Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate judet


Judet:Neamt
Clasa:2
ScoalaNume elevClasaPuncteCadru didactic
Liceul Tehnologic Gh. Ruset-RoznovanuPopa MateiII B100Elena Dumitrascu
Liceul Tehnologic Gh. Ruset-RoznovanuCimpeanu RaresII A100Ana-Simona Ilie
Liceul Tehnologic Gh. Ruset-RoznovanuZabulic IoanaII A100Ana-Simona Ilie
Liceul Tehnologic Gh. Ruset-RoznovanuBasma MihneaII A98Ana-Simona Ilie
Liceul Tehnologic Gh. Ruset-RoznovanuCustura SofiaII A97Ana-Simona Ilie
Liceul Tehnologic Gh. Ruset-RoznovanuHuma AlbertII A96Ana-Simona Ilie
Liceul Tehnologic Gh. Ruset-RoznovanuMaftei Constantino-ValentinoII B95Elena Dumitrascu
Liceul Tehnologic Gh. Ruset-RoznovanuMihai DanielII A95Ana-Simona Ilie
Liceul Tehnologic Gh. Ruset-RoznovanuPaval Eliza-IoanaII B95Elena Dumitrascu
Liceul Tehnologic Gh. Ruset-RoznovanuBeldiman StefanII A94Ana-Simona Ilie
Liceul Tehnologic Gh. Ruset-RoznovanuBran RaresII A92Ana-Simona Ilie
Liceul Tehnologic Gh. Ruset-RoznovanuBaghiu AlessiaII A92Ana-Simona Ilie
Liceul Tehnologic Gh. Ruset-RoznovanuDumitrascu MariaII B90Elena Dumitrascu
Liceul Tehnologic Gh. Ruset-RoznovanuMatei LucaII A88Ana-Simona Ilie
Liceul Tehnologic Gh. Ruset-RoznovanuCumpat EduardII A85Ana-Simona Ilie
Liceul Teoretic Vasile AlecsandriCOLTA PHILIPPE-ANDREIII A100Luca Angela
Scoala Alexandru Ioan CuzaOnisor KarinaII C100Capra Ivascu Maria Anca
Scoala Alexandru Ioan CuzaBalasca Eduard GabrielII C100Capra Ivascu Maria Anca
Scoala Alexandru Ioan CuzaCazacu AndreiII C100Capra Ivascu Maria Anca
Scoala Alexandru Ioan CuzaMirza MariaII C100Capra Ivascu Maria Anca
Scoala Gimnaziala Calistrat HogasRusu TeodorII A98Badarau Daniela
Scoala Gimnaziala Calistrat HogasZaharia Alexandru DariusII A98Badarau Daniela
Scoala Gimnaziala Calistrat HogasPopa AlessiaII A97Badarau Daniela
Scoala Gimnaziala Calistrat HogasCostin LorenaII A97Badarau Daniela
Scoala Gimnaziala Calistrat HogasConstantin Bianca-MariaII B97Atodiresei Mihaela
Scoala Gimnaziala Calistrat HogasIstoc VeniaminII A96Badarau Daniela
Scoala Gimnaziala Calistrat HogasGiosanu AmeliaII A95Badarau Daniela
Scoala Gimnaziala Daniela CuciucCATRINOI DARIUSII B67Nohai Carmen
Scoala Gimnaziala Ioan Grigore TeodorescuMUTU ELENA SABINAII .100LOGHIN MONICA FLORENTINA
Scoala Gimnaziala Ioan Grigore TeodorescuCALIMAN DARIAII .100LOGHIN MONICA FLORENTINA
Scoala Gimnaziala Ioan Grigore TeodorescuDRAGUSANU MIRIAMII .98LOGHIN MONICA FLORENTINA
Scoala Gimnaziala Ioan Grigore TeodorescuJUGARIU GEORGIANAII .98LOGHIN MONICA FLORENTINA
Scoala Gimnaziala Ioan Grigore TeodorescuCAPITANU MARCUII .95LOGHIN MONICA FLORENTINA
Scoala Gimnaziala Ioan Grigore TeodorescuBRAIS ANDRAII .94LOGHIN MONICA FLORENTINA
Scoala Gimnaziala nr 5VORNICU LORENAII C100GHIBAN VIOLETA
Scoala Gimnaziala nr 5NASOI CRISTIANII C100GHIBAN VIOLETA
Scoala Gimnaziala nr 5CORDUNEANU MATEIII C95GHIBAN VIOLETA
Scoala Gimnaziala nr 5DOMINTE LUCAII C85GHIBAN VIOLETA
Scoala Gimnaziala Nr. 2APALAGHIEI STEFANII A100Atomei Gabriela Ramona
Scoala Gimnaziala Nr. 2BACIU ROBERTII B100Blanariu Daniela
Scoala Gimnaziala Nr. 2ALBU ANDREI CEZARII C100STANCIU NICOLETA
Scoala Gimnaziala Nr. 2NEAGU VICTORII E100Sova Maria
Scoala Gimnaziala Nr. 2TODIREANU RAZVANII B100Blanariu Daniela
Scoala Gimnaziala Nr. 2IRIMIA OCTAVIAN MIHAIII C95STANCIU NICOLETA
Scoala Gimnaziala Nr. 2BUTNAR TEONAII E95Sova Maria
Scoala Gimnaziala Nr. 2ADASCALITI MARIA EMILIAII C95STANCIU NICOLETA
Scoala Gimnaziala Nr. 2LUPU IOANAII A95Atomei Gabriela Ramona
Scoala Gimnaziala Nr. 2PASTRAV COSTINII B85Blanariu Daniela
Scoala Gimnaziala Nr. 2OLARIU RARESII E85Sova Maria
Scoala Gimnaziala Nr. 2BOZGA TEODORII B85Blanariu Daniela
Scoala Gimnaziala Nr. 2MONDAN DAVIDII B85Blanariu Daniela
Scoala Gimnaziala Nr. 3Maxim AlexandruII C100Chirica Simona
Scoala Gimnaziala Nr. 3Raspopa IoanaII C100Chirica Simona
Scoala Gimnaziala VaduriBocanet DenisII .100Sofrone Mihaela
Scoala Gimnaziala VaduriBudurca TudorII .97Sofrone Mihaela
Scoala Gimnaziala VaduriBostan DariaII .92Sofrone Mihaela
Scoala Gimnaziala VaduriSofrone GeorgeII .90Sofrone Mihaela
Scoala Gimnaziala Vasile AlecsandriHUTAN LIZUCAII E100LOGHIN ELENA GIOCONDA
Scoala Gimnaziala Vasile AlecsandriLEONATU ROBERTAII A100OBREJA CRISTINA
Scoala Gimnaziala Vasile AlecsandriCIOBANU COSMIN IOANII E100LOGHIN ELENA GIOCONDA
Scoala Gimnaziala Vasile AlecsandriBUZDUGAN TEODORAII A100OBREJA CRISTINA
Scoala Gimnaziala Vasile AlecsandriCOSTEA ALESIA ELENA II E100LOGHIN ELENA GIOCONDA
Scoala Gimnaziala Vasile AlecsandriANTONIE VICTOR IOAN II E100LOGHIN ELENA GIOCONDA
Scoala Gimnaziala Vasile AlecsandriNECHITA GEORGIANA STEFANIAII E100LOGHIN ELENA GIOCONDA
Scoala Gimnaziala Vasile AlecsandriIVANOV ANA MARIA ALEXANDRAII E100LOGHIN ELENA GIOCONDA
Scoala Gimnaziala Vasile AlecsandriRACHIERU MARIA ADELINAII A100OBREJA CRISTINA
Scoala Gimnaziala Vasile AlecsandriNICA DARIUS CRISTIANII E98LOGHIN ELENA GIOCONDA
Scoala Gimnaziala Vasile AlecsandriMIHAILA MARIA BEATRICEII E95LOGHIN ELENA GIOCONDA

Inapoi la centrele de concurs