Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Olt
Localitate:Bals
Scoala:Scoala Gimnaziala Mihail Drumes
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
PATRU DAVIDI A100ZAHARIA MARIANA
TORA RAZVANI A100ZAHARIA MARIANA
BURAT ALEXANDRAI A98ZAHARIA MARIANA
PISLEA ALEXANDRA I A98ZAHARIA MARIANA
GIDU OCTAVIAN GEORGEI A97ZAHARIA MARIANA
NITA MIHAILI A95ZAHARIA MARIANA
TANASIE CATALINAI A95ZAHARIA MARIANA
MIREA IUSTINI A94ZAHARIA MARIANA
MOSTENESCU MADALINAI A90ZAHARIA MARIANA
MINCA BOGDAN IONUTII A100STANCULETU JANINA
PETRE ADELINA MIHAELAII A100STANCULETU JANINA
SERBAN CARLA NICOLETAII A100STANCULETU JANINA
CIOCOIU RAZVAN GABRIELII A98STANCULETU JANINA
ANDRUTA MAIA STEFANIAII A95STANCULETU JANINA
MUNTEANU ANDREI LUCAII A95STANCULETU JANINA
GHERGHINA DARIA ELENAII A90STANCULETU JANINA
MIHALACHE DELIA GABRIELAII A90STANCULETU JANINA
NEACSU MIHAI EDUARDII A90STANCULETU JANINA
PETRICA ANDREI PAULII A90STANCULETU JANINA
TUCUREANU PETRE FABIANII A90STANCULETU JANINA
STAN ELENA CARINAII A85STANCULETU JANINA
JIRCA-MORGUN SEBASTIAN GABRIELII B98NICOLAE MARIANA
UNGUREANU CRISTIAN VALENTINII B98NICOLAE MARIANA
ENACHE DARIANA IONELAII B96NICOLAE MARIANA
FALUTA ROXANA ELENAII B96NICOLAE MARIANA
RUSU ROBERTOII B93NICOLAE MARIANA
OLAREANU TONI ANDREIII B90NICOLAE MARIANA
MOINA ALEXANDRAIII A98PAUN MARIANA
ZAMFIRESCU RALUCAIII A95PAUN MARIANA
SOROIU ANCAIII A92PAUN MARIANA
Nicolae AndreiIII B96Costache Mirela
Dumitrascu Emma TeodoraIII B95Costache Mirela
Leonte RobertIII B93Costache Mirela
Florea BiancaIII B85Costache Mirela
ILIE ALESSIA MARIAIV A98MIHAESCU FLORENTINA
RADU CRISTIAN STEFANIV A91MIHAESCU FLORENTINA
BADANOIU ANDREEA ELENAIV A90MIHAESCU FLORENTINA
STOICA BIANCA GABRIELAIV A90MIHAESCU FLORENTINA
MARIN MARIA ALEXAIV B90RADULESCU VICTORIA
Udrea Eduard StefanPregatitoare A100Pirva Nicoleta Camelia
Badea Alexandra ElenaPregatitoare A99Pirva Nicoleta Camelia
Badea Andreea RebecaPregatitoare A99Pirva Nicoleta Camelia
Bunget David IonutPregatitoare A99Pirva Nicoleta Camelia
Cearapin Adrian GabrielPregatitoare A99Pirva Nicoleta Camelia
Gherghina Diana MihaelaPregatitoare A99Pirva Nicoleta Camelia
Leonte Natalia MariaPregatitoare A99Pirva Nicoleta Camelia
Stana Bogdan AndreiPregatitoare A99Pirva Nicoleta Camelia
Lunceanu Mariela AlexaPregatitoare A95Pirva Nicoleta Camelia
Guran Anamaria LuizaPregatitoare A94Pirva Nicoleta Camelia
Postolache Ion VladPregatitoare A91Pirva Nicoleta Camelia

Inapoi la centrele de concurs