Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate judet


Judet:Valcea
Clasa:0
ScoalaNume elevClasaPuncteCadru didactic
Colegiul National de informatica Matei Basarab Binder ErikPregatitoare C100Parvulescu Mihaela
Colegiul National de informatica Matei Basarab IVAN IOANAPregatitoare B100MIRELA POPESCU
Colegiul National de informatica Matei Basarab CRACANA LORENAPregatitoare B100MIRELA POPESCU
Colegiul National de informatica Matei Basarab DIACONU ANDREEA TEODORAPregatitoare D100CRISTINA SERBAN
Colegiul National de informatica Matei Basarab CARCIUMARU DAVIDPregatitoare A100EMILIA RADUCIOIU
Colegiul National de informatica Matei Basarab ANGELESCU MARAPregatitoare A100EMILIA RADUCIOIU
Colegiul National de informatica Matei Basarab DINU STEFANIAPregatitoare B100MIRELA POPESCU
Colegiul National de informatica Matei Basarab Vasilescu MelisaPregatitoare C100Parvulescu Mihaela
Colegiul National de informatica Matei Basarab Tudorica FabioPregatitoare C100Parvulescu Mihaela
Colegiul National de informatica Matei Basarab Binder ErikPregatitoare C100Parvulescu Mihaela
Colegiul National de informatica Matei Basarab Stanca PaulaPregatitoare C100Parvulescu Mihaela
Colegiul National de informatica Matei Basarab Mihalcea AnaMariaPregatitoare C100Parvulescu Mihaela
Colegiul National de informatica Matei Basarab Smeu MarucaPregatitoare C100Parvulescu Mihaela
Colegiul National de informatica Matei Basarab Fageteanu MariaPregatitoare C100Parvulescu Mihaela
Colegiul National de informatica Matei Basarab Despoiu MelissaPregatitoare C100Parvulescu Mihaela
Colegiul National de informatica Matei Basarab Stani DariusPregatitoare C100Parvulescu Mihaela
Colegiul National de informatica Matei Basarab Dancila AlexiaPregatitoare C100Parvulescu Mihaela
Colegiul National de informatica Matei Basarab SUTEU BOGDANPregatitoare D99CRISTINA SERBAN
Colegiul National de informatica Matei Basarab CALCIU ALESSIAPregatitoare D99CRISTINA SERBAN
Colegiul National de informatica Matei Basarab TUDOR IOANA CATALINAPregatitoare D98CRISTINA SERBAN
Colegiul National de informatica Matei Basarab HURLUP FRANCESCAPregatitoare A98EMILIA RADUCIOIU
Colegiul National de informatica Matei Basarab COSTACHE STEFAN CRISTIANPregatitoare D98CRISTINA SERBAN
Colegiul National de informatica Matei Basarab PASCUT ANA SOFIAPregatitoare B97MIRELA POPESCU
Colegiul National de informatica Matei Basarab CRANGA ANTONIOPregatitoare G95AURA DOGARU
Colegiul National de informatica Matei Basarab RABAN MIHNEA PAVELPregatitoare B95MIRELA POPESCU
Colegiul National de informatica Matei Basarab PIRVU TEODORAPregatitoare A93EMILIA RADUCIOIU
Colegiul National de informatica Matei Basarab SELARU ANDRAPregatitoare D93CRISTINA SERBAN
Colegiul National de informatica Matei Basarab DUMITRU ANTONPregatitoare A93EMILIA RADUCIOIU
Colegiul National de informatica Matei Basarab COPACEANU MATEIPregatitoare A93EMILIA RADUCIOIU
Colegiul National de informatica Matei Basarab POPA ISABELLAPregatitoare A93EMILIA RADUCIOIU
Colegiul National de informatica Matei Basarab BARABAS ALYSSAPregatitoare A93EMILIA RADUCIOIU
Colegiul National de informatica Matei Basarab ZAHARIA EMAPregatitoare B90MIRELA POPESCU
Colegiul National de informatica Matei Basarab GAULEA IUSTIN GABRIELPregatitoare D90CRISTINA SERBAN
Colegiul National de informatica Matei Basarab OROSANU ALEXANDRUPregatitoare B89MIRELA POPESCU
Colegiul National de informatica Matei Basarab CHINDRIS ANAPregatitoare B89MIRELA POPESCU
Colegiul National de informatica Matei Basarab GRANISTEANU PATRIKPregatitoare A87EMILIA RADUCIOIU
Colegiul National de informatica Matei Basarab PREDESCU ANA MARIAPregatitoare A87EMILIA RADUCIOIU
Colegiul National de informatica Matei Basarab STOIAN DARIAPregatitoare G86AURA DOGARU
Colegiul National de informatica Matei Basarab POPI LUCA ANDREIPregatitoare G85AURA DOGARU
Colegiul National de informatica Matei Basarab MANDA ERIC ALEXANDRUPregatitoare B85MIRELA POPESCU
Colegiul National de informatica Matei Basarab Calin ElisaPregatitoare C81Parvulescu Mihaela
Colegiul National de informatica Matei Basarab DINICA IOAN AUGUSTINPregatitoare D80CRISTINA SERBAN
Colegiul National de informatica Matei Basarab TUDOSIE ANDREEA STEFANIAPregatitoare D80CRISTINA SERBAN
Colegiul National de informatica Matei Basarab PREDUS ROXANAPregatitoare D78CRISTINA SERBAN
Colegiul National de informatica Matei Basarab MATEI NICOLAS ALEXANDRUPregatitoare D69CRISTINA SERBAN
Colegiul National de informatica Matei Basarab STANCU MIHAI STEFANPregatitoare D66CRISTINA SERBAN
Colegiul National de informatica Matei Basarab CIOBACA IZABELAPregatitoare DPart.CRISTINA SERBAN
Sc.Gim.Nicolae BalcescuILINCA FLORIN CRISTIANPregatitoare B100STANCIU ELVIRA
Sc.Gim.Nicolae BalcescuGIURA DUMITRU CRISTIANPregatitoare B100STANCIU ELVIRA
Sc.Gim.Nicolae BalcescuDUMITRASCU ROBERT CONSTANTINPregatitoare B100STANCIU ELVIRA
Sc.Gim.Nicolae BalcescuDINCA STEFANIA ALEXANDRAPregatitoare B100STANCIU ELVIRA
Sc.Gim.Nicolae BalcescuDIACONU GEORGIANA ISABELLEPregatitoare B100STANCIU ELVIRA
Sc.Gim.Nicolae BalcescuBUTISTEANU MARIA MIHAELAPregatitoare B100STANCIU ELVIRA
Sc.Gim.Nicolae BalcescuBUDURASCU YANIS ANDREIPregatitoare B100STANCIU ELVIRA
Sc.Gim.Nicolae BalcescuBOSTINA ADINA MARIAPregatitoare B100STANCIU ELVIRA
Sc.Gim.Nicolae BalcescuBOBOCEL LUCA ANDREIPregatitoare B100STANCIU ELVIRA
Sc.Gim.Nicolae BalcescuBALUTOIU ANTONIO ANDREIPregatitoare B100STANCIU ELVIRA
Sc.Gim.Nicolae BalcescuBADARAU AYANA MARIAPregatitoare B100STANCIU ELVIRA
Sc.Gim.Nicolae BalcescuILINCUTA ELENA MIHAELA MALINAPregatitoare B100STANCIU ELVIRA
Sc.Gim.Nicolae BalcescuION LUCIA TEODORAPregatitoare B100STANCIU ELVIRA
Sc.Gim.Nicolae BalcescuTUDOR CONSTANTIN MIHAI MARIUSPregatitoare B100STANCIU ELVIRA
Sc.Gim.Nicolae BalcescuSTANESCU HERMINA MARIAPregatitoare B100STANCIU ELVIRA
Sc.Gim.Nicolae BalcescuSTANCIU DARIA MARIAPregatitoare B100STANCIU ELVIRA
Sc.Gim.Nicolae BalcescuROSU TEODOR GABRIELPregatitoare B100STANCIU ELVIRA
Sc.Gim.Nicolae BalcescuPOGONEANU ALESIA ELENAPregatitoare B100STANCIU ELVIRA
Sc.Gim.Nicolae BalcescuPETRARIU DAVID MIHAIPregatitoare B100STANCIU ELVIRA
Sc.Gim.Nicolae BalcescuMIRON ANA MARIAPregatitoare B100STANCIU ELVIRA
Sc.Gim.Nicolae BalcescuMATEI ALEXANDRU MARIANPregatitoare B100STANCIU ELVIRA
Sc.Gim.Nicolae BalcescuLIXANDRA TEODOR MIHAIPregatitoare B100STANCIU ELVIRA
Sc.Gim.Nicolae BalcescuLAESI DARIA STEFANIAPregatitoare B100STANCIU ELVIRA
Sc.Gim.Nicolae BalcescuVALEANU YANIS CRISTIANPregatitoare B100STANCIU ELVIRA
Sc.Gim.Nicolae BalcescuPOPESCU STEFANIA ALEXIAPregatitoare A100VADUVA NATALIA
Sc.Gim.Nicolae BalcescuSELESCU ION ALEXANDRUPregatitoare A100VADUVA NATALIA
Sc.Gim.Nicolae BalcescuCONSTANTIN EDUARD GABRIELPregatitoare A100VADUVA NATALIA
Sc.Gim.Nicolae BalcescuTANASE ANDRA MARIAPregatitoare A100VADUVA NATALIA
Sc.Gim.Nicolae BalcescuTRUSCA DARIA ALEXANDRAPregatitoare A100VADUVA NATALIA
Sc.Gim.Nicolae BalcescuFATIHI EMILPregatitoare A100VADUVA NATALIA
Sc.Gim.Nicolae BalcescuVLADU IOAN DAVIDPregatitoare A100VADUVA NATALIA
Sc.Gim.Nicolae BalcescuCRACIUNESCU FLORENTINA GABRIELAPregatitoare A100VADUVA NATALIA
Sc.Gim.Nicolae BalcescuBUDURASCU LAVINIAPregatitoare C100SIMOIU DANIELA
Sc.Gim.Nicolae BalcescuCIOBANU ANDREEA KARINAPregatitoare A100VADUVA NATALIA
Sc.Gim.Nicolae BalcescuBANICA ANTONIO MARIUSPregatitoare A100VADUVA NATALIA
Sc.Gim.Nicolae BalcescuDOBRE TEODORPregatitoare B100STANCIU ELVIRA
Sc.Gim.Nicolae BalcescuCALINESCU MARIA ANCUTAPregatitoare A100VADUVA NATALIA
Sc.Gim.Nicolae BalcescuSASU IOANAPregatitoare C100SIMOIU DANIELA
Sc.Gim.Nicolae BalcescuLEULESCU SERGIU MIHAIPregatitoare A98VADUVA NATALIA
Sc.Gim.Nicolae BalcescuNECSULESCU IOAN ALEXANDRUPregatitoare A98VADUVA NATALIA
Sc.Gim.Nicolae BalcescuPETRESCU ANDREI MARIUSPregatitoare A98VADUVA NATALIA
Sc.Gim.Nicolae BalcescuSANDULESCU ANAPregatitoare C98SIMOIU DANIELA
Sc.Gim.Nicolae BalcescuSTEFAN LUCA CONSTANTINPregatitoare A98VADUVA NATALIA
Sc.Gim.Nicolae BalcescuIORDACHE LORENAPregatitoare C98SIMOIU DANIELA
Sc.Gim.Nicolae BalcescuVALIUC IONUTPregatitoare C98SIMOIU DANIELA
Sc.Gim.Nicolae BalcescuFILIP ALEXIAPregatitoare C98SIMOIU DANIELA
Sc.Gim.Nicolae BalcescuPETRICA GABRIELPregatitoare C96SIMOIU DANIELA
Sc.Gim.Nicolae BalcescuGEACAR ANDRADA MARIAPregatitoare A90VADUVA NATALIA
Sc.Gim.Nicolae BalcescuDINCULESCU IANIS RAULPregatitoare A90VADUVA NATALIA
Sc.Gim.Nicolae BalcescuMIHALCEA MARIA ALEXANDRAPregatitoare B90STANCIU ELVIRA
Sc.Gim.Nicolae BalcescuDIN NICOLETA LILIANAPregatitoare B80STANCIU ELVIRA
Scoala Anton PannFIRICA IOANAPregatitoare C100SASU ROXANA
Scoala Anton PannSASU RAZVANPregatitoare C100SASU ROXANA
Scoala Anton PannBRADEANU GIULIAPregatitoare C98SASU ROXANA
Scoala Anton PannBRADEANU STEFANPregatitoare C98SASU ROXANA
Scoala Anton PannENACHE ADRIANAPregatitoare C98SASU ROXANA
Scoala Anton PannFOLESCU MARIAPregatitoare C96SASU ROXANA
Scoala Anton PannSMARANDOIU MARIAPregatitoare C88SASU ROXANA
Scoala Anton PannSANDA IOANAPregatitoare C83SASU ROXANA
Scoala Anton PannSANDA MARIAPregatitoare C83SASU ROXANA
Scoala Anton PannSTAMATE TEODORAPregatitoare C83SASU ROXANA
Scoala Anton PannSIRBU DAVID Pregatitoare C72SASU ROXANA
Scoala Gimnaziala nr 10Ponov Eduard - IonutPregatitoare B100Gherghina - Tudor Aurora
Scoala Gimnaziala nr 10Neacsa Razvan - GabrielPregatitoare B100Gherghina - Tudor Aurora
Scoala Gimnaziala nr 10Popa Constantin - PaulPregatitoare B100Gherghina - Tudor Aurora
Scoala Gimnaziala nr 10Tudor Elena - IzabelaPregatitoare C100Boieriu Elena
Scoala Gimnaziala Nr 4Cretu Maria-IoanaPregatitoare A100Ionita Valerica
Scoala Gimnaziala Nr.13Tichirel LucaPregatitoare A100Mischiu Ileana Mosteanu Loredana
Scoala Gimnaziala Nr.13Baciu StefaniaPregatitoare A100Mischiu Ileana Mosteanu Loredana
Scoala Gimnaziala Nr.13Padina AdinaPregatitoare A100Mischiu Ileana Mosteanu Loredana
Scoala Gimnaziala Nr.13Turel MarioPregatitoare A99Mischiu Ileana Mosteanu Loredana
Scoala Gimnaziala Nr.13Draghici DariusPregatitoare A99Mischiu Ileana Mosteanu Loredana
Scoala Gimnaziala Nr.13Zarioiu GabrielPregatitoare B98Olaru Maria Vilcu Raluca
Scoala Gimnaziala Nr.13Ciulpan Antonia MariaPregatitoare C95Sandu Emilia Stefan Mariana
Scoala Gimnaziala Nr.13Bivolu AlbertPregatitoare A95Mischiu Ileana Mosteanu Loredana
Scoala Gimnaziala Nr.13Uta DariusPregatitoare A90Mischiu Ileana Mosteanu Loredana
Scoala Gimnaziala Nr.13Trucmel AndreeaPregatitoare A90Mischiu Ileana Mosteanu Loredana
Scoala Primara Discovery KidsBalici Ioana MariaPregatitoare Spa100Balint Mihaela
Scoala Take IonescuPETRIA GEORGE-ALEXANDRUPregatitoare B100SUROVCEK ION
Scoala Take IonescuZAHARIA ERIKA-MARIAPregatitoare B100SUROVCEK ION
Scoala Take IonescuPETRESCU DARIUS-ANDREIPregatitoare B94SUROVCEK ION

Inapoi la centrele de concurs