Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate judet


Judet:Prahova
Clasa:0
ScoalaNume elevClasaPuncteCadru didactic
Liceul Tehnologic Cioranii de Jos MIRCEA MARIA ANTONIAPregatitoare B100OPREA MARIA
Liceul Tehnologic Cioranii de Jos ZAMFIR ROBERTPregatitoare B100OPREA MARIA
Liceul Tehnologic Cioranii de Jos TOADER MIHAI CRISTIAN FLORENTINPregatitoare B100OPREA MARIA
Liceul Tehnologic Cioranii de Jos OPREA IONELA AURELIA ANTONIAPregatitoare B100OPREA MARIA
Liceul Tehnologic Cioranii de Jos MUSAT MAXIMUS ANDREIPregatitoare B100OPREA MARIA
Liceul Tehnologic Cioranii de Jos BOLOCAN MARIA ANTONIAPregatitoare B100OPREA MARIA
Liceul Tehnologic Cioranii de Jos POPESCU VLAD NICOLAEPregatitoare B100OPREA MARIA
Liceul Tehnologic Cioranii de Jos MATEI ALEXANDRU MIHAILPregatitoare B99OPREA MARIA
Liceul Tehnologic Cioranii de Jos RADULESCU ABELPregatitoare B98OPREA MARIA
Liceul Tehnologic Cioranii de Jos CHIRCHIBOI ALINA GEORGIANAPregatitoare B98OPREA MARIA
Liceul Tehnologic Cioranii de Jos DOBRE DAVIDPregatitoare B96OPREA MARIA
Liceul Tehnologic Cioranii de Jos UDREA NICOLLA ADRIANAPregatitoare B94OPREA MARIA
Liceul Tehnologic Cioranii de Jos STEREA MARIA DENISAPregatitoare B93OPREA MARIA
Liceul Tehnologic Cioranii de Jos IONITA ALEXANDRU GABRIELPregatitoare B91OPREA MARIA
LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN CANTACUZINO - BAICOIPODARU MEDEEAPregatitoare B100DINU CARMEN
LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN CANTACUZINO - BAICOIANTONESCU RADUPregatitoare B100DINU CARMEN
LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN CANTACUZINO - BAICOIPOPA ALEXIAPregatitoare B100DINU CARMEN
LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN CANTACUZINO - BAICOINEGOITA IUSTINPregatitoare B100DINU CARMEN
LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN CANTACUZINO - BAICOIRADU ALEXANDRUPregatitoare B100DINU CARMEN
LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN CANTACUZINO - BAICOISERBAN SARAPregatitoare B100DINU CARMEN
LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN CANTACUZINO - BAICOISTEFANICA MARAPregatitoare B100DINU CARMEN
LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN CANTACUZINO - BAICOICAPRARU TUDORPregatitoare B100DINU CARMEN
LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN CANTACUZINO - BAICOIPAUN ALEXANDRAPregatitoare B100DINU CARMEN
LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN CANTACUZINO - BAICOIUNGUREANU ALICIAPregatitoare B100DINU CARMEN
LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN CANTACUZINO - BAICOIBULAREANU ANA MARIAPregatitoare B100DINU CARMEN
LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN CANTACUZINO - BAICOIPARASCHIV SOPHIAPregatitoare B100DINU CARMEN
LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN CANTACUZINO - BAICOICARAGIOIU EVAPregatitoare B100DINU CARMEN
LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN CANTACUZINO - BAICOISOSA RADUPregatitoare B100DINU CARMEN
LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN CANTACUZINO - BAICOIFENIC ANDREIPregatitoare B100DINU CARMEN
LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN CANTACUZINO - BAICOIAPETROAE DARIUSPregatitoare B100DINU CARMEN
LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN CANTACUZINO - BAICOIBOBEA GABRIELPregatitoare B100DINU CARMEN
LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN CANTACUZINO - BAICOIPINTECE STEFANPregatitoare B100DINU CARMEN
LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN CANTACUZINO - BAICOICHIOTOROIU ERICAPregatitoare B100DINU CARMEN
LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN CANTACUZINO - BAICOICRACIUN CLAUDIUPregatitoare B100DINU CARMEN
LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN CANTACUZINO - BAICOIJILAVEANU ALEXIAPregatitoare B100DINU CARMEN
LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN CANTACUZINO - BAICOIGHINESCU DELIAPregatitoare B100DINU CARMEN
LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN CANTACUZINO - BAICOIBRATOSIN LUCAPregatitoare B100DINU CARMEN
LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN CANTACUZINO - BAICOICOMAN ALEXIAPregatitoare B100DINU CARMEN
LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN CANTACUZINO - BAICOICRICAN NATALIAPregatitoare B100DINU CARMEN
LICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN CANTACUZINO - BAICOIGHINESCU ALEXIAPregatitoare B100DINU CARMEN
Scoala Gimnaziala I.A.BassarabescuROSCA TIBERIUS STEFANPregatitoare B100Dobre Constanta
Scoala Gimnaziala I.A.BassarabescuMARINICA MARIA RALUCAPregatitoare D100Calavie Iuliana
Scoala Gimnaziala I.A.BassarabescuILIE ALEXANDRU-GABRIELPregatitoare A100Stroe Amalia
Scoala Gimnaziala I.A.BassarabescuBACIOIU DARIUSSTEFANPregatitoare B100Dobre Constanta
Scoala Gimnaziala I.A.BassarabescuARSENE TOMAPregatitoare C100Sladariu Aura
Scoala Gimnaziala I.A.BassarabescuDUMITRASCU SERGIU STEFANPregatitoare D100Calavie Iuliana
Scoala Gimnaziala I.A.BassarabescuMANOLACHE RARESPregatitoare C100Sladariu Aura
Scoala Gimnaziala Nr.1 MizilVISINOIU IRINAPregatitoare B100Alexandrescu Catalina
Scoala Gimnaziala Principesa MariaAndronache Lavinia Maria NicolePregatitoare B99Bodea Larisa
Scoala Gimnaziala Principesa MariaLazar Alina Anne MaryPregatitoare B97Bodea Larisa
Scoala Gimnaziala Principesa MariaAlradi Karina SilviaPregatitoare B91Bodea Larisa
Scoala Gimnaziala Principesa MariaFecioru Maya MihaelaPregatitoare B81Bodea Larisa
Scoala Grigore MoisilRIZEA RARES Pregatitoare A100MITROIU CRISTINA
Scoala Grigore MoisilMIHAI DAVIDPregatitoare A100MITROIU CRISTINA
Scoala Grigore MoisilLUCA RADUPregatitoare A100MITROIU CRISTINA
Scoala Grigore MoisilSTOICA RADUPregatitoare A100MITROIU CRISTINA
Scoala Grigore MoisilCONSTANTIN ALEXANDRAPregatitoare A77MITROIU CRISTINA
Scoala Nicolae TitulescuCIOBOATA DAVIDPregatitoare 95Preda Constanta-Luminita
Scoala Nicolae TitulescuDIMACHE MARIAPregatitoare 95Preda Constanta-Luminita
Scoala Nicolae TitulescuSTOICA SABINAPregatitoare 95Preda Constanta-Luminita
Scoala Nicolae TitulescuTAPU FILIPPregatitoare 95Preda Constanta-Luminita
Scoala Nicolae TitulescuIONITA TEODORAPregatitoare 90Preda Constanta-Luminita
Scoala Nicolae TitulescuCOJOCARU CLARAPregatitoare 85Preda Constanta-Luminita
Scoala Poienarii ApostoliPreda AndreiPregatitoare A100Dogaru Laura

Inapoi la centrele de concurs