoare AHUHULEA L STEFAN D (Scoala Gimnaziala nr 17 Nichita Stanescu)Galati
6276. TESULA LUCAPregatitoare AHUHULEA L STEFAN D (Scoala Gimnaziala nr 17 Nichita Stanescu)Galati
6277. VASILE LARISAPregatitoare AHUHULEA L STEFAN D (Scoala Gimnaziala nr 17 Nichita Stanescu)Galati
6278. DASCALASU RAZVANI BPATILEA ALINA (Scoala Gimnaziala nr 22)Galati
6279. RADU IULIAII BTANASACIUC VALENTINA (Scoala Gimnaziala nr 22)Galati
6280. STANCIUC RUXANDRAII BTANASACIUC VALENTINA (Scoala Gimnaziala nr 22)Galati
6281. ANDREI SABINIV BNEAGU MARIA (Scoala Gimnaziala nr 22)Galati
6282. DOROBAT IANISIV BNEAGU MARIA (Scoala Gimnaziala nr 22)Galati
6283. NICULAE DENISPregatitoare ACHIRIAC VIOLETA (Scoala Gimnaziala nr 22)Galati
6284. BURUIANA ALEXANDRUPregatitoare CPANA DOINA IULIANA (Scoala Gimnaziala nr 22)Galati
6285. MIHAILA IUSTINPregatitoare CPANA DOINA IULIANA (Scoala Gimnaziala nr 22)Galati
6286. PANA ALEXANDRAPregatitoare CPANA DOINA IULIANA (Scoala Gimnaziala nr 22)Galati
6287. CHETROSU MARIAI EGITA MIRELA (Scoala Gimnaziala nr 28)Galati
6288. ENCIU IUSTINI EGITA MIRELA (Scoala Gimnaziala nr 28)Galati
6289. IORDACHE MATEII EGITA MIRELA (Scoala Gimnaziala nr 28)Galati
6290. SAVIN MIHAII EGITA MIRELA (Scoala Gimnaziala nr 28)Galati
6291. Ivanov MihaiII BBERDILA ANICA (Scoala Gimnaziala nr 28)Galati
6292. PARASCHIV MIHAIII BBERDILA ANICA (Scoala Gimnaziala nr 28)Galati
6293. CATOIU STEFAN-ANDREIII COLARIU LILIANA (Scoala Gimnaziala nr 28)Galati
6294. CONDRACHE ALESSIAII DGAVRILA ELENA-DORELA (Scoala Gimnaziala nr 28)Galati
6295. POPA ANDREI-DANIELII DGAVRILA ELENA-DORELA (Scoala Gimnaziala nr 28)Galati
6296. Craciun CristianIV ACristofan Diana (Scoala Gimnaziala nr 28)Galati
6297. Rosu Sonia MariaIV ACristofan Diana (Scoala Gimnaziala nr 28)Galati
6298. ANGHEL LUCAIV DMARINESCU ANA-MARIA (Scoala Gimnaziala nr 28)Galati
6299. Bobe Eduard I AAvram Mihaela (Scoala Gimnaziala nr 29)Galati
6300. Dorin Ingrid I AAvram Mihaela (Scoala Gimnaziala nr 29)Galati
6301. Duman Melissa I AAvram Mihaela (Scoala Gimnaziala nr 29)Galati
6302. Profire PriscilaI AAvram Mihaela (Scoala Gimnaziala nr 29)Galati
6303. Teodoru Sarah I AAvram Mihaela (Scoala Gimnaziala nr 29)Galati
6304. Gavrila RaresI CCiolacu Mihaela (Scoala Gimnaziala nr 29)Galati
6305. Mocanu Robert I CCiolacu Mihaela (Scoala Gimnaziala nr 29)Galati
6306. Patrascu TeodoraI CCiolacu Mihaela (Scoala Gimnaziala nr 29)Galati
6307. Enache MariaI ETonita Mirela (Scoala Gimnaziala nr 29)Galati
6308. Stanga AlexandraI ETonita Mirela (Scoala Gimnaziala nr 29)Galati
6309. Stanga Ana MariaI ETonita Mirela (Scoala Gimnaziala nr 29)Galati
6310. Leopa DenisaII ACaramalau Cecilia (Scoala Gimnaziala nr 29)Galati
6311. Pandele Mihai II ACaramalau Cecilia (Scoala Gimnaziala nr 29)Galati
6312. Bejan DariaII BDragoi Lorena (Scoala Gimnaziala nr 29)Galati
6313. Chitac LucaII BDragoi Lorena (Scoala Gimnaziala nr 29)Galati
6314. Rusu MariaII CParaschiv Florentina (Scoala Gimnaziala nr 29)Galati
6315. Voiculescu MariaII CParaschiv Florentina (Scoala Gimnaziala nr 29)Galati
6316. Balmus LaviniaII DMalaescu Nicoleta (Scoala Gimnaziala nr 29)Galati
6317. Boghean Sebastian II DMalaescu Nicoleta (Scoala Gimnaziala nr 29)Galati
6318. Ianos LucaII DMalaescu Nicoleta (Scoala Gimnaziala nr 29)Galati
6319. Radulescu AnamariaII DMalaescu Nicoleta (Scoala Gimnaziala nr 29)Galati
6320. Ramba MariaII DMalaescu Nicoleta (Scoala Gimnaziala nr 29)Galati
6321. Postolache AnisiaIII ADima Sorina (Scoala Gimnaziala nr 29)Galati
6322. Bosneaga Stefan III BCocu Titina (Scoala Gimnaziala nr 29)Galati
6323. Gervescu AlexandruIII BCocu Titina (Scoala Gimnaziala nr 29)Galati
6324. Albota CarolinaIII DCostin Victoria (Scoala Gimnaziala nr 29)Galati
6325. Mihai Rares Fabian III DCostin Victoria (Scoala Gimnaziala nr 29)Galati
6326. Miron Alexia III DCostin Victoria (Scoala Gimnaziala nr 29)Galati
6327. Ursu MariaIV AStanciu Mariana (Scoala Gimnaziala nr 29)Galati
6328. Pintilie SebastianIV BAvram Simona (Scoala Gimnaziala nr 29)Galati
6329. Bogzoiu Alex Nicolas IV DGheorghiu Nicoleta (Scoala Gimnaziala nr 29)Galati
6330. Gutanu MedaIV DGheorghiu Nicoleta (Scoala Gimnaziala nr 29)Galati
6331. Grecu DariaIV EBuduleanu Alina (Scoala Gimnaziala nr 29)Galati
6332. Ionescu OanaIV EBuduleanu Alina (Scoala Gimnaziala nr 29)Galati
6333. Nistor SergiuIV EBuduleanu Alina (Scoala Gimnaziala nr 29)Galati
6334. Arama BiancaPregatitoare BLungeanu Gherghina (Scoala Gimnaziala nr 29)Galati
6335. Basalic IoanaPregatitoare BLungeanu Gherghina (Scoala Gimnaziala nr 29)Galati
6336. Bivol SarahPregatitoare BLungeanu Gherghina (Scoala Gimnaziala nr 29)Galati
6337. Brasoveanu TheodoraPregatitoare BLungeanu Gherghina (Scoala Gimnaziala nr 29)Galati
6338. Chirita LuanaPregatitoare BLungeanu Gherghina (Scoala Gimnaziala nr 29)Galati
6339. Cujba AndreiPregatitoare BLungeanu Gherghina (Scoala Gimnaziala nr 29)Galati
6340. Ispas AlyssaPregatitoare BLungeanu Gherghina (Scoala Gimnaziala nr 29)Galati
6341. Lepadatu MihaiPregatitoare BLungeanu Gherghina (Scoala Gimnaziala nr 29)Galati
6342. Minciu VeronicaPregatitoare BLungeanu Gherghina (Scoala Gimnaziala nr 29)Galati
6343. Petrea IrisPregatitoare BLungeanu Gherghina (Scoala Gimnaziala nr 29)Galati
6344. Roman DavidPregatitoare BLungeanu Gherghina (Scoala Gimnaziala nr 29)Galati
6345. CODREANU ANDREEAI ANEAGU FLORENTINA (Scoala Gimnaziala nr 3 I.L. Caragiale)Galati
6346. NEAGU SABINA- ANDREEAI ANEAGU FLORENTINA (Scoala Gimnaziala nr 3 I.L. Caragiale)Galati
6347. SIMIONICA ILINCA ZARAI ANEAGU FLORENTINA (Scoala Gimnaziala nr 3 I.L. Caragiale)Galati
6348. TOFAN DENISAI ANEAGU FLORENTINA (Scoala Gimnaziala nr 3 I.L. Caragiale)Galati
6349. ANDREI CODRESCU MARIOII ANOUR ZINICA (Scoala Gimnaziala nr 3 I.L. Caragiale)Galati
6350. LEPADATU MATEI STEFANII BChirvase Cicilia Venera (Scoala Gimnaziala nr 3 I.L. Caragiale)Galati
6351. LEPADATU MATEI STEFANII BChirvase Cicilia Venera (Scoala Gimnaziala nr 3 I.L. Caragiale)Galati
6352. Orheanu DragosI BStancu Dumitru (Scoala Gimnaziala nr.25)Galati
6353. Gheorghe CatalinaII BTofan Virginia (Scoala Gimnaziala nr.25)Galati
6354. Mandru StefanIII AGrosu Catia (Scoala Gimnaziala nr.25)Galati
6355. Tocu TeodorIV ACornea Luminita (Scoala Gimnaziala nr.25)Galati
6356. Tulei RaduIV ACornea Luminita (Scoala Gimnaziala nr.25)Galati
6357. Viorescu RaresIV ACornea Luminita (Scoala Gimnaziala nr.25)Galati
6358. Chirvasa AlexandraPregatitoare AMaftei Simona (Scoala Gimnaziala nr.25)Galati
6359. Iorga GabrielPregatitoare AMaftei Simona (Scoala Gimnaziala nr.25)Galati
6360. Melinte MirunaPregatitoare AMaftei Simona (Scoala Gimnaziala nr.25)Galati
6361. Stefanescu OctavianPregatitoare AMaftei Simona (Scoala Gimnaziala nr.25)Galati
6362. Berechet CristianPregatitoare BHulubei Laura (Scoala Gimnaziala nr.25)Galati
6363. Damian Ana-MariaPregatitoare BHulubei Laura (Scoala Gimnaziala nr.25)Galati
6364. Haineala Iustin Pregatitoare BHulubei Laura (Scoala Gimnaziala nr.25)Galati
6365. Mircea StefanPregatitoare BHulubei Laura (Scoala Gimnaziala nr.25)Galati
6366. Tanase MariaPregatitoare BHulubei Laura (Scoala Gimnaziala nr.25)Galati
6367. Neculau Rares AndreiIII AGeles Constanta (Scoala Gimnaziala nr.26)Galati
6368. Parvu Luca IanisIII AGeles Constanta (Scoala Gimnaziala nr.26)Galati
6369. Busila MariaIII BTanase Jenica (Scoala Gimnaziala nr.26)Galati
6370. Furdui AnamariaIII BTanase Jenica (Scoala Gimnaziala nr.26)Galati
6371. Iliescu AdrianaIII BTanase Jenica (Scoala Gimnaziala nr.26)Galati
6372. Kesler Andra ElisabetaIII BTanase Jenica (Scoala Gimnaziala nr.26)Galati
6373. Rotaru Teodora DanielaIII BTanase Jenica (Scoala Gimnaziala nr.26)Galati
6374. Ilcaci LeonardIV BPanaite Claudia (Scoala Gimnaziala nr.26)Galati
6375. Chiru MariaPregatitoare BMaizel Irina (Scoala Gimnaziala nr.26)Galati
6376. Enache BiancaPregatitoare BMaizel Irina (Scoala Gimnaziala nr.26)Galati
6377. Frunza DragosPregatitoare BMaizel Irina (Scoala Gimnaziala nr.26)Galati
6378. Gotca SebastianPregatitoare BMaizel Irina (Scoala Gimnaziala nr.26)Galati
6379. Hotnog BeatricePregatitoare BMaizel Irina (Scoala Gimnaziala nr.26)Galati
6380. Ivascu MirunaPregatitoare BMaizel Irina (Scoala Gimnaziala nr.26)Galati
6381. Mitu MariaPregatitoare BMaizel Irina (Scoala Gimnaziala nr.26)Galati
6382. Orac DragosPregatitoare BMaizel Irina (Scoala Gimnaziala nr.26)Galati
6383. Palade AndraPregatitoare BMaizel Irina (Scoala Gimnaziala nr.26)Galati
6384. Racovita RaresPregatitoare BMaizel Irina (Scoala Gimnaziala nr.26)Galati
6385. Savin EvaPregatitoare BMaizel Irina (Scoala Gimnaziala nr.26)Galati
6386. Stefanescu LauraPregatitoare BMaizel Irina (Scoala Gimnaziala nr.26)Galati
6387. IGNAT MIRUNA I AMOVILA ELISABETA (Scoala Gimnaziala Nr.34 Mihai Viteazul)Galati
6388. LEONTE ADELINAI AMOVILA ELISABETA (Scoala Gimnaziala Nr.34 Mihai Viteazul)Galati
6389. WAKS ALEXANDRUI AMOVILA ELISABETA (Scoala Gimnaziala Nr.34 Mihai Viteazul)Galati
6390. MIRICA RARES - GABRIELI BNISTOR DANIELA (Scoala Gimnaziala Nr.34 Mihai Viteazul)Galati
6391. TALPAU ALEXANDRU - MIHAII BNISTOR DANIELA (Scoala Gimnaziala Nr.34 Mihai Viteazul)Galati
6392. COROIU SEBASTIANIII ACERNAT TATIANA (Scoala Gimnaziala Sfintii Imparati)Galati
6393. FLOREA MIAIII ACERNAT TATIANA (Scoala Gimnaziala Sfintii Imparati)Galati
6394. VOICU RALUCAIII ACERNAT TATIANA (Scoala Gimnaziala Sfintii Imparati)Galati
6395. BANCEANU BIANCAIV BBUCUR LUMINITA (Scoala Gimnaziala Sfintii Imparati)Galati
6396. BURIC ANDRA MIRUNAIV BBUCUR LUMINITA (Scoala Gimnaziala Sfintii Imparati)Galati
6397. TOMA RARES GABRIELIII BRUSU CAMELIA (Scoala nr 12 Miron Costin)Galati
6398. BACIU DENISII ACIUCA CAMELIA (Scoala Nr 7 Galati)Galati
6399. BOLOCAN BIANCAII ACIUCA CAMELIA (Scoala Nr 7 Galati)Galati
6400. CHIRITA CLAUDIAII ACIUCA CAMELIA (Scoala Nr 7 Galati)Galati
6401. EMILIAN ADRIANAII ACIUCA CAMELIA (Scoala Nr 7 Galati)Galati
6402. HURJUI STEFANII ACIUCA CAMELIA (Scoala Nr 7 Galati)Galati
6403. IOVITA TEODORII ACIUCA CAMELIA (Scoala Nr 7 Galati)Galati
6404. POPESCU DELIAII ACIUCA CAMELIA (Scoala Nr 7 Galati)Galati
6405. POPLESANU CATALINAII ACIUCA CAMELIA (Scoala Nr 7 Galati)Galati
6406. ANTON SOFIAII BPARVANA SILVIA (Scoala Nr 7 Galati)Galati
6407. CALIN BIANCAII BPARVANA SILVIA (Scoala Nr 7 Galati)Galati
6408. COTFASA BIANCAII BPARVANA SILVIA (Scoala Nr 7 Galati)Galati
6409. FELEA LIVIAII BPARVANA SILVIA (Scoala Nr 7 Galati)Galati
6410. IFTODE DENISAII BPARVANA SILVIA (Scoala Nr 7 Galati)Galati
6411. IORDAN TEODORAII BPARVANA SILVIA (Scoala Nr 7 Galati)Galati
6412. MAIEREANU ANDREEAII BPARVANA SILVIA (Scoala Nr 7 Galati)Galati
6413. TURCU ANA MARIAII BPARVANA SILVIA (Scoala Nr 7 Galati)Galati
6414. TURCU IOANAII BPARVANA SILVIA (Scoala Nr 7 Galati)Galati
6415. VERNER IASMINAII BPARVANA SILVIA (Scoala Nr 7 Galati)Galati
6416. ANCERENCU ADNANAIII ABOGDAN AURELIA (Scoala Nr 7 Galati)Galati
6417. PICUS ALEXANDRAIII ABOGDAN AURELIA (Scoala Nr 7 Galati)Galati
6418. PUSCASU ANCAIII ABOGDAN AURELIA (Scoala Nr 7 Galati)Galati
6419. SERBAN RADUIII ABOGDAN AURELIA (Scoala Nr 7 Galati)Galati
6420. Anghel Daria AndreeaIII BARINTON AURICA MITRITA (Scoala Nr 7 Galati)Galati
6421. Bordeianu PaulaIII BARINTON AURICA MITRITA (Scoala Nr 7 Galati)Galati
6422. Catoiu Tanase AndreiIII BARINTON AURICA MITRITA (Scoala Nr 7 Galati)Galati
6423. Constantin AlexandruIII BARINTON AURICA MITRITA (Scoala Nr 7 Galati)Galati
6424. Craciun DariaIII BARINTON AURICA MITRITA (Scoala Nr 7 Galati)Galati
6425. Fabian RuslanIII BARINTON AURICA MITRITA (Scoala Nr 7 Galati)Galati
6426. Iacobescu RadianIII BARINTON AURICA MITRITA (Scoala Nr 7 Galati)Galati
6427. Jora MariaIII BARINTON AURICA MITRITA (Scoala Nr 7 Galati)Galati
6428. Margarit DavidIII BARINTON AURICA MITRITA (Scoala Nr 7 Galati)Galati
6429. Pavel StefanIII BARINTON AURICA MITRITA (Scoala Nr 7 Galati)Galati
6430. Preda EmmaIII BARINTON AURICA MITRITA (Scoala Nr 7 Galati)Galati
6431. Zugravel AndreeaIII BARINTON AURICA MITRITA (Scoala Nr 7 Galati)Galati
6432. ANGHELUTA INGRIDPregatitoare AFRUNZA NICUTA (Scoala Nr 7 Galati)Galati
6433. GRIGORAS DARIUSPregatitoare AFRUNZA NICUTA (Scoala Nr 7 Galati)Galati
6434. ARHIRE SARA Pregatitoare BPADURARU MONICA CECILIA (Scoala Nr 7 Galati)Galati
6435. DUMITRASCU IRINAPregatitoare BPADURARU MONICA CECILIA (Scoala Nr 7 Galati)Galati
6436. FRIGIOI ALEXANDRAPregatitoare BPADURARU MONICA CECILIA (Scoala Nr 7 Galati)Galati
6437. MOTAS AMALIAPregatitoare BPADURARU MONICA CECILIA (Scoala Nr 7 Galati)Galati
6438. PALADE IRINAPregatitoare BPADURARU MONICA CECILIA (Scoala Nr 7 Galati)Galati
6439. STAN-POPA INGRIDPregatitoare BPADURARU MONICA CECILIA (Scoala Nr 7 Galati)Galati
6440. STOICA ALEXIAPregatitoare BPADURARU MONICA CECILIA (Scoala Nr 7 Galati)Galati
6441. SUREL OANAPregatitoare BPADURARU MONICA CECILIA (Scoala Nr 7 Galati)Galati
6442. HURJUI ROBERTPregatitoare CCIORITA TINCUTA (Scoala Nr 7 Galati)Galati
6443. PATRASCU ALEXIAPregatitoare CCIORITA TINCUTA (Scoala Nr 7 Galati)Galati
6444. BERCEA ANDREII ATAPU VALERICA (Scoala Sf.Grigorie Teologul)Galati
6445. HRISTACHE GABRIELI ATAPU VALERICA (Scoala Sf.Grigorie Teologul)Galati
6446. NEDELCU TUDOR GABRIELI ATAPU VALERICA (Scoala Sf.Grigorie Teologul)Galati
6447. SIRBU REBECA IOANAI ATAPU VALERICA (Scoala Sf.Grigorie Teologul)Galati
6448. BUHUTA CRISTINA ALEXANDRAIII ANour Maria (Scoala Sf.Grigorie Teologul)Galati
6449. GHENEA ANDRAIII ANour Maria (Scoala Sf.Grigorie Teologul)Galati
6450. IONICA EDUARD MIHAIIII ANour Maria (Scoala Sf.Grigorie Teologul)Galati
6451. IONICA KEVIN GABRIELIII ANour Maria (Scoala Sf.Grigorie Teologul)Galati
6452. IVANOV ANASTASIA GEORGIANAIII ANour Maria (Scoala Sf.Grigorie Teologul)Galati
6453. NICA ROXANA LIVIAIII ANour Maria (Scoala Sf.Grigorie Teologul)Galati
6454. PASCU ANDREEAIII ANour Maria (Scoala Sf.Grigorie Teologul)Galati
6455. STATE ALEXANDRUIII ANour Maria (Scoala Sf.Grigorie Teologul)Galati
6456. Haras TheodorI AFuica Silvia (Scoala Stefan cel Mare Galati)Galati
6457. Ardelean Ana Maria II ACroitoru Mirela (Scoala Stefan cel Mare Galati)Galati
6458. Dimofte GeorgeII ACroitoru Mirela (Scoala Stefan cel Mare Galati)Galati
6459. Mihaila AndreiII ACroitoru Mirela (Scoala Stefan cel Mare Galati)Galati
6460. Moise MihneaII ACroitoru Mirela (Scoala Stefan cel Mare Galati)Galati
6461. Nicodim Daria IoanaII BSimpetru Doinita (Scoala Stefan cel Mare Galati)Galati
6462. Bayer AndreiIII ABarac Gabriela (Scoala Stefan cel Mare Galati)Galati
6463. Halcov DianoraIII ABarac Gabriela (Scoala Stefan cel Mare Galati)Galati
6464. Nistor NataliaIII ABarac Gabriela (Scoala Stefan cel Mare Galati)Galati
6465. Pralea IoanaIII ABarac Gabriela (Scoala Stefan cel Mare Galati)Galati
6466. Sotcan KarinaIII ABarac Gabriela (Scoala Stefan cel Mare Galati)Galati
6467. Pastramagiu AnaIII CPOPA NICOLETA (Scoala Stefan cel Mare Galati)Galati
6468. Porojan CrinaIII CPOPA NICOLETA (Scoala Stefan cel Mare Galati)Galati
6469. Tatulici TudorIII CPOPA NICOLETA (Scoala Stefan cel Mare Galati)Galati
6470. Pislaru Tudor StefanIII DVlad Tincuta (Scoala Stefan cel Mare Galati)Galati
6471. MITITELU BIANCA-NICOLETAIV AOLARU FLORENTINA (Scoala Stefan cel Mare Galati)Galati
6472. PARASCHIV-PASHALIDIS MATEIIV AOLARU FLORENTINA (Scoala Stefan cel Mare Galati)Galati
6473. STAMBOALA ALEXIA MARIAIV AOLARU FLORENTINA (Scoala Stefan cel Mare Galati)Galati
6474. Buca DragosIV CBalcan Daniela (Scoala Stefan cel Mare Galati)Galati
6475. Busuioc Elena Pregatitoare CDima Cristina (Scoala Stefan cel Mare Galati)Galati
6476. Constantinescu FabianPregatitoare CDima Cristina (Scoala Stefan cel Mare Galati)Galati
6477. Constantinescu RazvanPregatitoare CDima Cristina (Scoala Stefan cel Mare Galati)Galati
6478. Damiean RaresPregatitoare CDima Cristina (Scoala Stefan cel Mare Galati)Galati
6479. Flor AdelinaPregatitoare CDima Cristina (Scoala Stefan cel Mare Galati)Galati
6480. Hulea GeorgePregatitoare CDima Cristina (Scoala Stefan cel Mare Galati)Galati
6481. Lazar IoanaPregatitoare CDima Cristina (Scoala Stefan cel Mare Galati)Galati
6482. Mocanu ArianaPregatitoare CDima Cristina (Scoala Stefan cel Mare Galati)Galati
6483. Momoiu StefaniaPregatitoare CDima Cristina (Scoala Stefan cel Mare Galati)Galati
6484. Stan MariusPregatitoare CDima Cristina (Scoala Stefan cel Mare Galati)Galati
6485. Subasu MariaPregatitoare CDima Cristina (Scoala Stefan cel Mare Galati)Galati
6486. Frangolea Daria IoanaPregatitoare DBosneaga Mihaela (Scoala Stefan cel Mare Galati)Galati
6487. Lazar Denisa AndreeaPregatitoare DBosneaga Mihaela (Scoala Stefan cel Mare Galati)Galati
6488. Neacsu RebecaPregatitoare DBosneaga Mihaela (Scoala Stefan cel Mare Galati)Galati
6489. Sandu Diana AlexandraPregatitoare DBosneaga Mihaela (Scoala Stefan cel Mare Galati)Galati
6490. Serban Alexandra DanielaPregatitoare DBosneaga Mihaela (Scoala Stefan cel Mare Galati)Galati
6491. Zlate Luca GeorgePregatitoare DBosneaga Mihaela (Scoala Stefan cel Mare Galati)Galati
6492. LUCA ANDRAII ASTAMATE TITA (Scoala Gimnaziala Sf. Nicolae)liesti
6493. ARCAN DARIAIII AMATEESCU RODICA (Scoala Gimnaziala Sf. Nicolae)liesti
6494. Brailescu SebastianII ACorodeanu Aglaia (Scoala Gimnaziala Iorgu Iordan)Tecuci
6495. Gradinaru RazvanIII AUrsu Doina (Scoala Gimnaziala Iorgu Iordan)Tecuci
6496. Hagiu IngridIII AUrsu Doina (Scoala Gimnaziala Iorgu Iordan)Tecuci
6497. Paraschiv DeliaIII AUrsu Doina (Scoala Gimnaziala Iorgu Iordan)Tecuci
6498. Pohrib AlexiaIII AUrsu Doina (Scoala Gimnaziala Iorgu Iordan)Tecuci
6499. Pohrib AndradaIII AUrsu Doina (Scoala Gimnaziala Iorgu Iordan)Tecuci
6500. BUTUNOI ANDREIIII BGITA IONICA (Scoala nr 5 Elena Doamna)Tecuci
6501. MARIN ANDREEAIII BGITA IONICA (Scoala nr 5 Elena Doamna)Tecuci
6502. VIZITIU ANA MARIAIII BGITA IONICA (Scoala nr 5 Elena Doamna)Tecuci
6503. MAVROCHEFALOS DAVID III CVRINCEANU AGLAIA (Scoala nr 5 Elena Doamna)Tecuci
6504. LEFTER CLAUDIU IV ALEFTER ADRIANA (Scoala nr 5 Elena Doamna)Tecuci
6505. MIHALACHI BRIANNA IV ALEFTER ADRIANA (Scoala nr 5 Elena Doamna)Tecuci
6506. MUNTEANU CATALINAIV ALEFTER ADRIANA (Scoala nr 5 Elena Doamna)Tecuci
6507. Balan ArianaIV BArghire Oana (Scoala nr 5 Elena Doamna)Tecuci
6508. Balcanu ElenaIV BArghire Oana (Scoala nr 5 Elena Doamna)Tecuci
6509. CARJEU DARIAPregatitoare BBIRAILINCA (Scoala nr 5 Elena Doamna)Tecuci
6510. CHIRITA IOANAPregatitoare BBIRAILINCA (Scoala nr 5 Elena Doamna)Tecuci
6511. David IonutII AIRIMIA MIOARA (Soala Gimnaziala DIMITRIE STURDZA)Tecuci
6512. Huzum MaraII AIRIMIA MIOARA (Soala Gimnaziala DIMITRIE STURDZA)Tecuci
6513. TOMOZEI ANDREEA II AIRIMIA MIOARA (Soala Gimnaziala DIMITRIE STURDZA)Tecuci
6514. Tudose BiancaII AIRIMIA MIOARA (Soala Gimnaziala DIMITRIE STURDZA)Tecuci
6515. RADUCU MIOARA STEFANIAI BPAUNA ELENA (Scoala gimnaziala nr.1Cosoba)Cosoba
6516. AVRAM RUXANDRA ADELINA IOANAPregatitoare ARADUCU MIRELA (Scoala gimnaziala nr.1Cosoba)Cosoba
6517. ENACHE AURA ADELINAPregatitoare ARADUCU MIRELA (Scoala gimnaziala nr.1Cosoba)Cosoba
6518. IUGA COSMINAIII ASimion Anisoara (Scoala Gimnaziala nr. 5 Giurgiu)GIURGIU
6519. MARIN ALEXANDRAIII ASimion Anisoara (Scoala Gimnaziala nr. 5 Giurgiu)GIURGIU
6520. MUNTEANU GABRIELIII ASimion Anisoara (Scoala Gimnaziala nr. 5 Giurgiu)GIURGIU
6521. MUNTEANU MIHAIIII ASimion Anisoara (Scoala Gimnaziala nr. 5 Giurgiu)GIURGIU
6522. SIMA MARIA ALEXANDRAIII ASimion Anisoara (Scoala Gimnaziala nr. 5 Giurgiu)GIURGIU
6523. TARANU MIRUNAIII ASimion Anisoara (Scoala Gimnaziala nr. 5 Giurgiu)GIURGIU
6524. VLADA ANA-MARIAIII ASimion Anisoara (Scoala Gimnaziala nr. 5 Giurgiu)GIURGIU
6525. DAIANU GABRIELIV AENACHE GEORGETA (Scoala Gimnaziala nr. 5 Giurgiu)GIURGIU
6526. ILIESCU ALEXANDRUIV AENACHE GEORGETA (Scoala Gimnaziala nr. 5 Giurgiu)GIURGIU
6527. PIELEANU IRINELIV AENACHE GEORGETA (Scoala Gimnaziala nr. 5 Giurgiu)GIURGIU
6528. RABINCA MIHAIIV AENACHE GEORGETA (Scoala Gimnaziala nr. 5 Giurgiu)GIURGIU
6529. STAVARAICHE ALINIV AENACHE GEORGETA (Scoala Gimnaziala nr. 5 Giurgiu)GIURGIU
6530. STOICA MIHAIIV AENACHE GEORGETA (Scoala Gimnaziala nr. 5 Giurgiu)GIURGIU
6531. TANASE MARIUSIV AENACHE GEORGETA (Scoala Gimnaziala nr. 5 Giurgiu)GIURGIU
6532. Cioroeanu LucaIII BOmete Ionela (Scoala Gimnaziala nr. 7 Giurgiu)GIURGIU
6533. Ion ThimeeaIII BOmete Ionela (Scoala Gimnaziala nr. 7 Giurgiu)GIURGIU
6534. Mantulescu EvaIII BOmete Ionela (Scoala Gimnaziala nr. 7 Giurgiu)GIURGIU
6535. LOLESCU ADELINAI DBARBULESCU AURORA (Scoala Gimnaziala Nr 1)Motru
6536. TUTUNARU IRINA-ELENAI DBARBULESCU AURORA (Scoala Gimnaziala Nr 1)Motru
6537. Vacaru MariaII ABejenaru Felicia (Scoala Gimnaziala Nr 1)Motru
6538. Andrei Cristian-AlexandruII BVoicu Alina (Scoala Gimnaziala Nr 1)Motru
6539. Tirlea Antonia-MariaII BVoicu Alina (Scoala Gimnaziala Nr 1)Motru
6540. Cocosila AndradaII DTirlea Ana (Scoala Gimnaziala Nr 1)Motru
6541. IOVITA CATALINIII CIANASI MARIA (Scoala Gimnaziala Nr 1)Motru
6542. MADALAN ARIANAPregatitoare ABRANDUSESCU MARIANA (Scoala Gimnaziala Nr 1)Motru
6543. ANDREI TIMEEA CRISTIANAPregatitoare BCRACIUN DORINA (Scoala Gimnaziala Nr 1)Motru
6544. CIOABA YANNISPregatitoare BCRACIUN DORINA (Scoala Gimnaziala Nr 1)Motru
6545. DAESCU ROBERT CONSTANTINPregatitoare BCRACIUN DORINA (Scoala Gimnaziala Nr 1)Motru
6546. DRAICA ROBERT AUGUSTIN Pregatitoare BCRACIUN DORINA (Scoala Gimnaziala Nr 1)Motru
6547. MILODIN CRISTINA ELENAPregatitoare BCRACIUN DORINA (Scoala Gimnaziala Nr 1)Motru
6548. NICA FILIP ROBERTPregatitoare BCRACIUN DORINA (Scoala Gimnaziala Nr 1)Motru
6549. SARCINA CATALINA GABRIELAPregatitoare BCRACIUN DORINA (Scoala Gimnaziala Nr 1)Motru
6550. SEMENESCU VLADPregatitoare BCRACIUN DORINA (Scoala Gimnaziala Nr 1)Motru
6551. URUCU ELENA CRISTINAPregatitoare BCRACIUN DORINA (Scoala Gimnaziala Nr 1)Motru
6552. VINTURIS DAVID STEFANPregatitoare BCRACIUN DORINA (Scoala Gimnaziala Nr 1)Motru
6553. COJOCARU ALESSIAPregatitoare CSEMENESCU ALINA (Scoala Gimnaziala Nr 1)Motru
6554. MOREGA RARESPregatitoare DTIRLEA RAMONA (Scoala Gimnaziala Nr 1)Motru
6555. PALARIE ALEXANDRAPregatitoare DTIRLEA RAMONA (Scoala Gimnaziala Nr 1)Motru
6556. CIONOIU MARIA-CATERINAI BGOGELESCU-BADITA ANA-MARIA (SCOALA GIMNAZIALA NR.1 POLOVRAGI)POLOVRAGI
6557. CIONOIU MARIA-CATERINAI BGOGELESCU-BADITA ANA-MARIA (SCOALA GIMNAZIALA NR.1 POLOVRAGI)POLOVRAGI
6558. LUPU MARIA-TEODORAI BGOGELESCU-BADITA ANA-MARIA (SCOALA GIMNAZIALA NR.1 POLOVRAGI)POLOVRAGI
6559. STOFLEA IOANIII -PAUNESCU MIOARA (SCOALA GIMNAZIALA NR.1 POLOVRAGI)POLOVRAGI
6560. STAICU OLIVIA-GABRIELAPregatitoare -MANASIA MARIA (SCOALA GIMNAZIALA NR.1 POLOVRAGI)POLOVRAGI
6561. Budeanu IoanII BVladu Ana Nicoleta (Scoala Gimnaziala Nr. 3 ROVINARI)Rovinari
6562. Maicaneanu AdelinaII BVladu Ana Nicoleta (Scoala Gimnaziala Nr. 3 ROVINARI)Rovinari
6563. GIURMA ALEXANDRUI -Dijmarescu Bican Violeta (Scoala Gimnaziala Scoarta)Scoarta
6564. CIUGUDEAN MIRUNAPregatitoare -Dijmarescu Bican Violeta (Scoala Gimnaziala Scoarta)Scoarta
6565. PAVEL EVELINAPregatitoare -Dijmarescu Bican Violeta (Scoala Gimnaziala Scoarta)Scoarta
6566. POPESCU IANISPregatitoare -Dijmarescu Bican Violeta (Scoala Gimnaziala Scoarta)Scoarta
6567. Diaconescu CristianI ADragoescu Daniela (Scoala Gimnaziala Nr. 1 George Uscatescu)Targu Carbunesti
6568. Firulete RobertaI ADragoescu Daniela (Scoala Gimnaziala Nr. 1 George Uscatescu)Targu Carbunesti
6569. Setran RaresI ADragoescu Daniela (Scoala Gimnaziala Nr. 1 George Uscatescu)Targu Carbunesti
6570. Stanila IonutI ADragoescu Daniela (Scoala Gimnaziala Nr. 1 George Uscatescu)Targu Carbunesti
6571. Vulpe SebastianI ADragoescu Daniela (Scoala Gimnaziala Nr. 1 George Uscatescu)Targu Carbunesti
6572. Amarinoaei MadalinIV APopescu Veronica (Scoala Gimnaziala Nr. 1 George Uscatescu)Targu Carbunesti
6573. Borcan AdrianIV APopescu Veronica (Scoala Gimnaziala Nr. 1 George Uscatescu)Targu Carbunesti
6574. Parnescu RoxanaI BChirita Larisa (CNSH)Targu-Jiu
6575. Chirita CristianaIII AFleancu Ilie (CNSH)Targu-Jiu
6576. Bengulescu RaresPregatitoare BAnghel Simona (CNSH)Targu-Jiu
6577. Bocsan AnaPregatitoare BAnghel Simona (CNSH)Targu-Jiu
6578. Busan PetronelaPregatitoare BAnghel Simona (CNSH)Targu-Jiu
6579. Petrica SebastianPregatitoare BAnghel Simona (CNSH)Targu-Jiu
6580. Pop Manta LucaPregatitoare BAnghel Simona (CNSH)Targu-Jiu
6581. Rabu GabrielaPregatitoare BAnghel Simona (CNSH)Targu-Jiu
6582. GRUIA STEFANIAI ATOMESCU CRISTINA (Colegiul National Tudor Vladimirescu)Targu-Jiu
6583. GURITA STEFANIAI ATOMESCU CRISTINA (Colegiul National Tudor Vladimirescu)Targu-Jiu
6584. NAGY EDWARDI ATOMESCU CRISTINA (Colegiul National Tudor Vladimirescu)Targu-Jiu
6585. TATAR CRISTIANII AMIREA GABRIELA (Colegiul National Tudor Vladimirescu)Targu-Jiu
6586. FUNDEANU DARIUSII CCIOBOTEA ANDREEA (Colegiul National Tudor Vladimirescu)Targu-Jiu
6587. OCHETAN CEZARAII CCIOBOTEA ANDREEA (Colegiul National Tudor Vladimirescu)Targu-Jiu
6588. CIRSTOIU ANDRA GABRIELAIII ANIMARA MARIANA GENOVEVA (Colegiul National Tudor Vladimirescu)Targu-Jiu
6589. GURAN LUPULESCU PATRICKIII ANIMARA MARIANA GENOVEVA (Colegiul National Tudor Vladimirescu)Targu-Jiu
6590. NEAMTU STEFANIII ANIMARA MARIANA GENOVEVA (Colegiul National Tudor Vladimirescu)Targu-Jiu
6591. POPESCU VLADIII ANIMARA MARIANA GENOVEVA (Colegiul National Tudor Vladimirescu)Targu-Jiu
6592. TUTUNARU MIHNEAIII ANIMARA MARIANA GENOVEVA (Colegiul National Tudor Vladimirescu)Targu-Jiu
6593. CRUCERU LUIZA CRISTIANAIII BSTANCIOI DANIELA (Colegiul National Tudor Vladimirescu)Targu-Jiu
6594. MIHUTOIU STEFANIAIV AIOSU NINA PETRONELA (Colegiul National Tudor Vladimirescu)Targu-Jiu
6595. DUBACIU TUDOR BENEDICTIV BBORDINC TEODORA (Colegiul National Tudor Vladimirescu)Targu-Jiu
6596. FINTINA DAVID ADRIANIV BBORDINC TEODORA (Colegiul National Tudor Vladimirescu)Targu-Jiu
6597. JIANU IRINA MARIAIV BBORDINC TEODORA (Colegiul National Tudor Vladimirescu)Targu-Jiu
6598. VLADESCU SERGIUPregatitoare BGRIGORESCU MARIA (Colegiul National Tudor Vladimirescu)Targu-Jiu
6599. BIRCEANU RADUII BTARCAU CAMELIA (Gimnaziala Sf. Nicolae)Targu-Jiu
6600. BERTHA BRIANAII DMILITARU DANIELA (Gimnaziala Sf. Nicolae)Targu-Jiu
6601. POPESCU CRISTIANAII DMILITARU DANIELA (Gimnaziala Sf. Nicolae)Targu-Jiu
6602. Tudorescu OctavianIII DPOPESCU ELENA (Gimnaziala Sf. Nicolae)Targu-Jiu
6603. VLADASEL ANIAIII DPOPESCU ELENA (Gimnaziala Sf. Nicolae)Targu-Jiu
6604. VLADOIU IOANAIII DPOPESCU ELENA (Gimnaziala Sf. Nicolae)Targu-Jiu
6605. RAICU IOANA-STEFANIAIII ESTEFANESCU DOINA (Gimnaziala Sf. Nicolae)Targu-Jiu
6606. Bolovan ElenaPregatitoare BStaicu Ionela Denisa (Gimnaziala Sfantul Nicolae)Targu-Jiu
6607. Popescu Bogdan AndreiPregatitoare BStaicu Ionela Denisa (Gimnaziala Sfantul Nicolae)Targu-Jiu
6608. Sava Andreea MariaPregatitoare BStaicu Ionela Denisa (Gimnaziala Sfantul Nicolae)Targu-Jiu
6609. Vamvu Eduard ConstantinPregatitoare BStaicu Ionela Denisa (Gimnaziala Sfantul Nicolae)Targu-Jiu
6610. Georgescu MihaiII AHirean Vasilica-Delia (Liceul de Arte Constantin Brailoiu)Targu-Jiu
6611. COSOROABA EDUARDI AMOCIOI SIMONA (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)Targu-Jiu
6612. MEZDREA VLAD ANDREII AMOCIOI SIMONA (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)Targu-Jiu
6613. CARAVAN MIHAI ALEXANDRUII DTISTEA FLOAREA (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)Targu-Jiu
6614. STANCU MARIO CATALINII DTISTEA FLOAREA (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)Targu-Jiu
6615. Diaconescu DamianIII AFilip Iulia- Claudia (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)Targu-Jiu
6616. Gomoi MirunaIII BTurtoi Dorina (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)Targu-Jiu
6617. Gorun AlexandruIII BTurtoi Dorina (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)Targu-Jiu
6618. Mogoe VladIII BTurtoi Dorina (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)Targu-Jiu
6619. Mustata CosminaIII BTurtoi Dorina (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)Targu-Jiu
6620. Rujan CristianaIII BTurtoi Dorina (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)Targu-Jiu
6621. Zguroiu Luca MihaiIII BTurtoi Dorina (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)Targu-Jiu
6622. Danciulescu DariusIII CCoraga Adelina (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)Targu-Jiu
6623. Stancu AlexiaIII CCoraga Adelina (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)Targu-Jiu
6624. ENACHE MIHAIIV BTEICA LOREDANA MARIA (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)Targu-Jiu
6625. JUCAN RALUCAIV BTEICA LOREDANA MARIA (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)Targu-Jiu
6626. PIRCALABU ROBERTAIV BTEICA LOREDANA MARIA (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)Targu-Jiu
6627. TILOIU DARIUSIV BTEICA LOREDANA MARIA (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)Targu-Jiu
6628. TITERLEA STEFANIV BTEICA LOREDANA MARIA (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)Targu-Jiu
6629. MANASIA NICOLASIV DJUREBIE ANAMARIA (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)Targu-Jiu
6630. SECOTA TEODORAIV DJUREBIE ANAMARIA (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)Targu-Jiu
6631. PALOS ELENAPregatitoare CSTINGA LELIA VIORICA (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)Targu-Jiu
6632. SIMION DAMARISPregatitoare CSTINGA LELIA VIORICA (Scoala Gimnaziala Alexandru Stefulescu)Targu-Jiu
6633. ISTRATIE MATEIIV BOPROIU LUMINITA (Scoala Gimnaziala Constantin Savoiu)Targu-Jiu
6634. POPESCU RADUIV BOPROIU LUMINITA (Scoala Gimnaziala Constantin Savoiu)Targu-Jiu
6635. RADU ALEXANDRUIV BOPROIU LUMINITA (Scoala Gimnaziala Constantin Savoiu)Targu-Jiu
6636. BALOI TEODORAIV CMIGNEA SIMONA LOREDANA (Scoala Gimnaziala Constantin Savoiu)Targu-Jiu
6637. CURCA ANISSIAIV CMIGNEA SIMONA LOREDANA (Scoala Gimnaziala Constantin Savoiu)Targu-Jiu
6638. DINCA DARIAIV CMIGNEA SIMONA LOREDANA (Scoala Gimnaziala Constantin Savoiu)Targu-Jiu
6639. PRODAN ALEXANDRAIV CMIGNEA SIMONA LOREDANA (Scoala Gimnaziala Constantin Savoiu)Targu-Jiu
6640. Cirstoc RobertaPregatitoare BRadoi Adriana (Scoala Gimnaziala Gheorghe Tatarascu)Targu-Jiu
6641. Coiculescu RaresPregatitoare BRadoi Adriana (Scoala Gimnaziala Gheorghe Tatarascu)Targu-Jiu
6642. Dragota VladPregatitoare BRadoi Adriana (Scoala Gimnaziala Gheorghe Tatarascu)Targu-Jiu
6643. Lupulescu DenisaPregatitoare BRadoi Adriana (Scoala Gimnaziala Gheorghe Tatarascu)Targu-Jiu
6644. Tanasescu RaduPregatitoare BRadoi Adriana (Scoala Gimnaziala Gheorghe Tatarascu)Targu-Jiu
6645. Virjan BiancaPregatitoare BRadoi Adriana (Scoala Gimnaziala Gheorghe Tatarascu)Targu-Jiu
6646. Grigore DavidPregatitoare CFratilescu Ramona (Scoala Gimnaziala Gheorghe Tatarascu)Targu-Jiu
6647. Nasui RaissaPregatitoare CFratilescu Ramona (Scoala Gimnaziala Gheorghe Tatarascu)Targu-Jiu
6648. Osiac IoanaPregatitoare CFratilescu Ramona (Scoala Gimnaziala Gheorghe Tatarascu)Targu-Jiu
6649. Patruica DavidPregatitoare CFratilescu Ramona (Scoala Gimnaziala Gheorghe Tatarascu)Targu-Jiu
6650. Popescu VladPregatitoare CFratilescu Ramona (Scoala Gimnaziala Gheorghe Tatarascu)Targu-Jiu
6651. Schiopu ArianaPregatitoare CFratilescu Ramona (Scoala Gimnaziala Gheorghe Tatarascu)Targu-Jiu
6652. BAC ANDREEAI ALUNCAN PETRONELA (C.T.E. D.Hurmuzescu Deva)Deva
6653. CURETEAN BIANCAI ALUNCAN PETRONELA (C.T.E. D.Hurmuzescu Deva)Deva
6654. MITROI VALENTINAI ALUNCAN PETRONELA (C.T.E. D.Hurmuzescu Deva)Deva
6655. RAPAS MARIA MIRABELA I ALUNCAN PETRONELA (C.T.E. D.Hurmuzescu Deva)Deva
6656. LIMBIANU GEORGE EDUARDI BBORZEI MARIANA (C.T.E. D.Hurmuzescu Deva)Deva
6657. VATAMANIUC MIRUNA MARIA TEODORAI BBORZEI MARIANA (C.T.E. D.Hurmuzescu Deva)Deva
6658. BREHUESCU ANDREEAPregatitoare ASTANCULESCU ADELINA (C.T.E. D.Hurmuzescu Deva)Deva
6659. CARA TIMEEAPregatitoare ASTANCULESCU ADELINA (C.T.E. D.Hurmuzescu Deva)Deva
6660. CURTICI OTILIAPregatitoare ASTANCULESCU ADELINA (C.T.E. D.Hurmuzescu Deva)Deva
6661. IOANES MAYAPregatitoare ASTANCULESCU ADELINA (C.T.E. D.Hurmuzescu Deva)Deva
6662. PARAOAN MAIAPregatitoare ASTANCULESCU ADELINA (C.T.E. D.Hurmuzescu Deva)Deva
6663. STERMIR MAIAPregatitoare ASTANCULESCU ADELINA (C.T.E. D.Hurmuzescu Deva)Deva
6664. GROS IRINAPregatitoare BSIMEDRU CRISTINA (C.T.E. D.Hurmuzescu Deva)Deva
6665. MOLDOVAN ANNEPregatitoare BSIMEDRU CRISTINA (C.T.E. D.Hurmuzescu Deva)Deva
6666. NICORICI TUDOR MIHAIPregatitoare BSIMEDRU CRISTINA (C.T.E. D.Hurmuzescu Deva)Deva
6667. VARDA KARINAPregatitoare BSIMEDRU CRISTINA (C.T.E. D.Hurmuzescu Deva)Deva
6668. Pasca RobertIV AStancioi Mariana (Colegiul National de Informatica Traian Lalescu)Hunedoara
6669. Susman RaulIV AStancioi Mariana (Colegiul National de Informatica Traian Lalescu)Hunedoara
6670. Butoi AlexandruIV BGalesanu Cerasela (Colegiul National de Informatica Traian Lalescu)Hunedoara
6671. Herban AlexandruIV BGalesanu Cerasela (Colegiul National de Informatica Traian Lalescu)Hunedoara
6672. Mateut AliciaIV BGalesanu Cerasela (Colegiul National de Informatica Traian Lalescu)Hunedoara
6673. Melicut DavidIV BGalesanu Cerasela (Colegiul National de Informatica Traian Lalescu)Hunedoara
6674. Banceu DariaPregatitoare CToma Adina (Colegiul National de Informatica Traian Lalescu)Hunedoara
6675. Iancu cezaraPregatitoare CToma Adina (Colegiul National de Informatica Traian Lalescu)Hunedoara
6676. Mitican MateiPregatitoare CToma Adina (Colegiul National de Informatica Traian Lalescu)Hunedoara
6677. Penea LucaPregatitoare CToma Adina (Colegiul National de Informatica Traian Lalescu)Hunedoara
6678. Ruican ClaudiaPregatitoare CToma Adina (Colegiul National de Informatica Traian Lalescu)Hunedoara
6679. Todiras AntoniaPregatitoare CToma Adina (Colegiul National de Informatica Traian Lalescu)Hunedoara
6680. Toma AnaPregatitoare CToma Adina (Colegiul National de Informatica Traian Lalescu)Hunedoara
6681. Vinga MaraPregatitoare CToma Adina (Colegiul National de Informatica Traian Lalescu)Hunedoara
6682. IFRIM ADRIANI ADAVID MARIANA RODICA (Colegiul National de Informatica Carmen Sylva)Petrosani
6683. SOLOVAN EDUARDI ADAVID MARIANA RODICA (Colegiul National de Informatica Carmen Sylva)Petrosani
6684. BERINDEI JASONI BCHIRILA VIOLETA (Colegiul National de Informatica Carmen Sylva)Petrosani
6685. DALA AMALIA STEFANIAI BCHIRILA VIOLETA (Colegiul National de Informatica Carmen Sylva)Petrosani
6686. GRECU BIANCA IOANAI BCHIRILA VIOLETA (Colegiul National de Informatica Carmen Sylva)Petrosani
6687. SIRBU ARIANA NICOLETAI BCHIRILA VIOLETA (Colegiul National de Informatica Carmen Sylva)Petrosani
6688. BAKAI LUCAPregatitoare ASOLOVAN CARMEN RAMONA (Colegiul National de Informatica Carmen Sylva)Petrosani
6689. BARAIAC DACIANPregatitoare ASOLOVAN CARMEN RAMONA (Colegiul National de Informatica Carmen Sylva)Petrosani
6690. BRATULESCU TUDORPregatitoare ASOLOVAN CARMEN RAMONA (Colegiul National de Informatica Carmen Sylva)Petrosani
6691. COJOCARU OANAPregatitoare ASOLOVAN CARMEN RAMONA (Colegiul National de Informatica Carmen Sylva)Petrosani
6692. MATHE DARIAPregatitoare ASOLOVAN CARMEN RAMONA (Colegiul National de Informatica Carmen Sylva)Petrosani
6693. PANA AIDAPregatitoare ASOLOVAN CARMEN RAMONA (Colegiul National de Informatica Carmen Sylva)Petrosani
6694. Burza AlexandraI BVoica Paula Camelia ( COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY)SIMERIA
6695. Iacob RoxanaI BVoica Paula Camelia ( COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY)SIMERIA
6696. Muntean AlexandraI BVoica Paula Camelia ( COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY)SIMERIA
6697. Stan GeorgeI BVoica Paula Camelia ( COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY)SIMERIA
6698. ALBA DARIAI STEPCERNESCU MARIOARA ( COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY)SIMERIA
6699. BARB RAZVANI STEPCERNESCU MARIOARA ( COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY)SIMERIA
6700. BUCOVANU ALESIAI STEPCERNESCU MARIOARA ( COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY)SIMERIA
6701. CONDURAT MELINDAI STEPCERNESCU MARIOARA ( COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY)SIMERIA
6702. CORNE IANISI STEPCERNESCU MARIOARA ( COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY)SIMERIA
6703. GRIDAN ANDREII STEPCERNESCU MARIOARA ( COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY)SIMERIA
6704. HERCI FLAVIUSI STEPCERNESCU MARIOARA ( COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY)SIMERIA
6705. ISTRATE ALESIA MARIAI STEPCERNESCU MARIOARA ( COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY)SIMERIA
6706. JUNIE DAVIDI STEPCERNESCU MARIOARA ( COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY)SIMERIA
6707. NAP NICHOLASI STEPCERNESCU MARIOARA ( COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY)SIMERIA
6708. STANILA LUISAI STEPCERNESCU MARIOARA ( COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY)SIMERIA
6709. VERESTOI RIANAI STEPCERNESCU MARIOARA ( COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY)SIMERIA
6710. VLAICONI ARIANAI STEPCERNESCU MARIOARA ( COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNY)SIMERIA
6711. AL MOHAMAD BADRIV AGUTA FLORICA (Alexandru Aldea Voievod)Alexeni
6712. AL MOHAMAD IBRAHIMIV AGUTA FLORICA (Alexandru Aldea Voievod)Alexeni
6713. AL MOHAMAD KHADIJAIV AGUTA FLORICA (Alexandru Aldea Voievod)Alexeni
6714. Sibiescu Florin AlexandruIV AGUTA FLORICA (Alexandru Aldea Voievod)Alexeni
6715. Neagu AdelaI CDavid Oprina (Scoala Gimnaziala George Valsan)Amara
6716. NITA MARIAPregatitoare -DIACONU ELENA (LICEUL TEHNOLOGIC IORDACHE ZOSSIMA ARMASESTI)ARMASESTI
6717. PANAIT LARISAPregatitoare -DIACONU ELENA (LICEUL TEHNOLOGIC IORDACHE ZOSSIMA ARMASESTI)ARMASESTI
6718. STANCIU ELENIPregatitoare -DIACONU ELENA (LICEUL TEHNOLOGIC IORDACHE ZOSSIMA ARMASESTI)ARMASESTI
6719. CERCEL IONELAI ASTEFAN LETITIA (Scoala Gimnaziala Radulesti)Brazii
6720. ROTARU MIHAELAI ASTEFAN LETITIA (Scoala Gimnaziala Radulesti)Brazii
6721. ANTON IONELAII AOANCEA PAULA (Scoala Gimnaziala Radulesti)Brazii
6722. ANDREI ALEXANDRUIV AANGHEL ELENA LUMINITA (Scoala Gimnaziala Radulesti)Brazii
6723. MARES ANA-MARIAIV AANGHEL ELENA LUMINITA (Scoala Gimnaziala Radulesti)Brazii
6724. STANCU IOANAIV AANGHEL ELENA LUMINITA (Scoala Gimnaziala Radulesti)Brazii
6725. MARES GEORGEPregatitoare AZAMFIR GEORGIANA (Scoala Gimnaziala Radulesti)Brazii
6726. Robe DorinaI -Bacaianu Laura Angela (Scoala Gimnaziala Cosambesti )Cosambesti
6727. Grecu Andra MariaIII -Badescu Marioara (Scoala Gimnaziala Cosambesti )Cosambesti
6728. Movila Florina GabrielaIII -Badescu Marioara (Scoala Gimnaziala Cosambesti )Cosambesti
6729. Carjan StefaniaIV -Bacaianu Laura Angela (Scoala Gimnaziala Cosambesti )Cosambesti
6730. Moroianu AnaIV -Bacaianu Laura Angela (Scoala Gimnaziala Cosambesti )Cosambesti
6731. Carjan Bianca GabrielaPregatitoare -Badescu Marioara (Scoala Gimnaziala Cosambesti )Cosambesti
6732. Manolache Denis Fabian MihaiPregatitoare -Badescu Marioara (Scoala Gimnaziala Cosambesti )Cosambesti
6733. Morcov Amalia MihaelaPregatitoare -Badescu Marioara (Scoala Gimnaziala Cosambesti )Cosambesti
6734. Dobrita Denisa ElenaI ATudorache Marilena (Scoala Gimnaziala Cosereni)Cosereni
6735. Dimache AndreeaI BBinca Liliana (Scoala Gimnaziala Cosereni)Cosereni
6736. Mihai AdelinaIII ARanete Anca (Scoala Gimnaziala Cosereni)Cosereni
6737. Iordache Ana-MariaPregatitoare AStanica Carmen (Scoala Gimnaziala Cosereni)Cosereni
6738. Zaroschi George DanielPregatitoare AStanica Carmen (Scoala Gimnaziala Cosereni)Cosereni
6739. ENE BIANCA MARIAPregatitoare ATanasescu Georgeta (Liceul Tehnologic Fierbinti Targ)Fierbinti-Tatg
6740. TOADER GABRIEL EMILIANPregatitoare ATanasescu Georgeta (Liceul Tehnologic Fierbinti Targ)Fierbinti-Tatg
6741. VRANCEANU ANA MARIAPregatitoare ATanasescu Georgeta (Liceul Tehnologic Fierbinti Targ)Fierbinti-Tatg
6742. HARAS ANDREIII AMARCU VALENTINA-DANA (Scoala Gimnaziala Sinesti)Sinesti
6743. SURDU CATALINAII AMARCU VALENTINA-DANA (Scoala Gimnaziala Sinesti)Sinesti
6744. Papacioc RaresIV ANae Florica (Gimnaziala Nr. 3 )Slobozia
6745. Nicolae StefaniaIV BTapu Daniela (Gimnaziala Nr. 3 )Slobozia
6746. COMAN MARIAII ASTATE AMALIA (Liceul de Arte Ionel Perlea)Slobozia
6747. CONSTANTIN ALFREDII ASTATE AMALIA (Liceul de Arte Ionel Perlea)Slobozia
6748. ENE ANA MARIA ROXANA II BSIMIONESCU MARINELA (Liceul de Arte Ionel Perlea)Slobozia
6749. Gherzu Ianis- MihaiI BMihai Nicoleta (Alexandru Odobescu)Urziceni
6750. Nicolae AndreiI BMihai Nicoleta (Alexandru Odobescu)Urziceni
6751. Radu CostinI BMihai Nicoleta (Alexandru Odobescu)Urziceni
6752. Calin Maria- DenisaIII AGhiteanu Mihaela (Alexandru Odobescu)Urziceni
6753. Cristea Maria- TeodoraIII AGhiteanu Mihaela (Alexandru Odobescu)Urziceni
6754. Mihai Norina- AndreeaIII AGhiteanu Mihaela (Alexandru Odobescu)Urziceni
6755. ION DIANAII ALUPEA DANIELA (Liceul Tehnologic Sfanta Ecaterina )Urziceni
6756. SIMIONESCU CRSITIANII ALUPEA DANIELA (Liceul Tehnologic Sfanta Ecaterina )Urziceni
6757. BACIU BIANCA MARIA II AOPREA EMILIA (Scoala Gimnaziala Petru Rares)Hirlau
6758. CARBUNEANU TEODORAII AOPREA EMILIA (Scoala Gimnaziala Petru Rares)Hirlau
6759. GHEORGHE ALEXANDRA MARIA II AOPREA EMILIA (Scoala Gimnaziala Petru Rares)Hirlau
6760. MANOLIU TEODORA II AOPREA EMILIA (Scoala Gimnaziala Petru Rares)Hirlau
6761. UNGUREANU MAYAII AOPREA EMILIA (Scoala Gimnaziala Petru Rares)Hirlau
6762. CRETU MATEIII CCRETU MARIA (Scoala Gimnaziala Petru Rares)Hirlau
6763. CIOFU ANDREI MARIOIII BRUGINA TEREZA (Scoala Gimnaziala Petru Rares)Hirlau
6764. GAVRILOAIE COSMINIII BRUGINA TEREZA (Scoala Gimnaziala Petru Rares)Hirlau
6765. PRIGOREANU CRISTIANIII BRUGINA TEREZA (Scoala Gimnaziala Petru Rares)Hirlau
6766. TINCU VLADIII BRUGINA TEREZA (Scoala Gimnaziala Petru Rares)Hirlau
6767. VINTILA TUDORIII BRUGINA TEREZA (Scoala Gimnaziala Petru Rares)Hirlau
6768. POPA CONSTANTIN LAURENTIUIV DCHELARU MARIANA (Scoala Gimnaziala Petru Rares)Hirlau
6769. RACHIERU TUDOR IOANIV DCHELARU MARIANA (Scoala Gimnaziala Petru Rares)Hirlau
6770. TINCU MATTIAS ALEXANDRUIV DCHELARU MARIANA (Scoala Gimnaziala Petru Rares)Hirlau
6771. MATICIUC IANPregatitoare ATEODORESCU VASILICA (Scoala Gimnaziala Petru Rares)Hirlau
6772. BULGARU REBECA MARIAPregatitoare CSIMIONESCU MARIA (Scoala Gimnaziala Petru Rares)Hirlau
6773. CASANIANU DARIUSPregatitoare CSIMIONESCU MARIA (Scoala Gimnaziala Petru Rares)Hirlau
6774. CERNESCU IUSTINAPregatitoare CSIMIONESCU MARIA (Scoala Gimnaziala Petru Rares)Hirlau
6775. CIOBANU EDUARDPregatitoare CSIMIONESCU MARIA (Scoala Gimnaziala Petru Rares)Hirlau
6776. DOLNICEANU DARIA Pregatitoare CSIMIONESCU MARIA (Scoala Gimnaziala Petru Rares)Hirlau
6777. MARIN ANNA MARIAPregatitoare CSIMIONESCU MARIA (Scoala Gimnaziala Petru Rares)Hirlau
6778. NENICA CARMENPregatitoare CSIMIONESCU MARIA (Scoala Gimnaziala Petru Rares)Hirlau
6779. NISTOR ROBERTPregatitoare CSIMIONESCU MARIA (Scoala Gimnaziala Petru Rares)Hirlau
6780. OPINCA COSMINPregatitoare CSIMIONESCU MARIA (Scoala Gimnaziala Petru Rares)Hirlau
6781. PRICOP ALEXANDERPregatitoare CSIMIONESCU MARIA (Scoala Gimnaziala Petru Rares)Hirlau
6782. SERBANESCU SEBASTIANPregatitoare CSIMIONESCU MARIA (Scoala Gimnaziala Petru Rares)Hirlau
6783. UNGUREANU DARIA IOANAPregatitoare CSIMIONESCU MARIA (Scoala Gimnaziala Petru Rares)Hirlau
6784. Mandache VladI AVizitiu Catalina (LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI)Iasi
6785. Rotaru Catalin AlexandruI AVizitiu Catalina (LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI)Iasi
6786. Tudose Maria MonalisaI AVizitiu Catalina (LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI)Iasi
6787. Flaiser AlinI BGrivinca Oana (LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI)Iasi
6788. Hategan MateiIV BDumitrascu Monica (LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASI)Iasi
6789. Cotofrea OctavianI BAndriescu Lucretia (ScGimnaziala IonCreanga)Iasi
6790. Grierosu SofiaI BAndriescu Lucretia (ScGimnaziala IonCreanga)Iasi
6791. MARIAN MARIAII BCIUBOTARU MARIA (Scoala Alecu Russo)Iasi
6792. SCURTU MARIOII BCIUBOTARU MARIA (Scoala Alecu Russo)Iasi
6793. AGACHE ANA MARIAIII CAPETROI EUGENIA (Scoala Alecu Russo)Iasi
6794. BURLACU MATEIIII CAPETROI EUGENIA (Scoala Alecu Russo)Iasi
6795. SOLOMON RARESIII CAPETROI EUGENIA (Scoala Alecu Russo)Iasi
6796. Costea AndraII EHudisteanu Domnica (Scoala B.P.Hasdeu)Iasi
6797. Doltu VladII EHudisteanu Domnica (Scoala B.P.Hasdeu)Iasi
6798. Dumitrache DamianII EHudisteanu Domnica (Scoala B.P.Hasdeu)Iasi
6799. Ionita AlexandruII EHudisteanu Domnica (Scoala B.P.Hasdeu)Iasi
6800. Lazaroiu IoanaII EHudisteanu Domnica (Scoala B.P.Hasdeu)Iasi
6801. Mihai MaiaII EHudisteanu Domnica (Scoala B.P.Hasdeu)Iasi
6802. Musat AndreeaII EHudisteanu Domnica (Scoala B.P.Hasdeu)Iasi
6803. Rusu RenataII EHudisteanu Domnica (Scoala B.P.Hasdeu)Iasi
6804. NICHIFIRIUC MATEIII BMOCANU MIHAELA (Scoala Gheorghe Asachi)Iasi
6805. Anuta FlavianI AChebac Carmen (Scoala Gimnaziala Carmen Sylva)Iasi
6806. Vornicu BeatriceI AChebac Carmen (Scoala Gimnaziala Carmen Sylva)Iasi
6807. Vornicu BiancaI AChebac Carmen (Scoala Gimnaziala Carmen Sylva)Iasi
6808. Herman AnastasiaII CStefan Loredana (Scoala Gimnaziala Dimitrie A. Sturdza)Iasi
6809. Enache Rares GabrielPregatitoare BMaxim Veronica (Scoala Gimnaziala Dimitrie A. Sturdza)Iasi
6810. Erdes DavidPregatitoare BMaxim Veronica (Scoala Gimnaziala Dimitrie A. Sturdza)Iasi
6811. Goriac IustinPregatitoare BMaxim Veronica (Scoala Gimnaziala Dimitrie A. Sturdza)Iasi
6812. Paraschiv Mihnea AlexandruPregatitoare BMaxim Veronica (Scoala Gimnaziala Dimitrie A. Sturdza)Iasi
6813. Verdes Ana MariaPregatitoare BMaxim Veronica (Scoala Gimnaziala Dimitrie A. Sturdza)Iasi
6814. Insuratelu DianaII ARusu Catalina (Scoala Gimnaziala Elena Cuza)Iasi
6815. Boanda MariaIV CSovan Stelian (Scoala Gimnaziala Elena Cuza)Iasi
6816. SECRIERIU MIRUNA FLORINAI ACREANGA CATALINA (Scoala Gimnaziala IONEL TEODOREANU)Iasi
6817. SUCIU EMILIAN STEFANI ACREANGA CATALINA (Scoala Gimnaziala IONEL TEODOREANU)Iasi
6818. COSOFRETT MARIUS-CONSTANTINI BTINCUTA HABIB (Scoala Gimnaziala IONEL TEODOREANU)Iasi
6819. BEjAN STEFANIAII ALORENA BUJOR (Scoala Gimnaziala IONEL TEODOREANU)Iasi
6820. CAPANU NICOLETAII ALORENA BUJOR (Scoala Gimnaziala IONEL TEODOREANU)Iasi
6821. CHIRNOAGA RARESII ALORENA BUJOR (Scoala Gimnaziala IONEL TEODOREANU)Iasi
6822. HULUTA OANA TEODORAII ALORENA BUJOR (Scoala Gimnaziala IONEL TEODOREANU)Iasi
6823. MARGARINT ISABELLAII ALORENA BUJOR (Scoala Gimnaziala IONEL TEODOREANU)Iasi
6824. SACRIERU DENISII ALORENA BUJOR (Scoala Gimnaziala IONEL TEODOREANU)Iasi
6825. STANGACIU BIANCA MARIAII ALORENA BUJOR (Scoala Gimnaziala IONEL TEODOREANU)Iasi
6826. SACALEANU ALEXANDRUIV BRALUCA IRIMIA (Scoala Gimnaziala IONEL TEODOREANU)Iasi
6827. ANEGROAIEI STEFAN-IOANIV CMARIUS NEDELCU (Scoala Gimnaziala IONEL TEODOREANU)Iasi
6828. ANDRIES INA MARIAPregatitoare CManilici Mihaela (Scoala Gimnaziala Nicolae Iorga )Iasi
6829. ILIE LAURAPregatitoare CManilici Mihaela (Scoala Gimnaziala Nicolae Iorga )Iasi
6830. MIRON BIANCA STEFANIAPregatitoare CManilici Mihaela (Scoala Gimnaziala Nicolae Iorga )Iasi
6831. PADURARIU SEBASTIAN ANDREIPregatitoare CManilici Mihaela (Scoala Gimnaziala Nicolae Iorga )Iasi
6832. Chiosac StefanII Joaca-Bine Dana (Scoala Gimnaziala Paradis)Iasi
6833. Sava RobertII Joaca-Bine Dana (Scoala Gimnaziala Paradis)Iasi
6834. Murariu SerbanIV Sorea Manuela -Grivinca Oana (Scoala Gimnaziala Paradis)Iasi
6835. Rados AriadnaIV Sorea Manuela -Grivinca Oana (Scoala Gimnaziala Paradis)Iasi
6836. Covalschi EduardI ACatruc Cornelia (Scoala Gimnaziala Titu Maiorescu)Iasi
6837. Diaconu DavidI ACatruc Cornelia (Scoala Gimnaziala Titu Maiorescu)Iasi
6838. Flesner TudorI ACatruc Cornelia (Scoala Gimnaziala Titu Maiorescu)Iasi
6839. Pintilie EvelinaI ACatruc Cornelia (Scoala Gimnaziala Titu Maiorescu)Iasi
6840. ARTENIE MATEII CFRAI ANA MARIA (Scoala Gimnaziala Titu Maiorescu)Iasi
6841. CIUCU MARIAI CFRAI ANA MARIA (Scoala Gimnaziala Titu Maiorescu)Iasi
6842. LUCHIAN BIANCAI CFRAI ANA MARIA (Scoala Gimnaziala Titu Maiorescu)Iasi
6843. MACOVEI LAVINIAI CFRAI ANA MARIA (Scoala Gimnaziala Titu Maiorescu)Iasi
6844. PASCU DELIAI CFRAI ANA MARIA (Scoala Gimnaziala Titu Maiorescu)Iasi
6845. SERBA ANDREI I CFRAI ANA MARIA (Scoala Gimnaziala Titu Maiorescu)Iasi
6846. URSULEASA SARAI CFRAI ANA MARIA (Scoala Gimnaziala Titu Maiorescu)Iasi
6847. ZAPODEANU AMALIAI CFRAI ANA MARIA (Scoala Gimnaziala Titu Maiorescu)Iasi
6848. BACIU DAVIDI FCONDURACHE MARINELA (Scoala Gimnaziala Titu Maiorescu)Iasi
6849. DAMIAN ALEXIAI FCONDURACHE MARINELA (Scoala Gimnaziala Titu Maiorescu)Iasi
6850. HORLESCU MARIO ROBERTI FCONDURACHE MARINELA (Scoala Gimnaziala Titu Maiorescu)Iasi
6851. MANOLACHE BEATRICE ANAI FCONDURACHE MARINELA (Scoala Gimnaziala Titu Maiorescu)Iasi
6852. ROTARIU TUDOR CRISTIANI FCONDURACHE MARINELA (Scoala Gimnaziala Titu Maiorescu)Iasi
6853. Costandache Nicolas AndreiI GBere Daniela Guzu Daniela (Scoala Gimnaziala Titu Maiorescu)Iasi
6854. Darie Alexandru CiprianI GBere Daniela Guzu Daniela (Scoala Gimnaziala Titu Maiorescu)Iasi
6855. Iosubescu Cristian DimitrieI GBere Daniela Guzu Daniela (Scoala Gimnaziala Titu Maiorescu)Iasi
6856. Lazar Roxana IoanaI GBere Daniela Guzu Daniela (Scoala Gimnaziala Titu Maiorescu)Iasi
6857. Pricopi Mara TeodoraI GBere Daniela Guzu Daniela (Scoala Gimnaziala Titu Maiorescu)Iasi
6858. Rosu Octavian NichitaI GBere Daniela Guzu Daniela (Scoala Gimnaziala Titu Maiorescu)Iasi
6859. Strat Eduard TomaI GBere Daniela Guzu Daniela (Scoala Gimnaziala Titu Maiorescu)Iasi
6860. Avadanei TeodoraII BPalaga Daniela (Scoala Gimnaziala Titu Maiorescu)Iasi
6861. Burbulea AlexandraII CTescu Corina (Scoala Gimnaziala Titu Maiorescu)Iasi
6862. Ciobanu CasianII CTescu Corina (Scoala Gimnaziala Titu Maiorescu)Iasi
6863. BACAUANU CRISTIANIII DDREER FLORENTINA (Scoala Gimnaziala Titu Maiorescu)Iasi
6864. DIMITRENCO ANDREIIII DDREER FLORENTINA (Scoala Gimnaziala Titu Maiorescu)Iasi
6865. HOGAS STEFANIII DDREER FLORENTINA (Scoala Gimnaziala Titu Maiorescu)Iasi
6866. HOLIC DARIAIII DDREER FLORENTINA (Scoala Gimnaziala Titu Maiorescu)Iasi
6867. ROSCA ADELA MARIAIII DDREER FLORENTINA (Scoala Gimnaziala Titu Maiorescu)Iasi
6868. SFECLIS DARIA MARIAIII DDREER FLORENTINA (Scoala Gimnaziala Titu Maiorescu)Iasi
6869. TIHON GHINEA ALEXIAIII EBOTEZ CARLA (Scoala Gimnaziala Titu Maiorescu)Iasi
6870. ATOMULESEI ANDREIIV BMUSTEATA SILVIA (Scoala Gimnaziala Titu Maiorescu)Iasi
6871. BALACEANU BIANCAIV BMUSTEATA SILVIA (Scoala Gimnaziala Titu Maiorescu)Iasi
6872. HOGAS MIHAIIV BMUSTEATA SILVIA (Scoala Gimnaziala Titu Maiorescu)Iasi
6873. MANOSII MARIAIV CTUDOSE ELENA (Scoala Gimnaziala Titu Maiorescu)Iasi
6874. PRISACARIU INGRIDIV CTUDOSE ELENA (Scoala Gimnaziala Titu Maiorescu)Iasi
6875. DRAGAN ALEXANDRAIV DSILISTRU FLORIN DIMA L (Scoala Gimnaziala Titu Maiorescu)Iasi
6876. Cirlescu IoanPregatitoare BCheptanariu Jenita (Scoala Gimnaziala Titu Maiorescu)Iasi
6877. Coca ElizaPregatitoare BCheptanariu Jenita (Scoala Gimnaziala Titu Maiorescu)Iasi
6878. Simion Stefania-DariaPregatitoare CParfeni M Patrascu E (Scoala Gimnaziala Titu Maiorescu)Iasi
6879. Tofan VladPregatitoare DMocanu Alina (Scoala Gimnaziala Titu Maiorescu)Iasi
6880. NECHITA DARIAI AHUTUPASU MARICICA (Scoala Otilia Cazimir)Iasi
6881. TIFUI GABRIELI FOBREJA MIHAELA (Scoala Otilia Cazimir)Iasi
6882. IFTIMIE DIANAIII CCRISTEA CONSTANTA (Scoala Otilia Cazimir)Iasi
6883. Anghel Maria CorneliaI APenu Iuliana (Scoala primara Junior)Iasi
6884. Leon Antonia FlorentinaI APenu Iuliana (Scoala primara Junior)Iasi
6885. Stoleriu DeniseI APenu Iuliana (Scoala primara Junior)Iasi
6886. Istrate IlincaII AMinea Liliana (Scoala primara Junior)Iasi
6887. Balasescu Tudor MihaiIII AMocanu MIoara (Scoala primara Junior)Iasi
6888. Danila MateiIII AMocanu MIoara (Scoala primara Junior)Iasi
6889. Mihai Luiza TeodoraIII AMocanu MIoara (Scoala primara Junior)Iasi
6890. AVRAM TEODORPregatitoare AHRAPCIUC GIANINA (SCOALA SPECTRUM IASI)Iasi
6891. ARNAT SMARANDAPregatitoare BNEGARA CRISTINA (SCOALA SPECTRUM IASI)Iasi
6892. LUCHIAN DAVIDPregatitoare BNEGARA CRISTINA (SCOALA SPECTRUM IASI)Iasi
6893. BUCSA DARIAI ASANDU MARINELA (Scoala Gimnaziala Colonel Constantin Langa )Miroslava
6894. MURARASU ALEXANDRA IOANAPregatitoare BSIRBULESCU MARCELA (Scoala Gimnaziala Colonel Constantin Langa )Miroslava
6895. SINCU ADRIANPregatitoare BSIRBULESCU MARCELA (Scoala Gimnaziala Colonel Constantin Langa )Miroslava
6896. SPANU OCTAVIANPregatitoare BSIRBULESCU MARCELA (Scoala Gimnaziala Colonel Constantin Langa )Miroslava
6897. Avram TeodoraIV AIrina Rotariu (Clubul Copiilor Pascani)Pascani
6898. Bortas EdvinIV AIrina Rotariu (Clubul Copiilor Pascani)Pascani
6899. Covrig Bianca IV AIrina Rotariu (Clubul Copiilor Pascani)Pascani
6900. Joldescu CrinaIV AIrina Rotariu (Clubul Copiilor Pascani)Pascani
6901. Liuta Darius TeodorIV AIrina Rotariu (Clubul Copiilor Pascani)Pascani
6902. BOCA DAVIDI ANOUR EUGENIA (IORDACHE CANTACUZINO)Pascani
6903. FALTICEANU MATIASI ANOUR EUGENIA (IORDACHE CANTACUZINO)Pascani
6904. POIANA MARIAI ANOUR EUGENIA (IORDACHE CANTACUZINO)Pascani
6905. ROTARIU ROBERTI ANOUR EUGENIA (IORDACHE CANTACUZINO)Pascani
6906. CAEA GABRIEL III BCIOBANU MIHAELA (IORDACHE CANTACUZINO)Pascani
6907. CIOPRAGA VICTOR III BCIOBANU MIHAELA (IORDACHE CANTACUZINO)Pascani
6908. Bichescu Medeea ElenaII BCondurache Adriana (SCOALA GARABET IBRAILEANU)TARGU FRUMOS
6909. Moga EmilianII CBelei Irina (SCOALA GARABET IBRAILEANU)TARGU FRUMOS
6910. Pavaluc StefanII CBelei Irina (SCOALA GARABET IBRAILEANU)TARGU FRUMOS
6911. Onofrei LorenaIII BBarbu Elena (SCOALA GARABET IBRAILEANU)TARGU FRUMOS
6912. Parcalabu AlexandruIII ARadu Niculina (Scoala nr 1 Bragadiru)Bragadiru
6913. Dedu Sabrina Pregatitoare DRotaru Maria (Scoala nr 1 Bragadiru)Bragadiru
6914. Matei IsabelaPregatitoare DRotaru Maria (Scoala nr 1 Bragadiru)Bragadiru
6915. Adam ArisPregatitoare CNegoita Ionica (Prof Ion Visoiu)Chitila
6916. Adam SabinaPregatitoare CNegoita Ionica (Prof Ion Visoiu)Chitila
6917. Andrei EduardPregatitoare CNegoita Ionica (Prof Ion Visoiu)Chitila
6918. Despa Ana MariaPregatitoare CNegoita Ionica (Prof Ion Visoiu)Chitila
6919. Dinca SabinaPregatitoare CNegoita Ionica (Prof Ion Visoiu)Chitila
6920. Fulga StefaniaPregatitoare CNegoita Ionica (Prof Ion Visoiu)Chitila
6921. Iordan BiancaPregatitoare CNegoita Ionica (Prof Ion Visoiu)Chitila
6922. Mihai DavidPregatitoare CNegoita Ionica (Prof Ion Visoiu)Chitila
6923. Negoita AlexandraPregatitoare CNegoita Ionica (Prof Ion Visoiu)Chitila
6924. Pascu SophiaPregatitoare CNegoita Ionica (Prof Ion Visoiu)Chitila
6925. Tomescu MateiPregatitoare CNegoita Ionica (Prof Ion Visoiu)Chitila
6926. ARSENE PAVELI BVASILE ZENAIDA (Liceul cu Program Sportiv)Clinceni
6927. CAMARASU MARAI BVASILE ZENAIDA (Liceul cu Program Sportiv)Clinceni
6928. CAMENITA DIANAI BVASILE ZENAIDA (Liceul cu Program Sportiv)Clinceni
6929. PETRACHE MAYA CORNELIA ANDREEAII BMARINESCU ILEANA (Liceul cu Program Sportiv)Clinceni
6930. SERBANESCU MINAS RAFAILII BMARINESCU ILEANA (Liceul cu Program Sportiv)Clinceni
6931. Iordan MihaelaII CGarcea Melania (scoala gimnaziala nr 1)JILAVA
6932. Cananica Elena RoxanaII DGeorgescu Alexandra (Liceul Teoretic Horia Hulubei)Magurele
6933. Tanache LiviuII DGeorgescu Alexandra (Liceul Teoretic Horia Hulubei)Magurele
6934. Tudor Andreea Daria NicoletaII DGeorgescu Alexandra (Liceul Teoretic Horia Hulubei)Magurele
6935. GEORGESCU IANISIII CFLOREA OLIVIA ELENA (Liceul Teoretic Horia Hulubei)Magurele
6936. MITU CODRIN ANDREIPregatitoare AMihai Lenuta (Liceul Teoretic Horia Hulubei)Magurele
6937. SIMION MIRUNA IOANAPregatitoare AMihai Lenuta (Liceul Teoretic Horia Hulubei)Magurele
6938. Alexandru Sonia NicolePregatitoare BCatana Florentina (Liceul Teoretic Horia Hulubei)Magurele
6939. Damian MaraPregatitoare BCatana Florentina (Liceul Teoretic Horia Hulubei)Magurele
6940. Pencu Evelyn IoanaPregatitoare BCatana Florentina (Liceul Teoretic Horia Hulubei)Magurele
6941. Plesa Darius IoanPregatitoare BCatana Florentina (Liceul Teoretic Horia Hulubei)Magurele
6942. Trancan Lidia Andreea GabrielaPregatitoare BCatana Florentina (Liceul Teoretic Horia Hulubei)Magurele
6943. Vasile Sofia MariaPregatitoare BCatana Florentina (Liceul Teoretic Horia Hulubei)Magurele
6944. Zarkawi NadiaPregatitoare BCatana Florentina (Liceul Teoretic Horia Hulubei)Magurele
6945. Ionica Iulia MariaPregatitoare DPena Carmen Marguta (Liceul Teoretic Horia Hulubei)Magurele
6946. CALIN LORENAPregatitoare EPOROJAN SIMONA (Liceul Teoretic Horia Hulubei)Magurele
6947. CURELEA CALINPregatitoare EPOROJAN SIMONA (Liceul Teoretic Horia Hulubei)Magurele
6948. Popa Rares-LucaII AMarinescu Eugenia (Liceul Teoretic Ioan Petrus)Otopeni
6949. Pricop AlessiaIII ATat Sorina (Liceul Teoretic Ioan Petrus)Otopeni
6950. Craciun AndreeaPregatitoare ERotaru Luminita (Liceul Teoretic Ioan Petrus)Otopeni
6951. Ieremie AlexiaPregatitoare ERotaru Luminita (Liceul Teoretic Ioan Petrus)Otopeni
6952. Ion DariusPregatitoare ERotaru Luminita (Liceul Teoretic Ioan Petrus)Otopeni
6953. Rotaru Ana ElenaPregatitoare ERotaru Luminita (Liceul Teoretic Ioan Petrus)Otopeni
6954. Istrate RaresI AManea Mariana (Scoala nr 1)Tunari
6955. AS YANNAIV ANITU PETRONELA (SCOALA PRIMARA SFANTA MARIA)Voluntari
6956. GINCU DARIAIV ANITU PETRONELA (SCOALA PRIMARA SFANTA MARIA)Voluntari
6957. LUTA ISABELAIV ANITU PETRONELA (SCOALA PRIMARA SFANTA MARIA)Voluntari
6958. DIACONESCU CARBUNESCU MATEIII ALEFTER ADRIANA (Scoala Primara Happy Children Academy)Voluntari-Pipera
6959. RATI AMALIAII ALEFTER ADRIANA (Scoala Primara Happy Children Academy)Voluntari-Pipera
6960. ROLEA ANA MARIAII ALEFTER ADRIANA (Scoala Primara Happy Children Academy)Voluntari-Pipera
6961. IORDACHE RADUIV AMITU BERTINA (Scoala Primara Happy Children Academy)Voluntari-Pipera
6962. CICEK ATAPregatitoare ASABIE ALINA (Scoala Primara Happy Children Academy)Voluntari-Pipera
6963. DANCIU IRISI APETRENCIU VALENTINA (Colegiul de Arte )Baia Mare
6964. POP CAMELIA I BCHIOREAN MARIA (Colegiul de Arte )Baia Mare
6965. BARBUL ADRIAN I CHAGAU LIANA (Colegiul de Arte )Baia Mare
6966. DIRLE ALEESIAI CHAGAU LIANA (Colegiul de Arte )Baia Mare
6967. POP IOANAI CHAGAU LIANA (Colegiul de Arte )Baia Mare
6968. TIRA ANASTASIAI CHAGAU LIANA (Colegiul de Arte )Baia Mare
6969. DRAGOS VICTOR III AWALTER CRISTINA (Colegiul de Arte )Baia Mare
6970. DZEABENIUC VLADIMIRIII AWALTER CRISTINA (Colegiul de Arte )Baia Mare
6971. FARCAS CARINAIII AWALTER CRISTINA (Colegiul de Arte )Baia Mare
6972. PODINA GABRIEL III AWALTER CRISTINA (Colegiul de Arte )Baia Mare
6973. COSMA DENISIII BBILA ANCUTA (Colegiul de Arte )Baia Mare
6974. PUSCAS IANISIII BBILA ANCUTA (Colegiul de Arte )Baia Mare
6975. Ardelean StefanI ACoza Ioana (Gimnaziala Avram Iancu)Baia Mare
6976. Coroiu LuizaI ACoza Ioana (Gimnaziala Avram Iancu)Baia Mare
6977. Costin DavidI ACoza Ioana (Gimnaziala Avram Iancu)Baia Mare
6978. Farcas MateiI ACoza Ioana (Gimnaziala Avram Iancu)Baia Mare
6979. Iosip MaraI ACoza Ioana (Gimnaziala Avram Iancu)Baia Mare
6980. Sturza TudorI ACoza Ioana (Gimnaziala Avram Iancu)Baia Mare
6981. Suluman IrinaI ACoza Ioana (Gimnaziala Avram Iancu)Baia Mare
6982. Voicu DavidI ACoza Ioana (Gimnaziala Avram Iancu)Baia Mare
6983. Corpodean ElizaI BPasca Rodica (Gimnaziala Avram Iancu)Baia Mare
6984. Fechete DragosI BPasca Rodica (Gimnaziala Avram Iancu)Baia Mare
6985. Balog RicardoII ABalan Luminita (Gimnaziala Avram Iancu)Baia Mare
6986. Birle LucasII ABalan Luminita (Gimnaziala Avram Iancu)Baia Mare
6987. Bogdan LucaII ABalan Luminita (Gimnaziala Avram Iancu)Baia Mare
6988. Bogdan MateiII ABalan Luminita (Gimnaziala Avram Iancu)Baia Mare
6989. Buhan MateiII ABalan Luminita (Gimnaziala Avram Iancu)Baia Mare
6990. Costin TudorII ABalan Luminita (Gimnaziala Avram Iancu)Baia Mare
6991. Gogota TudorII ABalan Luminita (Gimnaziala Avram Iancu)Baia Mare
6992. Cormos AndreiII BCorpodean Sonia (Gimnaziala Avram Iancu)Baia Mare
6993. Kalanyos StefanII BCorpodean Sonia (Gimnaziala Avram Iancu)Baia Mare
6994. Puie TudorII BCorpodean Sonia (Gimnaziala Avram Iancu)Baia Mare
6995. Sabou AlessiaII BCorpodean Sonia (Gimnaziala Avram Iancu)Baia Mare
6996. Sindrestean Ana MariaII BCorpodean Sonia (Gimnaziala Avram Iancu)Baia Mare
6997. Voicu LuizaIII ADedu Mariana (Gimnaziala Avram Iancu)Baia Mare
6998. Muresan PaulIII BIenutas Monica (Gimnaziala Avram Iancu)Baia Mare
6999. Pintescu StefanaIII BIenutas Monica (Gimnaziala Avram Iancu)Baia Mare
7000. Szeckely PatrickIII BIenutas Monica (Gimnaziala Avram Iancu)Baia Mare
7001. Vlad AlexandruIII BIenutas Monica (Gimnaziala Avram Iancu)Baia Mare
7002. Holbea AndreeaIV APetretchi Smaranda (Gimnaziala Avram Iancu)Baia Mare
7003. Mociran ElenaIV APetretchi Smaranda (Gimnaziala Avram Iancu)Baia Mare
7004. Nechita AndreiIV APetretchi Smaranda (Gimnaziala Avram Iancu)Baia Mare
7005. Petrut MihaiIV APetretchi Smaranda (Gimnaziala Avram Iancu)Baia Mare
7006. Pop TudorIV APetretchi Smaranda (Gimnaziala Avram Iancu)Baia Mare
7007. Sajerli AlesiaIV APetretchi Smaranda (Gimnaziala Avram Iancu)Baia Mare
7008. Giurgiu AndreiPregatitoare APop Dorina Tamara (Gimnaziala Avram Iancu)Baia Mare
7009. Horincar TudorPregatitoare APop Dorina Tamara (Gimnaziala Avram Iancu)Baia Mare
7010. Reif RogerPregatitoare APop Dorina Tamara (Gimnaziala Avram Iancu)Baia Mare
7011. Rotarescu NicolaePregatitoare APop Dorina Tamara (Gimnaziala Avram Iancu)Baia Mare
7012. Stanci SarahPregatitoare APop Dorina Tamara (Gimnaziala Avram Iancu)Baia Mare
7013. Rudics KarlaPregatitoare BFlorian Daniela (Gimnaziala Avram Iancu)Baia Mare
7014. Ardelean MaraPregatitoare CDeac Odarca (Gimnaziala Avram Iancu)Baia Mare
7015. Codati CristianPregatitoare CDeac Odarca (Gimnaziala Avram Iancu)Baia Mare
7016. Codati StefanaPregatitoare CDeac Odarca (Gimnaziala Avram Iancu)Baia Mare
7017. BARCAN ANAMARIAI ABIRLE DELIA MANUELA (GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIR)Baia Mare
7018. COVACI DAVID I ABIRLE DELIA MANUELA (GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIR)Baia Mare
7019. COZMAI ABIRLE DELIA MANUELA (GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIR)Baia Mare
7020. CUDALBU SIMONAI ABIRLE DELIA MANUELA (GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIR)Baia Mare
7021. GRETIES ANTONIOI ABIRLE DELIA MANUELA (GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIR)Baia Mare
7022. HASMASAN ALEXANDRAI ABIRLE DELIA MANUELA (GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIR)Baia Mare
7023. MIHALI ANDREI I ABIRLE DELIA MANUELA (GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIR)Baia Mare
7024. PASCA IASMINAI ABIRLE DELIA MANUELA (GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIR)Baia Mare
7025. SELEGEAN DIANAI ABIRLE DELIA MANUELA (GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIR)Baia Mare
7026. TRIFOI ELISAI ABIRLE DELIA MANUELA (GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIR)Baia Mare
7027. BARCUTEANU CARINAIII AMIHNEA MARIA (GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIR)Baia Mare
7028. FEIDI MANUELAIII AMIHNEA MARIA (GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIR)Baia Mare
7029. HASMASAN CORINAIII AMIHNEA MARIA (GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIR)Baia Mare
7030. MAGDAS MARIAIII AMIHNEA MARIA (GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIR)Baia Mare
7031. POP SERBANIII AMIHNEA MARIA (GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIR)Baia Mare
7032. RADU ANDREIIII AMIHNEA MARIA (GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIR)Baia Mare
7033. RAUS STEFANIAIII AMIHNEA MARIA (GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIR)Baia Mare
7034. URSA ADRIANIII AMIHNEA MARIA (GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIR)Baia Mare
7035. Andercau VasileIV ABlavenstein Mariana (Gimnaziala Vasile Alecsandri)Baia Mare
7036. Maghear GeorgianaIV ABlavenstein Mariana (Gimnaziala Vasile Alecsandri)Baia Mare
7037. Bujor MateiII AROTAR VOICHITA (Scoala Gimnaziala Al. I. Cuza)Baia Mare
7038. Bunyi IngridIV AROPAN FILIP CRISTINA (Scoala Gimnaziala Al. I. Cuza)Baia Mare
7039. Ciocotisan AlessiaIV AROPAN FILIP CRISTINA (Scoala Gimnaziala Al. I. Cuza)Baia Mare
7040. Lenghel AlssiaIV AROPAN FILIP CRISTINA (Scoala Gimnaziala Al. I. Cuza)Baia Mare
7041. Pescaru DariaII BSas Daciana (Scoala Gimnaziala Alexandru Ivasiuc)Baia Mare
7042. Tuturuga FlorinaII BSas Daciana (Scoala Gimnaziala Alexandru Ivasiuc)Baia Mare
7043. Clopotaru CalinIII ATamasan Terezia (Scoala Gimnaziala Alexandru Ivasiuc)Baia Mare
7044. Cristian DariusIII ATamasan Terezia (Scoala Gimnaziala Alexandru Ivasiuc)Baia Mare
7045. Grozavu IoanaIII ATamasan Terezia (Scoala Gimnaziala Alexandru Ivasiuc)Baia Mare
7046. Maris MirceaIII ATamasan Terezia (Scoala Gimnaziala Alexandru Ivasiuc)Baia Mare
7047. Mihut AlexandruIII ATamasan Terezia (Scoala Gimnaziala Alexandru Ivasiuc)Baia Mare
7048. Miskolczi EmaIII ATamasan Terezia (Scoala Gimnaziala Alexandru Ivasiuc)Baia Mare
7049. Bozga IulianIII BMarton Claudia (Scoala Gimnaziala Alexandru Ivasiuc)Baia Mare
7050. Makrai AntoniaIII BMarton Claudia (Scoala Gimnaziala Alexandru Ivasiuc)Baia Mare
7051. Sabou SashaIII BMarton Claudia (Scoala Gimnaziala Alexandru Ivasiuc)Baia Mare
7052. Mare NadiaIV BCriste Mariana (Scoala Gimnaziala Alexandru Ivasiuc)Baia Mare
7053. Marincas DariaIV BCriste Mariana (Scoala Gimnaziala Alexandru Ivasiuc)Baia Mare
7054. Prodaniuc AidaIV BCriste Mariana (Scoala Gimnaziala Alexandru Ivasiuc)Baia Mare
7055. Buzura PatriciaI AAndreica Anita (Scoala Gimnaziala Lucian Blaga)Baia Mare
7056. Macarie CristianI AAndreica Anita (Scoala Gimnaziala Lucian Blaga)Baia Mare
7057. Pop MateiI AAndreica Anita (Scoala Gimnaziala Lucian Blaga)Baia Mare
7058. Pop TudorI AAndreica Anita (Scoala Gimnaziala Lucian Blaga)Baia Mare
7059. Ungur StefaniaI AAndreica Anita (Scoala Gimnaziala Lucian Blaga)Baia Mare
7060. Ardelean Iulia MariaI DSasaran Irina (Scoala Gimnaziala Lucian Blaga)Baia Mare
7061. Moldovan Natasha CristinaI DSasaran Irina (Scoala Gimnaziala Lucian Blaga)Baia Mare
7062. Satmari MaraI DSasaran Irina (Scoala Gimnaziala Lucian Blaga)Baia Mare
7063. Topan LucaI DSasaran Irina (Scoala Gimnaziala Lucian Blaga)Baia Mare
7064. Cata TeodorII AArdelean Alina (Scoala Gimnaziala Lucian Blaga)Baia Mare
7065. Oros VladimirII AArdelean Alina (Scoala Gimnaziala Lucian Blaga)Baia Mare
7066. Cionca MadalinaII CPopisteanu Lavinia (Scoala Gimnaziala Lucian Blaga)Baia Mare
7067. Ciubotariu CarlaII CPopisteanu Lavinia (Scoala Gimnaziala Lucian Blaga)Baia Mare
7068. Mandrusca AndreiII CPopisteanu Lavinia (Scoala Gimnaziala Lucian Blaga)Baia Mare
7069. Sasaran IonutII CPopisteanu Lavinia (Scoala Gimnaziala Lucian Blaga)Baia Mare
7070. Guran MaraII DDragos Dorina (Scoala Gimnaziala Lucian Blaga)Baia Mare
7071. Lucian NataliaII DDragos Dorina (Scoala Gimnaziala Lucian Blaga)Baia Mare
7072. Rotar GeorgeII DDragos Dorina (Scoala Gimnaziala Lucian Blaga)Baia Mare
7073. Costin AntoniaI APop Luminita (Scoala Gimnaziala Nichita Stanescu)Baia Mare
7074. Onet RaulII BIvaszuk Corina (Scoala Gimnaziala Nichita Stanescu)Baia Mare
7075. Kerekes CodrutII CCaprar Antonela (Scoala Gimnaziala Nichita Stanescu)Baia Mare
7076. Pataky MayaII CCaprar Antonela (Scoala Gimnaziala Nichita Stanescu)Baia Mare
7077. Aseujan GiuliaIII AHusti Florentina-Ioana (Scoala Gimnaziala Nichita Stanescu)Baia Mare
7078. Cotetiu DavidIII AHusti Florentina-Ioana (Scoala Gimnaziala Nichita Stanescu)Baia Mare
7079. Floruta-Ardelean AlexandruIII AHusti Florentina-Ioana (Scoala Gimnaziala Nichita Stanescu)Baia Mare
7080. Nagy MariaIII AHusti Florentina-Ioana (Scoala Gimnaziala Nichita Stanescu)Baia Mare
7081. Panes DariaIII AHusti Florentina-Ioana (Scoala Gimnaziala Nichita Stanescu)Baia Mare
7082. Salajan Noris-CruzIII AHusti Florentina-Ioana (Scoala Gimnaziala Nichita Stanescu)Baia Mare
7083. Tamasan MateiIII AHusti Florentina-Ioana (Scoala Gimnaziala Nichita Stanescu)Baia Mare
7084. Pustai PaulIV AChira Emilia-Maria (Scoala Gimnaziala Nichita Stanescu)Baia Mare
7085. Sasaran SerbanIV AChira Emilia-Maria (Scoala Gimnaziala Nichita Stanescu)Baia Mare
7086. Pop RaresIV BPascaniuc Zita (Scoala Gimnaziala Nichita Stanescu)Baia Mare
7087. Cormos VladPregatitoare BMarinescu Marinica (Scoala Gimnaziala Nichita Stanescu)Baia Mare
7088. Dumitru AdrianPregatitoare BMarinescu Marinica (Scoala Gimnaziala Nichita Stanescu)Baia Mare
7089. Muresan AlexiaPregatitoare BMarinescu Marinica (Scoala Gimnaziala Nichita Stanescu)Baia Mare
7090. Polbaci AlexandraPregatitoare BMarinescu Marinica (Scoala Gimnaziala Nichita Stanescu)Baia Mare
7091. Hidecuti MateiPregatitoare CCiociu Laura (Scoala Gimnaziala Nichita Stanescu)Baia Mare
7092. Minaila FilipPregatitoare CCiociu Laura (Scoala Gimnaziala Nichita Stanescu)Baia Mare
7093. Salajan AlexandruPregatitoare CCiociu Laura (Scoala Gimnaziala Nichita Stanescu)Baia Mare
7094. Bizau AndreiI AMicle Maria (Scoala Gimnaziala Simion Barnutiu)Baia Mare
7095. Mich EsteraI AMicle Maria (Scoala Gimnaziala Simion Barnutiu)Baia Mare
7096. ABRUDAN ALEXANDRUII BKATO ANCA (Scoala Nicolae Iorga)Baia Mare
7097. BUD DIANAII BKATO ANCA (Scoala Nicolae Iorga)Baia Mare
7098. CHIRA CAMELIAII BKATO ANCA (Scoala Nicolae Iorga)Baia Mare
7099. GOTH ALEXANDRAII BKATO ANCA (Scoala Nicolae Iorga)Baia Mare
7100. ORZA CRISTINAII BKATO ANCA (Scoala Nicolae Iorga)Baia Mare
7101. TRENISAN SOFIAII BKATO ANCA (Scoala Nicolae Iorga)Baia Mare
7102. BARBUL - ZETEA MARIAII DGAVRISAN ANCA (Scoala Nicolae Iorga)Baia Mare
7103. BORCUTI DANAII DGAVRISAN ANCA (Scoala Nicolae Iorga)Baia Mare
7104. CUCEU ROBERTAII DGAVRISAN ANCA (Scoala Nicolae Iorga)Baia Mare
7105. LAZAR DAVIDII DGAVRISAN ANCA (Scoala Nicolae Iorga)Baia Mare
7106. POP ALEXANDRUII DGAVRISAN ANCA (Scoala Nicolae Iorga)Baia Mare
7107. TEREC ALEXIAII DGAVRISAN ANCA (Scoala Nicolae Iorga)Baia Mare
7108. ZAHARIE MARCUSII DGAVRISAN ANCA (Scoala Nicolae Iorga)Baia Mare
7109. CACINA RADUIII BBARBUL LILIANA (Scoala Nicolae Iorga)Baia Mare
7110. HARAGAS ADRIANAIII BBARBUL LILIANA (Scoala Nicolae Iorga)Baia Mare
7111. PETRUTIU IANAIII BBARBUL LILIANA (Scoala Nicolae Iorga)Baia Mare
7112. SABO ALEXANDRUIII BBARBUL LILIANA (Scoala Nicolae Iorga)Baia Mare
7113. POP IANISIII DARDELEAN IULIANA (Scoala Nicolae Iorga)Baia Mare
7114. CHIS ANDREIIV AMURESAN COMAN (Scoala Nicolae Iorga)Baia Mare
7115. PURDA ANDREIIV AMURESAN COMAN (Scoala Nicolae Iorga)Baia Mare
7116. IANCU ANDREIIV BCURAC MARIA (Scoala Nicolae Iorga)Baia Mare
7117. POP TUDORIV BCURAC MARIA (Scoala Nicolae Iorga)Baia Mare
7118. ROBU ALEXANDRAIV BCURAC MARIA (Scoala Nicolae Iorga)Baia Mare
7119. TRENISAN VOICAIV DCHERECHES AMALIA (Scoala Nicolae Iorga)Baia Mare
7120. ZAHARIE FINEASIV DCHERECHES AMALIA (Scoala Nicolae Iorga)Baia Mare
7121. TANASE MATEIIV ETIPLEA NICHITA (Scoala Nicolae Iorga)Baia Mare
7122. PINTEA FLAVIAPregatitoare ASELEK FARCAS (Scoala Nicolae Iorga)Baia Mare
7123. BENEA MIRUNAPregatitoare BFLOREA MARIANA (Scoala Nicolae Iorga)Baia Mare
7124. CAUNI ALEXANDRUPregatitoare BFLOREA MARIANA (Scoala Nicolae Iorga)Baia Mare
7125. CIOCIU TOMAS Pregatitoare BFLOREA MARIANA (Scoala Nicolae Iorga)Baia Mare
7126. FLOREA FLORINAPregatitoare BFLOREA MARIANA (Scoala Nicolae Iorga)Baia Mare
7127. NAGY BOTOS CARLAPregatitoare BFLOREA MARIANA (Scoala Nicolae Iorga)Baia Mare
7128. PERNES ANDRA Pregatitoare BFLOREA MARIANA (Scoala Nicolae Iorga)Baia Mare
7129. SCHMIED TEODORAPregatitoare BFLOREA MARIANA (Scoala Nicolae Iorga)Baia Mare
7130. STEGERAN ANDREIPregatitoare BFLOREA MARIANA (Scoala Nicolae Iorga)Baia Mare
7131. RUS BUCUR ARIANAPregatitoare DTODASCA MIHAELA (Scoala Nicolae Iorga)Baia Mare
7132. STAN KRISTAPregatitoare DTODASCA MIHAELA (Scoala Nicolae Iorga)Baia Mare
7133. FILOVICI ANDREII ABRETAN FLORINA (Scoala nr 14 George Cosbuc)Baia Mare
7134. HOBAN MARIAI ABRETAN FLORINA (Scoala nr 14 George Cosbuc)Baia Mare
7135. ILIS MIHAI GEORGEI ABRETAN FLORINA (Scoala nr 14 George Cosbuc)Baia Mare
7136. ISAIU LUCAI ABRETAN FLORINA (Scoala nr 14 George Cosbuc)Baia Mare
7137. MIHALCA ILINCAI ABRETAN FLORINA (Scoala nr 14 George Cosbuc)Baia Mare
7138. MOT SOFIAI ABRETAN FLORINA (Scoala nr 14 George Cosbuc)Baia Mare
7139. OROS DARIUSI ABRETAN FLORINA (Scoala nr 14 George Cosbuc)Baia Mare
7140. OROS DIANAI ABRETAN FLORINA (Scoala nr 14 George Cosbuc)Baia Mare
7141. PENA CRISTINAI ABRETAN FLORINA (Scoala nr 14 George Cosbuc)Baia Mare
7142. MOLDOVEAN STEFANIAI BNECHITA RODICA (Scoala nr 14 George Cosbuc)Baia Mare
7143. BOITOR IULIAI CCHIOREAN ADELA (Scoala nr 14 George Cosbuc)Baia Mare
7144. CONTRA MIHAIII AGEDUT OTILIA (Scoala nr 14 George Cosbuc)Baia Mare
7145. MURESAN CORINAII AGEDUT OTILIA (Scoala nr 14 George Cosbuc)Baia Mare
7146. FILIP ALEXANDRAII CCINTA ADRIANA (Scoala nr 14 George Cosbuc)Baia Mare
7147. PERTA ILEANAII CCINTA ADRIANA (Scoala nr 14 George Cosbuc)Baia Mare
7148. BREBAN LUKAS YANISIII APINTEA ALINA (Scoala nr 14 George Cosbuc)Baia Mare
7149. IERCOSAN ANDREI STEFANIII BBOZGA ALINA (Scoala nr 14 George Cosbuc)Baia Mare
7150. MARINCAS ANTONIUIII CMICHIS IONITA (Scoala nr 14 George Cosbuc)Baia Mare
7151. BUCUR BRIANAIV ACIMPIAN GABRIELA (Scoala nr 14 George Cosbuc)Baia Mare
7152. FERENTI SEBASTIANIV ACIMPIAN GABRIELA (Scoala nr 14 George Cosbuc)Baia Mare
7153. LUPUT IOANAIV ACIMPIAN GABRIELA (Scoala nr 14 George Cosbuc)Baia Mare
7154. ONT ANDREEAIV ACIMPIAN GABRIELA (Scoala nr 14 George Cosbuc)Baia Mare
7155. PODINA DAVIDIV ACIMPIAN GABRIELA (Scoala nr 14 George Cosbuc)Baia Mare
7156. SCHNEIDER ARIANAIV ACIMPIAN GABRIELA (Scoala nr 14 George Cosbuc)Baia Mare
7157. CHENDE MIHAELAIV BCHENDE PAULA (Scoala nr 14 George Cosbuc)Baia Mare
7158. CHIOREAN RADUIV BCHENDE PAULA (Scoala nr 14 George Cosbuc)Baia Mare
7159. CIMPIAN MARIAIV BCHENDE PAULA (Scoala nr 14 George Cosbuc)Baia Mare
7160. COSAR ANTONIAIV BCHENDE PAULA (Scoala nr 14 George Cosbuc)Baia Mare
7161. COVACI DENISAIV BCHENDE PAULA (Scoala nr 14 George Cosbuc)Baia Mare
7162. FARCAS MAIAIV BCHENDE PAULA (Scoala nr 14 George Cosbuc)Baia Mare
7163. GHIMAN MEDEEAIV BCHENDE PAULA (Scoala nr 14 George Cosbuc)Baia Mare
7164. IGNAT LORENA IV BCHENDE PAULA (Scoala nr 14 George Cosbuc)Baia Mare
7165. MERCEA ALEXANDRUIV BCHENDE PAULA (Scoala nr 14 George Cosbuc)Baia Mare
7166. SACALEAN ADAIV BCHENDE PAULA (Scoala nr 14 George Cosbuc)Baia Mare
7167. TIBA STEFANIV BCHENDE PAULA (Scoala nr 14 George Cosbuc)Baia Mare
7168. NECHITA ILUTANPregatitoare ARACOLTA MARIANA (Scoala nr 14 George Cosbuc)Baia Mare
7169. GATAN DRAGOSPregatitoare CTOMOIAGA RAMONA (Scoala nr 14 George Cosbuc)Baia Mare
7170. NEMES TUDORPregatitoare CTOMOIAGA RAMONA (Scoala nr 14 George Cosbuc)Baia Mare
7171. Darabus EmmaI APasca Gabriela (SCOALA PRIMARA INTERNATIONALA)Baia Mare
7172. Hofman OliverPregatitoare ARoatis Alina (SCOALA PRIMARA INTERNATIONALA)Baia Mare
7173. Sabo EmmaPregatitoare ARoatis Alina (SCOALA PRIMARA INTERNATIONALA)Baia Mare
7174. CIRT DENISAI ANISTOR ELENA (Scoala Gimnaziala Lucian Blaga)Farcasa
7175. NISTOR-MIRCEA EMANUELI ANISTOR ELENA (Scoala Gimnaziala Lucian Blaga)Farcasa
7176. SABADIS PAULI ANISTOR ELENA (Scoala Gimnaziala Lucian Blaga)Farcasa
7177. VELE DAVIDI ANISTOR ELENA (Scoala Gimnaziala Lucian Blaga)Farcasa
7178. ONEA EMANUELAI BCHESA EMILIA (Scoala Gimnaziala Lucian Blaga)Farcasa
7179. ZAH NATANAELI BCHESA EMILIA (Scoala Gimnaziala Lucian Blaga)Farcasa
7180. DRAGOS MIHAIII ABOLOS AURICA (Scoala Gimnaziala Lucian Blaga)Farcasa
7181. HOJDA ANDREIII ABOLOS AURICA (Scoala Gimnaziala Lucian Blaga)Farcasa
7182. BUDEA DANIELII BCHISIU RUXANDRA (Scoala Gimnaziala Lucian Blaga)Farcasa
7183. VANCIU TIMOTEIII BCHISIU RUXANDRA (Scoala Gimnaziala Lucian Blaga)Farcasa
7184. ONT SARAPregatitoare AMAGHIAR ADINA (Scoala Gimnaziala Lucian Blaga)Farcasa
7185. STEGERAN IANISPregatitoare BPOP CRISTIAN (Scoala Gimnaziala Lucian Blaga)Farcasa
7186. IUGA ALEXANDRUI AVANCEA FLORINA TEODORA (SCOALA GIMNAZIALA MIHAI EMINESCU)SALISTEA DE SUS
7187. IUGA OANA ISABELAI AVANCEA FLORINA TEODORA (SCOALA GIMNAZIALA MIHAI EMINESCU)SALISTEA DE SUS
7188. IUGA RARESI AVANCEA FLORINA TEODORA (SCOALA GIMNAZIALA MIHAI EMINESCU)SALISTEA DE SUS
7189. STAN ANDREEAI AVANCEA FLORINA TEODORA (SCOALA GIMNAZIALA MIHAI EMINESCU)SALISTEA DE SUS
7190. STETCU RAZVAN GAVRILI AVANCEA FLORINA TEODORA (SCOALA GIMNAZIALA MIHAI EMINESCU)SALISTEA DE SUS
7191. TICALA GABRIELAI AVANCEA FLORINA TEODORA (SCOALA GIMNAZIALA MIHAI EMINESCU)SALISTEA DE SUS
7192. TOMOIAGA MARIA ALINAI AVANCEA FLORINA TEODORA (SCOALA GIMNAZIALA MIHAI EMINESCU)SALISTEA DE SUS
7193. Cocoara MaraI CSabo Doina (Liceul Tehnologic Agricol Alexiu Berinde)Seini
7194. Tamas FlaviaIII BMihai Marcela (Liceul Tehnologic Agricol Alexiu Berinde)Seini
7195. Cociorva Alexandra MariaPregatitoare ATamas Delia (Liceul Tehnologic Agricol Alexiu Berinde)Seini
7196. Groszhardt EduardPregatitoare ATamas Delia (Liceul Tehnologic Agricol Alexiu Berinde)Seini
7197. GODJA ANDRADA MARIAI AGRIGOR DORINA (Liceul Pedagogic Regele Ferdinand)Sighetu Marmatiei
7198. SMECICAS NATALIA SILVIAI AGRIGOR DORINA (Liceul Pedagogic Regele Ferdinand)Sighetu Marmatiei
7199. UNGUREAN ADELINA TEODORAI AGRIGOR DORINA (Liceul Pedagogic Regele Ferdinand)Sighetu Marmatiei
7200. Badan PatriciaII ARosca Anuta (Liceul Pedagogic Regele Ferdinand)Sighetu Marmatiei
7201. Chindris RaresII ARosca Anuta (Liceul Pedagogic Regele Ferdinand)Sighetu Marmatiei
7202. Cziller AdrianII ARosca Anuta (Liceul Pedagogic Regele Ferdinand)Sighetu Marmatiei
7203. Dunca AdelinII ARosca Anuta (Liceul Pedagogic Regele Ferdinand)Sighetu Marmatiei
7204. Grigor MirunaII ARosca Anuta (Liceul Pedagogic Regele Ferdinand)Sighetu Marmatiei
7205. Ivanic RobertII ARosca Anuta (Liceul Pedagogic Regele Ferdinand)Sighetu Marmatiei
7206. Mih DariaII ARosca Anuta (Liceul Pedagogic Regele Ferdinand)Sighetu Marmatiei
7207. Muresan AlinII ARosca Anuta (Liceul Pedagogic Regele Ferdinand)Sighetu Marmatiei
7208. Veres LucaII ARosca Anuta (Liceul Pedagogic Regele Ferdinand)Sighetu Marmatiei
7209. Brad CellaIII ATrus Lidia (Liceul Pedagogic Regele Ferdinand)Sighetu Marmatiei
7210. Chis CristianIII ATrus Lidia (Liceul Pedagogic Regele Ferdinand)Sighetu Marmatiei
7211. Dunca DariusIII ATrus Lidia (Liceul Pedagogic Regele Ferdinand)Sighetu Marmatiei
7212. Ferent NataliaIII ATrus Lidia (Liceul Pedagogic Regele Ferdinand)Sighetu Marmatiei
7213. Grigor CatalinIII ATrus Lidia (Liceul Pedagogic Regele Ferdinand)Sighetu Marmatiei
7214. Hotea DamianIII ATrus Lidia (Liceul Pedagogic Regele Ferdinand)Sighetu Marmatiei
7215. Nistor GiorgiannaIII ATrus Lidia (Liceul Pedagogic Regele Ferdinand)Sighetu Marmatiei
7216. Plescan DavidIII ATrus Lidia (Liceul Pedagogic Regele Ferdinand)Sighetu Marmatiei
7217. Rusneac VanessaIII ATrus Lidia (Liceul Pedagogic Regele Ferdinand)Sighetu Marmatiei
7218. Vaida AlexandruIII ATrus Lidia (Liceul Pedagogic Regele Ferdinand)Sighetu Marmatiei
7219. Varsta MaraIII ATrus Lidia (Liceul Pedagogic Regele Ferdinand)Sighetu Marmatiei
7220. Ardelean MihaiIII BArdelean Cristina (Liceul Pedagogic Regele Ferdinand)Sighetu Marmatiei
7221. Mihai AndreeaIII BArdelean Cristina (Liceul Pedagogic Regele Ferdinand)Sighetu Marmatiei
7222. Orzan AlesiaIII BArdelean Cristina (Liceul Pedagogic Regele Ferdinand)Sighetu Marmatiei
7223. Sacala SasaIII BArdelean Cristina (Liceul Pedagogic Regele Ferdinand)Sighetu Marmatiei
7224. Trifoi MihaiIII BArdelean Cristina (Liceul Pedagogic Regele Ferdinand)Sighetu Marmatiei
7225. Dragus SebastianIII ALauruc Margareta (Scoala Gimnaziala Dr.Ioan Mihalyi de Apsa)Sighetu Marmatiei
7226. Sima Delia III ALauruc Margareta (Scoala Gimnaziala Dr.Ioan Mihalyi de Apsa)Sighetu Marmatiei
7227. CINDEA DRAGOS-CRISTIANII BIACOB RAMONA (LICEUL TEHNOLOGIC GRIGORE MOISIL)TARGU LAPUS
7228. POP DAN-VALENTINII BIACOB RAMONA (LICEUL TEHNOLOGIC GRIGORE MOISIL)TARGU LAPUS
7229. CUPSA RADU II CSAS SANDA (LICEUL TEHNOLOGIC GRIGORE MOISIL)TARGU LAPUS
7230. GHERMAN ELENAII CSAS SANDA (LICEUL TEHNOLOGIC GRIGORE MOISIL)TARGU LAPUS
7231. BOTA SARA ALEXANDRAIII AGHERMAN AURELIA (LICEUL TEHNOLOGIC GRIGORE MOISIL)TARGU LAPUS
7232. VELE ALEXIA III AGHERMAN AURELIA (LICEUL TEHNOLOGIC GRIGORE MOISIL)TARGU LAPUS
7233. FEICIUC SEBASTIANIII AOLAH MARIA-ELVIRA (LICEUL TEHNOLOGIC VISEU DE SUS)VISEU DE SUS
7234. NASUI STEFANIII AOLAH MARIA-ELVIRA (LICEUL TEHNOLOGIC VISEU DE SUS)VISEU DE SUS
7235. POP TUDOR III AOLAH MARIA-ELVIRA (LICEUL TEHNOLOGIC VISEU DE SUS)VISEU DE SUS
7236. SIMON ELIANIII AOLAH MARIA-ELVIRA (LICEUL TEHNOLOGIC VISEU DE SUS)VISEU DE SUS
7237. TOMOIAGA LAURAIII AOLAH MARIA-ELVIRA (LICEUL TEHNOLOGIC VISEU DE SUS)VISEU DE SUS
7238. VLASIN CRISTINAIII AOLAH MARIA-ELVIRA (LICEUL TEHNOLOGIC VISEU DE SUS)VISEU DE SUS
7239. Antal LucaI APascu Ana - Elvira (SCOALA GIMNAZIALA NR. 7)VISEU DE SUS
7240. Coman FabianaIII AMircea Dochita -Ioana (SCOALA GIMNAZIALA NR. 7)VISEU DE SUS
7241. Fux LianaIII AMircea Dochita -Ioana (SCOALA GIMNAZIALA NR. 7)VISEU DE SUS
7242. Ivascu AndreeaIII AMircea Dochita -Ioana (SCOALA GIMNAZIALA NR. 7)VISEU DE SUS
7243. Covaza Carina CarlaIV BMircea Dochita -Ioana (SCOALA GIMNAZIALA NR. 7)VISEU DE SUS
7244. Petrovai Alexandru StefanIV BMircea Dochita -Ioana (SCOALA GIMNAZIALA NR. 7)VISEU DE SUS
7245. Pop Carmen AmeliaIV BMircea Dochita -Ioana (SCOALA GIMNAZIALA NR. 7)VISEU DE SUS
7246. Birsan Eduard StefanPregatitoare AVlad Ana (SCOALA GIMNAZIALA NR. 7)VISEU DE SUS
7247. CARSTENOIU ALEXANDRAII APETCU GABRIELA (Scoala Gimnaziala Brosteni)BROSTENI
7248. CATAN MIHAELAII APETCU GABRIELA (Scoala Gimnaziala Brosteni)BROSTENI
7249. TRUSCONIU CLAUDIAII APETCU GABRIELA (Scoala Gimnaziala Brosteni)BROSTENI
7250. PETCU RAZVANPregatitoare APETCU GABRIELA (Scoala Gimnaziala Brosteni)BROSTENI
7251. RACESCU DENISAPregatitoare APETCU GABRIELA (Scoala Gimnaziala Brosteni)BROSTENI
7252. BADOIU NARCISII AIONICA-CERGA DANIELA (LICEUL TEORETIC)CUJMIR
7253. BALANOIU SARAII AIONICA-CERGA DANIELA (LICEUL TEORETIC)CUJMIR
7254. CIOAREC VLADII AIONICA-CERGA DANIELA (LICEUL TEORETIC)CUJMIR
7255. DINCULEASA ANDRAII AIONICA-CERGA DANIELA (LICEUL TEORETIC)CUJMIR
7256. TABACEL MARIOII AIONICA-CERGA DANIELA (LICEUL TEORETIC)CUJMIR
7257. FALCAN GABRIEL DANIELI APOPESCU MIHAELA (Scoala Alice Voinescu)Dr Tr Severin
7258. GHIMPE SARAH MARIAI APOPESCU MIHAELA (Scoala Alice Voinescu)Dr Tr Severin
7259. IANAS ALEXANDRU TRANDAFIRI APOPESCU MIHAELA (Scoala Alice Voinescu)Dr Tr Severin
7260. IUTU RAZVAN STEFANI APOPESCU MIHAELA (Scoala Alice Voinescu)Dr Tr Severin
7261. MECA ANASTASIA MARAI APOPESCU MIHAELA (Scoala Alice Voinescu)Dr Tr Severin
7262. PADUREANU MIRCEA DAMIANI APOPESCU MIHAELA (Scoala Alice Voinescu)Dr Tr Severin
7263. POPESCU CARINAI APOPESCU MIHAELA (Scoala Alice Voinescu)Dr Tr Severin
7264. ROCHIAN MARAI APOPESCU MIHAELA (Scoala Alice Voinescu)Dr Tr Severin
7265. STUREK ERIC VLADIMIRI APOPESCU MIHAELA (Scoala Alice Voinescu)Dr Tr Severin
7266. TIRCOL MARIO CRISTIANI APOPESCU MIHAELA (Scoala Alice Voinescu)Dr Tr Severin
7267. TUTURIGA LUCA STEFANI APOPESCU MIHAELA (Scoala Alice Voinescu)Dr Tr Severin
7268. AMZA IRINAI BCILIBIA ALINA (Scoala Alice Voinescu)Dr Tr Severin
7269. BACANU CALIN STEFANI BCILIBIA ALINA (Scoala Alice Voinescu)Dr Tr Severin
7270. BANCA VLADI BCILIBIA ALINA (Scoala Alice Voinescu)Dr Tr Severin
7271. HINOVEANU CAMELIAI BCILIBIA ALINA (Scoala Alice Voinescu)Dr Tr Severin
7272. ANGHEL LUCIANA FLORENTINAIII CSAVOIU EMILIA ORTENSIA (Scoala Alice Voinescu)Dr Tr Severin
7273. BARBUCEANU ANDREEA MIRUNAIII CSAVOIU EMILIA ORTENSIA (Scoala Alice Voinescu)Dr Tr Severin
7274. CARAUSAN GHEORGHE NICOLAUSIII CSAVOIU EMILIA ORTENSIA (Scoala Alice Voinescu)Dr Tr Severin
7275. DRAGOTOIU MIHAI SEBASTIANIII CSAVOIU EMILIA ORTENSIA (Scoala Alice Voinescu)Dr Tr Severin
7276. OGLINDOIU RARES ANTONIOIII CSAVOIU EMILIA ORTENSIA (Scoala Alice Voinescu)Dr Tr Severin
7277. Bostan DavidIII ACiubota Nicoleta (Liceul Teoretic Mihail Sadoveanu)Borca
7278. Calu DariaIII ACiubota Nicoleta (Liceul Teoretic Mihail Sadoveanu)Borca
7279. Nita TaniaIII ACiubota Nicoleta (Liceul Teoretic Mihail Sadoveanu)Borca
7280. Rusu CameliaI ACarmen Ciorobitca ( Scoala Gimnaziala Nicu Albu)Piatra Neamt
7281. Cojocaru SmarandaI CMihaela Vlad-Roxana Urda ( Scoala Gimnaziala Nicu Albu)Piatra Neamt
7282. Mihaila Anya LarissaIII CCarmen Munteanu-Ioan Calin ( Scoala Gimnaziala Nicu Albu)Piatra Neamt
7283. Serghei CezaraIII CCarmen Munteanu-Ioan Calin ( Scoala Gimnaziala Nicu Albu)Piatra Neamt
7284. Afemei TudorPregatitoare AIoan Branzei ( Scoala Gimnaziala Nicu Albu)Piatra Neamt
7285. Mamina-Chiriac IlincaPregatitoare AIoan Branzei ( Scoala Gimnaziala Nicu Albu)Piatra Neamt
7286. Tudurache Matei-StefanPregatitoare AIoan Branzei ( Scoala Gimnaziala Nicu Albu)Piatra Neamt
7287. CIOCOIU STEFANI BMEHEDINT LUCIA (Liceul Tehnologic Spiru Haret)Piatra Neamt
7288. GAINA NICKOLASI BMEHEDINT LUCIA (Liceul Tehnologic Spiru Haret)Piatra Neamt
7289. LUPEI ANAII ACRUSITU IULIANA (Liceul Tehnologic Spiru Haret)Piatra Neamt
7290. MANCAS IANNISII ACRUSITU IULIANA (Liceul Tehnologic Spiru Haret)Piatra Neamt
7291. Prisacaruta AlessiaII BTarita Luminita (Liceul Tehnologic Spiru Haret)Piatra Neamt
7292. BURUIANA NARCISIII APINTILIE ELENA (Liceul Tehnologic Spiru Haret)Piatra Neamt
7293. DANAILA MADALINAIII APINTILIE ELENA (Liceul Tehnologic Spiru Haret)Piatra Neamt
7294. GIROVANU ANDREEAIII APINTILIE ELENA (Liceul Tehnologic Spiru Haret)Piatra Neamt
7295. LAZAR ROBERTIII APINTILIE ELENA (Liceul Tehnologic Spiru Haret)Piatra Neamt
7296. MARIUTA TUDORIII APINTILIE ELENA (Liceul Tehnologic Spiru Haret)Piatra Neamt
7297. MURARIU ANDREIIII APINTILIE ELENA (Liceul Tehnologic Spiru Haret)Piatra Neamt
7298. OCNEANU GABRIELAIII APINTILIE ELENA (Liceul Tehnologic Spiru Haret)Piatra Neamt
7299. ROTARU BIANCAIII APINTILIE ELENA (Liceul Tehnologic Spiru Haret)Piatra Neamt
7300. TARANU ANASTASIAIII APINTILIE ELENA (Liceul Tehnologic Spiru Haret)Piatra Neamt
7301. Adascalitei Grasu Gabriela DanielaIII BCozma Mona (Liceul Tehnologic Spiru Haret)Piatra Neamt
7302. Budis IngridIII BCozma Mona (Liceul Tehnologic Spiru Haret)Piatra Neamt
7303. Laszlo MagdaIII BCozma Mona (Liceul Tehnologic Spiru Haret)Piatra Neamt
7304. Murariu Bogdan III BCozma Mona (Liceul Tehnologic Spiru Haret)Piatra Neamt
7305. Samson StefanIII BCozma Mona (Liceul Tehnologic Spiru Haret)Piatra Neamt
7306. Apostol MariaIV BAnton Cristina (Liceul Tehnologic Spiru Haret)Piatra Neamt
7307. Bordei MariaIV BAnton Cristina (Liceul Tehnologic Spiru Haret)Piatra Neamt
7308. Isache DanielIV BAnton Cristina (Liceul Tehnologic Spiru Haret)Piatra Neamt
7309. DONOIU MATEIPregatitoare CACSINTE ALINA (Liceul Tehnologic Spiru Haret)Piatra Neamt
7310. CATRINOI DARIUSII BNOHAI CARMEN (Scoala Gimnaziala Daniela Cuciuc)Piatra Neamt
7311. IORDACHESCU MATEIPregatitoare BLAZA COHUT CRISTINA (Scoala Gimnaziala Daniela Cuciuc)Piatra Neamt
7312. Brumaru DenisI DRusu Emilia (Scoala Gimnaziala Elena Cuza)Piatra Neamt
7313. Strugute MateiI DRusu Emilia (Scoala Gimnaziala Elena Cuza)Piatra Neamt
7314. Zaharia RuxandraI DRusu Emilia (Scoala Gimnaziala Elena Cuza)Piatra Neamt
7315. Burghelea MariaIV AIstrate Brindusa (Scoala Gimnaziala Elena Cuza)Piatra Neamt
7316. Gontariu SorinIV AIstrate Brindusa (Scoala Gimnaziala Elena Cuza)Piatra Neamt
7317. Gavriloaia DariusIV CSteoboranu Ioana (Scoala Gimnaziala Elena Cuza)Piatra Neamt
7318. Axinte RuxandraPregatitoare BBarsan Lucia (Scoala Gimnaziala Elena Cuza)Piatra Neamt
7319. Balan AndreiPregatitoare BBarsan Lucia (Scoala Gimnaziala Elena Cuza)Piatra Neamt
7320. Birjovanu BogdanaPregatitoare BBarsan Lucia (Scoala Gimnaziala Elena Cuza)Piatra Neamt
7321. Carauleanu StefanPregatitoare BBarsan Lucia (Scoala Gimnaziala Elena Cuza)Piatra Neamt
7322. Chirica ElenaPregatitoare BBarsan Lucia (Scoala Gimnaziala Elena Cuza)Piatra Neamt
7323. Ciurea AlexPregatitoare BBarsan Lucia (Scoala Gimnaziala Elena Cuza)Piatra Neamt
7324. Ioncica AlessiaPregatitoare BBarsan Lucia (Scoala Gimnaziala Elena Cuza)Piatra Neamt
7325. Nechita MonicaPregatitoare BBarsan Lucia (Scoala Gimnaziala Elena Cuza)Piatra Neamt
7326. Pop AndreiPregatitoare BBarsan Lucia (Scoala Gimnaziala Elena Cuza)Piatra Neamt
7327. Popirda SofiaPregatitoare BBarsan Lucia (Scoala Gimnaziala Elena Cuza)Piatra Neamt
7328. Toma- Hasan GeorgePregatitoare BBarsan Lucia (Scoala Gimnaziala Elena Cuza)Piatra Neamt
7329. ANDRUSCA MIRUNAI BTOFAN CRISTINA (Scoala Gimnaziala nr 5)Piatra Neamt
7330. CHIRIAC IOANA-TEODORAI BTOFAN CRISTINA (Scoala Gimnaziala nr 5)Piatra Neamt
7331. RADUC RIANAI BTOFAN CRISTINA (Scoala Gimnaziala nr 5)Piatra Neamt
7332. TIMOFTE TEODORAI BTOFAN CRISTINA (Scoala Gimnaziala nr 5)Piatra Neamt
7333. VASILESCU STEFANI BTOFAN CRISTINA (Scoala Gimnaziala nr 5)Piatra Neamt
7334. BOTEZ MINA NICOLLEI DIFRIM GABRIELA (Scoala Gimnaziala nr 5)Piatra Neamt
7335. CORDUNEANU MATEIII CGHIBAN VIOLETA (Scoala Gimnaziala nr 5)Piatra Neamt
7336. DOMINTE LUCAII CGHIBAN VIOLETA (Scoala Gimnaziala nr 5)Piatra Neamt
7337. NASOI CRISTIANII CGHIBAN VIOLETA (Scoala Gimnaziala nr 5)Piatra Neamt
7338. VORNICU LORENAII CGHIBAN VIOLETA (Scoala Gimnaziala nr 5)Piatra Neamt
7339. DAVID MIHAIII DCORDUNEANU MARICICA (Scoala Gimnaziala nr 5)Piatra Neamt
7340. GRIGORAS ERICII DCORDUNEANU MARICICA (Scoala Gimnaziala nr 5)Piatra Neamt
7341. BURSUC RAZVANIII ASTALINESCU RODICA (Scoala Gimnaziala nr 5)Piatra Neamt
7342. MELINTE STEFANAIII ASTALINESCU RODICA (Scoala Gimnaziala nr 5)Piatra Neamt
7343. VASILIU DIANAIII ASTALINESCU RODICA (Scoala Gimnaziala nr 5)Piatra Neamt
7344. VORNICU STEFANIII ASTALINESCU RODICA (Scoala Gimnaziala nr 5)Piatra Neamt
7345. BESU ROCA ANDREIIII BPASCAU CATALINA (Scoala Gimnaziala nr 5)Piatra Neamt
7346. CHERTIC ALEXANDRU III BPASCAU CATALINA (Scoala Gimnaziala nr 5)Piatra Neamt
7347. LAZARUT ANA TEODORAIII CBARSAN BOGDANA (Scoala Gimnaziala nr 5)Piatra Neamt
7348. PRICOPIE RENATA ANTONIAIII CBARSAN BOGDANA (Scoala Gimnaziala nr 5)Piatra Neamt
7349. STROE EMILIA CRISTINAIII CBARSAN BOGDANA (Scoala Gimnaziala nr 5)Piatra Neamt
7350. BAICANU CALINIV ABARSAN IRINA AMELIA (Scoala Gimnaziala nr 5)Piatra Neamt
7351. CENUSA MATEIIV ABARSAN IRINA AMELIA (Scoala Gimnaziala nr 5)Piatra Neamt
7352. FLORESCU DRAGOSIV ABARSAN IRINA AMELIA (Scoala Gimnaziala nr 5)Piatra Neamt
7353. HANGANU ALISIV ABARSAN IRINA AMELIA (Scoala Gimnaziala nr 5)Piatra Neamt
7354. JIGAU ALEXANDRUIV ABARSAN IRINA AMELIA (Scoala Gimnaziala nr 5)Piatra Neamt
7355. LIULEA DAVIDIV ABARSAN IRINA AMELIA (Scoala Gimnaziala nr 5)Piatra Neamt
7356. NOTAR ALEXIAIV ABARSAN IRINA AMELIA (Scoala Gimnaziala nr 5)Piatra Neamt
7357. POPESCU MIHNEAIV ABARSAN IRINA AMELIA (Scoala Gimnaziala nr 5)Piatra Neamt
7358. SECARA DIANAIV ABARSAN IRINA AMELIA (Scoala Gimnaziala nr 5)Piatra Neamt
7359. VASILCA DELIAIV ABARSAN IRINA AMELIA (Scoala Gimnaziala nr 5)Piatra Neamt
7360. ALBU IANIS CONSTANTINPregatitoare AARDELEANU MIHAELA (Scoala Gimnaziala nr 5)Piatra Neamt
7361. BESU ANASTASIAPregatitoare AARDELEANU MIHAELA (Scoala Gimnaziala nr 5)Piatra Neamt
7362. BLAGA ANDREI FABIANPregatitoare AARDELEANU MIHAELA (Scoala Gimnaziala nr 5)Piatra Neamt
7363. CIUCANU DIMITRIEPregatitoare AARDELEANU MIHAELA (Scoala Gimnaziala nr 5)Piatra Neamt
7364. JUCAN STEFAN CRISTIANPregatitoare AARDELEANU MIHAELA (Scoala Gimnaziala nr 5)Piatra Neamt
7365. LUPU ANDREEA MIRUNAPregatitoare AARDELEANU MIHAELA (Scoala Gimnaziala nr 5)Piatra Neamt
7366. MIREANU FILIPPregatitoare AARDELEANU MIHAELA (Scoala Gimnaziala nr 5)Piatra Neamt
7367. PASCAU TUDOR ALEXANDRU Pregatitoare AARDELEANU MIHAELA (Scoala Gimnaziala nr 5)Piatra Neamt
7368. PATRUICA ANA MARIA Pregatitoare AARDELEANU MIHAELA (Scoala Gimnaziala nr 5)Piatra Neamt
7369. URZICA-CERNICA IUSTINPregatitoare AARDELEANU MIHAELA (Scoala Gimnaziala nr 5)Piatra Neamt
7370. Pantofaru Petru AlexandruII ATanasa Dumitrita (Scoala Gimnaziala Nr 8)Piatra Neamt
7371. Iancu Edwin DumitruIV AAndriescu Carmen Vasilica (Scoala Gimnaziala Nr 8)Piatra Neamt
7372. Tanasa George OctavianIV BGal carmen (Scoala Gimnaziala Nr 8)Piatra Neamt
7373. AILENEI SOFIAI BAndrei Stela (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Piatra Neamt
7374. BALTAG CARINAI BAndrei Stela (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Piatra Neamt
7375. FARAON ANDRA BIANCAI BAndrei Stela (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Piatra Neamt
7376. MACOVEI DELIAI BAndrei Stela (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Piatra Neamt
7377. MIHAILESCU SARAI BAndrei Stela (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Piatra Neamt
7378. PRUTEANU MAYAI BAndrei Stela (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Piatra Neamt
7379. STAN RARES STEFANI BAndrei Stela (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Piatra Neamt
7380. TATULEA BOGDANI BAndrei Stela (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Piatra Neamt
7381. ALBU MIHAI RARESI DCroitoriu Dumitru Gianina (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Piatra Neamt
7382. TUREATCA MIHAII DCroitoriu Dumitru Gianina (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Piatra Neamt
7383. APALAGHIEI STEFANII AAtomei Gabriela Ramona (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Piatra Neamt
7384. LUPU IOANAII AAtomei Gabriela Ramona (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Piatra Neamt
7385. BACIU ROBERTII BBlanariu Daniela (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Piatra Neamt
7386. BOZGA TEODORII BBlanariu Daniela (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Piatra Neamt
7387. ALBU ANDREI CEZARII CStanciu Maria Nicoleta (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Piatra Neamt
7388. IRIMIA OCTAVIAN MIHAIII CStanciu Maria Nicoleta (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Piatra Neamt
7389. BLIDESCU ELIZAII DChindea Anuta (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Piatra Neamt
7390. COCIORBA MARAII DChindea Anuta (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Piatra Neamt
7391. CONSTANTIN ROBERTII DChindea Anuta (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Piatra Neamt
7392. CRETU DAVIDII DChindea Anuta (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Piatra Neamt
7393. DIACONU SOFIAII DChindea Anuta (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Piatra Neamt
7394. DUMITRASCU ELENAII DChindea Anuta (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Piatra Neamt
7395. GHIOC CRISTINAII DChindea Anuta (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Piatra Neamt
7396. HANGANU TEODORAII DChindea Anuta (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Piatra Neamt
7397. LUCHIAN MARIAII DChindea Anuta (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Piatra Neamt
7398. NOHAI MARAII DChindea Anuta (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Piatra Neamt
7399. PILAN GEORGEII DChindea Anuta (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Piatra Neamt
7400. ROMILA ANASTASIAII DChindea Anuta (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Piatra Neamt
7401. SEVERIN DIMITRIEII DChindea Anuta (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Piatra Neamt
7402. STAFIE ALEXANDRAII DChindea Anuta (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Piatra Neamt
7403. TODERITA TUDORII DChindea Anuta (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Piatra Neamt
7404. TUREATCA BOGDANII DChindea Anuta (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Piatra Neamt
7405. UNGUREANU ANDREIII DChindea Anuta (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Piatra Neamt
7406. BUTNAR TEONAII ESova Maria (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Piatra Neamt
7407. NEAGU VICTORII ESova Maria (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Piatra Neamt
7408. OLARIU RARESII ESova Maria (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Piatra Neamt
7409. ALBU MATEIIII APostolica Steluta (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Piatra Neamt
7410. ALUPULUI BOGDANIII APostolica Steluta (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Piatra Neamt
7411. APETREI CLARAIII APostolica Steluta (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Piatra Neamt
7412. BABOI ROBERTIII APostolica Steluta (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Piatra Neamt
7413. BALTAG MARIAIII APostolica Steluta (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Piatra Neamt
7414. BOURCEANU RARES CONSTANTINIII APostolica Steluta (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Piatra Neamt
7415. BUGA MATEIIII APostolica Steluta (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Piatra Neamt
7416. DUTU STEFANIII APostolica Steluta (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Piatra Neamt
7417. GUSA MIHALCEA RARESIII APostolica Steluta (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Piatra Neamt
7418. HORHOGEA RIANA MARIAIII APostolica Steluta (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Piatra Neamt
7419. IFTIMIA ILINCAIII APostolica Steluta (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Piatra Neamt
7420. LUNGU AILENEI MARIA MAGDALENAIII APostolica Steluta (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Piatra Neamt
7421. ORCHIANU DAVIDIII APostolica Steluta (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Piatra Neamt
7422. TARANTUS GIORGIAIII APostolica Steluta (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Piatra Neamt
7423. TATULEA ALEXANDRAIII APostolica Steluta (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Piatra Neamt
7424. TURTICA ANTONIAIII APostolica Steluta (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Piatra Neamt
7425. ZAHARIA CLARAIII APostolica Steluta (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Piatra Neamt
7426. BORDEI CRISTIANIII BDumitrascu Adriana Iuliana (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Piatra Neamt
7427. MATACHE MEDEEAIII BDumitrascu Adriana Iuliana (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Piatra Neamt
7428. SANDESCU BIANCAIII BDumitrascu Adriana Iuliana (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Piatra Neamt
7429. TODIRAS EMAIII BDumitrascu Adriana Iuliana (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Piatra Neamt
7430. CHIRIAC CASANDRA MARIAIII CConstantin Margareta (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Piatra Neamt
7431. MEZEI SARA MEDEEAIII CConstantin Margareta (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Piatra Neamt
7432. NASTASA MICHELLE DESIREIII CConstantin Margareta (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Piatra Neamt
7433. ANDONE BIANCA MARIAIII EPanaite Oana (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Piatra Neamt
7434. CIBOTARIU DENIS STEFANIII EPanaite Oana (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Piatra Neamt
7435. APALAGHIEI IOANIV ALuca Mary Claudia (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Piatra Neamt
7436. ENACHESCU ANDREIIV ALuca Mary Claudia (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Piatra Neamt
7437. NITA CALINIV ALuca Mary Claudia (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Piatra Neamt
7438. UNGUREANU BIANCAIV BFilip Mioara Vasilica (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Piatra Neamt
7439. VELESCU CRISTIANIV BFilip Mioara Vasilica (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Piatra Neamt
7440. MURARU BIANCAIV CVaideanu Maria (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Piatra Neamt
7441. PLOSNITA DIANAIV CVaideanu Maria (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Piatra Neamt
7442. BOBOC RARES IOANIV DJipa Popa Maria (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Piatra Neamt
7443. BARNA MARIAPregatitoare CAxinia Elena (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Piatra Neamt
7444. BAROI MARIAPregatitoare CAxinia Elena (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Piatra Neamt
7445. BLAGESCU GIULIAPregatitoare CAxinia Elena (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Piatra Neamt
7446. CAUS SARAPregatitoare CAxinia Elena (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Piatra Neamt
7447. CHELARIU MARIAPregatitoare CAxinia Elena (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Piatra Neamt
7448. CORDUNEANU ANA MARIAPregatitoare CAxinia Elena (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Piatra Neamt
7449. CRETU LUCAPregatitoare CAxinia Elena (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Piatra Neamt
7450. DOBRIN COSTINPregatitoare CAxinia Elena (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Piatra Neamt
7451. MIRON ALEXPregatitoare CAxinia Elena (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Piatra Neamt
7452. OICA ANA MIAPregatitoare CAxinia Elena (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Piatra Neamt
7453. SAVA TUDORPregatitoare CAxinia Elena (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Piatra Neamt
7454. APREUTESEI IOANA TEODORAPregatitoare ESavin Maria (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Piatra Neamt
7455. BURDUJA MATEI STEFANPregatitoare ESavin Maria (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Piatra Neamt
7456. DANDU DAVID MATEIPregatitoare ESavin Maria (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Piatra Neamt
7457. IACOB EDWARD ANDREIPregatitoare ESavin Maria (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Piatra Neamt
7458. SAVESCU MARIO RAZVANPregatitoare ESavin Maria (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Piatra Neamt
7459. TOMA IUSTIN CASIANPregatitoare ESavin Maria (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Piatra Neamt
7460. Ghinet Andrei I BOlteanu Carmen (Scoala Gimnaziala Nr. 3)Piatra Neamt
7461. Patuleanu VladI CMiron Georgeta (Scoala Gimnaziala Nr. 3)Piatra Neamt
7462. Bataraga LucaII DPavel Doinita (Scoala Gimnaziala Nr. 3)Piatra Neamt
7463. Crusitu AnaIII DAmariei Elena (Scoala Gimnaziala Nr. 3)Piatra Neamt
7464. Scurtu AlexiaIV ADobria Mihaela (Scoala Gimnaziala Nr. 3)Piatra Neamt
7465. Luchian CristianIV DSolomon Daniela (Scoala Gimnaziala Nr. 3)Piatra Neamt
7466. Driscu DanielI AManea Camelia (CN Roman Voda)Roman
7467. Ghiorghita CristianIII ABarjovanu Maria (CN Roman Voda)Roman
7468. DASCALESCU ANDREEAIII BHUCI MIHAELA (CN Roman Voda)Roman
7469. MARTINUT FEDERICAIII BHUCI MIHAELA (CN Roman Voda)Roman
7470. NEAGU DENISIII BHUCI MIHAELA (CN Roman Voda)Roman
7471. HAZI CATALINIV ALUNGU GABRIELA (CN Roman Voda)Roman
7472. MIHAILA DRAGOSIV ALUNGU GABRIELA (CN Roman Voda)Roman
7473. RADU INGRIDIV ALUNGU GABRIELA (CN Roman Voda)Roman
7474. AMURARITEI SEBASTIANIV IVLUNGU GABRIELA (CN Roman Voda)Roman
7475. BIRJOVANU DENISPregatitoare ACOJOCARU ANISOARA (CN Roman Voda)Roman
7476. CIOBANU IOAN Pregatitoare ACOJOCARU ANISOARA (CN Roman Voda)Roman
7477. MOLODOI STEFANPregatitoare ACOJOCARU ANISOARA (CN Roman Voda)Roman
7478. VOICU CALIN-TEODORPregatitoare BAXINIA CARMEN (CN Roman Voda)Roman
7479. Baciu Erik AdrianII BGurgu Maria Laura (Scoala Alexandru Ioan Cuza)Roman
7480. Bubbico Giulia VioletaII BGurgu Maria Laura (Scoala Alexandru Ioan Cuza)Roman
7481. Oita Matei Nikolas II BGurgu Maria Laura (Scoala Alexandru Ioan Cuza)Roman
7482. Sau Ecaterina AlessiaII BGurgu Maria Laura (Scoala Alexandru Ioan Cuza)Roman
7483. Balasca Eduard GabrielII CCapra Ivascu Maria Anca (Scoala Alexandru Ioan Cuza)Roman
7484. Cazacu AndreiII CCapra Ivascu Maria Anca (Scoala Alexandru Ioan Cuza)Roman
7485. Mirza MariaII CCapra Ivascu Maria Anca (Scoala Alexandru Ioan Cuza)Roman
7486. Onisor KarinaII CCapra Ivascu Maria Anca (Scoala Alexandru Ioan Cuza)Roman
7487. Pascal AndreiIII ADumitreasa Veronica (Scoala Alexandru Ioan Cuza)Roman
7488. Apostol Maya ElenaII -Koszta Alina Elena (Scoala de Arta Sergiu Celibidache )Roman
7489. Dinulete- Moore Angelina-Maria-IulianaIV APopa Arsineta (Scoala de Arta Sergiu Celibidache )Roman
7490. Pantilimon Luca- GeorgeIV APopa Arsineta (Scoala de Arta Sergiu Celibidache )Roman
7491. Prisecaru Denisa - GeorgianaIV APopa Arsineta (Scoala de Arta Sergiu Celibidache )Roman
7492. Costin LorenaII ABadarau Daniela (Scoala Gimnaziala Calistrat Hogas)Roman
7493. Giosanu AmeliaII ABadarau Daniela (Scoala Gimnaziala Calistrat Hogas)Roman
7494. Istoc VeniaminII ABadarau Daniela (Scoala Gimnaziala Calistrat Hogas)Roman
7495. Popa AlessiaII ABadarau Daniela (Scoala Gimnaziala Calistrat Hogas)Roman
7496. Rusu TeodorII ABadarau Daniela (Scoala Gimnaziala Calistrat Hogas)Roman
7497. Zaharia Alexandru DariusII ABadarau Daniela (Scoala Gimnaziala Calistrat Hogas)Roman
7498. Constantin Bianca-Maria II BAtodiresei Mihaela (Scoala Gimnaziala Calistrat Hogas)Roman
7499. Bostan DariaIV AGaliuc Elena (Scoala Gimnaziala Calistrat Hogas)Roman
7500. Costache Adascaliti Mari-ElenaIV AGaliuc Elena (Scoala Gimnaziala Calistrat Hogas)Roman
7501. Havrici JessicaIV AGaliuc Elena (Scoala Gimnaziala Calistrat Hogas)Roman
7502. MARICA UNGUREANU VLAD STEFANI CROMANIUC CRISTINA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)Roman
7503. BUZDUGAN TEODORAII AOBREJA CRISTINA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)Roman
7504. LEONATU ROBERTAII AOBREJA CRISTINA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)Roman
7505. RACHIERU MARIA ADELINAII AOBREJA CRISTINA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)Roman
7506. CIOBANU COSMIN IOAN II ELOGHIN ELENA GIOCONDA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)Roman
7507. HUTAN LIZUCA II ELOGHIN ELENA GIOCONDA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)Roman
7508. IVANOV ANA MARIA ALEXANDRAII ELOGHIN ELENA GIOCONDA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)Roman
7509. MIHAILA MARIA BEATRICE II ELOGHIN ELENA GIOCONDA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)Roman
7510. NECHITA GEORGIANA STEFANIA II ELOGHIN ELENA GIOCONDA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)Roman
7511. NICA DARIUS CRISTIAN II ELOGHIN ELENA GIOCONDA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)Roman
7512. FALCEANU CODRUTAIV CCIURDEA ELENA LIVIA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)Roman
7513. PASCAL DARIA IOANAIV CCIURDEA ELENA LIVIA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)Roman
7514. BORDEI-LAIU ECATERINAIV DNASTASE LUCICA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)Roman
7515. BULHAC ELIAS LUCAIV DNASTASE LUCICA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)Roman
7516. DROBOTA IOANA DANIELAIV DNASTASE LUCICA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)Roman
7517. ENACHE COSMIN DANIELIV DNASTASE LUCICA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)Roman
7518. GRIGORE MARIA EMILIAIV DNASTASE LUCICA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)Roman
7519. GRIGORE MARIA EMILIAIV DNASTASE LUCICA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)Roman
7520. IRIMIEA DENISA ANDREIAIV DNASTASE LUCICA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)Roman
7521. MANOLACHE MARTIN EDUARDIV DNASTASE LUCICA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)Roman
7522. SUREI STEFANIV DNASTASE LUCICA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)Roman
7523. URSU ANA MARIAIV DNASTASE LUCICA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)Roman
7524. Jugaru IlincaPregatitoare ASORLESCU CRISTINA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)Roman
7525. Andries IoanaPregatitoare ASORLESCU CRISTINA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)Roman
7526. Artenie AndreiPregatitoare ASORLESCU CRISTINA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)Roman
7527. Chirila IoanaPregatitoare ASORLESCU CRISTINA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)Roman
7528. Husariu SofiaPregatitoare ASORLESCU CRISTINA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)Roman
7529. Stoica StefanPregatitoare ASORLESCU CRISTINA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)Roman
7530. Talmacel AlexandruPregatitoare ASORLESCU CRISTINA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)Roman
7531. BALASCA ANAMARIAPregatitoare BMOROSANU CARMEN CORINA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)Roman
7532. Jitaru Ichimas Maria SorinaPregatitoare BMOROSANU CARMEN CORINA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)Roman
7533. Leahu Delia MariaPregatitoare BMOROSANU CARMEN CORINA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)Roman
7534. Oprea Sabina ElenaPregatitoare BMOROSANU CARMEN CORINA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)Roman
7535. Serediuc Ovidiu StefanPregatitoare BMOROSANU CARMEN CORINA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)Roman
7536. Staicu Alessia TeodoraPregatitoare BMOROSANU CARMEN CORINA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)Roman
7537. Stirbu Amalia ElenaPregatitoare BMOROSANU CARMEN CORINA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)Roman
7538. Stoian Rafael GabrielPregatitoare BMOROSANU CARMEN CORINA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)Roman
7539. Stoian Rafael GabrielPregatitoare BMOROSANU CARMEN CORINA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)Roman
7540. Ureche MelaniaPregatitoare BMOROSANU CARMEN CORINA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)Roman
7541. STOICA ALEXANDRUPregatitoare CHUTAN ANA GEANINA (Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri)Roman
7542. CIOBANU COSMINPregatitoare BPLAI MIHAELA (Scoala Mihai Eminescu)Roman
7543. MARCU COSMINA Pregatitoare BPLAI MIHAELA (Scoala Mihai Eminescu)Roman
7544. Anghel Maia-AlexandraI AMonica Jbanca (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)Roznov
7545. Bogus Stefania-IazminaI AMonica Jbanca (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)Roznov
7546. Miron Stefan-IoanI AMonica Jbanca (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)Roznov
7547. Surugiu Lavinia-ElenaI AMonica Jbanca (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)Roznov
7548. Cordoneanu Luca-StefanI BMinodora Adascalitei (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)Roznov
7549. Cordoneanu Teodora-ElenaI BMinodora Adascalitei (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)Roznov
7550. Fermus EcaterinaI BMinodora Adascalitei (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)Roznov
7551. Luca Roxana-ElenaI BMinodora Adascalitei (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)Roznov
7552. Baghiu AlessiaII AAna-Simona Ilie (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)Roznov
7553. Basma MihneaII AAna-Simona Ilie (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)Roznov
7554. Beldiman StefanII AAna-Simona Ilie (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)Roznov
7555. Bran RaresII AAna-Simona Ilie (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)Roznov
7556. Cimpeanu RaresII AAna-Simona Ilie (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)Roznov
7557. Cumpat EduardII AAna-Simona Ilie (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)Roznov
7558. Custura SofiaII AAna-Simona Ilie (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)Roznov
7559. Huma AlbertII AAna-Simona Ilie (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)Roznov
7560. Matei LucaII AAna-Simona Ilie (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)Roznov
7561. Mihai Daniel II AAna-Simona Ilie (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)Roznov
7562. Zabulic IoanaII AAna-Simona Ilie (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)Roznov
7563. Dumitrascu MariaII BElena Dumitrascu (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)Roznov
7564. Maftei Constantino-ValentinoII BElena Dumitrascu (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)Roznov
7565. Paval Eliza-IoanaII BElena Dumitrascu (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)Roznov
7566. Popa MateiII BElena Dumitrascu (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)Roznov
7567. Leat AndreiIII ARodica Cretu (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)Roznov
7568. Mihaila Maria-AlexandraIII ARodica Cretu (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)Roznov
7569. Simion Stefania-AndradaIII ARodica Cretu (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)Roznov
7570. Tupu Stefana-DianaIII ARodica Cretu (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)Roznov
7571. Aghirasimoaei Maria-EleonoraIII BVerona Bogus (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)Roznov
7572. Corfu Maria-MirunaIII BVerona Bogus (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)Roznov
7573. Miron Rares-CristianIII BVerona Bogus (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)Roznov
7574. Arsene Elena-LorenaIV BAlina-Camelia Vasile (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)Roznov
7575. Popa EmilianIV BAlina-Camelia Vasile (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)Roznov
7576. Vacaru Ioana-SoranaIV BAlina-Camelia Vasile (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)Roznov
7577. Vasile AnaIV BAlina-Camelia Vasile (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)Roznov
7578. Blindu LucaPregatitoare BMaria-Manuela Nicorescu (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)Roznov
7579. Caleap SophiaPregatitoare BMaria-Manuela Nicorescu (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)Roznov
7580. Horciu VanessaPregatitoare BMaria-Manuela Nicorescu (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)Roznov
7581. Munteanu DanielPregatitoare BMaria-Manuela Nicorescu (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)Roznov
7582. Sandu EmiliaPregatitoare BMaria-Manuela Nicorescu (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)Roznov
7583. Turcanu IlincaPregatitoare BMaria-Manuela Nicorescu (Liceul Tehnologic Gh. Ruset-Roznovanu)Roznov
7584. CALIMAN LAURAI .CALIMAN ROXANA (Scoala Gimnaziala Ioan Grigore Teodorescu)Ruseni
7585. CALIMAN TEODORI .CALIMAN ROXANA (Scoala Gimnaziala Ioan Grigore Teodorescu)Ruseni
7586. COJOCARU DENISI .CALIMAN ROXANA (Scoala Gimnaziala Ioan Grigore Teodorescu)Ruseni
7587. POSTOLACHE FLORINI .CALIMAN ROXANA (Scoala Gimnaziala Ioan Grigore Teodorescu)Ruseni
7588. BRAIS ANDRAII .LOGHIN MONICA FLORENTINA (Scoala Gimnaziala Ioan Grigore Teodorescu)Ruseni
7589. CALIMAN DARIAII .LOGHIN MONICA FLORENTINA (Scoala Gimnaziala Ioan Grigore Teodorescu)Ruseni
7590. CAPITANU MARCUII .LOGHIN MONICA FLORENTINA (Scoala Gimnaziala Ioan Grigore Teodorescu)Ruseni
7591. DRAGUSANU MIRIAMII .LOGHIN MONICA FLORENTINA (Scoala Gimnaziala Ioan Grigore Teodorescu)Ruseni
7592. JUGARIU GEORGIANAII .LOGHIN MONICA FLORENTINA (Scoala Gimnaziala Ioan Grigore Teodorescu)Ruseni
7593. MUTU ELENA SABINAII .LOGHIN MONICA FLORENTINA (Scoala Gimnaziala Ioan Grigore Teodorescu)Ruseni
7594. ROMAN INGRID ELIANAIII .TURCANU ANA (Scoala Gimnaziala Ioan Grigore Teodorescu)Ruseni
7595. DASCALU DRAGOSIV .CONSTANTIN ANISOARA (Scoala Gimnaziala Ioan Grigore Teodorescu)Ruseni
7596. LUCA ALEXANDRAIV .CONSTANTIN ANISOARA (Scoala Gimnaziala Ioan Grigore Teodorescu)Ruseni
7597. NEAGU EMILIANIV .CONSTANTIN ANISOARA (Scoala Gimnaziala Ioan Grigore Teodorescu)Ruseni
7598. PASCU ANA MARIAIV .CONSTANTIN ANISOARA (Scoala Gimnaziala Ioan Grigore Teodorescu)Ruseni
7599. CIREASA DENISA ELENAPregatitoare .TIMOFTE MIHAELA (Scoala Gimnaziala Ioan Grigore Teodorescu)Ruseni
7600. COBZARIU ANASTASIAPregatitoare .TIMOFTE MIHAELA (Scoala Gimnaziala Ioan Grigore Teodorescu)Ruseni
7601. COSTEA DARIUSPregatitoare .TIMOFTE MIHAELA (Scoala Gimnaziala Ioan Grigore Teodorescu)Ruseni
7602. IRIMIA ALEXANDRUPregatitoare .TIMOFTE MIHAELA (Scoala Gimnaziala Ioan Grigore Teodorescu)Ruseni
7603. NICORESCU CAMELIAPregatitoare .TIMOFTE MIHAELA (Scoala Gimnaziala Ioan Grigore Teodorescu)Ruseni
7604. COLTA PHILIPPE-ANDREIII ALUCA ANGELA (Liceul Teoretic Vasile Alecsandri)Sabaoani
7605. Bocanet DenisII .Sofrone Mihaela (Scoala Gimnaziala Vaduri)Vaduri
7606. Bostan DariaII .Sofrone Mihaela (Scoala Gimnaziala Vaduri)Vaduri
7607. Budurca TudorII .Sofrone Mihaela (Scoala Gimnaziala Vaduri)Vaduri
7608. Sofrone GeorgeII .Sofrone Mihaela (Scoala Gimnaziala Vaduri)Vaduri
7609. Andreescu MarioI BIorga Simona (Colegiui Tehnic Bal)Bals
7610. Boteanu AndreiI BIorga Simona (Colegiui Tehnic Bal)Bals
7611. Giurca CatalinI BIorga Simona (Colegiui Tehnic Bal)Bals
7612. Miu IsabelaI BIorga Simona (Colegiui Tehnic Bal)Bals
7613. Rosca MihaelaI BIorga Simona (Colegiui Tehnic Bal)Bals
7614. Stanca LaviniaI BIorga Simona (Colegiui Tehnic Bal)Bals
7615. Tabacu AlexandruI BIorga Simona (Colegiui Tehnic Bal)Bals
7616. Vacaru AdrianI BIorga Simona (Colegiui Tehnic Bal)Bals
7617. Constantin RobertII AAlbeanu Mihaela (Colegiui Tehnic Bal)Bals
7618. Ghinea AndreeaIII AGuran Cornelia (Colegiui Tehnic Bal)Bals
7619. Militaru LuizaIII AGuran Cornelia (Colegiui Tehnic Bal)Bals
7620. Nichita AlexIII AGuran Cornelia (Colegiui Tehnic Bal)Bals
7621. Preda BiancaIII AGuran Cornelia (Colegiui Tehnic Bal)Bals
7622. Vasile AdrianaIII AGuran Cornelia (Colegiui Tehnic Bal)Bals
7623. Nitu IonutIII BNita Iuliana (Colegiui Tehnic Bal)Bals
7624. Tanasie IonutIII BNita Iuliana (Colegiui Tehnic Bal)Bals
7625. Bondrescu AlessiaPregatitoare BTruta Claudia (Colegiui Tehnic Bal)Bals
7626. Coanda RaisaPregatitoare BTruta Claudia (Colegiui Tehnic Bal)Bals
7627. Coman VanessaPregatitoare BTruta Claudia (Colegiui Tehnic Bal)Bals
7628. Dinita StefanPregatitoare BTruta Claudia (Colegiui Tehnic Bal)Bals
7629. Grigore AlinPregatitoare BTruta Claudia (Colegiui Tehnic Bal)Bals
7630. Iorga IzabelaPregatitoare BTruta Claudia (Colegiui Tehnic Bal)Bals
7631. Lupu AndreiPregatitoare BTruta Claudia (Colegiui Tehnic Bal)Bals
7632. Nicolae LorenzoPregatitoare BTruta Claudia (Colegiui Tehnic Bal)Bals
7633. Nitu SamiraPregatitoare BTruta Claudia (Colegiui Tehnic Bal)Bals
7634. Oprea AndreiPregatitoare BTruta Claudia (Colegiui Tehnic Bal)Bals
7635. Ticloi DariaPregatitoare BTruta Claudia (Colegiui Tehnic Bal)Bals
7636. PACESCU PHILIPIV ACARA LUMINTA (Liceul Teoretic Petre Pandrea)Bals
7637. PAUN ROBERTIV ACARA LUMINTA (Liceul Teoretic Petre Pandrea)Bals
7638. Radu Cristian StefanIII AMihaescu Florentina (Scoala Gimnaziala Mihail Drumes )Bals
7639. Girnita LaurentiuIV APopescu Floarea (Scoala Gimnaziala Mihail Drumes )Bals
7640. Petrica BiancaIV APopescu Floarea (Scoala Gimnaziala Mihail Drumes )Bals
7641. Girlescu BogdanPregatitoare AZaharia Mariana (Scoala Gimnaziala Mihail Drumes )Bals
7642. Ion Sanda AlexiaPregatitoare AZaharia Mariana (Scoala Gimnaziala Mihail Drumes )Bals
7643. Mostenescu Madalina MihaelaPregatitoare AZaharia Mariana (Scoala Gimnaziala Mihail Drumes )Bals
7644. Patru DavidPregatitoare AZaharia Mariana (Scoala Gimnaziala Mihail Drumes )Bals
7645. Pislea AlexandraPregatitoare AZaharia Mariana (Scoala Gimnaziala Mihail Drumes )Bals
7646. Cepareanu BiancaPregatitoare BCirceanu Elena (Scoala Gimnaziala Mihail Drumes )Bals
7647. Costache DariusPregatitoare BCirceanu Elena (Scoala Gimnaziala Mihail Drumes )Bals
7648. Enache BiancaPregatitoare BCirceanu Elena (Scoala Gimnaziala Mihail Drumes )Bals
7649. Motatu Maria DianaPregatitoare BCirceanu Elena (Scoala Gimnaziala Mihail Drumes )Bals
7650. Nicola AndreiPregatitoare BCirceanu Elena (Scoala Gimnaziala Mihail Drumes )Bals
7651. Nitu AndreiPregatitoare BCirceanu Elena (Scoala Gimnaziala Mihail Drumes )Bals
7652. Preda NataliaPregatitoare BCirceanu Elena (Scoala Gimnaziala Mihail Drumes )Bals
7653. Rotaru AlexiaPregatitoare BCirceanu Elena (Scoala Gimnaziala Mihail Drumes )Bals
7654. Stanculetu Maria CristinaPregatitoare BCirceanu Elena (Scoala Gimnaziala Mihail Drumes )Bals
7655. Badea YannisI ACotet Gheorghita (Colegiul National Ionita Asan)Caracal
7656. Costache IonutI ACotet Gheorghita (Colegiul National Ionita Asan)Caracal
7657. Dadulescu AndreiI ACotet Gheorghita (Colegiul National Ionita Asan)Caracal
7658. Dogaru RoxanaI ACotet Gheorghita (Colegiul National Ionita Asan)Caracal
7659. Fedeles IanisaI ACotet Gheorghita (Colegiul National Ionita Asan)Caracal
7660. Ionescu DarioI ACotet Gheorghita (Colegiul National Ionita Asan)Caracal
7661. Mihalache MihaelaI ACotet Gheorghita (Colegiul National Ionita Asan)Caracal
7662. Mircescu RazvanI ACotet Gheorghita (Colegiul National Ionita Asan)Caracal
7663. Mitrica DenisI ACotet Gheorghita (Colegiul National Ionita Asan)Caracal
7664. Prodanescu AlessiaI ACotet Gheorghita (Colegiul National Ionita Asan)Caracal
7665. Roncea CostinelI ACotet Gheorghita (Colegiul National Ionita Asan)Caracal
7666. Tabarca FlorinI ACotet Gheorghita (Colegiul National Ionita Asan)Caracal
7667. Vanea AlexandruI ACotet Gheorghita (Colegiul National Ionita Asan)Caracal
7668. Cernat Costin FabianII ACernat Daniela (Colegiul National Ionita Asan)Caracal
7669. Chivu SebastianII ACernat Daniela (Colegiul National Ionita Asan)Caracal
7670. Gaita DenisII ACernat Daniela (Colegiul National Ionita Asan)Caracal
7671. Gatan RazvanII ACernat Daniela (Colegiul National Ionita Asan)Caracal
7672. Nicolescu Irina-MariaII ACernat Daniela (Colegiul National Ionita Asan)Caracal
7673. Potra BiancaII ACernat Daniela (Colegiul National Ionita Asan)Caracal
7674. Calinescu TeodoraII CRosianu Cornelia (Colegiul National Ionita Asan)Caracal
7675. Dalea CristinaII CRosianu Cornelia (Colegiul National Ionita Asan)Caracal
7676. Florea FabianII CRosianu Cornelia (Colegiul National Ionita Asan)Caracal
7677. Bogatinovici LauraII DParcel Ion (Colegiul National Ionita Asan)Caracal
7678. Dinu AndreeaII DParcel Ion (Colegiul National Ionita Asan)Caracal
7679. Gogoseanu DavidII DParcel Ion (Colegiul National Ionita Asan)Caracal
7680. Mirea DianaII DParcel Ion (Colegiul National Ionita Asan)Caracal
7681. Nitu AlexandruII DParcel Ion (Colegiul National Ionita Asan)Caracal
7682. Popa MihaiII DParcel Ion (Colegiul National Ionita Asan)Caracal
7683. Rosu DariaII DParcel Ion (Colegiul National Ionita Asan)Caracal
7684. Smarandache Ana MariaII DParcel Ion (Colegiul National Ionita Asan)Caracal
7685. Combii Mihai AlexandruIII AChivu Aura- Nica Nicoleta (Colegiul National Ionita Asan)Caracal
7686. Eftimie AndreiIII AChivu Aura- Nica Nicoleta (Colegiul National Ionita Asan)Caracal
7687. Stanila AlexandraIII AChivu Aura- Nica Nicoleta (Colegiul National Ionita Asan)Caracal
7688. Brincoveanu RobertaIV AStanila Silvia (Colegiul National Ionita Asan)Caracal
7689. Cinca MariaIV AStanila Silvia (Colegiul National Ionita Asan)Caracal
7690. Dobre GabrielIV AStanila Silvia (Colegiul National Ionita Asan)Caracal
7691. Ghimisi AndreiIV AStanila Silvia (Colegiul National Ionita Asan)Caracal
7692. Lungeanu AlexandruIV AStanila Silvia (Colegiul National Ionita Asan)Caracal
7693. Caragea LarisaPregatitoare ANita Carmen-Preda Melania (Colegiul National Ionita Asan)Caracal
7694. Gogu FabianPregatitoare ANita Carmen-Preda Melania (Colegiul National Ionita Asan)Caracal
7695. Paun AlexiaPregatitoare ANita Carmen-Preda Melania (Colegiul National Ionita Asan)Caracal
7696. Rosca StefanPregatitoare ANita Carmen-Preda Melania (Colegiul National Ionita Asan)Caracal
7697. Toma DariaPregatitoare ANita Carmen-Preda Melania (Colegiul National Ionita Asan)Caracal
7698. Ciobanu MaiaI ANicola Alina (GHEORGHE MAGHERU)Caracal
7699. Dumitrescu AdrianI ANicola Alina (GHEORGHE MAGHERU)Caracal
7700. Micu KarinaI ANicola Alina (GHEORGHE MAGHERU)Caracal
7701. Patru AndreiI ANicola Alina (GHEORGHE MAGHERU)Caracal
7702. Petre StefanI ANicola Alina (GHEORGHE MAGHERU)Caracal
7703. Radu IrinaI ANicola Alina (GHEORGHE MAGHERU)Caracal
7704. Ionescu MariaI BGrigore Geta (GHEORGHE MAGHERU)Caracal
7705. Pluta AntoniaI BGrigore Geta (GHEORGHE MAGHERU)Caracal
7706. Burada IonutII AIliescu Nicoleta (GHEORGHE MAGHERU)Caracal
7707. Buzatu MariaII AIliescu Nicoleta (GHEORGHE MAGHERU)Caracal
7708. Ignuta LucianII BVioleta Brinzan (GHEORGHE MAGHERU)Caracal
7709. Trifonescu AndreiII BVioleta Brinzan (GHEORGHE MAGHERU)Caracal
7710. Dumitrescu AlexiaIII AGrozavescu Nadia (GHEORGHE MAGHERU)Caracal
7711. Iliescu EduardIII AGrozavescu Nadia (GHEORGHE MAGHERU)Caracal
7712. Nicolaie AlexandruIII AGrozavescu Nadia (GHEORGHE MAGHERU)Caracal
7713. Neagoie TiberiuIV BZamfirescu Camelia (GHEORGHE MAGHERU)Caracal
7714. TRUICAN NATALIA Pregatitoare BVrancea Mariana (GHEORGHE MAGHERU)Caracal
7715. Mihai Riana MariaI CRuta Mihaela (Nicolae Titulescu)Caracal
7716. Pisica MirunaI CRuta Mihaela (Nicolae Titulescu)Caracal
7717. Pistol Aura TeodoraI CRuta Mihaela (Nicolae Titulescu)Caracal
7718. Radulescu Andra MariaI CRuta Mihaela (Nicolae Titulescu)Caracal
7719. Tita Bogdan MarianI CRuta Mihaela (Nicolae Titulescu)Caracal
7720. Pufu VladII BDumitru Luminita (Nicolae Titulescu)Caracal
7721. Voicu IrinaII BDumitru Luminita (Nicolae Titulescu)Caracal
7722. Baroana BiancaIII ANeiculescu Dumitra (Nicolae Titulescu)Caracal
7723. Condoiu AnaIII ANeiculescu Dumitra (Nicolae Titulescu)Caracal
7724. Tudoran MugurelIII ANeiculescu Dumitra (Nicolae Titulescu)Caracal
7725. Ciobanu DeliaIV CPascu Mirela (Nicolae Titulescu)Caracal
7726. Ciungu EricaIV CPascu Mirela (Nicolae Titulescu)Caracal
7727. Popescu BiancaIV CPascu Mirela (Nicolae Titulescu)Caracal
7728. Serban DariusIV CPascu Mirela (Nicolae Titulescu)Caracal
7729. Ciobanu AlexandruPregatitoare BGheorghe Carmen (Nicolae Titulescu)Caracal
7730. Constantin GabrielPregatitoare BGheorghe Carmen (Nicolae Titulescu)Caracal
7731. Dobre MariaPregatitoare BGheorghe Carmen (Nicolae Titulescu)Caracal
7732. Florea AlexandraPregatitoare BGheorghe Carmen (Nicolae Titulescu)Caracal
7733. Floricel AlinaPregatitoare BGheorghe Carmen (Nicolae Titulescu)Caracal
7734. Iancu MarinaPregatitoare BGheorghe Carmen (Nicolae Titulescu)Caracal
7735. Joita AndraPregatitoare BGheorghe Carmen (Nicolae Titulescu)Caracal
7736. Joita BiancaPregatitoare BGheorghe Carmen (Nicolae Titulescu)Caracal
7737. Popescu DenisaPregatitoare BGheorghe Carmen (Nicolae Titulescu)Caracal
7738. Radu IlianaPregatitoare BGheorghe Carmen (Nicolae Titulescu)Caracal
7739. Radu IlianaPregatitoare BGheorghe Carmen (Nicolae Titulescu)Caracal
7740. Radu RareshPregatitoare BGheorghe Carmen (Nicolae Titulescu)Caracal
7741. Raduica MarioPregatitoare BGheorghe Carmen (Nicolae Titulescu)Caracal
7742. Rosianu IannisPregatitoare BGheorghe Carmen (Nicolae Titulescu)Caracal
7743. Stan RaduPregatitoare BGheorghe Carmen (Nicolae Titulescu)Caracal
7744. Stavorache MirunaPregatitoare BGheorghe Carmen (Nicolae Titulescu)Caracal
7745. Stoenesteanu Ary-AnaPregatitoare BGheorghe Carmen (Nicolae Titulescu)Caracal
7746. Tenea AndreeaPregatitoare BGheorghe Carmen (Nicolae Titulescu)Caracal
7747. Torcea AlexandraPregatitoare BGheorghe Carmen (Nicolae Titulescu)Caracal
7748. Vasile DariaPregatitoare BGheorghe Carmen (Nicolae Titulescu)Caracal
7749. Voicu RalucaPregatitoare BGheorghe Carmen (Nicolae Titulescu)Caracal
7750. BALAN SARAI AENACHE MARIANA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Caracal
7751. BARBU DARIAI AENACHE MARIANA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Caracal
7752. BELEA DARIAI AENACHE MARIANA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Caracal
7753. CINCA GABRIELI AENACHE MARIANA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Caracal
7754. DRAGHICI FELICIAI AENACHE MARIANA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Caracal
7755. GIURCA ANAI AENACHE MARIANA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Caracal
7756. MILITARU RAZVANI AENACHE MARIANA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Caracal
7757. MORARU DARIAI AENACHE MARIANA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Caracal
7758. RIOSANU MAIAI AENACHE MARIANA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Caracal
7759. TOLOS DARIUSI AENACHE MARIANA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Caracal
7760. VISANESCU CODRUTAI AENACHE MARIANA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Caracal
7761. GHITA TEODORAI BBOJIN LUMINITA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Caracal
7762. MLADIN ALESSIAI BBOJIN LUMINITA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Caracal
7763. MUNTEANU LUCAI BBOJIN LUMINITA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Caracal
7764. POSTELNICU IRISI BBOJIN LUMINITA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Caracal
7765. STAN ALEXANDRUI BBOJIN LUMINITA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Caracal
7766. GRIGORE DAVIDII ACRISTUDOR MIHAELA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Caracal
7767. JUGARU IONUT-GABRIELII ACRISTUDOR MIHAELA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Caracal
7768. MORARU ALINA-THEODORAII ACRISTUDOR MIHAELA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Caracal
7769. NEDA MARIA-ALEXANDRAII ACRISTUDOR MIHAELA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Caracal
7770. RADULESCU-MIERLACIOIU DAVID-STEFANII ACRISTUDOR MIHAELA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Caracal
7771. RIOSANU RARES-MIHAIII ACRISTUDOR MIHAELA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Caracal
7772. CEPOI RAULII BBENESCU MARIANA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Caracal
7773. ION DARIAII BBENESCU MARIANA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Caracal
7774. MATEI ANDREIII BBENESCU MARIANA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Caracal
7775. ONESCU INGRIDII BBENESCU MARIANA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Caracal
7776. STANCU ROXANAII BBENESCU MARIANA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Caracal
7777. FLORICEL ALEXANDRUII DTITIRIGA MARIA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Caracal
7778. PREDOI IULIA-MARIAIII APETROI ELENA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Caracal
7779. STANCU ANDRADA-MADALINA-MARIAIII APETROI ELENA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Caracal
7780. VARIA CRISTINA-ANA MARIAIII APETROI ELENA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Caracal
7781. CORBEA IULIAN-ANDREIIII BBONDRESCU LAURA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Caracal
7782. STAN TEODORA-ANAIII BBONDRESCU LAURA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Caracal
7783. UNGUREANU ALIN-GABRIELIV BBULZA DANIELA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Caracal
7784. BIRZA MARIAIV CPRUNA LARISA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Caracal
7785. GOGOSEANU ANDREIIV CPRUNA LARISA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Caracal
7786. NAE EDUARDIV CPRUNA LARISA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Caracal
7787. TEODORESCU DENISIV CPRUNA LARISA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Caracal
7788. DEACONESCU IOAN-ALBERTPregatitoare CCIOROIANU SANDA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Caracal
7789. LICURICI VLADUT-MARIANPregatitoare CCIOROIANU SANDA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Caracal
7790. LUPU STEFAN-ALEXANDRUPregatitoare CCIOROIANU SANDA (Scoala Gimnaziala Nr. 2)Caracal
7791. CAZACU MADALINAIII PETROI MARIA (Liceul Tehnologic Ion Popescu-Cilieni)Cilieni
7792. NICOLAESCU IEREMIAIV JIANU CRISTINA (Liceul Tehnologic Ion Popescu-Cilieni)Cilieni
7793. POPA ALEXIA GABRIELAI DBDUMITRESCU VIORICA (Scoala Dumitru Buzdun)Corabia
7794. COSEREA STEFANIAII DBHINTEA LOREDANA (Scoala Dumitru Buzdun)Corabia
7795. FIRICESU VLADII DBHINTEA LOREDANA (Scoala Dumitru Buzdun)Corabia
7796. VAIDEANU CARLOS MARIANII DBHINTEA LOREDANA (Scoala Dumitru Buzdun)Corabia
7797. VAIDEANU MARIA MIRELAII DBHINTEA LOREDANA (Scoala Dumitru Buzdun)Corabia
7798. PIROI ANDREIPregatitoare DBJIGLARU FLORINA (Scoala Dumitru Buzdun)Corabia
7799. POPA IULIAPregatitoare DBJIGLARU FLORINA (Scoala Dumitru Buzdun)Corabia
7800. Andrei RazvanII APufulete Jenica (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)Corabia
7801. Bescuca AlexandruII APufulete Jenica (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)Corabia
7802. Birtan DenisaII APufulete Jenica (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)Corabia
7803. Ciocirlan AndraII APufulete Jenica (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)Corabia
7804. Dulea MarioII APufulete Jenica (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)Corabia
7805. Luca AlessandraII APufulete Jenica (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)Corabia
7806. Pop VladII APufulete Jenica (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)Corabia
7807. Raducanu GabrielaII APufulete Jenica (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)Corabia
7808. Sanda CosminaII APufulete Jenica (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)Corabia
7809. Sapca IoanaII APufulete Jenica (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)Corabia
7810. Tutuianu RazvanII APufulete Jenica (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)Corabia
7811. Vadastreanu SebastianII APufulete Jenica (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)Corabia
7812. Anghel AmiII BDatcu Adela (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)Corabia
7813. Cococi MihaiII BDatcu Adela (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)Corabia
7814. Datcu AndreiII BDatcu Adela (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)Corabia
7815. Filip TraianII BDatcu Adela (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)Corabia
7816. Lia GabrielII BDatcu Adela (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)Corabia
7817. Mirea IrinaII BDatcu Adela (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)Corabia
7818. Bescuca TheodoraIII BVelea Mariana (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)Corabia
7819. Ciobanica AlexandruIII BVelea Mariana (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)Corabia
7820. Gherghita MaraIII BVelea Mariana (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)Corabia
7821. Gune AndraIII BVelea Mariana (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)Corabia
7822. Ivan LorenaIII BVelea Mariana (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)Corabia
7823. Musat HoriaIII BVelea Mariana (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)Corabia
7824. Raicea AlexiaIII BVelea Mariana (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)Corabia
7825. Serbanica AliciaIII BVelea Mariana (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)Corabia
7826. Staicu RazvanIII BVelea Mariana (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)Corabia
7827. Stanica EmmaIII BVelea Mariana (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)Corabia
7828. Torba RaresIII BVelea Mariana (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)Corabia
7829. Vasile SergiuIII BVelea Mariana (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)Corabia
7830. Vladu DariusIII BVelea Mariana (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)Corabia
7831. Cocolos AlexandraPregatitoare ACiobanu Rodica (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)Corabia
7832. Micu EduardPregatitoare ACiobanu Rodica (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)Corabia
7833. Stanciu AlexandruPregatitoare ACiobanu Rodica (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)Corabia
7834. Achimescu KarinaPregatitoare BCiucu Veronica (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)Corabia
7835. Bratasanu AlexandruPregatitoare BCiucu Veronica (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)Corabia
7836. Ivan AlexandruPregatitoare BCiucu Veronica (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)Corabia
7837. Lupu DariaPregatitoare BCiucu Veronica (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)Corabia
7838. Nicola IlincaPregatitoare BCiucu Veronica (Scoala Gimnaziala Virgil Mazilescu)Corabia
7839. Badalan MirelaII AEremia Maria (Liceul Tehnologic Crimpoia)Crimpoia
7840. Badoi MariaIV ATruica Constantin (Liceul Tehnologic Crimpoia)Crimpoia
7841. Belu DariaIV ATruica Constantin (Liceul Tehnologic Crimpoia)Crimpoia
7842. GRIGORE ANDREEAI APIRVAN DOINA (Scoala Gimnaziala Dobrosloveni)Dobrosloveni
7843. FALCA CRISTIANAPregatitoare ANICOLAITA CARMEN (Scoala Gimnaziala Dobrosloveni)Dobrosloveni
7844. GALETAN ALESIAPregatitoare ANICOLAITA CARMEN (Scoala Gimnaziala Dobrosloveni)Dobrosloveni
7845. MARINAS ALEXIAPregatitoare ANICOLAITA CARMEN (Scoala Gimnaziala Dobrosloveni)Dobrosloveni
7846. PIRVU ALEXANDRUPregatitoare ANICOLAITA CARMEN (Scoala Gimnaziala Dobrosloveni)Dobrosloveni
7847. PREDA THEODORAPregatitoare ANICOLAITA CARMEN (Scoala Gimnaziala Dobrosloveni)Dobrosloveni
7848. RADULESCU ROBERTPregatitoare ANICOLAITA CARMEN (Scoala Gimnaziala Dobrosloveni)Dobrosloveni
7849. TUDORICA MIRUNAIII ADINU AURELIA (Liceul T Vladimirescu)Draganesti Olt
7850. VIESPE MARIUSIII ADINU AURELIA (Liceul T Vladimirescu)Draganesti Olt
7851. TRASNEA GIULIAIV BCIOC LUMINITA (Liceul T Vladimirescu)Draganesti Olt
7852. TUTIA ALEXANDRUIV BCIOC LUMINITA (Liceul T Vladimirescu)Draganesti Olt
7853. BARABAS ALEXIPregatitoare APIRVU SIMINA (Liceul T Vladimirescu)Draganesti Olt
7854. LALA DAVIDPregatitoare APIRVU SIMINA (Liceul T Vladimirescu)Draganesti Olt
7855. NEACSU BIANCAPregatitoare APIRVU SIMINA (Liceul T Vladimirescu)Draganesti Olt
7856. NICOLICI ALEXANDRUPregatitoare APIRVU SIMINA (Liceul T Vladimirescu)Draganesti Olt
7857. NICOLICI DAVIDPregatitoare APIRVU SIMINA (Liceul T Vladimirescu)Draganesti Olt
7858. POPESCU IRINAPregatitoare APIRVU SIMINA (Liceul T Vladimirescu)Draganesti Olt
7859. STANCIU MARIAPregatitoare APIRVU SIMINA (Liceul T Vladimirescu)Draganesti Olt
7860. STOIENICA ANDREIPregatitoare APIRVU SIMINA (Liceul T Vladimirescu)Draganesti Olt
7861. TAIFAS COSMINPregatitoare APIRVU SIMINA (Liceul T Vladimirescu)Draganesti Olt
7862. TUINEA ALEXANDRAPregatitoare APIRVU SIMINA (Liceul T Vladimirescu)Draganesti Olt
7863. Marincu AndraPregatitoare BRistea Ligia-Alina (Liceul T Vladimirescu)Draganesti Olt
7864. Mihai AndreiPregatitoare BRistea Ligia-Alina (Liceul T Vladimirescu)Draganesti Olt
7865. Toma DenisaPregatitoare aAlina Dragomir (Liceul Teoretic)Osica de Sus
7866. Banica IustinI CVarzaru Geanina (Liceul cu Program Sportiv)Slatina
7867. Gherman StefanI CVarzaru Geanina (Liceul cu Program Sportiv)Slatina
7868. Stancu BogdanI CVarzaru Geanina (Liceul cu Program Sportiv)Slatina
7869. Balutoiu Ra luca MariaIII AVladu Mariana (Liceul cu Program Sportiv)Slatina
7870. Bodescu Andreea MariaIII AVladu Mariana (Liceul cu Program Sportiv)Slatina
7871. Nicolae Theodor AndreiIII AVladu Mariana (Liceul cu Program Sportiv)Slatina
7872. Popa Lidia StefaniaIII AVladu Mariana (Liceul cu Program Sportiv)Slatina
7873. Popa RazvanIII AVladu Mariana (Liceul cu Program Sportiv)Slatina
7874. Voica Maria TeodoraIII AVladu Mariana (Liceul cu Program Sportiv)Slatina
7875. Barascu Alberto MihaiIV AVoica Mariana (Liceul cu Program Sportiv)Slatina
7876. Ene LucaIV AVoica Mariana (Liceul cu Program Sportiv)Slatina
7877. Ivan Bianca MariaIV AVoica Mariana (Liceul cu Program Sportiv)Slatina
7878. Pacioianu TeodoraIV AVoica Mariana (Liceul cu Program Sportiv)Slatina
7879. Popa Marian EduartIV AVoica Mariana (Liceul cu Program Sportiv)Slatina
7880. Puenea Teodor ValentinIV AVoica Mariana (Liceul cu Program Sportiv)Slatina
7881. Tuca Alexandru IoanIV AVoica Mariana (Liceul cu Program Sportiv)Slatina
7882. Carzon IrisPregatitoare ALaufer Cristina (Liceul cu Program Sportiv)Slatina
7883. Dabugeanu AlexiaPregatitoare ALaufer Cristina (Liceul cu Program Sportiv)Slatina
7884. Pruna MirunaPregatitoare ALaufer Cristina (Liceul cu Program Sportiv)Slatina
7885. Sirbu Alexandru Pregatitoare ALaufer Cristina (Liceul cu Program Sportiv)Slatina
7886. Catana CostinPregatitoare BMatescu Simona (Liceul cu Program Sportiv)Slatina
7887. Macesanu MirunaPregatitoare BMatescu Simona (Liceul cu Program Sportiv)Slatina
7888. Martinescu NicusorPregatitoare BMatescu Simona (Liceul cu Program Sportiv)Slatina
7889. Perpelea DavidPregatitoare BMatescu Simona (Liceul cu Program Sportiv)Slatina
7890. Popescu YanisPregatitoare BMatescu Simona (Liceul cu Program Sportiv)Slatina
7891. Serban LucaPregatitoare BMatescu Simona (Liceul cu Program Sportiv)Slatina
7892. Stefan DenisPregatitoare BMatescu Simona (Liceul cu Program Sportiv)Slatina
7893. Udrea NicolasPregatitoare BMatescu Simona (Liceul cu Program Sportiv)Slatina
7894. Ungureanu MirunaPregatitoare BMatescu Simona (Liceul cu Program Sportiv)Slatina
7895. MORARU SARAII BCAPATINA ANDREEA (Scoala Gimnaziala Eugen Ionescu)Slatina
7896. NEDELEA STEFANII BCAPATINA ANDREEA (Scoala Gimnaziala Eugen Ionescu)Slatina
7897. ILIN RADUII CMEDARU OLIMPIA (Scoala Gimnaziala Eugen Ionescu)Slatina
7898. FLORICA ELIANAIII BCACIU ELENA (Scoala Gimnaziala Eugen Ionescu)Slatina
7899. MAGALA NICOLEIII BCACIU ELENA (Scoala Gimnaziala Eugen Ionescu)Slatina
7900. ANDREI EDWARDIV AILIE MARIANA (Scoala Gimnaziala Eugen Ionescu)Slatina
7901. BRAD ANCAIV AILIE MARIANA (Scoala Gimnaziala Eugen Ionescu)Slatina
7902. CIRCIUMARU MARIA-ALEXIAIV AILIE MARIANA (Scoala Gimnaziala Eugen Ionescu)Slatina
7903. POPA LUCAIV AILIE MARIANA (Scoala Gimnaziala Eugen Ionescu)Slatina
7904. STEFAN ALEXANDRUIV AILIE MARIANA (Scoala Gimnaziala Eugen Ionescu)Slatina
7905. VALCOV SARAIV AILIE MARIANA (Scoala Gimnaziala Eugen Ionescu)Slatina
7906. FLOREA DENIS MIHAIII AANDREESCU DENISA (SCOALA GIMNAZIALA Eugen Ionescu)Slatina
7907. IORDACHE DENIS ANDREIII AANDREESCU DENISA (SCOALA GIMNAZIALA Eugen Ionescu)Slatina
7908. PITIGOI MIHAI SEBASTIANII AANDREESCU DENISA (SCOALA GIMNAZIALA Eugen Ionescu)Slatina
7909. BARBU VALENTINII BMARIN CRISTINA (SCOALA GIMNAZIALA Eugen Ionescu)Slatina
7910. CHIROIU MARIAII BMARIN CRISTINA (SCOALA GIMNAZIALA Eugen Ionescu)Slatina
7911. FLORESCU ADNANAII BMARIN CRISTINA (SCOALA GIMNAZIALA Eugen Ionescu)Slatina
7912. Moraru SaraII BCapatina Andreea (SCOALA GIMNAZIALA Eugen Ionescu)Slatina
7913. Nedelea StefanII BCapatina Andreea (SCOALA GIMNAZIALA Eugen Ionescu)Slatina
7914. Balan Mario AdrianIII AGhimis Constanta (SCOALA GIMNAZIALA Eugen Ionescu)Slatina
7915. Dumitrescu Bianca AndreeaIII AGhimis Constanta (SCOALA GIMNAZIALA Eugen Ionescu)Slatina
7916. Georgescu Cornelia AnastasiaIII AGhimis Constanta (SCOALA GIMNAZIALA Eugen Ionescu)Slatina
7917. Nedelcu Ionut RazvanIII AGhimis Constanta (SCOALA GIMNAZIALA Eugen Ionescu)Slatina
7918. Relea Mario NicolaeIII AGhimis Constanta (SCOALA GIMNAZIALA Eugen Ionescu)Slatina
7919. TUGULAN ROBERTPregatitoare ASTERIE VIOLETA (SCOALA GIMNAZIALA Eugen Ionescu)Slatina
7920. BADOI RAZVAN ANDREIPregatitoare CSTANCU AURELIA GEORGETA (SCOALA GIMNAZIALA Eugen Ionescu)Slatina
7921. DRAGOMIR BIANCA MARIAPregatitoare CSTANCU AURELIA GEORGETA (SCOALA GIMNAZIALA Eugen Ionescu)Slatina
7922. DRUGU CRISTINA IONELAPregatitoare CSTANCU AURELIA GEORGETA (SCOALA GIMNAZIALA Eugen Ionescu)Slatina
7923. MILITARU COSMINPregatitoare CSTANCU AURELIA GEORGETA (SCOALA GIMNAZIALA Eugen Ionescu)Slatina
7924. PREDUT FLORIN ALEXANDRUPregatitoare CSTANCU AURELIA GEORGETA (SCOALA GIMNAZIALA Eugen Ionescu)Slatina
7925. PUSCASU PATRIKPregatitoare CSTANCU AURELIA GEORGETA (SCOALA GIMNAZIALA Eugen Ionescu)Slatina
7926. STOICULESCU VANESSAPregatitoare CSTANCU AURELIA GEORGETA (SCOALA GIMNAZIALA Eugen Ionescu)Slatina
7927. TANASIE MARIN ELISAPregatitoare CSTANCU AURELIA GEORGETA (SCOALA GIMNAZIALA Eugen Ionescu)Slatina
7928. VOINEA ALESSIAPregatitoare CSTANCU AURELIA GEORGETA (SCOALA GIMNAZIALA Eugen Ionescu)Slatina
7929. BECHEANU MARIAI BFIRESCU MARIA (Scoala Gimnaziala George Poboran)Slatina
7930. BOSTINA LUCAII AIVAN DANIELA (Scoala Gimnaziala George Poboran)Slatina
7931. CIRSTEA ERIKII AIVAN DANIELA (Scoala Gimnaziala George Poboran)Slatina
7932. DOLOCAN DANAII AIVAN DANIELA (Scoala Gimnaziala George Poboran)Slatina
7933. MOCAN IULIAII AIVAN DANIELA (Scoala Gimnaziala George Poboran)Slatina
7934. SZOCS MATEIII AIVAN DANIELA (Scoala Gimnaziala George Poboran)Slatina
7935. PETRACHE TUDORIII ACIRSTEA ELENA (Scoala Gimnaziala George Poboran)Slatina
7936. DANAU ANISIAI BIANA TATIANA- IRINA (Scoala Gimnaziala Nicolae Iorga)Slatina
7937. LICIU DAVIDI BIANA TATIANA- IRINA (Scoala Gimnaziala Nicolae Iorga)Slatina
7938. MARINESCU SARAI BIANA TATIANA- IRINA (Scoala Gimnaziala Nicolae Iorga)Slatina
7939. NITU ALEXANDRUI BIANA TATIANA- IRINA (Scoala Gimnaziala Nicolae Iorga)Slatina
7940. Calin Maria-AlexandraII ATudoran Steluta-Fani (Scoala Gimnaziala Nicolae Iorga)Slatina
7941. Ciopor Yanis-AndreiII ATudoran Steluta-Fani (Scoala Gimnaziala Nicolae Iorga)Slatina
7942. Godeanu Robert-MihaiII ATudoran Steluta-Fani (Scoala Gimnaziala Nicolae Iorga)Slatina
7943. Gogoneata Radu-AndreiII ATudoran Steluta-Fani (Scoala Gimnaziala Nicolae Iorga)Slatina
7944. Manea Alexandra-MariaII ATudoran Steluta-Fani (Scoala Gimnaziala Nicolae Iorga)Slatina
7945. Popa Luca-NicolaeII ATudoran Steluta-Fani (Scoala Gimnaziala Nicolae Iorga)Slatina
7946. Mitrache David-AndreiI AGheorghita Margareta (Scoala Gimnaziala Nr. 3 Slatina)Slatina
7947. Pietrisi Alessia-MariaI AGheorghita Margareta (Scoala Gimnaziala Nr. 3 Slatina)Slatina
7948. Tataranu Anya-ElenaI AGheorghita Margareta (Scoala Gimnaziala Nr. 3 Slatina)Slatina
7949. Ghindescu MihaiII BCristescu Reluta (Scoala Gimnaziala Nr. 3 Slatina)Slatina
7950. Mirica DavidII BCristescu Reluta (Scoala Gimnaziala Nr. 3 Slatina)Slatina
7951. Mis David-AndreiII BCristescu Reluta (Scoala Gimnaziala Nr. 3 Slatina)Slatina
7952. Petcu Anna-Maria IV BTomireanu Nicolae (Scoala Gimnaziala Nr. 3 Slatina)Slatina
7953. Ghergu CrinaI CTihan Silvica (Scoala gimnaziala Stefan Protopopescu)Slatina
7954. Taralunga LucianI CTihan Silvica (Scoala gimnaziala Stefan Protopopescu)Slatina
7955. Sofia FlorinII AUngheanu Malina (Scoala gimnaziala Stefan Protopopescu)Slatina
7956. Vasile SaraII AUngheanu Malina (Scoala gimnaziala Stefan Protopopescu)Slatina
7957. Pirvu MihneaIII APaun Elena (Scoala gimnaziala Stefan Protopopescu)Slatina
7958. Paraschiv StefaniaPregatitoare BCapatina Amalia (Scoala gimnaziala Stefan Protopopescu)Slatina
7959. DINCA ANNA ERIKAI ANITA GINA (Scoala Gimnaziala Vlaicu Voda)Slatina
7960. GEORGESCU DENISI B GLONT DINU LAURENTIA (Scoala Gimnaziala Vlaicu Voda)Slatina
7961. BADEA ALEXANDRUII BSERPOU CORNELIA (Scoala Gimnaziala Vlaicu Voda)Slatina
7962. DICA CRISTIII BSERPOU CORNELIA (Scoala Gimnaziala Vlaicu Voda)Slatina
7963. DUMITRACHE ANDRADAII BSERPOU CORNELIA (Scoala Gimnaziala Vlaicu Voda)Slatina
7964. ION OFELIAII BSERPOU CORNELIA (Scoala Gimnaziala Vlaicu Voda)Slatina
7965. MATEESCU MATEIII BSERPOU CORNELIA (Scoala Gimnaziala Vlaicu Voda)Slatina
7966. OCHENATU VLADII BSERPOU CORNELIA (Scoala Gimnaziala Vlaicu Voda)Slatina
7967. PARASCHIVA OCTAVIANII BSERPOU CORNELIA (Scoala Gimnaziala Vlaicu Voda)Slatina
7968. PEIA CLAUDIUII BSERPOU CORNELIA (Scoala Gimnaziala Vlaicu Voda)Slatina
7969. SLAV DENISAII BSERPOU CORNELIA (Scoala Gimnaziala Vlaicu Voda)Slatina
7970. GOTOI MATEIIII ACIOABA VIRGINIA (Scoala Gimnaziala Vlaicu Voda)Slatina
7971. IGNAT OTILIAIII ACIOABA VIRGINIA (Scoala Gimnaziala Vlaicu Voda)Slatina
7972. MARIUS ANDREEAIII ACIOABA VIRGINIA (Scoala Gimnaziala Vlaicu Voda)Slatina
7973. POPESCU DENISAIII ACIOABA VIRGINIA (Scoala Gimnaziala Vlaicu Voda)Slatina
7974. SIMA ALBERTIII ACIOABA VIRGINIA (Scoala Gimnaziala Vlaicu Voda)Slatina
7975. BOTOGAN MARIA CRISTINAIV ATRAISTARU RELY MONICA (Scoala Gimnaziala Vlaicu Voda)Slatina
7976. COMANESCU ANDREIIV ATRAISTARU RELY MONICA (Scoala Gimnaziala Vlaicu Voda)Slatina
7977. CONSTANTIN FRANCECAIV ATRAISTARU RELY MONICA (Scoala Gimnaziala Vlaicu Voda)Slatina
7978. NICOLA BIANCA MARIAIV ATRAISTARU RELY MONICA (Scoala Gimnaziala Vlaicu Voda)Slatina
7979. NICOLA CLARA ANDREEAIV ATRAISTARU RELY MONICA (Scoala Gimnaziala Vlaicu Voda)Slatina
7980. SMARANDACHE ANDREEAIV ATRAISTARU RELY MONICA (Scoala Gimnaziala Vlaicu Voda)Slatina
7981. TRAISTARU MARIA COSMINAIV ATRAISTARU RELY MONICA (Scoala Gimnaziala Vlaicu Voda)Slatina
7982. MATEI ANDREIIII ARECHITEAN TATIANA (Liceul Teoretic Scoala Primara)Azuga
7983. NUTA FILIP DANIELIII ARECHITEAN TATIANA (Liceul Teoretic Scoala Primara)Azuga
7984. ALEXANDRU LUCIAN MIHAI VASILEIII BPRIOTEASA OANA (Liceul Teoretic Scoala Primara)Azuga
7985. ANTONESCU RADUPregatitoare BDINU CARMEN (LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN CANTACUZINO - BAICOI)BAICOI
7986. BRATOSIN LUCAPregatitoare BDINU CARMEN (LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN CANTACUZINO - BAICOI)BAICOI
7987. BULAREANU ANA MARIAPregatitoare BDINU CARMEN (LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN CANTACUZINO - BAICOI)BAICOI
7988. CHIOTOROIU ERICAPregatitoare BDINU CARMEN (LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN CANTACUZINO - BAICOI)BAICOI
7989. COMAN ALEXIAPregatitoare BDINU CARMEN (LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN CANTACUZINO - BAICOI)BAICOI
7990. CRICAN NATALIAPregatitoare BDINU CARMEN (LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN CANTACUZINO - BAICOI)BAICOI
7991. FENIC ANDREIPregatitoare BDINU CARMEN (LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN CANTACUZINO - BAICOI)BAICOI
7992. GHINESCU ALEXIAPregatitoare BDINU CARMEN (LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN CANTACUZINO - BAICOI)BAICOI
7993. GHINESCU DELIAPregatitoare BDINU CARMEN (LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN CANTACUZINO - BAICOI)BAICOI
7994. JILAVEANU ALEXIAPregatitoare BDINU CARMEN (LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN CANTACUZINO - BAICOI)BAICOI
7995. NEGOITA IUSTINPregatitoare BDINU CARMEN (LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN CANTACUZINO - BAICOI)BAICOI
7996. PARASCHIV SOPHIAPregatitoare BDINU CARMEN (LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN CANTACUZINO - BAICOI)BAICOI
7997. PAUN ALEXANDRAPregatitoare BDINU CARMEN (LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN CANTACUZINO - BAICOI)BAICOI
7998. PODARU MEDEEAPregatitoare BDINU CARMEN (LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN CANTACUZINO - BAICOI)BAICOI
7999. POPA ALEXIAPregatitoare BDINU CARMEN (LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN CANTACUZINO - BAICOI)BAICOI
8000. RADU ALEXANDRUPregatitoare BDINU CARMEN (LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN CANTACUZINO - BAICOI)BAICOI
8001. SERBAN SARAPregatitoare BDINU CARMEN (LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN CANTACUZINO - BAICOI)BAICOI
8002. SOSA RADUPregatitoare BDINU CARMEN (LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN CANTACUZINO - BAICOI)BAICOI
8003. STEFANICA MARAPregatitoare BDINU CARMEN (LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN CANTACUZINO - BAICOI)BAICOI
8004. UNGUREANU ALICIAPregatitoare BDINU CARMEN (LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN CANTACUZINO - BAICOI)BAICOI
8005. VARZARU DAVIDI ANeagu Elena (Scoala Gimnaziala Constantin Stere Bucov)Bucov
8006. CHIRU CLARAPregatitoare AIonescu Camelia (Scoala Gimnaziala Constantin Stere Bucov)Bucov
8007. ZAMFIR NATALIA Pregatitoare AIonescu Camelia (Scoala Gimnaziala Constantin Stere Bucov)Bucov
8008. BANICA MARIA TEODORAPregatitoare BCocolos Violeta (Scoala Gimnaziala Constantin Stere Bucov)Bucov
8009. GHEORGHE ALESIA MARIAPregatitoare BCocolos Violeta (Scoala Gimnaziala Constantin Stere Bucov)Bucov
8010. GOICEA IUSTIN ALEXANDRUPregatitoare BCocolos Violeta (Scoala Gimnaziala Constantin Stere Bucov)Bucov
8011. PETRE IRENE MARIAPregatitoare BCocolos Violeta (Scoala Gimnaziala Constantin Stere Bucov)Bucov
8012. TUDORAN DELIA MARIAPregatitoare BCocolos Violeta (Scoala Gimnaziala Constantin Stere Bucov)Bucov
8013. Mares Vlad -MihailI BDinu Daniela Simona (Scoala Gimnaziala Centrala)Campina
8014. Marghiolescu Denisa-AlexandraI BDinu Daniela Simona (Scoala Gimnaziala Centrala)Campina
8015. Milu Filip-ConstantinI BDinu Daniela Simona (Scoala Gimnaziala Centrala)Campina
8016. Neagu Rares GabrielI BDinu Daniela Simona (Scoala Gimnaziala Centrala)Campina
8017. Nenciu Matei-ConstantinI BDinu Daniela Simona (Scoala Gimnaziala Centrala)Campina
8018. Rindasu Andreea -TeodoraI BDinu Daniela Simona (Scoala Gimnaziala Centrala)Campina
8019. Cucu Teodora MihaelaII ATRAISTARU MONICA (Scoala Gimnaziala Centrala)Campina
8020. Dobra MihaelaII ATRAISTARU MONICA (Scoala Gimnaziala Centrala)Campina
8021. BOLOCAN MARIA ANTONIAPregatitoare BOPREA MARIA (Liceul Tehnologic Cioranii de Jos )Ciorani
8022. CHIRCHIBOI ALINA GEORGIANAPregatitoare BOPREA MARIA (Liceul Tehnologic Cioranii de Jos )Ciorani
8023. DOBRE DAVIDPregatitoare BOPREA MARIA (Liceul Tehnologic Cioranii de Jos )Ciorani
8024. IONITA ALEXANDRU GABRIELPregatitoare BOPREA MARIA (Liceul Tehnologic Cioranii de Jos )Ciorani
8025. MATEI ALEXANDRU MIHAILPregatitoare BOPREA MARIA (Liceul Tehnologic Cioranii de Jos )Ciorani
8026. MIRCEA MARIA ANTONIAPregatitoare BOPREA MARIA (Liceul Tehnologic Cioranii de Jos )Ciorani
8027. MUSAT MAXIMUS ANDREIPregatitoare BOPREA MARIA (Liceul Tehnologic Cioranii de Jos )Ciorani
8028. OPREA IONELA AURELIA ANTONIAPregatitoare BOPREA MARIA (Liceul Tehnologic Cioranii de Jos )Ciorani
8029. POPESCU VLAD NICOLAEPregatitoare BOPREA MARIA (Liceul Tehnologic Cioranii de Jos )Ciorani
8030. RADULESCU ABELPregatitoare BOPREA MARIA (Liceul Tehnologic Cioranii de Jos )Ciorani
8031. STEREA MARIA DENISAPregatitoare BOPREA MARIA (Liceul Tehnologic Cioranii de Jos )Ciorani
8032. TOADER MIHAI CRISTIAN FLORENTINPregatitoare BOPREA MARIA (Liceul Tehnologic Cioranii de Jos )Ciorani
8033. UDREA NICOLLA ADRIANAPregatitoare BOPREA MARIA (Liceul Tehnologic Cioranii de Jos )Ciorani
8034. ZAMFIR ROBERTPregatitoare BOPREA MARIA (Liceul Tehnologic Cioranii de Jos )Ciorani
8035. GHINESCU DENISA MIHAELAII IULIANA ILIE (Scoala Gimnaziala Cioranii de Sus)Ciorani
8036. KUTLU GABRIELLEII ANuta Constanta (Liceul Teoretic Comuna Filipestii de Padure)Filipestii de Padure
8037. NEAGU ROBERTII ANuta Constanta (Liceul Teoretic Comuna Filipestii de Padure)Filipestii de Padure
8038. PELMUS ANDRADA II ANuta Constanta (Liceul Teoretic Comuna Filipestii de Padure)Filipestii de Padure
8039. VISINOIU IRINAPregatitoare BAlexandrescu Catalina (Scoala Gimnaziala Nr.1 Mizil)Mizil
8040. VLAD MATEIII ATIU NICOLETA (Scoala Primara Angels)PAULESTI
8041. STANCIU DARIA THEODORAIII ASTEMATE ELENA (Scoala Primara Angels)PAULESTI
8042. MILITOIU MIHNEAIV ANICOLAE LOREDANA (Scoala Primara Angels)PAULESTI
8043. BORCAN MARIAI BSANDU MIHAELA (C. N. Jean Monnet)Ploiesti
8044. BURLICA ANDREII BSANDU MIHAELA (C. N. Jean Monnet)Ploiesti
8045. MIHAI ANDREII BSANDU MIHAELA (C. N. Jean Monnet)Ploiesti
8046. MINCA ANDRADAI BSANDU MIHAELA (C. N. Jean Monnet)Ploiesti
8047. SPIRIDON TEODORAI BSANDU MIHAELA (C. N. Jean Monnet)Ploiesti
8048. ALION MIRUNA ELENAI CGARBOVEAN MARIA (C. N. Jean Monnet)Ploiesti
8049. APOSTOL ANAI CGARBOVEAN MARIA (C. N. Jean Monnet)Ploiesti
8050. CONSTANTIN ANA MARIA IOANAI CGARBOVEAN MARIA (C. N. Jean Monnet)Ploiesti
8051. DRAGHICI ALEXIA GABRIELAI CGARBOVEAN MARIA (C. N. Jean Monnet)Ploiesti
8052. ENE THOMASI CGARBOVEAN MARIA (C. N. Jean Monnet)Ploiesti
8053. GHILINTA ANA MARIA CLARAI CGARBOVEAN MARIA (C. N. Jean Monnet)Ploiesti
8054. LAZAR ANA MARIA TEODORAI CGARBOVEAN MARIA (C. N. Jean Monnet)Ploiesti
8055. PIRVAN ILINCA EMILIAI CGARBOVEAN MARIA (C. N. Jean Monnet)Ploiesti
8056. POPA TUDOR GABRIELI CGARBOVEAN MARIA (C. N. Jean Monnet)Ploiesti
8057. AIVAZ ENDERII ABABAN MARILENA (C. N. Jean Monnet)Ploiesti
8058. ANGHEL RARES MIHAIII ABABAN MARILENA (C. N. Jean Monnet)Ploiesti
8059. BURLACU ANDREI VALENTINII ABABAN MARILENA (C. N. Jean Monnet)Ploiesti
8060. CONSTANTIN ALESSIA ANASTASIAII ABABAN MARILENA (C. N. Jean Monnet)Ploiesti
8061. DICU DENNIS JUSTINII ABABAN MARILENA (C. N. Jean Monnet)Ploiesti
8062. DINULESCU IOANA CLAUDIAII ABABAN MARILENA (C. N. Jean Monnet)Ploiesti
8063. DRAGUSIN DARIA IOANAII ABABAN MARILENA (C. N. Jean Monnet)Ploiesti
8064. MANTA STEFANIA DARIAII ABABAN MARILENA (C. N. Jean Monnet)Ploiesti
8065. MIHAILA DARIA CARMEN IOANAII ABABAN MARILENA (C. N. Jean Monnet)Ploiesti
8066. PATRASCU IUSTIN ANDREIII ABABAN MARILENA (C. N. Jean Monnet)Ploiesti
8067. SOLEA ANDREI LUCAII ABABAN MARILENA (C. N. Jean Monnet)Ploiesti
8068. TOMA TEODORA DESPINAII ABABAN MARILENA (C. N. Jean Monnet)Ploiesti
8069. BARBU THEODORII BDRAGU MARIANA (C. N. Jean Monnet)Ploiesti
8070. CATALIN DARIAII BDRAGU MARIANA (C. N. Jean Monnet)Ploiesti
8071. GEORGESCU THEEAII BDRAGU MARIANA (C. N. Jean Monnet)Ploiesti
8072. ILIE RARESII BDRAGU MARIANA (C. N. Jean Monnet)Ploiesti
8073. MATEI DAVIDII BDRAGU MARIANA (C. N. Jean Monnet)Ploiesti
8074. NITULESCU ANDREIII BDRAGU MARIANA (C. N. Jean Monnet)Ploiesti
8075. RADU FABIANII BDRAGU MARIANA (C. N. Jean Monnet)Ploiesti
8076. TRICAN DARIAII BDRAGU MARIANA (C. N. Jean Monnet)Ploiesti
8077. VOICU SOFIAII BDRAGU MARIANA (C. N. Jean Monnet)Ploiesti
8078. FERCALA MARIOII CPOENARU CAMELIA (C. N. Jean Monnet)Ploiesti
8079. IORDACHE BIANCA PAULAII CPOENARU CAMELIA (C. N. Jean Monnet)Ploiesti
8080. LUPASCU MARIA CECILIAII CPOENARU CAMELIA (C. N. Jean Monnet)Ploiesti
8081. OPRESCU ROXANA II CPOENARU CAMELIA (C. N. Jean Monnet)Ploiesti
8082. PERJU STEFAN DANIELII CPOENARU CAMELIA (C. N. Jean Monnet)Ploiesti
8083. SAVULESCU DENISA ANDREEAII CPOENARU CAMELIA (C. N. Jean Monnet)Ploiesti
8084. VASILE NICOLETAII CPOENARU CAMELIA (C. N. Jean Monnet)Ploiesti
8085. VINTILA MARA BIANCAII CPOENARU CAMELIA (C. N. Jean Monnet)Ploiesti
8086. CRISTEA RARESII DSANDA VALENTINA (C. N. Jean Monnet)Ploiesti
8087. DOBRE MEDEEAII DSANDA VALENTINA (C. N. Jean Monnet)Ploiesti
8088. GHITA BIANCAII DSANDA VALENTINA (C. N. Jean Monnet)Ploiesti
8089. LOGHIN VLADII DSANDA VALENTINA (C. N. Jean Monnet)Ploiesti
8090. CERNICA TEODORAIII AIACOB MARIA (C. N. Jean Monnet)Ploiesti
8091. MARIN ALESIAIII AIACOB MARIA (C. N. Jean Monnet)Ploiesti
8092. MILITARU MIHAIIII AIACOB MARIA (C. N. Jean Monnet)Ploiesti
8093. CATRICICA RUXANDRAIII BRIPEANU RENADA (C. N. Jean Monnet)Ploiesti
8094. DRAGAN ANISIAIII BRIPEANU RENADA (C. N. Jean Monnet)Ploiesti
8095. ENE DEBORAHIII BRIPEANU RENADA (C. N. Jean Monnet)Ploiesti
8096. MARIN LUCAIII BRIPEANU RENADA (C. N. Jean Monnet)Ploiesti
8097. MARINESCU ELIZAIII BRIPEANU RENADA (C. N. Jean Monnet)Ploiesti
8098. MITREA DENISIII BRIPEANU RENADA (C. N. Jean Monnet)Ploiesti
8099. OPREA ANDREEAIII BRIPEANU RENADA (C. N. Jean Monnet)Ploiesti
8100. POPA MIHAIIII BRIPEANU RENADA (C. N. Jean Monnet)Ploiesti
8101. RADUCANU AURELIANIII BRIPEANU RENADA (C. N. Jean Monnet)Ploiesti
8102. STOICA STEFANIII BRIPEANU RENADA (C. N. Jean Monnet)Ploiesti
8103. TOCA BUDEANU STEFANIII BRIPEANU RENADA (C. N. Jean Monnet)Ploiesti
8104. VASILUCA ANA MARIAIII BRIPEANU RENADA (C. N. Jean Monnet)Ploiesti
8105. VISOIU TEODORIII BRIPEANU RENADA (C. N. Jean Monnet)Ploiesti
8106. VOICA LIVIAIII BRIPEANU RENADA (C. N. Jean Monnet)Ploiesti
8107. GAVRILA ANDREEAIII CTANASE NICOLETA (C. N. Jean Monnet)Ploiesti
8108. GHEORGHE ALEXANDRAIII CTANASE NICOLETA (C. N. Jean Monnet)Ploiesti
8109. GOIA IRISIII CTANASE NICOLETA (C. N. Jean Monnet)Ploiesti
8110. IANCU ANIELA III CTANASE NICOLETA (C. N. Jean Monnet)Ploiesti
8111. IONITA STEFANIII CTANASE NICOLETA (C. N. Jean Monnet)Ploiesti
8112. OPRINA RARESIII CTANASE NICOLETA (C. N. Jean Monnet)Ploiesti
8113. VASILE MIHAELAIII CTANASE NICOLETA (C. N. Jean Monnet)Ploiesti
8114. VISAN MIRUNAIII CTANASE NICOLETA (C. N. Jean Monnet)Ploiesti
8115. ALEXANDRESCU STEFANI ASTANCIU NICOLETA (C.N. Ion Luca Caragiale)Ploiesti
8116. MAFTEI DAVIDI ASTANCIU NICOLETA (C.N. Ion Luca Caragiale)Ploiesti
8117. VASII VLAD ANDREII BDUMITRACHE GINA (C.N. Ion Luca Caragiale)Ploiesti
8118. Marin FilipI AGRIGORE CARMEN (Colegiul de Arta Carmen Sylva)Ploiesti
8119. Palangeanu IoanaI AGRIGORE CARMEN (Colegiul de Arta Carmen Sylva)Ploiesti
8120. FARCAS-BULGARU SERGIU MATEIII BGOIA VICTORIA (Scoala Elena Doamna)Ploiesti
8121. GHIURCA DARIUSIII APREDA NICOLETA (Scoala Elena Doamna)Ploiesti
8122. IONASCU MATEIIII APREDA NICOLETA (Scoala Elena Doamna)Ploiesti
8123. MIHAELA MARIAIII APREDA NICOLETA (Scoala Elena Doamna)Ploiesti
8124. NICA ANAMARIAIII APREDA NICOLETA (Scoala Elena Doamna)Ploiesti
8125. ANGHELACHE DARIA ELENAPregatitoare AFRYGANIOTIS AMALIA (Scoala Elena Doamna)Ploiesti
8126. CONSTANTINESCU CALIN LUCAPregatitoare AFRYGANIOTIS AMALIA (Scoala Elena Doamna)Ploiesti
8127. GHERMAN SHARA-TEODORAPregatitoare AFRYGANIOTIS AMALIA (Scoala Elena Doamna)Ploiesti
8128. IONESCU DAVID-ANDREIPregatitoare AFRYGANIOTIS AMALIA (Scoala Elena Doamna)Ploiesti
8129. MOGA ANTONIA-GABRIELAPregatitoare AFRYGANIOTIS AMALIA (Scoala Elena Doamna)Ploiesti
8130. NASTASIA MARIA-SOFIAPregatitoare AFRYGANIOTIS AMALIA (Scoala Elena Doamna)Ploiesti
8131. TABARA SOPHIAPregatitoare AFRYGANIOTIS AMALIA (Scoala Elena Doamna)Ploiesti
8132. BURDUSEL KARINA Pregatitoare BDINU ALEXANDRA (Scoala Elena Doamna)Ploiesti
8133. MUNTEANU STEFANPregatitoare BDINU ALEXANDRA (Scoala Elena Doamna)Ploiesti
8134. STIRBU SOFIAPregatitoare BDINU ALEXANDRA (Scoala Elena Doamna)Ploiesti
8135. TATARU AYLYNPregatitoare BDINU ALEXANDRA (Scoala Elena Doamna)Ploiesti
8136. TOLEA CRISTINAPregatitoare BDINU ALEXANDRA (Scoala Elena Doamna)Ploiesti
8137. YILMAZ NARTPregatitoare BDINU ALEXANDRA (Scoala Elena Doamna)Ploiesti
8138. ZAFIU BIANCAPregatitoare BDINU ALEXANDRA (Scoala Elena Doamna)Ploiesti
8139. Musat AlexandraIII AGheorghe Elena (Scoala Gimnaziala Henri Mathias Berthelot)Ploiesti
8140. Vasile Grigore Diana AndreeaIII BSerban Gabriela (Scoala Gimnaziala Henri Mathias Berthelot)Ploiesti
8141. Dumitriu RaduIII CVasile Irina (Scoala Gimnaziala Henri Mathias Berthelot)Ploiesti
8142. Florescu RuxandraIII CVasile Irina (Scoala Gimnaziala Henri Mathias Berthelot)Ploiesti
8143. Margarit AlexandraIII CVasile Irina (Scoala Gimnaziala Henri Mathias Berthelot)Ploiesti
8144. Pascu IustinPregatitoare BDuta Natalia (Scoala Gimnaziala Henri Mathias Berthelot)Ploiesti
8145. DEDU MATEI GABRIELI AVagneti Alina (Scoala Gimnaziala I.A.Bassarabescu)Ploiesti
8146. BANU ANDREAS CATALINI CCraciun Daniela (Scoala Gimnaziala I.A.Bassarabescu)Ploiesti
8147. IONEL MARA DARIAI CCraciun Daniela (Scoala Gimnaziala I.A.Bassarabescu)Ploiesti
8148. STAN RALUCA IOANAI CCraciun Daniela (Scoala Gimnaziala I.A.Bassarabescu)Ploiesti
8149. AVRAMESCU BIANCAII ACucu Anisoara (Scoala Gimnaziala I.A.Bassarabescu)Ploiesti
8150. DRAGU ALEXANDRU II ACucu Anisoara (Scoala Gimnaziala I.A.Bassarabescu)Ploiesti
8151. PAVEL ANDREIII BGheorghe Sanda (Scoala Gimnaziala I.A.Bassarabescu)Ploiesti
8152. IVANESCU RUXANDRAIV CPase Ramona (Scoala Gimnaziala I.A.Bassarabescu)Ploiesti
8153. ILIE ALEXANDRU-GABRIEL Pregatitoare AStroe Amalia (Scoala Gimnaziala I.A.Bassarabescu)Ploiesti
8154. POTOP ILIE-OCTAVIAN Pregatitoare AStroe Amalia (Scoala Gimnaziala I.A.Bassarabescu)Ploiesti
8155. RISTEA RADU-GABRIEL Pregatitoare AStroe Amalia (Scoala Gimnaziala I.A.Bassarabescu)Ploiesti
8156. BACIOIU DARIUSSTEFAN Pregatitoare BDobre Constanta (Scoala Gimnaziala I.A.Bassarabescu)Ploiesti
8157. ROSCA TIBERIUS STEFANPregatitoare BDobre Constanta (Scoala Gimnaziala I.A.Bassarabescu)Ploiesti
8158. ARSENE TOMAPregatitoare CSladariu Aura (Scoala Gimnaziala I.A.Bassarabescu)Ploiesti
8159. MANOLACHE RARESPregatitoare CSladariu Aura (Scoala Gimnaziala I.A.Bassarabescu)Ploiesti
8160. MARINICA MARIA RALUCAPregatitoare DCalavie Iuliana (Scoala Gimnaziala I.A.Bassarabescu)Ploiesti
8161. RADU EDGARD CHRISTIANPregatitoare DCalavie Iuliana (Scoala Gimnaziala I.A.Bassarabescu)Ploiesti
8162. LEOVEANU MATEIII ANICOLAE ANA (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu)Ploiesti
8163. ANASTASIU EDUARDIII CNISTOR GABRIELA (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu)Ploiesti
8164. DRAGNE DARIAIII CNISTOR GABRIELA (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu)Ploiesti
8165. VOINEA TEODORAIII CNISTOR GABRIELA (Scoala Gimnaziala Mihai Eminescu)Ploiesti
8166. DRAGULIN ANDREI-TUDORII ABELDICA AURICA (Scoala Gimnaziala Sfanta Vineri)Ploiesti
8167. JARNEA JUSTIN-STEFANII ABELDICA AURICA (Scoala Gimnaziala Sfanta Vineri)Ploiesti
8168. PREDA MARA-CATALINAII ABELDICA AURICA (Scoala Gimnaziala Sfanta Vineri)Ploiesti
8169. TUDORACHE EDUARD-STEFANII ABELDICA AURICA (Scoala Gimnaziala Sfanta Vineri)Ploiesti
8170. IONITA BIANCA II BILIESCU SIMONA MAGDALENA (Scoala Gimnaziala Sfanta Vineri)Ploiesti
8171. MARIN IOANA VIORICAII BILIESCU SIMONA MAGDALENA (Scoala Gimnaziala Sfanta Vineri)Ploiesti
8172. TARAGRADEANU IRISII BILIESCU SIMONA MAGDALENA (Scoala Gimnaziala Sfanta Vineri)Ploiesti
8173. Aldescu Mara - TheodoraIII ASamson Iulia (Scoala Gimnaziala Sfanta Vineri)Ploiesti
8174. Duca Ana-MariaIII ASamson Iulia (Scoala Gimnaziala Sfanta Vineri)Ploiesti
8175. Serban RazvanIII ASamson Iulia (Scoala Gimnaziala Sfanta Vineri)Ploiesti
8176. Stan TudorIII ASamson Iulia (Scoala Gimnaziala Sfanta Vineri)Ploiesti
8177. Toader IrinaI ARADULESCU CAMELIA (Scoala Gimnaziala Sfantul Vasile)Ploiesti
8178. BINDER DARIUSII DGHERASIM IULIANA (Scoala Gimnaziala Sfantul Vasile)Ploiesti
8179. CUDALBU TIBERIU IOANII DGHERASIM IULIANA (Scoala Gimnaziala Sfantul Vasile)Ploiesti
8180. DAVIDESCU SILVIA VALENTINAII DGHERASIM IULIANA (Scoala Gimnaziala Sfantul Vasile)Ploiesti
8181. SERBAN ANDREIII DGHERASIM IULIANA (Scoala Gimnaziala Sfantul Vasile)Ploiesti
8182. SINCA DAVID MIHAIII DGHERASIM IULIANA (Scoala Gimnaziala Sfantul Vasile)Ploiesti
8183. ANDREESCU IOANAIII ACOMANESCU MARIA (Scoala Gimnaziala Sfantul Vasile)Ploiesti
8184. BANICA TUDORIII ACOMANESCU MARIA (Scoala Gimnaziala Sfantul Vasile)Ploiesti
8185. BIDIVENCIU MAYAIII ACOMANESCU MARIA (Scoala Gimnaziala Sfantul Vasile)Ploiesti
8186. DAVID DANIELAIII ACOMANESCU MARIA (Scoala Gimnaziala Sfantul Vasile)Ploiesti
8187. FRONE EDUARDIII ACOMANESCU MARIA (Scoala Gimnaziala Sfantul Vasile)Ploiesti
8188. GALIE DAVIDIII ACOMANESCU MARIA (Scoala Gimnaziala Sfantul Vasile)Ploiesti
8189. MOCANU TUDOR III ACOMANESCU MARIA (Scoala Gimnaziala Sfantul Vasile)Ploiesti
8190. POPESCU ALEXIAIII ACOMANESCU MARIA (Scoala Gimnaziala Sfantul Vasile)Ploiesti
8191. SOLDEA IOANAIII ACOMANESCU MARIA (Scoala Gimnaziala Sfantul Vasile)Ploiesti
8192. TUDOR GABRIELIII ACOMANESCU MARIA (Scoala Gimnaziala Sfantul Vasile)Ploiesti
8193. VASILE ANDREI CALINIII BDAVIDESCU SILVIA (Scoala Gimnaziala Sfantul Vasile)Ploiesti
8194. VASILE CALINIII BDAVIDESCU SILVIA (Scoala Gimnaziala Sfantul Vasile)Ploiesti
8195. Dogaru CezarIII CDOBRE FLORICA (Scoala Gimnaziala Sfantul Vasile)Ploiesti
8196. Giurea AnaIII CDOBRE FLORICA (Scoala Gimnaziala Sfantul Vasile)Ploiesti
8197. SAVU STEFAN CATALINIII DDINITA DANIELA (Scoala Gimnaziala Sfantul Vasile)Ploiesti
8198. UTA ANDREI -LUCIANIII DDINITA DANIELA (Scoala Gimnaziala Sfantul Vasile)Ploiesti
8199. CALARASU RADUIV AVEZETEU LOREDANA (Scoala Gimnaziala Sfantul Vasile)Ploiesti
8200. PREDA ILINCAIV AVEZETEU LOREDANA (Scoala Gimnaziala Sfantul Vasile)Ploiesti
8201. TILINA MATEIIV AVEZETEU LOREDANA (Scoala Gimnaziala Sfantul Vasile)Ploiesti
8202. SCORTEA ALEXANDRAI BNAE ELENA (Scoala Grigore Moisil)Ploiesti
8203. VASILESCU RUXANDRA I BNAE ELENA (Scoala Grigore Moisil)Ploiesti
8204. POPESCU ILINCAII AGEORGESCU CRISTINA (Scoala Grigore Moisil)Ploiesti
8205. BAICOIANU MIHAI-NICUSORII EDOGARU IOANA (Scoala Grigore Moisil)Ploiesti
8206. DOBRE ANDREIII EDOGARU IOANA (Scoala Grigore Moisil)Ploiesti
8207. DUMITRU ALEXANDRU III AIONESCU MAGDALENA (Scoala Grigore Moisil)Ploiesti
8208. SANDULESCU MARIAIII CSULT LIVIA (Scoala Grigore Moisil)Ploiesti
8209. OANCEA MARIUSIII DIONESCU CORINA (Scoala Grigore Moisil)Ploiesti
8210. CONSTANTIN ALEXANDRAPregatitoare AMITROIU CRISTINA (Scoala Grigore Moisil)Ploiesti
8211. LUCA RADUPregatitoare AMITROIU CRISTINA (Scoala Grigore Moisil)Ploiesti
8212. MIHAI DAVIDPregatitoare AMITROIU CRISTINA (Scoala Grigore Moisil)Ploiesti
8213. RIZEA RARESPregatitoare AMITROIU CRISTINA (Scoala Grigore Moisil)Ploiesti
8214. STOICA RADUPregatitoare AMITROIU CRISTINA (Scoala Grigore Moisil)Ploiesti
8215. MARTIN GIULIAI FVLADUTA FLORICA (Scoala Nicolae Titulescu)Ploiesti
8216. DONEA ADELINAI AION MARIA GABRIELA (Scoala Poienarii Apostoli)Poienarii Apostoli
8217. POPESCU MARAI AION MARIA GABRIELA (Scoala Poienarii Apostoli)Poienarii Apostoli
8218. TUDOR RARESI AION MARIA GABRIELA (Scoala Poienarii Apostoli)Poienarii Apostoli
8219. Preda AndreiPregatitoare ADogaru Laura (Scoala Poienarii Apostoli)Poienarii Apostoli
8220. DIACONESCU ALEXANDRU TASHIIII AGUZU CAMELIA (Scoala Gimnaziala George Enescu)Sinaia
8221. ALRADI KARINA SILVIAPregatitoare BBODEA LARISA (Scoala Gimnaziala Principesa Maria)Sinaia
8222. ANDRONACHE LAVINIA MARIA NICOLEPregatitoare BBODEA LARISA (Scoala Gimnaziala Principesa Maria)Sinaia
8223. FECIORU MAYA MIHAELAPregatitoare BBODEA LARISA (Scoala Gimnaziala Principesa Maria)Sinaia
8224. LAZAR ALINA ANNE MARYPregatitoare BBODEA LARISA (Scoala Gimnaziala Principesa Maria)Sinaia
8225. Nicolescu Ana-Maria MihaelaIV -SIRBU MONICA (Scoala Gimnaziala Nr. 1 Telega)TELEGA
8226. CIOCIRLIE ALINI BMITEA MARIANA (Scoala Gimnaziala Lucian Blaga)Satu Mare
8227. LUCA NARITAI BMITEA MARIANA (Scoala Gimnaziala Lucian Blaga)Satu Mare
8228. AILOAIE MIRELAI AVIRAG VALER (Scoala Gimnaziala)Tasnad
8229. HOBLEA LUCAI AVIRAG VALER (Scoala Gimnaziala)Tasnad
8230. MARCU ADELINAI AVIRAG VALER (Scoala Gimnaziala)Tasnad
8231. MAXIM IOANAI AVIRAG VALER (Scoala Gimnaziala)Tasnad
8232. NAGY ROLANDI AVIRAG VALER (Scoala Gimnaziala)Tasnad
8233. PANIC ADELINI AVIRAG VALER (Scoala Gimnaziala)Tasnad
8234. PETROVAN IULIAI AVIRAG VALER (Scoala Gimnaziala)Tasnad
8235. POP IULIAI AVIRAG VALER (Scoala Gimnaziala)Tasnad
8236. POP RAULI AVIRAG VALER (Scoala Gimnaziala)Tasnad
8237. RATIU DENISAI AVIRAG VALER (Scoala Gimnaziala)Tasnad
8238. SZASZ ERIKI AVIRAG VALER (Scoala Gimnaziala)Tasnad
8239. SZUCS EVELINI AVIRAG VALER (Scoala Gimnaziala)Tasnad
8240. UGLAI RAULI AVIRAG VALER (Scoala Gimnaziala)Tasnad
8241. Szasz Iringo I CSipos Zsofia (Scoala Gimnaziala)Tasnad
8242. Bicazan AdelinII BMarcu Ramona (Scoala Gimnaziala)Tasnad
8243. Osan Alesia Cristina II BMarcu Ramona (Scoala Gimnaziala)Tasnad
8244. Puscas MihaiII BMarcu Ramona (Scoala Gimnaziala)Tasnad
8245. BUTCOVAN CEZARAIII BBUZGAU VERONICA (Scoala Gimnaziala)Tasnad
8246. MAIER IULIAIII BBUZGAU VERONICA (Scoala Gimnaziala)Tasnad
8247. SUCIU ALEXIII BBUZGAU VERONICA (Scoala Gimnaziala)Tasnad
8248. Drulea Iulia MariaIII ACulciar Anca (Scoala Gimnaziala Andrei Muresanu Cehu Silvaniei)Cehu Silvaniei
8249. Rob Maria Adina III ACulciar Anca (Scoala Gimnaziala Andrei Muresanu Cehu Silvaniei)Cehu Silvaniei
8250. Rus Sofia GabrielaIII ACulciar Anca (Scoala Gimnaziala Andrei Muresanu Cehu Silvaniei)Cehu Silvaniei
8251. Tout Debora MariaIII ACulciar Anca (Scoala Gimnaziala Andrei Muresanu Cehu Silvaniei)Cehu Silvaniei
8252. Andrei AndreaIII BGavra Crina (Scoala Gimnaziala Andrei Muresanu Cehu Silvaniei)Cehu Silvaniei
8253. Both DragosIII BGavra Crina (Scoala Gimnaziala Andrei Muresanu Cehu Silvaniei)Cehu Silvaniei
8254. Drulea Daria MariaIII BGavra Crina (Scoala Gimnaziala Andrei Muresanu Cehu Silvaniei)Cehu Silvaniei
8255. Gavra David-AugustinIII BGavra Crina (Scoala Gimnaziala Andrei Muresanu Cehu Silvaniei)Cehu Silvaniei
8256. Napradean MarisiaIII BGavra Crina (Scoala Gimnaziala Andrei Muresanu Cehu Silvaniei)