Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Galati
Localitate:Galati
Scoala:Scoala Gimnaziala Miron Costin
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
DOBRIN DAVID-MATEIII AECRUCIANUMIRELA
SOAVA CRISTINA-MARIAII AECRUCIANUMIRELA
TARU RARES-PETRISORII AECRUCIANUMIRELA
TUHOARCA IUSTIN-MIHAIII AECRUCIANUMIRELA
Capris RebeccaII DEIspas Claudia
Chiru MirunaII DEIspas Claudia
Mirza AlexandruII DEIspas Claudia
Barzoi CatalinIII AEDediu Camelia
Caus LorenaIII AEDediu Camelia
Dinu GabrielaIII AEDediu Camelia
Hancu GabrielIII AEDediu Camelia
Ionascu MonicaIII AEDediu Camelia
Mocanu MariaIII AEDediu Camelia
Podasca MateiIII AEDediu Camelia
Bacanu BigdanIII EEDruja Daniela
Banu Marian III EEDruja Daniela
Petcu Maria RuxandraIII EEDruja Daniela
Ichim DenisIV DERanceanu Corina
Dobrescu MariaPregatitoare AEBanciu Valentina
Ene LucaPregatitoare AEBanciu Valentina
Onofrei Mateo-AndreiPregatitoare BEVlad Lenuta
Galatanu Alesia ElenaPregatitoare CENecula Liliana
Gruia RamonaPregatitoare CENecula Liliana
Ioanovici AndreiPregatitoare CENecula Liliana
Leu Dragos StefanPregatitoare CENecula Liliana
Tanvuia CosminPregatitoare CENecula Liliana
Trif MaiaPregatitoare CENecula Liliana
Vasiliu AlexandruPregatitoare CENecula Liliana
ASAVOAE RAZVANPregatitoare DECRISTEA TEODORA
CHIRVASE BIANCAPregatitoare DECRISTEA TEODORA
FROSA ELENA DARIAPregatitoare DECRISTEA TEODORA
GANEA ADELINAPregatitoare DECRISTEA TEODORA
GRIGORAS CEZARPregatitoare DECRISTEA TEODORA
GRIGORE MARIAPregatitoare DECRISTEA TEODORA
IMPUSCATU DRAGOSPregatitoare DECRISTEA TEODORA
LUPU IOANAPregatitoare DECRISTEA TEODORA
MICU BIANCAPregatitoare DECRISTEA TEODORA
MIHALACHE SOFIAPregatitoare DECRISTEA TEODORA
SOLOMON RARESPregatitoare DECRISTEA TEODORA
Bucur MateiIII EIDruja Daniela
Coada Alessya- EstheraPregatitoare BIVlad Lenuta
Roman ElenaPregatitoare BIVlad Lenuta
MUSAT ILINCAPregatitoare DICRISTEA TEODORA
Jantea DavidPregatitoare AIIBanciu Valentina
FRUNZA ERICA-MARIAII AIICRUCIANUMIRELA
IUREA DAVID-ANDREIII AIICRUCIANUMIRELA
STAN ANDRA-RAISAII AIICRUCIANUMIRELA
Draghiev George Ivan III EIIDruja Daniela
Stanciu IonutPregatitoare AIIBanciu Valentina
BOSCANEANU MAIAPregatitoare DIIICRISTEA TEODORA
Corcodel Reman Ecaterina III EIIIDruja Daniela
Cristian Yasmina III EIIIDruja Daniela
DIMITRIU DENISAII BMOPREA LAURA
STAN COSMINII BMOPREA LAURA
TIMPAU MARAII BMOPREA LAURA
Cristescu BiancaII DMIspas Claudia
Iacob TeodoraII DMIspas Claudia
Butuc MaraIII AMDediu Camelia
Tiplica MIhaelaIII AMDediu Camelia
Baciu Dariana III EMDruja Daniela
Andrei MirunaIV DMRanceanu Corina
Antohi AlexandraIV DMRanceanu Corina
Grigore MarioIV DMRanceanu Corina
Paduraru LuciaPregatitoare CMNecula Liliana
AMBRINOC ANAPregatitoare DMCRISTEA TEODORA
NOFIT MARIAPregatitoare DMCRISTEA TEODORA

Inapoi la centrele de concurs