Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate judet


Judet:Maramures
Clasa:1
ScoalaNume elevClasaPuncteCadru didactic
Colegiul de Arte DIRLE ALEESIAI C100HAGAU LIANA
Colegiul de Arte TIRA ANASTASIAI C98HAGAU LIANA
Colegiul de Arte POP IOANAI C92HAGAU LIANA
Colegiul de Arte BARBUL ADRIANI C90HAGAU LIANA
Colegiul de Arte DANCIU IRISI A90PETRENCIU VALENTINA
Colegiul de Arte POP CAMELIAI B90CHIOREAN MARIA
Gimnaziala Avram IancuCostin DavidI A100Coza Ioana
Gimnaziala Avram IancuSuluman IrinaI A100Coza Ioana
Gimnaziala Avram IancuSturza TudorI A100Coza Ioana
Gimnaziala Avram IancuVoicu DavidI A100Coza Ioana
Gimnaziala Avram IancuIosip MaraI A100Coza Ioana
Gimnaziala Avram IancuCoroiu LuizaI A100Coza Ioana
Gimnaziala Avram IancuArdelean StefanI A100Coza Ioana
Gimnaziala Avram IancuFechete DragosI B100Pasca Rodica
Gimnaziala Avram IancuCorpodean ElizaI B100Pasca Rodica
Gimnaziala Avram IancuFarcas MateiI A100Coza Ioana
GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIRTRIFOI ELISAI A100BIRLE DELIA MANUELA
GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIRCUDALBU SIMONAI A100BIRLE DELIA MANUELA
GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIRCOZMAI A100BIRLE DELIA MANUELA
GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIRCOVACI DAVIDI A100BIRLE DELIA MANUELA
GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIRMIHALI ANDREII A96BIRLE DELIA MANUELA
GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIRBARCAN ANAMARIAI A90BIRLE DELIA MANUELA
GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIRPASCA IASMINAI A90BIRLE DELIA MANUELA
GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIRHASMASAN ALEXANDRAI A90BIRLE DELIA MANUELA
GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIRSELEGEAN DIANAI A75BIRLE DELIA MANUELA
Liceul Pedagogic Regele FerdinandREDNIC ANDREI STEFANI A100DORINA GRIGOR
Liceul Pedagogic Regele FerdinandSMECICAS NATALIA SILVIAI A100DORINA GRIGOR
Liceul Pedagogic Regele FerdinandGODJA ANDRADA MARIAI A98GRIGOR DORINA
Liceul Pedagogic Regele FerdinandUNGUREAN ADELINA TEODORAI A97DORINA GRIGOR
Liceul Tehnologic Agricol Alexiu BerindeCocoara MaraI C100Sabo Doina
Scoala Gimnaziala Lucian BlagaSABADIS PAULI A100NISTOR ELENA
Scoala Gimnaziala Lucian BlagaCRAINIC EDUARD GEORGEI A100NISTOR ELENA
Scoala Gimnaziala Lucian BlagaCIRT DENISAI A100NISTOR ELENA
Scoala Gimnaziala Lucian BlagaZAH NATANAELI B100CHESA EMILIA
Scoala Gimnaziala Lucian BlagaPop MateiI A100Andreica Anita
Scoala Gimnaziala Lucian BlagaBuzura PatriciaI A100Andreica Anita
Scoala Gimnaziala Lucian BlagaONEA EMANUELAI B100CHESA EMILIA
Scoala Gimnaziala Lucian BlagaTopan LucaI D99Sasaran Irina
Scoala Gimnaziala Lucian BlagaUngur StefaniaI A96Andreica Anita
Scoala Gimnaziala Lucian BlagaPop TudorI A96Andreica Anita
Scoala Gimnaziala Lucian BlagaVELE DAVIDI A96NISTOR ELENA
Scoala Gimnaziala Lucian BlagaNISTOR-MIRCEA EMANUELI A95NISTOR ELENA
Scoala Gimnaziala Lucian BlagaMacarie CristianI A95Andreica Anita
Scoala Gimnaziala Lucian BlagaForisz DavidI D94Sasaran Irina
Scoala Gimnaziala Lucian BlagaSatmari MaraI D94Sasaran Irina
Scoala Gimnaziala Lucian BlagaArdelean IuliaI D89Sasaran Irina
Scoala Gimnaziala Lucian BlagaMoldovan NatashaI D70Sasaran Irina
SCOALA GIMNAZIALA MIHAI EMINESCUIUGA RARESI A100VANCEA FLORINA TEODORA
SCOALA GIMNAZIALA MIHAI EMINESCUSTETCU RAZVAN GAVRILI A100VANCEA FLORINA TEODORA
SCOALA GIMNAZIALA MIHAI EMINESCUIUGA OANA ISABELAI A98VANCEA FLORINA TEODORA
SCOALA GIMNAZIALA MIHAI EMINESCUIUGA ALEXANDRUI A95VANCEA FLORINA TEODORA
SCOALA GIMNAZIALA MIHAI EMINESCUSTAN ANDREEAI A90VANCEA FLORINA TEODORA
Scoala Gimnaziala Nichita StanescuCostin AntoniaI A100Pop Luminita
SCOALA GIMNAZIALA NR. 7Antal LucaI A100Pascu Ana - Elvira
Scoala Gimnaziala SalsigPOP ROBERTAI 100CIRTIU ELENA
Scoala Gimnaziala Simion BarnutiuBizau AndreiI A100Micle MMaria
Scoala Gimnaziala Simion BarnutiuMich EsteraI A100Micle MMaria
Scoala nr 14 George CosbucPENA CRISTINAI A100BRETAN FLORINA
Scoala nr 14 George CosbucMIHALCA ILINCAI A99BRETAN FLORINA
Scoala nr 14 George CosbucISAIU LUCAI A98BRETAN FLORINA
Scoala nr 14 George CosbucHOBAN MARIAI A93BRETAN FLORINA
Scoala nr 14 George CosbucOROS DIANAI A89BRETAN FLORINA
Scoala nr 14 George CosbucFILOVICI ANDREII A89BRETAN FLORINA
Scoala nr 14 George CosbucMOLDOVEAN STEFANIAI B69NECHITA RODICA
Scoala nr 14 George CosbucMOT SOFIAI A67BRETAN FLORINA
Scoala nr 14 George CosbucILIS MIHAI GEORGEI A60BRETAN FLORINA
Scoala nr 14 George CosbucBOITOR IULIAI C60CHIOREAN ADELA
Scoala nr 14 George CosbucOROS DARIUSI APart.BRETAN FLORINA
SCOALA PRIMARA INTERNATIONALADarabus EmmaI A95PASCA GABRIELA

Inapoi la centrele de concurs