Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate judet


Judet:Bacau
Clasa:1
ScoalaNume elevClasaPuncteCadru didactic
Ciprian PorumbescuCiobanu DenisaI A100Motei Viorica
Ciprian PorumbescuHanganu Ana MariaI A100Motei Viorica
Ciprian PorumbescuSilochi MateoI A97Motei Viorica
Ciprian PorumbescuArseni DavidI A97Motei Viorica
Liceul Tehnologic DarmanestiMinca Alexandru IoanI A100Alexa Viorica
Liceul Tehnologic DarmanestiPintea Maria AmaliaI A95Alexa Viorica
Liceul Tehnologic DarmanestiBalas Erica GeorgianaI A93Alexa Viorica
Scoala Al.I.CuzaRACHIERU BOGDAN TEODORI D95Nica Diana
Scoala Al.I.CuzaBORCEA DENIS-DAVIDI D95Nica Diana
Scoala Alecu RussoPistea Andrei IonutI A100GABOR RAMONA ADI
Scoala Alecu RussoMatanie SmarandaI A100GABOR RAMONA ADI
Scoala Alecu RussoMaxim Denis AndreiI A100GABOR RAMONA ADI
Scoala Alecu RussoVascan Mihai DragosI A100GABOR RAMONA ADI
Scoala Alecu RussoNeculaescu Lucas AndreiI A100GABOR RAMONA ADI
Scoala Alecu RussoSima Lucas MateiI A100GABOR RAMONA ADI
Scoala Alecu RussoNistor MarioI A100GABOR RAMONA ADI
Scoala Alecu RussoIstoc Andreea ElenaI A100GABOR RAMONA ADI
Scoala Alecu RussoBUCIUMEL NATALIA LUIZAI B100BOGDAN MIHAELA
Scoala Alecu RussoNICA ION BOGDANI B100BOGDAN MIHAELA
Scoala Alecu RussoBUDAU DARIA ELVIRAI B100BOGDAN MIHAELA
Scoala Alecu RussoIacob Georgiana DianaI A100GABOR RAMONA ADI
Scoala Alecu RussoFlorescu Angela-Elena- GabrielaI A100GABOR RAMONA ADI
Scoala Alecu RussoBUDAU MARAI B100BOGDAN MIHAELA
Scoala Alecu RussoDUTU RARES MARIANI B100BOGDAN MIHAELA
Scoala Alecu RussoFILIP ALBERTO CELINII B100BOGDAN MIHAELA
Scoala Alecu RussoGATEJ AMALIA MARIAI B100BOGDAN MIHAELA
Scoala C-tin PlatonAxinte Patrik CristianI A100Grecu Lucica Maria
Scoala C-tin PlatonEnasel Ana MariaI A100Grecu Lucica Maria
Scoala C-tin PlatonZaharia VladI B100Simion Nina
Scoala C-tin PlatonOsenschi LorenaI B100Simion Nina
Scoala C-tin PlatonPerja RaresI B100Simion Nina
Scoala C-tin PlatonAntohi RoxanaI B100Simion Nina
Scoala E.RacovitaCIOCA DAVID STEFANI A100Mosie Cosette
Scoala E.RacovitaBucur Miruna ElenaI B80Duta Mihaela
Scoala George CalinescuRuxandu MateiI A100BUTA DORICA
Scoala George CalinescuGheorghita AugustinI A100BUTA DORICA
Scoala George CalinescuBranici Faraon MatiaI A98BUTA DORICA
Scoala George CalinescuCiocoiu DariaI A87BUTA DORICA
Scoala George CalinescuHilohi StefanI B86TUFA NADIA
Scoala George CalinescuNegoescu Daria StefaniaI C80ANDREI NELA
Scoala George CalinescuBounegru MarianI C80ANDREI NELA
Scoala George CalinescuBoga YasminaI C75ANDREI NELA
Scoala George EnescuIorga RaissaI B100Caloian Laura
Scoala George EnescuCiosu BiancaI B100Caloian Laura
Scoala George EnescuZaharia Andrei RazvanI B100Caloian Laura
Scoala George EnescuFlorea IlariaI B90Caloian Laura
Scoala George EnescuGospodiu Ana MariaI B90Caloian Laura
Scoala George EnescuAvramoaie StefaniaI B86Caloian Laura
Scoala Gimnaziala M. CostinBOCA ANDREEAI A100ACAR MARCELA
Scoala Gimnaziala M. CostindanailaI A100ACAR MARCELA
Scoala Gimnaziala M. CostinSANDU TUDORI A95ACAR MARCELA
Scoala Gimnaziala Alexandru cel BunMoisa EcaterinaI A100MOISA CARMEN PINTILIE MARIA
Scoala Gimnaziala Alexandru cel BunObreja Nicolle-DaliaI A100MOISA CARMEN PINTILIE MARIA
Scoala Gimnaziala Alexandru cel BunAxinte Raisa-TianaI B100IOSUB LENUTA BLANARU PETRONELA
Scoala Gimnaziala Alexandru cel BunRusti StefanI B100IOSUB LENUTA BLANARU PETRONELA
Scoala Gimnaziala Alexandru cel BunMarcu Luca-AndreiI B100IOSUB LENUTA BLANARU PETRONELA
Scoala Gimnaziala Alexandru cel BunMoise Ioana - CristinaI B100IOSUB LENUTA BLANARU PETRONELA
Scoala Gimnaziala Alexandru cel BunAndrei GabrielaI B100IOSUB LENUTA BLANARU PETRONELA
Scoala Gimnaziala Alexandru cel BunMariut Serena MariaI B100IOSUB LENUTA BLANARU PETRONELA
Scoala Gimnaziala Alexandru cel BunOjog Delia-TeodoraI B100IOSUB LENUTA BLANARU PETRONELA
Scoala Gimnaziala Alexandru cel BunCosa Tudor-AndreiI A99MOISA CARMEN PINTILIE MARIA
Scoala Gimnaziala Alexandru cel BunPantelimon IoanaI A99MOISA CARMEN PINTILIE MARIA
Scoala Gimnaziala Alexandru cel BunOjog Ioan-AlexandruI A99MOISA CARMEN PINTILIE MARIA
Scoala Gimnaziala Alexandru cel BunBleanda Matei-IonutI B98IOSUB LENUTA BLANARU PETRONELA
Scoala Gimnaziala Alexandru cel BunNedelcu Mara-AndreeaI A98MOISA CARMEN PINTILIE MARIA
Scoala Gimnaziala Alexandru cel BunGruia VictorI B95IOSUB LENUTA BLANARU PETRONELA
Scoala Gimnaziala Alexandru cel BunBordeianu Stefania-CristinaI B95IOSUB LENUTA BLANARU PETRONELA
Scoala Gimnaziala Alexandru cel BunPintilie Briana-MariaI A95MOISA CARMEN PINTILIE MARIA
Scoala Gimnaziala Alexandru cel BunPopa Denis-AndreiI B95IOSUB LENUTA BLANARU PETRONELA
Scoala Gimnaziala Alexandru cel BunRauca Alin-AndreiI B95IOSUB LENUTA BLANARU PETRONELA
Scoala Gimnaziala Alexandru cel BunSandulache StefanI B95IOSUB LENUTA BLANARU PETRONELA
Scoala Gimnaziala Alexandru cel BunCuzmin Andreea - AdelinaI B95IOSUB LENUTA BLANARU PETRONELA
Scoala Gimnaziala Alexandru cel BunTrofor Daria-StefanaI A92MOISA CARMEN PINTILIE MARIA
Scoala Gimnaziala Alexandru cel BunLacatusu Victor-StefanelI B91IOSUB LENUTA BLANARU PETRONELA
Scoala Gimnaziala Alexandru cel BunMiron-Tanase CatalinaI B91IOSUB LENUTA BLANARU PETRONELA
Scoala Gimnaziala Alexandru cel BunChiribau Elena-CristinaI B91IOSUB LENUTA BLANARU PETRONELA
Scoala Gimnaziala Alexandru cel BunGhiata Minodora - MariaI B90IOSUB LENUTA BLANARU PETRONELA
Scoala Gimnaziala Alexandru cel BunAndries Denis StefanI B90IOSUB LENUTA BLANARU PETRONELA
Scoala Gimnaziala Alexandru cel BunDoboseriu David-CristianI A90MOISA CARMEN PINTILIE MARIA
Scoala Gimnaziala Alexandru cel BunPetraru Patrick- AndreiI A89MOISA CARMEN PINTILIE MARIA
Scoala Gimnaziala Alexandru cel BunStoican Robert- IonutI A89MOISA CARMEN PINTILIE MARIA
Scoala Gimnaziala Alexandru cel BunBortun Ania-MariaI B85IOSUB LENUTA BLANARU PETRONELA
Scoala Gimnaziala Alexandru cel BunTamas Denisa-AlexandraI B80IOSUB LENUTA BLANARU PETRONELA
Scoala Gimnaziala Alexandru cel BunGrosu Stefania-CatalinaI B80IOSUB LENUTA BLANARU PETRONELA
Scoala Gimnaziala Alexandru cel BunBalan Delia -MariaI B75IOSUB LENUTA BLANARU PETRONELA
Scoala Gimnaziala Alexandru cel BunCraciun Maya- MariaI A72MOISA CARMEN PINTILIE MARIA
Scoala Gimnaziala Domnita MariaTataru AndreiI B100Acatrini Corina
Scoala Gimnaziala Domnita MariaDogaru CosminaI A98Beldiman Codrina
Scoala Gimnaziala Domnita MariaDragu NataliaI A94Beldiman Codrina
Scoala Gimnaziala Ion Creanga BacauBALAN SOFIAI B100Birleanu Monica
Scoala Gimnaziala ION LUCABalaita RuxandraI E100Barbu Alina-Maria
Scoala Gimnaziala ION LUCABreahna CleopatraI E100Barbu Alina-Maria
Scoala Gimnaziala ION LUCAUricaru TheodoraI E100Barbu Alina-Maria
Scoala Gimnaziala ION LUCAHerghelegiu MariaI E98Barbu Alina-Maria
Scoala Gimnaziala Nicolae BalcescuSTANCIU NICOLETAI A95MOCANU-SAVU MARINELA-DOINA
Scoala Gimnaziala Nicolae BalcescuVAREA ADELINAI A95MOCANU-SAVU MARINELA-DOINA
Scoala Gimnaziala Nicolae BalcescuCODIRLEANU DAVIDI A90MOCANU-SAVU MARINELA-DOINA
Scoala Gimnaziala Nicolae BalcescuMINDRU AMALIAI A85MOCANU-SAVU MARINELA-DOINA
Scoala Gimnaziala nr 1 OrbeniDragoi Nicoleta Elena I100 Inv. Untea-Mare Brandusa Mariana
Scoala Gimnaziala nr 1 OrbeniUntea-Mare George StefanI95 Inv. Untea-Mare Brandusa Mariana
Scoala Gimnaziala nr 1 OrbeniCiobotaru Denisa Mihaela I95 Inv. Untea-Mare Brandusa Mariana
Scoala Gimnaziala nr 1 OrbeniTilita Maria I90 Inv. Untea-Mare Brandusa Mariana
Scoala Gimnaziala Nr. 1 TurluianuSPATARU IULIA-ALEXANDRAI A100Ioja Angela
Scoala Gimnaziala Nr. 1 TurluianuPOPA SANZIANAI A100Ioja Angela
Scoala Gimnaziala Stefan cel MareARCHIP MATEII B100FRIGURA CRISTINA
Scoala Gimnaziala Stefan cel MareFRIGURA ILINCAI B100 FRIGURA CRISTINA
Scoala M. DraganSurdu MalinaI B100Spiridon Gheorghe
Scoala M. DraganPavel Cezara ElenaI B100Spiridon Gheorghe
Scoala M. DraganTatarasanu Alexia IoanaI B100Spiridon Gheorghe
Scoala M. DraganPaveluc Rares PaulI D100Necsoiu Caselia
Scoala M. DraganBalmus Vlad AndreiI E100Dumitru Gabriela
Scoala M. DraganBejan Tudor MarianI E100Dumitru Gabriela
Scoala M. DraganBenchea Cristian StefanI E100Dumitru Gabriela
Scoala M. DraganRusu Octavian RaduI E100Dumitru Gabriela
Scoala M. DraganBorcea Robert NicolaeI A100Adumitroaei Ioana Anca
Scoala M. DraganBaraban Andrei IlieI A100Adumitroaei Ioana Anca
Scoala M. DraganPanturu Darius RazvanI B100Spiridon Gheorghe
Scoala M. DraganLaza Rares ConstantinI B100Spiridon Gheorghe
Scoala M. DraganCozma NicolasI A100Adumitroaei Ioana Anca
Scoala M. DraganPloscaru Sofia MariaI A100Adumitroaei Ioana Anca
Scoala M. DraganPopa AnastasiaI A100Adumitroaei Ioana Anca
Scoala M. DraganPopa MaximilianI A100Adumitroaei Ioana Anca
Scoala M. DraganGhelbere MariaI B100Spiridon Gheorghe
Scoala M. DraganLupescu Denis StefanI A100Adumitroaei Ioana Anca
Scoala M. DraganBerza Vladimir StefanI B100Spiridon Gheorghe
Scoala M. DraganBalaban Cosmin StefanI B100Spiridon Gheorghe
Scoala M. DraganApetrei Maya TerezaI B100Spiridon Gheorghe
Scoala M. DraganMunteanu MirunaI A100Adumitroaei Ioana Anca
Scoala M. DraganBusuioc PetruI A96Adumitroaei Ioana Anca
Scoala M. DraganVasluianau Luca AndreiI A96Adumitroaei Ioana Anca
Scoala M. DraganBunduc Maia PaulaI B95Spiridon Gheorghe
Scoala M. DraganFocsaneanu CarlaI A95Adumitroaei Ioana Anca
Scoala M. DraganPruteanu Elvis GeorgeI B95Spiridon Gheorghe
Scoala M. DraganBargu Amalia MariaI B95Spiridon Gheorghe
Scoala M. DraganGoga Tudor ConstantinI B95Spiridon Gheorghe
Scoala M. DraganBuhucianu Darius AlexandruI B95Spiridon Gheorghe
Scoala M. DraganPopa Andrada TeonaI A94Adumitroaei Ioana Anca
Scoala M. DraganPaduraru Mateo GeorgeI A94Adumitroaei Ioana Anca
Scoala M. DraganPopescu PaulI A94Adumitroaei Ioana Anca
Scoala M. DraganPatea Ana LuciaI A94Adumitroaei Ioana Anca
Scoala M. DraganAngheluta Sarah ElenaI D94Necsoiu Caselia
Scoala M. DraganCirlan AlexandruI A92Adumitroaei Ioana Anca
Scoala M. DraganGunea-Gaina Rares GabrielI B90Spiridon Gheorghe
Scoala M. DraganHutup Delia GabrielaI B90Spiridon Gheorghe
Scoala M. DraganCretu RaulI B90Spiridon Gheorghe
Scoala M. DraganCapra EcaterinaI B90Spiridon Gheorghe
Scoala M. DraganLangu AndreiI B90Spiridon Gheorghe
Scoala M. DraganVita Filip GeorgeI E90Dumitru Gabriela
Scoala M. DraganAndriciuc Tudor AndreiI D90Necsoiu Caselia
Scoala M. DraganCraciun Vladimir AndreiI D88Necsoiu Caselia
Scoala M. DraganVilcu Petru MatiasI A85Adumitroaei Ioana Anca
Scoala M. DraganAntal Mara EleonoraI D80Necsoiu Caselia
Scoala M. DraganMarian YustinI A80Adumitroaei Ioana Anca
Scoala M. DraganSandulache MariaI A65Adumitroaei Ioana Anca
Scoala Primara nr 3 ScurtaIrimia Delia StefaniaI 100Stanescu Maria
Scoala Primara nr 3 ScurtaIrimia Robert GheorghitaI 100Stanescu Maria
Scoala Primara nr 3 ScurtaCircei PavelI 100Stanescu Maria
Scoala Primara nr 3 ScurtaCleanu Petrina CristinaI 100Stanescu Maria
Scoala Primara nr 3 ScurtaPetre Stefania MadalinaI 100Stanescu Maria
Scoala Primara nr 3 ScurtaPetre Gabita-DragosI 100Stanescu Maria
Scoala Primara nr 3 ScurtaCircei Robert-NicolasI 100Stanescu Maria
Scoala S. HaretMIHAILA DARIUS-SEBASTIANI A100DUMITRASCU MIIA
Scoala S. HaretRUSU BIANCA-IOANAI A100DUMITRASCU MIIA
Scoala S. HaretOLARIU ANDREEA-SARAI C100ANTON MARIETA
Scoala S. HaretDARIE OVIDIUI B100PINTILIE IRINA CRISTINA
Scoala S. HaretPOPA ROBERT-CONSTANTINI A98DUMITRASCU MIIA
Scoala S. HaretMARIC IUSTINI A95DUMITRASCU MIIA
Scoala S. HaretANDONE GEORGE-MATEII A80DUMITRASCU MIIA
Scoala S. HaretIONAS ARIANA-IOANAI A80DUMITRASCU MIIA

Inapoi la centrele de concurs