Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate judet


Judet:Maramures
Clasa:3
ScoalaNume elevClasaPuncteCadru didactic
Colegiul de Arte DRAGOS VICTORIII A100WALTER CRISTINA
Colegiul de Arte DZEABENIUC VLADIMIRIII A95WALTER CRISTINA
Colegiul de Arte FARCAS CARINAIII A91WALTER CRISTINA
Colegiul de Arte PODINA GABRIELIII A75WALTER CRISTINA
Colegiul de Arte COSMA DENISIII BPart.BILA ANCUTA
Colegiul de Arte PUSCAS IANISIII BPart.BILA ANCUTA
Gimnaziala Avram IancuVoicu LuizaIII A95Dedu Mariana
Gimnaziala Avram IancuMuresan PaulIII B95Ienutas Monica
Gimnaziala Avram IancuVlad AlexandruIII B95Ienutas Monica
Gimnaziala Avram IancuPintescu StefanaIII B90Ienutas Monica
Gimnaziala Avram IancuCostin TudorII90Balan Luminita
Gimnaziala Avram IancuSzeckely PatrickIII B85Ienutas Monica
GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIRRADU ANDREIIII A100Mihnea Maria
GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIRURSA ADRIANIII A99Mihnea Maria
GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIRRAUS STEFANIAIII A99Mihnea Maria
GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIRBARCUTEANU CARINAIII A97Mihnea Maria
GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIRHASMASAN CORINAIII A97Mihnea Maria
GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIRFEIDI MANUELAIII A97Mihnea Maria
GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIRPOP SERBANIII A95Mihnea Maria
GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIRMAGDAS MARIAIII A95Mihnea Maria
Liceul Pedagogic Regele FerdinandBrad CellaIII A100Trus Lidia
Liceul Pedagogic Regele FerdinandChis CristianIII A100Trus Lidia
Liceul Pedagogic Regele FerdinandRusneac VanessaIII A100Trus Lidia
Liceul Pedagogic Regele FerdinandDunca DariusIII A100Trus Lidia
Liceul Pedagogic Regele FerdinandHotea DamianIII A95Trus Lidia
Liceul Pedagogic Regele FerdinandPlescan DavidIII A95Trus Lidia
Liceul Pedagogic Regele FerdinandFerent NataliaIII A90Trus Lidia
Liceul Pedagogic Regele FerdinandNistor GiorgiannaIII A90Trus Lidia
Liceul Pedagogic Regele FerdinandGrigor CatalinIII A90Trus Lidia
Liceul Pedagogic Regele FerdinandVaida AlexandruIII A85Trus Lidia
Liceul Pedagogic Regele FerdinandVarsta MaraIII A80Trus Lidia
Liceul Tehnologic Agricol Alexiu BerindeTamas FlaviaIII B95Mihai Marcela
LICEUL TEHNOLOGIC GRIGORE MOISILBOTA SARA ALEXANDRAIII A100GHERMAN AURELIA
LICEUL TEHNOLOGIC GRIGORE MOISILVELE ALEXIAIII A100GHERMAN AURELIA
LICEUL TEHNOLOGIC VISEU DE SUSVLASIN CRISTINAIII A100OLAH MARIA-ELVIRA
LICEUL TEHNOLOGIC VISEU DE SUSSIMON ELIANIII A98OLAH MARIA-ELVIRA
LICEUL TEHNOLOGIC VISEU DE SUSNASUI STEFANIII A96OLAH MARIA-ELVIRA
LICEUL TEHNOLOGIC VISEU DE SUSTOMOIAGA LAURAIII A93OLAH MARIA-ELVIRA
LICEUL TEHNOLOGIC VISEU DE SUSPOP TUDORIII A93OLAH MARIA-ELVIRA
LICEUL TEHNOLOGIC VISEU DE SUSFEICIUC SEBASTIANIII A90OLAH MARIA-ELVIRA
Scoala Gimnaziala Alexandru IvasiucMaris MirceaIII A96Tamasan Terezia
Scoala Gimnaziala Alexandru IvasiucMiskolczi EmaIII A96Tamasan Terezia
Scoala Gimnaziala Alexandru IvasiucCristian DariusIII A95Tamasan Terezia
Scoala Gimnaziala Alexandru IvasiucClopotaru CalinIII A94Tamasan Terezia
Scoala Gimnaziala Alexandru IvasiucGrozavu IoanaIII A92Tamasan Terezia
Scoala Gimnaziala Alexandru IvasiucMihut AlexandruIII A80Tamasan Terezia
Scoala Gimnaziala Nichita StanescuAseujan GiuliaIII A88Husti Florentina-Ioana
Scoala Gimnaziala Nichita StanescuCotetiu DavidIII A86Husti Florentina-Ioana
Scoala Gimnaziala Nichita StanescuPanes DariaIII A86Husti Florentina-Ioana
Scoala Gimnaziala Nichita StanescuSalajan Noris-CruzIII A85Husti Florentina-Ioana
Scoala Gimnaziala Nichita StanescuTamasan MateiIII A76Husti Florentina-Ioana
Scoala Gimnaziala Nichita StanescuNagy MariaIII A63.5Husti Florentina-Ioana
Scoala Gimnaziala Nichita StanescuFloruta-Ardelean AlexandruIII APart.Husti Florentina-Ioana
SCOALA GIMNAZIALA NR. 7Ivascu AndreeaIII A90Mircea Dochita -Ioana
SCOALA GIMNAZIALA NR. 7Fux LianaIII A90Mircea Dochita -Ioana
SCOALA GIMNAZIALA NR. 7Coman FabianaIII A90Mircea Dochita -Ioana
Scoala Nicolae IorgaCACINA RADUIII B100BARBUL LILIANA
Scoala Nicolae IorgaHARAGAS ADRIANAIII B99BARBUL LILIANA
Scoala Nicolae IorgaPOP IANISIII D70ARDELEAN IULIANA
Scoala Nicolae IorgaSABO ALEXANDRUIII BPart.BARBUL LILIANA
Scoala Nicolae IorgaPETRUTIU IANAIII BPart.BARBUL LILIANA
Scoala nr 14 George CosbucBREBAN LUKAS YANISIII A73PINTEA ALINA
Scoala nr 14 George CosbucMARINCAS ANTONIUIII C70MICHIS IONITA
Scoala nr 14 George CosbucIERCOSAN ANDREI STEFANIII B64BOZGA ALINA

Inapoi la centrele de concurs