Etapa I
   Etapa a II-a
   Etapa finala

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 60.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 59.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 58.

GAZETA MATEMATICA JUNIOR, Nr. 57.
Premianti centru de concurs


Judet:Prahova
Localitate:Ploiesti
Scoala:Scoala Gimnaziala I.A.Bassarabescu
Nume elevClasaPremiuCadru didactic
POTOP ILIE OCTAVIANI AEStroe Amalia
GRIGORE ALEXANDRAI BEDobre Constanta
IVANESCU VLADI BEDobre Constanta
ROSCA TIBERIUSI BEDobre Constanta
ARSENE TOMAI CESladariu Aura
ILINCA ANDREEAI CESladariu Aura
MANEA MARISAI CESladariu Aura
MANOLACHE RARESI CESladariu Aura
MAZILU ELIZAI CESladariu Aura
TITEICA RARESI CESladariu Aura
BANU ANDREAS CATALINII CECraciun Daniela
IONEL MARA DARIAII CECraciun Daniela
STAN RALUCA IOANAII CECraciun Daniela
TOMA RARES ANDREIPregatitoare AEAlexandrescu Valentina
TULIN ANA MARIAPregatitoare AEAlexandrescu Valentina
IONESCU ANDREIPregatitoare DENeagoe Raluca
IORDACHE MIHAIPregatitoare DENeagoe Raluca
PASCU DENISPregatitoare DENeagoe Raluca
ANGHELINA RADUPregatitoare EEPase Ramona
CARBUJARU BIANCAPregatitoare EEPase Ramona
COSTEA CODRINPregatitoare EEPase Ramona
CRISTEA LUCAPregatitoare EEPase Ramona
MANOLACHE DELIA Pregatitoare EEPase Ramona
MIRICA ANTONIAPregatitoare EEPase Ramona
NEAGU MARIAPregatitoare EEPase Ramona
SIMON ILINCAPregatitoare EEPase Ramona
STAN STEFANPregatitoare EEPase Ramona
BAGEAC ALEXANDRUPregatitoare FEChivu Silvana
BAJENARU DARIUSPregatitoare FEChivu Silvana
DOBRE ILINCAPregatitoare FEChivu Silvana
GEORGESCU MIHAIPregatitoare FEChivu Silvana
LEFTER STEFANIAPregatitoare FEChivu Silvana
REVELLADO NOELIAPregatitoare FEChivu Silvana
ZATREANU MARIAPregatitoare FEChivu Silvana
PANAIT PAULI BIDobre Constanta
ANA VICTORII AIVagneti Alina
STOICA TEODORIV AIDima Daniela
PUICA DARIAPregatitoare FIChivu Silvana
VESEL MARIAI BIIDobre Constanta
POPESCU IUSTINII AIIVagneti Alina
SERBANESCU ALEXANDRA MARIAI AIIStroe Amalia
TUDORIE ALEXANDRUI BIIDobre Constanta
VASILESCU SEBASTIANI BIIDobre Constanta
DUMITRU MARIAI CIISladariu Aura
MIHAITA DELIA IOANAII CIICraciun Daniela
PAVEL ANDREIIII BIIGheorghe Sanda
PAUN DARIUSPregatitoare DIINeagoe Raluca
CRACIUN MARIAPregatitoare EIIPase Ramona
MIHAI MELISAPregatitoare EIIPase Ramona
MILITARU SOPHIAPregatitoare EIIPase Ramona
PAUN ALEXANDRUPregatitoare EIIIPase Ramona
SERBAN FLAVIUSPregatitoare FIIIChivu Silvana
TOLOMEI ALEXANDRUIII BIIIGheorghe Sanda
SERBAN LUCA ANDREIII BIIIGavenea Nicoleta
CEAPA MARIA Pregatitoare FIIIChivu Silvana
CRUCERU MATEI STEFANI AIIIStroe Amalia
CHIRITA RARESIII AIIICucu Anisoara
BRANGA VLAD GEORGEI AMStroe Amalia
BACIU ALESSIAI CMSladariu Aura
NICOLAE FABIANI CMSladariu Aura
STOICESCU DAVIDI CMSladariu Aura
DEDU MATEIII AMVagneti Alina
CARP RARES STEFANII CMCraciun Daniela
SATMAR ANA MARIAIII AMCucu Anisoara
MARIN MIHAELAIII BMGheorghe Sanda
ALBU SARAIII EMAntonescu Mihaela
DUTA MATEIPregatitoare EMPase Ramona
VOICU DAVIDPregatitoare EMPase Ramona
NISTOR ALEXIAPregatitoare FMChivu Silvana
NISTOR DENISAPregatitoare FMChivu Silvana

Inapoi la centrele de concurs