Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate judet


Judet:Maramures
Clasa:0
ScoalaNume elevClasaPuncteCadru didactic
Gimnaziala Avram IancuArdelean MaraPregatitoare C100Deac Odarca
Gimnaziala Avram IancuCodati CristianPregatitoare C100Deac Odarca
Gimnaziala Avram IancuCodati StefanaPregatitoare C100Deac Odarca
Gimnaziala Avram IancuRudics KarlaPregatitoare B100Florian Daniela
Gimnaziala Avram IancuHorincar TudorPregatitoare A100Pop DorinaTamara
Gimnaziala Avram IancuRotarescu NicolaePregatitoare A96Pop DorinaTamara
Gimnaziala Avram IancuGiurgiu AndreiPregatitoare A95Pop DorinaTamara
Gimnaziala Avram IancuReif RogerPregatitoare A92Pop DorinaTamara
Gimnaziala Avram IancuStanci SarahPregatitoare A85Pop DorinaTamara
Liceul Tehnologic Agricol Alexiu BerindeCociorva Alexandra MariaPregatitoare A100Tamas Delia
Liceul Tehnologic Agricol Alexiu BerindeGroszhardt EduardPregatitoare A93Tamas Delia
Scoala Gimnaziala Lucian BlagaSTEGERAN IANISPregatitoare B94POP CRISTIAN
Scoala Gimnaziala Lucian BlagaONT SARAPregatitoare A94MAGHIAR ADINA
Scoala Gimnaziala Nichita StanescuMinaila FilipPregatitoare C98Ciociu Laura
Scoala Gimnaziala Nichita StanescuSalajan AlexandruPregatitoare C98Ciociu Laura
Scoala Gimnaziala Nichita StanescuDumitru AdrianPregatitoare B98Marinescu Marinica
Scoala Gimnaziala Nichita StanescuCormos VladPregatitoare B98Marinescu Marinica
Scoala Gimnaziala Nichita StanescuHidecuti MateiPregatitoare C91.5Ciociu Laura
Scoala Gimnaziala Nichita StanescuMuresan AlexiaPregatitoare B85Marinescu Marinica
SCOALA GIMNAZIALA NR. 7Birsan Eduard StefanPregatitoare A100Vlad Ana
Scoala Nicolae IorgaCAUNI ALEXANDRUPregatitoare B100FLOREA MARIANA
Scoala Nicolae IorgaFLOREA FLORINAPregatitoare B100FLOREA MARIANA
Scoala Nicolae IorgaPERNES ANDRA Pregatitoare B100FLOREA MARIANA
Scoala Nicolae IorgaSCHMIED TEODORAPregatitoare B100FLOREA MARIANA
Scoala Nicolae IorgaSTEGERAN ANDREIPregatitoare B100FLOREA MARIANA
Scoala Nicolae IorgaCIOCIU TOMAS Pregatitoare B100FLOREA MARIANA
Scoala Nicolae IorgaBENEA MIRUNAPregatitoare B100FLOREA MARIANA
Scoala Nicolae IorgaRUS BUCUR ARIANAPregatitoare D100TODASCA MIHAELA
Scoala Nicolae IorgaSTAN KRISTAPregatitoare D100TODASCA MIHAELA
Scoala Nicolae IorgaPINTEA FLAVIAPregatitoare A100SELEK FARCAS
Scoala Nicolae IorgaNAGY BOTOS CARLAPregatitoare B98FLOREA MARIANA
Scoala Nicolae IorgaPOP SOFIAPregatitoare A84SELEK FARCAS
Scoala nr 14 George CosbucNECHITA ILUTANPregatitoare A100RACOLTA MARIANA
Scoala nr 14 George CosbucGATAN VLADPregatitoare C100TOMOIAGA RAMONA
Scoala nr 14 George CosbucNEMES TUDORPregatitoare C100TOMOIAGA RAMONA
SCOALA PRIMARA INTERNATIONALAHofman OliverPregatitoare A100ALINA ROATIS
SCOALA PRIMARA INTERNATIONALASabo EmmaPregatitoare A100ALINA ROATIS

Inapoi la centrele de concurs