Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate judet


Judet:Arges
Clasa:0
ScoalaNume elevClasaPuncteCadru didactic
Scoala Gimnaziala Ion MinulescuCotandra MihaiPregatitoare C100Florea Marioara
Scoala Gimnaziala Ion MinulescuIon DavidPregatitoare D100Raceala Ionela
Scoala Gimnaziala Ion MinulescuRinceanu IoanaPregatitoare d100Raceala Ionela
Scoala Gimnaziala Ion MinulescuPetre MayaPregatitoare C100Florea Marioara
Scoala Gimnaziala Ion MinulescuBarbulescu MaiaPregatitoare D100Raceala Ionela
Scoala Gimnaziala Ion MinulescuNecula RobertPregatitoare C100Florea Marioara
Scoala Gimnaziala Ion MinulescuDraguta RaresPregatitoare B100Cristica Violeta
Scoala Gimnaziala Ion MinulescuIonescu AryanaPregatitoare C99Florea Marioara
Scoala Gimnaziala Ion MinulescuMOCANU TIMEEA-ECATERINAPregatitoare A99REBEDEU DANA
Scoala Gimnaziala Ion MinulescuCristescu RaduPregatitoare C99Florea Marioara
Scoala Gimnaziala Ion MinulescuDONESCU MATEIPregatitoare E99Cirstea Mihaela
Scoala Gimnaziala Ion MinulescuALEXE MIRUNA-MARIAPregatitoare A98REBEDEU DANA
Scoala Gimnaziala Ion MinulescuPanduru AndraPregatitoare C98Florea Marioara
Scoala Gimnaziala Ion MinulescuNASTA YANNISPregatitoare E97Cirstea Mihaela
Scoala Gimnaziala Ion MinulescuNegulescu SofiaPregatitoare B95Cristica Violeta
Scoala Gimnaziala Ion MinulescuDIACONU TUDOR-GEORGEPregatitoare A95REBEDEU DANA
Scoala Gimnaziala Ion MinulescuVatasoiu BiancaPregatitoare C90Florea Marioara
Scoala Gimnaziala Ion PillatGhitulescu FlaviaPregatitoare B100Grigore Viorela
Scoala Gimnaziala Ion PillatSerbanescu StefanPregatitoare B100Grigore Viorela
Scoala Gimnaziala Ion PillatLuca Rares FlorianPregatitoare B100Grigore Viorela
Scoala Gimnaziala Ion PillatBanescu IzabelaPregatitoare B94Grigore Viorela
Scoala Gimnaziala Marin PredaOLTEANU RALUCAPregatitoare C100MALANCIOIU CATALINA
Scoala Gimnaziala Marin PredaOLTEANU RALUCAPregatitoare C100MALANCIOIU CATALINA
Scoala Gimnaziala Marin PredaPREDA AYANNPregatitoare C100MALANCIOIU CATALINA
Scoala Gimnaziala Nicolae BalcescuVlad Sara CristianaPregatitoare A100Dicu Emanuela Stoica Florina
Scoala Gimnaziala Nicolae BalcescuVlad Sara CristianaPregatitoare A100Dicu Emanuela Stoica Florina
Scoala Gimnaziala Nicolae BalcescuVoicu Eduard StefanPregatitoare A100Dicu Emanuela Stoica Florina
Scoala Gimnaziala Nicolae Simonide Dima DenisPregatitoare B100Zahiu Rodica
Scoala Gimnaziala Nicolae Simonide Neacsu FlorinPregatitoare B100Zahiu Rodica
Scoala Gimnaziala Nicolae Simonide Duta DariusPregatitoare B94Zahiu Rodica
Scoala Gimnaziala Nicolae Simonide Dolofan MariaPregatitoare B94Zahiu Rodica
Scoala Gimnaziala nr 1VLAICU IOANA ANTONIAPregatitoare und100OANCEA NICOLETA
Scoala Gimnaziala nr 1SANDU IANIS GABRIELPregatitoare und100OANCEA NICOLETA
Scoala Gimnaziala nr 1STEFANESCU MIHAITA IRINELPregatitoare und100OANCEA NICOLETA
Scoala Gimnaziala nr 1ONCIOIU MARIAPregatitoare und100OANCEA NICOLETA
Scoala Gimnaziala nr 1LECA TEODORA IOANAPregatitoare und100OANCEA NICOLETA
Scoala Gimnaziala nr 1BADULESCU ANDREI COSTINELPregatitoare und100OANCEA NICOLETA
Scoala Gimnaziala nr 1LEAU IONUT ALEXANDRUPregatitoare und100OANCEA NICOLETA
Scoala Gimnaziala Nr 1NECULA DANIELPregatitoare100Damaschin Elena
Scoala Gimnaziala Nr 1VULPOIU MADALINAPregatitoare100Damaschin Elena
Scoala Gimnaziala Nr 1GHINESCU RAULPregatitoare100Damaschin Elena
Scoala Gimnaziala Nr 1MOTOC AMALIAPregatitoare95Damaschin Elena
Scoala Gimnaziala Nr 1TOSCA MATEOPregatitoare94Damaschin Elena
Scoala Gimnaziala nr. 1 BarlaTanase Simona IrinaPregatitoare 100Badea Alina
Scoala Gimnaziala nr. 1 BarlaDragomir Nicolescu Camelia ElenaPregatitoare Pre100Badea Alina
Scoala Gimnaziala nr. 1 BarlaTanase Simona IrinaPregatitoare Pre100Badea Alina
Scoala Gimnaziala Regina MariaBAJAN FILIPPregatitoare B100SERBANESCU ANA
Scoala Gimnaziala Regina MariaSOLOMONESCU FLAVIUSPregatitoare B100SERBANESCU ANA
Scoala Gimnaziala Sf. IacobPahontu EvaPregatitoare S92Duta Cristina Gabriela
Scoala Gimnaziala Sf. IacobComan AlessiaPregatitoare S80Duta Cristina Gabriela
Scoala Gimnaziala Theodor AmanHOROBEANU INGRIDPregatitoare CP100STOICA MARIA
Scoala Gimnaziala Theodor AmanCERNOTCHI MARA ELENAPregatitoare CP100STOICA MARIA
SCOALA LIVIU REBREANUNitu Stefan EduardPregatitoare A100TITA JEANA
SCOALA LIVIU REBREANURosu Timeea AndreeaPregatitoare A100TITA JEANA
SCOALA LIVIU REBREANUCretu ElenaPregatitoare E100NASTASE GHEORGHE
SCOALA LIVIU REBREANUNitu ElizaPregatitoare E100NASTASE GHEORGHE
SCOALA LIVIU REBREANUStanciulescu Arthur StefanPregatitoare A100TITA JEANA
SCOALA LIVIU REBREANUNeculae Kevin CiprianPregatitoare A95TITA JEANA
SCOALA LIVIU REBREANUSavu AndreiPregatitoare E80NASTASE GHEORGHE
SCOALA LIVIU REBREANUTudor VladutPregatitoare E80NASTASE GHEORGHE
Scoala Nanu MuscelNitu MateiPregatitoare B100Matei Maria
Scoala Nanu MuscelGrajdan VladPregatitoare B100Matei Maria
Scoala Nanu MuscelCroitoru NicoletaPregatitoare B100Matei Maria
Scoala Nanu MuscelVorovenci Ana MariaPregatitoare A100Stoica Olimpia
Scoala Nanu MuscelDumitru YanisPregatitoare A100Stoica Olimpia
Scoala Nanu MuscelCraciun IoanaPregatitoare A100Stoica Olimpia
Scoala Nanu MuscelTUDOR DENIS ANDREIPregatitoare D100PITEA ANCA
Scoala Nanu MuscelSENDROIU AMALIA STEFANIAPregatitoare D100PITEA ANCA
Scoala Nanu MuscelBadulescu AlexiaPregatitoare A99Stoica Olimpia
Scoala Nanu MuscelINGUSTU MIHAIPregatitoare D99PITEA ANCA
Scoala Nanu MuscelStaicu TeodoraPregatitoare B99Matei Maria
Scoala Nanu MuscelManole AlessiaPregatitoare A99Stoica Olimpia
Scoala Nanu MuscelCOPOERU UNGUREANU DANIEL ADRIANPregatitoare D95PITEA ANCA
Scoala Nanu MuscelDirdea AlbertoPregatitoare A90Stoica Olimpia
Scoala Nanu MuscelHeroiu MihaiPregatitoare B89Matei Maria
Scoala Nanu MuscelBRATU KARINA MARIAPregatitoare D85PITEA ANCA
Scoala Nanu MuscelBOARTA DARIA IOANAPregatitoare D83PITEA ANCA
Scoala Nanu MuscelSOLOMON DAVID ANDREIPregatitoare D82PITEA ANCA
Scoala Nanu MuscelANGHEL IOANAPregatitoare D75PITEA ANCA
Scoala Nanu MuscelANGHEL IOANAPregatitoare D75PITEA ANCA
Scoala nr 13 Mircea cel BatranIORDACHE DENISA NICOLETAPregatitoare E100SCARLAT AURELIA
Scoala nr 13 Mircea cel BatranTULUC GIULIA ANDREEAPregatitoare E100SCARLAT AURELIA
Scoala nr 13 Mircea cel BatranPopescu AniaPregatitoare A100STOICA MARIA
Scoala nr 13 Mircea cel BatranSTANCU REBECCA ELENAPregatitoare E100SCARLAT AURELIA
Scoala nr 13 Mircea cel BatranCHIRCIOAGA RADU ANDREIPregatitoare E100SCARLAT AURELIA
Scoala nr 13 Mircea cel BatranOLAC DARIA MARIA ELENAPregatitoare E100SCARLAT AURELIA
Scoala nr 13 Mircea cel BatranFLOREA SEBASTIAN ANDREIPregatitoare E100SCARLAT AURELIA
Scoala nr 13 Mircea cel BatranDOROBANTU STEFAN CALINPregatitoare E100SCARLAT AURELIA
Scoala nr 13 Mircea cel BatranMandu MariaPregatitoare A100STOICA MARIA
Scoala nr 13 Mircea cel BatranStan OtiliaPregatitoare A100STOICA MARIA
Scoala nr 13 Mircea cel BatranTibanu Maria BiancaPregatitoare A100STOICA MARIA
Scoala nr 13 Mircea cel BatranTibanu Maria BiancaPregatitoare A100STOICA MARIA
Scoala nr 13 Mircea cel BatranGlont ElisePregatitoare A100STOICA MARIA
Scoala nr 13 Mircea cel BatranCatulescu EricPregatitoare A100STOICA MARIA
Scoala nr 13 Mircea cel BatranCarstea Andrei GabrielPregatitoare A100STOICA MARIA
Scoala nr 13 Mircea cel BatranCarapostol NathasaPregatitoare A100STOICA MARIA
Scoala nr 13 Mircea cel BatranRadulescu IrenaPregatitoare A100STOICA MARIA
Scoala nr 13 Mircea cel BatranVutan DariusPregatitoare A100STOICA MARIA
Scoala nr 13 Mircea cel BatranMARINESCU STEFAN MATEIPregatitoare E97SCARLAT AURELIA
Scoala nr 13 Mircea cel BatranDINGA GEORGE ALEXANDRUPregatitoare E95SCARLAT AURELIA
Scoala nr 13 Mircea cel BatranIVASCU IANIS IONUTPregatitoare E92SCARLAT AURELIA

Inapoi la centrele de concurs