Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Alba
Localitate:Aiud
Scoala:Scoala Gimnaziala Ovidiu Hulea
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
BUTURIAN ARIANAI A100Crisan Maria
Cristea MalinaI A100CRISAN MARIA
Docea FilipI A100CRISAN MARIA
Fufezan DariaI A100CRISAN MARIA
Maier AnaI A100CRISAN MARIA
Maier BrianaI A100CRISAN MARIA
Marc NicolaI A100CRISAN MARIA
Mitroi NayeliI A100CRISAN MARIA
Mulea BogdanI A100CRISAN MARIA
Popa IuliaI A100CRISAN MARIA
Popa Oana I A100CRISAN MARIA
Popa PetricaI A100CRISAN MARIA
Scrobota CristianI A100CRISAN MARIA
Talos AlesiaI A100CRISAN MARIA
Dinga DarianI A90CRISAN MARIA
Hirean AdrianI A90CRISAN MARIA
Hirean AdrianI A90CRISAN MARIA
Ispas DianaI A90CRISAN MARIA
Tocanel MariaI A90CRISAN MARIA
Sirbu DariusI A89CRISAN MARIA
Tudoran Ovidiu I A88CRISAN MARIA
Lopadean DariaI A87CRISAN MARIA
Aloman AlexandruI B100Manole Luminita
Podariu RaulI B100Manole Luminita
Crisan RaduI B97Manole Luminita
Jimborean AlexiaI B97Manole Luminita
Berchi EnikoI B96Manole Luminita
Ratiu PaulI B96Manole Luminita
Stefanut DragosI B96Manole Luminita
Galea MariusI B95Manole Luminita
Baciu DariusI B90Manole Luminita
Barbu DariaII A100Banciu Delia
Crisan DariaII A100Banciu Delia
Horvath DavidII A100Banciu Delia
Ispas TudorII A100Banciu Delia
Miclea AlesiaII A100Banciu Delia
Pacurar Sara II A100Banciu Delia
Gherman BogdanII A93Banciu Delia
Orbean DavidII A93Banciu Delia
Bradea AnamariaII A86Banciu Delia
Gilea DamianII A83Banciu Delia
Luca Filip II A81Banciu Delia
Ciurtin DragosII A76Banciu Delia
Hagea AndraII A76Banciu Delia
Nazare SarahII A76Banciu Delia
Olar Oana II A69Banciu Delia
Figlea Darius-FlorinII B94Cormos Eniko
Fufezan Antonio-SebastianII B88Cormos Eniko
Macavei Alexandra-IoanaII B85Cormos Eniko
Voda Alexandra-StefaniaII B85Cormos Eniko
Sima Alina-BiankaII B82Cormos Eniko
Man Andrei-IoanII B81Cormos Eniko
Gimbutan George-AndreiII B78Cormos Eniko
Boanca Luca-AlexandruII BParticipantCormos Eniko
Oltean-Botan Luisa-MariaII BParticipantCormos Eniko
Iepure TeodoraIII A70Moga Ioana
Campean AlexiaIII A68Moga Ioana
Mago SilardIII A68Moga Ioana
Martinovici AlessioIII A68Moga Ioana
Capalna DorianIII B90Hirean Claudia
Capalna Dorian III B90Hirean Claudia
Cont DenisaIII B90Hirean Claudia
Cont DenisaIII B90Hirean Claudia
Catalina IlincaIII B87Hirean Claudia
Crisan SebastianIII B83Hirean Claudia
Alba RazvanIII B78Hirean Claudia
Nicula OanaIII B78Hirean Claudia
Cioara Lucian III B73Hirean Claudia
Orian AlexandruIII B71Hirean Claudia
Dan DariaIII B70Hirean Claudia
Man AlexiaIII B67Hirean Claudia
Barbura DavidIII BParticipantHirean Claudia
Botezan RaulIV A100Petrut Ana
Macavei SoniaIV A100Petrut Ana
Popa RaresIV A100Petrut Ana
Docea DavidIV A93Petrut Ana
Rad AlexandruIV A78Petrut Ana
Dan DeliaIV A69Petrut Ana
Ghioghiu IuliaIV A66Petrut Ana
Ciungan SaraIV A64Petrut Ana
Duruthya DenisaIV A64Petrut Ana

Inapoi la centrele de concurs