Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Judetele si centrele din etapa I - concurenti de excelenta
AlbaRezultate
AbrudScoala Gimnaziala Avram IancuVezi concurentii de excelenta
AiudColegiul National Titu MaiorescuVezi concurentii de excelenta
AiudScoala Gimnaziala Axente SeverVezi concurentii de excelenta
AiudScoala Gimnaziala Ovidiu Hulea Vezi concurentii de excelenta
Alba IuliaLiceul cu Program SportivVezi concurentii de excelenta
Alba IuliaLiceul de Arte Regina MariaVezi concurentii de excelenta
Alba IuliaScoala Avram IancuVezi concurentii de excelenta
Alba IuliaScoala nr 6 Ion AgarbiceanuVezi concurentii de excelenta
Alba IuliaScoala Vasile Goldis Vezi concurentii de excelenta
BlajScoala Gimnaziala Toma CocisiuVezi concurentii de excelenta
CampeniScoala Gimnaziala CampeniVezi concurentii de excelenta
CenadeSCOALA GIMNAZIALA ION AGARBICEANUVezi concurentii de excelenta
CiugudScoala Gimnaziala Ciugud HapriaVezi concurentii de excelenta
OCNA MURESGIMNAZIALA LUCIAN BLAGAVezi concurentii de excelenta
SebesScoala Gimnaziala Nr. 2Vezi concurentii de excelenta
TeiusLiceul Teoretic TeiusVezi concurentii de excelenta
Vintu de JosScoala Gimnaziala Iuliu ManiuVezi concurentii de excelenta
AradRezultate
AradColegiul National Preparandia Dimitrie TichindealVezi concurentii de excelenta
AradLiceul National de Informatica AradVezi concurentii de excelenta
AradLiceul Teoretic Adam Muller Guttenbrunn AradVezi concurentii de excelenta
AradScoala Gimnaziala Caius Iacob AradVezi concurentii de excelenta
AradScoala Gimnaziala Mihai Eminescu AradVezi concurentii de excelenta
AradScoala Gimnaziala Nicolae BalcescuVezi concurentii de excelenta
SantanaSCOALA GIMNAZIALA SANTANAVezi concurentii de excelenta
SOFRONEASCOALA GIMNAZIALA VIRGIL IOVANAS SOFRONEAVezi concurentii de excelenta
ArgesRezultate
BarlaScoala Gimnaziala nr. 1 BarlaVezi concurentii de excelenta
BerevoestiSc. Gimn. Mihai Tican RumanoVezi concurentii de excelenta
Bughea de JosScoala Gimnaziala nr 1Vezi concurentii de excelenta
BuzoestiScoala Gimnaziala SerboeniVezi concurentii de excelenta
BuzoestiScola Gimnaziala VulpestiVezi concurentii de excelenta
CampulungScoala Gimnaziala C.D.AricescuVezi concurentii de excelenta
CAMPULUNGSCOALA GIMNAZIALA NANU MUSCELVezi concurentii de excelenta
CampulungScoala Gimnaziala nr.1 VulturestiVezi concurentii de excelenta
CampulungScoala Gimnaziala Sf. IacobVezi concurentii de excelenta
CampulungScoala Gimnaziala Theodor AmanVezi concurentii de excelenta
CampulungScoala Nanu MuscelVezi concurentii de excelenta
CampulungScoala Nanu MuscelVezi concurentii de excelenta
CampulungScoala Oprea Iorgulescu Vezi concurentii de excelenta
CorbiScoala Gimnaziala Naum RamniceanuVezi concurentii de excelenta
CosestiScoala gimnaziala iordache pacescuVezi concurentii de excelenta
COSTESTISCOALA GIMNAZIALA NR.1Vezi concurentii de excelenta
Curtea de ArgesScoala Gimnaziala Basarab IVezi concurentii de excelenta
Curtea de ArgesScoala Gimnaziala Mircea cel BatranVezi concurentii de excelenta
Curtea de ArgesScoala Gimnaziala Regina MariaVezi concurentii de excelenta
Curtea de ArgesScoala nr.5 Armand CalinescuVezi concurentii de excelenta
DomnestiLic. Teh. Petre-Ionescu MuscelVezi concurentii de excelenta
HarsestiScoala Gimnaziala HarsestiVezi concurentii de excelenta
LerestiScoala Gimnaziala Nr 1Vezi concurentii de excelenta
MioveniLiceul Teoretic Iulia ZamfirescuVezi concurentii de excelenta
MIOVENIScoala Gimnaziala George ToparceanuVezi concurentii de excelenta
MIOVENISCOALA LIVIU REBREANUVezi concurentii de excelenta
MirosiProf.Emil NegoitaVezi concurentii de excelenta
PitestiSc.Gim.Al.Davila PitestiVezi concurentii de excelenta
PitestiScoala Gimnaziala Ion MinulescuVezi concurentii de excelenta
PitestiScoala Gimnaziala Ion PillatVezi concurentii de excelenta
PitestiScoala Gimnaziala Marin PredaVezi concurentii de excelenta
PitestiScoala Gimnaziala Matei BasarabVezi concurentii de excelenta
PitestiScoala Gimnaziala Mircea cel BatranVezi concurentii de excelenta
PitestiScoala Gimnaziala Nicolae BalcescuVezi concurentii de excelenta
PitestiScoala Gimnaziala Nicolae IorgaVezi concurentii de excelenta
PitestiScoala Gimnaziala Nicolae Simonide Vezi concurentii de excelenta
PitestiScoala Gimnaziala TraianVezi concurentii de excelenta
PitestiScoala Gimnaziala Tudor ArgheziVezi concurentii de excelenta
PitestiScoala Gimnaziala Tudor MusatescuVezi concurentii de excelenta
PitestiSCOALA GIMNAZIALA TUDOR VLADIMIRESCU-STRUCTURA SCOALA NR 2Vezi concurentii de excelenta
PitestiScoala nr 11 Mihai EminescuVezi concurentii de excelenta
PitestiScoala nr 18Vezi concurentii de excelenta
Schitu GolestiScoala Gimnaziala nr.1 Schitu GolestiVezi concurentii de excelenta
stefanestiScoala Gim. Vintila BratianuVezi concurentii de excelenta
STOENESTISCOALA GIMNAZIALA NR 1 STOENESTIVezi concurentii de excelenta
TopoloveniLiceul TehnologicVezi concurentii de excelenta
BacauRezultate
AsauScoala Gimnaziala AsauVezi concurentii de excelenta
AsauSCOALA GIMNAZIALA NR 1 APA ASAU Vezi concurentii de excelenta
BacauColegiul National Pedagogic Stefan cel MareVezi concurentii de excelenta
BacauGimnaziala N. IorgaVezi concurentii de excelenta
BacauScoala Al.I.CuzaVezi concurentii de excelenta
BacauScoala Alecu RussoVezi concurentii de excelenta
BacauScoala Alexandru Ioan CuzaVezi concurentii de excelenta
BacauScoala C-tin PlatonVezi concurentii de excelenta
BacauScoala Gimnaziala M. CostinVezi concurentii de excelenta
BacauScoala Gimnaziala Alexandru cel BunVezi concurentii de excelenta
BacauScoala Gimnaziala Domnita MariaVezi concurentii de excelenta
BacauScoala Gimnaziala Dr. Al. SafranVezi concurentii de excelenta
BacauScoala Gimnaziala George BacoviaVezi concurentii de excelenta
BacauScoala Gimnaziala Georgeta Mircea CancicovVezi concurentii de excelenta
BacauScoala Gimnaziala ION LUCAVezi concurentii de excelenta
BacauScoala Gimnaziala Nr. 10 Vezi concurentii de excelenta
BacauScoala Gimnaziala Nr. 10Vezi concurentii de excelenta
BacauScoala M. DraganVezi concurentii de excelenta
BacauScoala S. HaretVezi concurentii de excelenta
Beresti-TazlauScoala Gimnaziala Beresti-TazlauVezi concurentii de excelenta
BogdanestiBOGDANESTIVezi concurentii de excelenta
BogdanestiScoala Gimnaziala BogdanestiVezi concurentii de excelenta
BuhociScoala GimnazialaVezi concurentii de excelenta
BuhusiScoala Gimnaziala Stefan cel MareVezi concurentii de excelenta
BuhusiScoala Mihai EminescuVezi concurentii de excelenta
CaiutiScoala Gimnaziala CaiutiVezi concurentii de excelenta
ComanestiCiprian PorumbescuVezi concurentii de excelenta
ComanestiScoala GIMNAZIALA CIPRIAN PORUMBESCU COMANESTIVezi concurentii de excelenta
ComanestiSCOALA GIMNAZIALA LIVIU REBREANUVezi concurentii de excelenta
DarmanestiLiceul Tehnologic DarmanestiVezi concurentii de excelenta
DarmanestiScoala Gimnaziala PlopuVezi concurentii de excelenta
DarmanestiScoala Nr 2 DarmanestiVezi concurentii de excelenta
ENACHESTISCOALA ENACHESTIVezi concurentii de excelenta
GaiceanaScoala Gimnaziala GaiceanaVezi concurentii de excelenta
HEMEIUSSCOALA GIMNAZIALA GRIGORE TABACARUVezi concurentii de excelenta
MaguraScoala Gimnaziala Emil BraescuVezi concurentii de excelenta
MoinestiScoala Alexandru SeverVezi concurentii de excelenta
MoinestiScoala George EnescuVezi concurentii de excelenta
MoinestiScoala St. LuchianVezi concurentii de excelenta
MoinestiScoala Tristan TzaraVezi concurentii de excelenta
MotoseniScoala Gimnaziala Gheorghe Nechita MotoseniVezi concurentii de excelenta
Nicolae BalcescuSc Gimnaziala nr 1 Valea SeacaVezi concurentii de excelenta
Nicolae BalcescuScoala Gimnaziala Nicolae BalcescuVezi concurentii de excelenta
OituzScoala Gimnaziala Nr. 1 OituzVezi concurentii de excelenta
OituzScoala Gimnaziala OituzVezi concurentii de excelenta
OnestiColegiul Sportiv Nadia ComaneciVezi concurentii de excelenta
OnestiScoala E.RacovitaVezi concurentii de excelenta
OnestiScoala George CalinescuVezi concurentii de excelenta
OnestiScoala Gimnaziala nr 9 Stefan cel MareVezi concurentii de excelenta
OnestiScoala nr 1Vezi concurentii de excelenta
OrbeniScoala Gimnaziala nr 1 OrbeniVezi concurentii de excelenta
PalancaScoala Gimnaziala PalancaVezi concurentii de excelenta
RacaciuniScoala Gimnaziala RacaciuniVezi concurentii de excelenta
RachitoasaLiceul Tehnologic RachitoasaVezi concurentii de excelenta
SascutScoala Gimnaziala SascutVezi concurentii de excelenta
ScorteniScoala cu clasele I-VIII ScorteniVezi concurentii de excelenta
ScurtaScoala Gimnaziala Nr. 1 ScurtaVezi concurentii de excelenta
ScurtaScoala Primara Nr. 3 ScurtaVezi concurentii de excelenta
Targu OcnaScoala nr 2Vezi concurentii de excelenta
Targu OcnaScoala Nr. 1Vezi concurentii de excelenta
TurluianuScoala Gimnaziala Nr. 1 TurluianuVezi concurentii de excelenta
BihorRezultate
BeiusScoala Gimnaziala Nicolae PopoviciuVezi concurentii de excelenta
BUNTESTISCOALA GIMNAZIALA NR. 1 BUNTESTIVezi concurentii de excelenta
Hidiselu de SusScoala Gimnaziala nr.1Hidiselu de SusVezi concurentii de excelenta
OradeaColegiul National Iosif VulcanVezi concurentii de excelenta
OradeaColegiul National Mihai EminescuVezi concurentii de excelenta
OradeaLICEUL DE ARTEVezi concurentii de excelenta
OradeaLiceul Ortodox Episcop Roman CiorogariuVezi concurentii de excelenta
OradeaLiceul Teologic Penticostal Betel Vezi concurentii de excelenta
OradeaLiceul Teoretic Lucian BlagaVezi concurentii de excelenta
OradeaLiceul Teoretic Onisifor GhibuVezi concurentii de excelenta
OradeaScoala Gimnaziala DaciaVezi concurentii de excelenta
OradeaScoala Gimnaziala Dimitrie CantemirVezi concurentii de excelenta
OradeaSCOALA GIMNAZIALA NICOLAE BALCESCUVezi concurentii de excelenta
OradeaScoala Gimnaziala Nr.11Vezi concurentii de excelenta
OradeaScoala Gimnaziala OLTEA DOAMNAVezi concurentii de excelenta
SuncuiusLiceul Tehnologic nr. 1 SuncuiusVezi concurentii de excelenta
TINCALICEUL TEORETIC NICOLAE JIGAVezi concurentii de excelenta
Bistrita-NasaudRezultate
BecleanC N Petru RaresVezi concurentii de excelenta
BecleanScoala Gimnaziala Grigore SilasiVezi concurentii de excelenta
BistritaColegiul National Andrei MuresanuVezi concurentii de excelenta
BistritaColegiul National Liviu RebreanuVezi concurentii de excelenta
BistritaLiceul Crestin LogosVezi concurentii de excelenta
BistritaScoala Gimnaziala Avram IancuVezi concurentii de excelenta
BistritaScoala Gimnaziala Nr. 1Vezi concurentii de excelenta
BistritaScoala Gimnaziala Nr. 4Vezi concurentii de excelenta
BistritaScoala Gimnaziala Stefan cel MareVezi concurentii de excelenta
Caianu Mic Liceul Tehnologic Ion Caian Romanul Vezi concurentii de excelenta
Cristestii-CiceuluiScoala Gimnaziala Cristestii-CiceuluiVezi concurentii de excelenta
Lunca IlveiScoala Gimnaziala Nr. 1 Lunca IlveiVezi concurentii de excelenta
MaieruLiceul Tehnologic Liviu RebreanuVezi concurentii de excelenta
MititeiMititeiVezi concurentii de excelenta
NasaudColegiul National George Cosbuc Vezi concurentii de excelenta
NasaudScoala Gimnaziala Mihai Eminescu Vezi concurentii de excelenta
Prundu-BirgauluiLiceul Radu PetrescuVezi concurentii de excelenta
RebrisoaraIacob si Ioachim Muresanu Vezi concurentii de excelenta
ReteagScoala Gimnaziala Ion Pop ReteganulVezi concurentii de excelenta
RodnaScoala Profesionala Florian Porcius Vezi concurentii de excelenta
RomuliScoala Gimnaziala RomuliVezi concurentii de excelenta
SalvaVezi concurentii de excelenta
SantSc. Gim. Enea Grapini - SantVezi concurentii de excelenta
Singeorz-BaiScoala Gimnaziala Artemiu Publiu AlexiVezi concurentii de excelenta
TELCIULICEUL TEHNOLOGIC TELCIUVezi concurentii de excelenta
TirlisuaLiceul Tehnologic TirlisuaVezi concurentii de excelenta
UriuScoala Gimnaziala UriuVezi concurentii de excelenta
BotosaniRezultate
BotosaniLiceul de Arta STEFAN LUCHIANVezi concurentii de excelenta
BotosaniScoala Gimnaziala Elena RaresVezi concurentii de excelenta
BotosaniScoala Gimnaziala Grigore AntipaVezi concurentii de excelenta
BotosaniScoala Gimnaziala Nr 13Vezi concurentii de excelenta
BotosaniScoala Gimnaziala Nr 17 Vezi concurentii de excelenta
BotosaniScoala Gimnaziala Nr. 11Vezi concurentii de excelenta
BotosaniScoala Gimnaziala Nr.10Vezi concurentii de excelenta
BotosaniScoala Gimnaziala Nr.7 Vezi concurentii de excelenta
BotosaniScoala Gimnaziala Stefan cel MareVezi concurentii de excelenta
BuimaceniScoala Primara Nr.2 BuimaceniVezi concurentii de excelenta
DARABANIScoala Gimnaziala Leon DanailaVezi concurentii de excelenta
DorohoiMihail KogalniceanuVezi concurentii de excelenta
DorohoiScoala Gimnaziala Spiru HaretVezi concurentii de excelenta
FlamanziLiceul Tehnologic Nicolae BalcescuVezi concurentii de excelenta
SaveniSCOALA GIMNAZIALA NR.1 SAVENIVezi concurentii de excelenta
VORONALICEUL TEHNOLOGIC STEFAN CEL MARE SI SFANTVezi concurentii de excelenta
BrailaRezultate
BrailaColegiul National Ana AslanVezi concurentii de excelenta
BrailaLiceul de Arte Hariclea DarcleeVezi concurentii de excelenta
BrailaLiceul Pedagogic D. P. PerpessiciusVezi concurentii de excelenta
BrailaLiceul tehnologic Anghel SalignyVezi concurentii de excelenta
BrailaLiceul Tehnologic Anghel Saligny Vezi concurentii de excelenta
BrailaMihai ViteazulVezi concurentii de excelenta
BrailaScoala Al. I. CuzaVezi concurentii de excelenta
BrailaScoala Fanus NeaguVezi concurentii de excelenta
BrailaSCOALA GIMNAZIALA AUREL VLAICUVezi concurentii de excelenta
BrailaScoala Gimnaziala Dimitrie CantemirVezi concurentii de excelenta
BrailaScoala Gimnaziala Ion BancilaVezi concurentii de excelenta
BrailaScoala Gimnaziala Ion CreangaVezi concurentii de excelenta
BrailaScoala Gimnaziala Mihai EminescuVezi concurentii de excelenta
BrailaScoala Gimnaziala Mihail KogalniceanuVezi concurentii de excelenta
BrailaScoala Gimnaziala Vasile Alecsandri BrailaVezi concurentii de excelenta
BrailaScoala I.L.CaragialeVezi concurentii de excelenta
BrailaScoala Primara Sf MariaVezi concurentii de excelenta
CazasuScoala Gimnaziala CazasuVezi concurentii de excelenta
ChiscaniScoala Gimnaziala ChiscaniVezi concurentii de excelenta
DUDESTISCOALA GIMNAZIALA DUDESTIVezi concurentii de excelenta
GalbenuScoala Gimnaziala GalbenuVezi concurentii de excelenta
IANCALiceu Teoretic Constantin AngelescuVezi concurentii de excelenta
IANCALiceul Tehnologic Nicolae OncescuVezi concurentii de excelenta
Insuratei Gimnaziala InsurateiVezi concurentii de excelenta
JirlauScoala Gimnaziala JirlauVezi concurentii de excelenta
RomanuScoala Gimnaziala RomanuVezi concurentii de excelenta
TichilestiScoala Gimnaziala Tichilesti Vezi concurentii de excelenta
viziruScoala Gimnaziala ViziruVezi concurentii de excelenta
BrasovRezultate
BranLiceul Sextil Puscariu BranVezi concurentii de excelenta
BrasovColegiul Tehnic Energetic Remus Radulet BrasovVezi concurentii de excelenta
BrasovColegiul Tehnic Mircea CristeaVezi concurentii de excelenta
BrasovScoala Generala nr 11 Stefan Octavian IosifVezi concurentii de excelenta
BrasovScoala Gimnaziala Nr 19Vezi concurentii de excelenta
BrasovScoala Gimnaziala nr 25 BrasovVezi concurentii de excelenta
BrasovScoala Gimnaziala Nr. 2 Diaconu Coresi BrasovVezi concurentii de excelenta
BrasovSCOALA GIMNAZIALA NR. 3 GHEORGHE LAZARVezi concurentii de excelenta
BrasovScoala Gimnaziala nr.1Vezi concurentii de excelenta
BrasovScoala Gimnaziala Nr.15Vezi concurentii de excelenta
BrasovScoala Gimnaziala Nr.5Vezi concurentii de excelenta
BrasovScoala Gimnaziala Nr.6 Iacob Muresianu BrasovVezi concurentii de excelenta
CristianScoala Gimnaziala CristianVezi concurentii de excelenta
DumbravitaScoala Gimnaziala DumbravitaVezi concurentii de excelenta
GHIMBAVScoala Gimnaziala GhimbavVezi concurentii de excelenta
HarseniScoala Gimnaziala Prof. Dr. Ioan Cerghit HarseniVezi concurentii de excelenta
PredealLiceul Teoretic Mihail SaulescuVezi concurentii de excelenta
ZarnestiSc Gimnaziala nr 3 Pompiliu DanVezi concurentii de excelenta
BucurestiRezultate
BucurestiAfter-school Fun-tastic KidsVezi concurentii de excelenta
BucurestiC. N. Mihai EminescuVezi concurentii de excelenta
BucurestiCE Lauder-ReutVezi concurentii de excelenta
BucurestiClubul Copiilor 5 BucurestiVezi concurentii de excelenta
BucurestiColegiul National de Muzica George EnescuVezi concurentii de excelenta
BucurestiColegiul National Elena CuzaVezi concurentii de excelenta
BucurestiGimnaziala Nr 31Vezi concurentii de excelenta
BucurestiHamburg Sc 195Vezi concurentii de excelenta
BucurestiLiceul OdoblejaVezi concurentii de excelenta
BucurestiLiceul Tehnologic Sf Antim IvireanuVezi concurentii de excelenta
BucurestiLiceul Teoretic Alexandru VlahutaVezi concurentii de excelenta
BucurestiLiceul Teoretic Bilingv Miguel de CervantesVezi concurentii de excelenta
BucurestiLiceul Teoretic Dante Alighieri Vezi concurentii de excelenta
BucurestiLiceul Teoretic DecebalVezi concurentii de excelenta
BucurestiLiceul Teoretic Eugen LovinescuVezi concurentii de excelenta
BucurestiLiceul Teoretic Ion BarbuVezi concurentii de excelenta
BucurestiLiceul Teoretic Jean MonnetVezi concurentii de excelenta
BucurestiLiceul Teoretic Marin PredaVezi concurentii de excelenta
BucurestiLiceul Teoretic Nicolae IorgaVezi concurentii de excelenta
BucurestiLiceul Teoretic Scoala MeaVezi concurentii de excelenta
BucurestiNr.279Vezi concurentii de excelenta
BucurestiS. G. Ienachita VACARESCUVezi concurentii de excelenta
BucurestiSc.Gimnaziala Sf.AndreiVezi concurentii de excelenta
BucurestiSCOALA GIMNAZIALA NR.5Vezi concurentii de excelenta
BucurestiScoala Gimnaziala Avram IancuVezi concurentii de excelenta
BucurestiScoala Cezar BolliacVezi concurentii de excelenta
BucurestiScoala Ferdinand IVezi concurentii de excelenta
BucurestiScoala Gimnaziala Adrian PaunescuVezi concurentii de excelenta
BucurestiScoala GImnaziala Alexandru CostescuVezi concurentii de excelenta
BucurestiScoala gimnaziala Alexandru Ioan CuzaVezi concurentii de excelenta
BucurestiSCOALA GIMNAZIALA ANASTASIA POPESCUVezi concurentii de excelenta
BucurestiScoala Gimnaziala Constantin BrancusiVezi concurentii de excelenta
BucurestiScoala Gimnaziala Elena VacarescuVezi concurentii de excelenta
BucurestiScoala Gimnaziala Geo BogzaVezi concurentii de excelenta
BucurestiScoala Gimnaziala George BacoviaVezi concurentii de excelenta
BucurestiScoala Gimnaziala HerastrauVezi concurentii de excelenta
BucurestiScoala Gimnaziala I.G.DUCAVezi concurentii de excelenta
BucurestiScoala Gimnaziala I.H. RadulescuVezi concurentii de excelenta
BucurestiScoala Gimnaziala I.H.RadulescuVezi concurentii de excelenta
BucurestiScoala Gimnaziala IanculuiVezi concurentii de excelenta
BucurestiScoala Gimnaziala Leonardo da Vinci Vezi concurentii de excelenta
BucurestiScoala Gimnaziala Liviu RebreanuVezi concurentii de excelenta
BucurestiScoala Gimnaziala LuceafarulVezi concurentii de excelenta
BucurestiScoala Gimnaziala Metropolitana ARCVezi concurentii de excelenta
BucurestiScoala Gimnaziala Mircea SantimbreanuVezi concurentii de excelenta
BucurestiScoala Gimnaziala Nicolae LabisVezi concurentii de excelenta
BucurestiScoala Gimnaziala nr 113Vezi concurentii de excelenta
BucurestiScoala Gimnaziala nr 117Vezi concurentii de excelenta
BucurestiScoala Gimnaziala nr 133Vezi concurentii de excelenta
BucurestiScoala Gimnaziala nr 150Vezi concurentii de excelenta
BucurestiScoala gimnaziala nr 164Vezi concurentii de excelenta
BucurestiScoala Gimnaziala nr 169Vezi concurentii de excelenta
BucurestiScoala Gimnaziala Nr 189Vezi concurentii de excelenta
BucurestiScoala Gimnaziala nr 190Vezi concurentii de excelenta
BucurestiScoala Gimnaziala Nr 307Vezi concurentii de excelenta
BucurestiScoala Gimnaziala nr 46Vezi concurentii de excelenta
BucurestiScoala Gimnaziala Nr 79Vezi concurentii de excelenta
bucurestiScoala Gimnaziala nr 88Vezi concurentii de excelenta
BucurestiScoala Gimnaziala nr. 119Vezi concurentii de excelenta
BucurestiScoala Gimnaziala Nr. 126Vezi concurentii de excelenta
BucurestiScoala Gimnaziala Nr. 128Vezi concurentii de excelenta
BucurestiSCOALA GIMNAZIALA NR. 129 Vezi concurentii de excelenta
BucurestiSCOALA GIMNAZIALA NR. 142Vezi concurentii de excelenta
BucurestiScoala Gimnaziala Nr. 149Vezi concurentii de excelenta
BucurestiScoala Gimnaziala Nr. 156Vezi concurentii de excelenta
BucurestiScoala Gimnaziala Nr. 178Vezi concurentii de excelenta
BucurestiScoala Gimnaziala nr. 188Vezi concurentii de excelenta
BucurestiScoala Gimnaziala Nr. 194Vezi concurentii de excelenta
BucurestiScoala Gimnaziala Nr. 24Vezi concurentii de excelenta
BucurestiScoala Gimnaziala nr. 27Vezi concurentii de excelenta
BucurestiScoala Gimnaziala nr. 279Vezi concurentii de excelenta
BucurestiScoala Gimnaziala Nr. 6Vezi concurentii de excelenta
BucurestiScoala Gimnaziala Nr. 81Vezi concurentii de excelenta
BucurestiScoala Gimnaziala Nr. 84Vezi concurentii de excelenta
BucurestiScoala Gimnaziala nr. 92Vezi concurentii de excelenta
BucurestiScoala Gimnaziala Nr. 96Vezi concurentii de excelenta
BucurestiSCOALA GIMNAZIALA NR.51Vezi concurentii de excelenta
BucurestiSCOALA GIMNAZIALA NR.55Vezi concurentii de excelenta
BucurestiScoala gimnaziala nr.56Vezi concurentii de excelenta
BucurestiScoala Gimnaziala Nr.67Vezi concurentii de excelenta
Bucurestiscoala gimnaziala nr.80Vezi concurentii de excelenta
BucurestiScoala Gimnaziala Petre GhelmezVezi concurentii de excelenta
BucurestiScoala Gimnaziala PLANETA COPIILORVezi concurentii de excelenta
BucurestiScoala Gimnaziala Regele Mihai IVezi concurentii de excelenta
BucurestiSCOALA GIMNAZIALA SF CONSTANTIN SI ELENAVezi concurentii de excelenta
BucurestiScoala Gimnaziala Sf.AndreiVezi concurentii de excelenta
BucurestiScoala Gimnaziala Sfintii Voievozi Vezi concurentii de excelenta
BucurestiScoala I.G.DucaVezi concurentii de excelenta
BucurestiScoala MartisorVezi concurentii de excelenta
BucurestiScoala Metropolitana ARCVezi concurentii de excelenta
BucurestiScoala nr 152Vezi concurentii de excelenta
BucurestiScoala nr 165Vezi concurentii de excelenta
BucurestiScoala Nr 179Vezi concurentii de excelenta
BucurestiScoala nr 197Vezi concurentii de excelenta
BucurestiScoala nr 206Vezi concurentii de excelenta
BucurestiScoala nr 280Vezi concurentii de excelenta
BucurestiScoala nr 30 GRIGORIE GHICA VOIEVODVezi concurentii de excelenta
BucurestiScoala nr 309Vezi concurentii de excelenta
BucurestiScoala nr 36 Ionel TeodoreanuVezi concurentii de excelenta
BucurestiScoala nr 97Vezi concurentii de excelenta
BucurestiScoala nr 99Vezi concurentii de excelenta
BucurestiScoala Nr. 49Vezi concurentii de excelenta
BucurestiScoala nr.85Vezi concurentii de excelenta
BucurestiScoala Nr.93 Emil RacovitaVezi concurentii de excelenta
BucurestiScoala Primara Ana LugojanaVezi concurentii de excelenta
BucurestiScoala Primara Just4KidsVezi concurentii de excelenta
BucurestiScoala Primara Kids PalaceVezi concurentii de excelenta
BucurestiScoala Primara King GeorgeVezi concurentii de excelenta
BucurestiScoala Primara Little GeniusVezi concurentii de excelenta
BucurestiScoala Primara SpectrumVezi concurentii de excelenta
BucurestiScoala Primara TeddybarVezi concurentii de excelenta
BucurestiScoala Vasile AlecsandriVezi concurentii de excelenta
BucurestiTudor ArgheziVezi concurentii de excelenta
BuzauRezultate
BuzauLiceul cu Program Sportiv Iolanda Balas SoterVezi concurentii de excelenta
BuzauLiceul de Arte Margareta SterianVezi concurentii de excelenta
BuzauLICEUL PEDAGOGIC BUZAUVezi concurentii de excelenta
BuzauNr.2Vezi concurentii de excelenta
BuzauScoala Gimnaziala Capitan Aviator Mircea T. BadulescuVezi concurentii de excelenta
BuzauScoala Gimnaziala G E PaladeVezi concurentii de excelenta
BuzauScoala Gimnaziala Ion CreangaVezi concurentii de excelenta
BuzauScoala Gimnaziala Nr. 11 Vezi concurentii de excelenta
BuzauSCOALA GIMNAZIALA NR.7 Vezi concurentii de excelenta
BuzauScoala Gimnaziala Sfantul Apostol AndreiVezi concurentii de excelenta
BuzauScoala nr 5 Episcop Dionisie RomanoVezi concurentii de excelenta
CernatestiScoala Gimnaziala CernatestiVezi concurentii de excelenta
CislauScoala Gimnaziala CislauVezi concurentii de excelenta
CISLAUScoala Gimnaziala ScarisoaraVezi concurentii de excelenta
GheraseniScoala Gimnaziala Nr. 11 BuzauVezi concurentii de excelenta
nehoiuLICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Vezi concurentii de excelenta
PietroaseleScoala PietroaseleVezi concurentii de excelenta
Posta CilnauSc. Gimnaziala Constantin Ivanescu Posta CilnauVezi concurentii de excelenta
Rm SaratSc. Gimnaziala Vasile CristoforeanuVezi concurentii de excelenta
Rm SaratScoala Gimnaziala nr 6Vezi concurentii de excelenta
Rm SaratScoala Gimnaziala Nr.1Vezi concurentii de excelenta
SAHATENISCOALA GIMNAZIALA GH.HARITON SAHATENIVezi concurentii de excelenta
SarulestiScoala Gimnaziala SarulestiVezi concurentii de excelenta
ScurtestiScoala Gimnaziala ScurtestiVezi concurentii de excelenta
smeeniScoala Gimnaziala SmeeniVezi concurentii de excelenta
Vadu PasiiScoala Gimnaziala Vadu PasiiVezi concurentii de excelenta
ViperestiScoala Gimnaziala ViperestiVezi concurentii de excelenta
CalarasiRezultate
BORCEASCOALA GIMNAZIALA NR.2 BORCEAVezi concurentii de excelenta
CalarasiLiceul Mihai EminescuVezi concurentii de excelenta
CalarasiNicolae TitulescuVezi concurentii de excelenta
CalarasiSc.gimn.Mihai ViteazulVezi concurentii de excelenta
CalarasiScoala Gimnaziala Carol I Vezi concurentii de excelenta
CalarasiScoala Gimnaziala Constantin BrancoveanuVezi concurentii de excelenta
FunduleaLiceul Tehnologic nr 1Vezi concurentii de excelenta
OltenitaScoala gimnaziala prof.Lucian PavelVezi concurentii de excelenta
OltenitaScoala gimnaziala Spiru HaretVezi concurentii de excelenta
Stefan cel MareScoala Gimnaziala Dragos MarinVezi concurentii de excelenta
Caras-SeverinRezultate
AninaLiceul Mathias HammerVezi concurentii de excelenta
BOCSAScoala Gimnaziala Nr.1 BocsaVezi concurentii de excelenta
Borlova Scoala Gimnaziala Borlova Vezi concurentii de excelenta
CaransebesColegiul National C.D.LogaVezi concurentii de excelenta
CoroniniScoala Gimnaziala CoroniniVezi concurentii de excelenta
OravitaScoala Gimnaziala Romul LadeaVezi concurentii de excelenta
ResitaColegiul National Mircea EliadeVezi concurentii de excelenta
ResitaScoala Gimnaziala Nr 2 ResitaVezi concurentii de excelenta
ResitaScoala Gimnaziala Nr.7Vezi concurentii de excelenta
STEIERDORF-ANINASC. GIMNAZIALA NR.2 STEIERDORF-ANINAVezi concurentii de excelenta
Turnu-RuieniScoala Gimnaziala Trandafir CocirlaVezi concurentii de excelenta
ClujRezultate
Cluj-NapocaColegiul de Muzica Sigismund TodutaVezi concurentii de excelenta
Cluj-NapocaColegiul National Emil RacovitaVezi concurentii de excelenta
Cluj-NapocaColegiul National George BaritiuVezi concurentii de excelenta
Cluj-NapocaColegiul National George CosbucVezi concurentii de excelenta
Cluj-NapocaColegiul National Pedagogic Gh. LazarVezi concurentii de excelenta
Cluj-NapocaLiceul de Informatica Tiberiu PopoviciuVezi concurentii de excelenta
Cluj-NapocaLiceul Teologic Baptist EmanuelVezi concurentii de excelenta
Cluj-NapocaLiceul Teoretic Mihai EminescuVezi concurentii de excelenta
Cluj-NapocaLiceul Teoretic Nicolae BalcescuVezi concurentii de excelenta
Cluj-NapocaLiceul Teoretic Onisifor GhibuVezi concurentii de excelenta
Cluj-NapocaScoala Gimnaziala Ioan BobVezi concurentii de excelenta
Cluj-Napocascoala gimnaziala Ion CreangaVezi concurentii de excelenta
Cluj-NapocaSeminarul Teologic OrtodoxVezi concurentii de excelenta
CopaceniScoala Gimnaziala Simion BalintVezi concurentii de excelenta
DejScoala Avram IancuVezi concurentii de excelenta
DejScoala Mihai EminescuVezi concurentii de excelenta
Floresti Scoala Gimnaziala Gheorghe Sincai FlorestiVezi concurentii de excelenta
Mihai ViteazuScoala Gimnaziala Mihai VodaVezi concurentii de excelenta
TurdaScoala Gimnaziala Ioan Opris Vezi concurentii de excelenta
TurdaScoala Gimnaziala Teodor MurasanuVezi concurentii de excelenta
TureniScoala Gimnaziala TureniVezi concurentii de excelenta
viisoaraScoala Gimnaziala ViisoaraVezi concurentii de excelenta
ConstantaRezultate
2 MaiScoala Gimnaziala nr. 2 Vezi concurentii de excelenta
CernavodaLICEUL TEORETIC A. SALIGNYVezi concurentii de excelenta
CernavodaSCOALA GIMNAZIALA NR.1 CERNAVODAVezi concurentii de excelenta
ConstantaCNA Regina MariaVezi concurentii de excelenta
ConstantaColegiul National Pedagogic Constantin BratescuVezi concurentii de excelenta
ConstantaSCHOOL OF LONDONVezi concurentii de excelenta
ConstantaScoala Gala Galaction Mangalia Vezi concurentii de excelenta
ConstantaScoala Gimnaziala nr 18 Jean BartVezi concurentii de excelenta
ConstantaScoala Gimnaziala nr 24 Ion JaleaVezi concurentii de excelenta
ConstantaScoala Gimnaziala Nr 28 Dan BarbilianVezi concurentii de excelenta
ConstantaScoala Gimnaziala Nr 29 Mihai ViteazulVezi concurentii de excelenta
ConstantaScoala Gimnaziala nr 30 Gheorghe TiteicaVezi concurentii de excelenta
ConstantaScoala Gimnaziala Nr 38 Dimitrie CantemirVezi concurentii de excelenta
ConstantaScoala Gimnaziala nr 40 Aurel VlaicuVezi concurentii de excelenta
ConstantaScoala Gimnaziala nr 43 FerdinandVezi concurentii de excelenta
ConstantaScoala gimnaziala nr 6 Nicolae Titulescu ConstantaVezi concurentii de excelenta
ConstantaScoala Gimnaziala nr 8Vezi concurentii de excelenta
ConstantaScoala Gimnaziala Nr. 10 Mihail KoiciuVezi concurentii de excelenta
ConstantaScoala Gimnaziala Nr. 30 Gheorghe TiteicaVezi concurentii de excelenta
ConstantaScoala Gimnaziala Nr.12 B.P.HasdeuVezi concurentii de excelenta
ConstantaScoala Gimnaziala Nr.3 Ciprian PorumbescuVezi concurentii de excelenta
ConstantaScoala Gimnaziala nr.33 Anghel SalignyVezi concurentii de excelenta
ConstantaScoala Gimnaziala Nr.39 Nicolae TonitzaVezi concurentii de excelenta
ConstantaScoala Gimnaziala Nr.39 Nicolae Tonitza ConstantaVezi concurentii de excelenta
ConstantaScoala nr. 37 Vezi concurentii de excelenta
ConstantaScoala nr.12 B. P.HasdeuVezi concurentii de excelenta
ConstantaScoala Primara ColibriVezi concurentii de excelenta
ConstantaScoala Sfintii Martiri BrancoveniVezi concurentii de excelenta
CorbuScoala Gimnaziala Gheorghe LazarVezi concurentii de excelenta
CostinestiScoala Gimnaziala Mihai EminescuVezi concurentii de excelenta
CumpanaLiceul Tehnologic N. DumitrescuVezi concurentii de excelenta
dorobantuScoala Gimnaziala nr.1 DorobantuVezi concurentii de excelenta
EforieLiceul Teoretic Carmen SylvaVezi concurentii de excelenta
Eforie NordScoala Gimnaziala nr 1Vezi concurentii de excelenta
Efotie SudLiceul TeoreticCarmen SylvaVezi concurentii de excelenta
LimanuScoala Gimnaziala Nr.1 LimanuVezi concurentii de excelenta
LUMINASCOALA GIMNAZIALA NR. 1 LUMINAVezi concurentii de excelenta
MangaliaLiceul Teoretic CallatisVezi concurentii de excelenta
MangaliaScoala Gimnaziala Gala GalactionVezi concurentii de excelenta
MangaliaScoala Gimnaziala Sf. AndreiVezi concurentii de excelenta
MedgidiaScoala Constantin BrancusiVezi concurentii de excelenta
MedgidiaScoala Ion Luca CaragialeVezi concurentii de excelenta
NavodariScoala Gimnaziala George EnescuVezi concurentii de excelenta
Nicolae BalcescuLiceul Tehnologic I. C. Bratianu Nicolae BalcescuVezi concurentii de excelenta
OvidiuScoala gimnaziala nr. 2Vezi concurentii de excelenta
TuzlaScoala Gimnaziala Nr. 1Vezi concurentii de excelenta
TuzlaScoala Gimnaziala Nr.1 TuzlaVezi concurentii de excelenta
Valu lui TraianScoala Gimnaziala Nr.1 Valu lui TraianVezi concurentii de excelenta
CovasnaRezultate
Intorsura BuzauluiScoala Gimnaziala Mihail SadoveanuVezi concurentii de excelenta
DambovitaRezultate
AninoasaSCOALA GIMNAZIALA ANINOASAVezi concurentii de excelenta
baleniLiceul Tehnologic Udrea BaleanuVezi concurentii de excelenta
BezdeadScoala Gimnaziala Grigore Radulescu BezdeadVezi concurentii de excelenta
CatunuScoala Gimnaziala CatunuVezi concurentii de excelenta
Costestii din ValeScoala Gimnaziala Costestii din ValeVezi concurentii de excelenta
DarmanestiScoala Gimnaziala DarmanestiVezi concurentii de excelenta
DragomirestiSCOALA GIMNAZIALA DRAGOMIRESTIVezi concurentii de excelenta
FieniScoala Gimnaziala Diaconu CoresiVezi concurentii de excelenta
GaestiSc Gimnaziala Serban CioculescuVezi concurentii de excelenta
Gaesti Scoala Radu cel MareVezi concurentii de excelenta
Iedera de JosScoala Gimnaziala Iedera de JosVezi concurentii de excelenta
LucieniScoala Gimnaziala LucieniVezi concurentii de excelenta
ManestiScoala Gimnaziala ManestiVezi concurentii de excelenta
matasaruScoala Gimnaziala MatasaruVezi concurentii de excelenta
MogosaniScoala Gimnaziala MogosaniVezi concurentii de excelenta
MoreniGimnaziala Nr.4Vezi concurentii de excelenta
MoreniScoala Gimnaziala Nr.3 MoreniVezi concurentii de excelenta
OcnitaScoala Gimnaziala Mihai Viteazul TargovisteVezi concurentii de excelenta
Petresti-Corbii MariScoala Petresti-Corbii MariVezi concurentii de excelenta
Picior de MunteGimnaziala nr 2 Picior de MunteVezi concurentii de excelenta
PucioasaScoala MihaiViteazulVezi concurentii de excelenta
PucioasaScoala nr 4 Elena Donici CantacuzinoVezi concurentii de excelenta
RascaetiScoala Gimnaziala RascaetiVezi concurentii de excelenta
TargovisteColegiul National Constantin CantacuzinoVezi concurentii de excelenta
TargovisteScoala Gimnaziala CoresiVezi concurentii de excelenta
TargovisteScoala I.Al.Bratescu-VoinestiVezi concurentii de excelenta
TargovisteScoala Matei BasarabVezi concurentii de excelenta
TargovisteScoala Mihai ViteazulVezi concurentii de excelenta
TargovisteScoala prof. Paul BanicaVezi concurentii de excelenta
TargovisteScoala Tudor VladimirescuVezi concurentii de excelenta
TargovisteScoala Vasile CirlovaVezi concurentii de excelenta
TituSc. Pictor Nicolae Grigorescu TituVezi concurentii de excelenta
TituScoala Gimnaziala nr.2 Titu-TargVezi concurentii de excelenta
Valea LungaScoala Gimnaziala Valea Lunga CricovVezi concurentii de excelenta
Vulcana-BaiScoala Gimnaziala Ion MARES Vulcana-BaiVezi concurentii de excelenta
DoljRezultate
CarceaLiceul Tehnologic Constantin Ianculescu CarceaVezi concurentii de excelenta
CosoveniGimnaziala Cosoveni Vezi concurentii de excelenta
CraiovaC.N. Carol IVezi concurentii de excelenta
CraiovaC.N. Fratii BuzestiVezi concurentii de excelenta
CraiovaColegiul National Elena CuzaVezi concurentii de excelenta
CraiovaColegiul National Pedagogic Stefan VelovanVezi concurentii de excelenta
CraiovaLICEUL TEHNOLOGIC DE TRANSPORTURI AUTOVezi concurentii de excelenta
CraiovaLiceul Teoretic Henri Coanda CraiovaVezi concurentii de excelenta
CraiovaLiceul Teoretic Tudor ArgheziVezi concurentii de excelenta
CraiovaPalatul CopiilorVezi concurentii de excelenta
CraiovaScoala Gimnaziala Mircea EliadeVezi concurentii de excelenta
CraiovaScoala Gimnaziala Alexandru MacedonskiVezi concurentii de excelenta
CraiovaScoala Gimnaziala CarpenVezi concurentii de excelenta
CraiovaScoala Gimnaziala DecebalVezi concurentii de excelenta
CraiovaScoala Gimnaziala Elena FaragoVezi concurentii de excelenta
CraiovaScoala Gimnaziala GhercestiVezi concurentii de excelenta
CraiovaScoala Gimnaziala Ilie Murgulescu VelaVezi concurentii de excelenta
CraiovaScoala Gimnaziala Mihai EminescuVezi concurentii de excelenta
CraiovaScoala Gimnaziala Mihai ViteazulVezi concurentii de excelenta
CraiovaScoala Gimnaziala Nicolae BalcescuVezi concurentii de excelenta
CraiovaScoala Gimnaziala Nicolae RomanescuVezi concurentii de excelenta
CraiovaScoala Gimnaziala Sf. GheorgheVezi concurentii de excelenta
CraiovaScoala Gimnaziala TraianVezi concurentii de excelenta
CraiovaScoala nr 21 Gh.TiteicaVezi concurentii de excelenta
CraiovaSf. DumitruVezi concurentii de excelenta
GhercestiScoala Gimnaziala GhercestiVezi concurentii de excelenta
MelinestiLiceul Tehnologic Alexandru Macedonski Vezi concurentii de excelenta
SegarceaLiceul Tehnologic Horia Vintila SegarceaVezi concurentii de excelenta
VelaScoala Gimnaziala Ilie Murgulescu VelaVezi concurentii de excelenta
GalatiRezultate
BRAHASESTISCOALA GIMNAZIALA NR.1 BRAHASESTIVezi concurentii de excelenta
DaganestiScoala Gimnaziala Nr.1 DraganestiVezi concurentii de excelenta
GalatiC N Costache NegriVezi concurentii de excelenta
GalatiColegiul National Alexandru Ioan CuzaVezi concurentii de excelenta
GalatiLiceul cu Program Sportiv GalatiVezi concurentii de excelenta
GalatiLiceul Teoretic Mircea EliadeVezi concurentii de excelenta
GalatiScoala Gimnaziala Miron CostinVezi concurentii de excelenta
GalatiScoala Constantin Gh. MarinescuVezi concurentii de excelenta
GalatiScoala Gimnaziala Dan BarbilianVezi concurentii de excelenta
GalatiScoala Gimnaziala Grigore MoisilVezi concurentii de excelenta
GalatiScoala Gimnaziala Iulia HasdeuVezi concurentii de excelenta
GalatiScoala Gimnaziala Mihail SadoveanuVezi concurentii de excelenta
GalatiScoala Gimnaziala Miron CostinVezi concurentii de excelenta
GalatiScoala Gimnaziala nr 17 Nichita StanescuVezi concurentii de excelenta
GalatiScoala Gimnaziala Nr 18Vezi concurentii de excelenta
GalatiScoala Gimnaziala nr 22Vezi concurentii de excelenta
GalatiScoala Gimnaziala nr 28Vezi concurentii de excelenta
GalatiScoala Gimnaziala nr 29Vezi concurentii de excelenta
GalatiScoala Gimnaziala nr 3 I.L. CaragialeVezi concurentii de excelenta
GalatiScoala Gimnaziala nr. 10Vezi concurentii de excelenta
GalatiSCOALA GIMNAZIALA NR. 24Vezi concurentii de excelenta
GalatiScoala Gimnaziala Nr. 33Vezi concurentii de excelenta
GalatiScoala Gimnaziala nr.25Vezi concurentii de excelenta
GalatiScoala Gimnaziala nr.26Vezi concurentii de excelenta
GalatiScoala Gimnaziala Sfintii ImparatiVezi concurentii de excelenta
GalatiScoala Nr 7 GalatiVezi concurentii de excelenta
GalatiScoala Sf.Grigorie TeologulVezi concurentii de excelenta
GalatiScoala Stefan cel Mare GalatiVezi concurentii de excelenta
liestiScoala Gimnaziala Sf. NicolaeVezi concurentii de excelenta
MatcaScoala Gimnaziala Dimitrie Cantemir MatcaVezi concurentii de excelenta
MatcaScoala Gimnaziala nr 1 MatcaVezi concurentii de excelenta
PecheaLic.Tehn.C.Conachi Vezi concurentii de excelenta
PecheaScoala Gimnaziala Alexandru MoruziVezi concurentii de excelenta
SendreniScoala Gimnaziala nr 1 Vezi concurentii de excelenta
SmardanScoala Gimnaziala Sf. Cuvioasa Parascheva SmardanVezi concurentii de excelenta
SmardanSCOALA PRIMARA NR 1 CISMELEVezi concurentii de excelenta
TecuciScoala nr 5 Elena DoamnaVezi concurentii de excelenta
TecuciSoala Gimnaziala DIMITRIE STURDZAVezi concurentii de excelenta
Valea MaruluiScoala Gimnaziala -Doamna NicaVezi concurentii de excelenta
GiurgiuRezultate
CalugareniScoala Gimnaziala Nr. 1 CalugareniVezi concurentii de excelenta
CosobaScoala gimnaziala nr.1CosobaVezi concurentii de excelenta
FlorestiScoala Gimnaziala Nr 1 Vezi concurentii de excelenta
GIURGIUScoala Gimnaziala Mihai EminescuVezi concurentii de excelenta
GIURGIUScoala Gimnaziala Nr 3 Giurgiu Vezi concurentii de excelenta
GIURGIUScoala Gimnaziala nr. 5 GiurgiuVezi concurentii de excelenta
GIURGIUScoala Gimnaziala nr. 7 GiurgiuVezi concurentii de excelenta
GorjRezultate
Baia de FierLiceul Tehnologic Baia de FierVezi concurentii de excelenta
Bumbesti - PiticScoala Gimnaziala Bumbesti - PiticVezi concurentii de excelenta
CeauruCeauruVezi concurentii de excelenta
MotruScoala Gimnaziala Nr 1Vezi concurentii de excelenta
NegomirScoala Gimnaziala Nr.1 Negomir structura RaciVezi concurentii de excelenta
NovaciScoala Gimnaziala NovaciVezi concurentii de excelenta
PociovalisteaScoala Gimnaziala PociovalisteaVezi concurentii de excelenta
POLOVRAGISCOALA GIMNAZIALA NR.1 POLOVRAGIVezi concurentii de excelenta
RovinariScoala Gimnaziala Alexandru StefulescuVezi concurentii de excelenta
RovinariScoala Gimnaziala Nr.1 RovinariVezi concurentii de excelenta
ScoartaScoala Gimnaziala ScoartaVezi concurentii de excelenta
Targu CarbunestiScoala Gimnaziala Nr. 1 George UscatescuVezi concurentii de excelenta
Targu-JiuCNSHVezi concurentii de excelenta
Targu-JiuColegiul National Tudor VladimirescuVezi concurentii de excelenta
Targu-JiuGimnaziala Ecaterina Teodoroiu Vezi concurentii de excelenta
Targu-JiuGimnaziala Sf. NicolaeVezi concurentii de excelenta
Targu-JiuGimnaziala Sfantul NicolaeVezi concurentii de excelenta
Targu-JiuLiceul de Arte Constantin BrailoiuVezi concurentii de excelenta
Targu-JiuScoala Gimnaziala Alexandru StefulescuVezi concurentii de excelenta
Targu-JiuSCOALA GIMNAZIALA CONSTANTIN BRANCUSIVezi concurentii de excelenta
Targu-JiuScoala Gimnaziala Constantin SavoiuVezi concurentii de excelenta
Targu-JiuScoala Gimnaziala Gheorghe TatarascuVezi concurentii de excelenta
Targu-JiuSCOALA GIMNAZIALA POMPILIU MARCEAVezi concurentii de excelenta
TURCENILICEUL TEHNOLOGIC TURCENIVezi concurentii de excelenta
HarghitaRezultate
ToplitaLiceul Teoretic O.C.TaslauanuVezi concurentii de excelenta
HunedoaraRezultate
CERTEJU DE SUSSCOALA GIMNAZIALA CERTEJU DE SUSVezi concurentii de excelenta
DevaC.T.E. D.Hurmuzescu DevaVezi concurentii de excelenta
HunedoaraC.T. Matei Corvin Hunedoara Vezi concurentii de excelenta
HunedoaraColegiul National de Informatica Traian LalescuVezi concurentii de excelenta
LupeniSCOALA GIMNAZIALA NR 2Vezi concurentii de excelenta
LupeniScoala Gimnaziala nr 3Vezi concurentii de excelenta
OrastieScoala Gimnaziala Dominic StancaVezi concurentii de excelenta
PetrilaColegiul Tehnic Contantin BrancusiVezi concurentii de excelenta
PetrosaniColegiul National de Informatica Carmen SylvaVezi concurentii de excelenta
SIMERIA COLEGIUL TEHNIC ANGHEL SALIGNYVezi concurentii de excelenta
IalomitaRezultate
AlexeniAlexandru Aldea VoievodVezi concurentii de excelenta
ARMASESTILICEUL TEHNOLOGIC IORDACHE ZOSSIMA ARMASESTIVezi concurentii de excelenta
BraziiScoala Gimnaziala RadulestiVezi concurentii de excelenta
Cosambesti Scoala Gimnaziala Cosambesti Vezi concurentii de excelenta
CosereniScoala Gimnaziala CosereniVezi concurentii de excelenta
Fierbinti-TatgLiceul Tehnologic Fierbinti TargVezi concurentii de excelenta
JILAVELESCOALA GIMNAZIALA JILAVELEVezi concurentii de excelenta
SloboziaGimnaziala Nr. 3 Vezi concurentii de excelenta
SloboziaLiceul de Arte Ionel PerleaVezi concurentii de excelenta
SloboziaScoala Gimnaziala Sf.AndreiVezi concurentii de excelenta
UrziceniAlexandru OdobescuVezi concurentii de excelenta
UrziceniLiceul Tehnologic Sfanta Ecaterina Vezi concurentii de excelenta
UrziceniScoala Gimnaziala Ion Heliade RadulescuVezi concurentii de excelenta
IasiRezultate
EpureniScoala Primara EpureniVezi concurentii de excelenta
helesteniscoala gimnaziala helesteni-locatia oboroceniVezi concurentii de excelenta
HirlauScoala Gimnaziala Petru RaresVezi concurentii de excelenta
IasiColegiul National Garabet IbraileanuVezi concurentii de excelenta
IasiColegiul National Mihai EminescuVezi concurentii de excelenta
IasiLICEUL TEORETIC MIRON COSTIN IASIVezi concurentii de excelenta
IasiScGimnaziala IonCreangaVezi concurentii de excelenta
IasiScoala Alecu RussoVezi concurentii de excelenta
IasiScoala B.P.HasdeuVezi concurentii de excelenta
IasiScoala Gheorghe AsachiVezi concurentii de excelenta
IasiScoala Gimnaziala Alexandru cel BunVezi concurentii de excelenta
IasiScoala Gimnaziala Carmen SylvaVezi concurentii de excelenta
IasiScoala Gimnaziala Dimitrie A. SturdzaVezi concurentii de excelenta
IasiScoala Gimnaziala Elena CuzaVezi concurentii de excelenta
IasiSCOALA GIMNAZIALA ION SIMIONESCUVezi concurentii de excelenta
IasiScoala Gimnaziala IONEL TEODOREANUVezi concurentii de excelenta
IasiScoala Gimnaziala Nicolae Iorga Vezi concurentii de excelenta
IasiScoala Gimnaziala Nicolae Iorga Vezi concurentii de excelenta
IasiScoala Gimnaziala ParadisVezi concurentii de excelenta
IasiScoala Gimnaziala Titu MaiorescuVezi concurentii de excelenta
IasiScoala Otilia CazimirVezi concurentii de excelenta
IasiScoala primara JuniorVezi concurentii de excelenta
IasiSCOALA SPECTRUM IASIVezi concurentii de excelenta
Mihail KogalniceanuCostache AntoniuVezi concurentii de excelenta
MiroslavaScoala Gimnaziala Colonel Constantin Langa Vezi concurentii de excelenta
MosnaScoala Gimnaziala MosnaVezi concurentii de excelenta
PascaniIORDACHE CANTACUZINOVezi concurentii de excelenta
PascaniLiceul Tehnologic Economic Nicolae IorgaVezi concurentii de excelenta
PascaniLiceul Teoretic Miron CostinVezi concurentii de excelenta
Rachiteni RachiteniVezi concurentii de excelenta
STRUNGAScoala Gimnaziala StrungaVezi concurentii de excelenta
IlfovRezultate
BerceniSCOALA PRIMARA KINDERSTARVezi concurentii de excelenta
BragadiruScoala nr 1 BragadiruVezi concurentii de excelenta
BragadiruScoala Pro IngenioVezi concurentii de excelenta
BufteaScoala Gimnaziala nr .2Vezi concurentii de excelenta
BufteaScoala Gimnaziala Nr. 1Vezi concurentii de excelenta
ChiajnaScoala Gimnaziala Kids ClubVezi concurentii de excelenta
ClinceniLiceul cu Program SportivVezi concurentii de excelenta
CorbeancaScoala Nr.1Vezi concurentii de excelenta
MagureleLiceul Teoretic Horia HulubeiVezi concurentii de excelenta
OtopeniLiceul Teoretic Ioan PetrusVezi concurentii de excelenta
PopestiScoala Gimnaziala nr 3Vezi concurentii de excelenta
Popesti LeordeniScoala Ioan BadescuVezi concurentii de excelenta
VoluntariScoala Gimnaziala nr 2Vezi concurentii de excelenta
VoluntariScoala Gimnaziala Nr. 1Vezi concurentii de excelenta
VoluntariScoala Primara Bel Sorriso Vezi concurentii de excelenta
Voluntari-PiperaScoala Primara Happy Children AcademyVezi concurentii de excelenta
MaramuresRezultate
Baia MareColegiul de Arte Vezi concurentii de excelenta
Baia MareGimnaziala Avram IancuVezi concurentii de excelenta
Baia MareGimnaziala Vasile AlecsandriVezi concurentii de excelenta
Baia MareOctavian GogaVezi concurentii de excelenta
Baia MareSCOALA GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIRVezi concurentii de excelenta
Baia MareScoala Gimnaziala Alexandru Ioan CuzaVezi concurentii de excelenta
Baia MareScoala Gimnaziala Alexandru IvasiucVezi concurentii de excelenta
Baia MareScoala Gimnaziala Lucian BlagaVezi concurentii de excelenta
Baia MareScoala Gimnaziala Mihail SadoveanuVezi concurentii de excelenta
Baia MareScoala Gimnaziala Nichita StanescuVezi concurentii de excelenta
Baia MareScoala Gimnaziala Nr. 18Vezi concurentii de excelenta
Baia MareScoala Nicolae IorgaVezi concurentii de excelenta
Baia MareScoala nr 14 George CosbucVezi concurentii de excelenta
Baia MareSCOALA PRIMARA INTERNATIONALAVezi concurentii de excelenta
BorsaScoala Gimnaziala Nr. 7Vezi concurentii de excelenta
BorsaScoala Gimnaziala Nr.8Vezi concurentii de excelenta
CAVNICColegiul Economic Pintea ViteazulVezi concurentii de excelenta
COPALNIC MANASTURSCOALA GIMNAZIALAVezi concurentii de excelenta
FarcasaScoala Gimnaziala Lucian BlagaVezi concurentii de excelenta
FarcasaScoala Gimnaziala SalsigVezi concurentii de excelenta
MoiseiScoala Gimnaziala Nr 1 MoiseiVezi concurentii de excelenta
Preluca VecheScoala GimnazialaVezi concurentii de excelenta
SALISTEA DE SUSSCOALA GIMNAZIALA MIHAI EMINESCUVezi concurentii de excelenta
SeiniLiceul Tehnologic Agricol Alexiu BerindeVezi concurentii de excelenta
Sighetu MarmatieiLiceul Pedagogic Regele FerdinandVezi concurentii de excelenta
Sighetu MarmatieiScoala Gimnaziala Dr.Ioan Mihalyi de ApsaVezi concurentii de excelenta
Sighetu MarmatieiScoala Gimnaziala George CosbucVezi concurentii de excelenta
SOMCUTA MARELic Teor Ioan ButeanuVezi concurentii de excelenta
TARGU LAPUSLICEUL TEHNOLOGIC GRIGORE MOISILVezi concurentii de excelenta
TRESTIAGIMNAZIALA CERNESTIVezi concurentii de excelenta
VADU IZEISCOALA GIMNAZIALA VADU IZEIVezi concurentii de excelenta
VIMA MICAScoala Gimnaziala Vima MicaVezi concurentii de excelenta
Viseu de JosScoala GimnazialaVezi concurentii de excelenta
VISEU DE SUSSCOALA GIMNAZIALA NR. 7Vezi concurentii de excelenta
MehedintiRezultate
BROSTENIScoala Gimnaziala BrosteniVezi concurentii de excelenta
Dr Tr SeverinSCOALA GIMNAZIALA NR. 15Vezi concurentii de excelenta
Dr Tr SeverinScoala Alice VoinescuVezi concurentii de excelenta
GruiaScoala Gimnaziala GruiaVezi concurentii de excelenta
MuresRezultate
Bistra MuresuluiScoala Gimnaziala Bistra MuresuluiVezi concurentii de excelenta
LudusScoala Ioan VladutiuVezi concurentii de excelenta
LudusSCOALA NR 1Vezi concurentii de excelenta
Tg MuresC.N. UnireaVezi concurentii de excelenta
Tg MuresGimnaziul Alexandru Ioan CuzaVezi concurentii de excelenta
Tg MuresGimnaziul DaciaVezi concurentii de excelenta
Tg MuresSC.GIMN. MIHAI VITEAZULVezi concurentii de excelenta
Tg MuresScoala Gimnaziala EuropaVezi concurentii de excelenta
Tg MuresScoala Gimnaziala George CosbucVezi concurentii de excelenta
Tg MuresScoala Gimnaziala Nr 7 Vezi concurentii de excelenta
Tg MuresScoala Gimnaziala Tudor VladimirescuVezi concurentii de excelenta
NeamtRezultate
Bicaz CheiScoala Gimnaziala Nr 1 Bicaz CheiVezi concurentii de excelenta
BorcaLiceul Mihail SadoveanuVezi concurentii de excelenta
borlestiGimnaziala MastacanVezi concurentii de excelenta
borlestiScoala Gimnaziala BorlestiVezi concurentii de excelenta
COTU VAMES HORIAScoala Gimnaziala Carmen Sylva Horia Structura Otilia Cazimir CoVezi concurentii de excelenta
GircinaScoala Gimnaziala Episcop Melchisedec StefanescuVezi concurentii de excelenta
MARGINENIScoala Gimnaziala Nicolae Buleu Vezi concurentii de excelenta
Piatra Neamt Scoala Gimnaziala Nicu AlbuVezi concurentii de excelenta
Piatra NeamtLiceul Tehnologic Spiru HaretVezi concurentii de excelenta
Piatra NeamtScoala Gimnaziala Daniela CuciucVezi concurentii de excelenta
Piatra NeamtScoala Gimnaziala Elena CuzaVezi concurentii de excelenta
Piatra NeamtScoala Gimnaziala nr 5Vezi concurentii de excelenta
Piatra NeamtScoala Gimnaziala Nr 8Vezi concurentii de excelenta
Piatra NeamtScoala Gimnaziala Nr. 2Vezi concurentii de excelenta
Piatra NeamtScoala Gimnaziala Nr. 3Vezi concurentii de excelenta
Piatra soimuluiScoala Gimnaziala Piatra SoiumuluiVezi concurentii de excelenta
RomanCN Roman VodaVezi concurentii de excelenta
RomanLiceul cu Program SportivVezi concurentii de excelenta
RomanScoala Alexandru Ioan CuzaVezi concurentii de excelenta
RomanScoala de Arta Sergiu Celibidache Vezi concurentii de excelenta
RomanScoala Gimnaziala Calistrat HogasVezi concurentii de excelenta
RomanScoala Gimnaziala Vasile AlecsandriVezi concurentii de excelenta
RomanScoala Mihai EminescuVezi concurentii de excelenta
RomaniScoala Gimnaziala Gh. NicolauVezi concurentii de excelenta
RoznovLiceul Tehnologic Gh. Ruset-RoznovanuVezi concurentii de excelenta
RuseniScoala Gimnaziala Ioan Grigore TeodorescuVezi concurentii de excelenta
SabaoaniLiceul Teoretic Vasile AlecsandriVezi concurentii de excelenta
Tazlauscoala tazlauVezi concurentii de excelenta
VaduriScoala Gimnaziala VaduriVezi concurentii de excelenta
OltRezultate
BalsColegiui Tehnic BalVezi concurentii de excelenta
BalsLiceul Teoretic Petre PandreaVezi concurentii de excelenta
BalsScoala Gimnaziala Mihail Drumes Vezi concurentii de excelenta
BalteniScoala Gimnaziala Ion I. GraureVezi concurentii de excelenta
BirciiScoala Gimnaziala Bircii- ScornicestiVezi concurentii de excelenta
BrastavatuScoala Gimnaziala BrastavatuVezi concurentii de excelenta
BUCINISUSCOALA GIMNAZIALA BUCINISUVezi concurentii de excelenta
CaracalColegiul National Ionita AsanVezi concurentii de excelenta
CaracalGHEORGHE MAGHERUVezi concurentii de excelenta
CaracalNicolae TitulescuVezi concurentii de excelenta
CaracalScoala Gimnaziala Nr. 2Vezi concurentii de excelenta
Caracalscoala gimnaziala nr.3 caracalVezi concurentii de excelenta
CEZIENINicolae MarineanuVezi concurentii de excelenta
CilieniLiceul Tehnologic Ion Popescu-CilieniVezi concurentii de excelenta
CorabiaScoala Gimnaziala Mihai Eminescu CorabiaVezi concurentii de excelenta
CorabiaScoala Gimnaziala Virgil MazilescuVezi concurentii de excelenta
CrimpoiaLiceul Tehnologic CrimpoiaVezi concurentii de excelenta
DobrosloveniScoala Gimnaziala DobrosloveniVezi concurentii de excelenta
Draganesti OltLiceulTeoretic Tudor VladimirescuVezi concurentii de excelenta
GrojdiboduScoala Gimnaziala GrojdiboduVezi concurentii de excelenta
Osica de SusLiceul TeoreticVezi concurentii de excelenta
Piatra-OltLiceul Tehnologic Piatra-OltVezi concurentii de excelenta
PlesoiuScoala Gimnaziala PlesoiuVezi concurentii de excelenta
SlatinaC.N.V. NICOLAE TITULESCUVezi concurentii de excelenta
SlatinaColegiul National Ion Minulescu Vezi concurentii de excelenta
SlatinaColegiul National Vocational Nicolae TitulescuVezi concurentii de excelenta
SlatinaLiceul cu Program SportivVezi concurentii de excelenta
SlatinaScoala Gimn. George PoboranVezi concurentii de excelenta
SlatinaScoala Gimnaziala Eugen IonescuVezi concurentii de excelenta
SlatinaScoala Gimnaziala Constantin BrancoveanuVezi concurentii de excelenta
SlatinaSCOALA GIMNAZIALA Constantin BrancoveanuVezi concurentii de excelenta
SlatinaScoala Gimnaziala Nicolae IorgaVezi concurentii de excelenta
SlatinaScoala Gimnaziala Nr. 3 SlatinaVezi concurentii de excelenta
SlatinaScoala gimnaziala Stefan ProtopopescuVezi concurentii de excelenta
SlatinaScoala Gimnaziala Vlaicu VodaVezi concurentii de excelenta
VADASTRASCOALA GIMNAZIALA VISINA NOUAVezi concurentii de excelenta
PrahovaRezultate
AdunatiRadu si Severa NovianVezi concurentii de excelenta
ApostolacheScoala Gimnaziala com. ApostolacheVezi concurentii de excelenta
AzugaLiceul Teoretic Scoala PrimaraVezi concurentii de excelenta
BAICOILICEUL TEHNOLOGIC CONSTANTIN CANTACUZINO - BAICOIVezi concurentii de excelenta
BarcanestiLiceul Tehnologic AgricolVezi concurentii de excelenta
Boldesti Scaeni Scoala Gimnaziala Nr 2 Boldesti Scaeni Vezi concurentii de excelenta
BreazaLiceul Teoretic Aurel Vlaicu BreazaVezi concurentii de excelenta
Busteni - Poiana TapuluiColegiul Ion Kalinderu Busteni-Scoala Gimnaziala Regina ElisabeVezi concurentii de excelenta
CampinaScoala Gimnaziala CentralaVezi concurentii de excelenta
CarbunestiScoala Gimnaziala CarbunestiVezi concurentii de excelenta
CioraniLiceul Tehnologic Cioranii de Jos Vezi concurentii de excelenta
CioraniScoala Gimnaziala Cioranii de SusVezi concurentii de excelenta
Filipestii de PadureLiceul Teoretic Comuna Filipestii de PadureVezi concurentii de excelenta
GornetGimnaziala comuna GornetVezi concurentii de excelenta
MagureleScoala Gimnaziala MagureleVezi concurentii de excelenta
NUCSOARA DE SUSSCOALA GIMNAZIALA SAT POSESTII PAMANTENI COMUNA POSESTIVezi concurentii de excelenta
OLARIScoala Gimnaziala Comuna OlariVezi concurentii de excelenta
PAULESTIScoala Primara AngelsVezi concurentii de excelenta
Ploiesti13Vezi concurentii de excelenta
PloiestiC. N. Jean MonnetVezi concurentii de excelenta
PloiestiC.N. Ion Luca CaragialeVezi concurentii de excelenta
PloiestiLiceul Tehnologic de Servicii Sf. Apostol AndreiVezi concurentii de excelenta
PloiestiScoala Elena DoamnaVezi concurentii de excelenta
PloiestiScoala Gimnaziala Andrei MuresanuVezi concurentii de excelenta
PloiestiScoala Gimnaziala Excelsis PloiestiVezi concurentii de excelenta
PloiestiScoala Gimnaziala Henri Mathias BerthelotVezi concurentii de excelenta
PloiestiScoala Gimnaziala I.A.BassarabescuVezi concurentii de excelenta
PloiestiScoala Gimnaziala Internationala SpectrumVezi concurentii de excelenta
PloiestiScoala Gimnaziala Ioan GrigorescuVezi concurentii de excelenta
PloiestiScoala Gimnaziala Mihai EminescuVezi concurentii de excelenta
PloiestiScoala Gimnaziala Nicolae BalcescuVezi concurentii de excelenta
PloiestiScoala Gimnaziala Nicolae Iorga Ploiesti Vezi concurentii de excelenta
PloiestiScoala Gimnaziala Sfanta VineriVezi concurentii de excelenta
PloiestiScoala Gimnaziala Sfantul VasileVezi concurentii de excelenta
PloiestiScoala Grigore MoisilVezi concurentii de excelenta
PloiestiScoala Nicolae TitulescuVezi concurentii de excelenta
PLOPENICAROL I Vezi concurentii de excelenta
Poienarii ApostoliScoala Poienarii ApostoliVezi concurentii de excelenta
ScorteniScorteniVezi concurentii de excelenta
SinaiaScoala Gimnaziala George EnescuVezi concurentii de excelenta
SinaiaScoala Gimnaziala Principesa MariaVezi concurentii de excelenta
VALENII DE MUNTESCOALA GIMNAZIALA INGINER GHEORGHE PANCULESCUVezi concurentii de excelenta
SalajRezultate
Cehu SilvanieiScoala Gimnaziala Andrei Muresanu Cehu SilvanieiVezi concurentii de excelenta
JibouScoala Gimnaziala Lucian BlagaVezi concurentii de excelenta
MaeristeScoala Gimnaziala nr.1 MaeristeVezi concurentii de excelenta
NusfalauLiceul Tehnologic nr.1Vezi concurentii de excelenta
Simleu SilvanieiScoala Gimnaziala SilvaniaVezi concurentii de excelenta
ZalauScoala Gimnaziala Gh. LazarVezi concurentii de excelenta
ZalauScoala Gimnaziala Iuliu ManiuVezi concurentii de excelenta
ZalauScoala Gimnaziala M.EminescuVezi concurentii de excelenta
ZalauScoala Gimnaziala Simion BarnutiuVezi concurentii de excelenta
Satu-MareRezultate
DobaGimnazialaVezi concurentii de excelenta
Satu MareScoala cu clasele I-VIII Grigore MoisilVezi concurentii de excelenta
Satu MareScoala Gimnaziala Avram IancuVezi concurentii de excelenta
Satu MareScoala Gimnaziala C-tin BrancoveanuVezi concurentii de excelenta
Satu MareScoala Gimnaziala Lucian BlagaVezi concurentii de excelenta
TasnadScoala GimnazialaVezi concurentii de excelenta
SibiuRezultate
MediasScoala Gimnaziala Mihai Eminescu Vezi concurentii de excelenta
MirsaLiceul Tehnologic MirsaVezi concurentii de excelenta
SibiuColegiul National Octavian GogaVezi concurentii de excelenta
SibiuColegiul National Octavian Goga SibiuVezi concurentii de excelenta
SibiuI.L.CaragialeVezi concurentii de excelenta
SibiuScoala Gimnaziala Nr.21Vezi concurentii de excelenta
SibiuScoala N. IorgaVezi concurentii de excelenta
SibiuScoala Regina MariaVezi concurentii de excelenta
SuceavaRezultate
campulung moldovenescScoala Gimnaziala T. V. StefanelliVezi concurentii de excelenta
CLITSCOALA GIMNAZIALA CLITVezi concurentii de excelenta
Dorna CandrenilorLiceul TehnologicVezi concurentii de excelenta
DraguseniScoala DraguseniVezi concurentii de excelenta
DUMBRAVENILiceul Tehnologic Mihai Eminescu DumbraveniVezi concurentii de excelenta
FalticeniScoala Gimnaziala Al. I. CuzaVezi concurentii de excelenta
FalticeniScoala Gimnaziala Ion IrimescuVezi concurentii de excelenta
Fundu MoldoveiScoala Gimnaziala-Dimitrie GustiVezi concurentii de excelenta
Gura HumoruluiSc Gimn. PETRU COMARNESCUVezi concurentii de excelenta
iaslovatGimnaziala Nr.1 IaslovatVezi concurentii de excelenta
LiteniLiceul Tehnologic Iorgu Varnav LiteanuVezi concurentii de excelenta
Mitocu-DragomirneiScoala Gimnaziala Mitocu-DragomirneiVezi concurentii de excelenta
POIENI-SOLCASCOALA GIMNAZIALA POIENI-SOLCAVezi concurentii de excelenta
RadautiScoala Gimnaziala Bogdan VodaVezi concurentii de excelenta
radautiScoala Gimnaziala Dimitrie Cantemir RadautiVezi concurentii de excelenta
ScheiaScoala Gimnaziala Sfintu IlieVezi concurentii de excelenta
SIMINICEAScoala Gimnaziala SiminiceaVezi concurentii de excelenta
SiretScoala Gimnaziala Petru Musat SiretVezi concurentii de excelenta
SuceavaCN Mihai EminescuVezi concurentii de excelenta
SuceavaScoala Gimnaziala Nr. 1Vezi concurentii de excelenta
SuceavaScoala Gimnaziala nr. 10Vezi concurentii de excelenta
SuceavaScoala Gimnaziala Nr. 3 SuceavaVezi concurentii de excelenta
SuceavaSCOALA GIMNAZIALA NR. 8Vezi concurentii de excelenta
VATRA DORNEISCOALA GIMNAZIALA NR.2Vezi concurentii de excelenta
VATRA DORNEISCOALA GIMNAZIALA NR.4Vezi concurentii de excelenta
TeleormanRezultate
AlexandriaScoala Gimnaziala nr.5 AlexandriaVezi concurentii de excelenta
AlexandriaScoala Gimnaziala Stefan cel MareVezi concurentii de excelenta
BuzescuScoala Gimnaziala BuzescuVezi concurentii de excelenta
CrevenicuCrevenicuVezi concurentii de excelenta
Rosiorii de Vede Scoala Gimnaziala MIHAI EMINESCUVezi concurentii de excelenta
Rosiorii de Vede SCOALA GIMNAZIALA MIHAI VITEAZUL-ALEXANDRIAVezi concurentii de excelenta
Rosiorii de Vede Scoala primara nr.5 Alexandru DeparateanuVezi concurentii de excelenta
TroianulScoala Ion PreotuVezi concurentii de excelenta
VideleSCOALA GIMNAZIALA NR.1Vezi concurentii de excelenta
VideleScoala nr 2Vezi concurentii de excelenta
ZIMNICEAScoala Gimnaziala Nr 3Vezi concurentii de excelenta
TimisRezultate
CHISODALiceul Teoretic David VonigaVezi concurentii de excelenta
CosteiuScoala Gimnaziala CosteiuVezi concurentii de excelenta
DarovaScoala Gimnaziala DarovaVezi concurentii de excelenta
DumbravaScoala Gimnaziala DumbravaVezi concurentii de excelenta
GirocLiceul Teoretic David Voniga GirocVezi concurentii de excelenta
LugojCLUBUL COPIILOR LUGOJVezi concurentii de excelenta
LugojScoala Gimnaziala Eftimie Murgu LugojVezi concurentii de excelenta
LugojScoala Gimnaziala nr 4Vezi concurentii de excelenta
LugojScoala Gimnaziala Nr. 2Vezi concurentii de excelenta
LugojScoala Gimnaziala Nr.3 LugojVezi concurentii de excelenta
Sannicolau - MareScoala Gimnaziala nr. 2Vezi concurentii de excelenta
TimisoaraColegiul National BanateanVezi concurentii de excelenta
TimisoaraColegiul Tehnic Electrotimis Scoala Gimnaziala nr.20 Vezi concurentii de excelenta
TimisoaraColegiul Tehnic Ion MincuVezi concurentii de excelenta
TimisoaraLiceul Pedagogic Carmen Sylva TimisoaraVezi concurentii de excelenta
TimisoaraLiceul Teologic Romano-Catolic GerhardinumVezi concurentii de excelenta
TimisoaraLiceul Teoretic Grigore Moisil TimisoaraVezi concurentii de excelenta
TimisoaraLiceul Teoretic W. ShakespeareVezi concurentii de excelenta
TimisoaraPalatul Copiilor TimisoaraVezi concurentii de excelenta
Timisoarasc gimn nr19Vezi concurentii de excelenta
TimisoaraScoala Gimnaziala Dimitrie TichindealVezi concurentii de excelenta
TimisoaraScoala Gimnaziala Nr. 2Vezi concurentii de excelenta
TimisoaraScoala Gimnaziala Nr. 30Vezi concurentii de excelenta
TimisoaraScoala Gimnaziala nr.24Vezi concurentii de excelenta
TimisoaraScoala Gimnaziala nr.27Vezi concurentii de excelenta
TimisoaraScoala nr 7 Sf. MariaVezi concurentii de excelenta
TulceaRezultate
CrisanScoala Gimnaziala CrisanVezi concurentii de excelenta
JijilaJijilaVezi concurentii de excelenta
JurilovcaScoala Gimnaziala JurilovcaVezi concurentii de excelenta
MacinScoala Gimnaziala Gh. BaneaVezi concurentii de excelenta
MahmudiaLiceul Tehnologic Vasile BacaluVezi concurentii de excelenta
MalcociScoala Primara Ion Creanga MalcociVezi concurentii de excelenta
TulceaLiceul de Arte George GeorgescuVezi concurentii de excelenta
TulceaLiceul Teoretic Ion CreangaVezi concurentii de excelenta
TulceaScoala Gimnaziala Alexandru CiucurencuVezi concurentii de excelenta
ValceaRezultate
AlunuScoala Gimnaziala AlunuVezi concurentii de excelenta
BABENILiceul George TarneaVezi concurentii de excelenta
calimanestiSc.Gimn.S.V.CantacuzinoVezi concurentii de excelenta
DragasaniSC. GIM. Tudor Vladimirescu Vezi concurentii de excelenta
DragasaniSc.Gim.Nicolae BalcescuVezi concurentii de excelenta
HorezuLiceul Constantin BrancoveanuVezi concurentii de excelenta
PopestiScoala Gimnaziala Daesti comuna PopestiVezi concurentii de excelenta
Rm ValceaColegiul National de informatica Matei Basarab Vezi concurentii de excelenta
Rm ValceaColegiul National Mircea cel BatranVezi concurentii de excelenta
Rm ValceaScoala Anton PannVezi concurentii de excelenta
Rm ValceaScoala Gimnaziala nr 10Vezi concurentii de excelenta
Rm ValceaScoala Gimnaziala Nr 4Vezi concurentii de excelenta
Rm ValceaScoala Gimnaziala Nr. 5Vezi concurentii de excelenta
Rm ValceaScoala Gimnaziala Nr.13Vezi concurentii de excelenta
Rm ValceaScoala nr 2 I.G. DucaVezi concurentii de excelenta
Rm ValceaScoala Primara Discovery KidsVezi concurentii de excelenta
Rm ValceaScoala Take IonescuVezi concurentii de excelenta
StoenestiScoala Gimnaziala StoenestiVezi concurentii de excelenta
VasluiRezultate
AlbestiScoala Gimnaziala Nr.1 Sat AlbestiVezi concurentii de excelenta
BarladScoala Gimnaziala Iorgu RaduVezi concurentii de excelenta
BarladScoala Gimnaziala Episcop Iacov AntonoviciVezi concurentii de excelenta
BarladScoala Gimnaziala Manolache Costache EpureanuVezi concurentii de excelenta
BarladScoala Gimnaziala nr 11 George TutoveanuVezi concurentii de excelenta
BarladScoala Gimnaziala Vasile ParvanVezi concurentii de excelenta
BarladStroe S.BelloescuVezi concurentii de excelenta
BarzestiScoala Gim.Stefan cel Mare- Scoala BarzestiVezi concurentii de excelenta
Gara Banca Scoala Gimnaziala Nr. 1Vezi concurentii de excelenta
HusiScoala Gimnaziala Anastasie PanuVezi concurentii de excelenta
HusiScoala Gimnaziala Ion CreangaVezi concurentii de excelenta
HusiScoala Gimnaziala Mihail SadoveanuVezi concurentii de excelenta
MURGENILiceul Tehnologic Ghenuta ComanVezi concurentii de excelenta
NegrestiScoala Gim. Mihai David NegrestiVezi concurentii de excelenta
ParpanitaSCOALA GIMNAZIALA NR. 1 SAT PARPANITA NEGRESTIVezi concurentii de excelenta
RasestiScoala Gimnaziala RasestiVezi concurentii de excelenta
Stefan cel MareScoala Gimnaziala Stefan cel MareVezi concurentii de excelenta
TodirestiScoala Gimnaziala Gheorghe CioataVezi concurentii de excelenta
VasluiScoala Constantin Parfene VasluiVezi concurentii de excelenta
VasluiScoala Gimnaziala Alexandra Nechita VasluiVezi concurentii de excelenta
VasluiScoala Gimnaziala Constantin Parfene VasluiVezi concurentii de excelenta
VasluiScoala Gimnaziala Dimitrie Cantemir VasluiVezi concurentii de excelenta
VasluiScoala Gimnaziala Elena CuzaVezi concurentii de excelenta
VasluiScoala Gimnaziala Mihai Eminescu VasluiVezi concurentii de excelenta
VasluiScoala Gimnaziala Stefan cel Mare VasluiVezi concurentii de excelenta
ZorleniScoala Gimnaziala nr.1 ZorleniVezi concurentii de excelenta
VranceaRezultate
AdjudMaresal Alexandru AverescuVezi concurentii de excelenta
AdjudScoala Angela GheorghiuVezi concurentii de excelenta
AdjudScoala Gimnaziala Maresal Averescu AdjudVezi concurentii de excelenta
AdjudScoala Gimnaziala Principele RaduVezi concurentii de excelenta
AdjudScoala Mihail ArmenceaVezi concurentii de excelenta
BatinestiScoala Gimnaziala BatinestiVezi concurentii de excelenta
BiliestiScoala Gimnaziala Nr.1 BiliestiVezi concurentii de excelenta
BolotestiScoala Gimnaziala GagestiVezi concurentii de excelenta
BrosteniScoala Gimnaziala Profesor Panaite C. Mazilu Brosteni Vezi concurentii de excelenta
BrosteniScoala Gimnaziala Profesor Panaite C MaziluVezi concurentii de excelenta
FocsaniNicolae IorgaVezi concurentii de excelenta
FocsaniScoala Anghel SalignyVezi concurentii de excelenta
FocsaniScoala Duiliu ZamfirescuVezi concurentii de excelenta
FocsaniScoala Gimnaziala Nr 7Vezi concurentii de excelenta
FocsaniScoala Ion BasganVezi concurentii de excelenta
HomoceaScoala Gimnaziala HomoceaVezi concurentii de excelenta
MAICANESTISCOALA GIMNAZIALA MAICANESTIVezi concurentii de excelenta
MarasestiScoala Gimnaziala Nr.2Vezi concurentii de excelenta
PloscuteniScoala Gimnaziala PloscuteniVezi concurentii de excelenta
SovejaScoala SovejaVezi concurentii de excelenta
VirtescoiuVezi concurentii de excelenta