Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Rezultate centru de concurs


Judet:Arges
Localitate:Curtea de Arges
Scoala:Scoala Gimnaziala Regina Maria
Nume elevClasaPuncteCadru didactic
SAMARESCU MARIA GEORGIANAI A100POPESCU CRISTINA
MANITA ILINCA STEFANIAI A90POPESCU CRISTINA
CUCEANU THEODOR ANDREII A89POPESCU CRISTINA
MARICA ANDREEAI A84POPESCU CRISTINA
DUTA-ILINA DAVIDI A79POPESCU CRISTINA
IANCU ALEXANDRU OCTAVIANI A74POPESCU CRISTINA
DINA IRINA MARIA ELENAI A69POPESCU CRISTINA
BARBULESCU DARIUS STEFANI A67POPESCU CRISTINA
DEACONU MIHNEA MATEII B100VINTILA ELENA MADALINA
IANIS NICA ADRIANI B100VINTILA ELENA MADALINA
SON RADU STEFANI B100VINTILA ELENA MADALINA
BOCANECI MARA ANTONIAI B95VINTILA ELENA MADALINA
DIMA ALEXANDRAII A96PUIU VALENTINA
HIRICA OCTAVIANII A96PUIU VALENTINA
STEFANESCU IZABELAII A88PUIU VALENTINA
ACHIMOIU AMALIAII A84PUIU VALENTINA
GHILENCIA MARAII A76PUIU VALENTINA
RADULESCU SERGIUII B97BANICESCU OPROIU GAVRILITA
SPIRIDONESCU ALESSIAII B94BANICESCU OPROIU GAVRILITA
ANASTASIU STEFANII B80BANICESCU OPROIU GAVRILITA
IORGULETE ANDREIII B78BANICESCU OPROIU GAVRILITA
IORGULETE RADUII B77BANICESCU OPROIU GAVRILITA
DEACONU ANDREEAII B75BANICESCU OPROIU GAVRILITA
MARGARINT ROXANAII B70BANICESCU OPROIU GAVRILITA
IONITA DENISIII A95IONITA FLORINA
ILIE DARIA GABRIELAIII A90IONITA FLORINA
COMAN-PLESA STEFAN NICOLAEIII A85IONITA FLORINA
MARTIN GEORGE FABIANIII A80IONITA FLORINA
NEGREANU MIHAELA ANAIII A80IONITA FLORINA
SCARLAT ANDREI OCTAVIANIII A75IONITA FLORINA
BINGA GEORGIANA ELENAIII A70IONITA FLORINA
BECHERU GEORGIAIII A90IONITA FLORINA
BUHULEA ALEXANDRU MARIANIII B80DOBRIN MARIANA
BOSTAN SEBASTIAN ANDREIIII B70DOBRIN MARIANA
COTEA EDUARDIV A100VELEA MONA
DOSPINESCU MIRUNAIV A100VELEA MONA
DOSPINESCU TUDORIV A100VELEA MONA
DUTA ALEXIAIV A75VELEA MONA
DRAGUT IOANAIV A68VELEA MONA
BUCURA EDUARDIV B80PATRU IRINA
RADU CALIN ANDREIIV B75PATRU IRINA
BORZ RUXANDRAPregatitoare A100IONESCU DORINA
COTEA TIBERIUPregatitoare A100IONESCU DORINA
DINA MARAPregatitoare A100IONESCU DORINA
DRAGOMIR STEFANPregatitoare A100IONESCU DORINA
HIRICA MIHNEAPregatitoare A100IONESCU DORINA
LUNGESCU MARIAPregatitoare A100IONESCU DORINA
PETRESCU NATALIAPregatitoare A100IONESCU DORINA
BAJAN FILIPPregatitoare B100SERBANESCU ANA
HODOS TEODORAPregatitoare B100SERBANESCU ANA
LEORDEAN MIRUNAPregatitoare B100SERBANESCU ANA
PALTINEANU ALEXANDRAPregatitoare B100SERBANESCU ANA
POPESCU ALEXPregatitoare B100SERBANESCU ANA
RADULESCU DARIAPregatitoare B100SERBANESCU ANA
SISU ANDREEAPregatitoare B100SERBANESCU ANA
SOLOMONESCU FLAVIUSPregatitoare B100SERBANESCU ANA
TAMASI DARIAPregatitoare B100SERBANESCU ANA
TOMA TEODORAPregatitoare B100SERBANESCU ANA
TOTE DARIAPregatitoare B100SERBANESCU ANA

Inapoi la centrele de concurs