Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Iasi
Localitate:Iasi
Scoala:Scoala Otilia Cazimir
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
HOGAS MATEII C100MARDARE CARMEN
DUMITRU MAIAI C95MARDARE CARMEN
BOCIT STEFANI C90MARDARE CARMEN
HOROBET RARESI C90MARDARE CARMEN
JECHEL COSMINI C90MARDARE CARMEN
MIRON TEODORAI C90MARDARE CARMEN
NEGRU-FIFIRIG RARESI C90MARDARE CARMEN
RIGLEA SAMIRA-MARIAI C90MARDARE CARMEN
SMAU IUSTINI C90MARDARE CARMEN
SVALJA ANTONIAI C90MARDARE CARMEN
TRANDAFIRESCU STEFANI C90MARDARE CARMEN
ANUTA FLAVIANII A100HUTUPASU MARICICA
MIHU DIANAII A100HUTUPASU MARICICA
BOHOTINEANU GABRIELII A98HUTUPASU MARICICA
CONSTANTIN MATEIII A98HUTUPASU MARICICA
NICULESCU VLADIMIRII A96HUTUPASU MARICICA
ALEXA ALEXANDRUII A95HUTUPASU MARICICA
ILIESCU MIRCEAII A95HUTUPASU MARICICA
PARASCHIV ANDREIII A93HUTUPASU MARICICA
TUDOSA SMARANDAII A93HUTUPASU MARICICA
ANDREI RADUII A90HUTUPASU MARICICA
CARUCERU SONIAII A90HUTUPASU MARICICA
CHIRITOI STEFANIAII A90HUTUPASU MARICICA
HARHAS GABRIELII A90HUTUPASU MARICICA
MOHR CHRISTINEII A90HUTUPASU MARICICA
NECHITA DARIAII A90HUTUPASU MARICICA
NOROCEA RENATAII A90HUTUPASU MARICICA
POSTOLACHE STEFANII A90HUTUPASU MARICICA
STESCU MATEIII A90HUTUPASU MARICICA
URSU CRISTIAN-IONUTII A90HUTUPASU MARICICA
AFLORI ALEXANDRUII A88HUTUPASU MARICICA
CAVALERIU DIANAII A88HUTUPASU MARICICA
ENACHE MANOLEII A88HUTUPASU MARICICA
OBREJA ILINCAII A88HUTUPASU MARICICA
DARANGA BIANCAII A85HUTUPASU MARICICA
TELEAGA ADELINAII A85HUTUPASU MARICICA
POPA TEODOR II A83HUTUPASU MARICICA
BAICEANU ANA-STEFANAII A80HUTUPASU MARICICA
GAVRILOAIA SABINAII A80HUTUPASU MARICICA
IACOB ERIKAII A80HUTUPASU MARICICA
ANDRONIC SOFIAII A73HUTUPASU MARICICA
REVENCO CRISTIAN II A70HUTUPASU MARICICA
ESANU ANASTASIAII A67HUTUPASU MARICICA
MARIUTA DANII A67HUTUPASU MARICICA
HENDRES VICTORII A65HUTUPASU MARICICA
SARBU SOFIAII A65HUTUPASU MARICICA
TARABOANTA MATEIII E90NECHIFOR ELENA
NECHITA ANYAII E80NECHIFOR ELENA
ANDRIOAIEI ANDREIII F100OBREJA MIHAELA
SAVA ILINCAII F100OBREJA MIHAELA
TARALUNGA ALEXANDRUII F100OBREJA MIHAELA
TIFUI GABRIELII F100OBREJA MIHAELA
AILIESEI BIANCAII F90OBREJA MIHAELA
AL NASRAWI JASIMII F90OBREJA MIHAELA
MAXIM STEFANIA ANDREEAII F90OBREJA MIHAELA
PINTILIE ANDRAII F90OBREJA MIHAELA
BLIDARU ALEXANDRAII F80OBREJA MIHAELA
CUJBA ADRIANAII F80OBREJA MIHAELA
CHELARU DAVID II F75OBREJA MIHAELA
CORDUNEANU RAMONAII F75OBREJA MIHAELA
DANILA ALEXIAII F75OBREJA MIHAELA
MANOLE ADINAII F75OBREJA MIHAELA
MOSCU EVELINAII F75OBREJA MIHAELA
ROSCA RARESII F75OBREJA MIHAELA
CONSTANTIN ALEXANDRUII F70OBREJA MIHAELA
BURAGA ELISAII F65OBREJA MIHAELA
CIOMAGA ALEXIAII F65OBREJA MIHAELA
GINJU BIANCAII F65OBREJA MIHAELA
PODARU DARIAII F65OBREJA MIHAELA
UNISOR SMARANDAII F65OBREJA MIHAELA
EFTODIE DARIUSII F60OBREJA MIHAELA
URSACHE GRIGOREII FParticipantOBREJA MIHAELA
CORDUNEANU YASMINAII FParticipantOBREJA MIHAELA
ILIE ANASTASIAII FParticipantOBREJA MIHAELA
SIRBU RARESII FParticipantOBREJA MIHAELA
TEUTU MARAII FParticipantOBREJA MIHAELA
TUFA ANASTASIAII FParticipantOBREJA MIHAELA
GHEORGHIU ALEXANDRUII FParticipantOBREJA MIHAELA
HASENKOPF THOMASII FParticipantOBREJA MIHAELA
COCEA CATALINII FParticipantOBREJA MIHAELA
SUFLETEL STEFANIAII FParticipantOBREJA MIHAELA
CHELARU TEODORAII FParticipantOBREJA MIHAELA
ARMEANU MATTEOII FParticipantOBREJA MIHAELA
CUCOS MIHAIII FParticipantOBREJA MIHAELA
TATARUSANU ANDREIIV C100PARAIALA BOGDAN
IFTIMIE DIANAIV C96PARAIALA BOGDAN
IONESCU COSMIN VALENTINIV C96PARAIALA BOGDAN
ENACHESCU RARES ANDREIIV C95PARAIALA BOGDAN
TELEAGA MATEIIV C90PARAIALA BOGDAN
BARAGAU ALEXANDRUIV C85PARAIALA BOGDAN

Inapoi la centrele de concurs