Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Arges
Localitate:Curtea de Arges
Scoala:Scoala Gimnaziala Regina Maria
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
HIRICA MIHNEAI A82IONESCU DORINA
STRUGARU IULIAI A79IONESCU DORINA
MALAIA ANAI A70IONESCU DORINA
TOMA TEODORAI B85SERBANESCU ANA
SOLOMONESCU FLAVIUSI B84SERBANESCU ANA
BAJAN FILIPI B77SERBANESCU ANA
RADULESCU DARIAI B76SERBANESCU ANA
HODOS TEOI B72SERBANESCU ANA
DIACONESCU ALEXANDRU MARIUSII A90POPESCU CRISTINA
MARICA ANDREEAII A88POPESCU CRISTINA
SAMARESCU MARIA GEORGIANAII A88POPESCU CRISTINA
NICA IANISII B87VINTILA MADALINA
BOCANECI MARAII B81VINTILA MADALINA
SON RADU STEFANII B75VINTILA MADALINA
DEACONU MIHNEA MATEIII B74VINTILA MADALINA
IONESCU LIVIAII B73VINTILA MADALINA
ACHIMOIU AMALIAIII A75PUIU VALENTINA
PATROI ANDREEA CRISTINAIII A73PUIU VALENTINA
STEFANESCU IZABELAIII A73PUIU VALENTINA
HIRICA IOAN OCTAVIANIII A70PUIU VALENTINA
IACOB TEODORAIII A70PUIU VALENTINA
RADULESCU SERGIUIII B85BANICESCU GAVRILITA
ANASTASIU STEFANIII B75BANICESCU GAVRILITA
IORGULETE RADUIII B75BANICESCU GAVRILITA
SPIRIDONESCU ALESSIAIII B70BANICESCU GAVRILITA
STOICA CRISTINA ELENAIV A100IONITA FLORINA
COMAN-PLESA STEFANIV A96IONITA FLORINA
IONITA DENISIV A95IONITA FLORINA
PREDA GIORGIO NICOLASIV A90IONITA FLORINA
BECHERU GEORGIA MIHAELAIV A81.5IONITA FLORINA
STAN GEORGIANAIV A78.5IONITA FLORINA
BUHULEA ALEXANDRU MARIANIV B99DOBRIN MARIANA
COJOCARU EDUARDIV B76DOBRIN MARIANA
DOBRIN COSMINAPregatitoare A88VELEA MONA
ARPASANU ALEXANDRAPregatitoare A87VELEA MONA
ILIE IOANAPregatitoare A87VELEA MONA
STATICESCU REMUSPregatitoare A84VELEA MONA
BLAGOE VLADPregatitoare A82VELEA MONA
CIORNEI EVAPregatitoare A82VELEA MONA
POPESCU ANDREEA RAMONAPregatitoare A82VELEA MONA
POPESCU LUIZAPregatitoare A82VELEA MONA
IVAN ANAPregatitoare A74VELEA MONA
VASILESCU LAURAPregatitoare A71VELEA MONA
ANDREI NECTARIEPregatitoare B90PATRU IRINA
IONITA MIRUNAPregatitoare B84PATRU IRINA
MANITA RALUCAPregatitoare B84PATRU IRINA
ANGHEL ANDREEAPregatitoare B82PATRU IRINA
BUNESCU ALEXANDRAPregatitoare B77PATRU IRINA
ENE STEFANPregatitoare B77PATRU IRINA
MANIC RAZVANPregatitoare B77PATRU IRINA
BECHERU STEFANIAPregatitoare B74PATRU IRINA
DRAGOS GEORGEPregatitoare B70PATRU IRINA

Inapoi la centrele de concurs