Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate judet


Judet:Iasi
Clasa:1
ScoalaNume elevClasaPuncteCadru didactic
LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASIFlaiser AlinI B83Grivinca Oana
LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASIMandache VladI A74Vizitiu Catalina
LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASITudose Maria MonalisaI A74Vizitiu Catalina
LICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASIRotaru Catalin AlexandruI A72Vizitiu Catalina
ScGimnaziala IonCreangaDascalu Medeea ElenaI C95Bors Stefanita
ScGimnaziala IonCreangaDamian MaraI A95Tabarcea Elena
ScGimnaziala IonCreangaCotofrea OctavianI B84Andriescu Lucretia
SCOALA GARABET IBRAILEANUCalugaru RobertI C98Cristea Camelia
Scoala Gimnaziala Carmen SylvaAnuta FlavianI A95Chebac Carmen
Scoala Gimnaziala Carmen SylvaVornicu BeatriceI A95Chebac Carmen
Scoala Gimnaziala Carmen SylvaVornicu BiancaI A90Chebac Carmen
Scoala Gimnaziala Colonel Constantin Langa BUCSA DARIAI A100SANDU MARINELA
Scoala Gimnaziala Titu MaiorescuCovalschi EduardI A100CATRUC CORNELIA
Scoala Gimnaziala Titu MaiorescuZAPODEANU AMALIAI C100FRAI ANA MARIA
Scoala Gimnaziala Titu MaiorescuIosubescu Cristian DimitrieI G96Bere Daniela Guzu Daniela
Scoala Gimnaziala Titu MaiorescuDarie Alexandru CiprianI G96Bere Daniela Guzu Daniela
Scoala Gimnaziala Titu MaiorescuCIUCU MARIAI C95FRAI ANA MARIA
Scoala Gimnaziala Titu MaiorescuStrat Eduard TomaI G95Bere Daniela Guzu Daniela
Scoala Gimnaziala Titu MaiorescuMACOVEI LAVINIAI C95FRAI ANA MARIA
Scoala Gimnaziala Titu MaiorescuFlesner TudorI A95CATRUC CORNELIA
Scoala Gimnaziala Titu MaiorescuROTARIU TUDOR CRISTIANI F95CONDURACHE MARINELA
Scoala Gimnaziala Titu MaiorescuRosu Octavian NichitaI G93Bere Daniela Guzu Daniela
Scoala Gimnaziala Titu MaiorescuDiaconu DavidI A86CATRUC CORNELIA
Scoala Gimnaziala Titu MaiorescuSerban AndreiI C85FRAI ANA MARIA
Scoala Gimnaziala Titu MaiorescuHORLESCU MARIO ROBERTI F85CONDURACHE MARINELA
Scoala Gimnaziala Titu MaiorescuPASCU DELIAI C80FRAI ANA MARIA
Scoala Gimnaziala Titu MaiorescuARTENIE MATEII C80FRAI ANA MARIA
Scoala Gimnaziala Titu MaiorescuCostandache Nicolas AndreiI G80Bere Daniela Guzu Daniela
Scoala Gimnaziala Titu MaiorescuURSULEASA SARAI C79FRAI ANA MARIA
Scoala Gimnaziala Titu MaiorescuDAMIAN ALEXIAI F78CONDURACHE MARINELA
Scoala Gimnaziala Titu MaiorescuLUCHIAN BIANCAI C75FRAI ANA MARIA
Scoala Gimnaziala Titu MaiorescuBACIU DAVIDI F72CONDURACHE MARINELA
Scoala Gimnaziala Titu MaiorescuLazar Roxana IoanaI G72Bere Daniela Guzu Daniela
Scoala Gimnaziala Titu MaiorescuMANOLACHE BEATRICE ANAI F67CONDURACHE MARINELA
Scoala Gimnaziala Titu MaiorescuPricopi Mara TeodoraI G65Bere Daniela Guzu Daniela
Scoala Gimnaziala Titu MaiorescuPintilie EvelinaI APart.CATRUC CORNELIA
Scoala Otilia CazimirTIFUI GABRIELI F100OBREJA MIHAELA
Scoala Otilia CazimirNECHITA DARIAI A90HUTUPASU MARICICA
Scoala primara JuniorAnghel Maria CorneliaI A100Penu Iuliana
Scoala primara JuniorLeon Antonia FlorentinaI A100Penu Iuliana
Scoala primara JuniorStoleriu DeniseI A76Penu Iuliana

Inapoi la centrele de concurs