Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Alba
Localitate:Aiud
Scoala:Scoala Gimnaziala Ovidiu Hulea
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
BUTURIAN ARIANAII A100CRISAN MARIA
Cristea MalinaII A100CRISAN MARIA
Dinga DarianII A100CRISAN MARIA
Docea GabrielII A100CRISAN MARIA
Maier AnaII A100CRISAN MARIA
Maier BrianaII A100CRISAN MARIA
Mulea BogdanII A100CRISAN MARIA
Pungea GeorgeII A100CRISAN MARIA
Scrobota CristianII A100CRISAN MARIA
Tocanel MariaII A100CRISAN MARIA
Tudoran Ovidiu II A100CRISAN MARIA
Diaconu ElisabetaII A98CRISAN MARIA
Ispas DianaII A95CRISAN MARIA
Mitroi NayeliII A95CRISAN MARIA
Popa IuliaII A85CRISAN MARIA
Talos AlisiaII A78CRISAN MARIA
Aloman AlexandruII B100Manole Luminita
Baciu DariusII B100Manole Luminita
Crisan RaduII B100Manole Luminita
Jimborean AlexiaII B100Manole Luminita
Podariu RaulII B100Manole Luminita
Ratiu PaulII B95Manole Luminita
Pasca AndreiII B93Manole Luminita
Vlad Raul II B91Manole Luminita
Stefanut DragosII B75Manole Luminita
Bradea AnamariaIII A100Banciu Delia
Bunea AndraIII A100Banciu Delia
Ciurtin DragosIII A100Banciu Delia
Gherman BogdanIII A100Banciu Delia
Gilea DamianIII A100Banciu Delia
Horvath DavidIII A100Banciu Delia
Ispas TudorIII A100Banciu Delia
Macavei DragosIII A100Banciu Delia
Pacurar SaraIII A100Banciu Delia
Barbu DariaIII A99Banciu Delia
Olar Oana III A99Banciu Delia
Orbean DavidIII A99Banciu Delia
Crisan DariaIII A98Banciu Delia
Nemes NicolIII A98Banciu Delia
Nazare SarahIII A96Banciu Delia
Nemes Alexandru III A91Banciu Delia
Fufezan AntonioIII B99Cormos Eniko
Man AndreiIII B95Cormos Eniko
Boanca Luca AlexandruIII B86Cormos Eniko
Macavei Alexandra IoanaIII B81Cormos Eniko
Figlea Darius FlorinIII B77Cormos Eniko
Oltean Botan Luisa MariaIII B73Cormos Eniko
Gimbutan George AndreiIII B64Cormos Eniko
Voda Alexandra StefaniaIII BParticipantCormos Eniko
Varga Maria RenataIII BParticipantCormos Eniko
Salagean EmiliaIV A75Moga Ioana
Martinovici AlessioIV A70Moga Ioana
Mago SzilardIV A66Moga Ioana
Kiss RobertIV A63Moga Ioana
Iepure TeodoraIV A61Moga Ioana
Joo DavidIV AParticipantMoga Ioana
Cimpean AlexiaIV AParticipantMoga Ioana
Dan DariaIV B100Hirean Claudia
Man AlexiaIV B100Hirean Claudia
Munteanu Andra IV B100Hirean Claudia
NICULA OANAIV B100HIREAN CLAUDIA
Nicula OanaIV B100Hirean Claudia
Poleac TeodoraIV B100Hirean Claudia
Poleac TeodoraIV B100HIREAN CLAUDIA
Capalna Dorian IV B99Hirean Claudia
Catalina IlincaIV B97Hirean Claudia
Cont DenisaIV B96Hirean Claudia
Alba RazvanIV B88Hirean Claudia
Mago ElisaIV B88Hirean Claudia
Popa DenisaIV B88Hirean Claudia
Cioara Lucian IV B82Hirean Claudia
Orian AlexandruIV B70Hirean Claudia
Lebenita TheodorIV B61Hirean Claudia
Barbura DavidIV BParticipantHirean Claudia

Inapoi la centrele de concurs